Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1088478 - 28/03/2007 16:57 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam ponownie,

Na Unibecie znalazłem coś takiego:
Wirtualny pojedynek:
Anglia - Hiszpania
Typ: 1
Kurs: 1.50

Może kurs nie powala na nogi, ale moim zdaniem powinien wejśc bez problemów. Po pierwsze zobaczmy z jakimi przeciwnikami zagrają obie ekipy. Anglia z Andorą, Hiszpania z Islandią. Chyba nie muszę mowić, który ekipa ma potencjalnie mocniejszego rywala. Hiszpanie grają u siebie, Anglicy natomiast jadą do Barcelony gdzie pewnie i tak więcej kibiców będzie z wyspy nić Andory \:D . Prasa brytyjska rozpisuje się ile to minut Rooney nie strzelił bramki w kadrze, jak to Anglicy są nieskuteczni. Losu trenere Mclarena są praktycznie policzone, choć kapitan John Terry mówi, że cała drużyna zagra dla trenera. Andora to jakaś drużyna podwórkowa i Anglia ją zgniecie!! Jesli wygrają 1-0 czy 2-0 to będzie śmiech. Oni muszą ich zgnieśc 5-0, 6-0 żeby choć troszką uciszyć angielskie brukowce.
Jeśli chodzi o Hiszpanów, to każdy wie że mają wspaniałych zawodników takich jak Villa, Moro, Puyol, itd itd można by wyliczać i wyliczać lecz Ci piłkarze w kadrze zawodzą. W meczu z Danią sędzia przy wyniki wyrzucił piłkarza Duńskiego i wtedy to gole zdobyli napastnicy Valencii. Piłkarze z płw. Ineryjskiego zmierzą się z "gejzerami", którzy mają kilku ciekawych zawodników w składzie (np. Gudjonsen z FC Barcelony). Fakt Hiszpanie są drużyną nieobliczalną, ale oni poprostu muszą wygrać, a Anglia musi Andore rozj......

Do góry
Bonus: Unibet
#1088491 - 28/03/2007 17:08 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: rene]
Kshishu Offline
stranger

Meldunek: 23/03/2007
Postów: 3
Quote:
Włosi to nie Gruzini i napewno za wiele sytuacji na strzelenie bramki Szkoci nie będą mieli.

Zgadzam się, jednak przypomnieć trzeba, że wyżej wymienieni Gruzini Włochom bramkę urwali. Dlaczego więc nie mieli by tego zrobić Szkoci.

Quote:
(...)I zamiast dobić Duńczyków, grających w 10-tkę, (Hiszpanie) wyszli jacyś rozkojarzeni i stracili bramkę i było nerwowo.


Szkocja to nie Dania, ale zgadzam się, że sytuacja może byc podobna. Stracić bramkę nie jest wcale tak trudno. Szkoci nie są Azerami i kopać piłkę potrafią.

Do góry
#1088555 - 28/03/2007 18:11 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Kshishu]
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
Bardzo ciekawy kurs jest na mecz Malta-Grecja 2/2 - 1.80. Wydaje mi się że po ostatniej kompromitacji z Turcją goście będą chcieli się za wszelką cenę zrehabilitować w końcu są mistrzami europy i grają z absolutnym outsiderem. Na wygraną greków jest tylko 1.30 zatem ta opcja jest dużo bardziej opłacalna.

Do góry
#1088561 - 28/03/2007 18:14 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: rene]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Wtrace swoje 3 grosze ;\)
Slowenia - Holandia
Mysle,ze po remisie Holendrzy wyjda na boisko rzadni zwyciestwa...sa zmotywowani, a do tego van Basten zagra prawdopodobnie ofensywnym ustawieniem (co prawda takie samo jak z Rumunia,ale moim zdaniem Slowenia to duzo slabszy zespol) 4-3-3
Przewidywany sklad:
Van der Sar-
Heitinga, Mathijsen, Bouma, van Bronckhorst-
Sneijder, De Jong, Seedorf-
Babel, Huntelaar, Robben

