Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#1124211 - 10/04/2007 18:07 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Manchester - Roma Obie strzelą TAK 2.10 Expekt 3/10

Piłkarze Romy odwiedzają dziś Manchester w prawie najmocniejszym składzie. Nie zagra jedynie zawieszony za kartki Simone Perotta oarz kontuzjowany od dłuższego czasu Max Tonetto. Wiekszym osłabieniem bedzie brak tego pierwszego, który zapewniał spokój w grze drugiej lini Romy. W ostatnim spotkaniu ligowym Spaletti mógł sobie pozwolić na ten komfort i oszczędzał kilku podstwaowych piłkarzy na dzisiejszy mecz. I tak nie zagrali choćby Totti, który podobno był lekko kontuzjowany, De Rossi czy Mancini, który powoli wyrasta na jedną z największych gwiazd tegorocznej Ligi Mistrzów. Widać, więc, że spotkanie z Man Utd jest dla Romy priorytetem. Manchester choć wydaje się być faworytem może mieć bardzo duże problemy. Gospodarze wpadli ostatnio w narazie mały kryzys ale jeśli jeszcze jakiś czas będą tak grali jak w ostatnich tygodniach to ten dołek bedzie się pogłębiał. Dla nich to także niezwykle ważne spotkanie bo Sir Alex chętnie zdobyłby w tym sezonie potrójną korone. Kłopot w tym, że w United ostatnio sporo kontuzji. Do zawieszonego za kartke z pierwszego meczu Scholsa na liste nieobecności dołączą Saha, Silvestre, Neville i Vidić a więc jak widać prawie cały blok obrony. A to właśnie konsekwentną defensywą wcześniej Manchester ogrywał swoich rywali. Oczywiście w ataku brylowali Ronaldo i Rooney ale gdyby nie mieli z tyłu odpowiednich ludzi do bronienia ich ataki nie przynosiłyby skutków w postaci kolejnych zwycięstw. Za kapitana MU, Nevilla zagra pewnie O'Shea, który lepiej czuje sie jako defensywny pomocnik, Silvestre był rezerwowym, więc jego brak nie bedzie bardzo odczuwalny. Brak Sahy powoduje, że Rooney może zagrać w tym meczu jedynego prawdziwego napastnika. Jednak największym według mnie osłabieniem United będzie brak Vidicia. Odkąd ten doznał kontuzji Manchester ma problemy w obronie. Problemy te mają na imię Wes a na nazwisko Brown. O ile, jeszcze ten piłkarz jest w rytmie gry to jako tako sie spisuje a nawet czasami (raz na sezon) błyśnie jakimś fenomenalnym występem. Jednak brak rytmu meczowego powoduje u niego dużą niepewność i to bardzo dobrze widac podczas spotkań. Głównie w obecności tego zawodnika upatruje szans na bramke dla Romy. Jego partner z defensywy także nie prezentuje się ostatnio dobrze. Rio Ferdinand bo o nim mowa zaliczył w meczu z Portsmouth "swojaka", co raczej mu nie pomoże w kolejnym spotkaniu. Kolejnym problemem Fergusona bedzie brak Scholsa. Ten sezon rudowłosego pomocnika jest naprawde kapitalny. Rozdziela mase piłek, reguluje tępo gry, oddaje drużynie to co ma najlepsze, jednak ambicją przesadził w Rzymie i teraz zagra za niego prawdopodobnie Fletcher. Jest to zawodnik, który umie rozegrać wspaniały mecz, posłać kapitalną prostopadłą piłke, jednak czesto nie wytrzymuje presji i na boisku wydaje się być nieco zagubiony. Watpie, więc, że pokieruje grą United. Odpowiedzialność za prowadzenie akcji spadnie pewnie na Ronaldo ale ten sam prochu nie wymyśli. Jako, że gospodarze mają spore problemy w defensywie a także bardzo rzadko nie strzelają u siebie gola spodziewam się tutaj przynajmniej po golu z obu stron. Awans Romy także wydaje się być cikawy, ale jednak nie skorzystam. Wielka presja spoczywa przede wszystkim na pikarzach Manchesteru, czy dziś sobie z nią poradzą? Bardzo dużo pwiedzą nam tutaj pierwsze minuty spotkania. Może tak 2-1 i jakaś dogryweczka? Wydaje się nawet całkiem realne.

