Strona 7 z 11 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#113253 - 16/05/2002 04:27 Re: Tenis 4
Wernychora Offline
addict

Meldunek: 07/03/2002
Postów: 677
Skąd: Tarnów
Poprostu typ za ostra kase,mniej odwazni lub zamozni moga dodac haasa z burgsmullerem.


a ja się zastanawiałem od jakiego pozimu trzeba dodac tego Haasa?

Do góry
Bonus: Unibet
#113254 - 16/05/2002 13:55 Re: Tenis 4
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
w rzymie dzisiaj jedynki na mauresmo clijsters i kurnikovą... w pozostałych meczach dwójki ze względu ma rewelacyjne kursy zwłaszcza na chladkovą, kremer i pierce

Do góry
#113255 - 16/05/2002 14:28 Re: Tenis 4
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Panowie dajcie juz spokoj temu Rafterowi. Jest jaki jest, ale ile mozna mu jechac przy kazdej okazji. Wg. mnie on wcale zle nie gada, tylko nie potrafi w jasny sposob przekazac swoich racji.
Juan Carlos - nie kazdy gra tak jak ty, szukajc "dwojek" i duzych kursow, jedna na 5 ci wejdzie i sie cieszysz...Taki Rafter woli zagrac za 1000zl Kuertena za 1.20 i miec na czysto, przy minimalnym ryzyku 200zl.
Tez chcialbym moc tak grac, ale jeszcze mnie na to nie stac, wciaz zdobywam doswiadczenie. Moim zdaniem ciagle najezdzanie na kogos jest troszke bez sensu i slabo swiadczy o takiej osobie.
Rafter - nie pekaj, ja ciesze sie ze piszesz w dziale tenis, chcialbym wrecz zebys nadal sie tutaj udzielal nie tylko ze swoimi typami za gruba kase, ale poprobuj tez typowac inne spotkania. Wiedze masz, pokory troche malo, ale nad tym mozna popracowac
Pozdrawiam wszystkich dzieki, ktorym dzial "tenis" jest wg. mnie jednym z lepszych na tym forum!
iwo: for all

Do góry
#113256 - 16/05/2002 14:37 Re: Tenis 4
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Zeby nie bylo kompletnie nie na temat to teraz troszke o dzisiejszych spotkaniach.

Dla mnie mecz number one to spotkanie:
Testud - Farina
wg mnie mocna 2, a kursy ok. 1.90. Farina wczoraj zmiotla Schett (co bylo zreszta do przewidzenia), dobrze radzi sobie na clayu, no i wreszcie gra u siebie w Rzymie. Zdziwie sie bardzo jesli tego nie wygra, kurs dobry wiec ja sie dluzej nie zastanawiam.
W innych meczach w Rzymie nie widze raczej szans na niespodzianki: Henin mocna, Serena mocna na tyle zeby ograc Chladkova, Mauresmo, Clijsters, Capriati nie powinny miec problemow. Kurnikova to dla mnie mecz nie do grania - wszystko jest z ta zawodniczka mozliwe.

W Hamburgu ciezkie mecze, kursy mnie troche rozczarowaly no ale grac trzeba:
Hewitt - Novak 1
Federer - Voinea - bardzo mocna 1
Haas - Robredo 1
Guga - Canas - ? Tu nie wiem, wszystko jest mozliwe. Obaj panowie potrafia zaskakiwac i to zarowno pozytywnie jak i negatywnie, dla mnie no bet.
Mirnyi - Zabaleta - jak wyzej. no bet.

Podsumowujac: typ dnia to Farina, na dokladke ew. Haas, Federer i Hewitt.