Moj typ: 2 7/10

Malta - Grecja
Po blamazu z Turcja, Grecy chca wziac rewanz,a czy bedzie lepsza okazja niz cztery dni pozniej,na slabej Malcie?!
do tego czas podreperowac dosc niekorzystny bilans z Malta na wyjezdzie..
11.10.1970 Malta vs Greece 1-1
23.02.1975 Malta vs Greece 2-0
22.12.1991 Malta vs Greece 1-1
czas na zwyciestwo \:p
Moj typ: 2 8/10

Irlandia Pln - Szwecja
Szwecja z kompletem zwyciestw lideruje w grupie, i uwazam,ze po dzisiejszym meczu dopisze kolejne 3 pkt, kluczem do zwyciestwa bedzie zatrzymanie Davida Healy, ktory napsul juz troche krwi w tych eliminacjach nie tylko slabemu Lichteinsteinowi,ale nawet samej Hiszpanii. David strzelil dal swojej reprezentacji 7 z 8 bramek w tych eliminacjach. Jezeli Szwedzi zatrzymaja zawodnika Leeds, w co gleboko wierze nie beda mieli problemow z odniesieniem zwyciestwa.
Moj typ: 2 6,5/10

Wlochy - Szkocja
Szkoci jak dla mnie zdecydowanie przeceniani, Wlosi bardzo potrzebuja punktow...jak dla mnie dadza dzisiaj Szkotom lekcje furbolu \:\)
Moj typ: 1 8/10
Podsumowujac puszcze sobie takiego combosa ako 5,36 (toto-mix, dla tych co maja ponad 100pkt w ich lidze - akurat mam ;))za dosc wysoka stawke.Zobaczymy co z tego bedzie...Mozna jeszcze dolozyc cos z: Polska, Gruzja, Rumunia, Czechy ako 1,6 niby pewki,ale wlasnie zawsze jakies ale ja odpuszczam \:p

Pozdrawiam
Marcin.

Do góry
#1088597 - 28/03/2007 18:59 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: MagiK]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Ja mam do was wielką prośbę odpowiedźcie mi tylko na jedno pytanko,przy postawieniu przy handicapie 0:1 na 1 to oznacza,że drużyna wygra różnicą 2 bramek tak ? Chyba dobre jest moje myślenie i jeżeli tak to zachęcam do grania na handicap 0:2 na 1,kurs aż 1.8 !! Gruzja gra z amatorami czyli z Wyspami Owczymi i myślę,że Arveładze i spółka urządzą sobie wielkie strzelanie przypomnę,że w 1 meczu tych drużyn na Wyspach Owczych było aż 6:0 dla Gruzinów z osiągnięciem tak wysokiego rezultatu może być kłopot ale wygrana różnicą 3,4 lub 5 bramek bardzo prawdopodobna, akurs na ten handicap naprawdę wysoki.Zachęcam do grania tego typu.Na dzisiaj jeszcze proponuję grę na dokładny wynik dla Grecji 0:2 lub 0:3.Powiem szczerze,że jestem naprawdę zaskoczony ostatnimi spotkaniami Maltańczyków,wygrana z Węgrami to już osiągnięcie no i ostatnio remis z Mołdawią.Węgrów i Mołdawiańczyków nie można jednak porównywać do klasy Greków to już jest inny poziom.Sądzę,że w tym meczu już piekarze,spawacze,kierowcy bez obrazy \:\) nie strzelą bramki,a Grecja dołoży 2 lub 3 bo na pewno będą podrażnieni tak wysoką przegraną u siebie z Turkami.

No i w tym momencie przeszliśmy do meczu Turcji z Norwegią,w którym to według mnie zdecydowanym faworytem jest Turcja,która rozegrała naprawde świetny mecz z obrońcami tytułu,a Norwegai niespodziewanie przegrała u siebie z Bośnią i Hercegowiną.Wiemy dobrze,że kibice Tureccy to fanatycy i to na pewno będzie dużym + dla gospodarzy,którzy jak dotychczas wszystkie mecze u siebie wygrywali.

Rumunia-Luksemburg tu też skłaniałbym się do grania na dokładny wynik,ciężko powiedzieć na ile Rumuni podejdą do tego meczu ale myślę,że 3,4 lub5 do zera oczywiście to najbardziej prawdopodobne wyniki,przy kursach w granicach 7.00 jest to naprawdę bardzo opłacalne.

