Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1222795 - 15/05/2007 03:03 Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Zapraszam do analizy i dyskusji na temat polskiej pileczki

Korona Kielce - GKS Belchatow 2.60 -3.09 - 2.44
Górnik Leczna - Zaglebie Lubin 6.25- 3.56 -1.47
Widzew Lodz - Odra Wodzislaw 2.16- 3.08 -3.02
Pogon Szczecin - Cracovia Kraków 3.51- 3.24- 1.88
Wisla Krakow - Groclin Grodzisk 1.53- 3.50- 5.51
Wisla Plock - Lodz LKS 2.07 -3.11 -3.19
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1.79- 3.28 -3.81
Lech Poznan - Legia Warszawa 2.58- 3.04 -2.51

Do góry
Bonus: Unibet
#1222814 - 15/05/2007 03:09 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: Domingos]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Pogon-Cracovia- jesli sprawdza sie pogloski o wystawieniu juniorow w druzynie Pogoni to warto sprobowac Cracovie kurs 2,0 w profie, wiadomo iz czym blizej do meczu to kurs bedzie spadal albo wycofaja to spotkanie.

Arka-Gornik-druzyna z Gdyni poprostu lepsza ,kurs 1,85 godny zagrania ,to tak na poczatek

Do góry
#1222978 - 15/05/2007 03:41 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: Domingos]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Lech Poznan - Legia Warszawa 2

Gospodarze od pierwszych minut będą atakować....Legia zapewne będzie wyczekiwać w początkowej fazie spotkania na kontry...analizując grę obronną Lecha widać że o zabójcze kontry Legii nie będzie ciężko...obrona Lecha nie stanowi jakiegoś monolitu i pozwala rywalom na bardzo bardzo wiele pod swoją bramką...i to nie tylko zespołom z najwyższej półki.
Nie wiem czy pamiętacie mecz Lecha z Bełchatowem....gdzie GKS chyba tylko w samej końcówce miał kilka doborowych okazji. z 4 albo 5 100%ych okazji...obrona Lechitów to katastrofa....gdyby nie ta newralgiczna formacja dzisiaj Lech mógłby walczyć o zupełnie inne cele a nie żyć mżonkami że uda mu się wyprzedzić Legie i zakwalifikować do Intertoto...
Lech zaatakuje z animuszem....odkryje się... a Legia skrzętnie wykorzysta swoje walory i wykontruje Lecha i wypunktuje go niczym rasowy bokser co patrząc na obrone Lecha nie będzie jakimś nadzwyczajnym wyczynem....i nie uważam tak tylko dlatego że kibicuje Legii>>> po prostu chłodna kalkulacja i ocena formacji obronej Lechitów pozwala wysnuć taki wnioski...


ponadto Vuko wraca do wysokiej formy , Edson prezentuje się nader okazale...ale kluczem do zwycięstwa będą flanki Roger i Radovic będą siać spustoszenie w szeregach obronnych Lecha...

dodatkowo kibice Legii >>> do Poznania zawita doborowa ekipa która od 1go do ostatniego gwizdka meczu będzie nieustannie zdzierać gardło. Piłkarze niesieni takim dopingiem będą walczyć ze zdwojoną determinacją żebyśmy do Warszawy powrócili wszyscy z tarczą a nie na tarczy...

reasumując patrząc obiektywnie to głównie mankamenty w grze obronnej Lechitów zadecydują o tym że Legia wywiezie z Poznania 3 punkty.



AVE (L)

Do góry
#1223424 - 15/05/2007 05:18 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: Domingos]
Zulus Offline
Łódzki Klub Sportowy

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 25342
Skąd: ŁKS Łódź
Originally Posted By: Domingos
Pogon-Cracovia- jesli sprawdza sie pogloski o wystawieniu juniorow w druzynie Pogoni to warto sprobowac Cracovie kurs 2,0 w profie, wiadomo iz czym blizej do meczu to kurs bedzie spadal albo wycofaja to spotkanie.

Arka-Gornik-druzyna z Gdyni poprostu lepsza ,kurs 1,85 godny zagrania ,to tak na poczatek


zgadzam się z kolegą że kurs na Cracovie jest zdecydowanie przesadzony i można spokojnie zaryzykować.W Toto jak dobrze patrzyłem to wcale nie wystawili tego meczu i wcale im się nie dziwie.W Profie też zapewne zablokują więc jutro od rana będzie trzeba zagrać grubiej.

