Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#1110357 - 05/04/2007 18:26 Puchar UEFA 1/4 finału
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Puchar UEFA 1/4 finału
Bayer Leverkusen - Osasuna Pampeluna (19.00) 1.85 3.20 4.00
AZ Alkmaar - Werder Brema (20.45) 2.65 3.10 2.50
FC Sevilla - Tottenham Hotspur (20.45) 1.80 3.25 4.20
Espanyol Barcelona - Benfica Lizbona (20.45) 2.25 3.05 3.00

Do góry
Bonus: Unibet
#1110359 - 05/04/2007 18:29 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Bayer Leverkusen - Osasuna Pampeluna
Aptekarze są w formie i są też faworytem dzisiejszego meczu
Leverkusen to zespół, w którym gra sporo rutynowanych i cwanych zawodników i to jest ich duża siła.
Dziś jednak będą musieli poradzić sobie bez Carstena Ramelowa i Roque Juniora
Brak tego pierwszego to duże osłabienie
Aptekarze mogą liczyć za to na swojego bramkarza Adlera, który jest w wybornej formie
Nie skazywałbym Osasuny na porażkę, bo to też dobra drużyna, która miała odpaść już w poprzedniej rundzie z Rangersami, ale stało się inaczej
Ostatnio zremisowali z Sevillą 0:0
Myślę, że wynik oscylować będzie gdzieś w okolicach remisu z lekkim wskazaniem na gospodarzy
Prawdopodobny jest też under 2.5 i ja po takie rozwiazanie sięgnę
Awizowane składy:
Adler - Castro, Haggui, Juan, Babic, Freier, Rolfes, Schneider, Barbarez, Barnetta, Voronin
Ricardo - Izquierdo, Cruchaga, Cuellar, Corrales, Valdo, R. Garcia, M. Flano, Juanfran, Soldado, Milosevic

Sevilla - Tottanham
Obrońcy pucharu, piłkarze Sevilli w poprzedniej rundzie zlekceważyli Szachtara i o mały włos nie przypłacili tego odpadnięciem, na szczęście ich bramkarz pokazał, iż świetnie gra głową w polu karnym przeciwnika i wszystko skończyło się zgodnie z planem.
Teraz na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan przyjeżdża Tottenham i mecz ten zapowiadany jest jako hit, choć ja osobiście nie rozumiem dlaczego.
Goście prezentują podobny poziom co Szachtar, w lidze są na 6 miejscu, tracąc do lidera równe 30 punktów
Na wyjazdach grają nędznie ( bilans 3-5-7 bramki 15-26 )
Spursi blado wypadają w spotkaniach z czołówką Premiership
Arsenal wygrał z nimi u siebie 3:0, z Chelsea przegrali u siebie 1:2, z Liverpoolem u siebie 0:1, na wyjeździe 0:3
z MU u siebie 0:4, na wyjeździe 0:1, czyli same porażki i zaledwie jedna strzelona bramka !
Do Europy jeszcze daleko.
Tak naprawdę to Spursi nie mają czym postraszyć, bo sam Berbatow to stanowczo za mało, jak na czołową drużynę La Ligi
Spursi w poprzedniej rundzie wyeliminowali słabiutką ostatnio Bragę, tracąc w dwumeczu 4 bramki
Nie sądzę, by w dzisiejszym spotkaniu Anglicy mogli zrobić jakąkolwiek krzywdę gospodarzom
Nie sądzę też, by defensywa Spurs była w stanie zatrzymać grającą pomysłową i kombinacyjną piłkę Sevillę
W tym meczu widzę tylko jeden wynik
Przekonujące zwycięstwo gospodarzy
Dlatego biorę handicap 0:1 na zwycięstwo Sevilli po kursie 3.20
Przypuszczalne składy:
Palop - Alves, Navarro, Escude, Castedo, Navas, Poulsen, Renato, Adriano, Kerzhakov, Kanoute
Robinson - Stalteri, Chimbonda, Dawson, Lee, Lennon, Zokora, Jenas, Malbranque, Keane, Berbatov

Do góry
#1110368 - 05/04/2007 18:36 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: rene]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Bayer Leverkusen - Osasuna Pampeluna
Typ: 1
Kurs: 1.94
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

