Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#1045237 - 14/03/2007 11:53 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: Marcin07]
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Originally Posted By: Marcin07
Bardzo mnie dziwi ten hura optymizm jeżeli chodzi o Radomiaka.


A gdzie Ty widzisz ten huraoptymizm?
Bo na tu nic takiego nie widzę.

Do góry
Bonus: Unibet
#1045265 - 14/03/2007 12:14 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: Twin Peaks]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Twin Peaks
Tak offtopic: decyzja pzpn-u żenująca...


Ja uważam, że decyzja PZPN jest bardzo dobra. Nie dajmy się zwariować jakąś grypą. Jest termin trzeba grać.
Dziwne, że jak Arka prosiła o przełożenie meczu w Kielcach, to nikt nie protestował. Stawowy zebrał tych, którzy mogą grać, i Arka zagrała całkiem dobre zawody.
Tak samo było na MŚ w piłce ręcznej. Nasi byli chorzy, ale Wenta nie płakał, tylko chłopaki wychodzili na mecz i grali.

Nie można przekładać spotkań z byle powodu.
Majewski niepotrzebnie zaognia sytuację i szuka dziury w całym.
Wiadomo, że ma na pieńku z Engelem, ale po czyjej stronie jest racja, to już nie wiadomo.
Z prasy trudno o obiektywizm, bo Kołtoń i ta jego banda notorycznie tępią Engela.

Założę się też, że w dzisiejszym meczu Craxa wystąpi bez 2-3 piłkarzy, a reszta zagra, więc tym bardziej uważam decyzję za słuszną.
Gorzej by było, gdyby jakiś wirus dopadł laptopa Majewskiego \:D
Wtedy Radomiak 1
A tak Craxa pewnie tego nie przegra i po raz kolejny, ci którzy grają na padlinę, pomoczą kasę

Do góry
#1045278 - 14/03/2007 12:26 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: Twin Peaks]
Marcin07 Offline
addict

Meldunek: 05/03/2005
Postów: 642
Skąd: Radom
Originally Posted By: Twin Peaks
Originally Posted By: Marcin07
Bardzo mnie dziwi ten hura optymizm jeżeli chodzi o Radomiaka.


A gdzie Ty widzisz ten huraoptymizm?
Bo na tu nic takiego nie widzę.

Nie mówię że tutaj na forum ale mozeszmi wierzyć że taki jest. Kurs w Pinnacle na Cracovie (PK and -0,5) jest 2,40. W przypadku remisu zwrot połowy stawki. Wobec początkowego 1,90 na Cracovie to o czyms świadczy.

Do góry
#1045283 - 14/03/2007 12:31 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: rene]
NiUNiU Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 22791
Skąd: Zaragosa /Rzeszów
heeh powiem tak.. dzwonilem do kolegi ktory jest zazartym fanem Radomniaka.. Ma jakiegos wujka w Klubie. . Powiedzial mu ze Radomiak zagra na 100 % chciac zrobic jak najlpeszy wynik z oslabina Craxa przed rewanzem . Odpuscili lige w tym tygodniu i po to zeby zaistniec w pucharze Polski . twierdzi tez ze odprawiajac Lodzki KS k i Plock Sa wstanie zrobic dobry wynik oslabiona cracovia.

Do góry
#1045288 - 14/03/2007 12:33 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: Marcin07]
Pan_D Offline
member

Meldunek: 03/10/2006
Postów: 190
Skąd: TST
A ja delikatnie zagram Radomiaka. 2.55 drogą niechodzi. ;\)

W Radomiu to mecz rundy, wszyscy żyją tym meczem, na trybunach komplet, zawodników nietrzeba specjalnie motywować. Dla Cracovii porażka nieoznacza końca przygody z PP, dla Radomiaka tak. Napewno dadzą z siebie wszystko i myśle że uda im się sprawić niespodziankę, a trener Majewski będzie miał wytłumaczenie.

