Strona 13 z 14 < 1 2 ... 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#1105100 - 03/04/2007 20:53 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: Feel-Tsu]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Witam
No i znowu sie ruszylo. Wlasnie o to chodzi aby bylo jak najwiecej rozmowy przemyslen i wewnetrznych odczuc poniewaz jak sie zbierze kilka tych samych przeczuc do jednego meczu to mozemy byc albo razem szczesliwi po przyplywie gotowki lub razem zawiedzeni. Jesli chodzi o 2 angielskie kluby grajace jutro w LM. Kilka wypowiedzi ich przeciwnikow chodzi dokladnie o Davida Ville z Valenci, oraz Francesco Tottiego z Romy. Villa powiedzial The Sun w wywiadzie ze odnalazl droge do zdobywania goli, tytul ktory wola z The Suna to "Jose odstrzele Cie" wiec chlopak naprawde sie przejal tym bardziej ze ostatnio juz pogral z angielskimi chlopcami w towarzyskim meczu. Jesli Qaresma mogl ukluc na Stamford to dlaczego nie Villa...Mowi sie ze trofeum LM to ostatnia szansa dla Jose, kktory co rusz popada w nielaske u Red Roma. Jesli chodzi o Tottiego to jest to jego komentarz do wypowiedz Fergiego, powiedzial on ze ma zamiar sprawic ze Fergie na dlugo zapamieta jego nazwisko, wypowiadal sie rowniez na temat angielskiego futbolu i pogody , mowiac dosadnie ze nie lubi obydwu. Z moich przemyslen moge powiedziec jedno, angielska prasa zawsze przed meczami bagatelizuje lub probuje osmieszac swoich rywali niewazne czy to LM czy INter czy Kwalifikacje Euro-np w meczu z Andorra porownywali samochody angielskich graczy tzn astony bentleye DB9 i inne z MIcrami gracz z Andorry. Jesli chodzi o te 2 wywiady Villi i Tottiego ton jest powazny i nie do smiechu. Wnioski mozna samemu wysnuc. Ja chyba sie skusze na Ville jak openera lub at anytime. Generalnie przepraszam ze to tu zamiescilem ale nie mam zbytnio czasu. jesli chodzi o moje typy na week to bylo by cos takiego, narazie wstepnie, wkrotce dolacze moje wywody hihi, chociaz juz teraz moge smialo napisac ze nie szukam un derdogow lecz poprostu wybieram moim zdaniem silniejsza druzyne

St. Albans - Altrincham 2 2.51

Burton - York 0 3.23 lub 2

Halifax - Cambridge 0 3.24 lub 02

Notts Coun - Boston Utd 1 1.80

Bury - Rochdale 2 2.58

Chesterfie - Crewe 2 2.85

Ipswich - Barnsley 1 1.92

Coventry - Q.P.R. 1 1.89

Sunderland - Wolves 0 3.33 lub 1
Jak narazie tyle. postaram sie dolaczyc mysli dlaczego tak w kazdym z przypadkow. Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#1105466 - 03/04/2007 22:51 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: nerti]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Zobaczymy jinx czy masz racje z tym fatum \:\)

03/04/07 20:45 Shrewsbury - Bury

Jedynym problemem menedzera Shrewsbury Petersa sa klopoty bogactwa w ataku.Nie dosc,ze swietnie graja Asamoah i Fortune -West,to na dodatek kontuzje wyleczyli i "pala sie" do gry dwaj najlepsi strzelcy w tym sezonie Symes i Cooke. Poza tym do dyspozycji pelny sklad i wciaz bardzo realne szanse na play -off.

Bury przerwalo serie 16 meczow bez zwyciestwa pokonujac w sobote przetrzebiony kontuzjami i niepewny przyszlosci Boston ale kolejne zwyciestwo wydaje sie pozostawac poza zasiegiem mozliwosci podopiecznych Caspera.Jednak slabosc Torqay i Bostonu powinna pozwolic im na zachowanie ligowego bytu.

Shrewsbury - Bury typ:1 ,kurs ok.1.6 - 1.7

Do góry
#1106944 - 04/04/2007 04:36 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: konstruktor1]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Shrewsbury - Bury 1:3 \:\(

Jednak cos w tym jest Jinx, bylem swiecie przekonany ,ze ten typ wejdzie a tu klapa .

