Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#110504 - 29/11/2001 18:49 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]


4.Hertha - Bayern
Borykający się z problemami kadrowymi (kontuzje) Bayern czeka bardzo ciężkie zadanie. Hertha bowiem odnalazła właściwy rytm, nie przegrała 5 meczów z rzędu ( w tym cztery zwycięstwa) i spróbuje zapewne przerwać 2-letnią niemoc w spotkaniu z Bawarczykami. Szanse berlińczyków są tym większe, że monachijczycy mogą odczuwać jeszcze zmęczenie bojem w pucharze świata z Boca Juniors, a poza tym są wyraźnie w słabszej formie od tej, jaką prezentowali jeszcze trzy tygodnie temu. Typ X1

[/qb][/QUOTE]

Bayern zagra najprawdopodobniej bez Kahna

Do góry
Bonus: Unibet
#110505 - 29/11/2001 18:57 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
krsk Offline
member

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 137
Skąd: ROUBAIX
Nie czuje sie atakowany. Im wiecej znakow zapytania tym bardziej czlowiek jest zmuszony do myslenia. Jak do tej pory nie znalazlem zadnej wzmianki o przelozeniu meczu.

Do góry
#110506 - 29/11/2001 22:17 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Kaisersalutern - Freiburg 1

Kaisersalutern 3-5-2: G. Koch - H. Koch, Hengen, West - Basler, Riedl, Lincoln, Ramzy, Malz - Lokvenc, Klose

Freiburg 4-4-2: Golz - Müller, Kruse, Willi, Zeyer - Kehl, Kobiaschwili, Tanko, Coulibaly - Iaschwili, Sellimi

Diably to typowa druzyna wlasnego boiska - tak jak na wyjazdach traci punkty na rzecz przeciwnika to w domu je im odbiera. Obecna forma Diabłow w domu 6-1-0 Z drugiej strony Freiburg bez zwyciestwa od dwoch meczy. (2 porazki) Kurs wysoki - stawiam na 1.

Norymbergia - Schalke ?

Norymbergia 4-4-2: Kampa - Sanneh, Kos, Nikl, Wiblishauser - Passlack, Larsen, Tavcar, Müller - Michalke, Rink

Schalke 5-3-2: Reck - Hajto, Waldoch, Oude Kamphuis, Nemec, van Kerckhoven - Asamoah, Möller, Vermant - Sand, Wilmots

Na jednym froncie druzyna niepokonana od dwoch kolejek(Norymbergia) na drugim druzyna bez zwyciestwa od 2 kolejek. U gospodarzy kontuzjowany Villa i Frey, u gosci Mpenza. Ostatnio Norymbergia podzielila sie pkt. na boisku Monachijczykow, a Ci jak wiadomo w tym sezonie nie raczyli nikomu dostapić tej przyjmnosci. Bardziej sklanialbym sie w tym meczu do remisu, ale jednak sobie odpuszcze to spotkanie.

Hansa - Wolsburg X2

Hansa 3-5-2: Schober - Schröder, Jakobsson, Hill - Rydlewicz, Wibran, Hirsch, Lantz, Maul - Beierle, Arvidsson

Wolsburg 4-4-2: Reitmaier - Schnoor, Biliskov, Franz, Madsen - Müller, Karhan, Akonnor, Munteanu - Rische, Petrov

Hansa bez podstawowoego zawodnika Di Salvo, ktory od 3 kolejek leczy kontuzje. Ten mecz ma bardzo duze znaczenie dla kierownictwa Hansy, gdyz jest juz przygotowany papier do zwolnienia trenera Funkela. Wilki sa w tym meczu faworytami, ale czy stac ich na wywiezienie kompletu pkt? Wilki nadal bez Jusko i zawieszonego za kartki Ponte.