Polska-Armenia 1
Wszyscy zdecydowanie stawiają na Polskę i ja oczywiście się z tym zgadzam ale czy zaaplikujemy Armeńczykom tak dużo bramek jak chociażby z Azerbejdżanem śmiem wątpić ale różnicą 2,3 bramek powinniśmy wygrać i Armenia raczej bramki nie strzeli.

Do góry
#1088603 - 28/03/2007 19:01 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: grzesol]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
#62

Zdarzenie: Azerbejdzan - Finlandia
Data: 28.03.07 Godz: 17:00
Typ: Azerbejdzan nie strzeli gola
Kurs: 1,72
Stawka: 3/10
Buk: Betsson

Jakoś cieżko mi sobie wyobrazic by Azerowie zdobyli gola w tym spotkaniu. Grają chyba najgorszą piłke z naszej grupy i jak narazie sztuka zdobycia gola udała im sie tylko w meczu z Kazachstanem na własnym boisku. Finlandia ma obecnie drugie miejsce w tabeli a co najciekawsze ma najlepszą obrone w grupie. Każdy z nas zapewne widział jak ciężko Polsce było sie przedostać pod pole karne skandynawów, potencjał strzelecki Azerów jest nie porównywalnie mniejszy i tym bardziej nie wierze że ich akcje okażą sie skuteczne. Kazachowie to lepszy zespół od Azerów a i oni nie potrafili zdobyć gola na własnych smieciach i uznali wyższość Finlandi, doskonałym porównaniem jest również mecz a w zasadzie mecze z Armenią gdzie Finlandia u siebie i na wyjezdzie nie straciła gola.

#63

Zdarzenie: Polska - Armenia
Data: 28.03.07 Godz: 20:30
Typ: Polska -2,5
Kurs: 2,00
Stawka: 4/10
Buk: Betsson

Troche zaskoczony jestem że Betsson przy handi 2,5 faworyzuje Armenie! Armenia może jest zespołem lepszym no ale to nie zmienia faktu że są to reprezentacje które w rankingach itd. znajdują sie na dnie! Bobo Kaczmarek mówił że bedzie to troche trudniejszy rywal no ale 3-0 jest bardzo ale to bardzo prawdopodobne! Przecież oprócz goli Polska miała o wiele więcej sytuacj do zdobycia gola chocby Maciek Zurawski w koncówce spotkania. Armenia to taki zespół, który u siebie jeszcze jakoś sobie radzi murując dostęp do bramki ale w meczach wyjazdowych nie jest to już takie łatwe. Porażka z Serbami 3-0, którzy grają bardziej defensywna piłke niż nasza reprezentacja.

Licze na 3-0, 4-0! 2,5 jak najbardziej do pokrycia, może nie grałbym bym tego gdyby kursy były na równo ale 2,00 na naszych a 1,72 na Armenie kusi.

#64

Zdarzenie: Włochy - Szkocja
Data: 28.03.07 Godz: 20:50
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,74
Stawka: 3/10
Buk: Betsson

Chyba każdy z nas wie jak grają Włosi. Szkocja zapewne wyjdzie nastawiona tak jak do meczu z Francją gdzie grali wybitnie w w defensywie no i udało sie ugrać 3 pkt. po stałym fragmencie gry. Szkocja nie zaatakuje dopóki nie bedzie takiej potrzeby ekipa Włoch raczej z własne woli nie rzuci sie na rywala tylko spokojnie bedzie wyczekiwać błedów z strony Szkocji. Ja raczej większych błedów tam nie przewiduje o ile zagrają podobnie jak z Francją, która od czasów Domenecha jest ustawiona bardzo defensywnie. Ogólnie mówiac moim zdaniem bedzie to podobny mecz jak Szkocja - Francja gdzie skonczyło sie 1-0 dla Szkotów.