Do góry
Bonus: Unibet
#1125023 - 10/04/2007 20:39 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Tijk]
Tommy Lee Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 22/07/2004
Postów: 1622
Skąd: Pittsburgh
cyt. "Hitzfeld jest lepszym strategiem od Ancelottiego, ma też lepszych wykonawców" ...."Zresztą Niemcy akurat grają fair, choć zapewne mi nie uwierzysz."...."Problem absurdalny, bo bukmacherzy w moich oczach są bardziej wiarygodni od złodziejskich firm ubezpieczeniowych, które z kolei są reklamowane w Niemczech"

Rene jak masz pisać takie głupoty i niedorzeczności na temat tego meczu to odpuść go sobie bo to co piszesz jest żałosne :/



Edit : Warto napisać coś więcej niż tylko krytyke w takim stylu. Krytyka Panie nie jest dobra, powninen być tylko aplauz i zaakceptowanie.



Edited by El_Darro (10/04/2007 20:47)

Do góry
#1125312 - 10/04/2007 21:37 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Tommy Lee]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Stane w obronie Rene, na pewno w pilce noznej Niemcy graja bardziej fair od Wlochow, moze bardziej twardo, moze ostrzej, ale bardziej fair...Hitzfeld przerasta wiekszosc treneirow o glowe, Ancelotti nie jest wyjatkiem...co do firm ubezpieczeniowych, to punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, ale punkt widzenie Rene niedorzecznoscia bym nie nazwa ...co do spotkan to dzisiaj widze overy zoltokartkowe w obu spotkaniach...i taki dubel zagram w toto over 4,5 + over 4,5...w obu spotkaniach druzyny, ktore nie przebieraja w srodkach jak tego potrzebuja, w kadrach bardzo duzo kandydatow na zoltko...Valencia bedzie grala na zwolnienie tempa, na czas...beda tez przerywac akcje taktycznymi faulami, Chelsea w razie problemow pokaze swoj "charakter", Drogba, Ballack i Essien to najpewniejsi kandydaci do zoltek w razie 0:0 i dlugiego rozgrywania w srodku badz obronie przez Hiszpanow...w drugim meczu Roma swoje bedzie odczekiwac, takze faulami , jesli Man U sie nie bedzie powodzic, to beda lecialy kartki, ze hoho, taki Rooney to pewniak :D. Pozdrawiam.

Do góry
#1125370 - 10/04/2007 21:46 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: polskignom]
Landzaat Offline
veteran

Meldunek: 31/07/2006
Postów: 1471
MU-Roma

Mu gra ostatnio coraz słabiej, ale przecież nikt nie jestem robotem żeby grać cały sezon na maxa. W najważniejszym momencie sezonu, czyli walka o mistrzostwo na wyspach i prym w Europie Manchester przeżywa lekki kryzys formy. Przeciwnie Roma, która jest pewna drugiego miejsca w Serie A i mogą się skupić na meczach w LM. Jest to historyczna chwila dla Romy, która po raz pierwszy awansowała do 1/8 finału. A może być jeszcze lepsza gdyż stoją przed bardzo dużą szansą na awans do półfinału LM. W ostatnim meczu Romy odpoczywał Taddei i Totti. Będą wypoczęci i głodni gry. Liczę na spryt i doświadczenie Tottiego, który może dać awans Romie.

