Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#110444 - 16/11/2001 13:02 SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
--------------------------------------
TSV (2-1-3) - Dortmund (5-0-1)

Ostatnie mecze: 2:0 ---0:3 --- 1:0

TSV(4-5-1): Jentzsch - Votava, Tapalovic, Hoffmann, Dheedene - Cerny, Mykland, Wiesinger, Hässler, Bierofka - Pürk

Dortmund(4-3-3): Lehmann - Heinrich, Wörns, Kohler, Dede - Stevic, Rosicky, Reuter - Ewerthon, Koller, Amoroso
--------------------------------------
Vfb Stuttgart (3-3-0) - Sc Freiburg (1-2-3)

Ostatnie mecze: 3:1 --- 1:0 --- 0:0

Vfb(4-5-1): Hildebrand - Hinkel, Rui Marques, Bordon, Wenzel - Soldo, Todt, Seitz, Balakov, Hleb - 9 Ganea

Freiburg(4-4-2): Golz - Kondé, Diarra, Zeyer, Zkitischwili - Willi, Kobiaschwili, Tanko, But - Sellimi, Iaschwili
--------------------------------------
Hertha (3-0-2) - Wolsburg (1-1-4)

Ostatnie mecze: 2:0 --- 0:0 --- 1:3

Hertha(4-3-3):Fiedler - Schmidt, van Burik, Rehmer, Simunic - Dardai, Maas, Tretschok - Goor, Marcelinho, Preetz

Wolsburg(3-5-2): Reitmaier - Greiner, Schnoor, Franz - Sarpei, Karhan, Akonnor, Weiser, Kühbauer - Ponte, Petrov

Wilki bez Jusko i Nowaka Bardzo dobrze
--------------------------------------
Werder(4-1-1) - Bayern Monachium (4-1-1)

Ostatnie mecze: 0:1 --- 0:2 --- 1:1

Werder(3-5-2):Rost - Baumann, Verlaat, Krstajic - Stalteri, Frings, Ernst, Skripnik, Lisztes - Ailton, Bode

Bayern(4-4-2):Kahn - Sagnol, Kuffour, R. Kovac, Lizarazu - Salihamidzic, Fink, Effenberg, Sergio - Elber, Pizarro
--------------------------------------
Hamburg(2-1-3) - Schalke04 (1-2-3)

Ostatnie mecze: 2:2 --- 3:1 --- 2:0

Hamburg(3-5-2) ieckenhagen - Hertzsch, Hoogma, Ujfalusi - Maltritz, Töfting, Albertz, Hollerbach, Barbarez - Meijer, Ketelaer

Schalke04(3-5-2): Reck - Hajto, Waldoch, van Kerckhoven - Kmetsch, Nemec, Vermant, Möller, Böhme - Asamoah, Sand
--------------------------------------
Kolonia (2-0-4) - Leverkusen (4-2-0)

Ostatnie mecze: 2:2 --- 1:1

Kolonia(3-5-2) röll - Cichon, Cullmann, Sichone - Reeb, Sinkala, Keller, Lottner, Springer, - Kreuz, Kurth

Leverkusen(4-4-2): Butt - Schneider, Lucio, Nowotny, Placente - Ballack, Ramelow, Bastürk, Zé Roberto - Kirsten, Neuville
--------------------------------------
Kaiseslautern (5-1-0) - St.Pauli (0-3-3)

Ostatnie mecze: 0:0

Diabły(3-5-2): G. Koch - H. Koch, Hengen, West - Basler, Ramzy, Lincoln, Ratinho, Grammozis - Klose, Lokvenc

St.Pauli(3-5-2): Bulat - Stanislawski, Amadou, Gibbs - Berre, Inceman, Bürger, Rahn, Meggle - Marcao, Cenci
--------------------------------------
Norymbergia (1-1-4) - Hansa (2-1-3)

Ostatnie mecze: 2:2

Norymbergia(4-4-2): Kampa - Sanneh, Kos, Nikl, Wiblishauser - Passlack, Larsen, Jarolim, Müller - Driller, Gomis

Hansa(4-4-2): Schober - Schröder, Jakobsson, Oswald, Hirsch - Rydlewicz, Wibran, Lantz, Maul - Beierle, Arvidsson
--------------------------------------
M`ladbach (1-2-3) - Energie Cottbus (1-1-4)

Ostatnie mecze:

M`ladbach(4-3-3): Stiel - Eberl, Asanin, Pletsch, Münch - Hausweiler, Nielsen, Witeczek - Korzynietz, van Lent, van Houdt

Cottbus(3-5-2): Piplica - Vata, Beeck, ***durovic - Reghecampf, Akrapovic, Kaluzny, Kobylanski, Miriuta - Helbig, Brasilia
---------------------------------------

Narazie startowe jedynastki, aktualna forma, ostatnie mecze, formacje jakim stana do walki zespoły na bosiku. teraz to musze uciekać na wykłady - jak wróce podam oczekiwanych słow klika na temat meczy. (kolo 15)

Do góry
Bonus: Unibet
#110445 - 16/11/2001 13:19 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Profesura Szakal. Tak trzymaj!

Do góry
#110446 - 16/11/2001 17:01 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Tsv - Dortmund 2

Przed obiema druzynami przed sezonem postawiona zadania ktore maja byc spelnione. Tsv na [polmetku ma wywalczyc mocne miejsce w srodkowej strefie tabeli z koleii Borussia ma walczyć o tytuł. Tsc zalicza sie do typowych sredniakow Bundesligii i w tym meczu zapewne nie są faworytami. Wyjazdowy bilans meczow Dortmundu podpowiada by postawic na nich. I chyba tak zrobie. Na dodatek do zespolu powrocil po ponad 3 miesiecznej przerwie reprezentant Nimiec Heinrich.

Stuttgart - Freiburg 1X

W meczu spotkaja sie sasiedzi z tabeli. Zapewne jak juz stawiac na zwyciestow to na Vfb. Ale najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest tutaj remis. I zadowoli zapewne obie druzyny. Na dodatek Freiburg bez Kehl`a (pauza za kartki na 2 mecze)oraz Zandiego ktory leczy kontuzje.

Hertha - Wolsburg 1

Hertha bez bramkarza z podst. 11-stki, ale Kiraly ma godnego zmiennika - wegierska gwiazde Fieldera. Wilki bez Jusko i Nowaka. Kto widzial mecze bez Jusko wie jakimi wynikami sie konczyly mecze. Mam nadzieje ze Marcelinho w koncu strzeli wiecej niz 1 bramke

Werder - Monachium ODPUŚĆ

Werder bardzo mocny u siebie. Jak narazie Bawarczycy zabieraja wszystkim pkt. Ale w tym meczu wszystko sie moze zdarzyc i nawet nie zaufam wynikom z poprzednich lat. Jedna rada AVOID

Hamburg - Schalke X(?)2

Chyba w Bundeslidze zlamie sie kolejny stolek trenerski. Nikt nie wypowiedzial do tej pory dobrego słowa o trenerze Jurcie, a niemieckie gazety nie pozostawiaja na nim suchej nitki wytykajac bledy szkoleniowe. Dodatkowo Hamburger bez Mahdavikia (powolanie - Iran), Cardoso i Bester (lecza kontuzje).

Kolonia - Leverkusen ODPUŚĆ

Tego sie nie podejmuje - choc Leverkusen gra wysmienicie zarowno w Bundzie jak i w rozgrywkach europejskich widac juz utrate sil u niektorych pilkarzy. Ostatnio z Kaiseslatuern przegrywali lecz ostatcznie pokonali ich 2:1. Naprawde duzo szczescia mieli.

Kaiserslautern - St.Pauli 1

raczej łatwe 3 pkt. dla Diabłow, choć znizka formy widoczna w ostatnich meczach. Ale pewnien fakt ustawia gospodarzy jako faworytow w tym meczu, a mianowicie w St.Pauli zabraknie St. Pauli: Lotter, Racanel, Bajramovic, Held, Kientz, Scheinhardt, Konetzke, Matthies(kontuzje). Dodatkowo Kientz zawieszony za kartki.

Nurnberg - Rostock 1(?)

W Norymergii dostal juz pozwolenie na gre zakupiony z Steabek`a reprezentant Norewegii Tommy Larsen. Norymberia zapewne bedzie chciala przerwac zla passe 5 meczy bez wygranej (4 porazki) Raczej powinni ten mecz wygrac, a kolejny przeciwnik nie pozwoli im wywiez chocby pkt ze swojego terenu (mowa o Bayernie Monachium)W Hansie zabraknie Di Salvo.

M`gladbach - Cottbus ODPUŚĆ

Faworytami w tym meczu sa gospodarze. Obie druzyny potzrebuja pkt. To fakt. Z Cottbusu uleciała cała energia jaka emanowala na poczatku sezonu. Jeno jest pewne Energie jest kryzysie. W ost. 8 meczach bez wygranej. (2 remisy) Moga sprawic miła niespodzianke dla swoich kibicow.
---------------------------
ZAWODNICY ZAWIESZENI na 13 kolejke:

Schroth (1860 Munich)
Evanilson, Ricken (Dortmund)
Kehl (Freiburg)
Scherz (Cologne)
Kientz (St. Pauli)
Korell (M'gladbach)
---------------------------

Tak to wyglada wg moich przemyslen. Oczywiscie nie zagram wszystkich meczy,ale 2-3 mecze zagram. Ja czekam na Asian.
-----------------------------
I taka nowinka: Ostatnie 3 kolekjki czyli 27 meczy urodzily tylko 2 remisy, co nastraja optymistycznie.

Do góry
#110447 - 16/11/2001 19:30 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Zapewne to jest bardzo dobry kurs:

Hamburg - Schalke H 0:1/4 Kurs:1.875

Do góry
#110448 - 17/11/2001 02:11 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Typy Jurgena Grabowskiego piłkarza niemieckiegolat 70-tych a obecnie trenera:

1860 Munchen -Borussia Dortmund 1:2
VFB Stutgart -Sc Freiburg 2:1
Hertha BSC -VFL Wolfsburg 3:1
1.Fc Nurnberg -Rostock 1:1
Werder Bremen -Bayern Monachium 1:2
Hamburger SV -Schalke 1:0
Fc.Koln -Bayer Leverkusen 1:2
Kaiseslautern -St. Pauli 3:1
Monchengladbach -Energie 1:0

Do góry
#110449 - 17/11/2001 15:18 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Maciek widze ze na typy Oddsetu zagladnales Sledze te typy co tydzien i musze Ci powiedziec ze kupony ktore wystawiaja do zagrania prawie w 80% nie wchodza choc analize maja ok. Aha co tydzien inny gosc typuje wiec nie mozna ufac za bardzo tym typom.

Do góry
#110450 - 17/11/2001 17:05 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]
Werder - Monachium ODPUŚĆ

Werder bardzo mocny u siebie. Jak narazie Bawarczycy zabieraja wszystkim pkt. Ale w tym meczu wszystko sie moze zdarzyc i nawet nie zaufam wynikom z poprzednich lat. Jedna rada AVOID

[/qb][/QUOTE]

hmm.Ja uważam że Bayern wygra to spotkanie.Bayern potrafi się zmobilizować na takei mecze,a Werder podczas niedawnej przerwy nie prezentował się zbyt dobrze (z Widzewem 0-2).Aha,i o ile się nie myle w Bayernie powoli zmniejsza sie "szpital".Mój Typ:2


DJ SOSNA

Do góry
#110451 - 17/11/2001 18:48 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Bayern-Werder X .To jest mój typ.

Do góry
#110452 - 18/11/2001 00:16 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Szakal nie wiem jak u Ciebie ale mi typy Grabowskiego jak narazie ładnie siedzą. Jutro jeszcze Norymbergia i Mgladbach Zobaczymy?!

Do góry
#110453 - 18/11/2001 00:22 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Maciek jak juz wspomninalem analize maja niezle i wszystko jst ok. Ale chodzilo mi o kupony jakie polecaja do zagrania. I one bardzo rzadko wchodza. Zobacz na kupon Jurgena:

Hamburger SV
Leverkusen
Norymbergia X

Wniosek jest prosty: Samemu cos wybrac z ich analizy i nie stawiac kupnow takich jak oni.

Do góry
#110454 - 18/11/2001 00:46 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Żle mnie zrozumiałeś ja po prostu chciałem się Ciebie zapytać jak ci poszło. Heh.

Do góry
#110455 - 18/11/2001 01:51 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Nie chwal dnia przed zachodem słońca... Moglo być super ale jest dobrze. Tylko na jutro mnie Norymbergia bardzo meczy brac po hanicapie 0:0 czy czysta 1? No i to Energiee kusi...

Do góry
#110456 - 18/11/2001 02:44 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Jeżeli chodzi o dzień to go chwalę a jeśli rozbija się o całą kolejke to tu masz rację(lepiej nie zapeszać).

Do góry
#110457 - 19/11/2001 15:20 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Andrzej Offline
member

Meldunek: 06/04/2001
Postów: 128
Skąd: Tychy
Mój typ na dziś
Mainz - Frankfurt 2
Każda seria się kiedyś kończy, a Goście lubią przerywać takie serie (np. z Union kiedyś)

Do góry
#110458 - 19/11/2001 16:42 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Tak jak juz wspominalem kontynuacja tego tematu bdzie zalezala od Was . Tak jak w poprzednim temacie Bundesliga nikt sie nie kwapil z ocena wskazania faworyta w meczu tak w tym temacie ma miejsce ta sama historia. Szkoda ze ludzi nie chca sie podzielic swoimi informacjami. Ja juz do tego tematu zapewne nie bede pisal. Chyba ze temat zanotuje znaczne zaintresowanie. Powodzenia.