Do góry
#113257 - 16/05/2002 14:41 Re: Tenis 4
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
Natomiast pieniadze ktore postawilem na guge byly to poprostu pieniadze zarobione z wczesniejszego obstawiania a dokladnie jakis ich procent.Zawsze tak robie i zawsze czesc zyskow odkladam na gre vabanque.Iraz w miesiacu stawiam nimi na takie wlasnie"pewniaki".W fachowym jezyku nazywa sie to"moc przyjac cios" przegram czy nie jestem happy.Wiec widzisz twoje madrosci pozostaw dla juana i reszty kolesi ktorzy jeszcze duzo musza sie dowiedziec,a moze i ty do nich nalezysz?? [/QUOTE]Tak musze sie z Toba zgodzic. Odkad pamietam kierowalem sie Twoimi wskazowkami jak i co grac i to nie tylko w tenisie. Zdaje sobie sprawe, ile czasu i trudu poswiecasz, aby i inni skorzystali.
Tez od czasu od czasu smiech mnie ogarnia jak widze jak typuje Sikor czy Carlos Ale jesli powaznie sie zastanowic to wiecej niz szesc dych postawic raczej nie mogles. To co - pizza Margheritta czy 2L sok Hortexu ?! Zwrot "Moc przyjac cios" zapewniam Cie spokojnie wejdzie do obiegu w swiatku bukmacherskim. Jesli chodzi o madrosci to w wiekszosci czerpie je od "starych lisow" bukmacherskich za jakiego i Ciebie uwazam. Kilka zwrotow juz opanowalem, "liznalem" troszke wiedzy przekazywanej przez Ciebie o progresji. Dzieki Rafter za wszystko.

PS. Moze znowu jakis konkurs z nagrodami ??

Do góry
#113258 - 16/05/2002 15:16 Re: Tenis 4
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
raf nie zgodzę się z Tobą : po pierwsze grać nie trzeba
po drugie moim zdaniem kurs na Hewitta jest jednak za niski żeby zagrać ;Novak w obecnej formie może dziś napsuć zdrowia Lleytonowi
bardziej "pewne" to chyba Haas i Safin ( kursy jednak jeszcze mniejsze )jednak z Safinen nigdy nic nie wiadomo i może nagle znudzić mu się granie a te ciągłe pogłoski o problemach zdrowotnych Haasa obawiam się że mogą się dziś potwierdzić ( oby nie )

Do góry
#113259 - 16/05/2002 15:41 Re: Tenis 4
tysio111 Offline
veteran

Meldunek: 14/11/2001
Postów: 1290
Na dziś
Robredo - Haas 2 1.45 Expekt

bilans 5/1

Do góry
#113260 - 16/05/2002 15:54 Re: Tenis 4
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Kura ja tez nie zgodze sie z Toba
Mowilem "grac trzeba" na swoim przypadku Po prostu mialem ochote sklecic sobie maly kuponik z teniska wiec sobie sklecilem:) Kura, zakladajac tak jak Ty mowisz, nic z dzisiejszej oferty nie warto grac. Za niski to jest kurs na Kuertena z Canasem, ale zgadzam sie ze Novak na pewno powalczy z Lleytonem. Mimo wszystko ja zagralem dlatego ze chcialem:)
Jednak tak jak pisalem wczesniej, najbardziej licze dzis na Farine i na debelka Ruano/Suarez - mam nadzieje, ze nie zawioda.

Do góry
#113261 - 16/05/2002 16:31 Re: Tenis 4
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Po tym co sie dzialo w temacie "expekt.com" Ratfter chyba na dluzej zniknal z forum
Ja biedny niedoinformowany jak poczytalem te teksty to ze smiechu prawie z krzesla spadlem Rafter - zmieniam zdanie, podawaj swoje typy, moze cos z tego bedzie, ale blagam nie pisz juz za jakie stawki grasz bo sie znowu skompromitujesz Co za gosc, jestem po prostu w szoku ze tacy ludzie laza po swiecie :eek:
Teraz juz rozumiem czemu tak po nim jedziecie, wcale sie nie dziwie, szkoda, ze wczesniej nie mialem czasu poczytac innych tematow.

Co do tenisa - to Guga pieknie jedzie Canasa 4:1 w 1 secie. A wiec jednak forma wraca, ale to bardzo dobrze, czas najwyzszy. Max tez 4:1 z Zabaleta.

Do góry
#113262 - 16/05/2002 17:16 Re: Tenis 4
Anonymous
Unregistered


wcoraj w plecy.
dlatego dzisiaj tylko to

szalony kupon z 5 PLN w sts

dokic-myskina 1 1.3
johnson/palmer-novak/stepanek 1 1.55
dechy/tu-navr./zvereva 1 1.5
s.will.-cladkowa 1 1.05!!!!!!!
boutter/schalcken-adams/kohlm 1 1.7

tylko za bardzo mnie nie objeżdżajcie
powodzenia!