#65

Zdarzenie: Malta - Grecja
Data: 28.03.07 Godz: 19:30
Typ: Malta nie strzeli gola
Kurs: 1,80
Stawka: 5/10
Buk: Betsson

Temu zakładowi daje jeszcze więcej szans niż Azerą. Grecja ma naprawde dobrą obrone a po meczu z Turkami gdzie stracili aż 4 gole napewno będe wyjątkowo zmotywowani by pokazać ich największy atut z jak najlepszej strony. Malta jest słaba choć Bośniaką dwa gole wsadziła ale Bośnia ma słabaszą obrone od Mołdawi co jest naprawde żenujące. Malta ma jak narazie 4 pkt. zdobye z Mołdowią po remisie 1-1 i po wygranej z Węgrami 2-1 na własnym stadionie. O ile w tym pierwszu meczu można było coś takiego przewidzieć to wygrana z Węgrami była nie lada sensacją. Dzisiaj wierze w Greków tym bardziej iż mają coś do udowodnienia po meczu z Turcją!

#66

Zdarzenie: Turcja - Norwegia
Data: 28.03.07 Godz: 19:00
Typ: 1
Kurs: 2,05
Stawka: 3/10
Buk: Betsson

Bez dwóch zdań Turcja jest w gazie. Wygrali 1-4 w Grecji, wcześnie 5-0 pokonali Mołdawie, po 4 meczach mają komplet punktów i są zdecydowanie najlepszym zespołem grupy. Dzisiaj grają u siebie z Norwegią, która spisuje sie słabo a najlepiej świadczyła o tym porażka z Bośnią na własnym stadionie. Norwegia jak narazie jest negatywnym zaskoczeniem, przypomina mi to sytuacje z 2001 gdzie byliśmy z nimi w grupie a oni byli faworytami i kompletnie nic im nie wychdoziło tracili głupio punkty i dzisiaj jest podobnie. Na stadionie Śląskim graliśmy z nimi mecz o awans i też wszyscy mówili że Norwegia zagra na całego i pójdziemy z torbami a tu prosze: wygraliśmy 3-0. Dzisiaj w Norwegi za wiele chyba sie nie zmieniło a piłka raczej idzie w złym kierunku i ten Rosenborg jakiś słabszy a większość graczy zapada w niepamięc. Turcy zawsze umieli jakoś sobie poradzić na piłke są pieniądze wzmacnia sie tam wiele zespołów a i reprezentacja cały czas gra na poziomie. Ważny mecz dla Norwegi ale ja w nich nie wierze!

#67

Zdarzenie: Lienchenstein - Łotwa
Data: 28.03.07 Godz: 19:30
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,98
Stawka: 3/10
Buk: Betsson

Bardzo dobry kurs na over 2,5! Lienchstein jest jednym z najgorszych zespołów w Europie i tak naprawde nie chce mi sie wierzyć ze taki zespół jak Łotwa nie był by w stanie wbić im trzech goli. Łotwa ma o jeden mecz mniej od innych i dzisiaj musi zdobyc 3 pkt. Islandia to zespół o klase lepszy od Lienchenstainu a w meczu z Łotwa stracili aż 4 gole. Nic tylko grać, jesli kompletni amatorzy spotykają sie Łotwą to na te 3 gole jest naprawde spora szansa.

#68

Zdarzenie: Słowenia - Holandia
Data: 28.03.07 Godz: 20:45
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,15
Stawka: 2.5/10
Buk: Betsson

Tutaj kolejny mecz gdzie kurs jest jak dla mnie za wysoki na over. Nie oglądam sie za siebie tylko mysle o dzisiejszym meczu gdzie ambicje a zarazem chęc zwyciestwa w zespole Holandi są olbrzymie. Oni od zawsze są znani z gry na "tak" mają w przodzie olbrzymi potencjał w postaci młodego Huntellara, oprócz tego dobra i ofensywnie grająca pomoc, w obronie dwójka ofensywnie ustawionych obronców którzy bardzo często rwią dom przodu. Słowenia jak narazie gra bardzo słabo w obronie co tym bardziej przybliża nam szanse na over.

----

Pick -> gem -> set -> match -> money! +19,1j. --> Yield: 55,8%

Do góry
#1088604 - 28/03/2007 19:02 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: grzesol]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
grzesol mecz Turcja - Norwegia rozgrywany jest w Niemczech bez udziału publicznośc!!