Do góry
#110459 - 19/11/2001 17:58 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
krsk Offline
member

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 137
Skąd: ROUBAIX
Nie rob tego SZAKAL, nie przerywaj tego tematu, poniewaz liga niemiecka jest potrzebna na tym forum, a jak zdazylem sie przekonac masz najwiekszy zasob wiadomosci na temat Bundesligi, albo przynajmniej najlepiej potrafisz je przekazac.Moim skromnym zdaniej jest to w tej chwili najrowniejsza liga w Europie do typowania. I tylko szkoda , ze wiecej osob niezabiera glosu w tym temacie. Niestety nieznam niemieckiego i w swoich typach opieram sie na informacjach z France Fotball i Loto-Foot tj. dziennikach wychodzacych we Francji. W tym sezonie, nie pomylilem sie ani razu w grze na druzyny niemieckie, a wkazdym tygodniu wybieram przynajmniej 2 mecze do kuponu z Bundesligi. Przedtem nie mialem tych dodatkowych informacji, gdyz dopiero od kilku tygodni surfuje w internecie, a sa one potrzebne. Od nadchodzacej kolejki postaram sie przekazac te informacje ktore ja posiadam.

Do góry
#110460 - 19/11/2001 18:06 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Nic sie nie martw, miej satysfakcje z "trafnych - trafień". A Twe sugestie są naprawde godne uwagi. [QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Tak jak juz wspominalem kontynuacja tego tematu bdzie zalezala od Was . Tak jak w poprzednim temacie Bundesliga nikt sie nie kwapil z ocena wskazania faworyta w meczu tak w tym temacie ma miejsce ta sama historia. Szkoda ze ludzi nie chca sie podzielic swoimi informacjami. Ja juz do tego tematu zapewne nie bede pisal. Chyba ze temat zanotuje znaczne zaintresowanie. Powodzenia. [/qb][/QUOTE]

Do góry
#110461 - 19/11/2001 19:27 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
TytusTheRed Offline
addict

Meldunek: 12/08/2001
Postów: 631
Skąd: Wawa
Ja moge tylko poprzec opinie moich przedmowcow- nie poddawaj sie Szakal, nawet jesli teraz nie ma nikogo kto pisalby z toba w tym temacie, to napewno znajdzie sie taki ktos w przyszlosci, a pozatym twoje ekspertyzy pomagaja dosyc duzo- sam gram troche z bundesligi na wikenty ale opieram sie glownie na serwisach, ktore podaja infosy na temat tej ligi w ostatnim momencie, i nie zawsze moga one cos pomoc. Twoje komentarze moga stanowic czasem pomoc w doborze odpowiednich (trafnych) typow z danej kolejki ligi niemieckiej.

Powodzenia i liczymy na Twoja pomoc

Do góry
#110462 - 19/11/2001 20:42 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Szakal nie wycofuj się!!!!!
Bundesliga to moim zdaniem najlepsza liga do stawiania. Spróbuję coś skrobnąć następnym razem jak czujesz się samotny

Do góry
#110463 - 19/11/2001 21:21 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Anonymous
Unregistered


MAINZ-FRANKFURT X
ostatnie dwa mecze miedzy tymi druzynami tak sie zakonczyly. Pozdrowienia dla krsk.

Do góry
#110464 - 20/11/2001 21:29 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Nie wiem czy zauważyliście ale w STS 3liga niemiecka. Ciekawe czy kursy będą ustalać sami?

Do góry
#110465 - 20/11/2001 22:17 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Anonymous
Unregistered


szakal masz teraz wieksze pole do popisu bo doszly 2 regionalne ligi niemieckie!
i dawaj dalej swoj corner ktory uwazam za bardzo pozyteczny!a ze nie wszystkie typy sa trafne to juz nie twoja wina !
pozdrawiam wzsystkich i zycze duzych wygranych!

Do góry
#110466 - 21/11/2001 13:27 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Dawid27 niestety muszę Cię zmartiwć ale wszystkie typy ktore sugerowałem były trafne. Ale to nie o tym chciałem napisać. Ja sie nie znam na 2 Bundeslidze - wszystkie druzyny ktore na poczatku zapowiadaly walke o Bundeslige i mialy ku temu podstawy okazały sie wielkim niewypalem. Bardzo nie lubie grać 2 Bundesligii gdyz jest ona nieobliczalna i porownywalna z liga polska. Wstarczy popatrzec na niestabilna forme Unionu. Bardzo lubie grac babelsberg ale ostanio prawie calkowicie nie ruszam tej ligii. Ale w temacie Spoldzielnia widzialm osoby ktore sie deklarowaly do poprowadzenia II Bundesligii. Czyżby uszedł z nich cały zapał?! Co do Ligii Regionalnej pamietam jak kto na forum sugerowal ze jest ona bardzo prosta i zespoly to tatalna amaorka a kursy wysokie i łatwo trafić wyniki. Nie wiem kto to był ale zapraszam na łamy Corner`a. Ja zawsze uwielbiałem Bunde i uwazam ze jest najbardziej stabilna liga europejska. Jescze co najwazniejsze typy ktore podaje sa tylko propozycjami i gram tylko 2-3 pozycje czasem mniej. Zatem panowie sami musicie poradzic sobie z doborem meczy na kupon, ja podaje wszystko na tacy.Mam tez pytanie czy ktos gra Asian Handicap i U/O 2.5 na Bunde. Chetnie wymienie sie typami...

Do góry
#110467 - 23/11/2001 04:16 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Anonymous
Unregistered


Witam wszystkich nowicjuszy i nie tylko.
W ten weekend zobaczymy jak bedzie mi wychodzilo granie razem z wami na forum.
JESZCZE RAZ WITAM I POZDRAWIAM

Do góry
#110468 - 23/11/2001 04:51 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Anonymous
Unregistered


melduje się i czekam na dyskusje

Do góry
#110469 - 23/11/2001 06:22 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Przypominam jednak wszystkim zainteresowanym wysyłaniem postów pod tym adresem iż założony dział przez Szakala należy do ogólnego przedsięwzięcia jakim jest założenie SPÓŁDZIELNI wśród niektórych forumowiczów. Głównym założeniem tej "organizacji" jest podawanie typów z kilkuzdaniowym komentarzem (patrz posty Szakala)!!! Jeżeli ktoś chce natomiast podawać same "golasy" czyli typy bez odpowiedniego słownego komantarza niech robi to pod tematem np. "Propozycje -piłka n. - l. europ."
Dzięki za zrozumienie.

P.S. do Szakala
Szakal jak na tak doświadczonego gracza, analityka spotkań piłkarskich, fach-mena w dziedzinie niemiecjiej piłki etc. zbyt szybko chyba chcesz się wycofać z kontynułowania analiz Bundesligi do SPD. Rozumiem Cie doskonale i twoje poirytowanie tym że nie znajdujesz sobie ludzi chcących "pociągnąć" z Toba ten temat, ale czy to jest powód aby od razu pakować rzeczy? Sa tacy ludzie jak np. ja --> korzystający z Twoich analiz i odwdzięczających się tym samym z innych dziedzin. Wykonujących równie żmudną i czasochłonną pracę jaką jest niewątpliwie przygotowanie analiz spotkań np. piłkarskich, czy koszykarskich. Ja redagując tydzień w tydzień Euroligę nie patrze na to czy ktoś się włączył do tematu aby go razem ze mną pociągnąć. Dla mnie samego naistotniejsza jest satysfakcjia jaką mam kiedy moje typy urzeczywistnią się i ktoś z nich skorzysta. Jeśli natomiast "nie wchodzą" to tym bardziej staram się analizować następną kolejkę spotkań w jeszcze lepszy-efektywniejszy sposób aby dojść do perfekcji w typowaniu europejskiej koszykówki, bo w tej dziedzinie czuje się najlepiej.
Nie poddawaj się i pokazuj nadal klasę tak jak robiłeś to do tej pory, tylko tacy ludzie są w stanie sprostać idei SPÓŁDZIELNI.
Powodzenia.

Do góry
#110470 - 23/11/2001 07:18 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Andrzej Offline
member

Meldunek: 06/04/2001
Postów: 128
Skąd: Tychy
Witam!
Podaje prawdopodobne składy 14 kolejki II Bundesligi na piątek i sobotę.
23.11.2001 19:00
MSV Duisburg - VfL Bochum
Duisburg:
S. Brasas - R. Keidel, P. Drsek, S. Tweed, P. Bönig - S. Güvenisik, T. Vana, M. Zeyer, C. Wolters - I. Gruev, M. Ebbers

Bochum:
R. van Duijnhoven - R. Schröder, F. Fahrenhorst, H. Ristau - S. Schindzielorz - S. Colding, M. Bemben - P. Freier, D. Wosz - P. Graulund, T. Christiansen

Eintracht Frankfurt - Hannover 96
Frankfurt:
D. Heinen - U. Bindewald, K. Rada, J. Sim - G. Wimmer, A. Schur, S. Branco - R. Guie-Mien, E. Skela - P. Kryszalowicz, C. Yang

Hannover:
J. Sievers - S. Cherundolo, D. Diouf, C. Linke, D. Stefulj - A. Lala, N. Krupnikovic, J. Simak - D. Stendel, J. Kaufman, S. Keita

SpVgg Greuther Fürth - SpVgg Unterhaching
Fürth:
S. Neuhaus - O. Unsöld, Z. Mamic, M. Surmann, E. Batista - P. Ruman, I. Amanatidis, M. Reichel, M. Dworrak - F. Kioyo, P. Reiss

Haching:
G. Tremmel - D. Novak, A. Strehmel, D. Grassow, O. Straube - S. Lexa, M. Zimmermann, D. Schwarz - A. Rraklli, A. Breitenreiter, A. Bugera

sobota

DSC Arminia Bielefeld - 1. FSV Mainz 05
Bielefeld:
M. Hain - A. Friedrich, B. Reinhardt, A. Klitzpera - A. Brinkmann, C. Dabrowski, R. Kauf, D. Dammeier, E. Albayrak - A. Wichniarek, F. Vata

Mainz:
D. Wache - R. Nikolic, M. Friedrich, P. Neustädter, M. Schuler - J. Kramny, S. Schwarz, D. Weiland - M. Thurk, B. N'Kufo, C. Hock

1. FC Saarbrücken - SC Rot-Weiß Oberhausen
Saarbrücken:
P. Eich - A. Echendu, S. Brnas, M. Giovanini, T. Winklhofer - C. Weber, A. Muschinka, R. Susic, G. Catizone - T. Koltai, M. Laping

Oberhausen:
O. Adler - F. Scharpenberg - D. Ciuca, J. Langeneke - J. Lipinski, A. Chiquinho, J. Luginger, T. Judt - M. Rietpietsch, A. Vier, S. Rösler

Na koniec mój typ na piątek. Stawiam na Duisburg w meczu z Bochum, gospodarze są na fali, wygrali ostatnie 3 spotkania. Bochum gra fatalnie (widziałem osobiście), bez ładu i składu, Wosz bez formy, w tym roku już się chyba nie pozbierają, a na wiosnę zobaczymy. No i kurs jest niezły na "1" (chyba, że będzie remis...)
........Dobranoc

Do góry
#110471 - 23/11/2001 16:53 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Anonymous
Unregistered


Bayern - Nurnberg 1
Cottbus - Stuttgart 2
Wolfsburg - M'gladbach (nie gram)
Leverkusen - Hamburger 1
Schalke - Werder 1x
Hansa - Hertha 2

Pilka jest okragla, a bramki sa dwie!!!
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Do góry
#110472 - 23/11/2001 17:59 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
--------------------------------------
Bayern - Norymbergia

Bayern 4-4-2 : Kahn - Sagnol, Kuffour, Linke, Lizar

Do góry
#110473 - 23/11/2001 19:20 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
--------------------------------------
Bayern - Norymbergia

Bayern 4-4-2 : Kahn - Sagnol, Kuffour, Linke, Lizarazu - Sergio, Hargreaves, Effenberg, Zickler - Jancker, Elber

Norymbergia 3-5-2: Kampa - Nikl, Kos, Wiblishauser - Passlack, Sanneh, Tavcar, Müller, Larsen - Michalke, Rink

Co tu duzo mowic - Po pierwsze faworyta w tym meczy nie trzeba wskazywać, po drugie ten mecz to derby Bawarii. W Bayernie zabraknie Hasana Salihamidzica, ktory doznal wyrazu kolana w meczu Lm przeciwnko MU i zapewne ujrzymy go dopiero na boisku w okolicach lutego/marca. Pod znakiem zapytanie stio w norymberdze wystep Rinka. Ja ten mecz sobie opuszce bo stawka nie do przyjecia.
--------------------------------------
Wolsburg - M`gladbach 1(?)X

Wolsburg 4-4-2: Reitmaier - Schnoor, Greiner, Franz, Rau - Müller, Karhan, Akonnor, Munteanu - Ponte, Petrov

M`gladbach 4-3-3: Stiel - Eberl, Asanin, Pletsch, Münch - Hausweiler, Witeczek, Ulich - Korzynietz, van Lent, van Houdt

Mecz bedzie mial decydujace znaczenie dla ukladu dolnej polki w tabeli bowiem zmierza sie tutaj druzyny wlasnie z dolka tabeli. Wilki nadal bez Polakow. Mam nadzieje ze w koncu Wolsburg zabierze 3pkt. w tym meczu i jego sytuacja bedzie jasniesza. Ja jednak konsekwentnie kontunuuje progresje na Wilkow na X. Zatem chcialby takiego wlasnie wyniku. Aktualnie II poziom.


--------------------------------------
Energie - Stuttgart 1(?)

Energie 3-5-2: Piplica - da Silva, Beeck, ***durovic - Reghecampf, Kaluzny, Akrapovic, Kobylanski, Miriuta - Helbig, Topic

Stuttgart 4-5-1:Hildebrand - Hinkel, Marques, Bordon, Wenzel - Soldo, Meissner, Seitz, Balakov, Hleb - Ganea

Cottbus ciagle w kryzysie - 9 meczy bez wygranej! Bukmacherzy na pocztaku sezonu widzieli Vfb jako kandydata do spadku. A jednak widać ja zmienna bywa pilka nozna. Obie ruzyny bez problemo kadrowych. Mam nadzieje ze w koncu Cottbus wygra.
--------------------------------------
St. Pauli - Kolonia 1(?)