Choć w styczniowym okienku transferowym w Bayerze nie doszło do jakiś spektakularnych wzmocnień, to na wiosnę piłkarze z Leverkusen grają znakomicie. W Bundeslidze wygrywają mecz za meczem i plasują się już na 5. pozycji, zaś w Pucharze UEFA w niczym nie przypominają drużyny z jesieni. Z kolei Osasuna nadal trwa w przeciętności i zupełnie nie może nawiązać do formy, jaką prezentowała w zeszłym sezonie. Co więcej w dzisiejszym spotkaniu po raz kolejmy w jej szergeach zabraknie kilku czołowyh piłkarzy (Punal, Nekoumana, Delporte, Romero) zaś występ Valdo i Milosevica stoi pod znakiem zapytania. Dlatego też mając w pamięci bardzo dobre występy niemieckiej ekipy na włsnym boisku stawiam właśnie na nich. Kurs na takie wydarzenie wciąż jest jeszcze w miarę atrakcyjny, chociaż wczoraj udało mi się jeszcze złapać 2.00 w Unibecie.

Do góry
#1110397 - 05/04/2007 18:59 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: rene]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

AZ Alkmaar - Werder Bremen

Alkmaar w pelnym skladzie!W kadrze Werderu znowu jest Baumann i Borowski (watpie jednak,ze zagraja,jak juz, to raczej tylko Borowski).
AZ w swej historii jeszcze nie przegral zadnego meczu pucharowego (UEFA)w domu,a bylo ich juz 29!!!
W tym sezonie (p.UEFA) AZ strzelilo juz 25 bramek,w kazdym spotkaniu (10) strzelili bramke!
Klose juz od 975min. jest bez bramki!

Werder pokazal w przeszlosci,ze ma ogromne problemy w defensywie kiedy przeciwnik naciska na bramke Wiese.Mysle tu o meczach z Ajaxem w Amsterdamie i o meczu w Bayern M.
AZ jest bardzo wymagajaca druzyna,ktora potrafi grac do konca i juz nie raz pokazala ,ze jest w stanie obrucic wynik.

Dla mnie najlepszym typem na dzis jest:

Alkmaar to score @1.38 Bwin 6/10

Do góry
#1110447 - 05/04/2007 19:39 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: WERDER12]
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
Troche statystyki.Espanyol Barcelona u siebie wygrał wszystkie mecze w PUEFA w tej edycji.Strzelił 16 a stracłi tylko 3 bramki.Pewna passa sie kiedyś kończy....Benfica moim zdaniem jest w stanie wywieżć korzystny wynik.

Do góry
#1110520 - 05/04/2007 20:22 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: rene]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385

Espanyol Barcelona - Benfika Lizbona 20.45

Drużyna Ernesto Valverde w fazie grupowej PUEFA nie dała szans nikomu zdobywając komplet punktów (stosunek bramkowy 11-2). W 1/16 finału Espanyol spotkał się z przeżywającym wtedy kryzys Livorno i pokonał je pewnie w dwumeczu 4-1 (2-1,2-0). W kolejnej fazie rozgrywek Maccabi Haifa także nie sprostało dzisiejszemu gospodarzowi przegrywając oba mecze i nie strzelając w nich ani jednej bramki (0-0,4-0). Jak widać zespół Espanyolu Barcelona w PUEFA strzelał średnio 2 bramki na mecz tracąc ich bardzo niewiele - 0.37.
Benfika "spadła" do PUEFA z LM zajmując w grupie 3 lokatę (bramki 7-8) nie mając już tak łatwych rywali (Man Utd, Celtic, Kopenhaga). W PUEFA zagrała do tej pory z Dinamem Bukareszt (wygrane 1-0, 2-1) i PSG wygrywając po ciężkiej konfrontacji 3-4. W pucharowych meczach drużyna z Lizbony trafiała do siatek rywali średnio 1.75 bramek tracąc 1.5. No i to będzie na tyle jeżeli chodzi o statystyki bramkowe z których korzystam rzadko ale w sytuacji kiedy puchary osiągają apogeum i mecze wydają się być bardziej wyrównane wtedy zysk upatruje w właśnie w nich.
Jeżeli chodzi o absensje w zespołach, nie zagrają: Luisao, Konstantinosa Katsouranisa (Benfika) i Pandiani - 9 goli w eur. pucharach (Espanyol).

