Strona 1 z 14 1 2 3 ... 13 14 >
Opcje tematu
#649608 - 30/08/2006 18:46 League One & League Two 2006/07
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Z RACJI MAŁEJ POPULARNOŚCI TYCH LIG PROPONUJĘ JEDEN TEMAT DLA CAŁYCH ROZGRYWEK

1-3.09.2006

LEAGUE ONE
2006-09-01
GILLINGHAM - SCUNTHORPE 5-6-5 24:18
ROTHERHAM - NORTHAMPTON 8-2-5 20:14
SWANSEA - YEOVIL 2-0-1 5:4
2006-09-02
CREWE - HUDDERSFIELD 3-6-5 19:24
BOURNEMOUTH - OLDHAM 14-7-1 37:12
BRENTFORD - BRADFORD 13-5-6 52:29
BRISTOL CITY - BRIGHTON 17-7-9 55:35
MILLWALL - BLACKPOOL 8-8-2 23:15
NOTTINGHAM - CHESTERFIELD 4-2-4 17:13
TRANMERE - LEYTON 6-2-2 21:10
2006-09-03
CARLISLE - CHELTENHAM 0-5-1 5:6
PORT VALE - DONCASTER 15-3-4 47:20

LEAGUE TWO
2006-09-01
DARLINGTON - TORQUAY 14-11-12 46:43
CHESTER - SWINDON 8-2-3 14:8
GRIMSBY - MACCLESFIELD 1-1-0 3:1
HARTLEPOOL - BOSTON UTD 1-1-0 2:0
LINCOLN - ACCRINGTON 12-6-2 61:22
WYCOMBE - MANSFIELD 1-4-0 8:7
2006-09-02
BARNET - WALSALL 1-0-2 4:4
MILTON KEYNES DONS - NOTTS COUNTY 2-1-0 7:4
ROCHDALE - HEREFORD 7-7-6 30:25
2006-09-03
SHREWSBURY - WREXHAM 12-4-9 43:30
PETERBOROUGH - BURY 9-6-4 31:21
STOCKPORT - BRISTOL ROVERS 5-0-4 11:9

H2H na boisku gospodarza obejmuje mecze zarówno ligowe jak i pucharowe


Edited by Prem (12/10/2006 13:48)

Do góry
Bonus: Unibet
#649609 - 31/08/2006 11:40 Re: LEAGUE ONE&TWO
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Witam

O to moje propozycje na kolejke ;

ROTHERHAM - NORTHAMPTON @2
SWANSEA - YEOVIL @1

BRENTFORD - BRADFORD dokladny wynik 1-2 lub czysty remis X

NOTTINGHAM - CHESTERFIELD dokladny wynik 1-1

PORT VALE - DONCASTER @1

WYCOMBE - MANSFIELD dokladny wynik 3-3(67/1 ) lub remis caly mecz

ROCHDALE - HEREFORD @2

PETERBOROUGH - BURY @1

Kilka slow wyjasnienia : Northampton pokazuje sie czasami z dobrej strony na wyjazdach wiec moze i tym razem sie pokaza , Swan troche ciezki wybor poniewaz Yeo dosyc czesto zaskakiwalo wynikami na wyjazdach ciezki typ , Brent-Brad tu widze czysty remis dwa silne zespoly z aspiracjami do PO Brad swietne na wyjazdach Brent potrafi niespodziewanie przegrac na wlasnym gruncie , rowniez dobry typ to Brad 1 gol , Nott-Chesterf ta sama sytuacja co powyzej , Port V wystartowalo calkiem niezle, no i jakos sie narazie staraja chociaz wlasnie zawiedli z Yeo ,
Wyc-Man ciezki mecz z wieloma bramkami Wyc latwo traci u siebie a Mans ruszylo w lidze dosyc ostro , dobry bet 1 gol Mans , Hereford jeden z moich ulubionych zespolow grajacych na wyjazdach gram na nich juz kilka lat i to co zrobili ostatnio z Barnet mnie nie zaskoczylo poniewaz Barnet w koncu musialo cos wygrac a najlepiej nadawal sie do tego stary przeciwnik z Conference moim zdaniem sprzedany mecz , no ale to moje zdanie wiec nie komentowac tego.
Peter bardzo silnie uderzyli i dobrze cisna Bury nie ma szans chociaz ten mecz moze sie skonczyc dziwnym remisem Tyle

PS Angielskie ligi gram juz kilka lat i wciaz mnie zaskakuje, rowniez nie tylko mnie poniewaz mam okazje rozmawiac z graczami angielskimi i ludzie ktorzy graja ten futbol od lat sami sa w szoku przy takich wynikach jak Boro-Portsh 0-4 lub Man C-Ars 1-0 lub Tot-Ever 0-2 . Ciekawa sprawa to tzw. section list kupony z Ladbroksa Coral oraz WH 7 sekcji po 1 meczu czasami do 160/1 , polecam .
Pozdro

kolejne teksty takie jak te o Williamsie, czy o "frajerach" zakończą się ostrzeżeniem


Edited by Bzyku (01/09/2006 11:38)

Do góry
#649610 - 31/08/2006 14:55 Re: LEAGUE ONE&TWO
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Quote:

...moim zdaniem sprzedany mecz , no ale to moje zdanie wiec nie komentowac tego , bo zaraz pewno odezwa sie gnidy co nie wierza w sprzedawanie meczy-odsylam do SERIE A frajerzy...
PS Angielskie ligi gram juz kilka lat i to gowno wciaz mnie zaskakuje, rowniez nie tylko mnie poniewaz mam okazje rozmawiac z graczami angielskimi i ludzie ktorzy graja ten futbol od lat sami sa w szoku przy takich wynikach jak Boro-Portsh 0-4 lub Man C-Ars 1-0 lub Tot-Ever 0-2 .




