Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Opcje tematu
#1089092 - 28/03/2007 22:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Master.com back]
zmudaRTS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 1664
[quote=Master.com back]Poland-Armenia Euro 2008 1 1,10 28.03.2007 20:30

Georgia-Faroe Islands Euro 2008 1 1,12 28.03.2007 18:00

Czech Republic-Cyprus Euro 2008 1 1,10 28.03.2007 17:30

Wales-San Marino Euro 2008 1 1,05 28.03.2007 21:00

Spain-Iceland Euro 2008 1 1,11 28.03.2007 22:00

Powinno wejsc,nie ma czegos takiego jak 100%pewniak (Pamietam jak bodajże Portugalia kiedys zremisowała z Luxemburgiem),z 500 200 na czysto.

Do góry
Bonus: Unibet
#1089094 - 28/03/2007 22:50 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: rafal08]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Originally Posted By: rafal08
Gruzja na wyjeżdzie strzeliła "wyspom" 5 bramek, na swoim podwórku powinni poradzić sobie bez problemów.

Nie grałbym po tym kursie.A jeśli chłopaki z Gruzji postanowią sobie dodatkowo dorobić .Mecz o nic przynajmniej ja tak uważam.Lepiej takie omijać szerokim łukiem



Patrząc pod tym kontem wszystkiem spotkania drużyn typu: Armenia, Kazachstan, Azerbejdżan, Węgry, Malta, Walia, Cypr, Estonia, Macedonia, czy nawet Litwa to mecze o nic ;\) A jednak zawsze o "coś" co najmniej o prestiż ;\) "dorobić" mogli sobie na wyjeżdzie, jednak nie dorobili ;\) bo przegrana w takim spotkaniu, na własnym boisku będzie po prostu jakąś "tragedią" drużyny ;\)

Do góry
#1089163 - 28/03/2007 23:19 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] *DELETED* [Re: boca juniors]
Mejwon Offline
addict

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 453
Post deleted by El_Darro

Do góry
#1089166 - 28/03/2007 23:19 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] *DELETED* [Re: Mejwon]
Mejwon Offline
addict

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 453
Post deleted by El_Darro

Do góry
#1089277 - 28/03/2007 23:44 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Mejwon]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
do Boca Juniors: W 100% zgadzam sie z Toba..niektore kursy na dzis sa smieczu warte....szczegolnie mowie tu o GRECJI ...1.3? przeciesz to jakas kpina....wiekszosc grajacych zagra dzis tasiemce i chyba na to buk liczy bo pewnie którys z tych " extra pewniaków " nie wejdzie.... Osobiscie wbrem osobom, tu piszacym mam odmienne zdanie co do TURCJI z Norwegia....Turcy nie graja u siebie co juz sprawia ze podstwowa przewaga ( czyli gra na własnych smieciach ) odpada...Norwedzy po blamażu u siebie mysle ze sa zadni rehabilitacji i sa w stanie nie przegrac tego meczu ..moj TYP Norwegia X2 zastanawiam sie równiez nad zagraniem Serbii lub x w ich meczu....

Do góry
#1089462 - 29/03/2007 00:13 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: zmudaRTS]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: zmudaRTS
Pamietam jak bodajże Portugalia kiedys zremisowała z Luxemburgiem)


chodzi chybo o Lichtenstein

Do góry
#1090014 - 29/03/2007 01:36 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: _Korver_]
Don Pedro® Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 5608
Skąd: -0-motyva
Originally Posted By: _Korver_
chodzi chybo o Lichtenstein

9 października 2004 Liechtenstein - Portugalia 2:2
8 października 2005 Portugalia - Liechtenstein 2:1

Do góry
#1090198 - 29/03/2007 02:04 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: verdasco]
Filip68 Offline
newbie

Meldunek: 28/03/2007
Postów: 26
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: verdasco
Originally Posted By: Filip68
Mysle ze jest pare ciekawych opcji na niestrzelenie bramki.
Rumunia-Luksemburg (Luks nie strzeli) kurs: 1,5
Polska-Armenia (1 druzyna strzeli) kurs: 1,44
Wlochy-Szkocja (1 druzyna strzeli) kurs: 1,66
buk: sporting

Edit : Filip68 nie obraz sie ale widze, ze kilku nowych nie zna zasad w tym dziale. Typów bez analizy tutaj nie podajemy, kazde następne beda kasowane. Można założyć swój temat w PrivatPicks lub podac typy w takiej formie w QuasiChat-Piłka Nożna.


i chyab troche przesadziles z tym luxemburgiem , bo ja mam kurs ze nie strzela 1,10 \:D


VERDASCO nie przesadzilem. Wyslalem kupon w sportingu z takim kursem 26.03 i wszedl tzn narazie weszlo to jedno zdarzenie, ale czekam na reszte



Edit: Zrobiło sie małe zamieszanie, ale chyba tak jest ok.