Mój typ: over 2,5 @ 2,3

Do góry
#1110572 - 05/04/2007 20:56 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: Tijk]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Bayer Leverkusen - Osasuna Pampeluna 1 (-1) 3,85 Expekt

Rozgrywki Pucharu UEFA wchodzą powoli w decydującą fazę. Oba zespoły w poprzednich dwóch rundach mieli naprawdę solidnych rywali. Aptekarze wyeliminowali Blackburn oraz Lens, natomiast goście z Pampeluny francuskie Bordeaux oraz szkockie Glasgow Rangers. Bayer w ostatnich tygodniach jest w naprawdę dobrej formie. Dzięki zwycięstwom w Bundeslidze awansowali już na 5. miejsce w tabeli i jeżeli utrzymają tą dyspozycję, to mogą jeszcze powalczyć o Ligę Mistrzów. Osasuna gra w tym sezonie bardzo słabo, szczególnie na wyjazdach. Natomiast Bayer to typowy zespół własnego boiska. Zarówno Lens, jak i Blackburn wyeliminowali właśnie dzięki zwycięstwom przed własną publicznością. Dziś muszą sobie poradzić bez Carstena Ramelowa i Roque Juniora, ale mimo to pozostają faworytami dzisiejszego spotkania. Według mnie kurs na zwycięstwo Bayeru co najmniej dwoma bramkami jest nieco zawyżony i warto zaryzykować.

Przewidywane składy

Bayer: Adler - Castro, Haggui, Juan, Babic - Rolfes, Schneider - Freier, Barbarez, Barnetta - Voronin
Osasuna: Ricardo - Izquierdo, Cruchaga, Cuéllar, Corrales - Valdo, Raúl García, Miguel Flaño, Juanfran - Soldado, Milosevic

Do góry
#1110600 - 05/04/2007 21:09 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: Tijk]
czołg Offline
HT2/FT1

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 14120
nie rozumiem przytaczania statystyk ligowych mowie tu o zespole tottenham to sie ma nijak z rozgrywkami pucharowymi i porownywania druzyny angielskiej do szachtara jest smieszne. moim zdaniem w dzisiejszym meczu pdanie sporo goli dryzyna gosci gra bardzo ofensywnie madrze z kontry. wystarczy glupi gol dl anglikow np z rogu albo wolnego i sevilla moze znalezc sie w bardo trudnej sytuacji. ja lekko zagram over w tym meczu za mala stawke puszcze tottenham zastanawia mnie jeszcze mecz espanyolu. postawie chyba na espanyol (boo tak moja dziewczyna powiedziala, wczoraj rome mi odala a we wtorek liverpool zuch lalka)ale jak kurs bedzi epowyzej 2

Do góry
#1110643 - 05/04/2007 21:32 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: czołg]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
..osobiscie nie lubie obstawiac rozgrywek pucharu uefa ani l.mistrzow ale swoje przemylsenia mam ...

Espanyol - Benfica 1.......Kłamał nie bede ...Gre hiszpanow widuje rzadko , chyba jak kazdy. Mozna Espanyol zobaczyc tylko wtedy gdy grają z Realem..valencią albo barca...A szkoda bo to ciekawa obecnie druzyna..Widzialem wygrane derby 3-1 z Barcą i bylem pod wrazeniem...Jezeli w uefa grają z takim samym zangazowniem to o wynik jestem spokojny. Sweitnie gra trio Tamudo-Garcia-Rufete..Ten ostatni był podstawowym zawodnikiem walenci , gdy grala w lidze mistrzów.W środku Hurtado, który jest swietny w odbiorze i pomyslowa gra De la Peny. Przy spokojnej grze z tylu naprawde Espanyol moze dzis osiągnosc b.dobry wynik z Benfica. U rywali zabraknie luisao co jest spory oslabieniem i walecznego greka Katsuranisa...Ja gram 1 ..Stawka srednia

Sevilla-Totenham 1.....Koguty w formie swietnej..w kazdm meczu stwarzają sobie mase sytuacji. keane..berbatow zgrali sie swietnie , na tyle ze siedzi Defoe o Mido nawet nie wspominam..Zokora..Lennon harują na całym boisku a doswiadczony Malbranque takzge gra dobrze. boczni oborncy Lee i Chimbonda grają jak pomocnicny ..mase rajdów ....Czym sie przeciwstawi Sevilla?
moze zgraniem i tą niesamowita szybkoscią akcji imasa podan...Obrona hiszpanow nie zmieniona . w srodku Poulsen bedzie toczyl pojedynki z jenasem a boki to najwieszka sila navas i Adriano...Licze ze wlasnie jakas kontra , bocznym korytarzem boiska i zagranie do kierzakova albo Kanoute da zwyciestwo Sevilli...