A ja sobię pozwolę skomentować, a co...

Owszem z Serie A się zgodzę, kiedyś przynajmniej fajnie się grało ostatnie kolejki, teraz bukmacherzy już się pokapowali i nie wystawiają wysokich kursów.

Ale nijak to nie przystoi do lig angielskich. Słyszałeś kiedyś o jakimś sprzedanym meczu ??? Podejrzewam, że nie, a tylko możemy sobie gdybać, bo nam kupon nie wszedł. Staram się też czytać pomeczowe relacje i jakoś nie natknąłem się na tekst typu "Kurwa, skręcili nas !!!".

Też gram już kilka lat i mnie akurat wyniki nie zaskakują, buków zresztą też nie (o czym świadczą wyrównane na ogół kursy), tłumaczyłbym to wyrównanym poziomem i wahaniem formy, bowiem tą akurat trudno utrzymać przez dłuższy okres czasu. Dlatego też nie szarżuję ze stawkami, wysoko to można grać ligi egzotyczne, takie jak Łotwa, Słowenia, Walia itp. gdzie ton rozgrywkom nadają 2-3 mocne ekipy, a reszta to przepaść.
Zresztą nie mam zamiaru nikogo uświadamiać o czystości lig angielskich, ale bronić je będę, dopóki nie dostanę wyraźnego sygnału o jakimś przekręcie.

Typy na jutro:
Rotherham - Northampton 1
Gospodarze chcą jak najszybciej wyjść na zero (ukarano ich 10-punktową karą), po dwóch porażkach na początku sezonu odrabiają straty. Teraz przyjeżdża do nich beniaminek, który jest w ich zasięgu. Poza tym mają świetne h2h, nie licząc FA Cup w 2004 roku, po raz ostatni przegrali z nimi u siebie w 1974 roku (od tego czasu w lidze 5-2-0).

Swansea - Yeovil
Tutaj mam dylemat. Walijczycy po niezbyt udanej końcówce ubiegłego sezonu nie grają najlepiej również i w tym. Trundle już nie zachwyca jak rok temu, ma tylko przebłyski, podobnie jak jego partner z ataku Fallon.
Drużyna gości zaś, jest budowana rozsądnie, a trzeba zauważyć, że na zawodowych boiskach grają dopiero czwarty sezon !!!

W League Two jakiegoś zdecydowanego typu jeszcze nie mam. Zastanawiam się nad Darlingtonem (po trzech porażkach czas na punkty), Hartlepoolem (tutaj również okazja na domowe zwycięstwo), czy overami w meczach Lincolnu i Wycombe. Pierwsi, to drużyna właśnie overowa, a Accrington też o nie zahacza, Wycombe zaś mimo ubytku czołowych zawodników gra ofensywnie, podobnie jak ich goście, którzy również powinni coś strzelić.

Do góry
#649611 - 01/09/2006 11:12 Re: LEAGUE ONE&TWO
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
nie no nerti az cos sie czlowieku robi, gdy piszesz o jakichs ustawkach i przekretach w lidze angielskiej. malo tego czlowieku podajesz jeszcze przyklady spotkan ktore jak dla mnie nie byly niespodziankami i sam gralem 2 znich w ten sposob ale to juz inna bajka...zrozum jedno to jest Anglia, liga angielska, tu sie gra, te pilke trzeba rozumiec, a nie grac nie wiem po jakichs statsach czy tabelach!!!

az mnie ponioslo - nie obrazaj tej ligi, nawet na poziomie Division Two........

dobra ale teraz do rzeczy wszak to temat o nizszych ligach. jinx moze i masz racje ze te ligi sa zapomniane ale wydaje mi sie ze to z takiego wzgledu, iz grajacy nie wiedza za duzo o tej lidze i posilkuja sie przy graniu jedynie tabelami czy tam czyms jeszcze, a potem placza ze im zonki wyjda.
dzis i jutro na 3 i 4 froncie dojdzie do wielu ciekawych spotkan, ale na razie moze skupie sie na dzisiejszych. przyznam szczerze ze jakos cos dziwnie nie lezy mi dzis 3 liga, jakos tak chce zobaczyc na co stac Yeovil w Swansea, bo walijski zespol wciaz jeszcze jest dla mnie niewiadoma.

pewnie nie bede oryginalny swoimi typami wybierajac 5 spotkan z Div Two i beda to zwyciestwa gospodarzy - ktos mi powie ''ee po kursach zagral''
ale co mi tam :P

Darlington - Torquay
przede wszystkim w zadnym spotkan nie posilkuje sie jakos specjalnie aktualna tabela, raczej moimi przewidywaniami przedsezonowymi i aktualna forma. tak wiec w tym meczu teoretycznie spodziewalem sie ze oba zespoly beda blisko siebie w tabeli, ale powalcza o miejsca w PO. hehe na szczescie jeszcze daleko do konca sezonu :PP dzis gospodarze staja przed szansa przerwania serii 3 porazek, a goscie serii 2 remisow. bardziej przekonany jestem do tej pierwszej opcji i wykluczam zwyciestwo przyjezdnych. ich wyjazdowa taktyka opiera sie w glownej mierze na dobrej grze dwojki obroncow - Thorpe i Angus. jesli oni prezentuja sie solidnie wowczas wychodzi cos z przodu. tym razem jednak beda musieli stoczyc walke z bramkostrzelnymi napastnikami gospodarzami Barry Conlon (4 gole), Julian Joachim oraz Giallanza i osobiscie nie daje im zbyt wieul szans ze im sie to uda. moze i minimalnie ale ten mecz wygraja gospodarze.