Edited by El_Darro (29/03/2007 02:12)

Do góry
#1090821 - 29/03/2007 04:28 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Filip68]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24763
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Filip68
Originally Posted By: verdasco
Originally Posted By: Filip68
Mysle ze jest pare ciekawych opcji na niestrzelenie bramki.
Rumunia-Luksemburg (Luks nie strzeli) kurs: 1,5
Polska-Armenia (1 druzyna strzeli) kurs: 1,44
Wlochy-Szkocja (1 druzyna strzeli) kurs: 1,66
buk: sporting

Edit : Filip68 nie obraz sie ale widze, ze kilku nowych nie zna zasad w tym dziale. Typów bez analizy tutaj nie podajemy, kazde następne beda kasowane. Można założyć swój temat w PrivatPicks lub podac typy w takiej formie w QuasiChat-Piłka Nożna.


i chyab troche przesadziles z tym luxemburgiem , bo ja mam kurs ze nie strzela 1,10 \:D


VERDASCO nie przesadzilem. Wyslalem kupon w sportingu z takim kursem 26.03 i wszedl tzn narazie weszlo to jedno zdarzenie, ale czekam na reszte



Edit: Zrobiło sie małe zamieszanie, ale chyba tak jest ok.

gratuluje koledze wygranej i niech nam zdradzi co takiego bierze że takie kursy zobaczył na strzelenie bramki przez Włochów i Polaków...
podejrzewam że to chodziło o to że Ormianie i Szkoci nie strzelą,czyż nie?

Do góry
#1090919 - 29/03/2007 04:50 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: wHiTe_StAr]
Filip68 Offline
newbie

Meldunek: 28/03/2007
Postów: 26
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: wHiTe_StAr
Originally Posted By: Filip68
Originally Posted By: verdasco
Originally Posted By: Filip68
Mysle ze jest pare ciekawych opcji na niestrzelenie bramki.
Rumunia-Luksemburg (Luks nie strzeli) kurs: 1,5
Polska-Armenia (1 druzyna strzeli) kurs: 1,44
Wlochy-Szkocja (1 druzyna strzeli) kurs: 1,66
buk: sporting

Edit : Filip68 nie obraz sie ale widze, ze kilku nowych nie zna zasad w tym dziale. Typów bez analizy tutaj nie podajemy, kazde następne beda kasowane. Można założyć swój temat w PrivatPicks lub podac typy w takiej formie w QuasiChat-Piłka Nożna.


i chyab troche przesadziles z tym luxemburgiem , bo ja mam kurs ze nie strzela 1,10 \:D


VERDASCO nie przesadzilem. Wyslalem kupon w sportingu z takim kursem 26.03 i wszedl tzn narazie weszlo to jedno zdarzenie, ale czekam na reszte



Edit: Zrobiło sie małe zamieszanie, ale chyba tak jest ok.

gratuluje koledze wygranej i niech nam zdradzi co takiego bierze że takie kursy zobaczył na strzelenie bramki przez Włochów i Polaków...
podejrzewam że to chodziło o to że Ormianie i Szkoci nie strzelą,czyż nie?

dzieki chyba mnie nie wszyscy zrozumieli \:\)
(1 druzyna strzeli) nie oznacza ze strzeli druzyna ktora umiescilem na pierwszym miejscu. Oznacza ze w sportingu jest opcja ze bramke strzeli TYLKO JEDNA DRUZYNA - niewazna jaka. I na takie zdarzenie byly te wg mnie -calkiem fajne kursy

Do góry
#1091187 - 29/03/2007 06:41 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Filip68]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24763
Skąd: Kraków
mój błąd
zwracam honor i gratuluje wygranej tym razem szczerze,ba ja niestety dzisiaj grubo w plecy dzięki rodakom i Hiszpanom
pozdrawiam