Do góry
#1223494 - 15/05/2007 05:43 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: Legia]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
Originally Posted By: McDziarz
Lech Poznan - Legia Warszawa 2...nic pewnego!




Do góry
#1223580 - 15/05/2007 06:17 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: medivall]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Lech Poznan - Legia Warszawa 1

Lech w ostatnich kolejkach pokazał ze naprawde umie wygrywac mecze jesli nawet grał slabo to potrafil inkasowac 3 pkt(z Łeczna) teraz czas na najwazniejszy mecz w rundzie do Poznania przyjezdza nie lubiany zespół.Patrzac na wyniki i na forme zdecydowanym faworytem jest Lech nie patrze na to ze jestem z Poznania ale:zyciowa forme ma Piotrek do tego nie lubiany przezemnie Zakrzewski sie przebudził coraz lepiej prezentuje sie obrona juz nie robi takich bledow jak na poczatku sezonu chlopcy sie ze soba zgrali Murawski wreszcie gra jak powinien patrzac na Legie hmmm duze HMMMM poprostu to nie zespol atak mierny gdzie jest Janczyk??ktory mial byc gwiazda ile on strzelil bramek Wlodarczyk tez jest slabiutki co pokazal teraz w meczu i nie patrze ze strzelil jakas tam bramke bo mu sie obilo dodatkowo brazylia w Legi juz nie ta sama graja poprostu tylko dla siebie a to nie dobrze.Dodatkowych atutem beda jak zawsze najlepsi kibice w Polsce kibice Lecha szykuja super atmosfere w meczach z Legia zawsze na trybunach bylo goraco ale zwyciezal doping oczywiscie ok.24000 tys gardel pomoze Lechowi (nigdzie nie ma takiej publiki).
Reasumujac patrzac na zyciowa forme Piotra i dobra forme zawodnikow Lecha wychodzi ze mozna grac czysta jedynke nie bede sie bal tego zagrac bo po takim kursie warto pozdrawiam

Do góry
#1223892 - 15/05/2007 14:12 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: Domingos]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Domingos
Pogon-Cracovia- jesli sprawdza sie pogloski o wystawieniu juniorow w druzynie Pogoni to warto sprobowac Cracovie kurs 2,0 w profie, wiadomo iz czym blizej do meczu to kurs bedzie spadal albo wycofaja to spotkanie.

Arka-Gornik-druzyna z Gdyni poprostu lepsza ,kurs 1,85 godny zagrania ,to tak na poczatek


Pogloski raczej nie sprawdzą się i Portowcy wybiegną w najsilniejszym składzie.
Mało tego:
Trener Pogoni Szczecin Bogusław Baniak bezgranicznie wierzy w swoich piłkarzy. Z dziennikarzami radia TOK FM Łukaszem Starowieyskim i Markiem Pyzą założył się, że portowcy w trzech ostatnich meczach zdobędą siedem punktów i utrzymają się w ekstraklasie. Stawką zakładu jest kolacja
- Jakem Bogusław Baniak utrzymamy się lidze. Ja panom udowodnię. Wygramy z Cracovią, wygramy, albo zremisujemy z Groclinem i na koniec pokonamy lidera Bełchatów. Ja panom to gwarantuję – powiedział Baniak

Do góry
#1223918 - 15/05/2007 15:02 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: rene]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Komisja ds. Licencji Klubowych I Ligi na posiedzeniach, które odbyły się 7 i 14 maja rozpatrzyła wnioski szesnastu klubów występujących obecnie w Orange Ekstraklasie. Po zapoznaniu się ze złożonymi dokumentami postanowiono odmówić przyznania licencji na sezon 2007/2008 trzem klubom:
- Pogoni Szczecin – brak umowy na korzystanie z obiektu sportowego
- Górnikowi Zabrze – brak potwierdzenia przez biegłego rewidenta stanu zadłużeń transferowych
- Łódzkiemu KS – nie przedłożono sprawozdania finansowego z opinią biegłego rewidenta, brak również opinii w zakresie użytkowania trybuny głównej i stanu masztów oświetleniowych

Komisja postanowiła zaprosić na kolejne posiedzenie w dniu 18 maja przedstawicieli Cracovii w celu złożenia wyjaśnień dotyczących stanu infrastruktury.

