Strona 8 z 10 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 >
Opcje tematu
#1051864 - 16/03/2007 21:47 Re: League Championship 2006/07 [Re: rene]
Don Pedro® Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 5608
Skąd: -0-motyva
Originally Posted By: rene

Jednym okiem zerknę, bo szykuję się na derby Łodzi
Wszyskim, którzy grają na "świętoszków" życzę powodzenia, choć ja sam sobie ten mecz odpuszczę
Kibicuję tej drużynie, ale ostatnio mnie jej gra i wyniki nie przekonują.


Ot i rozsądnie zrobiłeś. 14 strzałów na bramkę i tylko raz Sagan wsadził. Kolczatki wypunktowały Świętych.

Do góry
Bonus: Unibet
#1051871 - 16/03/2007 21:53 Re: League Championship 2006/07 [Re: Don Pedro®]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Nie rozumiem czym kierował się trener Soto w układaniu pierwszej "jedenastki". Nie było nawet na ławce rezerwowych Skacela i kilku innych dobrych graczy ale za to w pierwszy składzie wybiegł Wright-Phillips który nie tylko moim zdaniem (mecz oglądałem w towarzystwie znajomego anglika) był żałośnie słaby i nadawał się do zmiany po 30min! Reasumując, moim zdaniem złe wybory trenera plus brak skuteczności i w efekcie zakład przegrany \:\(

Do góry
#1051873 - 16/03/2007 21:55 Re: League Championship 2006/07 [Re: DJ SOSNA]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
Originally Posted By: DJ SOSNA
w efekcie zakład przegrany \:\(


DJ zdążyłeś nas do tego przyzwyczaić \:\(

Do góry
#1051895 - 16/03/2007 22:03 Re: League Championship 2006/07 [Re: Feel-Tsu]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
Originally Posted By: Feel-Tsu
jesli problemow nie sprawi tylko powracajacy do skladu Cureton to dzis powinno byc spokojne zwyciestwo gospodarzy, a jesli nie spokojne to wazne ze 3 punkty pozostana w Southampton



no i Cureton sprawil klopoty gospodarzom, na tyle wystarczajaco duze, ze na St. Marys nie zostal nawet punkt...cóż takie jest zycie, i taka jest ta liga:)

efekt - jak slusznie zauwazyl Sosna - przegrany zaklad i tyle trudno, ale nikt nie mowil ze bedzie łatwo

trzeba jutro uderzyc w Leeds i tyle tego dobrego:)

Do góry
#1051914 - 16/03/2007 22:08 Re: League Championship 2006/07 [Re: Feel-Tsu]
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
maleo z Twojego pustego komentarza to i Salomon nie naleje....

Do góry
#1051917 - 16/03/2007 22:08 Re: League Championship 2006/07 [Re: maleo]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
Originally Posted By: maleo
Originally Posted By: DJ SOSNA
w efekcie zakład przegrany \:\(


DJ zdążyłeś nas do tego przyzwyczaić \:\(


maleo Twoj post niewiele wniosl do tematu Championship, jesli typowales inaczej niz wiekszosc to gratuluje, ale tego typu komentarze nie sa mile widziane, tym bardziej jesli gra dotyczy najtrudniejszej ligi swiata, jaka jest 2. angielska

Do góry
#1051931 - 16/03/2007 22:17 Re: League Championship 2006/07 [Re: maleo]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110878
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: maleo
Originally Posted By: DJ SOSNA
w efekcie zakład przegrany \:\(


DJ zdążyłeś nas do tego przyzwyczaić \:\(


OSTRZEZENIE

Do góry
#1052113 - 16/03/2007 23:38 Re: League Championship 2006/07 [Re: rafal08]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Southampton w tym sezonie dawał już wiele znaków, że z nimi coś nie tak.

Ja skutecznie wyleczyłem się z nich jak zobaczyłem mecz z Preston NE. Od tamtej pory moje obawy skutecznie potwierdziły mecze z Stoke, Cardiff i dzisiejszy.

Co z tego, że Święci oddają najwięcej strzałów w lidze ? Ano nic, bo to nie są groźne strzały, bramkarze rywala wcale nie rozgrywają życiowych meczy, a piłkę z siatki wyjmują stosunkowo małą ilość razy w porównaniu do ilości strzałów.
O obronie nie wspomnę, bo zrobiłem to już wcześniej.

Może i Burley ma kłopoty bogactwa, ale chyba się w tym zatracił i stąd problem. Za dużo tych puzzli i nie wiadomo jak je ułożyć.