Większość zawodników którzy mają zagrać w Radomiu grała w Pucharze Ekstraklasy w meczu Craxa-Widzew i skończyło się 0-4. Cracovia niema teraz dużej kadry i niemoże szatać siłami bo w weekend ma lige , a Radomiak hmmm oni będą dziś walczyc do upadłego...

Przewidywane składy:

Radomiak Radom: Stawiarski - Bielski, Skórnicki, Pacan, Wachowicz - Lesisz, Czpak, Terlecki, Kacprzak, Trzaskalski - Wawreńczuk.

Cracovia Kraków: Pączek - Baster, Karwan, Wojciechowski - Joao Paulo, Kłus, Kostrubała, Szwajdych, Bojarski - Bania, Kurowski.

Terlecki i Kacprzak to stare lisy, będą chciali się pokazać jeszcze piłkarskiej polsce.

Radomiak 1 2.55 EXPEKT

Do góry
#1045291 - 14/03/2007 12:35 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: Pan_D]
mamuska26 Offline
addict

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 508
Kilka minut po godzinie 10-tej drużyna Cracovii wyjechała do Radomia. W autobusie miejsca zajęło 13 piłkarzy i bramkarz:

Pączek – Wacek, Karwan, Radwański, Łuczak – Baliga, Kłus, Wojciechowski, Joao Paulo, Baster, Kostrubała - Bania, Dudzic, Kurowski

Do góry
#1045298 - 14/03/2007 12:43 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: NiUNiU]
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Originally Posted By: NiUNiU
heeh powiem tak.. dzwonilem do kolegi ktory jest zazartym fanem Radomniaka.. Ma jakiegos wujka w Klubie. . Powiedzial mu ze Radomiak zagra na 100 % chciac zrobic jak najlpeszy wynik z oslabina Craxa przed rewanzem . Odpuscili lige w tym tygodniu i po to zeby zaistniec w pucharze Polski . twierdzi tez ze odprawiajac Lodzki KS k i Plock Sa wstanie zrobic dobry wynik oslabiona cracovia.


\:D \:D \:D

"Wujek Kolegi" chyba lekko ściemnia, bo 3 liga jeszcze nie zaczęła grać, więc co mieli odpuszczać?

Dajta spokój z takimi argumentami - "wujek kolegi z klubu"

Do góry
#1045299 - 14/03/2007 12:43 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: mamuska26]
d1cks0n Offline
old hand

Meldunek: 24/02/2007
Postów: 1005
zna ktos dzisiaj sklad w jakim Groclin uda sie do Chorzowa? i moze podstawowa 11-stke? bo mi chodzi po glowie zagranie lekko na 1?

Do góry
#1045357 - 14/03/2007 13:42 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: d1cks0n]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29734
14.03.2007 20:30 ul. Cicha 6 Chorzów

Ruch Chorzów - Groclin Grodzisk Wielkopolski

typy:
under 2,5 @ 1,65 Sportingbet 6/10
Ruch 1x @ 1,4 Expekt 7/10

na oficjalnej stronie Ruchu zrobili nawet calkie fajne porównanie druzyn. Napisze oczywiscie ze "Nasza ocena" nie jest zbyt rzetelna, powiedzialbym ze napisana pod 'niebieskich'. Nie bede calego przepisywal czy wklejaj, wiec tylk podam link do strony info o niebieskich
Osobiscie sprobowalbym tu zagrania czystego remisu. Kursy oczywiscie powyzej 3,0 a w moim odczuciu tu bedzie 0-0. Nie mam zadnych watpilwosci ze awans do Ekstraklasu nalezy sie chorzowskim, ja juz czekam na prawdziwe śląskie derby Górnik - Ruch !!!
Sporo bedzie zalezalo od motywcjo Groclinu, a tu mam pewne watpliwosci, czy aby na pewno beda chcieli zagrac na 100%.
W miare pewnym typem wydaje mi sie under 2,5 ale z tego co czytalem to trener Wlecialowski szykuje zmiany i prawdopodobnie zwiekszy sile ataku Mikulenasem.