TYP: Awans Romy 2.05


Valencia-Chelsea

Valencia to jedno z zaskoczeń tegorocznej LM, ale z takim składem co oni mają to powinni tu być co roku i walczyć o trofeum, ale nękają ich kontuzje i......po dobrym spotkaniu dopada ich słabszy okres gry. A Chelsea jest podbudowana jak nigdy, MU wreszcie stracił pkt i to aż 3! I Jose na pewno zmotywuje piłkarzy tak, żeby Ci gryźli trawę i awansowali. Jeśli dziś Chelsea przejdzie "Nietoperze" to powinni wygrać Premiership mimo tego, że mają o wiele trudniejszy terminarz od MU.

TYP:Awans Chelsea 2.02

Do góry
#1125651 - 10/04/2007 22:29 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Landzaat]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
....Moje typy

Valencia-Chelsea 2 ......Dzis byłem w Ladbrokes i w Hillu i pełne poruszenie..99% grajcych jest pewna wygranej anglikow,, mało tego grają dokladny wynik 2-0 dla TheBlues...Myslalem, analizowałem i doszedlem do wniosku ze taki wynik jest bardzo molziwy.hiszpanie zaczną pomalu i ostrożnie,,,anglicy mysle ze tez ale oni tak grac potrafią. W meczu pucharowym z Totenhame ( 1 mecz zremsiowali u sibie 3-3)zaczeli spokojnie ale stwarzali sytuacje i Szeva i Philips w koncu wbili brameczki.Jak wpadnie pierwsza to El che sie odkryje i wtedy czuje drugą i po wszystkim..Troszke to takie proste ale tak czuje,pilarsko wyzej cenie anglikow i gram grubo...Valecia-Chelsea 0-2......

Do góry
#1125730 - 10/04/2007 22:52 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: mirekinter]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Originally Posted By: mirekinter
....Moje typy

Valencia-Chelsea 2 ......Dzis byłem w Ladbrokes i w Hillu i pełne poruszenie..99% grajcych jest pewna wygranej anglikow,, mało tego grają dokladny wynik 2-0 dla TheBlues...Myslalem, analizowałem i doszedlem do wniosku ze taki wynik jest bardzo molziwy.hiszpanie zaczną pomalu i ostrożnie,,,anglicy mysle ze tez ale oni tak grac potrafią. W meczu pucharowym z Totenhame ( 1 mecz zremsiowali u sibie 3-3)zaczeli spokojnie ale stwarzali sytuacje i Szeva i Philips w koncu wbili brameczki.Jak wpadnie pierwsza to El che sie odkryje i wtedy czuje drugą i po wszystkim..Troszke to takie proste ale tak czuje,pilarsko wyzej cenie anglikow i gram grubo...Valecia-Chelsea 0-2......


dobrze mowisz..rano analizowalem raczej manu utd-rome no a pozniej za te pare sie wziołem , wlasnie taki scenariusz jest prawdopodobny, choc moze byc całkiem inny , ale mysle ze jako singla po kursie 2,6 [GB] warto jest zagrac ja to puszcze tak srednio bo mam przeczucie ze dzisiaj chcelsea pokaze wszytskim ze jednak potrafia grac w football. beda chceili tutaj udowodnić "cos" ...ja sprobuje

Valencia-Chelsea
Typ: 2
Kurs: 2,6 @ Gamebookers

Do góry
#1125751 - 10/04/2007 23:01 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: crova]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
sorry, ale lol z ta Wasza analiza Chelsea, Anglicy potrafia grac wolno, spokojnie, a Valencia to juz nie? Angole sa pewni wygranej Chelsea, wszyscy to graja? No to moze jednak awans Valencii? Chelsea juz miala w pierwszym meczu zmiesc przecietna, pelna kontuzji Valencie, jednak tego nie zrobila, Inter mial tez to zrobic, jednak tego nie zrobil, na chwile obecna to Valencia rozdaje wszystkie karty w tej parze, a mit genialnego taktyka i motywatora Mourinho juz dawno powinien prysnac, w sumie to nie wiem, czego jeszzce nie prysnal. tzn. wiem, pewnie dlatego, ze wygrywaja z Watfordem w 94. minucie \:D