Do góry
#1091718 - 29/03/2007 19:36 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: wHiTe_StAr]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Środowa kolejka eliminacji była dla graczy jeszcze bardziej beznadziejna niż ta sobotnia. Turcja tylko zremisowała z Norwegią 2:2 przegrywając do przerwy 2:0 Lichtenstein wygrał z Lotwą 1:0, Azerbajdzan pokonał Finlandię 1:0 Szwecja to już pewnie wszystkim połozyła wczorajsze kupony przegrywając z Irlandią Płn.
Holandia męczyła się prawie cały mecz ze Słowenią by w końcówce strzelic bramkę. Bułgaria sensacja remis u siebie z Albanią 0:0 po dobrym występie przeciwko Rumunii czy Holandii.
Zespoły faworyzowane przynajmniej na papierze mają problemy z pokonaniem słabszych rywali nawet na własnym terenie, co jest tego przyczyną potencjał takiej Szwecji Hiszpanii czy Anglii jest bardzo duży, graja na wszelkich wielkich imprezach wiec nawet,jeśli mniej znane i doświadczone reprezentacje poprawiły swoją grę pod względem technicznym czy taktycznym to taka np Hiszpania, Anglia powinna sobie poradzić z drużynami o klase słabszymi.
Dobrze iż nasza kadra posiada tę umiejetnosć wygrywania z drużynami nizej notowanymi, moze dlatego że nikogo nie lekceważymy dzięki temu mamy w poł eliminacji 5 pkt przewagi nad pozostałymi zespołami naszej grupy.
Po meczu z Finlandią nie sadziłem że sytuacja tak szybko się odwróci na naszą korzyść.
Kluczem do awansu w eliminacjach w Europie stało się wygrywanie meczy, których nie należy remisować tylko trzeba je wygrać tym bardziej że w bezpośrednich pojedynkach drużyn liczących na awans też można stracić punkt.
W ogóle to caly ten ranking reprezentacyjny na podstawie którego rozstawia się do poszczególnych koszyków podczas losowań czy ranking Fify nie ma przełożenia na wyniki poszczególnych meczów skoro Szwecja z np 10 miejsca nie potrafi chociażby zremisować z zespolem z 55 itd.

Do góry
#1091739 - 29/03/2007 19:54 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Piotruś Pan]
czubek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 2135
Skąd: LZS Jarocin
ranking rankingiem i nie musi pozycja w nim decydowac o wyniku meczu, ale jakos grupy trzeba rozlosowac. i nie jest tworzony poprzez glosowanie przez kibicow czy dziennikarzy ale z ostatnich wynikow danej reprezentaji...

Do góry
#1091748 - 29/03/2007 20:04 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: Piotruś Pan]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: GRANT
Środowa kolejka eliminacji była dla graczy jeszcze bardziej beznadziejna niż ta sobotnia. Turcja tylko zremisowała z Norwegią 2:2 przegrywając do przerwy 2:0 Lichtenstein wygrał z Lotwą 1:0, Azerbajdzan pokonał Finlandię 1:0 Szwecja to już pewnie wszystkim połozyła wczorajsze kupony przegrywając z Irlandią Płn.
Holandia męczyła się prawie cały mecz ze Słowenią by w końcówce strzelic bramkę. Bułgaria sensacja remis u siebie z Albanią 0:0 po dobrym występie przeciwko Rumunii czy Holandii.
Zespoły faworyzowane przynajmniej na papierze mają problemy z pokonaniem słabszych rywali nawet na własnym terenie, co jest tego przyczyną potencjał takiej Szwecji Hiszpanii czy Anglii jest bardzo duży, graja na wszelkich wielkich imprezach wiec nawet,jeśli mniej znane i doświadczone reprezentacje poprawiły swoją grę pod względem technicznym czy taktycznym to taka np Hiszpania, Anglia powinna sobie poradzić z drużynami o klase słabszymi.
Dobrze iż nasza kadra posiada tę umiejetnosć wygrywania z drużynami nizej notowanymi, moze dlatego że nikogo nie lekceważymy dzięki temu mamy w poł eliminacji 5 pkt przewagi nad pozostałymi zespołami naszej grupy.
Po meczu z Finlandią nie sadziłem że sytuacja tak szybko się odwróci na naszą korzyść.
Kluczem do awansu w eliminacjach w Europie stało się wygrywanie meczy, których nie należy remisować tylko trzeba je wygrać tym bardziej że w bezpośrednich pojedynkach drużyn liczących na awans też można stracić punkt.
W ogóle to caly ten ranking reprezentacyjny na podstawie którego rozstawia się do poszczególnych koszyków podczas losowań czy ranking Fify nie ma przełożenia na wyniki poszczególnych meczów skoro Szwecja z np 10 miejsca nie potrafi chociażby zremisować z zespolem z 55 itd.