Bayer-osasuna odpuszczam ,,,nie wiem czemu
Az-Werder X - takie mam przeczucie ze bedzie 0-0...

Zagrałem za 10 funtow......

Do góry
#1110722 - 05/04/2007 22:07 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: mirekinter]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Sevilla - Tottenham 1 (-0,5) 1,82 Pinnacle

Kolejny ciekawy pojedynek. Sevilla w poprzedniej rundzie pokazała kawał charakteru. W 94. minucie bramka Palopa dała im dogrywkę, w której awans zapewnił Chevanton. Tottenham zarówno u siebie, jak i na wyjeździe 3:2 pokonał portugalski Sporting Braga. Wicelider hiszpańskiej Primera Division zremisował ostatnio z Osasuną, ale trener, Jorge Ramos, dał odpocząć kilku zawodnikm przed spotkaniem w europejskich pucharach. Tottenham na wyjazdach spisuję się naprawdę dobrze, ale dziś lista piłkarzy, którzy nie mogą grać jest niestety (dla gości) dość długa: King, Huddlestone, Gardner, Assou-Ekotto, Murphy oraz Rocha, podczas gdy Jorge Ramos przy ustalaniu składu musi pominąć tylko Luisa Fabiano. Liczę, że Sevilla nie popełni błędu z poprzedniej rundy i dziś pokona rywala, aby do Anglii na rewanż jechać w lepszych humorach niż na Ukrainę. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Luksemburczyk, Alain Hamer.

Przewidywane składy

Sevilla: Palop - Alves, Navarro, Escude, Castedo, Navas, Poulsen, Renato, Adriano, Kerzhakov, Kanoute
Tottenham: Robinson - Stalteri, Chimbonda, Dawson, Lee, Lennon, Zokora, Jenas, Malbranque, Keane, Berbatov

Do góry
#1110835 - 05/04/2007 23:15 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: Radek_89]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
Puchar UEFA 1/4 finału
Bayer Leverkusen - Osasuna Pampeluna ...typ 2,5 na 2
AZ Alkmaar - Werder Brema ...... typ 2
FC Sevilla - Tottenham Hotspur ...typ 2,5 na 2
Espanyol Barcelona - Benfica Lizbona -x2




Edit: Tak na przyszłość wypadało by napisać chociaż po sensownym zdaniu.


Edited by El_Darro (06/04/2007 05:04)

Do góry
#1112707 - 06/04/2007 04:46 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: rene]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385

Bayer - Osasuna 0-3 (0-1)
Cuellar 1'
Lopez 71'
Webo 73'

AZ Alkmaar - Werder 0-0 (0-0)

Espanyol - Benfika 3-2 (2-0)
Tamudo 15' Nuno Gomes 63'
Riera 33' Simao 65'
Pandiani 58'

Sevilla - Tottenham - 2-1 (2-1)
Kanoute 19' Keane 2'
Kerzhakov 36'

Do góry
#1112740 - 06/04/2007 04:50 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: mirekinter]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: mirekinter

Bayer-osasuna odpuszczam ,,,nie wiem czemu
Az-Werder X - takie mam przeczucie ze bedzie 0-0...

Zagrałem za 10 funtow......


brawa dla tego pana

Do góry
#1112763 - 06/04/2007 04:55 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: WERDER12]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385
dobry dobry tak na dobra sprawe to mu wszystkie weszły \:\)

Do góry
#1127765 - 11/04/2007 05:02 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: Tijk]
meyde9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5972
Skąd: Biłgoraj/Kraków
Ni i przed nami rewanże.

Mnie szczególnie zaciekawiło spotkanie Werderu z AZ Alkmaar.
Kursa na AZ dochodzi do 6.4(BF). No to juz raczej jest przesada i myślę, że po takim kursie w okolicy 6.0 to można spróbować zagrać.
Werder w ostatnim czasie gra dość dobrze, ale nie rewelacyjnie. AZ w ten weekend w lidze wysoka wygrana, więc sądzę, że nie stoją w tym meczu na przegranej pozycji.