Do góry
#1052796 - 17/03/2007 07:56 Re: League Championship 2006/07 [Re: jinx]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
dzis jak tylko wstałem rano, wpadł mi do głowy interesujacy tripelek. nie mam jednak teraz czasu, aby pisac co? gdzie? kiedy?
powiem krotko, a w zasadzie napisze:
Leicester - QPR 1 1.85
Southend - Leeds x2 1.45
Sunderland - Hull 1 1.50

Na Walker Stadium tym razem kibice Lisow powinni zobaczyc zwyciestwo swojej ekipy z bvroniacym sie przed spadkiem zespolem z Londynu.zwlaszcza iz do skladu miejscowych powraca dzis "There's only one - Matty Fryatt" i sila ognia Lisów jest jeszcze wieksza niz zwykle. a w druzynie QPR nie zagra ten ktorego najbardziej mozna sie obawiac czyli Dexter Blackstock.

zatrzymac Eastwooda - taki cel przyswieca obroncom Leeds, ktorzy jada do Southend powalczyc o utrzymanie w lidze. moim zdaniem to jeden z najwazniejszych w tym sezonie meczy dla zespolu Dennisa Wise'a. strata punktow przez gosci sprawi, iz Southend moze podobnie jak np. Hull uciec z grona zespolow aspirujacych do spadku. porazka bedzie przeciez oznaczac strate do Southendu juz 6 punktow, a to moze miec zgubne skutki dla Leeds

w tej kolejce Sunderland przy dobrym ukladzie moze nawet zrownac sie punktami z duetem Derby,BRum. potrzebne jest jednak zwyciestwo nad Hullem, ktory wygrywajac w Luton zapewnil sobie spokoj w ligowej walce na tydzien:) z kolei podopieczni Keane'a zremisowali z solidnym Stoke i teraz 3 punktow musza szukac z podopiecznymi Browna. licze ze bedzie dobrze i Koty ze Stadium of Light zbliza sie do miejsca dajacego bezposredni awans

Leicester, Leeds x2, Sunderland = AKO około 4 \:\)

Do góry
#1055653 - 18/03/2007 08:56 Re: League Championship 2006/07 [Re: Feel-Tsu]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
WBA - BIRMINGHAM

Co do typu na 1X2 nie zabieram głosu, spróbuję coś innego.

Jako że to pojedynek dwóch czołowych drużyn to najbardziej prawdopodobny wydaje się under, gdyż wydaje mi się, że gra toczyć się będzie w środku pola z małą ilością sytuacji podbramkowych. Kursy nie powalają (1.65-1.7), w związku z czym zastanawiam się nad inną opcją.

Mianowicie remis do przerwy. W tym sezonie obie ekipy mają odpowiednio 18 i 17 remisów do przerwy.

A jako że mecz jest w ofercie live, to można jeszcze skontrować na drużynę, która bedzie prowadziła do przerwy, gdyż:

bilans, gdy prowadzili do przerwy
WBA 9-1-1
Birm 13-1-0

bilans, gdy przegrywali do przerwy
WBA 0-2-7
Birm 0-1-5

Kursy na WBA spadają, serwisy donoszą o problemach w Birmingham, poza tym pauzuje McSheffrey, co moim zdaniem może skutkować skupieniem się gości na obronie i kontrami.

Do góry
#1088526 - 28/03/2007 17:47 Re: League Championship 2006/07 [Re: jinx]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
40 kolejka, 31 marca
Leeds - Preston (30.03)
Barnsley - Derby
Burnley - Luton
Cardiff - Sunderland
Colchester - Norwich
Crystal Palace - Sheffield Wed
Hull - Southend
Ipswich - Plymouth
QPR - West Brom
Stoke - Leicester
Wolves - Southampton

Birmingham - Coventry (1.04)

Do góry
#1095421 - 30/03/2007 23:53 Re: League Championship 2006/07 [Re: jinx]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Nie lubię typować meczy po 2-tygodniowej przerwie i dziś raczej sobie daruję. Chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt, iż w tym roku rozgrywki w 2,3 i 4 lidze są cholernie wyrównane. Nie ma tak jak w latach ubiegłych wiodącej ekipy, do ostatecznych rozstrzygnięć wciąż daleko.