Do góry
#1088643 - 28/03/2007 19:34 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: drfocus]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
tia Jose-Grecy mają niezłą obronę,ale najlepszy jest ten ich siwy bramkarz, takich dwóch szmat w jednym meczu to nawet na podwórku u nas na dzielnicy dawno nie widziałem ....

Do góry
#1088700 - 28/03/2007 20:15 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: boca juniors]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
a co do dzisiejszych meczy to taka jakaś
strasznie dziwaczna mi się wydaje ta kolejka, za dużo tzw. pewniaków po 1,10 do tego kursy na niektóre mecze są bardzie niż żałosne....

Jak można dać kurs 1,38 na Finów grajacych w Azerbejdżanie?
Ja wiem , że Azerowie to 3 liga , ale to jest wyjazd na drugi koniec świata, cieżki teren do gry , ale przede wszystkim czym takim jest Finalandia?
Mają kilku przecietnych grajków ale bez pzresady, to zawsze byli i beda drewniacy, wiec kurs sporo zaniżony, zdecydowanie gram Azerów +1,5 bo jeśli nie zdobedą pinktów to polegną minimalnie.

Drugi smiech na sali to handi 3,5 na Islandie?
Islandia to nie ogórki, mają kilku dobrych zawodników, zrobili niełży postęp i napewno postawią Hiszpani twarde warunki. A Hiszpania, no cóż wyraźnie im coś nie idzie w tych eliminacjach, dlatego zapowiadają się męki, moim zdaniem góra 3-0 wygrają \:\)

To samo 1,28 na Grecje, to chyba żart. Nie dość, że w tych elimnacjach Malta gra bardzo przyzwoicie , to jeszcze Grecja nigdy u nich nie wygrała. Jak dodamy do tego drewniany atak Grecji to tutaj również handi na Malte jak najbardziej mi sie widzi. No i na koniec andora + 3,5 takze wylada obiecujaca, Anglicy grają fatalnie a jak nie idzie to nie idzie,pewnie wygrają,ale pogromu nie pzrewiduje, zresztą synowie Albionu nigdy nie byli chojni we wbijaniu golom amatorom.

Do góry
#1088748 - 28/03/2007 20:47 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: boca juniors]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Po sobotniej kolejce w eliminacjach do ME jestem bardzo rozczarowany Czechy zagrały słaby mecz z Niemcami pomimo licznych sytuacji podbramkowych szczególnie w drugiej połowie ich gra przypominała bicie głową w mur. Jeszcze gorzej spisała się Grecja, która jak miala sytuacje pod bramka Turków to niemiłosiernie pudłowali lub bramkarz gosci miał szczęście.
Wysoki wynik tego meczu na korzyść Turcji jest wypadkową nieudolnej gry Mistrzów Europy, niefrasobliwych interwencji bramkarza i całej obrony która 4 bramkę dała sobie strzelić jak dzieci na podwórku ( Mistrzowie Europy) w sobotę byli tak rozbici i zdekoncentowani że nie potrafili wybić porządnie piłki z autu i podali ją wprost do nadbiegającego tureckiego zawodnika.
Turcja zagrała bardzo skutecznie z 6 strzałów w kierunku bramki 4 trafiły do siatki 1 w poprzeczkę lub supeki jedną wybronił bramkarz.
Turcy wcale nie zagrali rewelacyjnie w Atenach wynik spokojnie mógł być 4:1 w drugą stronę gdyby Grecy mieli więcej szczęścia wiec nie ma się czym zachwycać,chyba że ogladałem inny mecz niewątpliwie w dzisiejszym spotkaniu rozgrywanym na neurtalnym terenie są z pewnością faworytem ze względu na tę skuteczność w ataku i prawdopodobnie nie zgubili jej od niedzieli do środy
Turcja - Norwegia typ 1 jak najbardziej uzasadniony
Norwegowie zagrali prawdopodobnie jeszcze większą kaszanę niz Grecy skoro przegrali z nierówno grającymi Bośniakami na własnym terenie i skomplikowali sobie życie. Ciężko będzie im wywalczyć punkt chyba, że Turcja zagra podonie słabo jak Grecy chociaż nie chce mi się w to wierzyć.