pozdrawiam

Do góry
#1045378 - 14/03/2007 13:57 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: Ojro]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Sorry, ale ja tu czegoś albo kogoś nie rozumiem.
Przecież PP ma znacznie wyższą rangę od Pucharu Ekstraklasy
( poza telewizją, która totalnie olewa Puchar Polski )
O ile Puchar Ekstraklasy to poligon do sprawdzenia rezerw, często głębokich, przetrenowania różnych wariantów gry, schematów, o tyle Puchar Polski daje przepustkę do gry w UEFA.
I to jest ogromna szansa dla zespołów, które nie mają na to szansy poprzez ligę.
W tym sezonie w PP takich zespołów jest sporo
Czyli Lech, Groclin, Arka, Płock, Cracovia, a także Korona, która nie może być pewna swego w lidze. Tych aspiracji zapewne nie można odmówić Ruchowi i Radomiakowi.
W mojej opinii Lech, Groclin, Arka i Cracovia są szczegolnie mocno zainteresowane tymi rozgrywkami, więc na pewno nikomu nie odpuszczą, tylko będą walczyć do upadłego
Jeśli ktos ma wątpliwości, to niech czym prędzej się ich pozbędzie. Dla dobra własnej kieszeni

Do góry
#1045447 - 14/03/2007 14:40 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: rene]
pablik1 Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2005
Postów: 829
Skąd: WhiteStok
Groclin w pelnym skladzie z Sikora i Rockim w napadzie ,moim zdaniem napewno tego meczu nie przegraja,jezeli bedzie pelna mobilizacja 2 powinna wejsc izi ..

Do góry
#1045477 - 14/03/2007 14:59 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: pablik1]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Groclin bardzo powaznie podchodzi do PP bo w zasadzie tylko w ten sposob ma szanse grac w europejskich pucharach o co zabiega zawsze prezes Drzymala . Zwlaszcza po tym jak nie ma juz takich druzyn jak Belchatow, Zaglebie Lubin, Legia czy Wisla, a jedna z mocnych druzyn Korona czy Lech odpadnie po tej rundzie. NIe po to wydawal 400 tys Euro na Ivanowskiego. Motywacja bedzie na pewno na 100%.

Do góry
#1104700 - 03/04/2007 15:10 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: vonseb]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Wtorek
17:30 Lech Poznań - Korona Kielce 2.10 I 3.15 I 3.15
Pierwszy mecz wygrała Korona 1:0
19:00 Cracovia - Radomiak Radom 1.20 I 5.55 I 11.00
Pierwszy mecz Radomiak przegrał 1:3

Środa
17.30 Groclin - Ruch 1.60 I 3.45 I 5.00
Pierwszy mecz Ruch przegrał 0:1

Mecz Arka Gdynia - Wisła Płock został odwołany z powodu zawieszenia gdyńskiego klubu przez Wydział Dyscypliny PZPN

Do góry
#1104813 - 03/04/2007 17:04 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Po lidze Bahrajnu, Azerbejdżanu, Singapuru i Jemenu, a przed Sri Lanką i Deltą Mekongu \:D \:D \:D wracamy na polskie stadiony, gdzie w stolicy Wielkopolski Kolejorz podejmować będzie złocisto-krwistych