A dziś pojedynek dwóch ekip grających o różne cele. I ciekawostka: Leeds nigdy nie grał na poziomie 3 ligi, a Preston choć grał w barażach 7-krotnie nigdy ich nie wygrał !!! Jeśli awansował, to bezpośrednio. Mają więc obie drużyny o co walczyć.
Mecz w ofercie LIVE, również na Polsacie Sport, więc kilka statów:

pierwsza połowa
Leeds Utd 8-17-14
Preston NE 13-13-12
bilans, gdy wygrywali do przerwy
Leeds Utd 6-1-1
Preston NE 12-1-0
bilans, gdy przegrywali do przerwy
Leeds Utd 0-2-12
Preston NE 2-3-7
bilans, gdy remisowali do przerwy
Leeds Utd 4-3-10
Preston NE 6-4-3
bilans, gdy strzelali pierwsi bramkę
Leeds Utd 10-2-2
Preston NE 16-1-0
bilans, gdy tracili pierwsi bramkę
Leeds Utd 0-2-21
Preston NE 4-4-10

H2H na boisku gospodarza: 10-5-9 39:32

Do góry
#1107442 - 04/04/2007 16:16 Re: League Championship 2006/07 [Re: jinx]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
41 i 42 kolejka

7 kwietnia
Hull - Norwich (6.04)
Leicester - Derby (6.04)
Southend - Colchester (6.04)
Birmingham - Burnley
Cardiff - Sheffield Wed
Coventry - QPR
Crystal Palace - Preston
Ipswich - Barnsley
Leeds - Plymouth
Luton - Southampton
Sunderland - Wolves
West Brom - Stoke

9 kwietnia
Barnsley - Birmingham
Burnley - Cardiff
Colchester - Leeds
Derby - Coventry
Norwich - West Brom
Plymouth - Leicester
Preston - Southend
QPR - Luton
Sheffield Wed - Ipswich
Southampton - Sunderland
Stoke - Crystal Palace
Wolves - Hull

Do góry
#1116708 - 07/04/2007 15:24 Re: League Championship 2006/07 [Re: jinx]
zmudaRTS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 1664
Leeds-Plymouth 1
Mecz dla Leeds byc albo nie byc,nie wygrywajac leca do 3 ligi na 90%,Plymouth o nic nie gra,wczoraj Southend u siebie poległo 0:3,i tym samym poznalismy juz pierwszego spadkowicza,nie wierze ze Leeds dzis nie wygra.

Do góry
#1116757 - 07/04/2007 16:19 Re: League Championship 2006/07 [Re: zmudaRTS]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
nie za wczesnie na 'poznanie spadkowicza'?? do konca jeszcze 6 kolejek i nie zauwazylem jakoby Southend mial kosmiczna strate do bezpiecznego miejsca
z dzisiejszych meczow:
Sunderland, Ipswich i Coventry
Sunderland to juz tradycyjnie w drugiej lidze rzadzi w pierwszej chłopcy do bicia - podejmuja Wolves ktore jest trenowane przez bylego menedzera Sunderlandu - Micka McCarthyego - a on zna te druzyne jak nikt inny - niech tez nikogo nie zmyli 0-6 z southampton - to byl mecz z gatunku jednej druzynie wszystko wpadało drugiej nic - kilka takich w sezonie sie zdarza - tym niemniej typujac co tydzien Sunderland nie sposob stracic wiec z sentymentu 1
Ipswich po zmianach w sztabie szkoleniowym podejmuje dogrywajacego beniaminka ktory wraz z biegiem sezonu pokazuje coraz wieksza 'klase' i ostatnimi czasy jest jednym z najwiekszych chlopcow do bicia - Ipswich ostatnimi czasy jak Norwich nie remisuje a Barnsley gra fatalnie wiec statystycznie rzecz ujmujac jesli nie bedzie przegranej gospodarzy to powinni oni to wygrac i jest to dla mnie najwazniejszy z dzisiejszych typow
Coventry zespol wlasnego boiska od dwoch sezonow podejmuje QPR druzyne ktora ostatnimi czasy dzwiga sie z dołka - goscie to druzyna w stylu Hull - nie sadze zeby bez zmiany szkoleniowca byli w stanie sie spiac na wiecej niz 1 mecz - jako ze w srodku tygodnia pokonali Preston dzis oczekuje ich lania
Co wyjdzie zobaczymy gram wszystko singlami - kursy od 1.72 sunderland a Ipswich i Coventry po 1.9 - wejda dwa typy bedzie zysk - pozdrawiam

Do góry
#1117041 - 07/04/2007 19:10 Re: League Championship 2006/07 [Re: jinx]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Sunderland - Wolverhampton Wanderers 1 1.75 Unibet 4/10