Do góry
#1088906 - 28/03/2007 21:35 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzisiejsza kolejka eliminacji to prawdziwa mizeia finansowa, aż strach to obstawiać tym bardziej, że papierowi faworyci niekiedy tak się męczą z drużynami słabszymi i znajdujacymi się niżej w rankingu, że lepiej tego nie widzieć np mecz Litwa - Francja trójkolorowi z trudem strzelili jedną bramkę. Dobrze że sędzia nie uznał bramki Litwinom, bo Francuzi zdobyli by tylko punkt.
Moim zdaniem dzisiaj niewiele jest interesujących spotkań, wybrałem 4
1 Turcja - Norwegia 1 1.95
Faworytem sa Turcy i wydaje się iz po dzisiejszym meczy będą zdecydowanym liderem gr C.
Norwegowie przyjada z pewnością z nastawieniem by nie przegrać ewentualnie wygrac jeśli nadarzy się ku temu sposobność. Wszystko zależeć bedzie od przebiegu meczu jeśli Turcja obejmie prowadzenie drużyna norweska straci ochotę do walki o korzystny rezultat. W każdym innym przypadku szanse Norwegii na chociażby punkt rosną.
2 Słowenia - Holandia typ 2 1.60
Holendrzy jeśli zamierzaja utrzymać 1 miejsce w swojej grupie to powinni dziś pokonać Słowenie, ktora przeżywa kryzys w kolejnych eliminacjach. Wygrała tylko z Luksemburgiem i remis z Albanią w sobotę. Holandia zawsze gra ofensywną piłkę ma silniejszy skład od Słoweńców, a ponadto czują oddech naciskającej Bułgarii i Rumunii ta ostatnia nie przegrała jeszcze w tych eliminacjach.
3 Irlandia -Słowacja X 2
Irlandia w sobotę strasznie męczyła sie z Walią przy słabej grze obydwu zespołów. Irlandia zdobyła bramke, ale nie zachwyciła ani stylem, ani umiejętnosciami.
Slowacja to niezły zespoł, strzela dużo bramek szczególnie na wyjazdach.
Lepiej im idzie poza własnym terenem mają zgrany zespół i stać ich przynajmniej na remis. Jeśli nie zatracili skuteczności spokojnie powinni wygrać mają chyba ciut silniejszy zespół
Wcześniejsze wyniki Walia -Słowacja 1:5 Cypr -Słowacja 1:3
Wygrana daje im ponadto możliwość nawiązania walki z Czechami o drugie miejsce pomimo iż przegrali z sąsiadami z za miedzy 0:3 co było dla nich bolesne. Kurs 3.65 za 2 wspaniały.
4 Serbia - Portugalia X
Serbia skompromitowała sie w sobotę niemiłosiernie przegrywajac z Kazachstanem przecierałem oczy ze zdumienia jak zobaczyłem końcowy wynik. W poprzednich eliminacjach chyba też do ME przegrali z Azerami 2:3.
Serbia bedzie próbowała odrobic stratę z sobotniego spotkania chociażby w części i postawi trudne warunki Portugalczykom nie moze sobie pozwolić na porażkę w kolejnym meczu.
W el do MS w Niemczech Serbia rywalizowała z Hiszpania i padły wyniki 1:1 i 0:0.
Serbia nie stoi na straconej pozycji tylko dla tego że przegrała z Kazachami czy też dlatego że przyjechała Portugalia, zresztą u nas tez była i miała sobie zrobić wiatrak z naszej reprezentacji a w ostatecznosci to cieszyli się że nie przegrali 5;1.
Portugalia po wpadce z naszymi Orłami to wezmie nawet remis z pocałowaniem ręki by nie tracić kolejnych 3 punktów z kolejnym rywalem i obawą że kadra Benhakera może zbytnio im odjechać jak przegrają po dzisiejszym meczu z Armenią.
Serbowie zagrają na maksa by przeprosić swoich kibiców i zachować przewagę chociazby bramkową nad Portugalczykami.
Liczę że los nam bedzie sprzyjał i mecz ułoży się remisowo dla kadry Benhakera i obu ekipom ucieknął po dwa punkty.
Irlandia Płn -Szwecja typ 2 1:60
Szwecja ma szanse umocnić sie na pozycji lidera i powstrzymac rewelację tych eliminacji.
Co sadzicie o moich przemysleniach