Pozostałym dwunastu klubom przyznano licencje uprawniające do występów w przyszłym sezonie w Orange Ekstraklasie.

Kluby, których wnioski zostały rozpatrzone negatywnie mogą złożyć odwołanie do Komisji Odwoławczej ds. Licencji w terminie 5 dni od daty doręczenia uzasadnienia decyzji wydanej w pierwszej instancji.

http://www.pzpn.pl

Do góry
#1223989 - 15/05/2007 16:43 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: 19marcin08]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Lech - Legia
Obie jedenastki zanotowały falstart na wiosnę i w pierwszych czterech meczach zdobyły zaledwie po 4 punkty. Stołeczni już wtedy ograniczyli swoje szansę wygrania ligi do minimum.
Później jednak obie drużyny zaczęły się budzić z zimowego snu, choć w przypadku Legii "potrzebna" była zmiana trenera ( po porażce z Górnikiem w Zabrzu )
Lech ostatni mecz przegrał 30 marca z Cracovią
Legia pod wodzą trenera Zielińskiego przegrała krakowski klasyk z Wisłą 1:3
Ze szkodą dla siebie, bo ewentualna wiktoria w Krakowie dawała stołecznym cień szansy na puchar UEFA
W nadchodzącej kolejce mamy kolejny klasyk, bo Lech - podobnie jak Wisła - do meczów z Legią przystępuje zawsze podwójnie zmotywowany.
Choć Kolejorz nie gra już o nic, a Legia walczy o prawo gry w pucharze Intertoto ( co uznać trzeba za porażkę ) to nikt nikomu nie odpuści!
Na stadionie przy Bułgarskiej faworytem będą gospodarze
Kolejorz przed własną widownią jest niezwykle groźny, choć od początku gra bardzo pechowo...
A wszystko zaczęło się od nieszczęsnego meczu z Cracovią, kiedy Lech strzelił bramkę na 4:3
Niestety, sędzia dopatrzył się wtedy spalonego, a w końcówce meczu Piotr Giza strzelił zwycięską bramkę.
Kolejny mecz z Wisłą był równie niesamowity. Do 82 minuty Lech prowadził 3:1, ale potem Bosacki strzelił samobója, a w ostatniej minucie na 3:3 wyrównał Piotr Brożek
Lech przegrał u siebie jeszcze z Zagłębiem Lubin w drugiej kolejce na wiosnę
Później wyglądało to już znacznie lepiej, a ostatnio jest już bardzo dobrze
Z sześciu spotkań u siebie Lech wygrał pięć, tylko Groclinowi udało się zremisować
Bilans spotkań przy Bułgarskiej wygląda następująco 7 - 4 - 2 bramki 32 - 16
Jak widać Lech na własnych śmieciach lubi sobie postrzelać
Uważam, że ten czynnik może przesądzić o losach meczu z Legią, bo stołeczny zespół do zbyt bramkostrzelnych nie należy, a widać to szczególnie w meczach wyjazdowych
Bilans Legii na wyjazdach 4 - 3 - 6 bramki 13 - 16
Można śmiało sformułować twierdzenie, że Legia przegrała ten sezon w meczach wyjazdowych
Na domiar złego – przegrała w defensywie, która wcześniej była bardzo silną stroną Legii
Widać to w bezpośrednich meczach z drużynami z czołówki
Bełchatów, Korona i Wisła ograły Legię u siebie po 3:1
ŁKS, który zbyt wielu bramek nie strzela, wygrał 2:1, a Zagłębie Lubin 1:0
Reasumując – wygląda na to, że i Lech, który potrafi atakować i strzelać bramki, powinien trafić do siatki Legionistów... i to nie raz
Mówi się, że defensywa Lecha nie stanowi monolitu, że Kolejorz traci zbyt wiele bramek
Statystyki ostatnich spotkań zadają kłam tej tezie, bo trener Smuda w końcu poradził sobie z grą obronną swojego zespołu
W ośmiu ostatnich spotkaniach Lech stracił zaledwie 5 bramek
Nie stracił bramki ani z Wisłą w Krakowie, ani z GKS-em w Bełchatowie
Moim zdaniem dużo dobrego do tej formacji wnosi Marcin Drzymont
Uważam, ze defensywa Lecha zbyt dużo nie da pohasać Legionistom, którzy na domiar złego wciąż mają problem z napastnikami
Najgroźniejszy wydaje się Bartek Grzelak, który powoli wraca do formy
W Lech tych problemów nie ma, a popularny Reksio, który strzelił setną bramkę w ekstraklasie i wysunął się na czoło w klasyfikacji najlepszych strzelców, jest w świetnej dyspozycji
Ma on szansę na powołanie na najbliższe mecze reprezentacji
Ale atak Lecha to nie tylko Reksio
Moim zdaniem Lech, grając w siebie, ma bardzo dużo atutów i powinien wygrać ten mecz
Kurs, jaki zaproponowali bukmacherzy, wydaje mi się wart ryzyka
Mój typ: 1

