Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1078493 - 25/03/2007 15:12 EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007]
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
No to jedziemy dalej ........
Po sobotnich meczach wiemy troche więcej jaki poziom prezentują dane reprezentacje po przerwie zimowej .....
Tak więc zapraszam do komentarzy



Bwin.com







Edited by El_Darro (26/03/2007 02:51)

Do góry
Bonus: Unibet
#1078521 - 25/03/2007 16:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Mark242]
gofer1111 Offline
stranger

Meldunek: 09/03/2007
Postów: 2
Myślę że Portugalia z Serbią spokojnie sobie poradzi i to po takim kursie że wstyd by to było nie zagrać.

Do góry
#1078817 - 25/03/2007 19:14 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: gofer1111]
psztymuclus Offline
stranger

Meldunek: 24/03/2007
Postów: 2
Podobnie Turcja, po wczorajszym rozgromieniu Grecji nie powinni mieć problemów ze słabą Norwegią. Można spokojnie postawić.

Do góry
#1078835 - 25/03/2007 19:22 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: psztymuclus]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Ja już zagrałem Turcję.
Oglądałem wczoraj ich meczyk i muszę powiedzieć, że dawno nie widziałem tak ładnie grającej druzyny narodowej. Składne akcje, wyćwiczone fragmenty, z Grekami grali tak, jakby się dobrze bawili (mimo, że przegrywali 1:0).
Co prawda mecz odbędzie się na neutralnym terenie, ale myślę, że powinni sobie poradzić z Norwegią.
Nie mam jeszcze informacji o kontuzjach, zagrałem w ciemno po kursie 1,909. Wg mnie 7/10.


Do góry
#1078866 - 25/03/2007 19:29 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: psztymuclus]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Z meczu Portugalii ogladałem tylko skruty ale naprawde byłem pod wrażeniem ich gry. W pierwszej połowie zmeczyli rywala a w drugiej robili co chcieli. Wszystko grane na pełnej szybkości. Obrońcy belgijscy bali sie nawet podejsć do Ronaldo czy Naniego by ci ich nie ośmieszyli a zapowiedzi przed meczem o łamaniu nóg Ronaldo troche nie wyszły. Do tej pory nie wiem jak Nani w jednej z akcji ograł na metrze dwóch obrońców bo nawet piłki nie było widać. Do tego bardzo ładne bramki, szczególnie Quaresmy z narożnika pola karnego zewnetrzną częścią stopy.
Co do Norwegów to troche mnie zszokowali swoją nieporadnością. Bośnia oddała dwa celne strzały i dwa wpadły no ale Myhre mimo, ze jest doświadczony i gra na wyspach już przyzwyczaił, że nie jest bramkarzem w 100% skoncentrowanym przy każdej akcji. W ataku Norwegia strasznie nieskuteczna a przeciwko takiej zbieraninie w Bośni powinni zagrać dużo lepiej.

Do góry
#1078872 - 25/03/2007 19:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Mark242]
michalw007 Offline
newbie

Meldunek: 16/12/2005
Postów: 44
Skąd: Wrocław
Szkoda, ze Walia gra teraz z San Marion bo kurs jest niski a Oni sa w wysokiej dyspozycji i widać, że są żądni wygranych. Wczoraj Grajac z Irlandią ulegli 1:0 ale grali bardzo dobrze. Wiekszosc czasu to oni dyktowali warunki gry i mocno cisnęli, byłem pełen podziwu dla ich postawy. Jeszcze pewnie kilka minut a irlandzka obrona by ulegla. Jestem pewnien, ze z San Marino wygrają więc spokojnie można grać, także handi.

Do góry
#1078897 - 25/03/2007 19:42 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: michalw007]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Apropo meczu Irlandczyków z Walią to jak tak patrze na kursy meczu Irlandia - Słowacja wydaje mi się, że kurs na Słowaków jest troche przesadzony. 4.85 a szczerze to Irlandia z Walią zagrała bardzo średnio a Słowacy jak sami mogliśmy się przekonać w piłke grać potrafią. Tutaj nie jestem pewien w jakim to było meczu ale zdaje się, ze w tych eliminacjach Słowacja ograła Walie bardzo wysoko w Cardiff, to czemu by nie mogła wygrać z Irlandią albo choć zremisować a kurs na x2 też powinien być niezły. Norewgia też nie będzie miała większych szans. W meczu z Bośnią gre ciągnął Carew a sam z Turkami nie wygra.