Do góry
#1088962 - 28/03/2007 22:02 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Piotruś Pan]
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
Kilka słówek.Dzisiaj szczerze nie ma co grać.Wszyscy widzą samych faworytów.Nasi pykna Armeńców...a może przyjdzie to im z trudem, Holandia "pewniak " na wyjeździe ze Słowenią, a czy Słowenia to ogórki?Turcy pojada Norwegów a przecież ci Norwegowie też chcieliby zagać przyzwoity mecz, zmazać plamę po swojej klęsce.Jakoś takos mi to wszystko za ładnie wygląda.Niw wiem może się mylę.

Do góry
#1088990 - 28/03/2007 22:11 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: imarcel]
Happy Birthday john Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2006
Postów: 3778
Skąd: Long Way Home/Opole
Originally Posted By: imarcel
Kilka słówek.Dzisiaj szczerze nie ma co grać.Wszyscy widzą samych faworytów.Nasi pykna Armeńców...a może przyjdzie to im z trudem, Holandia "pewniak " na wyjeździe ze Słowenią, a czy Słowenia to ogórki?Turcy pojada Norwegów a przecież ci Norwegowie też chcieliby zagać przyzwoity mecz, zmazać plamę po swojej klęsce.Jakoś takos mi to wszystko za ładnie wygląda.Niw wiem może się mylę.


tu sie troche zgadzam i ja tez dzisiaj delikatnie i radze poszukac jakis niespodzianek ktorych moze dzisaj byc pare np mecz malta- grecja ja tutaj 1x moze nie wejdzie ale zawsze warto probowac...co do Polakow to ja sie tam za bardzo nie boje o naszych chlopaki wiedza o co graja i wygraja...

Do góry
#1088992 - 28/03/2007 22:11 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: imarcel]
12-latek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2004
Postów: 4960
Skąd: na Rzeszowskim torze
Serbia - Portugalia

O tym meczu mowi sie duzo i chyba juz wszystko powiedziano, wielu szuka jakies niespodzianki, zwycienstwa Serbi, remisu, jak dla mnie mija sie to z celem serbia nie jest jakas cudowna druzyna przegrai z kazahami z nami pamientam grali tragicznie ale tylko dlatego ze my zylismy zwolnieniem Janasa i objeciem kadry przez leo teraz nasza druzyna fukncionuje lepiej a u Serbów jak widze nic sie nie zmienia, no chyba ze na gorsze co prawda u siebie sa groznymi rywalami nie mozna ich lekcewazyc ale ostatnio zdecydowanie zawodzą, w meczu ma niewsytapic C.Ronaldo i dobrze nie jest niezastapiony uwazam ze Portugalia jest w stanie poradzic sobie bez tej dziewczynki

moj typ:
1:pierwsza połowa remis
2: wygrana portugali

kursy zachecajace, a co do stawki to raczej nie duzo cos w stylu 5/10

pozdrawiam i powodzenia

Do góry
#1089036 - 28/03/2007 22:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: 12-latek]
zmudaRTS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 1664
Włochy-Szkocja gram dokłady wynik 0:0 po kursie 12.Szkoci zrobia w tym meczu akcje "murator"przyjezdzaja po remis 0;0 i przy odrobinie szczescia im sie uda.
Do tego oczywiscie Polska 1,Gruzja 1,Grecja,Bułgaria.
Co razem daje ładny kurs 23.44

Do góry
#1089039 - 28/03/2007 22:33 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: 12-latek]
Adizek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 1873
Skąd: Żory
ja mam pytanie czy pewne jest ze nie wystapi C.Ronaldo?