Grimsby - Macclesfield
gdzie ta forma gospodarzy z ub. sezonu.w tym jeszcze nie blyszcza choc zaczeli od zwyciestwa, potem przyszlo juz 4 mecze without win. ostatnio przegrali nawet pojedynek ze slabym Bury 0-3 (w zasadzie mecz przegrany w pierwszej polowie - kilka prostych bledow, wrecz prezentow i na druga polowke wychodzili juz bez wiary). natomiast zespol gosci mialem przyjemnosc ogladac na zywo w meczu pucharowym z Leicester i jestem pod wrazeniem slabosci tego zespolu. choc zaskakuje mnie tylko fakt, iz co chwila trener wystawia w kolejnym meczu innych zawodnikow. nie wiem skad oni biora tak przecietnych graczy ale troche ich maja. na wyjezdzie w 2 spotkaniach stracili az 7 goli i nie sadze zeby na tej liczbie pozostali po tym meczu. Grimsby wreszcie sie obudzi. licze zwlaszcza na jakies skuteczne akcje w wykonaniu Bore i Rankina.

Hartlepool - Boston
gospodarze mnie zaskakuja jak na razie negatywnie pod wzgledem rezultatow, choc z gra jest juz lepiej. wciaz czekaja na zwyciestwo w lidze i mysle, iz wreszcie sie dzis doczekaja. ostatnio ulegli Herefordowi 1-3, ale tam w fantastycznej formie byl bramkarz Tynan (a moze w sumie slabej napastnicy Poolu). oddali okolo 20 strzalow ale tylko po jednym pilka ugrzezla w bramce Tynana. jesli znow stworza podobna ilosc sytuacji to o wynik meczu moge byc pewien. trojka zawodnikow Sweeney, Proctor, Robson i ktos tam jeszcze ale nie pamietam musi zagrac tak jak Shrewsbury zagralo z Bostonem kiedy pukneli ich 5-0. zreszta goscie graja fatalnie na wyjezdzie, a w dodatku stracili swojego napastnika Joachima (odszedl do Darlington) i nie wydaje mi sie ze na tym etapie rozgrywek Tait oraz Davidson sa w stanie go zastapic.

Lincoln - Accrington
osobiscie musze sie przyznac iz liczylem na to, ze Lincoln nie bedzie nalezal do faworytow rozgrywek wprost przeciwnie to Stanleyki typowalem do czarnego konia rozgrywek. teraz dzieje sie jednak inaczej. Lincoln jeszcze w lidze nie przegral, ale u siebie ma bilans 0-2-0. jeszcze bardziej zachwycili mnie w ostatnim spotkaniu w Mansfield (wygranym 4-2) kiedy to Forrester zdobyl 4 gole dla Lincolnu pokonujac bramkarza gospodarzy w przedziale od 15 do 49 minuty. moze znow zaskoczy :P

Wycombe - Mansfield
goscie tak jak wspomnialem ostatnio zostali skarceni przez Forrestera. minal tydzien, a tymczasem ich koszmar znow moze sie powtorzyc. tym razem katem moze okazac sie Easter ktory w rozgrywkach ligowych ma juz 4 bramki.dwie z nich strzelil w ostanim meczu w Macclesfield. po tamtym spotkaniu asystent managera Wycombe powiedzial o swoim zespole: ''nasi napastnicy Easter i Mooney sa w gazie.bardzo ciesze sie z cih aktualnej formy. do tego nasza formacja defensywa prezentuje sie wysmienicie. nie pozostaje nam wiec nic innego jak tylko wykorzystywac to i grac o zwyciestwa''.

to tyle ode mnie na dzis....chyba sobie zagram cala piatke, ale czasu jeszcze troche.

Piszmy i analizujmy wiecej z Anglii, wymieniajmy sie spostrzezeniami. osobiscie chcialbym, zeby forum dotyczace ligi angielskiej bylo czyms w rodzaju publicystyki (hehe moze przesadzilem), ale jakas konkretna wymiana pogladow.tak chyba bedzie lepiej dla kazdego :P

pozdro

Do góry
#649612 - 01/09/2006 11:26 Re: LEAGUE ONE&TWO
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

no ale to moje zdanie wiec nie komentowac tego , bo zaraz pewno odezwa sie gnidy co nie wierza w sprzedawanie meczy-odsylam do SERIE A frajerzy ,




I ty chcesz udzielać się na forum dyskusyjnym ?

Na jakich zasadach ,skoro na wejściu obrażasz potencjalnych dyskutantów ?