Do góry
#1125777 - 10/04/2007 23:18 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: mirekinter]
Tommy Lee Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 22/07/2004
Postów: 1622
Skąd: Pittsburgh
Proszę bardzo wyjaśnienia:

cyt. "Hitzfeld jest lepszym strategiem od Ancelottiego, ma też lepszych wykonawców"
Pierwszy człon tej wypowiedzi jest dyskusyjny i można się długo spierać (kiedy ostatnio Hitzfeld odniósł sukces np.), natomiast powiedzenie że Bayern ma lepszych wykonawców niż Milan jest wyssane z palca! Jeden Kaka jest wart tyle ile 6 najlepszych zawodników Bayernu razem wziętych!


next - cyt."Problem absurdalny, bo bukmacherzy w moich oczach są bardziej wiarygodni od złodziejskich firm ubezpieczeniowych, które z kolei są reklamowane w Niemczech"
Zupełnie pomylone pojęcie kolegi, bo tu nie chodzi o wiarygodność jakieś tam firmy, ale o rozpowszechnianie hazardu! Nazwać absurdem mechanizm który z tym walczy nie jest na miejscu.


next - cyt."Zresztą Niemcy akurat grają fair, choć zapewne mi nie uwierzysz." - od kiedy Niemcy grają fair?! Przecież taki Kahn to przy Kace (którego zbeształeś) cham i prostak co wielokrotnie potwierdzał. Dla sprostowania Kaka nie jest Włochem ale Brazylijczykiem \:\)

ps. Jak już coś starasz się analizować, to trzymaj się faktów. Rób to rzetelnie nie kierując się osobistymi animozjami.

Do góry
#1126103 - 11/04/2007 00:49 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Tommy Lee]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Witam
Czytam opinie i widze ze sporo osob gra awans Romy,
pomijam kurs ktory jest beznadziejny bo przy wyniku 2-1 z Rzymu kwestia awansu jest otwarta dla jednych jak i dla drugich, a wrecz ze wskazaniem na gospodarzy.
Owszem sir Alex ma problemy kadrowe ale graja u siebie sa nadal bardzo silnym i wymagajacym rywalem.
Ktos napisal ze Ronaldo jest za slaby na Rome, no ja nie wiem czy to jest trafne stwierdzenie, nie chodzi tu konkretnie o Rome ale to naprawde zawodnik ktory nie dosc ze ma wielki talent to jeszcze ciagle sie uczy i moze czesto ma zapey gwiazdorskie ale pod okiem Szkota nie zdarza mu sie to tak czesto, duzo widzi, doskonale podaje pojedynki 1 na 1 sa z nim bardzo ciezkie choc akurat w meczu z Wlochami przekonal sie ze swoich sztuczek nie moze naduzywac przeciwko niezmordowanym obroncom Rzymian.
Rooney, Giggs to nie ulomki grac w pilke potrafia, VdS faktycznie ostatnio jakby slabiej ale to bramkarz z najwyzszej polki.

Roma pod wodza Spallettiego to faktycznie bardzo silna druzyna i co najwazniejsze gra prawie koncertowo z najsilnieszymi rywalami,
brak problemow kadrowych to kolejny plus, Totti w takiej formie to skarb, nawet niezbyt pewny Doni w bramce ostatnio jakby podciagnal poziom do reszty druzyny.
Jedyne co mnie martwi przed dzisiejszym meczem to fakt ze trener zamierza wystawic Wilhelmsona ktory za nic w swiecie nie pasuje do tej druzyny, nie twierdze ze jest to slaby zawodnik ale jakos Mirko Vucinic ktory dal ostatnio zmiane Szwedowi jest o klase lepszy, a co wazniejsze lepiej rozumie sie reszta graczy.

Dobrym typem jest ten ktory przedstawil Maxi czyli obie druzyny strzela.
Roma nie przyjedzie bronic wyniku czy grac na 0-0, kto sledzi ta druzyne widzi doskonale ze podopieczni Spallettiego graja do przodu, nie boja sie podjac walki z renomowanymi rywalami na ich boisku,
gospodarze w swietle pierwszego meczu tez nie beda tymi ktorzy beda sie zawziecie bronic, oni musza strzelic.