Lech - Korona
Dla obu drużyn jest to jeden z najważniejszych meczów w sezonie, ważniejszy niż rozgrywki ligowe. PP to szansa na grę w pucharze UEFA.
Dla obu drużyn raczej jedyna, bo bardzo wątpliwe jest, by którykolwiek z zespołów zameldował się w lidze na jednej z dwóch czołowych lokat.
W Kielcach zapewne myślą inaczej, ale patrząc na grę złocisto-krwistych, to pierwsze lub drugie miejsce w lidze wydaje się bardzo iluzoryczne
Zapowiada się więc mecz walki, mecz o wszystko, prawdziwa wojna !
Do stolicy Wielkopolski Korona jedzie ze skromną jednobramkową zaliczką. Skromną, bo w lidze Kolejorz rozbił ich 3:0
Ten wynik zapewne będzie przewijał się w myślach graczy Poznańskiej Lokomotywy i Korony...
Najpierw o absencjach
Lech będzie musiał sobie radzić bez Dawida Kucharskiego, Macieja Scherfchena i Henry Quinterosa
Większe problemy ma trener Wieczorek, którego największym kłopotem jest kontuzja Mariusza Zganiacza
Zganiacz ma dziurę w nodze i do Poznania pojechał w roli kibica (nie mylić z obserwatorem)
Pod znakiem zapytania stoi występ Pawła Sasina i Marka Szyndrowskiego, którzy trenują indywidualnie i na pół gwizdka
Urazy leczą ciągle Veselin Djokovic oraz Paweł Sobolewski
Do składu powraca zaś Hermes Soares
Wobec powyższego wydaje się, iż trener Wieczorek zdecyduje się ponownie wystawić Golańskiego w środku pomocy
Nie jest to zbyt fortunne ustawienie , bo Korona to przede wszystkim gra flankami, gdzie popularny Golano odgrywał ważną rolę
Kuś, który go zastąpi, jest w tej chwili w słabiutkiej formie
Tak czy inaczej na flankach zapowiada się ciekawie, bo z jednej strony mamy poznańską zwierzynę, czyli Wilka i Zająca, z drugiej Kaczmarka i Bonina
Faworytem w dzisiejszym meczu jest pomimo wszystko Lech, który dysponuje lepszym składem, gra przed własną widownią i ma lepszego trenera
Ponadto Lech zazwyczaj dobrze gra w PP
Mankamentem dla Poznańskiej Lokomotywy jest to, iż jest to dla nich mecz ostatniej szansy na UEFA
Dużo będzie zależało od tego jak się on ułoży, a dokładniej - kto strzeli pierwszą bramkę
Jeśli Kolejorz strzeli pierwszy, to zapewne wygra też spotkanie, bo Korona dużo traci, gdy musi odrabiać straty
Gorzej będzie (dla Lecha) jeśli złocisto-krwistym uda się strzelić pierwszą bramkę, choć Lech może przypomnieć sobie końcówki spotkań z jesieni
W moim odczuciu dzisiejsze spotkanie zakończy się zwycięstwem gospodarzy, bo zespół Korony mnie nie przekonuje i - jak już pisałem - jest przereklamowany (lepsza prasa niż gra)
Napastnicy gości zdaje się biorą przykład z Nędzy Włodarczyka i też partolą niemiłosiernie
Czy wystarczy to do awansu Kolejorza, tego nie wiem
Dlatego stawiam 1

Do góry
#1104892 - 03/04/2007 18:18 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Oj rene rene, zawsze lubię czytac Twoje analizy i uważam, że bardzo dużo wnosisz do tego forum, ale czasami wyraźnie widać jakie drużyny lubisz a jakie nie (Korona)