Do góry
#1130919 - 12/04/2007 06:17 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: meyde9]
czołg Offline
HT2/FT1

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 14120
jakutro chyba tez leko za 20 f na alkmaar przeciez wygali z sevilla w fazie grupowej na wyjezdzie popatrze na oslabienia druzyn wtedy moze mocniej pojdzie jak d\is milan

Do góry
#1131084 - 12/04/2007 14:14 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: czołg]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
no zgadza sie kursy na AZ mocno dziwne - ze tak powiem 6.00 i krazace wokol tego ! hm mozna wrecz nalezy zaryzykowac toz to nie sa zadne ogórki! i szanse ze wygraja sa duze zreszta mamy przyklady po Lidze Mistrzow!

Do góry
#1131099 - 12/04/2007 14:47 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: gremlin]
maguire Offline
enthusiast

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 207
kurs moze i niezly ale szczerze mowiac to jakos nie wydaje mi sie zeby holendrzy byli w stanie wygrac to spotkanie.po pierwsze niemcy maja lepsza druzyne,po drugie wieksze doswiadczenie w pucharach,po trzecie graja przed wlasna publicznoscia.AZ moze i ladnie wygrywa ale z ogorkami typu utrecht czy waalwijk,natomiast dzisiaj bedzie ich czekac o wiele trudniejsze zadanie.
za to kusi mnie wysoki kurs na bayer.przed pierwszym spotkaniem aptekarze byli zdecydowanym faworytem tej konfrontacji,niemalze typ dnia,wysoka porazka.jak bedzie dzisiaj?hiszpanie sa wlasciwie pewni awansu wiec powinni grac defensywnie,niemcy o ktorych sile ofensywnej przed pierwszym spotkaniem tych druzyn sporo sie mowilo na pewno nie beda sie bronic.moim zdaniem procentowo przedstawia sie to nastepujaco 30%-35%-35% a przy tak wysokim kursie moze warto zaryzykowac 2...?...

Do góry
#1131102 - 12/04/2007 14:52 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: maguire]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
no to mniej wiecej jest taka sama "mina" jak Az - ale zaryzykowac mozna !

Do góry
#1132074 - 12/04/2007 22:03 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: gremlin]
maguire Offline
enthusiast

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 207
tottenham-sevilla
hiszpanie chociaz sa wiceliderami primera division ostatnimi czasy nie zachwycaja.tak samo bylo w pierwszym starciu tych druzyn i chociaz typowalem ich zwyciestwo przed tamtym spotkaniem to styl w jakim ograli tottenham pozostawial wiele do zyczenia.gdyby nie kardynalny moim zdaniem blad sedziego po ktorym padla wyrownujaca bramka z rzutu karnego,mysle,ze mecz ten ulozyl by sie zupelnie innaczej.tottenham ma bardzo solidny zespol,ponadto swietny lennon a takze atut wlasnego boiska ktory anglicy potrafia doskonale wykorzystac.cos mi mowi,ze hiszpanie zakoncza swoja przygode w pucharze uefa dzis wieczorem i tym samym pogrzebia szanse na obrone tytulu.
typ: 1 6/10
benfica-espanol
benfica jak dotad pnie sie dosc pewnie w szczebelkach uefa cup punktujac kolejnych rywali.jak dotad jednak ogrywali albo przeciwnikow poprostu slabszych (a benfica do potentatow pilkarskich w tej chwili nie nalezy) albo takich dla ktorych puchar uefa nie ukrawyjmy nie byl najwazniejszym celem sezonu,albo jedno i drugie:)i to co wg.mnie jest najwiekszym atutem portugalczykow to to,ze przykladaja oni ogromna wage do tego pucharu i graja na tym szczeblu pucharu dzieki wielkiemu zaangazowaniu.moim zdaniem espanol jest dla benfici pierwsza druzyna w tej edycji p. uefa ktora pilkarsko nie jest od nich slabsza i nie ma watpliwosci,ze potraktuje ten mecz powaznie.maja solidna obrone,strzelanie bramek nie sprawia im trudnosci i cos mi mowi,ze chociaz po trudnym meczu na goracym terenie to jednak "wyautują" benfice z tegorocznych rozgrywek.
typ: awans espanolu 5/10

osasuna-bayer under 2.5

Do góry
#1132111 - 12/04/2007 22:22 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: maguire]
Landzaat Offline
veteran

