Strona 2 z 11 < 1 2 3 4 ... 10 11 >
Opcje tematu
#1215151 - 12/05/2007 04:33 Re: Betsson [14] [Re: z o ® r o]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: z o R r o
Podałeś akurat przykład buka (Bet-at-home), którego ce-chu-je skrajnie liberalne podejście do wszystkiego. Jeden gracz może mieć u nich na przykład dowolną liczbę kont. Nie sądzę by podobnie było w Hillu czy Ladbrokes. Do tego co jest w regulaminach dochodzi jeszcze jak jest to egzekwowane. Taki Globet z tego co pamiętam miał w regulaminie zapis, że jeżeli ktoś postawi zakład po rozpoczęciu meczu (wykorzystując błąd buka) mogą zamrozić mu konto z całymi środkami na 5 lat. Poczytaj regulaminy innych buków, takich kwiatków na pewno nie brakuje. Nie wykluczam, że regulamin Betsson należy do tych bardziej restrykcyjnych, ale na pewno jakoś specjalnie nie odbiega od ogółu.


jak piszesz "c e c h u j e "? no jak \:D


Czyli w Bet-at-home można mieć konto w PLN i drugie w EUR ?

Do góry
Bonus: Unibet
#1215191 - 12/05/2007 04:51 Re: Betsson [14] [Re: BAHmVIP]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
Oj, wielki mi problem chuj napisać.

Do góry
#1215297 - 12/05/2007 05:29 Re: Betsson [14] [Re: Gandhi]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
*** można pisać a ce-chu-je nie?

Do góry
#1215314 - 12/05/2007 05:34 Re: Betsson [14] [Re: BAHmVIP]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Dzięki Gandhi, poprawiłem \:\)
Originally Posted By: BAHmVIP
[quote=z o R r o]Podałeś akurat przykład buka (Bet-at-home), którego cechuje skrajnie liberalne podejście do wszystkiego. Jeden gracz może mieć u nich na przykład dowolną liczbę kont. Nie sądzę by podobnie było w Hillu czy Ladbrokes. Do tego co jest w regulaminach dochodzi jeszcze jak jest to egzekwowane. Taki Globet z tego co pamiętam miał w regulaminie zapis, że jeżeli ktoś postawi zakład po rozpoczęciu meczu (wykorzystując błąd buka) mogą zamrozić mu konto z całymi środkami na 5 lat. Poczytaj regulaminy innych buków, takich kwiatków na pewno nie brakuje. Nie wykluczam, że regulamin Betsson należy do tych bardziej restrykcyjnych, ale na pewno jakoś specjalnie nie odbiega od ogółu.

Do góry
#1215566 - 12/05/2007 15:26 Re: Betsson [14] [Re: z o ® r o]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
Zorro, betsson ,bardzo odbiega swoim reglaminem od normalnych bukmacherów , ponieważ ma zapis że może robić z twoimi pieniędzmi co mu sie podoba.
Ja ostatni już raz podobam przykład Łapserdaka.Popełnił on wykroczenie ,tzn zrobił cos niezgodnie z regulminem bettsona , ale nikt na tym nie stracił a betsson nawet zyskał ( bo to do nich przesłano(przegrano) mu pieniądze by mógł zagrac turniej pokerowy za który betsson pobrałby sowitą opłatę)W postepowaniu Łapserdaka nie było złej woli , a kwota przegrana była w sumie niewielka, krótko mówiąc popełnił on wykroczenie z niewiedzy , na którym nikt nie ucierpiał.Jeśli firma betsson dbała by o swój image i o klientów na pewno nie ukarała by go w ten sposób.Poważni bukmacherzy z tradycjami , jesli nawet mają podobne punkty w regulaminie jak betsson (w co szczerze watpie) to korzystaja z nich w skrajnych przypadkach oszustw, gdyż dla nich najważniejsza jest renoma.Grajac u nich wiem ,że wypłacą mi każdą wygraną, bo mają w tym swój własny interes.Firma ubezpieczeniowa Loyd gdy wypłaciła bajońskie odszkodowanie za Titanica ,nie zbankrutowała a stała sie najpotęzniejszym ubezpieczycielem w świecie gdyż zyskała renomę wypłacalnej i uczciwej.
Inaczej jest z betssonem , oni nie są wychowani w kulcie tradycji i poszanowania klienta, a wierzą w nadprzyrodzoną moc socjotechniki i reklamy ( stąd zadbanie o dobry raiting na SBR , bonusy(które są pułapkami dla graczy) i nawet wyszkolonego pracownika na forum mecz , który usiłuje raz to oficjalnie ,lub innym razem anonimowo robic wode z mózgu forumowiczom).