Do góry
#1078932 - 25/03/2007 19:57 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Maxi]
michalw007 Offline
newbie

Meldunek: 16/12/2005
Postów: 44
Skąd: Wrocław
No faktycznie kurs wysoki, teraz patrze to w b-a-h.com jest 3,9 na Słowacje a X2 jest po kursie 1,81. Patrzac na grę Irlandi to mnie zaskoczyli, zaskoczyli tym że grają poniżej oczekiwań.

Ostatnie mecze tych zespołów to:
Ireland

Ireland - Wales 1 : 0
San Marino - Ireland 1 : 2
Ireland - San Marino 5 : 0
Ireland - Czech Republic 1 : 1
Cyprus - Ireland 5 : 2
Germany - Ireland 1 : 0

Slovakia
Cyprus - Slovakia 1 : 3
Slovakia - Germany 1 : 4
Wales - Slovakia 1 : 5
Slovakia - Czech Republic 0 : 3
Slovakia - Cyprus 6 : 1

Jak widac Słowacja gra całkiem nieźle. I z tak grającą Irlandią może spokojnie pokusić sie o wygraną, a przynajmniej o remis. Kurs ok 1.8 to chyba dobra propozycja do zagrania na X2. A moze gdzieś jest wiekszy?

Do góry
#1079066 - 25/03/2007 20:55 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: michalw007]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Ja już dzisiaj proponuję zagrać tripla:

Serbia-Portugalia X2
Gruzja-W.Owcze 1 h0:1
Polska-Armenia 1

AKO 1.83 Bet-at-home

Portugalia już nie pewnie nie zlekceważy kolejnego rywala (po nauczce od naszych), potencjał nie do porównania. Portugalczycy z Belgią zagrali naprawdę dobre spotkanie. Serbów nie widziałem, ale wynik mówi sam za siebie. Serbia u siebie co prawda to co innego, ale nie widzę tu porażki Portugalii.

Gruzja, to nie bolki. Remisu w Szkocji niestety nie dowieźli, ale W.Owcze pojadą u siebie conajmniej 2 golami. Przypominam że Włosi się tam męczyli (1:2 z tego co pamiętam).

Polska sobie poradzi.

Słowacje po tym kursie też należy grać - zgadzam się.

Do góry
#1079108 - 25/03/2007 21:16 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: kfjatek]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
Tak sobie patrzę na ofertę i Słowacja wydaje się być dobrym typem. Myślę, że mocna pokusić się o jakiś dodatni handicap w meczu Anglii z Andorą. Anglicy, mimo że im kibicuje to jednak muszę przyznać, że grają piach. Mają kryzys, nie wiadomo co jest tego przyczyną - czy może gryzienie się formacji pomocy tzn. Lampard i Gerrard w środku? Przecież nawet próbowano ich przenieść na różne pozycje i nic to nie dawało. Andora to chłopiec do bicia, oczywiście Anglia powinna ten mecz zwyciężyć, ale jestem przekonany, że wygrana będzie oscylować w granicach 0-1, 0-2, dlatego jeśli da się gdzieś skubnąc handicap 2,5 to proszę dać znać \:p

W kilku spotkaniach można naprawde się pokusić o grę na handicapa +1,5 (o ile będzie w ofercie ;\) ) . Na Włochy nędzny kurs 1.30, Szkocja nie jest bez szans na remis. Tutaj handi jak znalazł.

Turcja również przeszacowana, kurs 2.00 , przecież rozgromili w świetnym stylu 1-4 Grecję... dawno Mistrzowie Europy nie dali sobie strzelić tyle bramek. Norwegia dostała baty u siebie z Bośnią bodajże, więc u Turków powinno być podobnie...

Do góry
#1079114 - 25/03/2007 21:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: kfjatek]
Gawlin Offline
member

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 174
Ja gram taki tripel:
Serbia - Portugalia X2
Polska - Armenia 1
Czechy - Cypr 1

Postanowiłem zagrać Czechy, muszą ten mecz wygrać i zagraja z pewnością o niebo lepiej niz ostatnio.
Gruzji nie grałem z tego powodu, ze nie ma już o co walczyć, a grać na 1 i drżeć o wynik to nie ma co, bo wątpie aby powtórzyło im sie tak wysokie zwycięstwo. Gruzja niby dobra, ale cos mnie nie przekonuje. Przede wszystkim nie ma o co walczyć.

