Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#110524 - 05/12/2001 16:41 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
Najświeższe doniesienia z "TK" dot. 16 kolejki

1.Bayern - Wolfsburg

"Wilki" , pomimo że wygrały 2 ostatnie mecze, a monachijczycy żadnego z 3 ostatnich, nie mogą liczyć na pierwszą w swojej historii wygraną z Bayernem. Potencjał bawarczyków oraz atut własnego stadionu powinien miejscowym wystarczyć do zainkasowania kompletu punktów i pozostania niepokonanym zespołem przed własną publicznością.
Typ. 1

2 Borussia - Hansa

Gospodarze nie wygrali meczu od 5 kolejek, zaś Hansa od 4, co oznacza, że oba zespoły nie są w najwyższej formie. Więcej szans należy jednak przyznać gospodarzom, którzy słyną z dobrej gry przed własną publicznością
Typ. X.1

3.Cottbus - Kaiserslautern

Energie w trzech ostatnich meczach nie zdobyło bramki, a przy tym od 11 potyczek nie odniosło zwycięstwa. To zaś jest wystarczającym powodem na twierdzenie, że "Kaisersi" specjalizujący się w bieżącym sezonie w ogrywaniu przeciętniaków,
pozostaną w historii meczów z Cottbus niepokonani.
Typ. 2.X

4.Dortmund - Hamburger

Pięć zwycięstw z rzędu Borussi nie wróży nic dobrego słabiutkiemu w tym sezonie Hamburgowi. Tym bardziej, że HSV na wyjeździe w tym sezonie zwyciężyło tylko raz i zdobyło zaledwie 4 bramki
Typ. 1

5.Freiburg - Koeln

Swojej szansy na odniesienie z SCF pierwszego zwycięstwa od 1997 roku kolończycy upatrują w zmęczeniu Badeńczyków czwartkowym meczem Pucharu UEFA przeciwko Feyenoordowi Rotterdam. Mimo to trudno uwierzyć, by Freiburg przegrał 4 z rzędu mecz i to u siebie z ekipą, która na wyjazdach nie zachwyca.
Typ. X.1

6.Leverkusen - Norymberga

W 7 domowych meczach bieżącego sezonu Bayer stracił tylko punkt (remis z Bayernem). Norymberga z kolei z wyjazdów zdołał przywieźć zaledwie 4 oczka, a na BayArena po raz ostatni wygrała (1-0) w sezonie 1991/92. Trudno zatem sądzić, że sukces ten powtórzą akurat w tym meczu.
Typ. 1

7.St Pauli - Brema

St. Pauli tylko raz w bieżącym sezonie cieszyło się ze zdobycia trzech punktów. Werder przeciwnie, wygrał już 9-krotnie z tego 8 razy w ostatnich 9 potyczkach!
W tej sytuacji nie trudno wskazać faworyta, który w ostatnich 10 latach nie przegrał z hamburczykami żadnego spotkania
Typ. 2.X

8.Stuttgart - TSV 1860

TSV jest bardzo trudnym rywalem dla VfB. Zwłaszcza w potyczkach na Gottlieb Deimer-stadionie, gdzie Stuttgart nie wygrał z "Lwami" żadnego z ostatnich 7 spotkań! Czy tym razem będzie inaczej? Teoretycznie faworytem są wyżej notowani gospodarze, lecz monachijczycy z Sukerem i Haesslerem na czele z meczu na mecz prezentują się lepiej, a zatem?
Typ. 2.1

Sprawdzalność typów TK z trzech ostatnich kolejek

15.kolejka - 1 błąd
TK Typ.1 - remis Stuttgartu u siebie z Moenchengladbach)

14.kolejka - 3 błędy
TK Typ.1.X - przegrana Freiburga z TSV 1860
TK Typ.1.X - przegrana Schalke z Werderem
TK Typ.X - przegrana St.Pauli z Koeln

13.kolejka - 2 błędy
TK Typ 1.2 - remis Hamburger z Schalke
TK Typ 2 - wygrana Werderu z Bayernem

Jak widać ciężko jest nawet TK wytypować poprawnie pomimo tego że obstawiają z podpórkami.Jest jednak jedno ale, cholernie ciężko jest przewidzieć wszystkie mecze, a oni zawsze muszą grać całą ligę

:eek:
my nie musimy.