Do góry
#1215584 - 12/05/2007 16:03 Re: Betsson [14] [Re: lodzerman]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Zgadzam sie w 100%.

Do góry
#1215586 - 12/05/2007 16:12 Re: Betsson [14] [Re: CarlosMarc]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Jeżeli chodzi o regulamin to będę się upierał, że nie odbiega on od ogółu, ale jeżeli chodzi o jego stosowanie i czasem dowolną wręcz interpretację (patrz na przykład afera giełdowa) to muszę Ci przyznać sporo racji.

Do góry
#1215641 - 12/05/2007 17:04 Re: Betsson [14] [Re: z o ® r o]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Już pal licho regulamin, ale bardziej chodzi o uczciwe potraktowanie graczy, konkretna odpowiedź na konkretne pytania a nie mataczenie.

Mam wrażenie, że gracze są dla betssona a nie odwrotnie. Żenujące także to, że na temat giełdy nikt nie raczy odpowiedzieć z betssona od ładnych paru dni, a są chyba na forum 2-3 osoby stamtąd. A jeżeli już, to pewnie padnie stała regułka "odpowiedź dana w wcześniejszych postach i więcej informacji nie podamy ze względów bezpieczeństwa" .... Ciężko popytać się odpowiedzialnego menedżera w betsson co sie konkretnie stało, wyjaśnić sytuację tutaj na forum ? Czy to zbyt niewygodne pytania dla firmy i szkoda ryzykować utratę pracy ?

Do góry
#1215682 - 12/05/2007 17:27 Re: Betsson [14] [Re: moonlight]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
UCZCIWE POTRAKTOWANIE GRACZY.......może być tylko i wyłącznie na podstawie REGULAMINU a nie według widzimisie Betsson.Z bukmacherem się nie rozmawia jak z użytkownikami na Forum bo Bukmacher podejmuje decyzje o zakładach wg REGULAMINU a nie wedle ogólnie przyjętych niepisanych zasad uczciwosci czy poszanowania.Jeśli coś reklamujesz u buka np. krecz w tenisie to nie piszesz mu,że na Betway jest zwrot a on jest świnia i zakład jest przegrany tylko podajesz punkt REGULAMINU mówiący o tym i buk musi się do tego ustosunkować w ten sam sposób.Dlatego polemika z Banikiem na temat jaki to był błąd itd. nie ma sensu.

Do góry
#1215710 - 12/05/2007 17:40 Re: Betsson [14] [Re: AGASSI]
vwpolo Offline
old hand

Meldunek: 19/04/2007
Postów: 845
ciekawi mnie tylko co te losie z betsson na pewno wiedzac ze taka dyskusja rozgorzala czy leja na to czy co o tym mysla?

Do góry
#1215840 - 12/05/2007 18:37 Re: Betsson [14] [Re: vwpolo]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
uzytkownik zauważył, że kilka kont użytkowników (xxxx pokera) charakteryzuje się identycznymi schematami zagran, podczas gier w Hold'em, bez limitu..........i zablokowali konta..........Poker room nie zdołał ustalić, czy podejrzane użytkownicy podejrzanych kont są ludźmi czy botami i dlatego zostały ponownie uruchomione.... takze nie pierdocie mi ze wykrywanie chipdumpingu jest takie prostei oczywiste

Do góry
#1216297 - 12/05/2007 21:19 Re: Betsson [14] [Re: sports]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Proste i oczywiste jest wychwytanie nietypowych zagrań, a dalej jest już bardziej pod górkę. Bo nie każde nietypowe zagranie to chipdumping, a nie każdy chipdumping wiąże się z nietypowym zagraniem. Tak jak pisałem, nie sądzę by skuteczność wykrywania procederu przekraczała 90%.