Pomijam juz ,że wypisujesz androny na poziomie Gienka-ustawki

Do góry
#649613 - 01/09/2006 17:29 Re: LEAGUE ONE&TWO
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252


ja uwielbiam lige angielską. za waleczność, stadiony, kibiców, emocje do końca i wiarę w zwycięstwo nawet w dramatycznych sytuacjach. pasuje mi taka atmosfera brytyjska.

jak każda liga na pewno jest troszkę nasączona ciemną oliwą interesów. jednak z całą świadomością jestem przekonany że Premiership jest najczystszą w skali światowej.

jednak jak czytam że duma i honor nie pozwalają synom albionu na ''dziwne mecze'' w niższych ligach to czuje jak mi tasiemiec wrzodami żongluje.

jeśli ktoś nie zorientował się że nie zawsze wszystko jest ''cacy'' to, moim zdaniem, obserwuje te ligi okiem na w pół otwartym, a ściślej: mocno przymrużonym.

nie odbierajcie tego jako atak, przejaw narcyzmu czy chęć wywołania jakiejś burzliwej dyskusji. buki oferują zakłady aż do 5tej ligi, pełno meczy, warto czasem przyjrzeć się przez szkło powiększające na niektóre zespoły.

ale i tak uwazam że liga angielska jest najsilniejsza i po prostu najlepsza i nie zamienię sympatii do niej na żadną inną.

sezon dopiero ruszył, mam nadzieję że bedzie obfitował w wiele celnych typów :>

pozdrawiam

Do góry
#649614 - 03/09/2006 08:56 Re: LEAGUE ONE&TWO
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Na dzisiaj myślę, że warto zagrać zwycięstwo Peterborough. Ubytków dużych w obu składach nie ma, ale analizując dotychczasową grę gospodarze powinni ten mecz wygrać.

Natomiast problem ze strzeleniem bramki może mieć Bristol Rovers. Jedyny napastnik na dzisiejszy mecz (Walker) w tym sezonie bramkę strzelił w Pucharze Ligi, w lidze jeszcze nie. Na kadrę pojechał Haldane, więc menadżer gości może mieć dziś problem z napastnikami. Rovers jak na razie strzelili 4 bramki (na wyjeździe jedną).
GB oferuje Stockport zachowa czyste konto bramkowe 2.33 i ja się chyba skuszę.

Do góry
#649615 - 03/09/2006 10:42 Re: LEAGUE ONE&TWO
wybierz-nowego-nicka Offline
stranger

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 13
Dzisiaj pragnę zwrócić uwagę na trzy mecze. W League One
Port Vale podejmować będzie Doncaster Rovers, a w League Two Peterborough zmierzy się na własnym boisku z Bury, a Stockport powalczy o punkty u siebie z Bristol Rovers.
Port Vale - Doncaster 1 (1,9@Bwin.com)
Ciekawy mecz za ciekawą stawkę. Port Vale w ostaniej kolejce choć przegrało z Yeovil na wyjeździe zapewne teraz będzie się chciało przed własną publicznoscią zrehabilitować, tym bardziej, że u siebie w dwóch meczach zanotowało dwa zwycięsttwa. Doncaster na wyjazdach ma statystykę zupełnie odwrotną. Dwie porażki, słaba skuteczność (w sumie tylko cztery gole, a wtym ani jednej zdobytej bramki na wyjazdach) stawia Doncaster w trudnej sytuacji w niedzielnym meczu.
Peterborough - Bury 1 (1,6@Bwin.com)
Solidne w bieżącym sezonie Peterborough nie powinno mieć problemów z Bury. Jeśli piłkarze czwartej drużyny po pięciu kolejkach League Two myślą poważnie o włączeniu się do walki o awans do League One, to muszą z takimi rywalami jak Bury (na wyjazdach 0-0-2, 1-5)wygrywać.
Stockport - Bristol Rovers under 2,5@Bwin.com 1,75
Stockport w obecnym sezonie nie zanotowało jeszcze overa, a w ekipie Bristolu (na pięć spotkań jak dotąd dwa overy)zabraknie kilku graczy, w tym napastników z pierwszego składu. Więc chyba szanse na zdobycie więcej niż dwóch goli maleją w tej konforntacji. Oczywiście według mnie.
(źródło www.dlakibica.pl)

Do góry
#649616 - 03/09/2006 13:16 Re: LEAGUE ONE&TWO
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Quote:

Na kadrę pojechał Haldane




Hm, i jak tu wierzyć doniesieniom z klubów (m.in. BBC, ESPN) skoro Haldane biega sobie po boisku w dzisiejszym meczu !!!

Do góry
#649617 - 05/09/2006 06:38 Re: LEAGUE ONE&TWO
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Witam

Na wstepie powiem tylko tyle ze moja ukryta intencja zostala spelniona i zrobilo sie troche ciekawiej w temacie . Szkoda tylko ze nie odezwal sie mistrz CITIZEN na ktorego tak liczylem .Jesli chodzi o sprzedawanie meczy to post MURA moim zdaniem wszystko wyjasnil .
"Ale nijak to nie przystoi do lig angielskich. Słyszałeś kiedyś o jakimś sprzedanym meczu ??? Podejrzewam, że nie "
Ostatni mecz pomiedzy Oxford i Leyton Orient widzialem koncowke na zywo kiedy goscie strzelili chyba na 3-2 i zdobyli automatyczna promocje, a Oxford zostal zrelegowany do Conf . Trzeba bylo widziec co pisali wtedy w gazetach przed samym meczem i jakie byly komentarze na SKY, no ale podejrzewam ze wiekszosc z Was nie ma mozliwosci, byc tam i czuc tego co tam sie dzieje.
"zrozum jedno to jest Anglia, liga angielska, tu sie gra, te pilke trzeba rozumiec, a nie grac nie wiem po jakichs statsach czy tabelach!!!" Generalnie Anglie odnajduje jako kraj rasistow , mam przyjemnosc sie tulac po niej juz prawie od 2 lat, i troche mnie dziwi takie uwielbienie z Twojej strony Feel-Tsu, no ale to napewno caly "Twoj swiat" wiec nie bede Ci odbieral przyjemnosci rozkoszowania sie "Ta Anglia" .