O ile Anglicy beda chcieli od poczatku narzucic swoj styl o tyle Wlosi beda upatrywac swoich szans duzo spokojniej choc kasac beda regularnie i mam ndzieje ze skutecznie.

Chcialbym zeby awansowali Rzymianie ale mam swiadomosc ze to bedzie bardzo trudne,
dlatego dzis Obie druzyny strzela za 2,05 za 5/10
oraz
over ale tutaj poczekam sobie pierwsze 10 minut meczu.

Do góry
#1126297 - 11/04/2007 01:24 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
.......Analize meczu podalem , wiem ze jest banalna ale chyba nie pwoeisz mi ze , ze wiekszosc gra na anglików to Ty uderzasz na 1 jest czyms sensownym..(do polskignom)

Porównalem składy,wszystkie za i przeciw , i wyszlo mi na triumf anglikow,Wiem ze wszystko pokaze boisko , ale jestem przekonany ze dzis lepsza okaże sie Chelsa.
Cech>Canizaresa
Diarra,Cole,Terry,Carvalho > Morreti,Ayala,Horno,Miguel
Mikel,Balack.Lamprad.Essien > Albleda,Albiol,Joaquin,Angulo
Szewczenko,Drogba = Villa,Silva
Mourinho > Floresa
Presja Chelsea > Valenci , w tym przypadku na niekozysc anglikow

Takie moje sugestie, niebiescy przyparci do muru potrafią sie podniesc, pokazal to mecz z Totenhamem,Watfordem,Porto ...Remis u siebie i wygrana na wyjedzie i marzenie o połfinale sie spełni...

Do góry
#1126797 - 11/04/2007 02:15 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: polskignom]
inzynierk Offline
na zawsze POLSKA


Meldunek: 19/11/2004
Postów: 1135
Originally Posted By: polskignom
co do spotkan to dzisiaj widze overy zoltokartkowe w obu spotkaniach...i taki dubel zagram w toto over 4,5 + over 4,5...w obu spotkaniach druzyny, ktore nie przebieraja w srodkach jak tego potrzebuja, w kadrach bardzo duzo kandydatow na zoltko...Valencia bedzie grala na zwolnienie tempa, na czas...beda tez przerywac akcje taktycznymi faulami, Chelsea w razie problemow pokaze swoj "charakter", Drogba, Ballack i Essien to najpewniejsi kandydaci do zoltek w razie 0:0 i dlugiego rozgrywania w srodku badz obronie przez Hiszpanow...w drugim meczu Roma swoje bedzie odczekiwac, takze faulami , jesli Man U sie nie bedzie powodzic, to beda lecialy kartki, ze hoho, taki Rooney to pewniak :D. Pozdrawiam.


Popieram w całej rozciągłości, a już w meczy Man U - Roma over wygląda jak sure bet, wszak mecz sędziuje ulubieniec niejednej publiczności ... Lubos Michel \:D

Zresztą w drugim meczu wcale nie lepszy Vassaras, do tego stawka i argumenty przedmówcy i overy jak się patrzy. \:\)

Do góry
#1126831 - 11/04/2007 02:21 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: inzynierk]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
mi się wydaje ze po akcji scholsa w 1 meczu to zawodnicy ManU będą bardzo uważać na kartki,wiadomo ze wlosi będą podpuszczać i takiego zawadiake jak rooney latwo mozna sprowokowac aczkolwiek SAF napewno ten temat bardzo cisnoł i tak jak 1 meczu bylem pewien wielu żółtych a nawet czerwonej to w tym meczu czerwa moim zdaniem nie będzie.
Ja gram deliktanie Correct Score
NIETOPERZE-THE BLUES 0-1
DIABŁY-ROMA 1-0
pozdrawiam i życze wygranych:)