Kolonia - Dortmund 2

Kolonia 4-3-3: Pröll - Zellweger, Song, Cichon, Keller - Sinkala, Cullmann, Springer - Scherz, Kurth, Reich

Dortmund 4-3-3: Lehmann - Evanilson, Wörns, Kohler, Heinrich - Reuter, Rosicky, Ricken - Ewerthon, Koller, Amoroso

Bardzo lubie grac Borussie w tym sezonie na wyjazdowe zwyciestwa. Wygrywa na wyjazadach w lidzie (6-0-1) i w pucharach. Kolonisci natomiast nie prezentuja sie w domu najlpeiej - FORM 2-0-5

Tsv - Cottbus X

Tsv 3-5-2: Jentzsch - Tapalovic, Votava, Dheedene - Borimirov, Cerny, Hässler, Mykland, Bierofka - Schroth, Max

Cottbus 3-5-2: Piplica - da Silva, Beeck, ***durovic - Reghecampf, Kaluzny, Akrapovic, Kobylanski, Miriuta - Labak, Topic

W tym meczu jest wszystko mozliwe ale najbardziej prawdopodobny wydaje sie podzial pkt. Cottbus w 10 ost. meczach 4 x Ramis i 6 x Plecy. Ale z drugiej strony Tsv jest tak dziwna druzyna ze po nieoczekiwanej wyranej, w nastepnym meczu gdzie sa faworytami przegrywaja. Zapewne trener Cottbusu Eduard Geyer moze powoli pakowac walizke gdy nie wywiezie chocby punktu z tego pojedynku. A moze sie tak stac bo nie moze wystawic zawieszonych za kartki Scherbe i Helwiga.


Stuttgart - M`gladbach 1

Vfb 4-5-1 : Hildebrand - Hinkel, Marques, Bordon, Wenzel - Soldo, Meissner, Hleb, Balakov, Seitz - Ganea

M`gladbach 4-3-3: Stiel - Eberl, Asanin, Pletsch, Münch - Hausweiler, Korell, Ulich - Korzynietz, van Lent, van Houdt

Godpodarze sa faworytami w tym meczu. M`gladbach od 4 spotkan nie wygrali meczu. Mieciel dostal slaba note od zarowno od Kickera jak i trenera i moze zaczac sie bac o pierwsza 11. Vfb zaskakuje w tym sezonie wszystkich i mam nadzieje ze wygraja ten mecz, bo przeciwnik niezbyt wymagajacy. W Gladbach zawieszony za kartki Nielsen.

Hertha - Monachium 1

Hertha 4-3-3: Fiedler - Schmidt, van Burik, Rehmer, Simunic - Dardai, Maas, Tretschok - Goor, Preetz, Marcelinho

Bayern 4-4-2: Dreher - Sagnol, Kuffour, R. Kovac, Lizarazu - Thiam, Sforza, Fink, Sergio - Elber, Jancker

Berlinczycy jak ostatnio zapewne kazdy zauwazyl odzyskali stabilna forme i nie sa juz skorzy do dzielenia sie pkt. Monachium od 2 meczy bez zwyciestwa. Jak dla mnie 1-ka.

Hamburg - St. Pauli 1

Hamburg 3-5-2 : Pieckenhagen - Hertzsch, Ujfalusi, Schneider - Maltritz, Töfting, Albertz, Hollerbach, Barbarez - Präger, Meijer

St. Pauli 4-4-2: Bulat - Stanislawski, Baris, Amadou, Gibbs - Berre, Held, Rahn, Meggle - Rath, Marcao

St. Pauli w tym sezonie bez wyjazdowego zwyciestwa. Obie druzyny od 4 kolejek bez wygranej. Jednak pewien fakt stawia gospodarzy w roli faworyta: St.Pauli bez Lottera oraz Racanela. Ale zupelnie odwraca wskazywanie w tym meczu faworyta bo to pojedynek derbowy - i o tym nalezy pamietac.

Werder - Leverkusen 1

Ten mecz jest dla mnie zagadką - a dokladnie chodzi mi o sklad w jakim wystapia Aptekarze.

----------------------------
Przypominam ze typy ktore podalem sa tylko moimi przypuszczeniami i nie ponosze odpowidizalnosc za ewentualne wygrane, ups tzn. przegrane. Ja jak zwykle poczeakam spokojnie na Azjatyckie Handi.