Dla mnie sobotnia runda była b. dobra, wczorajsza nienajgorsza
Pisałem, że zdobyć 6 punktów w cyklu sobota - środa jest ciężko i to się w wielu wypadkach potwierdziło.
Nie zgodzę się co do Hiszpanii, bo oglądałem ten mecz i moim zdaniem Hiszpanie zagrali bardzo dobre zawody, a na dodatek pokazali charakter. Nie słuchałem tego debilnego komentatora... Jak się traci punkty w pierwszych meczach to potem często jest pod górę. Wczoraj w Palma Di Majorka było oberwanie chmury i w pierwszej połowie boisko było jednym wielkiem rozlewiskiem i nie nadawało się do gry. Hiszpanie nie mogli pokazać swoich umiejętności, bo piłka stawala w miejscu i wyczyniala różne dziwne rzeczy. Musieli podjąć walkę, a to nie jest ich mocną stroną. Poza tym rewelacyjnie bronił bramkarz Islandii.
W drugiej połowie przestało padać i murawa zrobiła się lepsza.
Goście nie istnieli na boisku i byli zamknięcie niczym w hokejowym zamku. Nie stworzyli żadnej sytuacji, nie wiem nawet, czy odddali jakiś strzał na bramkę Ikera. Pomimo, ze goście bronili się w 10, to co rusz pod ich bramką było gorąco i gdyby nie bramkarz, to wpadłoby więcej bramek. Więc krytyka nie na miejscu. Inne zespoły powinny się uczyć ataku pozycyjnego od Hiszpanii.
Turków wczoraj nie grałem, Szwedów też nie, Finlandia jest zbyt słaby, by stawiać na nią na wyjeździe, podobnie jak Łotwa
Mnie wczoraj "zawiedli" Polacy, bo grałem handi i Bułgarzy, ale nie na tyle, by położyć wszystko.
Najbardziej mi żal, że Malta nie urwała punktu Grecji, no ale przez długi czas grała w 10.
Najważniejsze, ze Polska zgarnęła 6 punktów i ...Hiszpania
Reszta za bardzo mnie nie interesuje

Do góry
#1091777 - 29/03/2007 20:38 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [28 marca 2007] [Re: rene]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Ze wszystkich spotkań najciekawsze rozegrano chyba w Belgradzie. W meczu było sporo okazji strzeleckich, które w większości były dziełem Portugalczyków. Gdyby nie dobrze dysponowany bramkarz Serbów to zapewne Portugalia zdobyłaby 3pkt. Jesli już mowa o bramkarzach to trudno nie wspomnieć o absolutnym "bohaterze" z wczoraj a więc o bramkarzu Norwegów. Przy pierwszym golu dla Turków piłka leciała prosto w niego a Myhre zamiast wybić choćby przed siebie to się chyba piłki wystraszył a ta otarła się mu o rekawice i wpadła do bramki. Jeśli to była szmata a była to ciężko już znaleźć słowa jak opisać gola dla Turków w ostatniej minucie meczu. Lekki strzał ponownie z wolnego, taki balonik a Myhre próbując łapać piłke wpuszcza ją pod brzuchem do bramki. Dziś bramkarz Charltonu, któremu już zdarzały się głupie błędy jest chyba przez norweską prase zmieszany z błotem. Najgorsze jest to, ze miałem w tym meczu Norwegów dnb i szlak mnie trafił jak zobaczyłem w skrótach te gole. co do meczu Polaków to nie wybrzydzałbym. Trzy punkty z rywalem prezentującym tzw. "antyfutbol" to zawsze trzy punkty i nie ważne czy 1-0 czy 2-0, no chyba ,że ktoś grał z handi. Ormianie chyba nawet poważniej nie sprawdzili czy w bramce Boruc jeszcze stoi czy już usnął. Jak widać większość druzyn się męczyła i wyniki nie były za wysokie. No ale jak jedna z drużyn tylko stoi na własnej połowie to co się dziwić. Jeśli chodzi o faworytów to zawiedli mnie Czesi, którzy do strzelenia bramki grali do przodu i nie dawali rywalowi szans. Jednak w drugiej połowie nasi sąsiedzi zagrali strasznie i w pewnych momentach to Cypr miał przewage co nawet troche śmiesznie wyglądało. Przy następnym takim meczu radze się dwa razy zastanowić, czy warto inwestować w Czechów. Jeśli chodzi o śmieszne sytuacje to chętnie zobaczyłbym jakieś nagranie z szatni Anglików w przerwie meczu z Andorą. Pewnie większość z nich już widziała te tytuły w prasie o największej klęsce Anglii w historii a McClaren już się zastanawiał gdzie teraz znajdzie zatrudnienie. Wielu wspomina o sensacjach jakie sprawili Azerowie i Liechtenstain. Czy ja wiem czy to były jakieś super niespodzianki. zarówno Finowie jak i Łotysze to takie dwie rezprzentacjie "drwali" a droga do azerów też daleka no i ciężki teren i nawet Polacy mogą mieć trudności ze zdobyciem tam trzech oczek. A Liechtenstein, którego nie widać prawie na mapie Europy sprawiał już wcześniej niespodzianki i myśle, że z tych wszystkich małych księstw oni prezentują się najsolidniej. Sie rozpisałem a w sumie chciałem tylko się podzielić frustracją po wyczynach Myhre.

Do góry
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Lukasz111, Sensei, akagi, ANZELMO, alfa, VVega, Kretol, kemp, pacyfista), 3568 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581242 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49