Oto moja selekcja na nadchodzacy week:

Ipswich Town - Southampton FC
1X2 - Typ: Southampton FC 2.70, lub Rasiak 1 gol

Carlisle United - Northampton Town
1X2 - Typ: Northampton Town 3.80

Carlisle United - Northampton Town
Podwójna szansa - Typ: X lub Northampton Town 1.75

Chesterfield - Rotherham
Podwójna szansa - Typ: X lub Rotherham 1.71

Oldham Athletic - Scunthorpe United
1X2 - Typ: X 3.25

Yeovil - Nottingham Forest
1X2 - Typ: Yeovil 3.35

Yeovil - Nottingham Forest
Podwójna szansa - Typ: Yeovil lub X 1.64

Bury - Torquay United
1X2 - Typ: Bury 2.20

Mansfield Town - Hereford United
1X2 - Typ: Hereford United 3.10

Mansfield Town - Hereford United
Podwójna szansa - Typ: X lub Hereford United 1.57

Milton Keynes Dons - Hartlepool
1X2 - Typ: Milton Keynes Dons 1.65

Peterborough United - Darlington
1X2 - Typ: Peterborough United 1.85

Shrewsbury Town - Lincoln City
1X2 - Typ: Lincoln City 2.85

Shrewsbury Town - Lincoln City
Zakład na gole (czas reg.) - Typ: 0:1 8.50

Shrewsbury Town - Lincoln City
Zakład na gole (czas reg.) - Typ: 1:2 11.00

Pozdro


Do góry
#649618 - 05/09/2006 17:41 Re: LEAGUE ONE&TWO
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Quote:

mam przyjemnosc sie tulac po niej juz prawie od 2 lat




No to ja się bardzo cieszę, że ktoś nas będzie raczył świeżymi informacjami prosto z Wysp i przestrzegał (lub polecał) przed wałkami, wraz z uzasadnieniem. A póki co:

7 kolejka LEAGUE ONE
2006-09-08
TRANMERE - BRISTOL CITY 8-5-2 29:16
2006-09-09
BOURNEMOUTH - CREWE 5-8-4 16:12
CARLISLE - NORTHAMPTON 8-1-6 20:16
CHELTENHAM - HUDDERSFIELD 1-1-0 2:1
CHESTERFIELD - ROTHERHAM 19-4-4 56:22
DONCASTER - GILLINGHAM 9-7-10 33:29
LEYTON - BRENTFORD 7-5-6 28:25
MILLWALL - BRIGHTON 21-9-10 75:44
OLDHAM - SCUNTHORPE 6-5-5 26:23
PORT VALE - BLACKPOOL 20-7-9 64:39
SWANSEA - BRADFORD 13-6-7 45:22
YEOVIL - NOTTINGHAM 1-0-0 3:0

7 kolejka LEAGUE TWO
2006-09-09
BOSTON - STOCKPORT 0-1-0 2:2
BRISTOL ROVERS - ROCHDALE 1-7-3 14:15
BURY - TORQUAY 13-5-2 39:10
GRIMSBY - WALSALL 19-5-6 66:31
MACCLESFIELD - BARNET 3-3-1 12:6
MANSFIELD - HEREFORD 6-5-3 29:14
MILTON KEYNES DONS - HARTLEPOOL 6-0-0 19:4
NOTTS COUNTY - ACCRINGTON 0-1-0 1:1
PETERBOROUGH - DARLINGTON 11-9-4 43:27
SHREWSBURY - LINCOLN 4-2-9 15:23
WREXHAM - SWINDON 9-4-4 30:22
WYCOMBE - CHESTER 3-1-0 11:6

Do góry
#649619 - 06/09/2006 05:41 Re: LEAGUE ONE&TWO
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

do kolejki jeszcze daleko ale moge pokusić się o pierwsze spostrzeżenia....


szukając ''underdogów'', w league one zwróciłbym uwagę na bristol city, crewe, blackpool i yeovil.

wydaje mi się, że gospodarze zatriumfują w meczach z udziałem: carlisle, doncaster, Leyton, Millwall, Oldham i Swansei.

w league two skłanialbym sie ku: bostonowi, Bury, mansfield, Notts county i wycombe, a rolę realnego underdoga mogą przejąć, moim zdaniem, : Rochdale, Lincoln i Wrexham....


na razie suche typy, konferencyjnych meczy jeszcze nawet klawiszami klawiatury nie wybierałem.

właśnie lece do pracy i postaram sie pod koniec tygodnia przedstawić rzeczowe argumenty i typy ciut mocniej przeanalizowane.