Do góry
#1217202 - 13/05/2007 01:06 Re: Betsson [14] [Re: z o ® r o]
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
o czym Wy mowicie??

wchodzi 2 kolesi na pusty stol, 1 rozdanie, do konca kontrolowane bo przeciez river moze zmienic caly uklad, czas na ruch wykorzystywany na maxa, bo przeciez trzeba miedzy soba uzgodnic co zrobic, check/call/bet/raise, po riverze koles ktory ma dostac kase daje minimalny bet a ten drugi mimo ze ma lepszy uklad pasuje


i to nie jest widoczne? to jest widoczne dla kogos kto obserwuje gre, a dla kogos kto ma wglad w historie rozdan obu graczy, w ich transakcje, sposob gry to jest jak 2+2


sports, widac, ze nie grasz w pokera a na sile chcesz sie dowiedziec co to jest, pograj z miesiac a bedziesz po kilku rozdaniach wiedzial kiedy masz do czynienia ze spoldzielnia na stole, kiedy z chipdumpingiem a kiedy z normalna gra

to tyle z mojej strony




cierpliwie czekam na wyjasnienie sprawy z gielda, a na temat pokera bede gadac z kims kto chociaz zadal sobie trud zapoznac sie z zasadami


ciekawe, ze poszkodowany (galardo?) sie nie odzywa

Do góry
#1217267 - 13/05/2007 01:20 Re: Betsson [14] [Re: ajdam]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
nie kompromituj sie.........

pisales ze swietnie rozrozniasz chipdumping od nomalnej gry, wiec cie prosilem zebys mnie oswiecil a ty cos pierdzielisz o zasadach i piszesz jak specjalnie przegrac kase......naprawde blysnales teraz strasznie..........ja propunuje zebyc najpierw czytal to co piszesz bo chyba co innego myslisz a co innego piszesz

Do góry
#1217275 - 13/05/2007 01:23 Re: Betsson [14] [Re: sports]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
wchodzi 2 gosci na stol jak to piszesz....obaj maja kwote xxx i graja jedna partie kontrolowana i niech mi ktos udowodni ze to chipdumping byl.........po czym ??? ze ktos dlugo myslal ??? czy spasowal ??? prosze cie...........

Do góry
#1217330 - 13/05/2007 01:32 Re: Betsson [14] [Re: sports]
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
ja jednak mysle, ze to nie ja mam problemy z czytaniem ze zroumieniem, ale spoko, bedzie matura, moze sie nauczysz


przeczytaj jeszcze raz 3 akapit mojej powyzszej wypowiedzi


jesli ktos gra ultra agressive przez caly czas, a pozniej w takiej sytuacji jak opisalem wyzej pasuje po minimalnym becie to jest to widoczne dla kogos kto dopiero zaczyna, ze jest cos nie tak. A dla kogos kto ma jego historie gry to jest to oczywiste...


jak powiedzialem koniec dyskusji z mojej strony, chcesz sie czegos o tym dowiedziec albo masz cos do mnie to pisz na priva, bo to nie jest temat, albo wogole wejdz na byle jakie forum pokerowe, otworz temat i tam sie pytaj, bo ja nie mam nastroju/ochoty/czasu klocic sie

Do góry
#1217433 - 13/05/2007 01:54 Re: Betsson [14] [Re: ajdam]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
ale jaka historie 1 czy 2 partii ??? pozatym jak raz czy dwa zagram nietypowo to juz jest chipdumping ??? chyba zartujesz wiadomoze jak ktos pasuje 5 razy pod rzad z dobra karta to jest podejrzane

P.S. zycia nie nauczysz sie w szkole takze sama matura to nie wszystko ale zboieraj "papierki" dalej.....

Do góry
#1219416 - 13/05/2007 20:14 Re: Betsson [14] [Re: sports]
Betsson.com Offline
addict

Meldunek: 07/09/2006
Postów: 467
Witam serdecznie,

Na początek małe wyjasnienie:
Chip Dumping - przekazywanie środków finasowych pomiędzy kontami graczy pod pozorem normalnej gry
Collusion - zmowa graczy, czyli współpraca graczy w celu "ogrania" innego gracza przy stole.
To dwie różne sprawy ale zauważyłem, że niektórzy z Was je mylą.
Jedno i drugie jest zabronione i w przypadku przyłapania graczy należy liczyć się z surowymi konsekwencjami.
Przykrość taka spotkała łapserdaka. Rozumiem jego rozgorycznie - stracił ok. $400.