Do góry
#1107200 - 04/04/2007 06:41 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: konstruktor1]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Dla mnie to również niemiła niespodzianka.

Do góry
#1107440 - 04/04/2007 16:11 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: jinx]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
41 i 42 kolejka

LEAGUE ONE 7 kwietnia
Scunthorpe - Yeovil
(6.04)
Blackpool - Tranmere
Bournemouth - Bradford
Brentford - Cheltenham
Brighton - Doncaster
Bristol City - Swansea
Chesterfield - Crewe
Leyton - Northampton
Millwall - Nottingham
Oldham - Huddersfield
Port Vale - Carlisle
Rotherham - Gillingham

9 kwietnia
Bradford - Oldham
Carlisle - Bournemouth
Cheltenham - Chesterfield
Crewe - Brentford
Doncaster - Millwall
Gillingham - Bristol City
Huddersfield - Blackpool
Northmpton - Scunthorpe
Nottingham - Rotherham
Swansea - Port Vale
Tranmere - Brighton
Yeovil - Leyton Orient

LEAGUE TWO 7 kwietnia
Chester - Darlington
(6.04)
Accrington - Peterborough
Barnet - Hartlepool
Bury - Rochdale
Hereford - Swindon
Lincoln - Stockport
MK Dons - Grimsby
Macclesfield - Wrexham
Mansfield - Bristol R.
Notts Co. - Boston Utd.
Torquay - Walsall
Wycombe - Shrewsbury

9 kwietnia
Boston Utd. - Macclesfield
Bristol R. - Bury
Darlington - Lincoln
Grimsby - Wycombe
Hartlepool - Accrington
Peterborough - Mansfield
Rochdale - Barnet
Shrewsbury - MK Dons
Stockport - Chester
Swindon - Torquay
Walsall - Hereford
Wrexham - Notts Co.

Do góry
#1110555 - 05/04/2007 20:46 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: jinx]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Witam
Wychodzac z zalozenia ze co niektorzy moga "platac figle", na ten weekend wybralem moich faworytow. Mam nadzieje ze nikt sie nie zdenerwuje za mocno, poniewaz wszyscy o tym wiedza ze tak sie dzieje(punkty dla biednych) ale nikt glosno o tym nie mowi wiec...Do rzeczy.
Leeds-Plymouth 1@1.94
Coventry-Qpr 2@3.69
Ipswich-Barnsley 2@3.69 tu mi chodzi po glowie scorecast Daniel Nardiello(Barnsley) 1st goalscorer, Barnsley to win 3-2 @ 201.00/1

Oczywiscie jak WIEKSZOSC ja rowniez uwazam ze ligi angielskie sa ligami "najczystszymi" i ten maly post jest wiecej do smiechu niz na serio...a moze nie
A tak na serio to : Birmingham, Crewe, Rochdale, Macclesfield, Notts County, Altrincham oraz Exeter to moi faworyci na ten week.

Do góry
#1110801 - 05/04/2007 22:56 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: nerti]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Originally Posted By: nerti
Witam
A tak na serio to : Birmingham, Crewe, Rochdale, Macclesfield, Notts County, Altrincham oraz Exeter to moi faworyci na ten week.