Do góry
#113263 - 16/05/2002 17:23 Re: Tenis 4
Anonymous
Unregistered


aha mam dla Was pare pewniaków z kosza(ręczę za nie), jakby wam czegoś brakowało do rozpiski na T,czy do podwyższenia kursu (tylko w profku są te meczyki, w sts nie ma):
882-1 1.13
884-1 1.27
885-1 1.13
872-2 1.25
873-2 1.37
875-2 1.32
na tym znam się "trochę" lepiej niż na tenisie;)

Do góry
#113264 - 16/05/2002 17:36 Re: Tenis 4
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[qb]Po tym co sie dzialo w temacie "expekt.com" Ratfter chyba na dluzej zniknal z forum
Ja biedny niedoinformowany jak poczytalem te teksty to ze smiechu prawie z krzesla spadlem Rafter - zmieniam zdanie, podawaj swoje typy, moze cos z tego bedzie, ale blagam nie pisz juz za jakie stawki grasz bo sie znowu skompromitujesz Co za gosc, jestem po prostu w szoku ze tacy ludzie laza po swiecie :eek:
Teraz juz rozumiem czemu tak po nim jedziecie, wcale sie nie dziwie, szkoda, ze wczesniej nie mialem czasu poczytac innych tematow.

Co do tenisa - to Guga pieknie jedzie Canasa 4:1 w 1 secie. A wiec jednak forma wraca, ale to bardzo dobrze, czas najwyzszy. Max tez 4:1 z Zabaleta.[/qb][/QUOTE]nikt po nikim nie jeździ... każdy gra jak chce i za swoją kasę ale jak ktoś wypisuje bzdury to trudno siedzieć cicho

Do góry
#113265 - 16/05/2002 18:28 Re: Tenis 4
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
[QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:

Jednak tak jak pisalem wczesniej, najbardziej licze dzis na Farine i na debelka Ruano/Suarez - mam nadzieje, ze nie zawioda.[/QB][/QUOTE]Farina jest mocnym typem, jednak debel moim zdaniem wątpliwy. Moim zdaniem wygra Henin/Schaughnessy. I przy okazji :
Kournikova, Clijsters (może piękna Panova nie zabiega Belgijki), Capriati mocne typy

Dokic powinna , choć ?

Do góry
#113266 - 16/05/2002 20:53 Re: Tenis 4
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[qb]Panowie dajcie juz spokoj temu Rafterowi.
[...]
Juan Carlos - nie kazdy gra tak jak ty, szukajc "dwojek" i duzych kursow, jedna na 5 ci wejdzie i sie cieszysz...Taki Rafter woli zagrac za 1000zl Kuertena za 1.20 i miec na czysto, przy minimalnym ryzyku 200zl.
[/qb][/QUOTE]Popieram to co na poczatku. Niech kazdy pisze to co chce nawet jesli sie to komus nie podoba. Chyba nawet mozna tak ustawic forum, zeby wiadomosci od niektorych uzytkownikow sie nie pokazywaly wiec w czym problem?

A co do Kuertena to mozna bylo postawic za 1,45 w Gamebookers i jesli ktos gra single z takimi kursami to polecam P2P Gamebookers. Tym bardziej, ze otwarcie konta i przelew kasy trwa kilka minut.

Wojtek

Do góry
#113267 - 16/05/2002 21:27 Re: Tenis 4
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał WK:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[qb]Panowie dajcie juz spokoj temu Rafterowi.
[...]
Juan Carlos - nie kazdy gra tak jak ty, szukajc "dwojek" i duzych kursow, jedna na 5 ci wejdzie i sie cieszysz...Taki Rafter woli zagrac za 1000zl Kuertena za 1.20 i miec na czysto, przy minimalnym ryzyku 200zl.
[/qb][/QUOTE]Popieram to co na poczatku. Niech kazdy pisze to co chce nawet jesli sie to komus nie podoba. Chyba nawet mozna tak ustawic forum, zeby wiadomosci od niektorych uzytkownikow sie nie pokazywaly wiec w czym problem?

A co do Kuertena to mozna bylo postawic za 1,45 w Gamebookers i jesli ktos gra single z takimi kursami to polecam P2P Gamebookers. Tym bardziej, ze otwarcie konta i przelew kasy trwa kilka minut.

