Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1113367 - 06/04/2007 15:23 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: koszałek]
Mateusz099 Offline
enthusiast

Meldunek: 13/05/2006
Postów: 265
Skąd: W starym grodzie Przemysława.....
Originally Posted By: koszałek
Zablokowali by Ci konto w NETellerze ;\)


Nie zablokowali by ... nie mają takiej możliwości ...

Do góry
Bonus: Unibet
#1113460 - 06/04/2007 16:28 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: Mateusz099]
rozmus Offline
addict

Meldunek: 12/11/2006
Postów: 631
Oni pewnie maja lepszy kontakt z netellerem niż my.
Jesli kasy nie wplacisz, to daja cynk do netellera i on to robi.

Do góry
#1113556 - 06/04/2007 17:26 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: rozmus]
hbr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/05/2005
Postów: 4417
Skąd: EŁK
Mogą zablokować. tak jak mowi rozmus

Do góry
#1113618 - 06/04/2007 18:04 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: mirasPL]
ola_betrueQQ Offline
addict

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 436
Skąd: Elbląg
normalnie tak jak zawsze kilka kont, niech nawet 3 na mansion i siedzi 90$ hehe na swieta jak znalazl hehe

Do góry
#1113675 - 06/04/2007 18:35 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: bukma]
1raul1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2006
Postów: 5159
Skąd: Świdnik
Originally Posted By: bukma
zamielona : jakbym mial cos do kogos to mozesz byc pewna ze bym to napisal
napisalem dokladnie to co mi przekazali na czacie i nie mam zamiaru sie z tego wycofywac bo to jest prawda
a co do tego co ci napisala alicja to ja nie wiem z kim rozmawialem bo bylo podpisane jako "operator" i to on wlasnie mi napisal ze jesli juz skorzystalem z promocji do playboypoker od nich to do mansiona juz nie moge

tutaj nie chodzi o zadne pretensje czy ich brak ale radze przeczytac np posty raul1988 - ja osobiscie nie chce aby kolejne promocje byly opatrzone komentarzem: "nie dla polskich graczy" bo tracimy na tym wszyscy


Bijesz do mnie z czyms czy zle zrozumialem twojego posta ??

Do góry
#1113834 - 06/04/2007 19:41 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: 1raul1]
ola_betrueQQ Offline
addict

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 436
Skąd: Elbląg
raul1988 jak najbardziej sie z Toba zgadzam!
Pozdro

Do góry
#1113840 - 06/04/2007 19:41 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: ola_betrueQQ]
ola_betrueQQ Offline
addict

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 436
Skąd: Elbląg
a to co zacytowales to slowa bukma, nie moje \:\)

Do góry
#1113855 - 06/04/2007 19:45 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: ola_betrueQQ]
1raul1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2006
Postów: 5159
Skąd: Świdnik
Originally Posted By: zamielona
raul1988 jak najbardziej sie z Toba zgadzam!
Pozdro


:)))Ja wiem ze to Bukma napisal dlatego zacytowalem jego post :)Niewiem o co mu zbytnio chodzilo z tymi mojimi postami wiec grzecznie zapytalem mam nadzieje ze zaraz sie wypowie i wszystko sie wyjasni \:\)

Pozdro

Do góry
#1113897 - 06/04/2007 19:51 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: 1raul1]
pascal123 Offline
veteran

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1279
Pokerposted ma nowych wlascicieli. Od poprzednich dostalem okolo 5-6 sponsorshipow i oni dobrze o tym wiedzieli dlatego dawali mi co jakis czas. Bukma cos zle zrozumial albo wczesniej nie mial kontaktu z pokerposted.

Do góry
#1114027 - 06/04/2007 20:22 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: 1raul1]
bukma Offline
wredota

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 17149
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: raul1988
Originally Posted By: bukma
zamielona : jakbym mial cos do kogos to mozesz byc pewna ze bym to napisal
napisalem dokladnie to co mi przekazali na czacie i nie mam zamiaru sie z tego wycofywac bo to jest prawda
a co do tego co ci napisala alicja to ja nie wiem z kim rozmawialem bo bylo podpisane jako "operator" i to on wlasnie mi napisal ze jesli juz skorzystalem z promocji do playboypoker od nich to do mansiona juz nie moge

tutaj nie chodzi o zadne pretensje czy ich brak ale radze przeczytac np posty raul1988 - ja osobiscie nie chce aby kolejne promocje byly opatrzone komentarzem: "nie dla polskich graczy" bo tracimy na tym wszyscy