Do góry
#1224511 - 15/05/2007 20:44 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: 19marcin08]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: 19marcin08
- Łódzkiemu KS – nie przedłożono sprawozdania finansowego z opinią biegłego rewidenta, brak również opinii w zakresie użytkowania trybuny głównej i stanu masztów oświetleniowych


Marcin ma rację podobno stan jupiterów na ŁKS-ie grozi katastrofą budowlaną. Podobno ma zostać przeprowadzona renowacja, która ma na celu zmiejszenie ich o połowę. Tym samym stadion ŁKS-u będzie mniej widoczny w mieście. Niestety stan obiektów naszych klubów jest daleki od normy, ale jak znam życie wszystko będzie okej. Oby tylko nie skończyło się to wszystko tragedią.

Jeśli chodzi o nasza Ekstraklasę to widze, że wiele osób typuje jak zwykle hit kolejki Lech-Legia. Bardzo ciekawe widowisko już sam na nie czekam z utęskiniem, ale wynik w tej konfrontacji to sprawa otwarta. Widziałem już, że Legionista i Lechita przedstawili swoje stanowiska. Tym samym większość będzie mogła wyciągnąć konkretne wnioski. Ja jednak myślę, że w tym meczu padnie remis lub Lech wygra. Legii bardzo źle się gra przy Bułgarskiej i największym osiągnięciem będzie remis, który przyklepie dla "Wojskowych" brązowy medal i start w Pucharze Intertoto z Blackburn Rovers w drugiej rundzie. Mi bardziej z tej kolejki podobają się dwa mecze. Pierwszy to zdecydowanie Łęczna-Zagłębie Lubin. "Miedziowi" będą walczyć nadal o koronę mistrzowską, aby to osiągnąć nie mogą już tracić punktów i liczyć na wpadkę Bełchatowa. Myślę, że w tej kolejce w Kielcach podopieczni Oresta Lenczyka nie dadzą rady z Koroną, która już straciła wszystko co możliwe. Odnośnie meczu Łęczna-Zagłębie to czekam jeszcze na to zaległe spotkanie. Jednak uważam, że Łęczna już dawno pogodziła się z grą w czwratej lidze. Grają po prostu strasznie. Widziałem jak w Wodzisłąwiu zawodnicy zamiast zaincjować ładną akcję to głupio tracili piłkę w strefie środkowej co ciekawe przeciwnik przejął i przeprowadził akcją pod ich bramką. Tak grać nie można w naszej lidze. Dlatego uważam, że Zagłębie pokona "Dumę Lubelszczyzny". Innym ciekawym spotkaniem będzie oczywiście konfrontacja pomiędzy Pogonią i Cracovią. Część z was zauważa, że gospodarze zagrają w optymalnym zestawieniu. No tak, ale od kilku kolejek widzimy już jak gra ta pierwsza jedenastka. Mi się osobiście wydaje, że Antoni Ptak wyśle Brazylijczyków do domu przed końcem sezonu. Tylko pozostaje pytanie kiedy to nastąpi. Na pewno jak nie w tej kolejce to w następnej. W każdym razei warto zagrać na Carcovię. To tyle na dzisiaj śledzimy dalej strony klubowe i szukamy naszej "Perełki" w tym oceanie Orange Ekstraklasa.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1224782 - 15/05/2007 21:29 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Zgadzam się z Ignoratorem co do tego, że pomimo wszystko należy poczekać na dzisiejsze zalgłe spotkanie Płock - Łęczna, choć reultat tego spotkania najprawdopodobniej... niczego nie wniesie.