Do góry
Bonus: Unibet
#110525 - 05/12/2001 18:26 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
zapomniałem o meczu Schalke:
Schalke - Hertha

W ostatnich 10 latach Hercie ani razu nie udało się wygrać w Gelsenkirchen, ale tym razem berlińczycy zapewniaja, że podejmą kolejną próbą, gdyż są w bardzo wysokiej formie. A to, że tak jest, świadczy chociażby seria 6 ostatnich meczów ligowych (licząc Puchar Niemiec i UEFA) 10 meczy bez porażki, z których wygrali aż 5!
Typ 1.2

jeszcze słówko o meczu Wolfsburga
Wolfsburg jest na 10 poziomnie progresji (w sobotę 11).Progresja rządzi się swoimi prawami i nie patrzy na przeciwnika, ale ostatnie pięć wizyt w Monachium dla Wolfsburga kończyło się porażką i to co najmniej dwoma bramkami.
W związku z tym pytanie do Szakala: grać ten mecz, czy odpuścić (Wolfsburg mam w tej chwili na piątym poziomie).

Do góry
#110526 - 05/12/2001 19:21 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]W związku z tym pytanie do Szakala: grać ten mecz, czy odpuścić (Wolfsburg mam w tej chwili na piątym poziomie).[/qb][/QUOTE]


Ja myslalem ze Wilki sie podziela pkt. z hansa jednak zabrali wszystko. Ja teraz jestem na 3 poziomie i odpuszczam ten mecz. Ale juz w tym sezonie doswiadczylem niemilej niespodzianki grajac Middlesbourg - odpuscilem dwa meczu w ktorych wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły ze nie powinni zremisować i tak specjalnie dla mnie jakim wynikiem oba odpuszcone mecze sie skonczyly nie wspomne. Jednak poczekam na sklady Monachijczykow - moze cos zmienia, ale watpie...

Do góry
#110527 - 07/12/2001 17:00 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Od Mikolaja ktory mial na czapce znaczek STS`u:

poz. 519 Aalen - Kickers 1 2.8

Sportwetten-gera daje 1.7, intertops 1.6

Ale ten tydzien to jest moj iście czarny tydzień więc do grania nie namawiam - zalamalem sie

Do góry
#110528 - 07/12/2001 17:28 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Od Mikolaja ktory mial na czapce znaczek STS`u:

poz. 519 Aalen - Kickers 1 2.8

Sportwetten-gera daje 1.7, intertops 1.6

Ale ten tydzien to jest moj iście czarny tydzień więc do grania nie namawiam - zalamalem sie [/qb][/QUOTE]


Mikołaj szybko się zwinął i kurs wynosi 2.0

Do góry
#110529 - 07/12/2001 17:31 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Od Mikolaja ktory mial na czapce znaczek STS`u:

poz. 519 Aalen - Kickers 1 2.8

Sportwetten-gera daje 1.7, intertops 1.6
[/qb][/QUOTE]

Niestety, Mikołajki były wczoraj. Dziś to już nieaktualne, kurs tylko 2.00

Do góry
#110530 - 07/12/2001 19:30 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]

Niestety, Mikołajki były wczoraj. Dziś to już nieaktualne, kurs tylko 2.00 [/qb][/QUOTE]

Kupon z 11:38 (dzis) i poz. 519 kurs 2.8(!)

Do góry
#110531 - 07/12/2001 20:19 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
A co myślicie o meczu Schweinfurt-Reutlingen ?

(3,2 w STS płacą za zwycięstwo gości). To bardzo dużo biorąc pod uwagę formę Reutlingen - jeden z najlepszych bilansów ostatnich meczy w drugiej Bundeslidze.