St. Pauli 3-5-2: Bulat - Stanislawski, Amadou, Gibbs - Baris, Berre, Inceman, Rahn, Meggle - Cenci, Marcao

Kolonia 4-5-1: Pröll - Zellweger, Cichon, Sichone - Cullmann, Reeb, Sinkala, Springer - Scherz, Kurth, Reich

Bardzo nie lubie grac St.Pauli bo ich forma w kazdym meczu dla mnie jest wielka zagadka. Jednak Kolonia bez formy w ostatnich mczach. A z drugiej strony napastnicy St.Pauli graja coraz lepiej.
--------------------------------------
Leverkusen - Hamburg 1

Leverkusen 4-4-2: Butt - Sebescen, Lucio, Nowotny, Placente - Ballack, Ramelow, Bastürk, Zé Roberto - Kirsten, Neuville

Hamburg 3-5-2: Pieckenhagen - Hertzsch, Hoogma, Panadic - Maltritz, Töfting, Ujfalusi, Albertz, Hollerbach - Meijer, Barbarez

Mecz pt." Kazda seria sie kiedys konczy". Leverkusen kontynuuje serie 13 meczy bez porazki. Szefowie Hamburgera zapewne po przegranym meczu z Leverkusen co jest bardzo prawdopodobne zwolnia trenera Asprina.
--------------------------------------
Schalke - Werder

Schalke 3-5-2: Reck - Hajto, Waldoch, van Kerckhoven - van Hoogdalem, Nemec, Vermant, Möller, Böhme - Asamoah, Sand

Werder 3-5-2: Rost - Baumann, Verlaat, Krstajic - Tjikuzu, Frings, Ernst, Skripnik, Lisztes - Ailton, Bode

To jedyny chyba mecz ktory zdecyduje sie postawić w tej kolejce. Schalke powinno raczej to latwo wygrac. Z Werderu powrocil na Ukraine Viktor Skrypnyk.
--------------------------------------
Hansa - Hertha X 2(?)

Hansa 4-4-2: Schober - Jakobsson, Yasser, Schröder, Hill - Rydlewicz, Wibran, Lantz, Maul - Beierle, Arvidsson

Hertha - Brak informacji

To takze bardzo ciekawy mecz. Hertha ostatnio na fali widac lepsza, skladniejsza gre w ostatnich meczach. Pilkarze zebrali pochwaly od Kickera. Hansa raczej tego nie wygra choc moze pokusic sie o zabranie 1 pkt Berlinczykom. Hertha bez Deislera i jak widac odkad nie ma go w druzynie hertha wygrywa.

--------------------------------------
Freiburg - Tsv 1860 2(?)

Freiburg - Brak informacji

Tsv 3-5-2 : Jentzsch - Votava, Pfuderer, Hoffmann - Cerny, Mykland, Hässler, Dheedene, Bierofka - Pürk, Schroth

Heh to bedzie mecz. Tsv wrcilo z zakupow i w koszyku do druzyny przyniesiono Davora Sukera. I chociazby dlatego zapoluje na 2.

--------------------------------------
Dortmund - Kaiserslautern 1

Dortmund - Brak informacji

Diabły : G. Koch - H. Koch, Hengen, West - Grammozis, Ramzy, Lincoln, Ratinho, Malz - Lokvenc, Klose

O tyle ile Diabły są mocne u siebie tak na wyjazdach brakuje im szcescia. Z Leverkusen wygrywali lecz nie potrafili utzrymac przewagi i skonczylo sie ze wrocili do domu z zerowym dorobkiem. Ten mecz ma kluczowe znaczenie w ksztaltowaniu sie czolowych lokat. Stawiam na Dortmund!
---------------------------------------

W tej kolejce pauzują:

Kühbauer (Wolfsburg)
Nielsen (M'gladbach)
Kientz (St. Pauli)
Keller (Cologne)
Oswald (Rostock)
Maas (Hertha)
Kehl (Freiburg)

---------------------------------------

To są tylko moj propozycje. Z pewnościa zagram:

Cottbus - Stuttgart H 0:0 1.95

Rostock - Hertha Berlin H 0:0 1.875

Leverkusen - Hamburg H 0:1 1.85

A z U/O 2.5:

Tsv - Freiburg OVER
---------------------------------------

Bardzo nie lubie obstawiać II Bundeslii, ale dzis kursy są wypasione wieć zagram jeden mecz:

Duisurg - Bochum 1

Msv widac bardzo dobrze sobie poradzili w ostatnich meczach, zatem zła passa sie skonczyla. Bochum natomiast jest typowa druzyna wlasnego boiska, podczas gdy na wyjazdach traci pkt. nawet ze słabymi druzynami. Do tego dochodzi fakt iz mecz jest Derbami Zaglebia Ruhry. Zatem bedzie duzo kibicow i duzo goli, jak zwykle w takich meczach bywa. Mam nadzieje ze w koncu II Bundesliga okaze sie laskawa.
--------------------------------------

Grajcie z glową i wygrywajcie. Wazne co ty myslisz, a nie inni!

Do góry
#110474 - 24/11/2001 14:35 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Loram Offline
enthusiast

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 335
Skąd: Zielona Góra
Witam !

Szakal moim zdaniem twoja robota jest tu nieoceniona uwazam ze musisz to utrzymywac, widzisz wielu ludzi nie ma az tyle czasu co Ty ( np. ja ) i choc swoje typy daje sam to bardzo uwaznie czytam to co napisales.
Ja rowniez obstawialem Duisburg wrecz bylem pewien ale...wlasnie palanty nam to zawalily jetem ale coz dzis jest tez dzien, aby nie bylo zbytnich niespodzianek.
Uwazam ze jest mimo wszystko druzyna za slaba na czub tabeli i obstawie konsekwentnie przeciwko Nim popieram takze typ na Schallke ktorzy naprawde graja coraz lepiej co do Bayern to mozna by bylo poszukac dzies typu +2 tez bedzie b.dobry.

That s all folks

Do góry
#110475 - 24/11/2001 14:37 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Loram Offline
enthusiast

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 335
Skąd: Zielona Góra
Sorry o za slabej druzynie na czub tabeli- chodzi o Kaiselslautern ! hehe

Do góry
#110476 - 24/11/2001 15:13 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
kemp Offline
xxx

Meldunek: 02/08/2001
Postów: 22964
jesli chodzi o energie cottbus, to fakt, ze w koncu musza wygrac, ale na razie graja beznadziejnie...
ostatnio znowu ich przeciwnik dostal czerwona kartke, a i tak energie nie mialo nic do powiedzenia... strzaly to chyba 23-6 dla monchengladbach...
...tak dla informacji

Do góry
#110477 - 24/11/2001 17:30 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Czesc Szakal
Odwalasz tu niezłą robote
Zgadzam się z twoimi przewidywaniami prócz jednego
meczu Freiburg-TSV(no i w meczu Hansa-Hertha skłaniałbym się na x a nie 2)
Nie wiem dlaczego ale Freiburg jest bardzo niedocenianą drużyną. Jego bilans u siebie nie jest zły a nawet dobry 3-2-1. TSV zaś nie gra tak swietnie na wyjazdach, żeby było faworytem. Ostatnio Feyenoord miał rozgromić Freiburg a wygrał ledwo, ledwo.
Davor Suker też asem już nie jest(raczej w pierwszych meczach będzie zagubiony).
czyli mój typ to jedyneczka.

Do góry
#110478 - 24/11/2001 18:03 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Andrzej Offline
member

Meldunek: 06/04/2001
Postów: 128
Skąd: Tychy
Witam!
Po wpadce Duisburga dzisiaj stawiam na Arminię, w końcu ten Mainz musi dostać od kogoś!

DSC Arminia Bielefeld - 1. FSV Mainz 05
typ 1

Do góry
#110479 - 24/11/2001 18:47 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał iogurt:
[qb]Ostatnio Feyenoord miał rozgromić Freiburg a wygrał ledwo, ledwo.[/qb][/QUOTE]

Pogromu nie mialo byc, ale mialo byc zdecydowane zwyciestwo Holendrow. Ale ja wygrac jak nie gra pol zespolu?! Chyba czytals o brakach kadrowych w druzynie Feyenoordu?

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Loram:
[qb]widzisz wielu ludzi nie ma az tyle czasu co Ty [/qb][/QUOTE]

Wiesz to moze tak wyglada ze ja mam od cholery czasu i moze tak jest, ale teraz zaczyna sie u mnie juz wkrotce esensja studiow. A Pascal sie sam nie zaliczy...

Do góry
#110480 - 25/11/2001 14:40 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Anonymous
Unregistered


A wiec tak jak mowilem pilka jest okragla..., a wiec wtopilem
billllans
5-1 ok.100

Do góry
#110481 - 25/11/2001 14:41 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Anonymous
Unregistered


... ale nie jest najgorzej

Do góry
#110482 - 26/11/2001 00:37 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
W dalszym ciągu Bundesliga przynosi największe zyski ze wszystkich lig. Po falstarcie na Schalke dziś Dortmund i Tsv pokazalo klase. Tsv tym bardziej cieszy gdyz byl outsiderem a kurs byl wypasiony, a Suker jednak jescze nie zagral. Jednoczesnie namawiam Was abyscie podawali jednak przynajmniej 2-3 zdaniowa analize mecze ktore stawiacie. Chyba lepiej wyciagnac wnioski na podstawie analiz kliku ludzi niz się opierać na jednej osobie. Pozdrawiam.

Do góry
#110483 - 26/11/2001 13:01 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Anonymous
Unregistered


26.11, sTs:

1007. Schweinfurt - Ahlen @ 2,4 3,0 2,7

gamebookers 2,45 3,0 2,52
profesjonał 2,55 2,95 2,6
toto-mix 2,6 2,9 2,6
william hill 2,45 3,15 2,4

na fachowych stronach jest 1 50%, X 30%, 2 20%
Schweinfurt - home 3-2-1, 9:19 -10, pkt.12
Ahlen - away 3-0-3, 24:30 -6, pkt.20

Schweinfurt po ostatnich 7 kolejkach zdobył tylko 4 punkt. obecnie na niebezpiecznej 14 pozycji w tabeli. potrzebują punktów, a szanse na nie mają tylko u siebie. w poprzednim sezonie awansowali z regionalliga sued. ostatnie mecze: Mainz Schweinfurt 4-1 , Schweinfurt Hannover 1-4 , Oberhausen Schweinfurt 5-0

Ahlen po ostatnich 7 kolejkach zdobył 8 punktów. są na 7 pozycji w tabeli. w poprzednim sezonie zajeli 6 pozycję w tabeli.

Mój typ to X, chociaż kusi mnie na 2 !

co o tym sądzicie ?


Do góry
#110484 - 26/11/2001 17:41 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Polecam okazje na ligii regionalne. STS robi Mikołajki?

Do góry
#110485 - 26/11/2001 22:30 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
krsk Offline
member

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 137
Skąd: ROUBAIX
Poniewaz nie orientuje sie jak to jest z pucharem niemieckim, mam male pytanie: czy w tej fazie pucharu obowiazuje system mecz-rewanz?

Do góry
#110486 - 26/11/2001 23:15 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Wg tego na ile sie orientuje to w tej fazie rozgrywek pucharowych obowiazuje 1 mecz. Ale moge sie mylic. Ale raczej 1 mecz.

Do góry
#110487 - 27/11/2001 04:29 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
mam pytanie do Szakala:
czy masz gdzieś pod ręką statystyki spotkań
TSV1860 - Gladbach

w STS kurs na 1 --- 2.15
niemieckie buki i prof. płacą ok 1.8
z góry dzięki

Do góry
#110488 - 27/11/2001 14:39 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
4 ost. spotkania rozgrywane na terenie Tsv wygrywali (tsv) w nastepujacej kolejnosci:

4:0, 3:0, 2:0, 3:1 a w czterech ost. wyjazdowych meczach wygrali tylko raz w 95 roku.

A tak na boku to Tsv gra z Cottbus.

Do góry
#110489 - 27/11/2001 16:40 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
FC Bayern-Boca Juniors (half time 0-0)
widzów 56.000
red card Delgado 45 min
Bayern: Kahn,Sagnol,Kuffour,Kovac,Lizarazu,N Kovac
Fink,Hargreaves,Sergio,Elber,Pizarro

Do góry
#110490 - 27/11/2001 16:46 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Mam pytanie Szakal. Pisałeś o Mikołajkach w STS odnośnie regionalnej ligi. Czy chodziło ci o mecz F. Duseldorf z Watenscheid? Kurs w STS na Wattenscheid 09 jest kosmiczny 6,1. Gdy nad oddset 2,05. Powiedz czy warto grać? Chyba jest 3-krotna komb.?

Do góry
#110491 - 27/11/2001 17:26 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
april 2001
Wattensheid-Fortuna D. 1-2 !!!!
august 2001
Wattensheid-Fortuna D. 2-0
w fixingu obie drużyny grały z zespołami 3 ligi bezpośrednio po sobie i ostatnie mecze nie pokazują takiej przewagi jaka jast w tabeli.
X2 - dużo bezpieczniejsze, choć (2)bardzo możliwa.
Sorry, że się wtrącam do ligi niemieckiej, ale musiałem przeanalizować ten mecz, aby ewentualnie zablokować mojego konkurenta w play-off.