To ja teraz przedstawie klika argumentów przeciwko awansowi Lecha.
Po pierwsze jeśli chodzi o trener to Smuda może kiedyś byl fachowcem, ale z każdym sezonem staje się on przeciętnym trenerem. Moim zdaniem poza dobrą motywacją w stylu (kur... zapier...) to przygotowanie taktyczne w jego wykonaniu jest, że tek powiem średnie. Piłak nożna się rozwija, lecz Franz ma swoją myśl szkoleniową z przed kilkunastu lat. Wieczorek jest jego przeciwieństwem, niestety motywacja drużyny jest jego słąbą stroną, ale jak mówi kapitam Hermes, dawno niespotkał takiego trenera, który taką uwagę przywiązuje do taktyki. Także uważam, że lepszym trenerem jest Rysio \:\)
Po 2, mówisz że skąłd Lecha jest lepszy?? hmmm. To porównajmy formacje:
Bramkarz - Kotorowski kontra Mielcarz, tu chyba sprawa jest jasna!! - Mielcarz
Obrona - Kikut, Bosacki, Tanevski, Wojtkowiak kontra Golański, Szyndrowski, Hernani, Bednarek. Prawa obrona wyraźnie na korzyść Korony, mimo wszystko też Korona, Hernani jest w znakomitej formie czego nie można powiedzieć o Bosym, Tanevski i Szysndrowski to podobny poziom choć obrońca Korony też wydaje się być w formie. Lewa obrona tu jest mankament Kielczan więc wygrywa Wojtkowiak. Ogólnie Korona.
Pomoc - Zając, Injać, Murawski, Wilk kontra Kaczmarek, Hermes, Trzeciakiewicz, Bonin. Jeśli chodzi o prawą pomo co chyba to ciężko powiedzieć, Bonin to zawodnik nieobliczalny, jest bardzo aktywny, ma dużo asyst. Z drugiej strony Zając, który jak ma mecz gra znakomicie, jednak na wiosne nie było ich za wiele. Środek, znakomity Murawski kontra niedoceniany Hermes i Injac?? kontra młokos Trzeciakiewicz i pomimo, że uważam Hermesa za najlepszego zawodnika Kielczan to tu dam punkt dla Lecha choć minimalna przewaga. Lewa strona - Kaczmarek jakby tylko w momencie strzałów albo dośrodkowań nie zamykał oczu i robil to z głową nie martwiłby się o miejsce w składzie, Wilk to moim zdaniem b. dobry zawodnik, który moim zdaniem za 2-3 lata będzie regularnie grał w kadrze - wygrana Wilka. Pomoc w tym układzie punkt dla Lecha.
Atak: Reiss, Zakrzewski - Gajtkowski, Kowalczyk (Robak) i tu remis. Reiss to doskonały zawodnik lecz jak sam przyznaje nie jest w najlepszej formie, ostatnio miał drobną kontuzje co było widać w meczu z Cracovią. Zaki to ciągle taki dziwny zawodnik, strzela dużo bramek, ale jakoś nie moze wybić się ponad poziom, znakomita gra głową. Gajtkowski wraca do gry po prawie 9 miesiącach przerwy i widać u niego straszny głód piłki, jednak w meczu z Wisła zmarnował 3 setki wcześniej w meczu PE w 2 meczach strzelił 4 bramki. Kowalczyk to taki zawodnik na którym jest mnóstwo fauli, naprawdę cholernie ciężko zabrać mu piłke. Napastnicy na remis.
Na pewno wiele osób się ze mną nie zgodzi i to jest normalne.

rene, natomiast zgodzę się z Tobą co do 2 rzeczy. Kolejorz ma świetną publikę co pewnie będzie 12 zawodnikiem oraz zgodzę się także, że Koronie ciężko się odrabia straty i jak Lech strzeli bramkę pierwszy to może być cieżko Kielczanom.
Wracają do 1 pojedynku to chciałem zauważyj jedną rzecz, Korona straciła 3 bramki jak już nie było na boisku Golanskiego, a zamiast niego grał Sasin, który popełnil 2 błędy. Kielczanie poza stratą 3 goli w Poznaniu w pozostałych 3 meczach nie stracili ani jednego. Ten wynik właśnie moim zdaniem bardziej wpłynie na kielczan, gdyż będą bardziej zmobilizowani w obronie.

Także mój typ na ten mecz:
under 2,5 gola

Sory za błędy ale tyle się napisałem, że nie chce mi sie poprawiać \:D

Do góry
#1104983 - 03/04/2007 19:35 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus
Oj rene rene, zawsze lubię czytac Twoje analizy i uważam, że bardzo dużo wnosisz do tego forum, ale czasami wyraźnie widać jakie drużyny lubisz a jakie nie (Korona)


rene akurat jest chory, ale powoli dochodzi do siebie dzięki dużej ilości piwa. rene pisze tylko o bundeslidze, resztę piszę ja, czyli beticos (mamy jedno ip i jedno wspólne konto na forum)