Oglądałem Scwienfurt-Ahlen 4:2 i stwierdzam że Schweinfurt ma wyjątkowo słabą obronę - to samo można z resztą powiedzieć o Ahlen i stąd ich wysoka wygrana. Większość bramek w tym meczu dla gospodarzy padło z wyjątkowo beznadziejnych błędów obrony Ahlenu.

Do góry
#110532 - 08/12/2001 15:47 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Gritz Offline
addict

Meldunek: 25/02/2001
Postów: 622
Skąd: Radom
Witam

Dziś poważnie zastanwiam się nad meczem:

Gladbach - Rostock

Gladbach u siebie tylko jedno zwycięstwo i to na początku sezonu z Bayernem. W Rostocku tymczasowy trener Juri Schlünz.

Bor. M'gladbach wystąpi w składzie:
28 Stiel - 2 Eberl, 4 Korell, 15 Pletsch, 3 Münch - 18 Stassin, 7 Nielsen, 8 Ulich - 19 Korzynietz, 9 van Lent, 10 van Houdt

Hansa Rostock natomiast:
1 Schober - 5 Jakobsson - 4 Benken, 16 Schröder, 14 Oswald - 7 Rydlewicz, 38 Wibran, 17 Lantz, 6 Maul - 13 Beierle, 15 Arvidsson

W Bor. M'gladbach nie zagrają:
Kamps, Auer i Aidoo

W drużynie z Rostock nie wystąpią:
Salou, di Salvo, Baumgart

Dość wyraźnym brakiem może się okazać absencja barmkarza Kampsa. Z ławki cały mecz będzie obserwował Witeczek, ale podbnie było w meczu ze Stuttgartem i wtedy wyszło to na dobre. Ale myślę że rozbita Hansa nie poradzi sobie z drużyną z Zagłębia Ruhry i cały mecz zakończy się zwycięstwem Borusii. A buki płacą pomiędzy 1.8-1.9...

pzdr. Gritz

Do góry
#110533 - 08/12/2001 21:48 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
Bayern - Wolfsburg :
do samego końca nie wiedziałem czy puścić ten mecz
a jednak zagrałem
a kursik 4.7 na szóstym poziomie ma swoją wymowę,
jednak progresja rządzi się swoimi prawami
i pomimo zwycięstwa Hansy przynajmniej do następnej kolejki polubiłem bunde


Do góry
#110534 - 08/12/2001 22:21 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
szczygiel Offline
enthusiast

Meldunek: 14/11/2001
Postów: 326
Skąd: Radom
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]Bayern - Wolfsburg :
do samego końca nie wiedziałem czy puścić ten mecz
a jednak zagrałem
a kursik 4.7 na szóstym poziomie ma swoją wymowę,
jednak progresja rządzi się swoimi prawami
i pomimo zwycięstwa Hansy przynajmniej do następnej kolejki polubiłem bunde

[/qb][/QUOTE]
gratuluje, wlasnie mialem umiescic posta, ze jesli odpusciles ten mecz to pewnie jestes niezle wq*****y
pozdro

Do góry
#110535 - 08/12/2001 23:19 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
qlman niezle sie dzis dzialo... I tak nie zaluje ze mialem odpuszczonych Wilkow na X bo w zamian puscilem +1.5 na nich za stawke rowna 3 poziomowi. Tylko bunda mnie nie zawodzi i ... Liverpool no i Malysz

Do góry
#110536 - 14/12/2001 13:39 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
Witam
17 kolejka według "TK"

1.Koeln - Cottbus

Znakomita okazja dla potrzebujących punktów "Koziołków" na 3 z rzędu wygraną z Energie. Goście znajdują się bowiem w głębokim dołku. Najlepiej świadczy o tym seria 12 meczów bez wygranej. TYP. 1.X