Do składu Sunderlandu po kontuzjach wracają Stephen Elliott i Carlos Edwards. To powoduje, że Keano bedzie miał do dyspozycji prawie cały skład. W Wolves wraca do składu Jackie McNamara, który pauzował za kartki ale Rob Edwards jest wykluczony z gry. Nie zagra także Carl cort przechodzacy rehabilitacje po kontuzji. Wolves dostało lanie w ostatniej kolejce od Świętych u siebie 0-6, więc napewno mają jeszcze w pamieci tamtą porażke. Sunderland gra znakomicie w ostatnich 10 meczach notując 8 zwyciestw. Wolves na wyjazdach gra dobrze mając bilans 9-4-7 19-23. Jednak to moze byc za mało na rozpedzony Sunderland, który nie odpuszcza żadnemu przeciwnikowi. Ewentualne trzy oczka bardzo przybliżą Sunderland do awansu, więc mecz pomiędzy dwoma zespołami, które ciągle mają szanse na awans zapowiada się ciekawie. Wiecje szans na sukces daje tutaj gospodarzom.


Leeds United - Plymouth Argyle 1 1.95 BAH 5/10

Leeds w ostatnim meczu wygrało z Prestonem 2-1 po dramatycznej końcówce i bramce w ostatnich sekundach. Radość w ekipie gospodarzy była ogromna i dodała wiary w utrzymanie. Nie wiem, czy Leeds kiedykolwiek grało w trzeciej lidze, wiec spadek w tym roku byłby poprostu katastrofą. Teraz nadarzy sie okazja do zdobycia trzech punktów bo Plymouth na wyjazdach gra średnio a w ostatnich dwóch meczach wręcz tragicznie bo oddali dwa wyjazdy 0-3 i 0-4 odpowiednio z Ipswich i Burnley. Leeds dało rade w tym sezonie wygrac wyjazd z Plymouth a to ciężki do zdobycia teren. Tym bardziej u siebie powinni walczyć o wygraną. W leeds do składu po nieobecności wraca alan Thompson ale wylatuje z niego z kontuzją obrońca Frazer Richardson. W Plymouth powraca po pauzie za kartki David Norris, jednak jeszcze jedno spotaknie musi odcierpieć obrońca Mat Doumbe. Bardzo ważny mecz dla Leeds i jednocześnie spotkanie praktycznie o nic dla gosci. To pozwala szukać zwycięzcy w zespole gospodarzy.

Do góry
#1121520 - 09/04/2007 17:49 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: nerti]
szpila1910 Offline
enthusiast

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 307
Skąd: Radom
Czesc:

Oto moje typy na dzis:

1. Derby - Coventry typ: 1

Umocninie na pozycji lidera? Mysle , ze tak - awans Derby coraz blizszy! a Coventry ? czeka chyba na koniec sezonu!

2. Stoke - Cr.Palace typ: 1

Zaskoczyla mnie ostatnio dobra gra Stoke i mysle , ze podtrzymaja passe. Cr.Palace po zwyciestwie nad Preston zmotywowane , ale ... dzis kleska ;\)

3. Colchester - Leeds typ: X2

Leeds walczy o utrzymanie i moim zdaniem pozostana w lidze!!
Pomorze im w tym wywiezienie choc jednego pkt. z Colchester - a jest to realne!!

do tego dorzuce :
4. QPR - Luton typ: 1
5. Southampton - Sunderland typ : 2
6. Preston - Southend typ: 1

Pozdrawiam , prosze o komentarze !!

Do góry
#1121643 - 09/04/2007 19:02 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: szpila1910]
Happy Birthday konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Ja dzisiaj postawie w Championship na dwie druzyny:

Barnsley- Birmingham

Wymarzony rywal dla Brum by podniesc nadwyrezone porazka z Burnley morale. Ostatnie 6 spotkan pomiedzy tymi druzynami zakonczylo sie zwyciestwem druzyny z Birmingham. Barnsley dzieki swoim wegierskim internacjonalom zatrzymalo na chwile upadek ale kilka ostatnich meczow pokazuje, ze glownym problemem tej druzyny jest gra w defensywie.Dlatego wizyta druzyny z tak wielkim potencjalem ofensywnym nie wrozy nic pozytywnego dla druzyny z Yorkshire.