Brum-generalnie mysle ze target jaki zalozyl Steve Bruce zostanie osiagniety, czyli Prem, nie liczac czarnych kotow i baranow moim zdaniem wygladaja najsilniej. Duzy klub z wielkim potencjalem majacy juz doswiadczenie w Prem, jesli teraz stalo by sie cos z ich gra uwazalbym to za bardzo dziwna sprawe. Doswiadczenie i wielkosc to predestynuje do gry w Prem. Jesli juz w temacie to mysle ze walka o 3 miejsce w Champ wywiaze sie pomiedzy Sunderlandem a West Bromem, ze wskazaniem na Kotki. Preston odpadnie "jak zwykle", a Wilki pod wodza Micka doszly i tak juz daleko, przy tym ciekawie wyglada ich wspolny clash juz w sobote( jakoz ze Wilki potrafia grac na awayu stawial bym na underowy mecz z dokladnym wynikiem 1-0 dla kotow lub 0-0 calosc)
Crewe-Chesterfield swoja domowa passe zwyciestw(odziwo poniewaz zawsze lepiej grali na wyjazdach moim zdaniem) maja juz daleko za soba, a Crewe nawet jako spadkowicz z Champ, chlopcem do bicia nie jest tym bardziej ze maja 2 top scorerow Varney i Maynard, ostatnie 2 mecze wyjazdowe na korzysc Crewe, boje sie tylko tego ze moga opchnac punkty , ktore wlasnie potrzebuje Chesterfield...chociaz 8 punktow do strefy spadkowej ktore posiada w zanadrzu Crewe to nie taka bezpieczna ilosc...wiec chyba beda sie liczyly jednak umiejetnosci.
Rochdale-Nawet nie chce slyszec o przebudzeniu Bishopa z Bury, taka ladna pilke grali jeszcze niedawno a teraz nagly strach przed spadkiem??? moim zdaniem nawet on nie pomoze w spotkaniu z Rochdale, kore imponujaco wspielo sie w tabeli punktowej i trzeba to brac pod uwage, tak szczerze to wysoki remis 3-3.
Macclesfield-tu jest walka o przetrwanie, ale mysle ze magia wiedzy i doswiadczenia Paula Ince, pomoze gospodarza.
Notts-poprostu wygladaja mocniej od trapionego klopotami finansowymi Bostonu, niemniej jednak sadze ze bardzo mozliwe jest to ze Boston strzeli jako pierwszy, poniewaz Notts nalezy, nalezalo nie wiem sam...do grupy zespolow ktore lepiej prezentuja sie w meczach wyjazdowych, a to jak zauwazylem strasznie wspolgra z szybka strata gola na wlasnym boisku. Nie wiem czy Lee jest w formie, ale mysle ze mozna by tu sie przyjrzec nawet mozliwosci ht/ft Boston/Notts zapewne po kursie ponad 20/1.
Altrincham-na 7 meczy wygrali 4 i 3 przegrali z dobrymi zespolami jak Exeter i Oxford, i ciekawe zagranie ze Stevenage 0-1 wygrana na wyjezdzie. Mysle ze buki pokierowaly sie przegranymi meczami i moze spadkiem formy, ale @2.5 z St Albans na wyjezdzie to luxus, na ktory ja sie skusze.
Exeter-nie wiem juz sam czy im sie usmiecha siedziec non stop w non leauge, a moze przyszedl wkoncu czas na lige pilkarska pro, PO sa bardzo bliskie, potencjal bardzo duzy, jedyny problem w tym ze goscie walcza o utzrymanie i latwo nie bedzie.
Cambridge-widze ze dawno minely juz czasy kiedy o nich pisalem jak o slabeuszach, cisna strasznie i mysle ze jak nie wygraja to przynajmniej zremisuja z Halifaxem ktory walczy o utrzymanie a lekko moglby grac o PO, hmm troche sie pozmienialo.
York-tu klasyczny pojedynek 2 wyjazdowych teamow oraz Clare kontra Bishop, Burton wychamowalo strasznie na wyjazdach biorac sie za gre u siebie, York niszczy slabszych na wyjazdach , remisuje z mocniejszymi, underowy remis moim zdaniem.
No to kilka moich przemyslen. Jesli ktos gra cos podobnego to chetnie bym posluchal innych opini.
Pozdo

Do góry
#1118539 - 08/04/2007 00:24 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: nerti]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Originally Posted By: nerti

St. Albans - Altrincham 2 2.51 wygrany

Burton - York 0 3.23 lub 2 wygrany

Halifax - Cambridge 0 3.24 lub 02 przegrany

Notts Coun - Boston Utd 1 1.80 wygrany

Bury - Rochdale 2 2.58 wygrany

Chesterfie - Crewe 2 2.85 przegrany

Ipswich - Barnsley 1 1.92 wygrany/przegrany

Coventry - Q.P.R. 1 1.89 przegrany/wygrany

Sunderland - Wolves 0 3.33 lub 1 wygrany
Jak narazie tyle. postaram sie dolaczyc mysli dlaczego tak w kazdym z przypadkow. Pozdrawiam