Do góry
#649620 - 06/09/2006 07:48 Re: LEAGUE ONE&TWO
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
Quote:

Generalnie Anglie odnajduje jako kraj rasistow , mam przyjemnosc sie tulac po niej juz prawie od 2 lat, i troche mnie dziwi takie uwielbienie z Twojej strony Feel-Tsu, no ale to napewno caly "Twoj swiat" wiec nie bede Ci odbieral przyjemnosci rozkoszowania sie "Ta Anglia" .






nerti szanuje Cie jako typera, jako czlowieka Cie nie znam, tak wiec pozwol, ze ja nie bede ocenial Ciebie ale Ty nie rob tego rowniez w stosunku do mnie. to nie jest caly moj swiat, jak napisales, po porstu interesuje sie tymi rozgrywkami. ale niby ma byc inaczej skoro rok siedzialem w Leicester, wrocilem wczoraj, ogladalem tv, czytalem gazety i mam spora wiedze na ten temat.moze nie jakas olbrzymia, ale dla mnie wystarczajaca i chcialem sie tylko nia podzielic z kims, ale wiesz skoro ktos taki jak Ty nie chce tego czytac, to niech rowniez nie komentuje.

a co do kraju rasistow, to nie bede sie na forum o tym wypowiadal bo to forum bukmacherskie. ale w pelni zgadzam sie z Toba, ze tak jest. powiem nawet wiecej, ze Leicester to miasto Ciapatów :P pewnie wiesz o co chodzi. o to dobrze ze jestes jeszcze w Anglii, to moze czasem przeslesz mi typy Redknappa z sobotniego The Sun czy cieakwostki z niedzielnego News of the World, bo jakos z tego co zauwazylem w naszych newsagents tego tu nie ma.

pozdro nerti i moze zrobmy cos razem :P
wszyscy :P

Do góry
#649621 - 06/09/2006 08:17 Re: LEAGUE ONE&TWO
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
szukając ''underdogów'', w league one zwróciłbym uwagę na bristol city, crewe, blackpool i yeovil.

wydaje mi się, że gospodarze zatriumfują w meczach z udziałem: carlisle, doncaster, Leyton, Millwall, Oldham i Swansei.

w league two skłanialbym sie ku: bostonowi, Bury, mansfield, Notts county i wycombe, a rolę realnego underdoga mogą przejąć, moim zdaniem, : Rochdale, Lincoln i Wrexham....


Bardzo ciekawe mecze rowniez i ja pokusilem sie o wybor kilku z nich : Bristol city-przed rozpoczeciem sezonu wielu ang bukmacherow obstawialo ten team jako potencjalnych faworytow do czolowki ligi lub promocji, po niezbyt udanym starcie chyba lapia wiatr w zagle no i obecny przeciwnik Tranmere nie moze sie pochwalic dobrymi statami grajac z nimi, jednakze Tranmere rowniez jest w dobrej formie dlatego najbezpieczniejszym betem moim zdaniem jest x2 Bristol City 1.57 Bwin , Blacpool-team bardzo nierowny i niezbyt dobry do obstawiania, bardziej znane jest jako miejsce wypoczynkowe w Anglii niz dobry klub futbolowy, kurs na podwojna szanse x2 Blacpool w Bwin to 1.81, bardzo kuszacy , tym bardziej ze home win Port Vale u bukow to 1.8 , 1.83, 1.87 mnie takie kursy odstraszaja ,Yeovil-kursy mocno faworyzuja Forest, moim zdaniem mala pulapka bukow zeby sie zlapac na faworyta, wg mnie powinno to wygladac conajmniej tak 2.4-2.6, kurs na podwojna szanse Yeovil 1x 1.64 Bwin, nie widze tu wyjazdowego zwyciestwa Forest, moze i tym razem starszy brat Johna Terry z CFC, wykaze sie kolejna glowka dla Yeovil, Carlisle bardzo mocni u siebie chociaz po przejsciu do One stracili swoja bardzo dobra skutecznosc na wyjazdach, teamy sa bardzo wyrownane i dlatego moze to wygladac tak :Carlisle United / X lub Northampton Town / X , bety bardzo ryzykowne wiec...., Swansea-kolejny z moich ulubionych do grania na wyjazdach , troche wymeczeni po przegranych PO, ale nie zalamali sie tak jak Hudder lub inni, i coraz bardziej zaczynaja grac swoje, napewno sa faworytem tego spotkania, niemniej jednak Bradford do slabych na wyjazdach nie nalezy, jesli wygrana Swan to bardzo skromnie 1-0 7/1 Bwin , Mansfield-Hereford, widac ze Hereford caly czas realizuje swoja taktyke na wyjazdach po promocji do Two, poprostu mam sentyment do nich i zawsze ich bede gral na wyjazdach , jednak kurs 3.1 na away win to chyba troche za duzo, wiec bezpieczniejsze wyjscie to X lub Hereford United 1.57 Bwin, kolejna perelka w zestawie, Lincoln na wyjezdzie ze Shrews, ktore nie tak zle rozpoczelo sezon, dlatego grajac dokladny wynik, wzialbym pod uwage, gol dla gospodarzy moze nawet otwierajacy mecz , a koncowy wynik dla gosci Lincoln City 2-1 10/1 Sportingbet, lub 11/1 Bwin . Jesli chodzi o pozostale mecze to ciekawie wyglada : Brentford 1 gol 2.0 Sportingbet, Notts County 1 1.9 Sportingbet , Port Vale v Blackpool, Obie drużyny strzelą gola 1.90 Sportingbet. Kolejna sobota, kolejne rozczarowania, ciekawe do czego posluzyly by nam zdolnosci Nostradamusa, jezeli bysmy je mieli ???
Pozdro

Do góry
#649622 - 06/09/2006 08:34 Re: LEAGUE ONE&TWO
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Quote:

Quote:

Generalnie Anglie odnajduje jako kraj rasistow , mam przyjemnosc sie tulac po niej juz prawie od 2 lat, i troche mnie dziwi takie uwielbienie z Twojej strony Feel-Tsu, no ale to napewno caly "Twoj swiat" wiec nie bede Ci odbieral przyjemnosci rozkoszowania sie "Ta Anglia" .






