Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#1055703 - 18/03/2007 09:46 Re: liga ukrainska [Re: Szewa]
mark_olo Offline
member

Meldunek: 12/03/2004
Postów: 143
Skąd: Dobre Miasto
STAL-VORSKLA
Bardzo interesujący mecz, dla Stali jest to mecz za tzw. 6pkt. Stal zamyka tabele ale w rundzie wiosennej jeszcze nie przegrali meczu. W pierwszym meczu tej rundy przed własna publicznością pokonali gładko 3:0 Metalurg Donieck a hat-trikiem popisał sie nowy nabytek Josemar Gil potem na wyjeździe zremisowali bezbramkowo z Illichivets. W pierwszym meczu obu drużyn padł wynik 1:0 dla Vorskly. w tabeli Vorskla wyprzedza Stal tylko 3pkt. i w przypadku wygrania przez gospodarzy mogą w awansować w tabeli na ostatnie bezpieczne miejsce gwarantujące utrzymanie w lidze.
kursy:
Stal - 2.00
remis -2.95
Vorskla- 3.60
totomix

Do góry
Bonus: Unibet
#1058330 - 19/03/2007 13:42 Re: liga ukrainska [Re: mark_olo]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Szachtar - Metalurg
Dzisiaj o godzinie 16.00 dojdzie na Stadionie Olimpijskim do derbów Doniecka. Jak wiadomo takie mecze rządzą się swoimi prawami ale nie w tym przypadku. Od 1998 roku Szachtar nie przegrał meczu z lokalnym rywalem a historia spotkań wygląda następująco: 16-1-0 na korzyść "Górników" ! Bilans bramek to: 41-11 ! Czy dzisiaj możemy spodziewać się zmiany tego trendu i niespodzianki ? Wątpię. Porażka z Sevillą powinna wpłynąć na piłkarzy Szachtara raczej mobilizująco niż deprymująco. Poza tym muszą dotrzymywać kroku rywalom z Kijowa jeżeli chcą się jeszcze liczyć w walce o krajowy prymat. Ich dzisiejsi rywale zaczęli sezon fatalnie, ponosząc porażki z ostatnią w tabeli Stalą i przeżywającym kłopoty finansowe Arsenałem. Na dzisiejszy mecz na pewno będą zmobilizowani podwójnie ale czy obecna forma i umiejętności poszczególnych piłkarzy wystarczą aby myśleć o korzystnym wyniku ? Według mnie nie.

Typ: Szachtar -1,5 1.65 10bet

Do góry
#1096910 - 31/03/2007 08:01 Re: liga ukrainska [Re: Szewa]
sebechiv Offline
old hand

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 966
Skąd: Rosenthal


Do góry
#1097257 - 31/03/2007 17:17 Re: liga ukrainska [Re: sebechiv]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489

Stadion Lokomotyv

Tavria - Stal
Dzisiaj, po przerwie spowodowanej meczami eliminacyjnymi do ME, wznawia rozgrywki liga ukraińska. W sobotę zostanie rozegrany tylko jeden mecz miedz Tavrią Symferopol a Stalą Alczewsk. Gospodarze zajmują piąte miejsce w tabeli ze stratą 3 pkt. do miejsc gwarantujących udział w europejskich pucharach. Jak już wspomniałem przy okazji meczu z Dniprem, wszyscy w klubie z Półwyspu Krymskiego otwarcie mówią o walce o puchary. Dzisiaj nadarza się okazja, aby zrobić kolejny krok w tym kierunku. Rywalem gospodarzy będzie zespół Stali Alczewsk. Zespół, który od początku sezonu okupuje dolne rejony tabeli. W rundzie wiosennej zanotowali oni zwycięstwo nad Metalurgiem Donieck i remis w Mariupolu. Wydaje mi się, że było to jednak spowodowane kryzysem przeciwników, niż jakąś nadzwyczajną gra piłkarzy Stali (M. Donieck przegrał wszystkie mecze w rundzie wiosennej, a Mariupol to zespół z dolnych rejonów tabeli). Dzisiaj nie powinno być niespodzianki spodziewam się pewnego zwycięstwa gospodarzy.