Originally Posted By: nerti
Witam
Leeds-Plymouth 1@1.94 wygrany
Coventry-Qpr 2@3.69 wygrany
Ipswich-Barnsley 2@3.69 tu mi chodzi po glowie scorecast Daniel Nardiello(Barnsley) 1st goalscorer, Barnsley to win 3-2 @ 201.00/1 przegrany


Originally Posted By: nerti

A tak na serio to : Birmingham, Crewe, Rochdale, Macclesfield, Notts County, Altrincham oraz Exeter to moi faworyci na ten week.
Z moich faworytow zawiodl tylko Brum Crewe nie jst zle, ale najlepsze jest to ze nikt sie nawet nie pokusil o maly dialog. Szkoda

Do góry
#1119455 - 08/04/2007 04:09 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: nerti]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Nerti, zwalić chyba można na święta. Podejrzewam, że w poniedziałek może być podobnie.

Do góry
#1119517 - 08/04/2007 04:32 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: jinx]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Nerti nic sie nie przejmuj, ja w temacie o Irlandii gadam sam ze soba od jakiegos miesiaca \:\) . W temacie o Anglii jest najczesciej tak, ze ktos akurat ( tak jak ja ostatnio) podlamie sie swoja analiza i daje sobie na jakis czas spokoj. I jeszcze gratulacje za skutecznosc i bardzo dobre rozpracowanie dzisiejszej kolejki.

Do góry
#1119548 - 08/04/2007 05:02 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: konstruktor1]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Dzieki konstruktor za graty dzieki Jinx za odezwe. Ja swieta pracuje wiec troche mi sie zapomnialo. Pozdro
Wesolego jajka

Do góry
#1119831 - 08/04/2007 15:51 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: konstruktor1]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
OK. No to żeby nie byłó . Ale tak wstępnie. :

Moim zdaniem interesujące mecze do oceny :

Boston Macclesfield 2 - Boston to drużyna , która prawie nie ma już kim grać. Odeszli wypożyczani zawodnicy, do tego kontuzje. Warto odnotować , że ze statystyk pomeczowych wynika , że ostatnio nawet rezerwowych im brakuje. Zresztą dopiero co ich trener stwierdził , żę "nie ma problemów z kompletowaniem składu..... bo grają po prostu wszyscy Ci którzy są chociaż dostępni"...Ostatnio sięgają po juniorków...
Z drugiej strony Macclesfield "pod" Paulem Ince-em , nadal nie pewna utrzymania musi grać nadal "o wszystko" Kurs w granicach 2,5 na pewno atrakcyjny

Peterborough-Mansfield 1- dla Peterborough to będzie mecz "o wszystko".. Drużyna z dużym potencjałem organizacyjnym nadal ma szanse na udział w play-offach ..ale ostatnio gra bardzo w kratkę...Mecz z Mansfield to mecz , który bezwzględnie musi wygrać, a potencjał żeby wygrywać na pewno ma . Z kolei Mansfield nie grozi już ani spadek ani awans..Ostatnio pojawiły sie też problemy finansowe i nie jest to na pewno coś co motywuje zawodników. Kurs w granicach 1,8

Rochdale - Barnet 1- ostatnio coraz odważniej trener i zawodnicy Rochdale mówią o tym , że mierzą nawet w play-offy. I szanse na to nadal mają. Bardzo dobra atmosfera w drużynie. Dobra passa.Barnet tymczasem podobnie jak w/opisanemu Mansfield nic już specjalnie nie grozi. Czyli na fali super zmotywowana drużyna z ligowym średniaczkiem oczekującym już końca sezonu.
Kurs podobny 1,8 do wzięcia.

I jeszcze
Swindon-Torquay 1
Walsall-Hereford 1
kursy w granicach 1,5
I jeden i drugi zespół u siebie nie zwykł tracić punktów . Szczególnie Walsall zawsze jakimś "psim swędem" dowozi zwycięstwo. Kursy bajeczne nie są ale wygrać powinni.

Oczywiście czekamy jeszcze na wiadomości i zapowiedzi przedmeczowe.
Nadto od dawna zauważyłem , że niestety kolejki "wtorkowe" (wyjątkowo teraz w poniedziałek" przynoszą wiele niespodzianek .. Ale teraz myślę będzie inaczej - drużyny z gorszym składem , słabe organizacyjnie tym bardziej będą w gorszej sytuacji i trudniej będzie im na czas odbudować potencjał drużyny..