nerti szanuje Cie jako typera, jako czlowieka Cie nie znam, tak wiec pozwol, ze ja nie bede ocenial Ciebie ale Ty nie rob tego rowniez w stosunku do mnie. to nie jest caly moj swiat, jak napisales, po porstu interesuje sie tymi rozgrywkami. ale niby ma byc inaczej skoro rok siedzialem w Leicester, wrocilem wczoraj, ogladalem tv, czytalem gazety i mam spora wiedze na ten temat.moze nie jakas olbrzymia, ale dla mnie wystarczajaca i chcialem sie tylko nia podzielic z kims, ale wiesz skoro ktos taki jak Ty nie chce tego czytac, to niech rowniez nie komentuje.

a co do kraju rasistow, to nie bede sie na forum o tym wypowiadal bo to forum bukmacherskie. ale w pelni zgadzam sie z Toba, ze tak jest. powiem nawet wiecej, ze Leicester to miasto Ciapatów :P pewnie wiesz o co chodzi. o to dobrze ze jestes jeszcze w Anglii, to moze czasem przeslesz mi typy Redknappa z sobotniego The Sun czy cieakwostki z niedzielnego News of the World, bo jakos z tego co zauwazylem w naszych newsagents tego tu nie ma.

pozdro nerti i moze zrobmy cos razem :P
wszyscy :P




Elo nom to niezle wyszlo. Ja generalnie jestem na urlopie do 13 wrzesnia, pozniej wracam do mojej dziury Birmingham-Hall Green gdzie mieszkam. Jesli chodzi o ciapatych to u nas jest niepowaznie, sam nawet mam kilku znajomych Pakow hihihi, My ich odbieramy w kolorze BEZOWYM hihihi, ostatnio bylem w szoku przed wyjazdem , kupilem Saturday Sport i byly niezle predictiony wiekszosc trafnych, The Sun to szm>>>>>>ec wiec go nie kupuje chyba tylko zeby przestudiowac PAGE 3, ostatnio byla Kate Moss- widziales ja ??? Nie wiem czy bede sie czesto udzielal po powrocie poniewaz pracuje w nocy, a Cafeje netowa mam w dzielnicy uchodzcow z Ugandy w Sparkbrook, no ale mozna pokombinowac . jeszcze tylko kilka dni polski chleb, kilelbasa i malosolne, a pozniej Tikka masala i Balti buahahahah. Pozdro dla Wszystkich na emigracji i powracajacych. Feel-Tsu

Do góry
#649623 - 07/09/2006 10:54 Re: LEAGUE ONE&TWO
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Witam,

Mnie rowniez cieszy ,ze temat o nizszych ligach angielskich sie rozwinal.Ja siedze w Irlandii od trzech lat i wciagnalem sie w ten wlasnie temat.Zgodze sie,ze bedac w Polsce niewiele informacji o tych ligach dociera i pozostaja jedynie staty i tabele, ktore tak naprawde niewiele mowia.Przykladem niech beda druzyny Bury i Darlingtonu.Po beznadziejnym poczatku sezonu wystarczylo,ze Bury ponownie udalo sie wypozyczyc mlodego Schmeichela z ManC( dzieki niemu uratowali w zeszlym roku ligowy status) i juz wyniki diametralnie rozne(zwyciestwa nad Grimsby i Peterborough).
Darlington z drugiej strony zaczal z wielkim hukiem i dwoma zwyciestwami,ale wystarczylo odejscie jednego obroncy(jakis holender, ktorego nazwiska nie slyszalem wczesniej), mecz zycia Joachima(wowczas Boston),ktory ponoc w pojedynke rozstrzelal Darlington( z tego powodu bezposrednio po meczu zostal przez Darlington kupiony),i cale teorie budowane na tabeli i formie legly w gruzach.I tu chyba tkwi sedno. By je rozumiec i miec jakiekolwiek szanse na sukces trzeba w tych ligach mocno siedziec.Dla mnie to juz czwarty sezon,a wciaz czesciej przegrywam.
Mam nadzieje,ze teraz gdy jest tu paru entuzjastow pociagniemy ten temat wspolnym trudem. Mysle,ze dobrze byloby na poczatku powymieniac sie swoimi doswiadczeniami. Ja osobiscie wczesniej informacje czerpalem z wlasnie The Sun( swietny dodatek o bukmacherce w sobote) i z racing Postu ,w niedziele oczywiscie News of the world.Ale od jakiegos miesiaca mam net w domu wiec teraz 90 % newsow mam z sieci. Czekam na wasze opinie o tym skad czerpiecie dane, czym sie kierujecie wybierajac mecze do obstawki.
Co do sobotnich typow to zamieszcze je pozniej,wlasnie zaczynam polowac . Pozdrawiam wszystkich fanow angielskiej pilki i czekam na odezwe.