Bijesz do mnie z czyms czy zle zrozumialem twojego posta ??


z niczym do ciebie nie bije ale po przeczytaniu twojego posta wyzej ktory brzmial jakos tak: "To nie jest w mojim interesie zeby sie pytac ich czy moge korzystac z dwoch bounsow... " napisalem to co mysle - ze to jednak jest nie tylko w twoim ale i naszym interesie zeby sie jednak pytac bo zapytanie nic nie kosztuje
jesli chodzi o to co napisal pascal123 to zrozumialem dokladnie to co mi napisano na czacie
moje pytanie brzmialo w tlumaczeniu tak: "czy jesli skorzystalem z promocjii playboypoker to moge teraz jeszcze skorzystac z promocji do mansion?"
odpowiedz znaczyla dokladnie to: "jesli juz otrzymal pan sponsoring do playboypoker nie moze pan juz teraz skorzystac z promocji do mansion"
co jak co ale moj ang jest na takim poziomie ktory umozliwia mi zrozumienie tego co mi napisal operator bez domyslania sie o co moglo chodzic ;\)

to tyle wyjasnien ode mnie - jesli ktos ma jeszcze jakies pytania to z checia odpowiem
pozdrawiam

Do góry
#1114117 - 06/04/2007 20:42 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: bukma]
1raul1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2006
Postów: 5159
Skąd: Świdnik
Ale ja nie czaje wogule o co ci chodz ??Pisalem ci juz ze dwa razy ze korzystalem z ich sponsoringu juz kilkarazy i za kazdym razem dostalem ten sponoring i spelnilem warunki jaki zalorzyli!Teraz po kilku miesiecznej przerwie u nich pojawli sie znowu z troche aktywiniejszym liveczatem wiec weszlem i tak jak zawsze zapytalem o sponsoring...Zalatwilem to w 10 minut wyslalem skan i zalatwione...Potem zalorzylem ten temat specjalnie dla takich jak ty zeby wzieli udzial w tej promocji i okazalo sie ze daja jeszcze sponsoring do Manison wiec weszlem zapytalem ladnie czy moge skorzystac i dostalem go. Jeszcze raz pisze "zapytalem" czy maja jakies sponsoring i nie bylo potrzebne pytac czy moge skorzystac jeszcze raz ze sponsoringu bo korzystalem juz z 5-ciu innych i nigdy nie bylo problemow...Skoro ty jestes taki spoko i wogule to zadawaj wiecej pytan w takim stylu to nigdy nie dostaniesz zadnego sponsoringu bo kazdy bedzie cie robil w bambuko...Poczytaj sobie starsze tematy o PokerPosted i sponsoringach od nich...A takze wypowiedzi innych w tym temacie to zobaczysz ze tylko ty miales jakis problem z dwoma kontami...Moze dlatego ze pierwszy raz korzystales z ich uslug i nie sa przekonani do ciebie...

Pozdro

Do góry
#1114287 - 06/04/2007 21:05 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: bukma]
Mateusz099 Offline
enthusiast

Meldunek: 13/05/2006
Postów: 265
Skąd: W starym grodzie Przemysława.....
Znacie już jakiś przypadek zeby komus zablokowali netellera ? Bo ja nie, moze maja lepszy kontakt ale napewno nie maja takiej mocy aby neteller - firma zyjaca z klientow sama blokowala im konta, bez podstawy prawnej ...

Do góry
#1114380 - 06/04/2007 21:18 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: Mateusz099]
mielone Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 2130
Skąd: Elblag
mateusz ale po co to drazyc... o_O dostales kase zeby wplacic do denego pokeroomu i to robisz... proste... zobacz na raula czlowiek uczciwy wplacal gdzie kazali i zobacz ile dostal... ja zreszta podobnie kilka miesiecy temu dostalem bonusy chyba do 4 czy 5 pokerromow i wyrobilem tyle ptk/rh o ile mnie prosili... rowniez dostalem do playboypoker kase zrobilem co trzeba i jak ich zlapie naczacie zapytam czy maja sponsoringi do mansion... wiec krotko mowiac uczciwosc wobec takiej firmy jest solidnie wynagradzana...