Do góry
#110492 - 27/11/2001 18:09 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
DMK Offline
old hand

Meldunek: 09/05/2001
Postów: 1172
[QUOTE]Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]witam
FC Bayern-Boca Juniors (half time 0-0)
widzów 56.000
red card Delgado 45 min
Bayern: Kahn,Sagnol,Kuffour,Kovac,Lizarazu,N Kovac
Fink,Hargreaves,Sergio,Elber,Pizarro[/qb][/QUOTE]
1:0 po dogrywce dla Niemcow

Do góry
#110493 - 27/11/2001 18:35 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb]Mam pytanie Szakal. Pisałeś o Mikołajkach w STS odnośnie regionalnej ligi. Czy chodziło ci o mecz F. Duseldorf z Watenscheid? Kurs w STS na Wattenscheid 09 jest kosmiczny 6,1. Gdy nad oddset 2,05. Powiedz czy warto grać? Chyba jest 3-krotna komb.?[/qb][/QUOTE]

Jescze sa dwa takie mecze lubeck i Chemicy lecz kursy sa juz mniej przplacone. Czy warto grac ? Sam sobie powinienes odpowidziec na to pytanie po porownaniu kursow. Wczoraj mi siadl rozpisz 2z3 przez Sacramento ale dzis znow bylem i puscilem ponownie to samo ale tym razem miałem Bayern 1X na pewniaku - kury nadal aktualne.

Do góry
#110494 - 28/11/2001 00:39 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Odnośnie meczu Wattenscheid:
Wattenscheid nie zajmuje wcale pierwszego miejsca w 3 lidze tak jak to podaje ulotka STS. Ma 32 punkty i jest na 6 miejscu i ma 3 pkt straty do lidera. Ich bilans bramek to 28:25 i ostatni mecz wygrali 2:1. Natomiast Dusseldorf ma 15 miejsce z 18 pkt Ich bilans bramek to 18:28. Duży plus to wyniki Home Dusseldorf 1-2-5.
Dusseldorf przegrało ostatnio z Chemnitz 1:0. (Chemnitz w obecnej chwili jest wice liderem.)

Do Szakala:
Szakal nie wiesz czy udałoby się zdobyć jakieś wiadomości odnośnie składów ,kontuzji ,problemów kadrowych itp. Chodzi mi o ten mecz oczywiście.

Do góry
#110495 - 28/11/2001 16:06 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]Szakal nie wiesz czy udałoby się zdobyć jakieś wiadomości odnośnie składów ,kontuzji ,problemów kadrowych itp. Chodzi mi o ten mecz oczywiście.[/qb][/QUOTE]

Heh, no i co z tego ze podam sklady jak nikt nie zna nazwisk i nic nam to nie mowi. W I Bundelidze to co innego. Ale watpie aby udalo Ci sie gdziekolwiek znalezc sklady ligi regionalnej. Jednym slowem to amatorzy w tych ligach graja a wynik zalezy od tego czy w przeddzien meczu nie popili. A Polakow tam od zarypania. Mimo najszczerszych checi nie jestem w stanie pomoc.

Do góry
#110496 - 28/11/2001 16:26 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
[A tak na boku to Tsv gra z Cottbus.

[ 27-11-2001: Wiadomość edytowana przez: Szakal ][/QB][/QUOTE]

miałem na mysli najbliższy mecz pucharowy TSV
dzieki za info

Do góry
#110497 - 28/11/2001 19:11 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Puchary rzadza się swoimi prawami ale tez dalem na Tsv Mam też prośbe do kogoś kto ma dostępy do Tygodnika Kibica Jesli masz ten tygodnik przepisz kolego typy expertów na Bunde - abyś sie nie wysilal wystarczy ze podasz same typy.

Do góry
#110498 - 28/11/2001 20:33 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Vieira Offline
member

Meldunek: 15/11/2001
Postów: 192
Skąd: Dąbrowa Górnicza
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Puchary rzadza się swoimi prawami ale tez dalem na Tsv Mam też prośbe do kogoś kto ma dostępy do Tygodnika Kibica Jesli masz ten tygodnik przepisz kolego typy expertów na Bunde - abyś sie nie wysilal wystarczy ze podasz same typy.[/qb][/QUOTE]

Witam!
Oto swieze typy z Tygodnika kibica
FC Koeln - Borussia X2
Hansa - Wolfsburg X2
Hertha - Bayern X1
Nurnberg - Schalke X2
Stuttgart - Moenchengladbach 1
TSV 1860 - Energie 1
Werder - Bayer 12

Do góry
#110499 - 28/11/2001 21:47 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
Komentarze Szakala nt.Bundesligi warte są tego aby poświęcić trochę czasu i przepisać typy z TK
jeżeli mogą mu się przydać. Wkońcu mamy tworzyć spółdzielnię, a więc:

1.FC Koeln - Borussia
Przerwanie przez kolończyków w Hamburgu serii siedmiu porażek z rzędu zwiastuje lepsze czasy dla ekipy E. Linena. Tym bardziej, że nowi w zespole z Kolonii Zellweger i Song wprowadzili się znakomicie. Czy jednak stać "Koziołki" na pokonanie najlepszej drużyny w meczach wyjazdowych bieżącego sezonu, która wygrała 4 ostatnie mecze sezonu? Typ X2

2.Hamburger SV - ST.Pauli
Cztery porażki z rzędu St.Pauli i fatalna postawa w meczach wyjazdowych nie wróży beniaminkowi również sukcesu na AOL-Arena. Pomimo że HSV także nie zachwyca, ale dysponuje zdecydowanie większym potencjałem, a u siebie w ostatnich 10 latach nie dało lokalnemu rywalowi zdobyć nawet punktu. Typ 1

3.Hansa - Volfsburg
Gospodarze nie wygrali jeszcze w historii pierwszoligowych meczów z VfL! Na premierowe zwycięstwo z Wolfsburgiem nie zanosi się także i tym razem, gdyż "Wilki" wyraźnie odnajdują formę. Hansa z kolei w 3 ostatnich kolejkach prezentowała się bardzo słabo i zdobyła tylko punkt. Typ X2

4.Hertha - Bayern
Borykający się z problemami kadrowymi (kontuzje) Bayern czeka bardzo ciężkie zadanie. Hertha bowiem odnalazła właściwy rytm, nie przegrała 5 meczów z rzędu ( w tym cztery zwycięstwa) i spróbuje zapewne przerwać 2-letnią niemoc w spotkaniu z Bawarczykami. Szanse berlińczyków są tym większe, że monachijczycy mogą odczuwać jeszcze zmęczenie bojem w pucharze świata z Boca Juniors, a poza tym są wyraźnie w słabszej formie od tej, jaką prezentowali jeszcze trzy tygodnie temu. Typ X1

5.Kaiserslauten - SC Freiburg
"Kaisersi" specjalizują się w bieżącym sezonie ogrywaniem przeciętniaków i przegrywaniu z faworytami. Dzięki temu powinni przerwać z SCF serię 5 porażek ligowych oraz 4 z rzędu przed własną publicznością.Warto przypomnieć, że po raz ostatni FCK wygrało u siebie z Badeńczykami w sezonie 1994/95. Typ 1.2

6.FC Norymberga - Schalke
Remis Norymbergii w Monachium z Bayernem ma swoją wymowę. Podobnie zresztą jak klęska Shalke u siebie z Werderem. Pomimo tego Frankończycy nie są faworytem tej konfrontacji. Poza atutem własnego stadionu wszystkie pozostałe czynniki przemawiają na korzyść "niebieskich". Typ X2

7. VfB - Borussia
Tylko 1 wygrana Borussi w 10 ostatnich meczach, to wynik głębokiego kryzysu, jaki przechodzi beniaminek. Dlatego trudno, liczyć na zdobycie choćby punktu w Stuttgarcie, gdzie po raz ostatni goście wygrali w sezonie 1994/95. Warto podkreślić, że "Aligatory" w 14 meczach aż
8-krotnie nie stracili bramki, co przy przeciętnej skuteczności BMG nie jest bez znaczenia. Typ 1

8.TSV - Cottbus
Znajdujące się od 10 kolejek bez wygranej Energie nie może liczyć na powtórzenie sukcesu (1-0) sprzed roku. "Lwy" bowiem u siebie wzmocnione Sukerem nie zaprzepaszczą zapewne szansy wzbogacenia swojego konta punktowego. Typ 1

9.Werder - Leverkusen
Bremeńczycy wygrali 7 z 8 ostatnich potyczek. Natomiast niepokonany w bieżącym sezonie Bayer wygrał 7 spotkań z rzędu i po raz ostatni uległ Werderowi cztery lata temu! W tym czasie ograł "zielono-białych" w 6 potyczkach 4-krotnie. Być może tym razem role się odwrócą. Zwłaszcza że "Aptekarze" będą zmęczeni środowym meczem w LM z Juventusem. Typ 1.2

to wszystko, postaram jeszcze wygrzebać sprawdzalność typów z "TK" z poprzednich kolejek.

Do góry
#110500 - 28/11/2001 22:23 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
W koncu cos drgnelo... Serdeczne dzięki Panowie. Teraz znacznie lepiej bedzie sie myslalo. Choc nie wiem dlaczego sa tak pewni 1-nki w meczu Tsv - Cotbus. Ale zobaczymy w piatek jak bede znal ustawienia druzyn. Jescze raz dzieki!

Do góry
#110501 - 29/11/2001 16:22 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
krsk Offline
member

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 137
Skąd: ROUBAIX
Trzeba koniecznie ogladac dzisiejszy mecz ligi mistrzow. Ile bedzie zmuszony dac z siebie Leverkusen w tym meczu, bo byc moze jesli nie odwolaja meczu z WERDER BREMA moze zabraknac czasu na odzyskanie sil w sobote.

Do góry
#110502 - 29/11/2001 16:35 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Krsk,przepraszam,że tak Ciebie atakuję w każdym temacie,ale mogę zapewnić,że jeżeli dziś zagrają to ligowy mecz będzie w niedzielę,albo będzie przełożony

Do góry
#110503 - 29/11/2001 16:42 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał forty:
[qb]Krsk,przepraszam,że tak Ciebie atakuję w każdym temacie,ale mogę zapewnić,że jeżeli dziś zagrają to ligowy mecz będzie w niedzielę,albo będzie przełożony[/qb][/QUOTE]

Forty nie chce Cie takze atakowac, ale kalendarz rozgrytwek Bundy jest bardzo napiety i watpie aby federacja niemickiej Pn zezwolila na przelozenie meczu. A po drugie to zalezec to bedzie od Werderu ktory sadze ze raczej nie zgodzi sie na przelozenie meczu - bo to od niego zalezy czy mecz bedzie rozegrany w nalezytym terminie. Ale kto wie? Tak czy siak bede gral po handicapie na Werder tylko trzeba znalezc ciekawe handi. To juz planuje od poniedzialku.

Do góry
#110504 - 29/11/2001 18:49 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]


4.Hertha - Bayern
Borykający się z problemami kadrowymi (kontuzje) Bayern czeka bardzo ciężkie zadanie. Hertha bowiem odnalazła właściwy rytm, nie przegrała 5 meczów z rzędu ( w tym cztery zwycięstwa) i spróbuje zapewne przerwać 2-letnią niemoc w spotkaniu z Bawarczykami. Szanse berlińczyków są tym większe, że monachijczycy mogą odczuwać jeszcze zmęczenie bojem w pucharze świata z Boca Juniors, a poza tym są wyraźnie w słabszej formie od tej, jaką prezentowali jeszcze trzy tygodnie temu. Typ X1

[/qb][/QUOTE]

Bayern zagra najprawdopodobniej bez Kahna

Do góry
#110505 - 29/11/2001 18:57 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
krsk Offline
member

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 137
Skąd: ROUBAIX
Nie czuje sie atakowany. Im wiecej znakow zapytania tym bardziej czlowiek jest zmuszony do myslenia. Jak do tej pory nie znalazlem zadnej wzmianki o przelozeniu meczu.

Do góry
#110506 - 29/11/2001 22:17 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Kaisersalutern - Freiburg 1

Kaisersalutern 3-5-2: G. Koch - H. Koch, Hengen, West - Basler, Riedl, Lincoln, Ramzy, Malz - Lokvenc, Klose

Freiburg 4-4-2: Golz - Müller, Kruse, Willi, Zeyer - Kehl, Kobiaschwili, Tanko, Coulibaly - Iaschwili, Sellimi

Diably to typowa druzyna wlasnego boiska - tak jak na wyjazdach traci punkty na rzecz przeciwnika to w domu je im odbiera. Obecna forma Diabłow w domu 6-1-0 Z drugiej strony Freiburg bez zwyciestwa od dwoch meczy. (2 porazki) Kurs wysoki - stawiam na 1.

Norymbergia - Schalke ?

Norymbergia 4-4-2: Kampa - Sanneh, Kos, Nikl, Wiblishauser - Passlack, Larsen, Tavcar, Müller - Michalke, Rink

Schalke 5-3-2: Reck - Hajto, Waldoch, Oude Kamphuis, Nemec, van Kerckhoven - Asamoah, Möller, Vermant - Sand, Wilmots

Na jednym froncie druzyna niepokonana od dwoch kolejek(Norymbergia) na drugim druzyna bez zwyciestwa od 2 kolejek. U gospodarzy kontuzjowany Villa i Frey, u gosci Mpenza. Ostatnio Norymbergia podzielila sie pkt. na boisku Monachijczykow, a Ci jak wiadomo w tym sezonie nie raczyli nikomu dostapić tej przyjmnosci. Bardziej sklanialbym sie w tym meczu do remisu, ale jednak sobie odpuszcze to spotkanie.

Hansa - Wolsburg X2

Hansa 3-5-2: Schober - Schröder, Jakobsson, Hill - Rydlewicz, Wibran, Hirsch, Lantz, Maul - Beierle, Arvidsson

Wolsburg 4-4-2: Reitmaier - Schnoor, Biliskov, Franz, Madsen - Müller, Karhan, Akonnor, Munteanu - Rische, Petrov

Hansa bez podstawowoego zawodnika Di Salvo, ktory od 3 kolejek leczy kontuzje. Ten mecz ma bardzo duze znaczenie dla kierownictwa Hansy, gdyz jest juz przygotowany papier do zwolnienia trenera Funkela. Wilki sa w tym meczu faworytami, ale czy stac ich na wywiezienie kompletu pkt? Wilki nadal bez Jusko i zawieszonego za kartki Ponte.