Proponuje jeszcze zgarac X2 na Słowacje i 1 na Włochy.
Pozdrawiam

Do góry
#1079152 - 25/03/2007 21:31 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Gawlin]
michalw007 Offline
newbie

Meldunek: 16/12/2005
Postów: 44
Skąd: Wrocław
Jeżeli mowa o Handi to ja bym proponowal takie 3 mecze, na jednym kuponie daja ako 1,8. Te 3 zespoly to murowani faworyci, powinni spokojnie wygrac przynajmnije różnica 2 bramek, tym bardziej że grają z dróżynami co najmmeij o klasę niższą.

Georgia - Faroe Islands (0:1)
Handicap - Pick: 1 1,25

Wales - San Marino (0:1)
Handicap - Pick: 1 1,15

Poland - Armenia (0:1)
Handicap - Pick: 1 1,25

//kursy Bet-at-home.com

Do góry
#1082213 - 26/03/2007 17:38 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: VanTheMan]
-Adrian- Offline
veteran

Meldunek: 10/08/2005
Postów: 1288
Skąd: Dziki Wschód
Originally Posted By: VanTheMan_DP
Tak sobie patrzę na ofertę i Słowacja wydaje się być dobrym typem. Myślę, że mocna pokusić się o jakiś dodatni handicap w meczu Anglii z Andorą. Anglicy, mimo że im kibicuje to jednak muszę przyznać, że grają piach. Mają kryzys, nie wiadomo co jest tego przyczyną - czy może gryzienie się formacji pomocy tzn. Lampard i Gerrard w środku? Przecież nawet próbowano ich przenieść na różne pozycje i nic to nie dawało. Andora to chłopiec do bicia, oczywiście Anglia powinna ten mecz zwyciężyć, ale jestem przekonany, że wygrana będzie oscylować w granicach 0-1, 0-2, dlatego jeśli da się gdzieś skubnąc handicap 2,5 to proszę dać znać \:p

W kilku spotkaniach można naprawde się pokusić o grę na handicapa +1,5 (o ile będzie w ofercie ;\) ) . Na Włochy nędzny kurs 1.30, Szkocja nie jest bez szans na remis. Tutaj handi jak znalazł.

Turcja również przeszacowana, kurs 2.00 , przecież rozgromili w świetnym stylu 1-4 Grecję... dawno Mistrzowie Europy nie dali sobie strzelić tyle bramek. Norwegia dostała baty u siebie z Bośnią bodajże, więc u Turków powinno być podobnie...


Nie moge się zgodzić co do Anglii. Chłopaki mają łatwy mecz na przełamanie i wlepią kupę:) bramek. POtencjał mają przeogromny. Moim zdaniem wynik w granicach 0:5.
Poza tym...
Pewne na podbicie kursu(oczywiście 1). Nie ma co się rozpisywać:
1.Czechy - Cypr
2.Rumunia - Luksemburg
3.Polska - Armenia
4.Hiszpania - Islandia
5.Walia - San Marino

Troszkę mniej pewne ale warte zastanowienia:
1.Azerbejdzan - Finlandia -->2 Finowie grają solidnie.myślę że to popwinno wystarczyć na chaotycznych Azerów.Raczej niewysokie zwycięstwo
2.Wlochy - Szkocja -->1 Oj,malutko mają punktów Makarony.Włosi muszą wygrać jeśli myślą o awansie.NIc dodać,nic ująć.
3.Bulgaria - Albania -->1 Nie mam żadnych informacji na temat tego meczu,ale wydaje się w miarę pewny...
4.Turcja - Norwegia (neutr.)--> 1x Turcja na gazie:)
5.Serbia - Portugalia --> x2 Portugalia również:)

Coś z tego wybiorę.Życzę powodzenia

Do góry
#1082474 - 26/03/2007 20:41 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Mark242]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Ireland - Slovakia x2 1.81 BAH 3/10