Do góry
#1114401 - 06/04/2007 21:25 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: Mateusz099]
Dżunior Offline
old hand

Meldunek: 25/01/2007
Postów: 1045
Skąd: z Centrum
Originally Posted By: Mateusz099
Znacie już jakiś przypadek zeby komus zablokowali netellera ? Bo ja nie, moze maja lepszy kontakt ale napewno nie maja takiej mocy aby neteller - firma zyjaca z klientow sama blokowala im konta, bez podstawy prawnej ...


a co tak wypytujesz ??? masz coś na sumieniu ??? ja miałem przypadek chyba z rok temu, była podobna strona do pokerposted.com dawali darmowe depozyty do różnych pokerów, no i zszedłem na złą drogę czyli wywaliłem ich na ten chajs, przychodziły mi różne emaile z różną treścią (nawet ich nieczytałem) no i zablokowali mi konto NETeller, pisałem do netellera, żeby mi odblokowali to kazali mi do nich zadzwonić i zweryfikować dane to opsrałem to ;\) chyba po 3 miechach poprosiłem ich grzecznie na czacie żeby mi odblokowali i bezproblemowo odblokowali. Jak ktoś doniesie im że oszukujesz to mogą Ci zamknąć konto, ale czy im się to opłaca ?? przecierz ich nie oszukałeś tylko jakiegoś jelenia z netu który zarabia na tym że daje innym chajs, ale tylko jak wpłacisz tam gdzie on sobie tego życzy. Po jakimś czasie Neteller o tym zapomina i odblokowuje bezproblemowo

Do góry
#1114417 - 06/04/2007 21:32 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: Dżunior]
1raul1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2006
Postów: 5159
Skąd: Świdnik
No tak Dżunior moze i masz racje co do Netellera...Ale spojrz na to z drugiej strony jesli ta firma zobaczy ze coraz wiecej osob robi ich w konia to zablokuja promocje i nie bedzie nic!!Nie lepiej wplacic ten bonus do tego pokera rozegrac te pare punktow i wyplacic ?!Przeciez nie kaza ci grac jakis astronomicznych liczb punktow!!A jak raz ich zrobisz w ch** to drugiej szansy juz od nich nie dostaniesz...A chyba lepiej dostac z 5,6 sponsoringow na kwote 100-200$ w jakims czasie niz raz ich przewalic na jakies 20,30$ no nie ??

Do góry
#1114462 - 06/04/2007 21:42 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: 1raul1]
Dżunior Offline
old hand

Meldunek: 25/01/2007
Postów: 1045
Skąd: z Centrum
no właśnie o to chodzi, taka firma jak pokerposted to idealny sponsor bo 30$ to mało ? a jak jeszcze dostaniesz tych 30$ do 3 albo 6 pokerów to normalnie żyłka w necie, no ale jak ktoś dostanie te 30$ do jednego pokera i zamiast ich wpłacić tam gdzie oni sobie tego życzą to koniec sponsorwania dla niego i niestety dla innych. Więc wniosek jest jeden, niewalz nimi w ch*j bo i tak stracisz więcej niż mógłbyś mieć.

Do góry
#1114479 - 06/04/2007 21:45 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: Dżunior]
pascal123 Offline
veteran

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1279
Originally Posted By: Dżunior
Originally Posted By: Mateusz099
Znacie już jakiś przypadek zeby komus zablokowali netellera ? Bo ja nie, moze maja lepszy kontakt ale napewno nie maja takiej mocy aby neteller - firma zyjaca z klientow sama blokowala im konta, bez podstawy prawnej ...


a co tak wypytujesz ??? masz coś na sumieniu ??? ja miałem przypadek chyba z rok temu, była podobna strona do pokerposted.com dawali darmowe depozyty do różnych pokerów, no i zszedłem na złą drogę czyli wywaliłem ich na ten chajs, przychodziły mi różne emaile z różną treścią (nawet ich nieczytałem) no i zablokowali mi konto NETeller, pisałem do netellera, żeby mi odblokowali to kazali mi do nich zadzwonić i zweryfikować dane to opsrałem to ;\) chyba po 3 miechach poprosiłem ich grzecznie na czacie żeby mi odblokowali i bezproblemowo odblokowali. Jak ktoś doniesie im że oszukujesz to mogą Ci zamknąć konto, ale czy im się to opłaca ?? przecierz ich nie oszukałeś tylko jakiegoś jelenia z netu który zarabia na tym że daje innym chajs, ale tylko jak wpłacisz tam gdzie on sobie tego życzy. Po jakimś czasie Neteller o tym zapomina i odblokowuje bezproblemowo