Kolonia - Dortmund 2

Kolonia 4-3-3: Pröll - Zellweger, Song, Cichon, Keller - Sinkala, Cullmann, Springer - Scherz, Kurth, Reich

Dortmund 4-3-3: Lehmann - Evanilson, Wörns, Kohler, Heinrich - Reuter, Rosicky, Ricken - Ewerthon, Koller, Amoroso

Bardzo lubie grac Borussie w tym sezonie na wyjazdowe zwyciestwa. Wygrywa na wyjazadach w lidzie (6-0-1) i w pucharach. Kolonisci natomiast nie prezentuja sie w domu najlpeiej - FORM 2-0-5

Tsv - Cottbus X

Tsv 3-5-2: Jentzsch - Tapalovic, Votava, Dheedene - Borimirov, Cerny, Hässler, Mykland, Bierofka - Schroth, Max

Cottbus 3-5-2: Piplica - da Silva, Beeck, ***durovic - Reghecampf, Kaluzny, Akrapovic, Kobylanski, Miriuta - Labak, Topic

W tym meczu jest wszystko mozliwe ale najbardziej prawdopodobny wydaje sie podzial pkt. Cottbus w 10 ost. meczach 4 x Ramis i 6 x Plecy. Ale z drugiej strony Tsv jest tak dziwna druzyna ze po nieoczekiwanej wyranej, w nastepnym meczu gdzie sa faworytami przegrywaja. Zapewne trener Cottbusu Eduard Geyer moze powoli pakowac walizke gdy nie wywiezie chocby punktu z tego pojedynku. A moze sie tak stac bo nie moze wystawic zawieszonych za kartki Scherbe i Helwiga.


Stuttgart - M`gladbach 1

Vfb 4-5-1 : Hildebrand - Hinkel, Marques, Bordon, Wenzel - Soldo, Meissner, Hleb, Balakov, Seitz - Ganea

M`gladbach 4-3-3: Stiel - Eberl, Asanin, Pletsch, Münch - Hausweiler, Korell, Ulich - Korzynietz, van Lent, van Houdt

Godpodarze sa faworytami w tym meczu. M`gladbach od 4 spotkan nie wygrali meczu. Mieciel dostal slaba note od zarowno od Kickera jak i trenera i moze zaczac sie bac o pierwsza 11. Vfb zaskakuje w tym sezonie wszystkich i mam nadzieje ze wygraja ten mecz, bo przeciwnik niezbyt wymagajacy. W Gladbach zawieszony za kartki Nielsen.

Hertha - Monachium 1

Hertha 4-3-3: Fiedler - Schmidt, van Burik, Rehmer, Simunic - Dardai, Maas, Tretschok - Goor, Preetz, Marcelinho

Bayern 4-4-2: Dreher - Sagnol, Kuffour, R. Kovac, Lizarazu - Thiam, Sforza, Fink, Sergio - Elber, Jancker

Berlinczycy jak ostatnio zapewne kazdy zauwazyl odzyskali stabilna forme i nie sa juz skorzy do dzielenia sie pkt. Monachium od 2 meczy bez zwyciestwa. Jak dla mnie 1-ka.

Hamburg - St. Pauli 1

Hamburg 3-5-2 : Pieckenhagen - Hertzsch, Ujfalusi, Schneider - Maltritz, Töfting, Albertz, Hollerbach, Barbarez - Präger, Meijer

St. Pauli 4-4-2: Bulat - Stanislawski, Baris, Amadou, Gibbs - Berre, Held, Rahn, Meggle - Rath, Marcao

St. Pauli w tym sezonie bez wyjazdowego zwyciestwa. Obie druzyny od 4 kolejek bez wygranej. Jednak pewien fakt stawia gospodarzy w roli faworyta: St.Pauli bez Lottera oraz Racanela. Ale zupelnie odwraca wskazywanie w tym meczu faworyta bo to pojedynek derbowy - i o tym nalezy pamietac.

Werder - Leverkusen 1

Ten mecz jest dla mnie zagadką - a dokladnie chodzi mi o sklad w jakim wystapia Aptekarze.

----------------------------
Przypominam ze typy ktore podalem sa tylko moimi przypuszczeniami i nie ponosze odpowidizalnosc za ewentualne wygrane, ups tzn. przegrane. Ja jak zwykle poczeakam spokojnie na Azjatyckie Handi.

Do góry
#110507 - 30/11/2001 02:35 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Typy Heinera Branda z Niemiec:
Mon.1860-Cottbus 3:1
Stuttgart-M`gladb. 1:1
Hertha-Bayern 0:2 ???
Brema-Leverkusen 2:0
Hamburg-St.Pauli 4:1
K`lautern-Freiburg 2:2
Rostock-Wolfsburg 2:1
FC Koln-Dortmund 3:2 ???
Nurnberg-Schalke 1:2

Do góry
#110508 - 30/11/2001 08:28 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]Odnośnie meczu Wattenscheid:
Wattenscheid nie zajmuje wcale pierwszego miejsca w 3 lidze tak jak to podaje ulotka STS. Ma 32 punkty i jest na 6 miejscu i ma 3 pkt straty do lidera. Ich bilans bramek to 28:25 i ostatni mecz wygrali 2:1. Natomiast Dusseldorf ma 15 miejsce z 18 pkt Ich bilans bramek to 18:28. Duży plus to wyniki Home Dusseldorf 1-2-5.
Dusseldorf przegrało ostatnio z Chemnitz 1:0. (Chemnitz w obecnej chwili jest wice liderem.)

Do Szakala:
Szakal nie wiesz czy udałoby się zdobyć jakieś wiadomości odnośnie składów ,kontuzji ,problemów kadrowych itp. Chodzi mi o ten mecz oczywiście.[/qb][/QUOTE]


Fortuna :
T 12. Prostka
A 5. Jörres
A 2. Zedi
A 4. Sesterhenn
A 10. Weidemann
M 6. Weikl
M 18. Hopp
M 19. Michels
M 11. Breda
M 21. Mollenhauer
S 23. Kondev

Wattenscheid 09:

T 1. Renno
A 15. Stuckmann
A 3. Baumann
A 5. Grauer
A 12. Sobiech
M 4. Teichmann
M 10. Altintop, Ham
M 6. Katriniok
S 9. Iyodo
S 7. Lintjens
S 11. Altintop, Hal

Düsseldorf - Wattenscheid (Sa., ab 14.00 Uhr live)
Fortuna muss ohne die beiden verletzten Leistungsträger Shittu und Emmerling auskommen. Trainer Kamp bleiben wenig Alternativen. Wahrscheinlich kommt Weikl für Vucic ins Team. Bei der SG fehlt auf jeden Fall Nolden, der sich eine Risswunde im Knie zugezogen hat. Seinen Part im rechten Mittelfeld übernimmt Hamit Altintop. Außerdem plant Bongartz Lintjens als dritte Spitze neben Iyodo und Halil Altintop einzusetzen.

Do góry
#110509 - 30/11/2001 13:28 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Anonymous
Unregistered


TOTOMIX

LIGA ANGIELSKA:

Aston Villa-Leicester (pewniak) 1
Derby-Liverpool 2
Manch.Utd.-Chelsea 1

Do góry
#110510 - 30/11/2001 13:48 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
sawi Offline
addict

Meldunek: 25/09/2001
Postów: 430
Skąd: Kraków
Szakal mam prosbe moglbys przedstawic sklady na mecz Mannhaim-Reultingen ???
Jaki jest twoj typ.?

Do góry
#110511 - 30/11/2001 15:04 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
aOne proponuję Ci sie zapoznać z zasadami podawania typów na forum. Jakbys nie zauważył tutaj jest tylko niemiecka liga. A na przyszłość gdy już odnajdziesz SPD liga angielska to proponuje Ci tam nie chwalić sie tylko gołymi typami. Pochwal się wiedzą dlaczego tak obstawiasz a nie inaczej. [QUOTE]Oryginalnie wysłał aOne:
[qb]TOTOMIX

LIGA ANGIELSKA:

Aston Villa-Leicester (pewniak) 1
Derby-Liverpool 2
Manch.Utd.-Chelsea 1[/qb][/QUOTE]

Do góry
#110512 - 30/11/2001 18:12 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]Szakal mam prosbe moglbys przedstawic sklady na mecz Mannhaim-Reultingen ???
Jaki jest twoj typ.?[/qb][/QUOTE]


Mannheim:
C. Nulle - T. Hoersen, V. Santos, D. Pasieka, C. Fickert - S. Licht, B. Trares, D. Montero, H. Catic - L. Klausz, S. Teber

Reutlingen:
G. Curko - T. Kies, M. Kovar, D. Sbordone, T. Traub - J. Hoffmann, G. Aduobe, R. Becker, S. Janic - A. Garcia, O. Djappa

Naprawde potrzebujesz skladów aby wytypować wynik meczu?! Odnosnie meczu to tu moze wygrac kazdy. A ja jstem raczej nieskory do typowania wynikow II Bundesligii, bo za duzo w niej wałkow. Ale Mainz i Bochum dziś puscilem.

Do góry
#110513 - 30/11/2001 19:43 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Anonymous
Unregistered


Przedstawiam analize spotkania .Kaiserslauten - SC Freiburg (ponieważ mam go na kuponie za 400 i długo nad tym meczem myślałem)
Mianowicie Friburg we środe grał pucharowy mecz(bardzo ciężki bo 120 minutowy) i został wyeliminowany prze amatorów z SV Darmstadt po rzutach karnych. Od kumpla z niemiec dowiedziałem sie ze:" freiburg many injuries " a w dodatku w przyszłym tygodniu friburg gra w UEFA z Feyenordem. Biorąc pod uwage ze przegrali tyko 1-0 na pewno bedo walczyć o awans do dalszej rundy. Osobiście myśle że odpuszczą sobie ciężki ligowy mecz z Kaiserslauten .
A Kaiserslauten na pewno bedzie chciało sie zrewanżowac za porażki w latach poprzednich ( biorąc pod uwage ich forme myśle ze tak własne sie stanie )

Do góry
#110514 - 30/11/2001 20:08 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Anonymous
Unregistered


Wprawdzie jestem tutaj nowy, ale chyba mogę sstwierdzić że wstrzymuję się z grą na K'lautern w tym meczu. Fakt dobrze grają w tym sezonie u siebie ale pora na potknięcie. A poza tym Freiburg to drużyna uwielbiająca kontrataki. I nie liczcie że w Niemczech ktoś odpuszcza mecz !

Do góry
#110515 - 30/11/2001 21:04 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Moje typy przedstawiają się tak:
Kaiserslautern-Freiburg 1
O tym meczu zostało powiedziane tyle że ja nic już nie dodam. No może powiem tylko to że dosyć wysoki kurs w STS i Profie

Werder-Leverkusen 1
Wachałem się do czwartku kiedy to zobaczyłem jak to leverkusen sobie poczyna z Juve. Zagrali(to chyba niewłaściwe słowo) fatalnie mogło być spokojnie 6:0 gdyby juve troche przyspieszyło.
Werder to nie juventus, ale ostatnio znakomicie sobie poczynia bardzo ładnie gra u siebie no i wygrana z bayernem.

Hertha-Bayern 1
Hertha to drużyna która w tym sezonie mnie ani razu nie zawiodła. U siebie gra bardzo dobrze, a Bayern ostatnio gubi forme. Zresztą wystarczy spojrzeć na skład gra druga drużyna B. a bez Kahna będzie bardzo cieżko.

FC Koln-Dortmund 2
Drużuna z koloni fatalnie gra u siebie a Dortmundczycy znakomicie na wyjeździe.
Można spodziewać się wysokiego zwycięstwa Borusii.

Stuttgart-Monchengladbach 1
Stuttgart i już
Ładnie grają a Borussia fatalnie.


Przedstawiam tu mecze które mam zamiar grać w realu, co do innych nie jestem pewny więc nie będę nikomu mieszać w głowie. Jedynie co do Stuttgartu nie jestem całkowicie przekonany(zagram go na 75%

Do góry
#110516 - 30/11/2001 23:29 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szninkiel_ Offline
enthusiast

Meldunek: 29/11/2001
Postów: 270
Skąd: GdanskNantucket
Podsumowanie faktów dotyczących meczu K'Lauten - Freiburg
W ostatnich 5 meczach tych zespołów 5 razy zwyciężał Frieburg, K'Lauten wygrał tylko raz w ostatnich 5 meczach, dodatkowo nie będą mogli skorzystać z Brazylijczyka Lincolna. Co do Freiburga to grali w środowym meczu pucharowym bez kilku podstawowych graczy, którym dano odpocząć.
Można te dane zlekceważyć, ale jak wygra Freiburg to chociaż od razu będzie wiadomo
dlaczego.

Do góry
#110517 - 01/12/2001 00:59 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Do konca tego sezonu nie ruszam II Bundesligii.

Do góry
#110518 - 01/12/2001 03:51 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Dziwie sie panowie, ze dajecie tak duzo typow na zwyciestwa gosci badz gospodarzy. Wg. mnie jest to dosc trudna do wytypowania kolejka, w ktorej moze (powinno) pasc sporo remisow. Oto moje typy:

TSV - Cottbus X (1X)
Jak wspominal Szakal TSV jest bardzo dziwna druzyna i nigdy nie wiadomo jak zagraja. Mysle, ze remis jest najbardziej prawdopodobny.

Stuttgart - M'gldbach 1
VFB zaskakuje dobra gra, glownie u siebie. Powinni wygrac.

Nurnberg - Schalke 1X
Niczego wiecej niz 1X nie radze ryzykowac, kazdy wynik mozliwy chociaz wydaje mi sie, ze remis najbardziej prawdopodobny.