Do góry
#110507 - 30/11/2001 02:35 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Typy Heinera Branda z Niemiec:
Mon.1860-Cottbus 3:1
Stuttgart-M`gladb. 1:1
Hertha-Bayern 0:2 ???
Brema-Leverkusen 2:0
Hamburg-St.Pauli 4:1
K`lautern-Freiburg 2:2
Rostock-Wolfsburg 2:1
FC Koln-Dortmund 3:2 ???
Nurnberg-Schalke 1:2

Do góry
#110508 - 30/11/2001 08:28 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]Odnośnie meczu Wattenscheid:
Wattenscheid nie zajmuje wcale pierwszego miejsca w 3 lidze tak jak to podaje ulotka STS. Ma 32 punkty i jest na 6 miejscu i ma 3 pkt straty do lidera. Ich bilans bramek to 28:25 i ostatni mecz wygrali 2:1. Natomiast Dusseldorf ma 15 miejsce z 18 pkt Ich bilans bramek to 18:28. Duży plus to wyniki Home Dusseldorf 1-2-5.
Dusseldorf przegrało ostatnio z Chemnitz 1:0. (Chemnitz w obecnej chwili jest wice liderem.)

Do Szakala:
Szakal nie wiesz czy udałoby się zdobyć jakieś wiadomości odnośnie składów ,kontuzji ,problemów kadrowych itp. Chodzi mi o ten mecz oczywiście.[/qb][/QUOTE]


Fortuna :
T 12. Prostka
A 5. Jörres
A 2. Zedi
A 4. Sesterhenn
A 10. Weidemann
M 6. Weikl
M 18. Hopp
M 19. Michels
M 11. Breda
M 21. Mollenhauer
S 23. Kondev

Wattenscheid 09:

T 1. Renno
A 15. Stuckmann
A 3. Baumann
A 5. Grauer
A 12. Sobiech
M 4. Teichmann
M 10. Altintop, Ham
M 6. Katriniok
S 9. Iyodo
S 7. Lintjens
S 11. Altintop, Hal

Düsseldorf - Wattenscheid (Sa., ab 14.00 Uhr live)
Fortuna muss ohne die beiden verletzten Leistungsträger Shittu und Emmerling auskommen. Trainer Kamp bleiben wenig Alternativen. Wahrscheinlich kommt Weikl für Vucic ins Team. Bei der SG fehlt auf jeden Fall Nolden, der sich eine Risswunde im Knie zugezogen hat. Seinen Part im rechten Mittelfeld übernimmt Hamit Altintop. Außerdem plant Bongartz Lintjens als dritte Spitze neben Iyodo und Halil Altintop einzusetzen.

Do góry
#110509 - 30/11/2001 13:28 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Anonymous
Unregistered


TOTOMIX

LIGA ANGIELSKA:

Aston Villa-Leicester (pewniak) 1
Derby-Liverpool 2
Manch.Utd.-Chelsea 1

Do góry
#110510 - 30/11/2001 13:48 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
sawi Offline
addict

Meldunek: 25/09/2001
Postów: 430
Skąd: Kraków
Szakal mam prosbe moglbys przedstawic sklady na mecz Mannhaim-Reultingen ???
Jaki jest twoj typ.?

Do góry
#110511 - 30/11/2001 15:04 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
aOne proponuję Ci sie zapoznać z zasadami podawania typów na forum. Jakbys nie zauważył tutaj jest tylko niemiecka liga. A na przyszłość gdy już odnajdziesz SPD liga angielska to proponuje Ci tam nie chwalić sie tylko gołymi typami. Pochwal się wiedzą dlaczego tak obstawiasz a nie inaczej. [QUOTE]Oryginalnie wysłał aOne:
[qb]TOTOMIX

LIGA ANGIELSKA:

Aston Villa-Leicester (pewniak) 1
Derby-Liverpool 2
Manch.Utd.-Chelsea 1[/qb][/QUOTE]

Do góry
#110512 - 30/11/2001 18:12 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]Szakal mam prosbe moglbys przedstawic sklady na mecz Mannhaim-Reultingen ???
Jaki jest twoj typ.?[/qb][/QUOTE]


Mannheim:
C. Nulle - T. Hoersen, V. Santos, D. Pasieka, C. Fickert - S. Licht, B. Trares, D. Montero, H. Catic - L. Klausz, S. Teber

Reutlingen:
G. Curko - T. Kies, M. Kovar, D. Sbordone, T. Traub - J. Hoffmann, G. Aduobe, R. Becker, S. Janic - A. Garcia, O. Djappa

Naprawde potrzebujesz skladów aby wytypować wynik meczu?! Odnosnie meczu to tu moze wygrac kazdy. A ja jstem raczej nieskory do typowania wynikow II Bundesligii, bo za duzo w niej wałkow. Ale Mainz i Bochum dziś puscilem.