Postaram się napisać jeszcze coś wieczorem..Chętnie czekam na dyskusje. Będzie miłó jak znowu na tym forum zacznie się więcej "dziać"

Do góry
#1121503 - 09/04/2007 17:42 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: Kefir70]
szpila1910 Offline
enthusiast

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 307
Skąd: Radom
Czesc dzisiaj zagrałem:

1. Boston Unt. - Macclesfield typ : X2 ( po kursie 1,48 -sts)
Wydaje mi sie ,ze Boston w zwiazku z kontuzjami nie ma kogo wystawic do składu! Macclesfield nie powinien stracic punktów w rywalizacji z Bostonem, ale wszystko sie moze zdarzyc takwiec podporka mile widziana!

2. Rochdale - Barnet typ: 1 (1,8)
Po ostatnich spotkaniach widać , że druzyna Rochdale jest w ,,gazie" - otwiera sie szansa na play-offy!! a BArnet to druzyna swojego boiska - ligowy przecietniak - mam nadzieje, ze nie sprawi dzis psikusa!

3. Nottingham - Rotherham typ: 1 (1,5)

Druzyna pretendujaca do awansu ze spadkowiczem . Nie lubie grac takich meczy , ale mysle ,ze gospodarze poradza sobie z Rotherhamem. Bilans spotkan u eibie na korzysc gospodarzy!

Dorzucilem jeszcze :

Swensea - Port Vale typ: 1 (1,75)
Hartlepool - Accrington typ: 1 (1,45)

i z Championship : Derby z Coventry!

Pozdrawiam i zycze powodzenia ! Aby ten Mokkry poniedzialek byl na prawde mokry \:\) Czekam na komentarze!

Do góry
#1121586 - 09/04/2007 18:29 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: szpila1910]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Witam,

Po ostatniej wtopie na Shrewsbury raz i na zawsze postanowilem nie dotykac sie jakiegokolwiek kursu ponizej 1.8 w angielskich ligach.Wtopy Arsenalu i Birmingham w sobote potwierdzily , ze stawianie na niskie kursy w wyrownanych ligach angielskich jest samobojstwem. Dlatego po przeprowadzeniu naturalnej selekcji kursowej zastanawiam sie nad dwoma spotkaniami:


Boston - Macclesfield

Zgodze sie z Kefirem70 co do tego meczu.Macclesfield zagralo bardzo dobry mecz w sobote przeciwko wzmocnionemu Wrexham i wygralo bezdyskusyjnie, natomiast sytuacja Bostonu pogarsza sie z meczu na mecz. Menedzer Evans ma kolejne problemy kadrowe po meczu z Notts County , w ktorym kilku zawodnikow odnioslo kontuzje i czeka z ogloszeniem skladu gdyz tak naprawde nie wie kim bedzie mogl zagrac.

Typ : 2 , kurs :2.75 (Ladbrokes)



Crewe - Brentford

Pilkarze Crewe troszeczke "podniesli cukier" Dario Gradiemu przegrywajac z Chesterfield. Zapowiedzial dokonanie kilku zmian w druzynie, z ktorych najwazniejsza ma byc powrot do pierwszej jedenastki Nickiego Maynarda. Z drugiej strony Brentford wydaje sie byc pogodzony z losem i spadkiem do League Two.

Typ:1 , kurs:1.8 ( Ladbrokes)

Do góry
#1121611 - 09/04/2007 18:43 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: szpila1910]
czołg Offline
HT2/FT1

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 14120
co do meczu boston-macclesfield postawie za 10f na zwyciestwo gosci wedlug informacji kilku graczy dostalo urazow w sobotnim przegranym meczu z notts county. mecz dolu tabeli wygrana gosci przyblizy ich do utrzymania sie w ligdze.

mecz hartlepool niepokonany od 22 kolejek wubiegla sobote zostal wreszcie pokonany przez barnet 2-1 ten mecz odpuszczam wole zagrac jednego singla za 2,50 niz akumulowac dziadowskie kursy do tego puszcze za mala stwke notts county i wycombe kursy w moim dziadowskim koralu odpowiednio 2,60 i 2,40

off topic cos czuje ze derby umoczy albo zremisuje pozdro

Do góry
#1121681 - 09/04/2007 19:16 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: czołg]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Witam
Moje typki to :
Colchester-Leeds X : Leeds jest na dobrej drodze po 2 zwycieztwach ale wiedza ze bedzie ciezko sie bronic w TWIERDZY, moim zdaniem teraz w tej chwili wiedza ze musza wyciagnac z tego meczu przynajmniej punkt, oczywiscie nie ujmujac nic grze Curetonowi...