Co do Korony no bardzo się mylisz, gdyż bardzo lubię tę drużynę, co nie znaczy, że nie widzę mankamentów. Moim zdaniem najpoważniejszym mankamentem Korony jest jej trener. Ja co prawda nie mam wiadomości z pierwszej ręki, stąd dzięki za trochę info. Ja nie wiem, jaką myśl szkoleniową ma "Rysio", czy starą czy bardziej nowoczesną. Widzę natomiast, że ma on dar do psucia tego co funkcjonuje, a pierwszy raz zauważyłem to, kiedy odstawił Kiełbasę, a w końcu się go pozbył. Teraz jest tak, że Kiełbasa zatęchła u ruskich, bo przecież tam polskiego mięsa nie chcą, a dla złocisto-krwistych nie za bardzo kto ma strzelać te bramki, bo napastnicy z nazwiskami, pewnie talentem, ale jakoś ze skutecznościa nie za bardzo i i Leon nie powołuje.
Przypadek?
Rysio czyli Ryś (tak jak film) teraz odstawił na boczny tor Kaczmarka, który jeszcze niedawno był wyróżniającym się piłkarzem Korony, niezbyt pewną pozycję ma Bonin - moim zdaniem najlepszy piłkarz Korony, coś nie tak jest z Djokovicem.
Widać Ryś lubi sobie puzzle poprzestawiać, cos a'la Nawałka, bo Golano to teraz rozgrywający niczym Dudka.
efekt tego jest taki, że Korona wciąż próbuje grać nowoczesną piłkę i na tych próbach się kończy, bo jak chłopaki zaczynają łapać bluesa, to Ryś zaczyna mieszać.
Tu mi się wydaje, że wzorcem powinien być Orest Lenczyk, który zna miejsce w szeregu każdego piłkarza, a najlepszy przykład to Magdoń, który musi poczekać i wykazać się.
O Smudzie można mówić dobrze i źle, ale to on zrobił z nędznego Zagłębia Lubin dobrą drużynę i raczej nie tylko słowami zap...aj, ale też i trochę "fusbalu" chłopaków nauczył, bo już za jego kadencji Lubin grał ładną i skuteczną piłkę.

Porównując personalia zespołów, zakładałem, że w drugiej linni zagra Golano, a w tym wariancie obrona to plus dla Lecha, bo co tu dużo mówić. Formacja defensywna kielczan monolitem nie jest.
Druga linia na remis, napad zdecydowanie Lech, bo napastnicy Korony biorą przykład z Legii i mówią o strzelaniu bramek, podczas gdy Lechici te bramki strzelają
Wydaje mi się, że Korona też powinna powalczyć o PP i to mocno, bo w tym sezonie ja ich nie widzę w pierwszej dwójce ligi na finiszu.
Podtrzymuję swoje zdanie i nadal uważam, ze wygra Lech, ale czy da to mu awans, tego nie wiem, to będzie zależało od tego, jak potoczą się wydarzenia na boisku
Ja tu widzę raczej overka, jakieś 2:1, 3:1
beticos

Do góry
#1105050 - 03/04/2007 20:23 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
ok niewiedziałem beticos, wracając do napastników Lecha to hmmm, mówisz, że Lechici te bramki strzelają. W 4 meczach ligowych i 1 pucharowym wygląda to tak:
Pitry 2 bramki - (Płock, Korona)
Reiss 1 bramka - (Korona)
Zakrzewski - 0 goli

Robak 1 gol (Płock)
Kowalczyk 1 gol (Lech)

Nie biore tu pod uwagę komicznego PE, także widać że wcale ci napastnicy Lecha nie strzelają tyle więcej bramek niż Kielczanie, gdzie tylko 1 mecz zagrał Gajtek.

Jeśli chodzi o środek to moim zdaniem Golo się wczoraj w środku nie sprawdził i wątpie żeby zagrał dzisiaj na tej samej pozycji, ale zobaczymy. Ale nawet i bez Golańskiego i tak obrona kielcan jest niebo lepsza co pokazali m.in Lechici w meczu z Cracovią!!