Na temat spotkania Lech - Legia już się wypowiedziałem
Co do innych spotkań to interesują mnie głównie te, które decydować będą o tytule mistrzowskim, choc nie wykluczam, że jakaś inna perełka się znajdzie.

Jest jedna rzecz, która mnie bulwersuje w tej kolejce
Moim zdaniem mecze Bełchatowa i Lubina powinny być grane o tej samej porze, a tak nie jest!

Oba spotkania roegrane zostaną w piątek, ale GKS Bełchatów gra o 17.00, a Zagłębie o 20.00
Piłkarze z Lubina znać będą wynik Bełchatowa

Kilka rozwiązań w tej kolejce wydaje się oczywista
Tą ścieżka prawdopodobnie podąży większość
Ja w tej kolejce biorę rozwód z oczywistością

Do góry
#1224874 - 15/05/2007 21:44 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Też uważam, że ta kolejka wydaje się bardzo fajna do typowania. I jest wiele ciekawych meczów, ale poczekam jeszcze na dzisiejszy mecz, który mimo wszystko powinna wygrać Wisła Płocka.
Wygrane gospodarzy powinny być w Poznaniu, Gdyni i może w Płocku. Tak jak napisał Ignorator śmiało trzeba dawać na wygraną Lubinian w Łęcznej. Ale dla mnie typem kolejki chyba będzie under w meczu Widzew - Odra.
Ale jeszcze jest kilka dni więc zobaczymy jak to będzie wszystko wyglądało.

Do góry
#1225053 - 15/05/2007 22:12 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: drfocus]
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Rzeczywiście przyjemna kolajka, szczególnie apetycznie wygląda Arka \:\)

Co do meczu Legii: obie drużyny sa w gazie, obie graja dobrze, z tym że Legia z meczu na mecz sie rzkreca, a Lecha ustatkował forme na pewnym pozimie. Mam nadzieje, że sobotni mecz bedzie dla poznaniaków zimnym prysznicem, gdyż jak na tak przeciętną (nie oszukujmy sie), prowadzoną przez słabego trenera (Michniewicz jest 10 razy lepszy)druzynę. Po prostu za dużo zwycięstw sie temu klubowi nazbierało. Pisanie, że Legia nie ma ataku jest naduzyciem. Grzelak z meczu na mecz gra coraz lepiej, podobnie zresztą Edson w fenomenalnej dyspozycji jest Vuko, w cały czas dobrej Radovic i Roger. Surma i Szala trzymaja poziom. Jak w każdej świętej wojnie moze paśc tu każdy rezultat, dla tego mój tym to: No Bet.
Do zobaczenia w Poznaniu \:\)

Do góry
#1225500 - 15/05/2007 23:41 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: 19marcin08]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125

- Górnikowi Zabrze – brak potwierdzenia przez biegłego rewidenta stanu zadłużeń transferowych
-

Do góry
#1225551 - 16/05/2007 00:06 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: rene
Jest jedna rzecz, która mnie bulwersuje w tej kolejce
Moim zdaniem mecze Bełchatowa i Lubina powinny być grane o tej samej porze, a tak nie jest!

Oba spotkania roegrane zostaną w piątek, ale GKS Bełchatów gra o 17.00, a Zagłębie o 20.00
Piłkarze z Lubina znać będą wynik Bełchatowa


Rene jest to spowodowane transmisją w jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych. Mam nadzieję, że się wyrobię po pracy i obejrzę oba meczyki. Jeśli chodzi o wspólny strat meczów to na pewno będzie taki w ostatniej kolejce. Możliwe, że i nawet z przedostatniej kolejki będziemy ekscytować się rywalizacją czołówki i dołu. Nie zgadzam się co do spotkania w Płocku. To jest mecz nie o "sześć" a "dziewięć" punktów przegrany będzie żałował każdej sekundy z tego meczu. Ja mam nadzieję, że wygra Płock, który pod batutą dyrygenta Jakołcewicz gra naprawdę dobrze a minimalna przegrana (1:2) w Bełchatowie jest tylko potwierdzeniem ich dobrej gry. Jeśli dzisiaj wygrają to Łęczną czeka prawdziwy szok czyli gra na czwartoligowym froncie. W końcu jak podopieczni Krzysztofa Chrobaka odbiorą punkty takim zespołom jak Zagłębie Lubin. Zobaczymy bardzo ważny mecz dzisiaj o 18 i powie on nam więcej kto będzie bliżej spadku. Czekam na rozwiązanie.