2.Hamburger - Freiburg

Od 6 lat Badeńczycy nie wygrali w Hamburgu, a w dwóch ostatnich sezonach nawet nie strzelili ekipie HSV bramki. Czy tym razem będzie inaczej? Wszystko wskazuje na to, że nie, gdyż podopieczni Kurta Jary, choć grają ostatnio ze zmiennym szczęściem, prezentują się coraz solidniej, czego nie można powiedzieć o SCF - nie wygrało meczu od 4 kolejek. TYP. 1.X

3.Hansa - Bayern

Bawarczycy przeżywają kryzys, o czym świadczą 4 kolejne nie wygrane ligowe spotkania. Dlatego też gospodarze będą chcieli skorzystać z okazji i wygrać po raz 3 z rzędu z wielkim Bayernem. Jeśli jednak nie zachowają wystarczającej ostrożności zostaną srogo skarceni. TYP. X.2

4.Hertha - Leverkusen

W 10 ostatnich berlińczykom ani razu nie udało się pokonać Bayeru, a w minonych 4 sezonach wygrali tylko 1 z 8 potyczek. Tym razem zadanie stojące przed Herthą będzie jeszcze trudniejsze. "Aptekarze" bowiem są obecnie zdecydowanie najsilniejszą i najskuteczniejszą drużyną nad Renem, co powinni udowodnić słabszym potencjalnie gospodarzom, choć nie pokonanym od 7 meczów. TYP 2.1

5.Kaiserslautern - Stuttgart

"Kaisersi" doskonale czują się w potyczkach ze słabeuszami, których ogrywają bez problemów. Jednak w meczach z czołówką wyraźnie przegrywali. Stuttgart natomiast to solidny średniak, a zatem należy spodziewać sie remisu. TYP X

6. Norymberga - St Pauli

Choć obie drużyny sąsiadują w tabeli, to faworyta łatwo wskazać. Gospodarze pomimo porażek grają coraz lepiej i stale wzmacniają swoją kadrę. Potrafią także nawiązać walkę z najlepszymi. Goście z kolei poza przebłyskami rozczarowują, a 6 porażek z rzędu jest tego dobitnym dowodem. TYP. 1.X

7.TSV 1860 - Moenchengladbach

Szanse na przerwanie przez Borussię serii 3 porażek w Monachium z TSV wydają się nierealne. "Lwy" odzyskały równowagę. Kupiły Davora Sukera, wygrały 3 ostatnie mecze i liczą na udane zakończenie rundy jesiennej. BMG odwrotnie. Tylko 1 zwycięstwo w 13 minionych kolejkach i coraz gorsze samopoczucie. TYP. 1.X

8. Werder - Dortmund

Absolutny szlagier.Oba zespoły wygrały 6 ostatnich potyczek w lidze imponując przede wszystkim znakomitą gra w obronie. Bremeńczycy po drodze pokonali u siebie Leverkusen i Bayern, co nie wróży nic dobrego ekipie z Dortmundu. Choć szczęście, jakie towarzyszy w bieżącym sezonie dortmundczykom i tym razem może okazać się niezawodne. TYP 1.2

9. Wolfsburg - Schalke

Schalke nigdy jeszcze nie zdobyło bramki w Wolfsburgu!. Czy tym razem będzie inaczej? Być może, choć i tak o wygraną z nie pokonanymi od 3 kolejek "Wilkami" będzie niezwykle ciężko.
TYP X.1


Licząc na lekie podmęczenie pucharami rywali stawiam na :
Leverkusen (umocnią się na I-szym miejscu przed rundą rewanżową)
TSV 1860 (zwyżka formy na koniec jesieni)
zastanawiam się na Wolfsburgiem czy dociągnie do wysokiego współczynnika remisów 33.5% (dane: szakal) pod koniec sezonu
reszta raczej z podpórkami

Szakal czekamy na Twoje typy!!!!!