Wojtek[/qb][/QUOTE]to akurat mam z głowy bo rafter dłuuuugo nic nie napisze... 100% pewności co do tego :zobacz:

Do góry
#113268 - 17/05/2002 01:30 Re: Tenis 4
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
witam.Cholerka te forum jest naprawde szurniete,a raczej czesc ludzi ktorzy sie tu udzielaja.Jesli chodzi o Expekt -to tylko wariat moze lokowac pieniadze w ciemno.Mowie to do tych ktorzy wiedza o co chodzi.Nie wiem czy w tej firmie ma sie dostep osob trzecich do czyjegos konta.Jesli tak komus zalezy sprawdzic za ile gram prosze bardzo zrobic to w przyszly poniedzialek.Tylko dobrze umyj oczy bo ocipiejesz zreszta *** mnie interesuje czy ktos to sprawdza.Dalej jedno slowo do juana czlowieku dajmy sobie spokuj a moze dzis znow obstawiales ze kuerten przegra.Narazie jest juz w cwierc finale tak jak przypuszczalem i jutro powinien zaliczyc polfinal.Wiec koncze i ostatnie slowo "ci ktorzy sa pierdo_lnieci juz sie nie wyprostuja" ,natomiast reszta niech nastawia uszu moze cos uslyszy.****a skonczmy *******ic i niech kazdy zajmie sie swoimi sprawami.

Do góry
#113269 - 17/05/2002 02:52 Re: Tenis 4
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]witam.Cholerka te forum jest naprawde szurniete,a raczej czesc ludzi ktorzy sie tu udzielaja.Jesli chodzi o Expekt -to tylko wariat moze lokowac pieniadze w ciemno.Mowie to do tych ktorzy wiedza o co chodzi.Nie wiem czy w tej firmie ma sie dostep osob trzecich do czyjegos konta.Jesli tak komus zalezy sprawdzic za ile gram prosze bardzo zrobic to w przyszly poniedzialek.Tylko dobrze umyj oczy bo ocipiejesz zreszta *** mnie interesuje czy ktos to sprawdza.Dalej jedno slowo do juana czlowieku dajmy sobie spokuj a moze dzis znow obstawiales ze kuerten przegra.Narazie jest juz w cwierc finale tak jak przypuszczalem i jutro powinien zaliczyc polfinal.Wiec koncze i ostatnie slowo "ci ktorzy sa pierdo_lnieci juz sie nie wyprostuja" ,natomiast reszta niech nastawia uszu moze cos uslyszy.****a skonczmy *******ic i niech kazdy zajmie sie swoimi sprawami.[/qb][/QUOTE]rafter mnie naprawdę zupełnie nie interesuje za ile grasz ani za czyją kasę ale troszkę się po raz kolejny ośmieszyłeś... ja chyba należę do tych którzy "nie wiedzą o co chodzi" bo czytając twoje wypowiedzi mam wrażenie że to jest jakiś bełkot... napisałem już że każdy gra to co chce i za ile chce ja nigdy nie pisze stawek bo niby po co... dla jednego 60 zł to majątek dla drugiego nic... to jest bardzo względna sprawa ale przyznasz chyba że stawiając kurs 1.2 za 60 zł na chleb nie zarobisz chyba że na 1 bochenek
nie wiem jak na to inni patrzą ale ja po prostu utwierdzilem się w przekonaniu że jesteś osobą niewiarygodną... cała sprawa nie zmieniła mojej opinii na twój temat
rafter pozdrawiam cię mimo wszystko bo już taki jestem że wierzę ze każdy może się zmienić... zrób to i wtedy będziesz miał spokUj

Do góry
#113270 - 17/05/2002 04:09 Re: Tenis 4
Anonymous
Unregistered


RAFTER to dureń i analfabeta już chyba wszyscy na forum o tym wiedzą oprócz ludzi którzy od niedawna sa na forum, dla nich własnie to napisałem

POZDRO RAFTER Trzym się ramy i majtek mamy ( bo wyglądasz mi na pojebanego 14 latka) to się nie posramy

Do góry
#113271 - 17/05/2002 04:28 Re: Tenis 4
Slayer Offline


Meldunek: 10/12/2001
Postów: 784
Skąd: Leśniewo
RAFTER
JESTES ZAJEBISTY GOSC
NORMALNIE NIE DO WYJEBANIA
ALE DLA MNIE JESTES NIKIM

Do góry
#113272 - 17/05/2002 13:03 Re: Tenis 4
Anonymous
Unregistered


Moze zamiast wyzywania kogos od najgorszych zaczniecie podawac swoje typy bo w konco po to jest to forum i dobra rada troche kultuty prosze bo nie da sie tego czytac.
Nara

Do góry
Strona 7 z 11 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 1179 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581162 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49