Do góry
#110513 - 30/11/2001 19:43 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Anonymous
Unregistered


Przedstawiam analize spotkania .Kaiserslauten - SC Freiburg (ponieważ mam go na kuponie za 400 i długo nad tym meczem myślałem)
Mianowicie Friburg we środe grał pucharowy mecz(bardzo ciężki bo 120 minutowy) i został wyeliminowany prze amatorów z SV Darmstadt po rzutach karnych. Od kumpla z niemiec dowiedziałem sie ze:" freiburg many injuries " a w dodatku w przyszłym tygodniu friburg gra w UEFA z Feyenordem. Biorąc pod uwage ze przegrali tyko 1-0 na pewno bedo walczyć o awans do dalszej rundy. Osobiście myśle że odpuszczą sobie ciężki ligowy mecz z Kaiserslauten .
A Kaiserslauten na pewno bedzie chciało sie zrewanżowac za porażki w latach poprzednich ( biorąc pod uwage ich forme myśle ze tak własne sie stanie )

Do góry
#110514 - 30/11/2001 20:08 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Anonymous
Unregistered


Wprawdzie jestem tutaj nowy, ale chyba mogę sstwierdzić że wstrzymuję się z grą na K'lautern w tym meczu. Fakt dobrze grają w tym sezonie u siebie ale pora na potknięcie. A poza tym Freiburg to drużyna uwielbiająca kontrataki. I nie liczcie że w Niemczech ktoś odpuszcza mecz !

Do góry
#110515 - 30/11/2001 21:04 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Moje typy przedstawiają się tak:
Kaiserslautern-Freiburg 1
O tym meczu zostało powiedziane tyle że ja nic już nie dodam. No może powiem tylko to że dosyć wysoki kurs w STS i Profie

Werder-Leverkusen 1
Wachałem się do czwartku kiedy to zobaczyłem jak to leverkusen sobie poczyna z Juve. Zagrali(to chyba niewłaściwe słowo) fatalnie mogło być spokojnie 6:0 gdyby juve troche przyspieszyło.
Werder to nie juventus, ale ostatnio znakomicie sobie poczynia bardzo ładnie gra u siebie no i wygrana z bayernem.

Hertha-Bayern 1
Hertha to drużyna która w tym sezonie mnie ani razu nie zawiodła. U siebie gra bardzo dobrze, a Bayern ostatnio gubi forme. Zresztą wystarczy spojrzeć na skład gra druga drużyna B. a bez Kahna będzie bardzo cieżko.

FC Koln-Dortmund 2
Drużuna z koloni fatalnie gra u siebie a Dortmundczycy znakomicie na wyjeździe.
Można spodziewać się wysokiego zwycięstwa Borusii.

Stuttgart-Monchengladbach 1
Stuttgart i już
Ładnie grają a Borussia fatalnie.


Przedstawiam tu mecze które mam zamiar grać w realu, co do innych nie jestem pewny więc nie będę nikomu mieszać w głowie. Jedynie co do Stuttgartu nie jestem całkowicie przekonany(zagram go na 75%

Do góry
#110516 - 30/11/2001 23:29 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szninkiel_ Offline
enthusiast

Meldunek: 29/11/2001
Postów: 270
Skąd: GdanskNantucket
Podsumowanie faktów dotyczących meczu K'Lauten - Freiburg
W ostatnich 5 meczach tych zespołów 5 razy zwyciężał Frieburg, K'Lauten wygrał tylko raz w ostatnich 5 meczach, dodatkowo nie będą mogli skorzystać z Brazylijczyka Lincolna. Co do Freiburga to grali w środowym meczu pucharowym bez kilku podstawowych graczy, którym dano odpocząć.
Można te dane zlekceważyć, ale jak wygra Freiburg to chociaż od razu będzie wiadomo
dlaczego.

Do góry
#110517 - 01/12/2001 00:59 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Do konca tego sezonu nie ruszam II Bundesligii.