Do góry
#110537 - 14/12/2001 14:46 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
TSV 1860 Monachium - Borussia Moenchengladbach

W tym spotkaniu faworytem są gospodarze, ale ja wietrzę tu niespodziankę. Borussia w ostatnim ligowym spotkaniu mimo iż grała od 16 minuty w 10-tkę sprawiała lepsze wrażenie, zwłaszcza imponowała grą kombinacyjną i ławtwością dochodzenie do sytuacji strzeleckich (inna sprawa że tych sytuacji nie potrafiła wykorzystać). TSV 1860 natomiast mimo iż pokonał Stuttgart to swoje zwycięstwo zawdzięcza przede wszystkim swojemu bramkarzowi Jentzschowi, jako że to jedenastka Vfl posiadała w całym meczu ogromną przewagę. Moim zdaniem własnie spotkania z ostatniej kolejki są najlepszych wyznacznikiem formy jedenastek Monachium i Borussi. Warto takze dodać, że goście przegrywając spotkanie z TSv 1860 mogą na dłużej zagościć w strefie spadkowej. Uważam że jedesnastka z Moenchengladabach przerwie serię "Lwów" trzech zwycięstw z rzedu i nie przegra w Monachium, a moze nawet wywiezie stamtąd komplet punktów?


DJ SOSNA

Jeśli ktoś ma ochotę poczytac inne przygotowane przeze mnie previews (zapowiedzi) to ZAPRASZAM do:

www.djsosna.prv.pl


DJ SOSNA

Do góry
#110538 - 14/12/2001 19:51 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
W tym tygodniu stawiam tylko na Koeln z Bundesligi. Podobno w Cotbus nie zagra Miruta.

Do góry
#110539 - 14/12/2001 22:03 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
No coż kolejka nie zaciekawa ale zagram z pewnością:

Norymbergia - St.Pauli 1

St. Pauli juz chyba nie pamieta jak się zdobywa 3 pkt. w meczu i nie przypomni sobie i tym razem. Na Kickerze odnosnie tego meczu napisali ze pilkarze Norymbergi narzekaja juz na trud sezonu i marzą juz tylko o tych ostatnich 90 min. by udać sie na przerwe zimowa. St.Puli 6 ost. meczy w plecy i do kolekcji dolozą zapenwne siódmy, co bedzie oznaczalo powolny spadek do II Bundy. A Norymbergia jak widać po ostatnich meczach przeżywa wiosne na zime

Werder - Dortmund 1

Dwie bardzo silne druzyny - od 6 spotkan nie stracily nawet pkt! Werder nieslychanie silny
na swoim terenie i to on ma wieksze szanse wygrac to spotkania i tak tez postawie.

Hamburg - Freiburg 1

Fraiburg podobnie jak Cottbus w kryzysie. Hamburg pokazal wspanila gre w ostatnim meczu i jesli zachowali forme to rozjada Freiburg. Choc remis niewykluczony. Hamburg bez Barabeza

Kolonia - Cottbus 1

Cottbus juz nic nie zdziala w tej czesci sezonu, beda musieli od wiosny starac sie lepiej. 12 meczy bez wygranej i zalewdie tylko 4 remisy w ciagu tych gier. Ta gra zadecyduje o ukladzie "dolka" tabeli. Jednak dla mnie czysta 1-nka bo nie zagra Miruta (to na nim spoczywaja wszystkie stale fragmenty gry), da Silva oraz H.u.jdurovic.

Do góry
#110540 - 15/12/2001 22:20 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
za dużo tych remisów dzisiaj żeby cokolwiek zarobić

Do góry
#110541 - 15/12/2001 22:36 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]za dużo tych remisów dzisiaj żeby cokolwiek zarobić[/qb][/QUOTE]
Długo ich nie było .W końcu musiały się posypać.

Do góry
#110542 - 16/12/2001 00:19 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Miałem już odwilż na koncie a tu znowu zawodzi mnie moja ukochana liga

Do góry
#110543 - 16/12/2001 00:53 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
iwor Offline
addict

Meldunek: 07/10/2001
Postów: 469
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]za dużo tych remisów dzisiaj żeby cokolwiek zarobić[/qb][/QUOTE]

a ja nie narzekam i licze kase (under 2,5 + over)...

Do góry
Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, burbon, wHiTe_StAr), 3542 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581246 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49