Oglądałem mecz Irlandczyków z Walią i szczerze to niczym nie zachwycili. Niby mieli przewage ale większość dobrych akcji w ofensywie przeprowadzali po głupich błędach rywali. Słowacja wygrała z Cyprem, który grał w 10 ale jak wiadomo na Cyprze o punkty nie jest łatwo o czym przekonali się choćby Irlandczycy, którzy tam zostali rozbici 2-5. Wogóle gra Irlandii w tych eliminacjach jest bardzo słaba. Wystarczy tylko przypomnieć mecz z San Marino i zwycięstwo po męczarniach 2-1. Oba zespoły znalazły się według mnie w najsilniejszej grupie tych kwalifikacji i oba w każdym meczu potrzebują punktów. Irlandia obecnie ma 10 punktów, jednak zdobyli je w sześciu spotkaniach podczas gdy Słowacy mają punktów 9 zdobytych w pięciu spotkaniach. Słowacy już raz w tych kwalifikacjach odwiedzali wyspy i po bardzo dobrym meczu rozgromili Walie w Cardiff 5-1. Gospodarze wystąpią w tym meczu z przynajmniej jednym poważnym osłabieniem. Nie zagra kapitan zespołu Robbie Keane, który będzie pauzował za kartki. U Słowaków podobna kara czeka obrońce Durice i pomocnka Krajcika. Słowacy to zespół, który bardzo dobrze czuje się w grze z kontry. Nawet w spotkaniu z Cyprem więcej przy piłce byli Cypryjczycy, podczas gdy więcej szans na zdobycie gola mieli Słowacy. Irlandczycy będą więc zmuszeni do ataku pozycyjnego a ten osłabiony brakiem Keanea, może mieć problemy. Kursy na ten mecz są jak dla mnie troche przesadzone. W Bwin było na Słowaków nawet 5.25 ale obecnie jest jakoś koło 3.80. Słowacja jeszcze w tych eliminacjach nie dzieliła się punktami, więc może teraz to uczyni, dlatego wole się asekurować remisem mimo znacznie mniejszego kursu na to zdarzenie.

Do góry
#1083543 - 27/03/2007 01:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: VanTheMan]
solidny_gracz Offline
old hand

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 797
Dla mnie bardzo dobrze wyglada mecz Bułgarii, Czech, Izraela, Hiszpanii oraz Włoch. Stawki nie rzucaja na kolana ale mysle ze warto zagrac. Włosi maja dosc ciezka sytuacje w grupie. Druzyna ta jednak potrafi sie zmobilizowac w kluczowych momentach i wygrac. Do tego typu przekonuje mnie rowniez wysoka forma Tottiego ktory pewnie zagra i bedzie dobrze rozdzielac pilki.
Kolejny mecz to Izrael ktory na swoim terenie jest bardzo mocny - ostatnio Anglia remis. Hiszpanie aby myslec o awansie nie moga popelnic kolejnej gafy - po wygraniu z Dania poradza sobie ze slabszym rywalem. Czesi po przegranej z Niemcami za wszelka cene beda chcieli zyskac 3 pkt. Druzyna grala dobrze - atak Koler + Baros do tego Rosicki na srodku pomocy. W obronie Galasek + Ujfalusi + Jankulowski - znane postacie z dobrych klubow.

Do góry
#1083612 - 27/03/2007 02:04 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: solidny_gracz]
solidny_gracz Offline
old hand

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 797
Zapomnialem napisac o Polsce;) Wedlug mnie druzyna poukladana - moze nie rewelacja ale... duch rywalizacji jaki powstal za czasow Holendra zdecydowanie dodatnie wplywa na podejscie pilkarzy. Kazdy chce grac i udowodnic ze sie nadaje. Mysle ze teraz zagra dodatkowo Jelen za np. Zurawskiego (ktory ostatnio mnie nie przekonal) albo za Matusiaka (rowniez bez rewelacji). Co cieszy bramki strzelaja rozni pilkarze z kazdej formacji. Biorac wypadkowy kurs (z typami wczesnije) mamy ok 2,9..

Do góry
#1084346 - 27/03/2007 03:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: solidny_gracz]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Serbia - Portugalia

Serbia po upokarzajacej porazce z Kazachstanem zagra ze swietnie grajaca w meczu z Belgami Portugalia. Serbia napewno u siebie bedzie chciala zmazac plame po ostatnim meczu i zagraja otwarty ofensywny futbol, Portuglia gra taki futbol zawsze \:p mysle w tym meczu postawic na over 2.5, mysle ze Serbia strzeli bramke, jednak to Portugalia wygra.


