Opcje tematu
#110945 - 04/04/2002 18:08 Niesportowy sport.
Anonymous
Unregistered


Witam.
Jakiś rok temu M. Trzeciak popełnił wywiad dla Przeglądu Sportowego , w którym wyjaśniał kulisy jednego z meczy (meczów ?) w lidze hiszpańskiej.
Opisywał jak to np baskowie sobie pomagają.
Czy ktoś może pamięta o jakie drużyny chodziło ?
A może ktoś zna inne podobne układy (w jakich krajach antagonizmy etniczne przekładają się na zachowanie piłkarzy ??? )
A może prezesami jakichś klubów są bracia ,wspólnicy ,a może małżonkowie .
Pragnę aby w tym miejscu były umieszczane same pewne wiadomości.Pewne , bo nie proszę o wyniki przyszłych meczy (meczów ?),tylko opisanie relacji i koligacji między prezesami i całymi drużynami(nie chodzi mi tu o czysto sportową przyjaźń jak między Legią a Pogonią ,która nie przekałada się na wyniki spotkań ).
Ponawiam prośbę o wiadomości na temat wywiadu udzielonego przez Trzeciaka.

Do góry
Bonus: Unibet
#110946 - 04/04/2002 20:06 Re: Niesportowy sport.
mietas Offline
enthusiast

Meldunek: 01/03/2002
Postów: 215
Skąd: gliwice
Witam
Moim zdaniem dwie drużyny nigdy sobie krzywdy nie zrobią.Chodzi o Arkę Gdynia i Lech Poznań.Ostatni przykład: na obchodach osiemdziesięciolecia Lech do namiotu gdzie fetowano piękny jubileusz w gronie VIP-ów wpuszczono co ważniejszych kiboli Areczki.Musisz przyznać że nie jest powszechny zwyczaj.Pozatym przeanalizuj wyniki meczy między tymi drużynami,one nie zrobią sobie krzywdy .Ostatnio piękny remisik w Gdyni.Bodajże za 3,0 w STS.troszkę kasy wpadło.
Pozdrowko iwo:

Do góry
#110947 - 05/04/2002 19:46 Re: Niesportowy sport.
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Dla mnie przyjaźń LECHA z ARKĄ nie jest argumentem
-faktycznie ostatnio padł remis w Gdyni,(wielu kibiców LECHA taki wynik typowało ), ale wówczas LECH miał znaczną przewagę nad rywalami
i mógł sobie pozwolić na stratę punktu, lecz w rundzie jesiennej LECH wygrał u siebie z ARKĄ 2-0
Podążając twoim tokiem myślenia JAGIELLONIA w najbliższym czasie powinna w Poznaniu wygrać, lub zremisować bo: broni się przed spadkiem,
a trenerem JAGIELLONII jest W.ŁAZAREK, który dla LECHA bardzo dużo zrobił.
Moim zdaniem konkretny przykład jest w lidze ukraińskiej gdzie SZACHTAR I METALURG DONIECK należą do tego samego prezesa i wiadomo, że METALURG w walce o tytuł mistrzowski podłoży się SZACHTAROWI, a walcząc z DYNAMO KIJÓW będzie
"gryzł trawę".
Pozdro

Do góry
#110948 - 05/04/2002 20:33 Re: Niesportowy sport.
mietas Offline
enthusiast

Meldunek: 01/03/2002
Postów: 215
Skąd: gliwice
Witam
Akurat w przypadku Arki i Lecha przyjaźń to nie tylko przyjaźń kibiców.Coś o tym wiem(długo w Gdyni mieszkałem).To normalne że Lech u siebie wygrał ,była dopiero połowa I rundy.W rewanżu jak sam piszesz miał dużą przewagę ale mimo to nie wygrał.Zresztą uważam że jeśli chodzi o nasze podwórko to temat jest śliski i nie ma tak prostych powiązań jak na Ukrainie.Dalej twierdzę że Lech i Arka krzywdy sobie nie zrobią ale niepotrzebnie dałem się wciągnąć w ten temat .Nie będę już pisał w tym temacie.
Narka

Do góry
#110949 - 06/04/2002 17:33 Re: Niesportowy sport.
Anonymous
Unregistered


Dzięki Thom za informacje o Ukrainie.Właśnie o to mi chodziło .
Mietas.Nie oczekuję ,że będziesz podawał informacje które uzyskałeś poufnie .Mam jednak nadzieję ,że podzielisz się swoją wiedzą , za ujawnienie której nie grozi Ci np. ostracyzm w twoim środowisku .Liczę ,że umieścisz tu wiele interesujących postów niekoniecznie o naszej lidze. Pozdrowienia.

Do góry
#110950 - 09/04/2002 13:38 Re: Niesportowy sport.
mietas Offline
enthusiast

Meldunek: 01/03/2002
Postów: 215
Skąd: gliwice
[QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
Moim zdaniem konkretny przykład jest w lidze ukraińskiej gdzie SZACHTAR I METALURG DONIECK należą do tego samego prezesa i wiadomo, że METALURG w walce o tytuł mistrzowski podłoży się SZACHTAROWI, a walcząc z DYNAMO KIJÓW będzie
"gryzł trawę".
Pozdro [/QB][/QUOTE]Witam.
Thom troszkę mnie zjebał ale trzeba być fair.
Dzięki za tę informację żeby nie Newcastle
Wygrałbym sporo kasy.
Pozdrowko i iwo:

Do góry
#110951 - 09/04/2002 14:20 Re: Niesportowy sport.
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Jeżeli Cię - mietas uraziłem to WIEEELKIE SOOORY.
Wcale nie miałem takiego zamiaru - wyraziłem tylko swoją opinię, nie przyszło mi do głowy,że pisząc ten post możesz tak się nim przejąć.
Poprzeglądaj sobie troche forum to zobaczysz jak niektórzy sobie "używają".
METALURG - SZACHTAR 0-1 iwo: iwo:
Pozdro

Do góry

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Sensei, Lukasz111, ElNinho[mmdea], alfa, Akhu, VVega, Józef Małolepszy, igea23, burbon, ANZELMO), 2111 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581194 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49