Wolwes-Hull X : walka o utrzymanie w strefie PO i utrzymanie w lidze, wilki maja w sumie wiekszy potencjal ale Hull potrafi sprawic niespodzianke a juz wogole sa dla mnie mistrzami w remisach, nie wiem jak teraz bo ostatnio ich nie sledzilem ale...

Boston-Macclesfield X : tu rowniez walka o utrzymanie w lidze, ale nie mozna sie sugerowac tylko forma z kilku meczy jaka prezentuje Maccles, tym bardziej ze Boston jest slaby teraz ale w tym meczu ma przewage wlasnego boiska...

A pozatym Preston, mysle ze po 2 porazkach na awayu wkoncu Nugent sie obudzi i dojdzie do wniosku ze PO moga uciec jak tak bedea grali, Scunthorpe, lider jedzie do grajacego w krate North ciezko tu cos konkretnie napisac poniewaz North dawniej bylo mistrzem na wyjazdach ale tracili u siebie duzo, teraz potrafia juz cos ugrac w domu, wiec moze byc wyrownany mecz , jednak z przewaga Ironow moim zdaniem, Notts County, rowniez zaciety mecz moze byc Wrexham walczy o utrzymanie a Notts moze o PO, ostatnio Lee sie popisal i mam nadzieje ze dzis rowniez to zrobi, tymbardziej ze graja w krate na wyjazdach ale jakos sobie radza.

Jesli chodzi o Macclesfield to moim zdaniem buki wystawily za duzy kurs na nich w stosunku do tak podobno oslabionego Bostonu, troche to mi sie wydaje pulapka wystawiona przez nich, wlelu ludzi skusi sie na away win w swietle newsow z Bostonu i moze beda mieli racje, ja jednak zagram remis bo reasumujac wszystko, jest moim zdaniem najbardziej prawdopodobny.

Do góry
#1122199 - 09/04/2007 21:29 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: jinx]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Carlisle - Bournemouth 1 AH(-0.5) 1.96 Expekt 3/10

Gospodarze mają ciągle szanse na awans do play-off. Żeby to uczynić muszą jednak zdobyć w tym meczu komplet punktów. Zarówno Carlisle jak i Bournemouth są w dobrej dyspozycji. Oba zespoły są od czterech kolejek niepokonane. O ile gosodarze grają jeszcze o wspomniany awans to goście mają już prawie pewne utrzymanie i powinni mieć nieco mniejszą motywacje w tym meczu. W ostatnich spotkaniach bardziej przekonywali mimo wszystko gospodarze, którzy od trzech spotkań nie stracili gola a niedawno wygrali dwa ważne mecze wyjazdowe przeciwko Tranmere (sąsiad w tabeli) oraz Port Vale (12 miejsce). Goście mimo serii bez porażki jakby tracili impet (remis z przedostatnim Bradfordem u siebie w ostatniej kolejce). W tym sezonie w pierwszej potyczce tych dwóch druzyn na boisku dzisiejszych gości zwyciężyli piłkarze Carlisle 1-0. Myśle, że i u siebie zgarną trzy punkty.

Do góry
#1122200 - 09/04/2007 21:29 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: konstruktor1]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Originally Posted By: konstruktor1
Witam,




Crewe - Brentford

Pilkarze Crewe troszeczke "podniesli cukier" Dario Gradiemu przegrywajac z Chesterfield. Zapowiedzial dokonanie kilku zmian w druzynie, z ktorych najwazniejsza ma byc powrot do pierwszej jedenastki Nickiego Maynarda. Z drugiej strony Brentford wydaje sie byc pogodzony z losem i spadkiem do League Two.