Typ: Tavria
Kurs: 1.40
Buk: Sportingbet

Do góry
#1097303 - 31/03/2007 18:12 Re: liga ukrainska [Re: sebechiv]
sebechiv Offline
old hand

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 966
Skąd: Rosenthal


Respublikans'kyj Kompłeks "Łokomotyw" godz. 15:00



Tavriya Simferopol vs Stal Alchevs'k




W Simferopolu spotykają się pretendująca do pucharów Tavriya i cienias nad cieniasy Stal . Krymczanie w ostatniej kolejce dostali na wyjeździe od Dnipra 0:2 , jednak to nie powód do wstydu. W klubie znowu, jak i w poprzednim sezonie mówi się o "Jewrokubkach". Jeżeli nie chcą rzucić słów na wiatr, muszą lać takich rywali jak Stal, która ma nóż na gardle.
Gospodarze w krótkiej przerwie spowodowanej Eliminacjami ME spokojnie rozgrywali sparingi, a goście intensywnie główkowali, jak się pozbierać i cudem uratować przed spadkiem.
Wydumali i sprzedali do stolicznego Dynama 20-letniego pomocnika "młodzieżówki" Dmytra Horbuszyna .


Na jego miejsce kupili od donieckiego Metałurha Paulo, brazylijskiego napastnika z portugalskim paszportem o "wymiarach" 190 cm, 76 kg.
Wątpe, że te zmiany pomogą im w dzisiejszym meczu. Parcie na dobry wynik Tavrii jest ogromne, a gubienie punktów z takimi cieniasami niedopuszczalne.
Gospodarze do podium tracą 4 pkt. Ich bilans w grach domowych jest korzystny 5-2-2 Z łatwych rywali podejmować będą jeszcze Zorję, a przyjadą potentaci: Dynamo, Szachtar, Metalist. Będzie wyjazd do Lwowa, Odessy. Więc trza wygrywać z ogórkami, którzy na wyjeździe prezentują się tragicznie 0-2-7 , strzelili 3 bramki.
Zarówno Tavriya u siebie, jak i Stal na wyjeździe grają underowo. Stąd marne kursy na ten typ, tak samo na zwycięstwo gospodarzy, które jest raczej niezaprzeczalne.
Jednak mecze na Krymie pomiędzy tymi zespołami kończyły się ostatno overovo (5-2, 3-2). Dlatego ten typ wydaje mi się najlepszy po przyzwoitym kursie. Tavriya będzie atakować, bo chce wygrać, Stal też chce jeszcze żyć, więc musi kłuć, jeżeli ma czym. Wydaje mi się, że i tym razem kibice na słonecznym półwyspie obejrzą festiwal strzelecki.

Typ: over 2,5
Kurs: 2,7
Buk: Bwin

Do góry
#1099049 - 01/04/2007 03:30 Re: liga ukrainska [Re: sebechiv]
sebechiv Offline
old hand

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 966
Skąd: Rosenthal


Stadion "Dynamo" im. V. Lobanovs'koho

Niedz. 01.04.2007 godz. 15:00






Na stadionie Dynama staną naprzeciw siebie, a raczej obok siebie, bo na trenerskich ławkach, dwaj znakomici przed laty piłkarze:



Pierwszy jest szkoleniowcem Arsenału , a drugi prowadzi Dnipro .
Dawni koledzy z boiska mają jakże różne problemy. Zawarow i spółka borykają się z problemami organizacyjno-finansowymi. Klub należy do miasta, a po wyborach mera rok temu zaczęły sie kłopoty. Oszołom na tym stanowisku, którego nazwiska ze względu na swoje zdrowie nie napiszę dobrał się do klubu itd. Nie raz pisano o bankructwie, tudzież kupcach, trelemorele. Zawarow robi jednak dobrą robotę i chłopcy grają przyzwoicie. Bezpieczne miejsce w tabeli jest więc realne. Decydujące o pozostaniu w "wyszce" będą inne sprawy polityczno-biznesowe.
Protasow z kolei musi wraz ze swoją bandą zająć trzecią pozycję premiującą do gry w pucharach. Obecnie ją okupują, ale czują oddech Metalista, który ma w zapasie jeden mecz i "oczko" mniej. Jutro charkowianie podejmują Dynamoi mogą stracic punkty, co trzeba wykorzystać.
Dotąd Dnipro traciło wiele punktów na frajerskich remisach. Razem z Krywbasem przodują w ich ilości - po 10. Ostatnio zanotowali dwie wygrane, z Tavrią u siebie i Worskłą na wyjeździe. Musowo iść za ciosem, gdyż rywal w trzech meczach tej rundy dostawał baty. W dodatku w poniedziałek Dynamo rozniosło ich "po towarzysku" 6:1.
Dotychczas w lidze ukraińskiej obydwa zespoły spotykały się 23 razy. 11 meczów wygrało Dnipro, 8 remisów, 4 zwyciężone przez stołecznych. W bramkach 23:14 dla Dnipra.
Gospodarze w tym sezonie u siebie mają tylko dwie porażki, a goście tylko trzy wygrane na wyjeździe. Tyle też razy Dnipro pokonało jutrzejszych przeciwników na ich terenie.
Cele są jasne, jedni grają dla bezpieczeństwa, drudzy dla pucharów. Głupio byłoby w nich nie zagrać, gdy na wrzesięń zaplanowano otwarcie nowego stadionu.
Arsenał nastawi się zapewne na obronę i kontry, decydujące będą chyba stałe fragmenty gry, ale od czego Dnipro ma Serhija Nazarenkę.
Wygrają goście, bo mają ambicje, lepszych grajków, są na fali wznoszącej, po prostu potrzebują tej viktorii bardziej od gospodarzy. Od lat mówi się o przerwaniu dominacji wielkiej dwójki , kasa jest, infrastruktura też, czas na czyny.

Typ: 2
Kurs: 1,85
Buk: BAH




Do góry
#1099475 - 01/04/2007 07:16 Re: liga ukrainska [Re: sebechiv]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Widzę, że sebechiv mnie ubiegł z typem na Dnipro, więc musiałem wymyślić coś innego ;\)



Stadion Vorskla



Vorskla Połtawa - FK Charków

Dzisiaj w Połtawie dojdzie do ciekawego pojedynku zespołów sąsiadujących ze sobą w dolnej części tabeli. Vorskla zajmuje 13-ste miejsce z dorobkiem 19 punktów. FK Charków jest oczko wyżej z dorobkiem 20 punktów. Jak można wywnioskować z tabeli, oba zespoły walczą o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Takie mecze zwykło określać się mianem spotkań o "sześć punktów". Już sam ten fakt powoduje, że mecz na pewno nie będzie należał do najwyższej klasy widowisk, a to z tego względu, że oba zespoły będą bały się przejąć inicjatywę, co może narazić je na zabójczą kontrę ze strony przeciwnika. Według mnie większość gry będzie się toczyć w środku pola, a piłkarze jednej jak i drugiej drużyny będą uważali przede wszystkim na to, żeby nie stracić bramki. Taka gra będzie determinować małą ilość sytuacji podbramkowych. Pozostaje więc zagranie najbardziej opłacalnego typu na to spotkanie. Widząc tą parę automatycznie nasunęła mi się myśl aby zagrać under 2.5. Niestety, buki oferują na taie zdarzenie bardzo marne kursy w granicach 1.45. Ten under raczej padnie i jeżeli ktoś chce, to może zagrać ale ja po takim kursie tego nie ruszę. Po dłuższym namyśle wydaje mi się, że w omawianym meczu padnie remis. Swoje przekonanie podpieram faktem, że drużyna gości jeszcze w tym sezonie nie zremisowała na obcych boiskach i w końcu seria ta musi kiedyś zostać przełamana.