Jednak w swoich próbach odzyskania tych pieniędzy, łapserdak podaje nieprawdziwe informacje aby wykorzystać Was i wywrzeć presję na betssonie

łapserdak mówi:
Przekazano jedynie 100$, potrzebne "na szybko" do zagrania turnieju. Betssn zablokował ponad 400$ znajdujące się na kocie łapserdaka.

fakty:
łapserdak zrobił mały depozyt (ok 40$) po czym przy udziale dwoch innych graczy, pod pozorem gry, przetransferował na swoje konto ponad 400$.
Cała akcja przebiegła niezwykle sprawnie -
- wpłata depozytu przez łapserdaka - godzina 13.01
- chipdumping - transfer środków na konto łapserdaka - kilknaście rozdań
- zlecenie wypłaty cześci przekazanej kwoty - godzina 13.21

Zablokowana została cała kwota, biorąca udział w chip dumpingu.
Betsson nie zablokował innych środków, poza tymi, które wykorzystane zostały do chip dumppingu



Zresztą tłumaczenie łapserdaka jest trochę nielogiczne:
Jeśli łapserdak miał na kocie wieksza kwotę, to po co przekazywał jeszcze $100 - skoro mógł wykorzystać to co na tym koncie się znajdowało??
Jestem przekonany, że łapserdak świadomie Was oszukuje i Wami manipuluje, ponieważ myśli, że pomoże mu to w odzyskaniu pieniędzy.
Oczywiście może się zwrócić do Was o pomoc, ale wydaje mi się, że nie powinien Was okłamywać.

Dlaczego wyciąga sprawę po pół roku? Ma ndzieję, że ongame nie archiwizuje danych??

Zadziwiające jest, że do tej pory takie "afery" w identyczny sposób rozkręcać próbowali nastoletni, niedoświdczeni gracze - łapserdak ani nastoletni ani niedoświadczony nie jest. Musi być zatem jakaś inna cecha łącząca go z tamtą grupą ...

Czy łapserdak i jego koledzy wiedzieli, że chip dumping jest zabroniony?
Według mine tak - dlatego wykorzystali trzy konta z dwóch różnych pokerroomów z sieci ongame, mając nadzieję, że to wystarczy aby zatrzeć ślad.
Nie ma to jednak znaczenia - chip dumping, nawet jeśli gracz nie wie, że "nie wolno" - zawsze będzie karany w ten sam sposób.

31 grudnia regulamin dostępny na stronach betssona był oczywiście w języku polskim. Został zmieniony na angielski pod koniec kwietnia, ponieważ wprowadzone zostały nowe produkty i do czasu przetłumacznia regulamin dostępny był w języku angielskim. Aktualnie dostepny jest po polsku.

To tyle w sprawie lapserdaka. Jak zwykle ocena, tego kto mówi prawdę należy do Was.


I jeszcze na koniec - ponieważ zajmuję się pokerem, informacji na temat giełdy udziela Banik.

Pozdrawiam

Milo

Do góry
#1219495 - 13/05/2007 20:45 Re: Betsson [14] [Re: Betsson.com]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
A ja już kilka lat temu mówiłem, że "wysłannicy" są wśród Nas ... i jak widać są, pewnie jest ich więcej, ukrywają się, i szukają "nowości" (tj. informacji aby jak najmniej przegrać), zapewne każdy bukmacher ma Tutaj, pośród Nas "swoich ludziów", przyjdzie czas by i ich zlustrować

ps. trochę bardziej poważnie, "zamięszanie" jakie się wytworzyło napewno betsson`owi nie złuży, ja przynajmniej grać u Nich nie zamierzam, jeszcze i mnie "zczipują dambingiem" i ostatnie srodki do życia zabiorą , oferta też nie powala, ba, może nawet poniżej jakiejś średniej ;\)

Do góry
#1219506 - 13/05/2007 20:49 Re: Betsson [14] [Re: Master.com back]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
złuży= służy ("sy" jest koło "zy" po lewej stronie klawiatury, tam gdzie są Caps locki i inne shifty, i zamiast "sy", które jest wyżej, kliknąłem "zy", które jest niżej, myśląc, że klikając w rzeczywistości "zy" kliknąłem "sy", a jak się okazało było inaczej, bo klikając "zy" kliknąłem "zy", momo że chciałem kliknąć "sy", w każdym bądź razie jakkolwiek nie patrząc zamist "zy" powinno być "sy", i taka zamiana automatycznie zmienia złowo napisane błędnie: "złuży" na poprawną formę: "służy".)

Do góry
Strona 2 z 11 < 1 2 3 4 ... 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, akagi, rafal08, ElNinho[mmdea], igea23, Lukasz111), 3399 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581616 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49