Do góry
#1225599 - 16/05/2007 00:27 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: Ignorator]
mario145 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2002
Postów: 2046
Skąd: Poland
Przedostatnia i ostatnia kolejka jest rozgrywana o tej samej porze.I zawsze tak bylo. Takze rene nie masz sie co bulwersowac.


pozdrawiam mario

Do góry
#1226099 - 16/05/2007 03:27 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: mario145]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
No dzisiejszy trening Arki nie wygladal za ciekawie ,15 zawodnikow w tym 2 juniorow i 3 bramkarzy,na obecna chwile nie trenuje Moskalewicz,Dziedzic,Sobieraj,Przytula,Wroblewski,Sokolowski, Nawrocik czyli siedmiu zawodnikow z podstawowej 11-tki
Najlepiej wstrzymac sie do czwartku,piatku z obstawianiem spotkania Arka-Gornik

Do góry
#1226713 - 16/05/2007 07:33 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: mario145]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: mario145
Przedostatnia i ostatnia kolejka jest rozgrywana o tej samej porze.I zawsze tak bylo. Takze rene nie masz sie co bulwersowac.
pozdrawiam mario


Za starych dobrych czasów 3 ostatnie kolejki były rozgrywane o tej samej porze. Nie wiem, kiedy to się zmieniło, bo teraz tylko dwie ostatnie kolejki rozpoczynają się dla wszystkich jednocześnie. Wiadomo, media płacą

Łęczna wygrała i rozwiązanie zagadki jest już znane, podobnie jak tabela.
Mnie akurat cieszy to, że wygrała Łęczna, bo Płock to jest dramat
Ta drużyna nie zasługuje na grę w ekstraklasie i to nie od teraz
W poprzednim sezonie też zlewali mecz za meczem
W tym sezonie pokonali jedynie Pogoń i nikogo więcej
Nie ma tam atmosfery

Niech w to miejsce wejdzie drużyna, której zależy, która ma kibiców, tradycję, itp.
Może Lechia

Do góry
#1228461 - 17/05/2007 00:33 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: Ignorator]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
A ja zapytam serio i bez złośliwośći.

McDziarz - byl jakiś mecze Legii, w którym przewidywałeś inną opcję niż jej zwycięstwo?

O meczu Lech-Legia nie ma w ogóle co pisać - typowy NO BET.

Do góry
#1229909 - 17/05/2007 18:46 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: Domingos]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385

18.05| Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin 20.00

Walka o mistrzostwo kraju wkracza w decydującą fazę. Na 3 kolejki przed końcem sezonu Zagłębie traci do lidera z Bełchatowa 2 pkt. Jeżeli lubinianie chcą ich dogonić muszą po prostu wygrać ten mecz. Tym bardziej, że GKS gra teraz z będącą ostatnio w na prawdę dużym kryzysie Koroną. Rywal z Łęcznej w środę rozegrał bardzo trudne i ważne dla swojej dalszej przyszłości spotkanie z Wisła Płock wygrane 0-1. Zawodnicy zostawili we wtorkowym meczu dużo zdrowia, kiedy podstawowi piłkarze Michniewicza regenerowali siły przed tym ważnym meczem. Dla mnie sprawa jest jasna, drużyna mająca większy potencjał i walcząca o pierwsze miejsce w lidze musi teraz zdobywać komplet punktów. Jako ciekawostkę dodam, że najprawdopodobniej Drużyna Zagłębia na ten mecz poleci samolotem. "W ostatnich kolejkach sezonu najważniejsza jest świeżość i koncentracja, a te można by stracić wybierając się w podróż autobusem - tym bardziej, że dla lubinian to najdalszy wyjazd w roku"- komentuje prezes. Podobny przypadek mieliśmy w ubiegłym tygodniu kiedy to drużyna Bełchatowa dotarła do Gdyni drogą powietrzną, i wyszło im to na dobre.

Mój typ: 2 @ 1,45

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (alfa, VVega, Ojro, 11kera11, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 4085 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582557 Postów

Najwięcej online: 4304 @ 10/05/2024 19:05