Do góry
#110518 - 01/12/2001 03:51 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Dziwie sie panowie, ze dajecie tak duzo typow na zwyciestwa gosci badz gospodarzy. Wg. mnie jest to dosc trudna do wytypowania kolejka, w ktorej moze (powinno) pasc sporo remisow. Oto moje typy:

TSV - Cottbus X (1X)
Jak wspominal Szakal TSV jest bardzo dziwna druzyna i nigdy nie wiadomo jak zagraja. Mysle, ze remis jest najbardziej prawdopodobny.

Stuttgart - M'gldbach 1
VFB zaskakuje dobra gra, glownie u siebie. Powinni wygrac.

Nurnberg - Schalke 1X
Niczego wiecej niz 1X nie radze ryzykowac, kazdy wynik mozliwy chociaz wydaje mi sie, ze remis najbardziej prawdopodobny.

Werder - Leverkusen X2
Podobnie jak wyzej. Chociaz jedno jest dla mnie pewne, po takiej porazce w lidze mistrzow beda jeszcze bardziej zmotywowani zeby pozostac liderem i jedyna druzyna bez porazki w tym sezonie.

K'lautern - Freiburg 1
Diably wygrywaja tylko u siebie, graja szybko i widowiskowo, tym razem powinno byc podobnie.

FC Koeln - Dortmund ??
Nie mam pojecia co tu wskazac. Borussia gra b. dobrze na wyjazdach ale kiedys to sie skonczy..nie ruszam tego meczu.

Rostock - Wolfsburg X (1X)
Bardzo ciezkie mecz, praktycznie o 6 pkt dla Hansy wiec nie powinni przegrac..

Hertha - Bayern X (X2)
Kolejny remis? Mysle, ze Bayern jest w stanie wygrac, a czemu? Dlatego ze graja swietnie z silnymi przeciwnikami, zagraja z kontry i moze byc 2..

HSV - ST. Pauli 1
Liczylem ze w ostatniej kolejce St. Pauli zacznie grac, nic z tego tak wiec i w Hamburgu nie powinni ugrac nawet 1 punktu..

Do góry
#110519 - 01/12/2001 12:56 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
..hello...
----------------------------------------------
STS. 01.12.2001r
----------------------------------------------

Nurenberg - Schalke 05 2@2,40


Nurenberg is a weak team for this division. They cannot handle almost none off the other teams . Their home advantage is not so strong as it used to be last year. This game is important for their battle to avoid relegation. I do not think that it is an easy game. Schalke was in good form after last weeks game against Werder Bremen. Then they played the worst game in tis year & they managed to lose by 1-4 in their home field. Now they have to be concentrated for this game & try to regain the good morale & form they had last week. In mid week game for Cup they won Bielefeld on away game.

-------------------------------------------------

Hansa Rostock- Wolfsburg x@3,00


Hansa is a medium team this year. They have a low rated performance in their home & that is the reason why they do not have much points so far. Wolfsburg is an improving club & their last games show that they want more & more. They are not happy if they stay in midtable as they always do. So this is a strong game in my opinion. Difficult to predict this one because both teams have their strong motivation for the WIN.
-------------------------------------------------


.>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>PatricuS...

Do góry
#110520 - 01/12/2001 15:24 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
. Thomas Hässler, the man almost solely responsible for the turn in fortune, sat out the cup tie and his calf strain on Wednesday. Six players are definitely ruled out through injury, and Daniel Borimirov is on four yellow cards.

Do góry
#110521 - 01/12/2001 17:37 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
darius Offline
journeyman

Meldunek: 14/08/2001
Postów: 94
Skąd: Warszawa
Pierwszy raz napiszę coś o Bundeslidze dlatego sorki za brak wyraźnego umotywowania.
Zagrałem dwa single - Stuttgart-MGladbach 2@4,9 i TSV-Cottbus x@3,5 . Dlaczego - bo gospodarze tych meczy nie są aż tak klasowymi zespołami żeby nie wykręcić jakiegoś numeru, a z drugiej strony są zespoły nieobliczalne

Do góry
#110522 - 01/12/2001 17:38 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Panowie tu piszemy po polsku.

Do góry
#110523 - 02/12/2001 03:06 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Schalke .......win
Wolfsburg......lost

Do góry
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Józef Małolepszy, rafal08), 3404 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581603 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49