Moj typ:
over 2.5
dokladny wynik 1:3

Do góry
#1084385 - 27/03/2007 04:06 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: solidny_gracz]
niedzwiedz1981 Offline
addict

Meldunek: 20/03/2006
Postów: 446
Skąd: GKS Tychy
Polska - Armenia
Kurs: 1,10
1 połowa: Polska - 1,35
over 2,5 : 1,40
Buk:sts

Już jutro Polska rozegra kolejny mecz w ramach eliminacji Euro 2008. Na stadionie w Kielcach nasze orły zmierzą sie z zespołem Armenii. Myśle, że za wiele nie ma co pisać bo mecz na 99% jest już przesądzony conajmniej 3:0 dla naszych. Czemu? A to dla tego, że jak żyje nie widziałem tak poukładanej drużyny i takiego trenera. Ci co pieprzyli głupoty na temat Benhakera kiedy go zatrudniano teraz pewnie chowają głowe w piasek, nawet jeżeli Polska nie wejdzie do Euro 2008 to I tak trener wykonał koloslaną pracę z chłopakami i co najważniejsze zmienił ich mentalność. Nasi chcą grać, sprawia im to radość i to widać choćby po rezultatach. Szkoda tylko kursu ale na podbicie AKO biore!!!!
Jedynym minusem w kadrze wg mnie jest Żuraw, temu panu już powinniśmy podziękować. Kiedyś grał dobrze, mógł zostać wielkim piłkarzem ale wybrał swoją droge i dzis powoli musi odchodzić w zapomnienie. Poza tym co z niego za kapitan? Kapitan to to taki ktoś z charakterem, "ktoś kto ma jaja" a nie jakiś zagubiony piłkarzyna który biega po boisku nic mu nie wychodzi, co raz leży na murawie i rozkłada ramiona, jakby mógł toby sie popłakał.
Do domu pojechali już Rasiak i Radomski, nie wiadomo też czy zagra Łobodziński ale bez względu na to będzie wysoka wygrana.

Do góry
#1085370 - 27/03/2007 17:12 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: niedzwiedz1981]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Pozwole sobie nie dokońca zgodzić z tym co napisał kolega niedzwiedz1981. Nie wiem skąd masz takie informacje, że wynik jest na 99% przesądzony i będzie conajmniej 3-0 dla Polski. Czyli co niby Ormianie położą się na boisku. Zgodzę się, że Leo to jest fachowiec jakiego nie było od czasów Kazia Górskiego, ale nasz kadra nie jest takim potentatem żeby każdy mecz wygrywac po 4,5 do zera. Zauważmy, że sobotni mecz praktycznie rostrzygnął się po 5 minutach. Kosmiczne błęady rodowitego Azera \:D bodajrze z nr 3 spowodowały że było po meczu.
Mecz jutrzejszy będzie zupełnie inny. Oczywiście nie zrozumcie mnie źle, bo ciągle uważam, że Polska wygra mecz, ale już nie w takim stylu jak w sobote. Uważam, że 3-0 to właśnie będzie max, a bardziej bym się przychylał do wyników 2-0, 1-0 dla naszych Orłów. Przypomina mnie się sytuacja dokładnie z przed 2 lat. Kiedy to w pierwszym meczu pokonaliśmy Azerów 8-0!! A za 4 dni mieliśmy się spotkać z kolejnymi kelnerami z Irlandi Płn. Wtedy też była tylko rozmowa ile to będzie 3,4,5 do zera a jak się skończyło?? Strasznie wymęczonym zwycięstwem 1-0 po główce Żurawia i to pod koniec meczu. Co więcej wcale atmosfera w kadrze nie jest taka dobra, gdyż b.dobra jest znana sprawa kart reprezentanta, w co włączył się także selekcjoner i z tego co widać wcale nie stoi po stronie Żurawskiego!! Piłkarze zamiast trenować mają co innego w głowie. Słychać było inforamcje, że kadra nie miała gdzie trenować w stolicy gdyż boiska były fatalnie przygotowane. Z kadry już wiadomo, że nie zagrają Rasialdo i Radomski. Żurawski i Matusiak nie są ostatnio za skuteczni. Patrząc na skład dochodzę do wniosku, że nie mamy napastników. Jest jedynie Jeleń, który prezentuje się całkiem dobrze, ale odnosze wrażenie, że Leo uważa że są lepsi zawodnicy niż Irek. W meczu z Azerami pierwsze 2 bramki strzelali obrońcy drugie 2 młodzi pomocnicy, Krzynio strzelil bramkę gdyż podal mu pod nogi Azerski obrońca. Obym się mylił, ale uważam że jutro naszym Orłom wygrana przyjdzie z wielkim trudem. Ja wybieram się na meczyk i będe ostro darl ryja ;\)
Jeszcze ostatnie 3 pojedynki z Armenią
Polska - Armenia 4-0 el MŚ
Armenia - Polska 1-1 el MŚ
Polska - Armenia 1-0