Werder - Leverkusen X2
Podobnie jak wyzej. Chociaz jedno jest dla mnie pewne, po takiej porazce w lidze mistrzow beda jeszcze bardziej zmotywowani zeby pozostac liderem i jedyna druzyna bez porazki w tym sezonie.

K'lautern - Freiburg 1
Diably wygrywaja tylko u siebie, graja szybko i widowiskowo, tym razem powinno byc podobnie.

FC Koeln - Dortmund ??
Nie mam pojecia co tu wskazac. Borussia gra b. dobrze na wyjazdach ale kiedys to sie skonczy..nie ruszam tego meczu.

Rostock - Wolfsburg X (1X)
Bardzo ciezkie mecz, praktycznie o 6 pkt dla Hansy wiec nie powinni przegrac..

Hertha - Bayern X (X2)
Kolejny remis? Mysle, ze Bayern jest w stanie wygrac, a czemu? Dlatego ze graja swietnie z silnymi przeciwnikami, zagraja z kontry i moze byc 2..

HSV - ST. Pauli 1
Liczylem ze w ostatniej kolejce St. Pauli zacznie grac, nic z tego tak wiec i w Hamburgu nie powinni ugrac nawet 1 punktu..

Do góry
#110519 - 01/12/2001 12:56 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
..hello...
----------------------------------------------
STS. 01.12.2001r
----------------------------------------------

Nurenberg - Schalke 05 2@2,40


Nurenberg is a weak team for this division. They cannot handle almost none off the other teams . Their home advantage is not so strong as it used to be last year. This game is important for their battle to avoid relegation. I do not think that it is an easy game. Schalke was in good form after last weeks game against Werder Bremen. Then they played the worst game in tis year & they managed to lose by 1-4 in their home field. Now they have to be concentrated for this game & try to regain the good morale & form they had last week. In mid week game for Cup they won Bielefeld on away game.

-------------------------------------------------

Hansa Rostock- Wolfsburg x@3,00


Hansa is a medium team this year. They have a low rated performance in their home & that is the reason why they do not have much points so far. Wolfsburg is an improving club & their last games show that they want more & more. They are not happy if they stay in midtable as they always do. So this is a strong game in my opinion. Difficult to predict this one because both teams have their strong motivation for the WIN.
-------------------------------------------------


.>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>PatricuS...

Do góry
#110520 - 01/12/2001 15:24 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
. Thomas Hässler, the man almost solely responsible for the turn in fortune, sat out the cup tie and his calf strain on Wednesday. Six players are definitely ruled out through injury, and Daniel Borimirov is on four yellow cards.

Do góry
#110521 - 01/12/2001 17:37 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
darius Offline
journeyman

Meldunek: 14/08/2001
Postów: 94
Skąd: Warszawa
Pierwszy raz napiszę coś o Bundeslidze dlatego sorki za brak wyraźnego umotywowania.
Zagrałem dwa single - Stuttgart-MGladbach 2@4,9 i TSV-Cottbus x@3,5 . Dlaczego - bo gospodarze tych meczy nie są aż tak klasowymi zespołami żeby nie wykręcić jakiegoś numeru, a z drugiej strony są zespoły nieobliczalne

Do góry
#110522 - 01/12/2001 17:38 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Panowie tu piszemy po polsku.

Do góry
#110523 - 02/12/2001 03:06 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Schalke .......win
Wolfsburg......lost

Do góry
#110524 - 05/12/2001 16:41 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
Najświeższe doniesienia z "TK" dot. 16 kolejki

1.Bayern - Wolfsburg

"Wilki" , pomimo że wygrały 2 ostatnie mecze, a monachijczycy żadnego z 3 ostatnich, nie mogą liczyć na pierwszą w swojej historii wygraną z Bayernem. Potencjał bawarczyków oraz atut własnego stadionu powinien miejscowym wystarczyć do zainkasowania kompletu punktów i pozostania niepokonanym zespołem przed własną publicznością.
Typ. 1

2 Borussia - Hansa

Gospodarze nie wygrali meczu od 5 kolejek, zaś Hansa od 4, co oznacza, że oba zespoły nie są w najwyższej formie. Więcej szans należy jednak przyznać gospodarzom, którzy słyną z dobrej gry przed własną publicznością
Typ. X.1

3.Cottbus - Kaiserslautern

Energie w trzech ostatnich meczach nie zdobyło bramki, a przy tym od 11 potyczek nie odniosło zwycięstwa. To zaś jest wystarczającym powodem na twierdzenie, że "Kaisersi" specjalizujący się w bieżącym sezonie w ogrywaniu przeciętniaków,
pozostaną w historii meczów z Cottbus niepokonani.
Typ. 2.X

4.Dortmund - Hamburger

Pięć zwycięstw z rzędu Borussi nie wróży nic dobrego słabiutkiemu w tym sezonie Hamburgowi. Tym bardziej, że HSV na wyjeździe w tym sezonie zwyciężyło tylko raz i zdobyło zaledwie 4 bramki
Typ. 1

5.Freiburg - Koeln

Swojej szansy na odniesienie z SCF pierwszego zwycięstwa od 1997 roku kolończycy upatrują w zmęczeniu Badeńczyków czwartkowym meczem Pucharu UEFA przeciwko Feyenoordowi Rotterdam. Mimo to trudno uwierzyć, by Freiburg przegrał 4 z rzędu mecz i to u siebie z ekipą, która na wyjazdach nie zachwyca.
Typ. X.1

6.Leverkusen - Norymberga

W 7 domowych meczach bieżącego sezonu Bayer stracił tylko punkt (remis z Bayernem). Norymberga z kolei z wyjazdów zdołał przywieźć zaledwie 4 oczka, a na BayArena po raz ostatni wygrała (1-0) w sezonie 1991/92. Trudno zatem sądzić, że sukces ten powtórzą akurat w tym meczu.
Typ. 1

7.St Pauli - Brema

St. Pauli tylko raz w bieżącym sezonie cieszyło się ze zdobycia trzech punktów. Werder przeciwnie, wygrał już 9-krotnie z tego 8 razy w ostatnich 9 potyczkach!
W tej sytuacji nie trudno wskazać faworyta, który w ostatnich 10 latach nie przegrał z hamburczykami żadnego spotkania
Typ. 2.X

8.Stuttgart - TSV 1860

TSV jest bardzo trudnym rywalem dla VfB. Zwłaszcza w potyczkach na Gottlieb Deimer-stadionie, gdzie Stuttgart nie wygrał z "Lwami" żadnego z ostatnich 7 spotkań! Czy tym razem będzie inaczej? Teoretycznie faworytem są wyżej notowani gospodarze, lecz monachijczycy z Sukerem i Haesslerem na czele z meczu na mecz prezentują się lepiej, a zatem?
Typ. 2.1

Sprawdzalność typów TK z trzech ostatnich kolejek

15.kolejka - 1 błąd
TK Typ.1 - remis Stuttgartu u siebie z Moenchengladbach)

14.kolejka - 3 błędy
TK Typ.1.X - przegrana Freiburga z TSV 1860
TK Typ.1.X - przegrana Schalke z Werderem
TK Typ.X - przegrana St.Pauli z Koeln

13.kolejka - 2 błędy
TK Typ 1.2 - remis Hamburger z Schalke
TK Typ 2 - wygrana Werderu z Bayernem

Jak widać ciężko jest nawet TK wytypować poprawnie pomimo tego że obstawiają z podpórkami.Jest jednak jedno ale, cholernie ciężko jest przewidzieć wszystkie mecze, a oni zawsze muszą grać całą ligę

:eek:
my nie musimy.

Do góry
#110525 - 05/12/2001 18:26 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
zapomniałem o meczu Schalke:
Schalke - Hertha

W ostatnich 10 latach Hercie ani razu nie udało się wygrać w Gelsenkirchen, ale tym razem berlińczycy zapewniaja, że podejmą kolejną próbą, gdyż są w bardzo wysokiej formie. A to, że tak jest, świadczy chociażby seria 6 ostatnich meczów ligowych (licząc Puchar Niemiec i UEFA) 10 meczy bez porażki, z których wygrali aż 5!
Typ 1.2

jeszcze słówko o meczu Wolfsburga
Wolfsburg jest na 10 poziomnie progresji (w sobotę 11).Progresja rządzi się swoimi prawami i nie patrzy na przeciwnika, ale ostatnie pięć wizyt w Monachium dla Wolfsburga kończyło się porażką i to co najmniej dwoma bramkami.
W związku z tym pytanie do Szakala: grać ten mecz, czy odpuścić (Wolfsburg mam w tej chwili na piątym poziomie).

Do góry
#110526 - 05/12/2001 19:21 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]W związku z tym pytanie do Szakala: grać ten mecz, czy odpuścić (Wolfsburg mam w tej chwili na piątym poziomie).[/qb][/QUOTE]


Ja myslalem ze Wilki sie podziela pkt. z hansa jednak zabrali wszystko. Ja teraz jestem na 3 poziomie i odpuszczam ten mecz. Ale juz w tym sezonie doswiadczylem niemilej niespodzianki grajac Middlesbourg - odpuscilem dwa meczu w ktorych wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły ze nie powinni zremisować i tak specjalnie dla mnie jakim wynikiem oba odpuszcone mecze sie skonczyly nie wspomne. Jednak poczekam na sklady Monachijczykow - moze cos zmienia, ale watpie...

Do góry
#110527 - 07/12/2001 17:00 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Od Mikolaja ktory mial na czapce znaczek STS`u:

poz. 519 Aalen - Kickers 1 2.8

Sportwetten-gera daje 1.7, intertops 1.6

Ale ten tydzien to jest moj iście czarny tydzień więc do grania nie namawiam - zalamalem sie

Do góry
#110528 - 07/12/2001 17:28 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Od Mikolaja ktory mial na czapce znaczek STS`u:

poz. 519 Aalen - Kickers 1 2.8

Sportwetten-gera daje 1.7, intertops 1.6

Ale ten tydzien to jest moj iście czarny tydzień więc do grania nie namawiam - zalamalem sie [/qb][/QUOTE]


Mikołaj szybko się zwinął i kurs wynosi 2.0

Do góry
#110529 - 07/12/2001 17:31 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Od Mikolaja ktory mial na czapce znaczek STS`u:

poz. 519 Aalen - Kickers 1 2.8

Sportwetten-gera daje 1.7, intertops 1.6
[/qb][/QUOTE]

Niestety, Mikołajki były wczoraj. Dziś to już nieaktualne, kurs tylko 2.00

Do góry
#110530 - 07/12/2001 19:30 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]

Niestety, Mikołajki były wczoraj. Dziś to już nieaktualne, kurs tylko 2.00 [/qb][/QUOTE]

Kupon z 11:38 (dzis) i poz. 519 kurs 2.8(!)

Do góry
#110531 - 07/12/2001 20:19 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
A co myślicie o meczu Schweinfurt-Reutlingen ?

(3,2 w STS płacą za zwycięstwo gości). To bardzo dużo biorąc pod uwagę formę Reutlingen - jeden z najlepszych bilansów ostatnich meczy w drugiej Bundeslidze.

Oglądałem Scwienfurt-Ahlen 4:2 i stwierdzam że Schweinfurt ma wyjątkowo słabą obronę - to samo można z resztą powiedzieć o Ahlen i stąd ich wysoka wygrana. Większość bramek w tym meczu dla gospodarzy padło z wyjątkowo beznadziejnych błędów obrony Ahlenu.

Do góry
#110532 - 08/12/2001 15:47 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Gritz Offline
addict

Meldunek: 25/02/2001
Postów: 622
Skąd: Radom
Witam

Dziś poważnie zastanwiam się nad meczem:

Gladbach - Rostock

Gladbach u siebie tylko jedno zwycięstwo i to na początku sezonu z Bayernem. W Rostocku tymczasowy trener Juri Schlünz.

Bor. M'gladbach wystąpi w składzie:
28 Stiel - 2 Eberl, 4 Korell, 15 Pletsch, 3 Münch - 18 Stassin, 7 Nielsen, 8 Ulich - 19 Korzynietz, 9 van Lent, 10 van Houdt

Hansa Rostock natomiast:
1 Schober - 5 Jakobsson - 4 Benken, 16 Schröder, 14 Oswald - 7 Rydlewicz, 38 Wibran, 17 Lantz, 6 Maul - 13 Beierle, 15 Arvidsson

W Bor. M'gladbach nie zagrają:
Kamps, Auer i Aidoo

W drużynie z Rostock nie wystąpią:
Salou, di Salvo, Baumgart

Dość wyraźnym brakiem może się okazać absencja barmkarza Kampsa. Z ławki cały mecz będzie obserwował Witeczek, ale podbnie było w meczu ze Stuttgartem i wtedy wyszło to na dobre. Ale myślę że rozbita Hansa nie poradzi sobie z drużyną z Zagłębia Ruhry i cały mecz zakończy się zwycięstwem Borusii. A buki płacą pomiędzy 1.8-1.9...

pzdr. Gritz

Do góry
#110533 - 08/12/2001 21:48 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
Bayern - Wolfsburg :
do samego końca nie wiedziałem czy puścić ten mecz
a jednak zagrałem
a kursik 4.7 na szóstym poziomie ma swoją wymowę,
jednak progresja rządzi się swoimi prawami
i pomimo zwycięstwa Hansy przynajmniej do następnej kolejki polubiłem bunde


Do góry
#110534 - 08/12/2001 22:21 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
szczygiel Offline
enthusiast

Meldunek: 14/11/2001
Postów: 326
Skąd: Radom
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]Bayern - Wolfsburg :
do samego końca nie wiedziałem czy puścić ten mecz
a jednak zagrałem
a kursik 4.7 na szóstym poziomie ma swoją wymowę,
jednak progresja rządzi się swoimi prawami
i pomimo zwycięstwa Hansy przynajmniej do następnej kolejki polubiłem bunde

[/qb][/QUOTE]
gratuluje, wlasnie mialem umiescic posta, ze jesli odpusciles ten mecz to pewnie jestes niezle wq*****y
pozdro