Do góry
#1089050 - 28/03/2007 22:36 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: zmudaRTS]
Tfete Offline
journeyman

Meldunek: 08/03/2007
Postów: 56
Serbia (0) - Portugalia (0)
Typ: 2
Kurs: 1.70
Buk: Interwetten
Stawka: 5/10

Serbia jak dotej pory radziła sobie bardzo dobrze wygrywając z Azerbejdżanem 1:0, Belgią także 1:0 i z Armenią 3:0. Nie tracąc bramki Serbowie strzelili ich aż 5. Na wyjeździe wiodło im się trochę gorzej (remis z Polską i zaskakujaca porąka w Kazahstanie).
Dzisiaj gospodarze, przed własną publicznością, na pewno będą chcieli zrehabilitować się za mecz w Kazahstanie ale w mojej opinii ciężko będzie, ponieważ nie zagra najlepszy napastnik Serbów Nikola Zigic (który został ukarany czerwoną kartką w ostatnim meczu). Warto zauważyć, że jak do tej pory gospodarze nie mieli przeciwników z wyższej półki, do której można śmiało zaliczyć Portugalię. Goście jeszcz nie wygrali w tych eliminacjach na wyjeździe i sądze, że z obecnie prezentowaną fomą i tak doskonałymi piłkarzami, powinni dzisiaj zwyciężyć.



Asian 0 Ball Handicap
<Zakłady są wygrane jeśli wybrana drużyna wygra. W przypadku Remisu przy zakładach pojedynczych zwracana jest wpłacona stawka minus 10%, zaś przy zakładach kombinowanych przyjmuje się udział (kurs) 0, 9>

Do góry
#1089071 - 28/03/2007 22:43 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Tfete]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Poland-Armenia Euro 2008 1 1,10 28.03.2007 20:30

Georgia-Faroe Islands Euro 2008 1 1,12 28.03.2007 18:00

Czech Republic-Cyprus Euro 2008 1 1,10 28.03.2007 17:30

Wales-San Marino Euro 2008 1 1,05 28.03.2007 21:00

Spain-Iceland Euro 2008 1 1,11 28.03.2007 22:00


Czy w tych potkaniach można gdzieś doszukiwać sie w ogóle niespodzianki? ;\)

Polska gra dobrą piłke, ze słabymi drużynami potrafi wygrywać, co pokazała z Azerami strzelając aż 5 bramek, dzisiaj powinni bez problemów zdobyć kolejne 3 punkty, a chcąc awansować pierwszy raz do ME takie mecze po prostu trzeba wygrywać ;\)

Gruzja na wyjeżdzie strzeliła "wyspom" 5 bramek, na swoim podwórku powinni poradzić sobie bez problemów.

Czechy po przegranej z Niemcami muszą zdobyć punkty, różnica klas diametralna ;\)

Walia z San Marino również nie powinna mieć problemów, państeko wielkości 20 tys. miasta "potrafi" bronić się jedynie na własnym boisku ;\) (potrafi nie bez kozery w cudzysłowiu) ;\)

Hiszpania z Islandią, zupełnie inna klasa drużyn, Hiszpanie z takimi zespołami nie powinni mieć żadnych problemów, a punktów potrzebują by awansować do ME ;\)

Do góry
#1089080 - 28/03/2007 22:46 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Master.com back]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110840
Skąd: Las Vegas
Gruzja na wyjeżdzie strzeliła "wyspom" 5 bramek, na swoim podwórku powinni poradzić sobie bez problemów.

Nie grałbym po tym kursie.A jeśli chłopaki z Gruzji postanowią sobie dodatkowo dorobić .Mecz o nic przynajmniej ja tak uważam.Lepiej takie omijać szerokim łukiem

Do góry
#1089082 - 28/03/2007 22:47 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Tfete]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
Serbia to jest dziwny zespół. W eliminacjach do Mistrzostw Świata mieli najlepszą obronę. Ale teraz oceniając nie mieli mocnej grupy:

Group 7

1 Serbia & Montenegro 6-4-0 16-1
2 Spain 5-5-0 19-3
3 Bosnia Herzegovina 4-4-2 12-9
4 Belgium 3-3-4 16-11
5 Lithuania 2-4-4 8-9
6 San Marino 0-0-10 2-40

Potem dostali łomot od Argentyny. Nikt tak nie dostał. Wiadomo Argentyna zagrała świetny mecz, ale bez przesady. Moim zdaniem mimo wszystko Portugalia i ewentualnie over 2.5 (bez względu na Ronaldo).

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu, akagi, Sensei, Lukasz111, ANZELMO, VVega, Kretol, kemp, pacyfista), 3582 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581242 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49