Moje typy:
Polska - Armenia (+2,5) 2 kurs 1.98 Unibet
Dokładne wyniki 2-0 i 1-0

Moim zdaniem kurs na to handi spokojnie wzrośnie przed meczem, także warto poczekać

Do góry
#1085469 - 27/03/2007 18:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: drfocus]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ja chyba na jutro zagram całkiem inaczej niż reszta mecz.pl \:p gdyż tym razem będe miał odmienne zdanie co mój ziomek Dziabor.

Porażka w Kazachstanie moim zdaniem powinna wpłynąć bardzo mobilizująco na Serbów, którzy wyraźnie zlekceważyli przeciwnika. Trener Clemente nie wystawił m.in Dragutinovica (Sevilla) oraz Krstajica (S04) oraz paru innych piłkarzy gdyż pewny był wyniku a tu taki zonk. Porażka z Portugalią bardzo utrudniła by awans Serbii, a moim zdaniem mogłaby spowodować dymisje Clemente. Tylko korzystny wynik z Portugalią może zamazac plamę jaką była porazka z ekipą Borata :). Troszkę teraz przypomina mi się sytuacja z meczu Polska - Portugalia i mas typ na 2 a potem płacz. Ja osobiście bardziej bym się skłaniał na 1X, ale także poczekam jeszcze troszkę bo kursy które mnie interesują pewnie wzrosną.
Wieszość z nas chce grać na Portugalie sugerując się wynikami z soboty, a zauważmy, że Portugalia z 2 meczy wyjazdowych przywiozła zaledwie 1 punkt (1-2 z Polską, 1-1 z Finlandią) to tym bardziej nie liczę że wygra w Belgradzie. W oficjalnym meczu państwowym u siebie po upadku Jugosławi na 28 meczy o punkty Serbowie przegrali tylko raz z ekipą Rosji!! Kibice bałkańscy są bardzo żywiołowi i porażka z Portugalią może wywołać nie ciekawe emocje i piłkarze Serbii będą mieli prze....
Na mecz z Portugalią wraca Stankovic, zapewne zagra takze wymieniona wyzej para obrońców. Niestety z powodu tylko i wyłącznie swojej głupoty nie wystąpi kolos Zigić i to napewno wpłynie na ofensywe Serbów.
Co do Portugali to napisałem już, że u siebie grają spokojnie mając ze sobą doping publiki. Na wyjeździe już jest nieco gorzej. Właściwie jedyną rzeczą, a raczej osobą która może przechylić szale na korzyść Portugali to jest ten przystojniak, który jest moim zdaniem teraz jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Cristiono jest słynny z tego że często kłądzie się w polu karnym, raz sędziowie się nabierają raz nie, ale czy łatwo będzie podjąć sędziemy decyzje na stadionie w Belgradzie przy takeij publice?? Moim zdaniem i przy takiej spornej decyzji raczej będzie sędzia gwizdał na korzyść Serbów. Co więcej ciekaw jestem jak w tym kotle wytrzyma Ronaldo, bo jestem przekonany że będzie niemiłosiernie wygwizdany na tym meczu!!
Dobra starczy tego pisania

Moje typy
Serbia - Portugalia 1X
Sebia - Portugalia under 2,5 gola

Ale jak już pisałem poczekałbym do jutra gdyż kurs na Serbie zapewnie wzrośnie

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, 11kera11), 3539 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580250 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49