Do góry
#1126895 - 11/04/2007 02:34 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: mirekinter]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: mirekinter
.......Analize meczu podalem , wiem ze jest banalna ale chyba nie pwoeisz mi ze , ze wiekszosc gra na anglików to Ty uderzasz na 1 jest czyms sensownym..(do polskignom)

Porównalem składy,wszystkie za i przeciw , i wyszlo mi na triumf anglikow,Wiem ze wszystko pokaze boisko , ale jestem przekonany ze dzis lepsza okaże sie Chelsa.
Cech>Canizaresa
Diarra,Cole,Terry,Carvalho > Morreti,Ayala,Horno,Miguel
Mikel,Balack.Lamprad.Essien > Albleda,Albiol,Joaquin,Angulo
Szewczenko,Drogba = Villa,Silva
Mourinho > Floresa
Presja Chelsea > Valenci , w tym przypadku na niekozysc anglikow

Takie moje sugestie, niebiescy przyparci do muru potrafią sie podniesc, pokazal to mecz z Totenhamem,Watfordem,Porto ...Remis u siebie i wygrana na wyjedzie i marzenie o połfinale sie spełni...



Czego wyzej cenisz Mourinho, czego wyzej cenisz obrone Chelskij?

Jak wszyscy graja na a, to to jest lepszy argument by postawic na b, niz Twoje suche porownanie mozliwosci formacji tych ekip, ktore jest bardzo dyskusyjne. Nie doceniasz umiejetnosci Floresa jako trenera, moze dlatego, ze zyjesz premiership, nie wiem, nie moja sprawa, moge Ci tylko napisac, ze sie z Toba nie zgadzam.

Do góry
#1126913 - 11/04/2007 02:38 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: polskignom]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Niebiescy beda cisnac, Hiszpanie graja niezle z kontry, zreszta jedni i drudzy w tym sie lubuja,
over za 2,65 piechota nie chodzi i na mala stawke zasluguje;-)

Tak na szybko bo za chwile mecze.

Do góry
#1127756 - 11/04/2007 04:59 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
chyba nie było osoby na tym świecie która by trafiła correct score na mecz ManU
oby sie nie zachlysneli tą wygraną
jednak angielski finał zbliza sie nieublaganie
\:\)

Do góry
#1127764 - 11/04/2007 05:02 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Warren]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Biczu
chyba nie było osoby na tym świecie która by trafiła correct score na mecz ManU
oby sie nie zachlysneli tą wygraną
jednak angielski finał zbliza sie nieublaganie
\:\)


Chyba nie ma \:D
A swoją drogą Roma była blisko awansu \:D \:D \:D
na szczęście drugi typ mi wszedł - obie strzelą

Do góry
#1127769 - 11/04/2007 05:04 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Warren]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
ManUTD VS Bayern-----MANUTD---\
----the blues!!
Liverpool VS Chelsea-CHELSEA--/
Pozdrawiam

Do góry
#1127771 - 11/04/2007 05:05 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Warren]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
oby tylko jutro liverpool nie odwalil szopki...

Do góry
#1127782 - 11/04/2007 05:08 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Warren]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
AC Milan 1-2.15 x-2.8 2-3.35
Liverp.-PSV Eind. 1-1.5 x-3.65 2-5.5
na AWANS
Bayern M.-AC Milan 1.24 3.2
liverpoolu chyba nie ma w ofercie na awans a jak by był to kurs 1.02....

Do góry
#1127792 - 11/04/2007 05:12 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Warren]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Biczu
AC Milan 1-2.15 x-2.8 2-3.35
Liverp.-PSV Eind. 1-1.5 x-3.65 2-5.5
na AWANS
Bayern M.-AC Milan 1.24 3.2
liverpoolu chyba nie ma w ofercie na awans a jak by był to kurs 1.02....

Na awans w Gamebookers
Liverpool 1.01 \:D
PSV Eindhoven 16.00

Do góry
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, VVega, akagi, igea23, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, Emilio, pacyfista, 11kera11), 3015 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583084 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07