Do góry
#110535 - 08/12/2001 23:19 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
qlman niezle sie dzis dzialo... I tak nie zaluje ze mialem odpuszczonych Wilkow na X bo w zamian puscilem +1.5 na nich za stawke rowna 3 poziomowi. Tylko bunda mnie nie zawodzi i ... Liverpool no i Malysz

Do góry
#110536 - 14/12/2001 13:39 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
Witam
17 kolejka według "TK"

1.Koeln - Cottbus

Znakomita okazja dla potrzebujących punktów "Koziołków" na 3 z rzędu wygraną z Energie. Goście znajdują się bowiem w głębokim dołku. Najlepiej świadczy o tym seria 12 meczów bez wygranej. TYP. 1.X

2.Hamburger - Freiburg

Od 6 lat Badeńczycy nie wygrali w Hamburgu, a w dwóch ostatnich sezonach nawet nie strzelili ekipie HSV bramki. Czy tym razem będzie inaczej? Wszystko wskazuje na to, że nie, gdyż podopieczni Kurta Jary, choć grają ostatnio ze zmiennym szczęściem, prezentują się coraz solidniej, czego nie można powiedzieć o SCF - nie wygrało meczu od 4 kolejek. TYP. 1.X

3.Hansa - Bayern

Bawarczycy przeżywają kryzys, o czym świadczą 4 kolejne nie wygrane ligowe spotkania. Dlatego też gospodarze będą chcieli skorzystać z okazji i wygrać po raz 3 z rzędu z wielkim Bayernem. Jeśli jednak nie zachowają wystarczającej ostrożności zostaną srogo skarceni. TYP. X.2

4.Hertha - Leverkusen

W 10 ostatnich berlińczykom ani razu nie udało się pokonać Bayeru, a w minonych 4 sezonach wygrali tylko 1 z 8 potyczek. Tym razem zadanie stojące przed Herthą będzie jeszcze trudniejsze. "Aptekarze" bowiem są obecnie zdecydowanie najsilniejszą i najskuteczniejszą drużyną nad Renem, co powinni udowodnić słabszym potencjalnie gospodarzom, choć nie pokonanym od 7 meczów. TYP 2.1

5.Kaiserslautern - Stuttgart

"Kaisersi" doskonale czują się w potyczkach ze słabeuszami, których ogrywają bez problemów. Jednak w meczach z czołówką wyraźnie przegrywali. Stuttgart natomiast to solidny średniak, a zatem należy spodziewać sie remisu. TYP X

6. Norymberga - St Pauli

Choć obie drużyny sąsiadują w tabeli, to faworyta łatwo wskazać. Gospodarze pomimo porażek grają coraz lepiej i stale wzmacniają swoją kadrę. Potrafią także nawiązać walkę z najlepszymi. Goście z kolei poza przebłyskami rozczarowują, a 6 porażek z rzędu jest tego dobitnym dowodem. TYP. 1.X

7.TSV 1860 - Moenchengladbach

Szanse na przerwanie przez Borussię serii 3 porażek w Monachium z TSV wydają się nierealne. "Lwy" odzyskały równowagę. Kupiły Davora Sukera, wygrały 3 ostatnie mecze i liczą na udane zakończenie rundy jesiennej. BMG odwrotnie. Tylko 1 zwycięstwo w 13 minionych kolejkach i coraz gorsze samopoczucie. TYP. 1.X

8. Werder - Dortmund

Absolutny szlagier.Oba zespoły wygrały 6 ostatnich potyczek w lidze imponując przede wszystkim znakomitą gra w obronie. Bremeńczycy po drodze pokonali u siebie Leverkusen i Bayern, co nie wróży nic dobrego ekipie z Dortmundu. Choć szczęście, jakie towarzyszy w bieżącym sezonie dortmundczykom i tym razem może okazać się niezawodne. TYP 1.2

9. Wolfsburg - Schalke

Schalke nigdy jeszcze nie zdobyło bramki w Wolfsburgu!. Czy tym razem będzie inaczej? Być może, choć i tak o wygraną z nie pokonanymi od 3 kolejek "Wilkami" będzie niezwykle ciężko.
TYP X.1


Licząc na lekie podmęczenie pucharami rywali stawiam na :
Leverkusen (umocnią się na I-szym miejscu przed rundą rewanżową)
TSV 1860 (zwyżka formy na koniec jesieni)
zastanawiam się na Wolfsburgiem czy dociągnie do wysokiego współczynnika remisów 33.5% (dane: szakal) pod koniec sezonu
reszta raczej z podpórkami

Szakal czekamy na Twoje typy!!!!!

Do góry
#110537 - 14/12/2001 14:46 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
TSV 1860 Monachium - Borussia Moenchengladbach

W tym spotkaniu faworytem są gospodarze, ale ja wietrzę tu niespodziankę. Borussia w ostatnim ligowym spotkaniu mimo iż grała od 16 minuty w 10-tkę sprawiała lepsze wrażenie, zwłaszcza imponowała grą kombinacyjną i ławtwością dochodzenie do sytuacji strzeleckich (inna sprawa że tych sytuacji nie potrafiła wykorzystać). TSV 1860 natomiast mimo iż pokonał Stuttgart to swoje zwycięstwo zawdzięcza przede wszystkim swojemu bramkarzowi Jentzschowi, jako że to jedenastka Vfl posiadała w całym meczu ogromną przewagę. Moim zdaniem własnie spotkania z ostatniej kolejki są najlepszych wyznacznikiem formy jedenastek Monachium i Borussi. Warto takze dodać, że goście przegrywając spotkanie z TSv 1860 mogą na dłużej zagościć w strefie spadkowej. Uważam że jedesnastka z Moenchengladabach przerwie serię "Lwów" trzech zwycięstw z rzedu i nie przegra w Monachium, a moze nawet wywiezie stamtąd komplet punktów?


DJ SOSNA

Jeśli ktoś ma ochotę poczytac inne przygotowane przeze mnie previews (zapowiedzi) to ZAPRASZAM do:

www.djsosna.prv.pl


DJ SOSNA

Do góry
#110538 - 14/12/2001 19:51 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
W tym tygodniu stawiam tylko na Koeln z Bundesligi. Podobno w Cotbus nie zagra Miruta.

Do góry
#110539 - 14/12/2001 22:03 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
No coż kolejka nie zaciekawa ale zagram z pewnością:

Norymbergia - St.Pauli 1

St. Pauli juz chyba nie pamieta jak się zdobywa 3 pkt. w meczu i nie przypomni sobie i tym razem. Na Kickerze odnosnie tego meczu napisali ze pilkarze Norymbergi narzekaja juz na trud sezonu i marzą juz tylko o tych ostatnich 90 min. by udać sie na przerwe zimowa. St.Puli 6 ost. meczy w plecy i do kolekcji dolozą zapenwne siódmy, co bedzie oznaczalo powolny spadek do II Bundy. A Norymbergia jak widać po ostatnich meczach przeżywa wiosne na zime

Werder - Dortmund 1

Dwie bardzo silne druzyny - od 6 spotkan nie stracily nawet pkt! Werder nieslychanie silny
na swoim terenie i to on ma wieksze szanse wygrac to spotkania i tak tez postawie.

Hamburg - Freiburg 1

Fraiburg podobnie jak Cottbus w kryzysie. Hamburg pokazal wspanila gre w ostatnim meczu i jesli zachowali forme to rozjada Freiburg. Choc remis niewykluczony. Hamburg bez Barabeza

Kolonia - Cottbus 1

Cottbus juz nic nie zdziala w tej czesci sezonu, beda musieli od wiosny starac sie lepiej. 12 meczy bez wygranej i zalewdie tylko 4 remisy w ciagu tych gier. Ta gra zadecyduje o ukladzie "dolka" tabeli. Jednak dla mnie czysta 1-nka bo nie zagra Miruta (to na nim spoczywaja wszystkie stale fragmenty gry), da Silva oraz H.u.jdurovic.

Do góry
#110540 - 15/12/2001 22:20 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
za dużo tych remisów dzisiaj żeby cokolwiek zarobić

Do góry
#110541 - 15/12/2001 22:36 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]za dużo tych remisów dzisiaj żeby cokolwiek zarobić[/qb][/QUOTE]
Długo ich nie było .W końcu musiały się posypać.

Do góry
#110542 - 16/12/2001 00:19 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Miałem już odwilż na koncie a tu znowu zawodzi mnie moja ukochana liga

Do góry
#110543 - 16/12/2001 00:53 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
iwor Offline
addict

Meldunek: 07/10/2001
Postów: 469
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]za dużo tych remisów dzisiaj żeby cokolwiek zarobić[/qb][/QUOTE]

a ja nie narzekam i licze kase (under 2,5 + over)...

Do góry
#110544 - 16/12/2001 01:23 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Sw_Mikolaj Offline
old hand

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 881
Skąd: Zambrow
moze w srode bedzie lepiej
herta i werder usiebie z cieniasami...........
dobrze temu bayernowi

Do góry
#110545 - 16/12/2001 16:20 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
ciekawe czy limit remisów jest już wyczerpany w tej kolejce ???
liczę jednak na Wolfsburg i zagram mimo wszystko na
X

Do góry
#110546 - 17/12/2001 18:44 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Cześć Szakal!

Wczoraj w magazynie Supergol na TV 4 wypowiadał się Kryszałowicz i stwierdził, że mecz z Reutlingen ma dla nich kluczowe znaczenie bo to zwycięstwo pozwoli im przezyć święta w dobrej atmosferze i wypowiadał się że muszą wygrac ten mecz. Co ty na to powiesz? Warto mu zaufać?

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#110547 - 17/12/2001 18:52 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Pafka rózne rzeczy sie słyszało. Ja napoczatku sezonu slyszałem ze Union jest faworytem na czolowke II Bundesligii. Sparzyłem się już okrutnie kilkakrotnie na II Bundeslidze i jej nie ruszam. Nic o tym meczu nie powiem bo się już II Bundą nie interesuje. A wracając do Kryształa to co maił powidzieć? Ze jadą po przegraną? Precież musi mówic o swojej druzynie same superlatywa.

Do góry
#110548 - 17/12/2001 19:02 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Dzięki Szakal za twoją opinię.

Do góry
#110549 - 17/12/2001 22:26 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Sw_Mikolaj Offline
old hand

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 881
Skąd: Zambrow

WERDER BREMA (5) - SC FREIBURG (12)
Bremeńczycy wyspecjalizowali się w zwycięstwach nad czołowymi zespołami Bundesligi. Nie udało im się dopiero w sobotę, bo na Weserstadion zremisowała Borussia Dortmund. Trener Thomas Schaaf zdecyduje się prawdopodobnie na identyczne zestawienie pierwszej jedenastki, jak w meczu z dortmundczykami. Freiburg zwraca ostatnio uwagę głównie przez Sebastiana Kehla. 21-letni obrońca reprezentacji Niemiec ma w najbliższych dniach zadecydować, z którym z gigantów Bundesligi podpisze kontrakt. W stawce liczą się jedynie, tradycyjnie już, Bayern Monachium i Borussia Dortmund.
Typ Futbol.PL: 1 (2-1)

niema co dodawac moim zdaniem tez bedzie 1

HERTHA BERLIN (6) - FC ST. PAULI (18)
Hertha w Berlinie pokonała już dwójkę głównych kandydatów do tytułu - Bayern Monachium i Bayer Leverkusen. W meczu z St. Pauli nie wystąpi zawieszony holenderski pomocnik Rob Maas, ale w pojedynku z przeciwnikiem klasy St. Pauli nie jest to żadne osłabienie. Holendra zastapi w pierwszym składzie Andreas Schmidt. Uwaga, może to być ostatni mecz trenera Herthy Juergena Roebera. Zatem Michael Preetz i jego koledzy z pewnością zechcą pożegnać się z wieloletnim szkoleniowcem zwycięstwem. St. Pauli w sobotę wywiozło jeden punkt z Norymbergii, ale okupiło to żółtymi kartkami i w konsekwencji stratą Christiana Rahna i Henninga Buergera. Po wtorkowym meczu zmartwień Dietmarowi Demuthowi z pewnością nie ubędzie...
Typ Futbol.PL: 1 (3-1)

te 2 mecze bede gral.Dwie dobre druzyny ze slabeuszami zdobedą po komplecie punktow.