Typ:1 , kurs:1.8 ( Ladbrokes)




Konstruktor nie wiem czy czytales wypowiedz M. Leary srodkowego z Brentford przed tym meczem zamieszczona w The Sun : Mowi on "gramy juz tylko o dume, w szatni wszyscy maja zwieszone glowy", wiec powodzenia z Crewe.

Do góry
#1122807 - 10/04/2007 00:00 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: nerti]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Poprostu wspaniala kolejka i wspaniala koncowka w wykonaniu Preston i Scunny. Mysle ze z takim performancem Preston bedzie walczylo za rok ze spadkiem do One. No ale przynajmniej adrenalina byla...

Postanowilem napisac kilka slow o meczu :
Blackpool-Northampton, kursy w granicach 1.6 na Blackpool i 5.0 na Northampton.

Wracajac do tematu. Moim zdaniem buki znowu szykuja podpuche jak ostatnio na Macclesfield, ktore opisywalem po krotce. Obydwie druzyny sa w wysmienitej formie, nie bede opisywal tu zwyciestw, kazdy je zna . Jednakze tym razem wielu ludzi moze sie zasugerowac pozycja w tabeli Blackpool, ktore naprawde ladnie sobie radzi i jest juz w PO, jak narazie. Mysle jednak ze kurs na Blackpool jest zbyt faworyzujacy i w obliczu ich pasma zwyciestw lakomym kaskiem juz dla wielu. Jesli chodzi o Northampton to wyczytalem w The Sunie przed meczem tydzien temu ze chca uczynic goracym swoje boisko dla przyjedzajacego lidera Scunny, no i faktycznie to uczynili, a wiec nie mozna ich lekcewazyc. Przyznam ze wiele razy gralem Northampton na wyjazdach i mam jakis sentyment do nich wiec moje wypowiedzi nie moga byc obiektywne, nie mowie rowniez ze North wygra ten mecz. Jednakze w obliczu statystyk i gry obu zespolow kursy powinny byc bardziej wyrownane jesli chodzi o ten mecz, tymbardziej ze North na wyjazdach nie jest byle chlopcem do bicia. Ja skusze sie na zagranie tego meczu na kilka sposobow. Ale na pewno bede wspomagal North, ktore jesli nie wygra tego meczu to mam nadzieje ze przynajmniej zremisuje...Jesli ktos rowniez sie skusi na ten mecz to mozna to przedyskutowac, tym bardziej ze podswiadomosc wielu ludzi moze zdzialac cuda hihiih...


Edited by El_Darro (13/04/2007 00:46)

Do góry
#1136731 - 14/04/2007 05:10 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: nerti]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Słów kilka o meczach wybranych przeze mnie do konkursu:

Bournemouth - Swansea 2
Cherries po serii dobrych meczy znaleźli się na w miarę bezpiecznej pozycji. Większe ciśnienie na wynik jest w Swansea. Nie po to przedłużano kontrakt z Trundle, Abbott również mówił o tym, że ściągnięto go po to by za rok grać w Championship.

Brighton - Bradford 2
Typ trochę na wyrost, bowiem Bradford nie prezentuje się najlepiej. Ale pora się obudzić, bowiem League Two blisko. A gospodarze ostatnio w formie nie są.

Chesterfield - Gillingham 1
Tutaj świetna okazja dla gospodarzy, by jeszcze prolongować nadzieje na utrzymanie. Gillingham na wyjazdach gra słabo (najgorzej w lidze), więc jakaś iskierka nadziei jeszcze się tli.

Millwall - Tranmere 1
Wydaje mi się, że goście już odpuścili. Obie ekipy zbyt dużych szans na baraże nie mają, ale to Millwall prezentuje się ostatnio lepiej.

Poza tym jeszcze Nottingham, który w obliczu możliwej straty punktów przez Bristol City powinien się do nich zbliżyć. Ciekawi mnie jeszcze postawa Carlisle, którzy mają realną szansę na PO.
Co do meczu Blackpool-Northampton, też wychodzę z założenia, że tego meczu wcale nie muszą wygrać. Przynajmniej ja ich odpuszczam.


Ostatnio zrobiłem sobie przerwę, teraz zobaczymy, czy fatum forum (dla mnie) wciąż trwa...

Do góry
Strona 13 z 14 < 1 2 ... 11 12 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, igea23), 3341 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581602 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49