Meldunek: 31/07/2006
Postów: 1471
Originally Posted By: maguire
kurs moze i niezly ale szczerze mowiac to jakos nie wydaje mi sie zeby holendrzy byli w stanie wygrac to spotkanie.po pierwsze niemcy maja lepsza druzyne,po drugie wieksze doswiadczenie w pucharach,po trzecie graja przed wlasna publicznoscia.AZ moze i ladnie wygrywa ale z ogorkami typu utrecht czy waalwijk,natomiast dzisiaj bedzie ich czekac o wiele trudniejsze zadanie.


Szkoda słów na takich jak Ty, wygrali z PSV 3:2 na ich boisku oprócz nich 1 drużynie się to udało, mianowicie Ajaxowi. Dalej uważasz, że to są ogórki? wygrana z Sevillą 2:1 w grupie, dalej mało? Chłopie co Ty w ogóle gadasz. A poza tym w drużnie Werderu nie zagra dziś Per Mertersacker i mają problemy w obronie, a Shota Arveładze,Danny Koevermans czy Mousaha Dembele mogą to wykorzystać. Widziałem ich mecz z Newcastle u siebie i powinni wygrać to nie 2-0 lecz z 5-0. Ostatnio wygrali 4:1 z Bredą na wyjeździe czyli widać, że są na fali i mogą spokojnie jak nie wygrać to zremisować bramkowo. Moje typy:

AZ Alkmaar 2@6 2/10
AZ Alkmaar (A)@2.7 5/10
AZ Alkmaar+1.5@1.4 10.5/10 ;\)

W innych meczach widzę wygraną Benficy,remis Osasuny i remis w meczu Tottenhamu \:\)

Do góry
#1132136 - 12/04/2007 22:42 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: maguire]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
do maquire: ciekawe rzeczy piszesz...AZ tylko z ogórkami wygrywa?
hm...to ciekawe bo z tego co pamietam to druzyna Alkmaar od 3 lat z sukcesami wystepuje w UEFA w roku 2005 doszli do półfinału..i gdyby nie frajersko stracona bramka koncowce dogrywki to oni grali by wtedy z CSKA w finale....w zeszlym roku druzyna odpadła dopiero w 1/32 z Betisem Sevilla....w swej macierzystej lidze mysle ze jedyna lepsza druzyna w Holandii od AZ było i nadal jest PSV......biorac pod uwage ze z AJKAKSEM zremisowali a jakies 2 miesiace temu ograli PSV na wyjezdzie 3:2 dalej twierdzisz ze to sa ogórki; )? Ja nietwierdze ze Brema tego nie wygra, tez jestem targany pewnymi watpliwosciami, ale jezeli uda sie uniknac głupich błedow AZ i cos ustrzelic z przodu mysle ze moze sie zakonczyc tak samo jak w przypadku wczorajszego meczu Bayernu z Milanem.....Typ: awans Alkmaar kurs 2.7 - 3.0

Do góry
#1132269 - 12/04/2007 23:26 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: ___On]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
To i ja napisze slow kilka choc w trakcie i tuz po meczu Romy mialem spore watpliwosci czy aby choc troche znam sie na pilce:]
Porazka mnie nie zaskoczyla ani troche ale jej rozmiar mnie zwalil z nog
No coz ale my nie o tym, sprobuje sie podniesc czego i zycze moim ulubiencom w najblizszej kolejce:)