Do góry
#110550 - 17/12/2001 22:29 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Sw_Mikolaj Offline
old hand

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 881
Skąd: Zambrow
BAYERN MONACHIUM (4) - BORUSSIA MOECHENGLADBACH (14)
Bayern chce zrehabilitować się za porażkę z pierwszej kolejki, kiedy to uległ na Boekelbergstadion beniaminkowi 0-1. Poza tym Monachijczycy nie wygrali w Bundeslidze od pięciu kolejek, a to mistrzom kraju i triumfatorom Ligi Mistrzów nie przystoi. Niewykluczone, że miejsce Peruwiańczyka Claudio Pizarro, który ostatnio zatracił gdzieś skuteczność, zajmie Carsten Jancker. Goście zagrają bez kontuzjowanego bramkarza Uwe Kampsa i zawieszonego obrońcy Steffena Korella, ale wątpliwe, by z tą dwójką potrafili powstrzymać Bayern. Sztuka ta nie uda się Marcinowi Mięcielowi i jego kolegom i trzy punkty zostaną w Bawarii.
Typ Futbol.PL: 1 (2-0)

HAMBURGER SV (13) - ENERGIE COTTBUS (15)
Bośniacki napastnik, król strzelców (wraz z Duńczykiem Ebbe Sandem) poprzedniego sezonu Bundesligi, Sergej Barbarez powinien wrócić do składu HSV po odcierpieniu kary zawieszenia. W weekend w meczu z Freiburgiem żółty kartonik ujrzał za to obrońca Bernd Hollerbach i we wtorek nie zagra. Cottbus wystąpi wzmocnione wracającym po zawieszeniu brazylijskim obrońcą Vragelem Da Silvą. Problemem gości wciąż są kontuzje, które uniemożliwiają występ kilku podstawowym piłkarzom.
Typ Futbol.PL: 1 (2-1)

NUERNBERG (17) - BORUSSIA DORTMUND (2)
Najlepsza drużyna ubiegłego sezonu 2.Bundesligi rozczarowła w ostatniej kolejce remisując na własnym stadionie z "Czerwoną latarnią", St. Pauli, 0-0. Mimo to skład gospodarzy w porównaniu z tamtym meczem powinien pozostać identyczny. Także i goście zagrają najpewniej w identycznym, jak w ubiegły weekend, zestawieniu. Borussia ma szansę objąć, przynajmniej na 24 godziny, fotel lidera Bundesligi.
"Jeśli uda nam się awansować na pierwsze miejsce, sporo naszych kibiców zawiesi tabelę na swoich choinkach" - żartował pomocnik Dortmundu Lars Ricken.
Borussii może być o tyle ciężko, że zagra bez kontuzjowanego brazylijskiego napastnika Marcio Amoroso. Ale mimo to...
Typ Futbol.PL: 2 (0-1)

Środa:

FC KOELN (16) - VFB STUTTGART (8)
Koeln nie dość, że słabo spisuje się w lidze, to na dodatek może wystąpić przeciwko Stuttgartowi bez kilku podstawowych zawodników,m którzy w ostatnich kolejkach grali z nie do końca wyleczonymi kontuzjami. Z kolei Stuttgart wzmocnić już powinni Jochen Seitz i Ioan Ganea, którzy uporali się z urazami mięśni. Pod znakiem zapytania stoi za to gra Krassimir Bałakowa, Marcelo Bordona i Andreasa Hinkela. Cała trójka ma przeróżne kłpoty zdrowotne i o tym, czy w środę wystąpią na Mungersdorfer Stadion, zadecydują ostatnie testy medyczne.
Typ Futbol.PL: X (2-2)

HANSA ROSTOCK (11) - SCHALKE 04 (7)
Rostock w sobotę pokonał nie byle kogo, bo samego mistrza Niemiec Bayern Monachiu. Teraz drużynę ze wschodniej części kraju czeka spotkanie z wicemistrzami i trener Friedhelm Funkel zapewne zdecyduje się postawić na tych samych piłkarzy, którzy ograli monachijczyków. Schalke, pokonane w niedzielę w Wolfsburgu, liczy, że Holender Nico Van Kerckhoven zdąży wyleczyć wirusową infekcję brzucha i zagrać na Ostseestadion.
Typ Futbol.PL: 1 (2-1)

KAISERSLAUTERN (3) - TSV 1860 MONACHIUM (9)
W pierwszej kolejce Kaiserslautern rozgromiło w Monachium TSV 4-0 zapoczątkowując rekordową serię siedmiu kolejnych wygranych. W niedzielę "Czerwone Diabły" pechowo straciły punkty remisując na własnym stadionie z VfB Stuttgart. Teraz podopiecznych Andreasa Brehmego interesować będzie tylko zwycięstwo. TSV zagra być może już z powracającym do zdrowia po kontuzji czeskim pomocnikiem Romanem Tyce.
Typ Futbol.PL: 1 (2-1)

TYPY FUTBOL.PL nie moje.:-)
lepszy rydz niz nic

Do góry
#110551 - 17/12/2001 23:08 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Moje TYPY na jutrzejszą Bundeslige:


BAYERN MONACHIUM - BORUSSIA M'GLADBACH X
HAMBURGER SV - ENERGIE COTTBUS 2
NUERNBERG - BORUSSIA DORTMUND X

Borussia,Energie i Nurnber są w b.trudnej sytuacji.Dlatego szczególnie umotywowane nie przegrają swoich spotkań.Ich przeciwnicy niczym wielkim nie zachwycaja ostatnio,a "nazwiska" nie grają,szczególne jeśli chodzi o...pozostanie w Bundeslidze.

Do góry
#110552 - 17/12/2001 23:33 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Sw_Mikolaj Offline
old hand

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 881
Skąd: Zambrow
kazdy potrzebuje punktow i mysle ze to nie bedzie polska liga.
ale pozyjemy zobaczymy.....:-0
:-)

Do góry
#110553 - 18/12/2001 05:59 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Ziomku a jakie Twoje opinie co do nadchodzących spotkań?
Pozdrawiam

Do góry
#110554 - 18/12/2001 13:40 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Cze Adolfik - Ja mam całkowitą załamkę na kontach - w Expekcie w rekordowym czasie straciłem prawie wszystko, w Unibecie mam jescze niewielki plus ponad wplacony depozyt, w Yabecie już ograniczam się do zakładów na 2$ a w UnitedBet konto sięgnęło bruku. Jednym zdaniem potrzebuje sobie zrobić przerwe. Jak tak dalej pojdzie to na karpia nie starczy. Typów nie ma.

Do góry
#110555 - 18/12/2001 14:13 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
terminator Offline
old hand

Meldunek: 29/07/2001
Postów: 704
Skąd: Rzeszów
Mecz Hansa - Schalke pachnie remisem. Rostock po ostatnim zwycięstwie nad Bayernem jeszcze chyba nie ochłonął i nie sądze żeby w tym meczu padła 1. Schalke po porażce 1-3 z wolssburgiem będzie bardziej zdeterminowane by zdobyć punkty. Stawiam na remis, co do innych meczy - po ostatniej remisowej kolejce tu powinno być odwrotnie więc typuje na sporo "1". Pewniak to Hertha i te 2 meczyki puszcze za większą kase.

Do góry
#110556 - 18/12/2001 14:55 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Vieira Offline
member

Meldunek: 15/11/2001
Postów: 192
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Witam

Dla mnie dzisiejszy pewniak to Bayern - Borussia. 5 spotkan bez zwyciestwa to zdecydowanie za duzo jak na ta druzyne i czas sie w koncu obudzic.
Zagram jeszcze Hamburger - Cottbus na 1.

Do góry
#110557 - 18/12/2001 19:03 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Moje typy to:

Werder-Freiburg 1
Bayern-Borussia X2 a może nawet 2 (ciekawy kurs)
Nurnberg-BorussiaD 1X

Werder dominował dość znacznie nad Borussią Dortmund w poprzedniej kolejce i remis 1:1 nie oddaje do końca przebiegu gry. Myślę, że w tym meczu Werder odniesie zwycięstwo.

Bayern jest dość mocno przetrzebiony kontuzjami. Prawdopodobny skład:
Kahn-Thiam,R.Kovac,Linke,Tarnat-N.Kovac,Effenberg,Fink,Scholl-Elber,Jancker

Jak widać to nie pierwszy garnitur tego zespołu. Obecność Effenberga i Janckera pozwala mieć nadzieję że gra mistrzów Niemiec nie będzie się zbytnio kleić. Bayern w Rostocku nie pokazał nic, a jeżeli w Monachium będzie taka sama aura i ten sam stan boiska jak w meczu TSV-BorussiaM (2:2) to istnieje nawet całkiem spore prawdopodbieństwo że Bayern ten mecz po pprostu przegra. A long shot. Szanse oceniam na 50-30-20 a 50% przy kursie 3,0 to dla mnie dosyć dużo

Nurnberg-Borussia D. - Borussia prawdopodobnie bez Amoruso, Ewerthon będzie grał, Borussia nie zachwyciła w Bremie i spodziewam się że w Norymberdze też nie pójdzie łatwo. Nurnberg nie byli w stanie poradzić sobie z St.Pauli, ale teraz przyjeżdża wicelider i taktyka będzie z pewnością inna.

Do góry
#110558 - 18/12/2001 19:12 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Odnosni meczu Norymbergia- Dortmund to taktyka 4-4-4-2 vs 4-3-3 z wysunietym napastnikiem. Amoroso na bank nie zagra. Ja juz typoważ to tak jak powyzej 1X - Z drugiej strony jak Norymbergia zagra tak ja preciwko St. Pauli to bedzie 2. Ale najlepiej zagrac UNDER 2.5

Do góry
#110559 - 18/12/2001 19:16 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
BlueX Offline
addict

Meldunek: 28/07/2001
Postów: 441
Skąd: Manchester
pytanko do Szakala lub kogokolwiek kto się też zna na 2 lidze.
W środę jest mecz MANNHEIM-SAARBRUCKEN. Stawka na Mannheim : 2,4. Pytanie: czy można śmiało dawać na Mannheim ???? Saarbrucken przeciez jest na dole tabeli. Jak ktoś ma info odnośnie tego meczu to proszę o nie.

Do góry
#110560 - 18/12/2001 19:30 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Muniek Offline
member

Meldunek: 04/10/2001
Postów: 199
Skąd: Świnoujście
[QUOTE]Oryginalnie wysłał BlueX:
[qb]pytanko do Szakala lub kogokolwiek kto się też zna na 2 lidze.
W środę jest mecz MANNHEIM-SAARBRUCKEN. Stawka na Mannheim : 2,4. Pytanie: czy można śmiało dawać na Mannheim ???? Saarbrucken przeciez jest na dole tabeli. Jak ktoś ma info odnośnie tego meczu to proszę o nie.[/qb][/QUOTE]

Możesz podać bukmachera, który daje taki kurs na Mannheim, bo śrenio jest ok. 1,5.

Do góry
#110561 - 18/12/2001 19:31 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał BlueX:
[qb]pytanko do Szakala lub kogokolwiek kto się też zna na 2 lidze.
W środę jest mecz MANNHEIM-SAARBRUCKEN. Stawka na Mannheim : 2,4. Pytanie: czy można śmiało dawać na Mannheim ???? Saarbrucken przeciez jest na dole tabeli. Jak ktoś ma info odnośnie tego meczu to proszę o nie.[/qb][/QUOTE]

Kurs 2.4 jest ale w ulotce STS-u - a obecnie wynosi 1.75

Do góry
#110562 - 18/12/2001 22:29 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
BlueX Offline
addict

Meldunek: 28/07/2001
Postów: 441
Skąd: Manchester
Muniek : kurs 2,4 był w STS. Teraz podobno znacznie spadł.

Do góry
#110563 - 18/12/2001 23:55 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
smoq Offline
veteran

Meldunek: 31/05/2001
Postów: 1259
Skąd: Swinoujscie
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[QB]Odnosni meczu Norymbergia- Dortmund to taktyka 4-4-4-2 vs 4-3-3 z wysunietym napastnikiem. ciekawe dlaczego ich tylu będzie grało,w rugby grają w 15 hehe

Do góry
#110564 - 19/12/2001 01:29 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Sw_Mikolaj Offline
old hand

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 881
Skąd: Zambrow
..........wyniki 70 minuta.....bunda zadziwia....
Hertha St. Pauli 1-2
Nurnberg Dortmund 2-0 0-0 GOAL!
Bayern_M. M' gladbach 0-0 0-0 2nd half in action
Werder Freiburg 3-2 1-1 2nd half in action
Hamburger Cottbus 3-1 0-1 2nd half in action
ta bundaa schodzi na psy........ :eek:

Do góry
#110565 - 19/12/2001 01:34 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
HEWIT77 Offline
member

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 104
Skąd: STARGARD SZCZECIŃSKI
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SoKoL:
[qb]..........wyniki 70 minuta.....bunda zadziwia....
Hertha St. Pauli 1-2
Nurnberg Dortmund 2-0 0-0 GOAL!
Bayern_M. M' gladbach 0-0 0-0 2nd half in action
Werder Freiburg 3-2 1-1 2nd half in action
Hamburger Cottbus 3-1 0-1 2nd half in action
ta bundaa schodzi na psy........ :eek: [/qb][/QUOTE]

Święte słowa ile ja już przez nich wtopiłem ......


Do góry
#110566 - 19/12/2001 03:08 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
[QUOTE]Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]Moje TYPY na jutrzejszą Bundeslige:


BAYERN MONACHIUM - BORUSSIA M'GLADBACH X
HAMBURGER SV - ENERGIE COTTBUS 2
NUERNBERG - BORUSSIA DORTMUND X

Borussia,Energie i Nurnber są w b.trudnej sytuacji.Dlatego szczególnie umotywowane nie przegrają swoich spotkań.Ich przeciwnicy niczym wielkim nie zachwycaja ostatnio,a "nazwiska" nie grają,szczególne jeśli chodzi o...pozostanie w Bundeslidze.[/qb][/QUOTE]


BAYERN MONACHIUM - BORUSSIA M'GLADBACH X0-0
HAMBURGER SV - ENERGIE COTTBUS 2 5-2
NUERNBERG - BORUSSIA DORTMUND X 2-2

uff, tylko jeden mecz mi nie wszedł
Jeżeli chcecie zobaczyć moje typy z Bundesligi (i nie tylko) na jutro to SERDECZNIE ZAPRASZAM:



DJ SOSNA


www.djsosna.prv.pl



DJ SOSNA

Do góry
#110567 - 19/12/2001 14:24 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SoKoL:
[qb]ta bundaa schodzi na psy........ :eek: [/qb][/QUOTE]

Nie wiem co czujecie po wczorajszej polowce kolejki, ale jedyne wynik jaki mogl wczoraj zaskoczyc to tylko Hertha - St. pauli! Reszta byla bez zastrzezen. Zaluje ze nie zagralem typow z TT w realu. Tak zawsze jest - robie sobie przerwe - typuje na slucho - i bum kolejna zalamka - jak nie gram wchodzi

Do góry
#110568 - 19/12/2001 15:45 Re: SPD 'Bundesliga Corner'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Dzis znowu sie dalej skusic na II Bundeslige. Ostatni raz ufam tym Niemaszkom i koniec z nimi jak źle pojdzie: Mannhaim i Mainz. BlueX jednak postawie... Ostatni raz!

Do góry
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Zaixi, Irek), 3129 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49