Typ: 2 1.91 ( Paddy Power )



Colchester - Leeds


Nie sposob nie zauwazyc odrodzenia Leeds w kilku ostatnich spotkaniach.Zwyciestwa nad Plymouth i Preston sprawily, ze po raz pierwszy od kilku miesiecy znalezli sie poza strefa spadkowa.Jednak tym razem rywal to tez druzyna na fali, poza tym swietnie grajacy na Layer Road beniaminek z Colchester. Cureton znow sie rozstrzelal i trudno bedzie go uciszyc.

Typ : 1 , kurs:2.1 ( Ladbrokes)

Do góry
#1122101 - 09/04/2007 21:03 Re: LEAGUE CHAMPIONSHIP [Re: konstruktor1]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Ja aż boję się pisać cokolwiek, bo już nie raz i nie dwa dostałem nauczkę, że w Angli co wydaje sięoczywistym, takowym nie jest.

Niby postawiłem na drużyny, które są na chwilę obecną (lub tak mi się wydaje) lepsze od przeciwnika, ale gdzieś ten margines niepewności zostaje. A to ze względu, że drużyny miały tylko jeden dzień na odpoczynek. Owszem trudno stracić formę w tak krótkim okresie czasu, ale dochodzi aspekt zmęczenia i ustawienia zespołu (rotacja w składzie).

W związku z tym poszedłem na łatwiznę i zagrałem w zasadzie wszystko co mi na myśl przyszło. Wyszło tego 43 typy (24 na 1X2, 16 na połówki i undery). A wszystko przez święta, lenistwo, brak czasu. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnie Colchesteru - ostatnie mecze pokazały, że w żadne układy nie wchodzą, ale jeśli tak dalej pójdzie, to wylądują w barażach. Chyba, że chłopaki chcą sobie zagrać na Millenium Stadium bądź nowym Wembley (szczerze nie wiem, gdzie mają odbyć się tegoroczne finały baraży). A to by była wielka niespodzianka.

Ciekaw też jestem postawy zespołów z dołu tabeli. Muszą szukać punktów wszędzie. A grają one z czołówką. Wracający z wyjazdów z trzema porażkami na koncie Preston podejmuje Southend. Moim zdaniem goście zbyt szybko awansowali z League One do Championship. Przecież jeszcze dwa lata temu szykowali się do baraży o League One (które wygrali). Mimo iż jestem ich kibicem, wydaje mi się, że tam wrócą.
Spadnie chyba też Barnsley, który gra wg schematu 1 mecz dobry, 3-4 słabe. Kto wie, może dziś wypadnie ten dobry ? Tylko że Birmingham bedzie szukał rechabilitacji za ostatnią wpadkę z Burnley.
Na chwilę obecną pewniakiem do spadku wydaje się Luton, a Leeds, QPR i Hull chyba jakoś z tego wybrną.

A u góry ? Tu sytuacja gmatwa się z każdą kolejką i kto wie, czy nie wmieszają się w to jeszcze Cardiff i Stoke.
I tak jak dobrze zrobiły drużynie Sunderlandu święta Bożego Narodzenia, tak dobrze Świetym zrobiła ostatnia przerwa na reprezentacje. Dziś mecz tych drużyn i tu może wydarzyć się wszystko, a żadna z ekip punktów raczej stracić nie chce.

Do góry
#1122192 - 09/04/2007 21:27 Re: League Championship 2006/07 [Re: jinx]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Southampton - Sunderland Obie strzelą TAK 1.72 Expekt 2/10

Święci prezentują ostatnio bardzo dobrą forme strzelecką, jednak aż dziw bierze, że już od dwóch spotkań nie stracili gola. W tym sezonie mają średnią goli straconych na mecz ponad 1 a obrońcy Southampton prezentują poziom defensorów Zagłębia Lubin. Tak samo wolni i mało zwrotni ale jeszce do tego nie ma tam zupełnie zgrania w tej formacji. Sunderland gra w ostatnim czasie bardzo dobrze. Wyniki te dają szanse podopiecznym keana na bezpośredni awans. Sunderland w tym sezonie na wyjeździe tylko w dwóch meczach nie strzelili gola a spotkań było 20. Southampton na dwadzieścia spotkań w tym sezonie u siebie nie strzeliło gola tylko w czterech meczach. Sunderland gra na wyjazdach bardzo dobrze i strzela ponad jednego gola na mecz. To samo tyczy się dryzyny świętych u siebie. W pierwszym meczu w tym seoznie padł wynik 1-1 teraz spodziewam się podobnego rezultatu.

Do góry
Strona 8 z 10 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], Józef Małolepszy), 3306 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581553 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49