Jeśli chodzi o Ryśka, to Hermes powiedział, że Wdowczyk w porównaniu z Wieczorkiem to jest leszcz jeśli chodzi o taktyke i to nie było w jakiejś gazecie ale koledze co się z nim b. dobrze zna. Jeśli chodzi o Kiełbase to z tego co wiem to był odgórny prikaz, i Klicki chciał na nim zarobic i zarobił!! Bonin - to z Tobą się zgodze, ten piłkarz ma niesoamite możliwości, ale ma jedną wadę, strasznie długo trzyma piłke i to chyba nie pasuje Wieczorkowi, a Kaczmarek czemu poszedł na boczny tor?? Bo przyszedł Sobolewski!! Naprawdę po kilku meczach, aż dziwie się ze dopiero teraz pojawil się w 1 lidze. Jeden z najlepszych transferów Korony dotychczas, Djoko?? Hmmm bardzo spoko koleś, nawet raz z nim gadałem przy drinku i z Micanskim (ten to dopiero jest leser), oficjalnie kontuzjowany.

Moim zdaniem Wieczorek jest bardzo niedocenieny w Polskiej lidze, nie wiem czemu. W Koronie praktycznie każdy cel postawiony przed sezonem osiągnął. 2 lata temu jak przyszedł zimą miał być awans, a wygrał 2 ligę. Rok temu Korona miała zająć miejsce 1-6, a skończyła na 5. W tym roku mają być puchary, czy będą?? Bardzo ważny mecz jest dzisiaj.

Aha i jeszcze dwa słowa do Lenczyka, spoko gość, dobry trener ma fajnych zawodników, ale dopiero teraz wyjdzie wielkość tej drużyny, gdzie moim skromnym zdaniem GKS skończy na 3 miejscu. Mistrzem będzie Zagłebie Lubin ;\)

Do góry
#1107475 - 04/04/2007 16:39 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: 14honor88]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385
Groclin Grodzisk Wielkopolski - Ruch Chorzów 17.30

Dzisiaj ostatni mecze 1/4 finału Pucharu Polski. Na stadionie w Grodzisku odbędzie się rewanżowe spotkanie pomiędzy Groclinem a Ruchem Chorzów. W pierwszym pojedynku tych drużyn lepisi okazali się Grodziszczanie wygrywając 1-0 po bramce żadko trafiającego do siatek przeciwników Piorta Świerczewskiego , hehe . Ta jedno bramkowa zaliczka stawia drużynę Skorży w roli faworyta do awansu. Nie ma co liczyc na defensywne nastawienie gospodarzy i bronienie wyniku. Jak mówi sam trener: "Zaliczka nie jest na tyle duża, by jej bronić. Jeśli miałbym określić nasze nastawienie, to będzie to umiarkowana ofensywa. Będziemy chcieli od pierwszej minuty kontrolować wydarzenia na boisku i nie pozwolić rywalom na wiele". W drużynie wszyscy traktują Puchar Polski jak najbardziej poważnie, bo to dla nich jedyna droga by zaistnieć w eur. pucharach. W ekipie niestety nie obejdzie się bez absensji, na pewno nie zagra podstawowy obrońca Radek Mynar (nabawił się kontuzji w ostatnim ligowym meczu przeciwko Zagłębiu), mało prawdopodobny jest też występ Michała Golińskiego.
Ruch w ostatnich trzech tygodniach zanotował zniszkę formy przegrywając trzy mecze. Jednak w ostatni weekend podopieczni Marka Wleciałowskiego przerwali złą serię wygrywając mecz ligowy z Polonią Bytom 1-0. Kibice Ruchu jak i wszyscy ludzie nim związani liczą w tym sezonie na powrót po 4 lata do ekstraklasy. Zajmują pierwsze miejsce mając 4 pkt przewagi nad drugim Zagłębiem Sosnowiec. Awans jest bardzo możliwy dlatego drużyna skupia się bardziej na lidze, gdzie przed nimi bodajże 15 ważnych meczy. Ruch to solidny zespół, który wyeliminował z PP Wisłę Kraków i który przyjeżdza do Grodziska z optymistycznym nastawieniem odrobienia jedno bramkowej straty. Trener ma do dyspozycji wszystkich zawodników, z których zapewne wybierze tych 11 najlepszych.
Myśle, że obie jedenastki zagrają dzisiaj ofensywny futbol chcą awansować do dalszej fazy rozgrywek, dlatego stawiam na over 2,5.