Typ: X
Kurs: 3.00
Buk: BAH, betsafe, bet365

Do góry
#1113567 - 06/04/2007 17:34 Re: liga ukrainska [Re: Szewa]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489

Do góry
#1116282 - 07/04/2007 06:41 Re: liga ukrainska [Re: Szewa]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489




Stal - Dnipro

Dzisiaj w Alczewsku dojdzie do pojedynku zespołów, którym przyświecają w tym sezonie diametralnie różne cele. Gospodarze walczą o utrzymanie, na razie z miernym skutkiem. Natomiast Dnipro, to od kilku lat trzecia siła ukraińskiej piłki i interesuje ich tylko walka o europejskie puchary. Mecz ze słabiutką Stalą będzie okazją, po pierwsze: odskoczyć na parę punktów od rywali z Symferopola, których czeka trudny mecz w Charkowie, a po drugie: aby zmazać plamę ubiegłotygodniowym remisie z Arsenałem Kijów. Więcej na temat Dnipra nie będę się rozpisywał, ponieważ zrobił to parę postów wyżej Sebechiv.
Parę słów o Stali. Jak już wspomniałem jest to najsłabsza drużyna obecnego sezonu. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ większość sezonów po uzyskaniu przez Ukrainę niepodległości spędzili w odpowiedniku polskiej drugiej ligi. W sezonie 00/01 zanotowali epizod w najwyższej lidze rozgrywkowej ale ostatecznie zajęli przedostatnie miejsce z dorobkiem 15 punktów i zostali zdegradowani. Po czteroletniej przerwie znowu udało im się awansować i w poprzednim sezonie zajęli bezpieczne jedenaste miejsce z przewagą trzech punktów nad strefą spadkową. Obecnie okupują ostatnią pozycję i do dającego utrzymanie czternastego miejsca tracą pięć oczek. W meczach u siebie legitymują się bilansem 3-2-5. Rundę rewanżową rozpoczęli od obiecującego zwycięstwa 3-0 nad Metalurgiem Donieck. Nie ma co jednak przeceniać tego zwycięstwa, ponieważ na początku wiosny Metalurg dostawał baty od każdego. Później Stal zanotowała remis i w dwóch ostatnich meczach porażki.
Uważam, że dzisiaj o wyniku przesądzą czysto piłkarskie umiejętności piłkarzy z Dnipropetrowska i wywiozą oni z Alczewska jakże cenne trzy punkty.

Typ: Dnipro
Kurs: 1.95
Buk: Centrebet

Poza tym uważam, że warto spróbować zagrać w tym meczu over 2.5 po smakowitym kursie 2.70 oferowanym przez bwin Dlaczego ? Ponieważ Dnipro dawno nie zagrało overowego meczu, a i w bezpośrednich spotkaniach również nigdy nie padło więcej jak dwie bramki. Czas najwyższy zmienić te statystyki \:\)

pozdr.

Do góry
#1118510 - 08/04/2007 00:15 Re: liga ukrainska [Re: Szewa]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Stal - Dnipro 3-1

Hmm, nie tak to miało wyglądać. Cieszy wejście drugiego typu, dzięki czemu jesteśmy na lekkim plusie ale szczerze mówiąc nie takiego wyniku oczekiwałem. Chyba trzeba wyleczyć się na jakiś czas z grania Dnipra na wyjeździe.

pozdr.

Do góry
#1135485 - 13/04/2007 23:15 Re: liga ukrainska [Re: Szewa]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489

Do góry
#1136829 - 14/04/2007 05:46 Re: liga ukrainska [Re: Szewa]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489


Tavria - Szachtar


Kolejny raz przeszacowane kursy na rywali zespołu z Doniecka. Ja rozumiem, że Szachtar to potęga na ukraińskim podwórku ale bez przesady. Ostatnio już nie wygrywają tak zdecydowanie jak kiedyś, a czasem zdarzają się im takie wpadki jak remis w meczu z Mariupolem. Ich jutrzejszy przeciwnik, zespół Tavrii, nie należy do ogórków. Ekipa z Symferopola bije się w tym sezonie o puchary i na pewno tanio skóry nie sprzeda. Potwierdzają to wyniki w rundzie wiosennej: 3 zwycięstwa, remis i porażka. A na mecz z Górnikami na pewno będą podwójnie zmobilizowani. Liczę również w tym meczu na przełamanie serii Szachtara, który na wiosnę jeszcze nie zaznał goryczy porażki. Oczywiście zdecydowanymi faworytami tego spotkania są goście ale obok kursów zaproponowanych przez Bwin nie można przejść obojętnie:

Tavria 9.30
X 4.70
bwin

Do góry
#1137463 - 14/04/2007 19:19 Re: liga ukrainska [Re: Szewa]
sebechiv Offline
old hand

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 966
Skąd: Rosenthal
Tavriya - Szachtar 14.04.2007 - 15:00

Popieram, że gospodarzy stać na więcej niż porażkę w tym meczu. Granie przeciwko Tavrii w Simferopolu po kursie rzędu 1,2 - 1,3 jest aktem desperacji. Niemniej goście są zdecydowanym faworytem.
Krymczanie walczą o puchary, Szachtar goni Dynamo. Zespoły spotykają się również w przyszłym tygodniu w półfinale Pucharu Ukrainy. Mam nadzieję, że żadnych układanek nie będzie i poważnie podejdą do obydwu spotkań. Wiara ma jest wielka, więc pójdę tym tropem.
W lidze zespoły spotkały się 31 razy. 4 razy zwyciężyła Tavriya, 8 meczów remisowych i 19 zwycięstw na koncie Szachtara. Bramki: 25 - 60 na korzyść Górników.
Na Krymie bilans przedstawia się tak: 15 meczów, 3-5-8 , gole 18 - 27 . 2/3 z nich kończyło się overami, na każde spotkanie w Simferopolu przypada równo po 3 bramki.
Gospodarze u siebie w tym sezonie nie strzelili tylko Karpatam i Dnipru.
Mój typ może być tylko jeden - over.
Jedyne co martwi, to kupa sytuacji podbramkowych w ostatnich dwóch kolejkach i tylko 3 strzelone gole Tavrii. Jak popatrzyłem na momenty, to się za głowę złapałem, trochę to nieporadne było.
Bilety już dawno wysprzedane, więc piłkarzom pozostało strzelać i strzelać.

Typ: over 2,5
Kurs: 2,07 - 2,29
Buk: Bwin - Pinnacle

Do góry
#1137473 - 14/04/2007 19:23 Re: liga ukrainska [Re: sebechiv]
sebechiv Offline
old hand

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 966
Skąd: Rosenthal
Nie za bardzo mam czas na opis, ale to przemyślany typ. Proponuję over 2,5 w meczu Metalist Charkiw - Metałurh Zaporiżżia . Kurs 2,7 w Bwin.

Do góry
#1137556 - 14/04/2007 19:56 Re: liga ukrainska [Re: sebechiv]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: sebechiv
Nie za bardzo mam czas na opis, ale to przemyślany typ. Proponuję over 2,5 w meczu Metalist Charkiw - Metałurh Zaporiżżia . Kurs 2,7 w Bwin.


Ja dodam jeszcze tylko, że gospodarze powinni odnieść przekonywające zwycięstwo. Rundę wiosenną zaczęli nieciekawie, od remisu w derbach Charkowa z FK i porażek z Dynamem oraz Szachtarem. Jak widać były to bardzo ciężkie mecze z wymagającymi przeciwnikami. W ostatniej kolejce potwierdzili jednak, że nie zajmują trzeciego miejsca przypadkowo. Wygrali na wyjeździe z Czornomorcem Odessa. Dzisiaj czas na kolejną wygraną, tym razem przed własną publicznością, szczególnie, że przeciwnik zajmuje bezpieczną pozycję w środku tabeli i praktycznie o nic już nie gra. Ponad to piłkarze Metalurga słabo spisują się na wyjeździe, legitymując się bilansem 0-6-4. Niezawodny w tej lidze Bwin oferuje ciekawe kursy na zwycięstwo gospodarzy.

Typ: Metalist
Kurs: 1.75
buk: bwin

Do góry
#1140686 - 15/04/2007 20:44 Re: liga ukrainska [Re: Szewa]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Dzisiaj króciutko, bo zostało mało czasu do rozpoczęcia meczy, a ja osobiście też nie mam go za wiele.