Do góry
#649624 - 07/09/2006 11:13 Re: LEAGUE ONE&TWO
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Tez troche przesiaduje w UK powiem Wam ze sa tutaj druzyny z tzw pirackich miast takich jak Luton czy Peterborough - w tych miastach malo ktory normalny Anglik chce mieszkac, chaty sa 2 razy tansze od sredniej, a przestepczosc jedna z najwyzszych w UK (i tak o wiele bezpieczniej niz w PL) - co z tego wynika mianowicie druzyny prezentuja dobry poziom sportowy ale po zrealizowaniu celow przedsezonowych zaczynaja niemilosiernie handlowac punktami - przypomnijcie sobie porazki u siebie Lutonu szczegolnie w meczu z Leicesterem (gdzie kurs byl 7 a u siebie potrafili pokonac Reading), zobaczcie tez jak duzo meczy zawalilo Peterboro majac realne szanse na awans chocby do barazow w tamtym roku - no i oczywiscie ostatnio remis z Bury tez nikogo nie zadowalal - reasumujac sa pewne miasta ktore maja silna druzyne ale awans im sie nie oplaca lub nie sa gotowi organizacyjnie wiec zaczynaja dorabiac, opylajac punkty, menedzerowie kasuja premie od agentow pilkarzy za wystawianie graczy do druzyny - podbija to ich ceny (szczegolnie Luton) - po wałku jakim niewatpliwie byl ostatni wynik meczu Peterborough - Bury - karny w 90 minucie na 0-1 szukalbym porazki u siebie Bury gdyz jest to beznadziejna druzyna a o wygranej w PEterboro zadecydowaly wzgledy pozasportowe.
Ciekawie wyglada mecz Tranmere ze Swindon sklanialbym sie ku X2 albo 2 ubezpieczajac wynikiem 1-1 - u gosci znakomita robote robi Dennis Wise sprowadzony z Coventry - 6 zwyciestw w 6 meczach i marsz ku LEague One - kolejne wiesci w sobote jak wyjdzie poranny The Sun

Do góry
#649625 - 07/09/2006 11:16 Re: LEAGUE ONE&TWO
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
No i raczej pewna wygrana MK Dons z Hartlepool - goscie co roku walcza o ligowy byt praktycznie do konca sezonu u gospodarzy po zawirowaniach wyglada na to ze sytuacja wreszcie sie stabilizuje i duzo wygrywaja

Do góry
#649626 - 08/09/2006 15:55 Re: LEAGUE ONE&TWO
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Boston - Stockport (1) 2,1

Polecam jutro granie Bostonu ,w klubie jest atmosfera podwyrzszoneej determinacji ,zapowiadaja pilkarze jutro 3 pkt.Asz sie wybiore na ten mecz.W miescie ludzie tez mowia ze jutro jak nie wygraja bedzie zle ,nikt sobie do bija do glowy ze nie wygraja.

Do góry
#649627 - 08/09/2006 16:40 Re: LEAGUE ONE&TWO
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Quote:

Boston - Stockport (1) 2,1

Polecam jutro granie Bostonu ,w klubie jest atmosfera podwyrzszoneej determinacji ,zapowiadaja pilkarze jutro 3 pkt.Asz sie wybiore na ten mecz.W miescie ludzie tez mowia ze jutro jak nie wygraja bedzie zle ,nikt sobie do bija do glowy ze nie wygraja.





sorry, ze sie czepiam, ale czy w Bostonie nie ma polskich szkół??? chyba po angielsku by to zdanie ładniej wyglądało i można by było je lepiej zrozumieć.



________________________


Yeovil Town - Nottingham Forest

09.09.06, godz. 16:00, Huish Park

bilans: 1 zeszłoroczny mecz zakończony zwycięstwem Yeovil 3:0
- w zeszłym sezonie yeovil był beniaminkiem a nottingham spadkowiczem:>


szykuje się nam świetny mecz w league one. z jednej strony klub z wielkimi tradycjami, bezapelacyjny dotychczasowy lider, klub, który polubiłem gdy zaczynałem się interesować brytyjskim futbolem a forest dzielnie walczyli w Premierleague; klub który ma na trybunach jednego z bardziej zagorzalych fanatyków w anglii - ''Edi'' jeździ za swoimi wszędzie.

naprzeciw wybiegnie 11stka biało zielonych, którzy mieli/mają aspirację awansu klasę wyżej. w tym sezonie na razie nie błyszczą, zwlaszcza razi nieskuteczność: 6goli w 6meczach. niemniej zawsze groźni u siebie, myśle że są w stanie powalczyć o 3pkt.

na nottingham wszyscy już sobie ostrzą korki:> z pewnością jest to jedna z gł. ekip do awansu, ale na tym wyjeździe punkty pogubić moga jak najbardziej.

z pewnością na trybunach zasiądzie sporo ludzi, którzy będą domagali się powtózenia wyniku ubiegłorocznego. bojowość w yeovil jest wysoka.

oba zespoły starają się doprowadzić swoich graczy do ''użytelności meczowej''. jeśli wszystko pójdzie ok, w zespole gospodarzy zabraknie tylko Andyego Lindegaarda. bedzie zaś śmiało mógł wystąpić Marcus Stweart, który został wypozyczony z bristol ; niemal z miejsca dokoptował się do składu i strzelił gola swansei. potwierdził tym samym, że ten w niższych ligach był, jest i będzie skutecznym egzekutorem (grał m.in. w ipswich i sunderlandzie).

jeśli zdąży wyleczyć się commons, to c.calredwood pojedzie osłabiony brakiem 2 graczy: Rossa Gardnera i Skotiego Dobbie:>

zadziwiają mnie również kursy na the glovers. ponad @3.0 można grać chyba wszędzie, a można wyłapać również po 3,4 - 3,5. wobec takich szans oszacowanych przez bukmacherów, nawet typ na 1x z matematyczną szansą 66,6% można grać po zadowalajacym kursie.

może brak mi sensownych argumentów, po prostu czuje że Yeovil może ten mecz wygrać.

Do góry
Strona 1 z 14 1 2 3 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, VVega, Sensei, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], rafal08, 11kera11, Szuman), 3488 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582056 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49