AZ to ogorki, moze i ogorki jak ich zwal tak ich zwal ale jak juz wyzej koledzy napisali te ogorki od kilku lat regularnie grywaja w pucharach, ogrywaja potentatow w swojej lidze graja naprawde ladna i szybka pilke, a co najwazniejsze strzelaja bramki, nie dosc ze sporo to w tej druzynie bramki strzelaja, pomijajac obroncow i bramkarza, praktycznie wszyscy to juz swiadczy o tym jak graja.
Inna kwestia ze nie sa mistrzami obrony choc jak trzeba taka jak w meczu ze Srokami potrafia wyjsc na zero w plecach, to wlasnie mnie martwilo w pierwszym meczu z Werderem, over byl typem dnia sporo osob sie na to rzucilo, a wynik znamy wszyscy.
Dzis over znow z marnym kursem wiec jakos mnie nie przekonuje ale za to bardzo ciekawie do dubelka wyglada typ:
AZ strzeli z kursem 1,50 to kurs z expekt, a mozna poszukac wyzej.
Dlaczego tak? Ano dlatego ze dzis spotkanie zdecydowanie pasujace do stylu gry Holendrow, Werder musi zaatakowac i AZ tylko bedzie na to czekac, Niemcy nie maja innej opcji mimo ze wiedza doskonale ze musza strzelic i to im szybciej tym lepiej, pierwsza bramka powinna pasc moim zdaniem dosc szybko bo granie na 0-0 nikomu nic nie daje,

Kurs na to ze AZ strzeli moze nie powala ale wydaje sie calkiem sensowny do jakiegos dubelka.
Raczej nie gram takich kursow ale ten dzisiejszy wydaje mi sie bardzo zasadny.

Pozdrawiam

Do góry
#1132282 - 12/04/2007 23:29 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: ___On]
maguire Offline
enthusiast

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 207
no cóż,jak dla mnie liga holenderska sklada sie z samych ogorkow poza oczywiscie psv,az i ajax.wygrali z psv w eindhoven?no to gratulacje,liverpool ich rozjechal 3-0,heh nie twierdze,ze psv jest slabe ale wysoki poziom tej ligi jest dla mnie bardzo watpliwy.Kovermars zgadza sie,a pozostala dwojka panow ktorych wymienil kolega Landzaat nadaje sie najwyzj na lawke werderu,co sadze o gospadarzach tego spotkania,mozna przeczytac wyzej...jesli o mnie chodzi,poprostu nie widze tutaj niespodzianki,to wszystko \:\) ja tego meczu nie ruszam,a kolegom zycze szczescia w takim razie

Do góry
#1132460 - 13/04/2007 00:06 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: maguire]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Tottenham - FC Sevilla
Typ: 1
Kurs: 2.15
Buk: GB
Stawka: 5/10

Tylko zwycięstwo w Pucharze UEFA może uratować sezon "Kogutom". Po pierwszym, przegranym 1:2 spotkaniu w Andaluzji podopieczni Martina Jola staną przed niezwykle trudnym zadaniem. Tottenham by awansować do następnej rundy musi bowiem pokonać obrońcę trofeum, FC Sevillę. Jednak nie będzie to łatwe, gdyż Juande Ramos w obecnym sezonie dysponuje bardzo silnym i wyrównanym składem. Znajduje to odbicie zarówno w doskonałej dyspozycji na niwie krajowej, gdzie piłkarze z Ramon Sanchez Pizjuan zajmują w Primiera Division drugie miejsce, jak również w europejskich pucharach. Jednak pomimo posiadania w kadrze wielu wysokiej klasy zawodników przyjezdni wystąpią dzisiaj solidnie osłabieni. Wszystko za sprawą kontuzji Andersa Palopa, bramkarza gości, który w wyniku kontuzji nie wystąpi na White Hart Lane. Zastąpi go nieopierzony David Cobene, który niemając żadnego doświadczenia w grach na tym poziomie, wobec nawałnicy "Spurs" może popełnić jakiś błąd. Co prawda w dotychczasowych grach spisywał się on całkiem nieźle, to jednak doprawdy ciężko jest porównywać występy w ulgowo traktowanym Pucharze Hiszpanii z ćwierćfinałem Pucharu UEFA. Dlatego też liczę, że Berbatov, Keane, Lennon i Defoe znajdą co najmniej jeden raz sposób na bramkarza Sevilli i zapewnią angielskiej drużynie awans do następnej rundy rozgrywek.

Do góry
#1168947 - 26/04/2007 05:43 Re: Puchar UEFA 1/4 finału [Re: Valverde]
Snowblind Offline
enthusiast

Meldunek: 22/12/2006
Postów: 362
Skąd: Warszawa
gw mnie jutro 2 overki duzo goli pada w tej edycji pucharu uefa
kursy ładne 2,0 i 1,9 na overy odpowiednio sevilli i werdera

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, akagi, Sensei, latajaca_holenderka, burbon), 3423 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582372 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25