Dnipro - FK Charków
Dnipro ostatnio zawodzi. Jeżeli chcą jeszcze walczyć o europejskie puchary, to muszą zacząć wygrywać. Dzisiaj ich przeciwnikiem będzie świetnie sobie radzący ostatnimi czasy zespół FK Charków, który w rundzie wiosennej nie poniósł jeszcze porażki. I tutaj pojawia się dylemat. Kursy nie zachęcają do gry na Dnipro, wręcz przeciwnie. Dlatego jeżeli miałbym się kierować tylko ofertą zaproponowaną przez buki, to zagrałbym X2. Myślę jednak, że zespół z Dnipropetrowska właśnie dzisiaj może udowodnić, że jeszcze będzie liczył się w walce o trzecie miejsce i jednocześnie przełamie fantastyczną formę ekipy z Charkowa. Biorąc powyższe pod uwagę odpuszczam ten mecz, a decyzję pozostawiam wam \:\)

Arsenał - Stal

Na początku pragnę zaznaczyć, że nie wierzę w żadne ustawki, wałki itp. Patrząc jednak na to spotkanie nasuwa mi się jedna myśl: zwycięstwo zespołu z Alczewska. O sytuacji zespołu Arsenału Kijów pisał parę postów wyżej sebechiv. Ich tegoroczne wyniki zdają się potwierdzać, to że mając zapewnioną bezpieczną pozycję w środku tabeli za bardzo nie chce im się walczyć i rozdają punkty na lewo i prawo. Dzisiaj spotkają się z ekipą, które te punkty są potrzebne jak rybie woda. Ewentualne zwycięstwo pozwoli piłkarzom Stali wydostać się ze strefy spadkowej i myślę, że zrobią wszystko aby ten cel osiągnąć. Ambicja i determinacja, to ich atuty.

Typ: Stal
Kurs: 3.50
Buk: betgun

pozdr.

Do góry
#1141082 - 15/04/2007 22:35 Re: liga ukrainska [Re: Szewa]
sebechiv Offline
old hand

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 966
Skąd: Rosenthal


15. 04. 2007r. godz. 17:00

Stadion "Szachtar"


W gospodarzy pompuje kasę Serhij Taruta, ten od Huty Częstochowa. Jednak nie dorastaja do pięt lokalnemu rywalowi.
Nakupowali różnych nietubylców, czarnych, mniej czarnych i białych z Cruyffem młodszym i trenerem Co Adriaanse na czele. Nie spełniają pokładanych w nich nadzieji, o grze w pucharach moga pomarzyć. "Pasą zadnie", więc muszą zbierać punkty, bo spadek wciąż możliwy.
Czornomorec też niczym nie zaskakuje i gra jak gra, czyli nijak.
Jedno jest pewne, Odesyci regularnie dostają baty w Doniecku. 6 meczów i tyle samo porażek, w tym 4 do jaja.
W Metalurhu gra Kosyrin, niegdyś gracz Czornomorca, w którego barwach strzelał swoim dzisiejszym chlebodawcam. Tak samo Szyszczenko strzelał Odesytom, jako napastnik Donietczan. Dziś jest piłkarzem Czornomorca.
Myślę, ze dobra passa gospodarzy zostanie podtrzymana i znów ograją gości.

Typ: 1
Kurs: 2,1
Buk: Betsafe

Do góry
#1141563 - 16/04/2007 01:10 Re: liga ukrainska [Re: sebechiv]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Piękny weekend Szczególnie cieszę się z wyniku Stali. Mam nadzieję, że ktoś korzysta z naszych typów \:\)

Do góry
#1154576 - 20/04/2007 18:40 Re: liga ukrainska [Re: Szewa]
sebechiv Offline
old hand

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 966
Skąd: Rosenthal

Do góry
#1154994 - 20/04/2007 20:29 Re: liga ukrainska [Re: sebechiv]
sebechiv Offline
old hand

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 966
Skąd: Rosenthal
Co do meczu w Ługańsku, to ukraińscy bukmacherzy już zdjęli ofertę. Widze, że i u zachodnich buków kurs leci na łeb na szyję.

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sensei, pacyfista, burbon), 3369 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581660 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49