W sytuacji jaką opisales jeleniem jesteś tylko i wyłącznie Ty. Bez obrazy ale jak kazdy bedzie do tego podchodzil jak Ty wtedy to takich promocji nie bedzie i nie bedziesz mial nawet mozliwosci zrobic kogokolwiek w bambuko. \:\)

Do góry
#1114486 - 06/04/2007 21:46 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: Dżunior]
Dżunior Offline
old hand

Meldunek: 25/01/2007
Postów: 1045
Skąd: z Centrum
poprawka co do wniosku:
"Niewal z nimi w ch*j bo stracisz więcej niż mógłbyś mieć"

Do góry
#1114493 - 06/04/2007 21:48 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: Dżunior]
Dżunior Offline
old hand

Meldunek: 25/01/2007
Postów: 1045
Skąd: z Centrum
pascal123 spoko, niemusisz mi tego wyjaśniać, jestem człowiekiem rozumnym ;\)

Do góry
#1114629 - 06/04/2007 22:33 Re: 20$ Free na PlayboyPoker [Re: 1raul1]
bukma Offline
wredota

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 17149
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: raul1988
Ale ja nie czaje wogule o co ci chodz ??Pisalem ci juz ze dwa razy ze korzystalem z ich sponsoringu juz kilkarazy i za kazdym razem dostalem ten sponoring i spelnilem warunki jaki zalorzyli!Teraz po kilku miesiecznej przerwie u nich pojawli sie znowu z troche aktywiniejszym liveczatem wiec weszlem i tak jak zawsze zapytalem o sponsoring...Zalatwilem to w 10 minut wyslalem skan i zalatwione...Potem zalorzylem ten temat specjalnie dla takich jak ty zeby wzieli udzial w tej promocji i okazalo sie ze daja jeszcze sponsoring do Manison wiec weszlem zapytalem ladnie czy moge skorzystac i dostalem go. Jeszcze raz pisze "zapytalem" czy maja jakies sponsoring i nie bylo potrzebne pytac czy moge skorzystac jeszcze raz ze sponsoringu bo korzystalem juz z 5-ciu innych i nigdy nie bylo problemow...Skoro ty jestes taki spoko i wogule to zadawaj wiecej pytan w takim stylu to nigdy nie dostaniesz zadnego sponsoringu bo kazdy bedzie cie robil w bambuko...Poczytaj sobie starsze tematy o PokerPosted i sponsoringach od nich...A takze wypowiedzi innych w tym temacie to zobaczysz ze tylko ty miales jakis problem z dwoma kontami...Moze dlatego ze pierwszy raz korzystales z ich uslug i nie sa przekonani do ciebie...

Pozdro


chyba nie przeczytales ze zrozumieniem o co mi chodzilo albo przeczytales niedokladnie
nie mialem zadnego problemu z dwoma kontami bo jak sie zapytalem czy przysluguje mi sponsoring do mansion jak juz korzystalem z tego w playboy poker po otrzymaniu odpowiedzi przeczacej zakonczylem sprawe
pytalem nie dlatego ze mi sie nudzilo tylko po to aby nie zablokowali promocji dla nastepnych uzytkownikow - zastanow sie co piszesz o moim zachowaniu
piszesz ze to ze sie pytalem aby inni mogli w przyszlosci korzystac bylo bledem a ja uwazam wrecz przeciwnie
to ze chcialem byc uczciwy jest wedlug ciebie bledem ?
jesli tak to mamy zgola odmienne zdanie
za sam fakt zalozenia tego tematu oczywiscie nalezy ci sie podziekowanie i mimo ze ja nie korzystalem z twojego zrodla tylko z innego to jestem w stanie przylaczyc sie do podziekowan

na koniec tylko napisze ze jestem w stanie zrozumiec twoja kontrofensywe ale zastanow sie po co ja pisalem swoje posty tutaj - nie po to zeby kogos atakowac tylko aby ludzie zrozumieli ze nie oplaca sie dla tych paru dolarow blokowac promocje dla wszystkich polakow (bo tak to wlasnie sie skonczylo)
bo stracimy na tym wszyscy

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, VVega, ElNinho[mmdea], 11kera11, akagi, Irek, igea23, Zaixi), 2050 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581190 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49