Mój typ: over 2,5 @ 1,8

Do góry
#1107671 - 04/04/2007 18:48 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: Tijk]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Groclin Grodzisk Wielkopolski - Ruch Chorzów
Ja nie podzielam zdania przedmówcy i sądzę, że bardziej prawdopodobny w tym meczu jest under
Gospodarze grają bardzo poprawnie w defensywie i trudno jest im strzelić bramkę. Sami zaś skutecznością nie grzeszą.
Groclin będzie chciał wygrać przed własną publicznością, co w lidze mu się nie udaje.

P.S
Odpowiadając koledze drfocus
Nie dane mi co prawda było obejrzeć meczu Lech - Korona, bo nie mam N-ki, a w sieci nie udalo mi się tego emocjonującego spotkania znaleźć. Z relacji wynika, że mecz był trzymający do ostatniej minuty, a osłabiony Lech miał szanse wygrać 4:2
Nie świadczy to najlepiej o Koronie, która przecież prowadziła 2:1, a w dwumeczu 3:1. Złocisto-krwistych czeka jeszcze mnóstwo pracy, bo to daje do myślenia.
ja dlatego uważam, że korona dla Korony jeszcze nie w tym sezonie. A co do "Rysia" Wieczorka. Wszystkich bronią wyniki i osiągnięcia, a tych drugich "Ryś" nie ma, stąd taka, a nie inna ocena. To jest odpowiedź, dlaczego jest to niedoceniany trener.
On się dopiero wspina.
Nie wiem, czy mistrzem będzie Zagłębie Lubin. Jest to prawdopodobne, a sporo (choć nie wszystko) wyjeśni się już w najbliższy czwartek. Moim zdaniem GKS Bełchatów będzie w pierwszej dwojce na koniec ligi, może nawet...
Ja w tym sezonie kibicuję pierwszej trójce (aktualnej) bo trochę świeżej krwi jest potrzebne lidze, te 3 zespoły grają w sumie najciekawszą piłkę, a poza tym nie chcę już oglądać Wisły i Legii w pucharach (co nie znaczy, że nie lubię tych zespołów) bo pewnikiem skończyłoby się to tak jak zawsze...
Ja nie lubię zespołów, które się męczą lub które męczą kibiców
Nie lubię Płocka i Pogoni w tej eksportowej wersji...
Zamiast Płocka niech gra Lechia Gdańsk, na meczach będzie po 20-25 tys. wiernych kibiców i atmosfera
Gratuluję awansu :-)
Kibice Lecha powinni żałować, że był kupiec (i to nie raz) na Bosego, a piłkarze ten nie został sprzedany!
Obrońca z niego żaden, a mówię to nie tylko na podstawie meczu z Koroną. Bosy już wcześniej wielokrotnie pokazywał swoją "klasę".
Nie chcieli go w Norymberdze, kadra też go nie chce i nie ma w tym przypadku

Do góry
#1107722 - 04/04/2007 19:26 Re: Puchar Polski 1/4 finału [Re: rene]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
drfocus napewno mistrzem nie będzie Zagłębie Lubin!!!!
jest niemal przesądzone że dostaną -6 pkt za wystawianie nieuprawnionego zawodnika do gry....

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,wid,8806224,wiadomosc.html?rfbawp=1175685808.607&ticaid=1381d


zresztą w ogóle Zagłębie powinno podzielić los Arki i Łęcznej...

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, akagi, Lukasz111, rymoholik, igea23, ANZELMO, ElNinho[mmdea]), 3371 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581624 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49