Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1232620 - 18/05/2007 21:29 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: medivall]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Mnie jeszcze zaciekawił na jutro mecz Widzew - Odra, a mianowicie typ under 2,5 gola, choć jeszcze muszę sie wstrzymać do potwierdzenia inforamcji o Kontuzji bramkarza Widzewa Bartosza Fabiniaka.
Ale do rzeczy.
Odra to typowo underowa ekipa, w któraj meczach przeważnie padały max 1 bramka, choć trzeba przyznać że ostatnie 3 mecze to overy to 2 z nich były w meczu z beznadziejną Pogonią a drugi z grającą w 9-tke Wisłą. Jeśli w bramce wystąpi Bartosz Fabiniak uważam, że Odra w tymmeczu nie zdobędzie bramki i przełamię passe 6 pojedyków gdzie ta sztuka im się udawała. Mało możliwe jest także wygranie 3:0 lub więcej przez Widzewiaków, gdyż porposty w łodzi za bardzo nie ma kto strzelać tym bardziej, że trener Zieliński bardzo fajne poukładał defensywe gości. Nawet jeśli Odra strzeli bramkę to prawdopodobnie ten mecz wygra 1:0. Obie drużyny już o nic nie grają i tylko chca dociągnąć do końca sezonu, a zatem nie będzie walki na śmierć i życie a raczej się spodziewam piknikowego meczu.

Mój typ: under 2,5 gola

Do góry
Bonus: Unibet
#1232851 - 18/05/2007 22:54 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: drfocus]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Nie wiem dlaczego wszyscy piszą tutaj w temacie, że Łęczna jest potężna itd. Ten zespół nic nie grał cały sezon. Wygrali dwa ważne spotkania z Pogonią Szczecin (3:2) pomijam fakt, że decydujące bramki padły w końcowych 10 minutach. Dobrze wiemy, że piłkarze Pogoni są słabi kondycyjnie. Przed sezonem w meczu towarzyskim z Flotą Świnoujście Brazylijczycy padli w 60 minucie na tle trzecioligowca. Drugi mecz, który wygrali to z Wisłą Płock. Czytałem komentarze kibiców "Nafciarzy" padły tam takie słowa, że ja zawstydziłem się. Wisła po prostu nic nie grała a Łęczna jedną bramkę strzeliła. Z resztą wygrana z Płockiem przekonała mnie w 100% do zagrania na Zagłębie. A bym zapomiał wygrali jeszcze w Zabrzu z Górnikiem. Problem jest taki, że z Górnikiem to nawet Pogoń zdobyła punkty. Zagłębie w tym sezonie jest potężne udowodniło to choćby remisująć w Grodzie Kraka. W zeszłym sezsonie przegrali i Dan Petrescu miał nie złą pożywkę z Franciszka Smudy, który go wówczas krytykował. Myślę, że sam ten wynik oddaje jak Zagłębie gra w tym sezonie. Co do Bełchatowa mogą stracić punkty jeszcze w końcówce ligi. W końcu w przyszłej kolejce przyjeżdża do nich Wisła Kraków, która będzie w tym sezonie rozdawać mistrzowskie karty. W zeszłym sezonie taką rolę spełniała Korona Kielce, która pokonała Wisłę Kraków a z Legią tylko zremisowała i był to kluczowy wynik w walce o mistrzostwo.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1232951 - 18/05/2007 23:17 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: Ignorator]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Wracajac do meczu Korona-Belchatow fakt Belchatow moze i jest faworytem ale nie kurs 3,75-3,25-1,9
Jak dla mnie Belchatow nie gra nic szczegolnego na wyjazdach z LKS byli slabsi ,z Arka tez wykorzystali 3 sytuacje na 4 mozliwe i w dodatku 3 bramka na koniec ,Arka atakowala a Belchatow wykorzystal bledy ,jesli nie zagra Gargula ktory rozprowadza swietnie pilki to GKS nie powinien wygrac
Dla mnie 1 przy remisie zwrot

Do góry
#1233106 - 18/05/2007 23:46 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: Domingos]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Coś wam powiem... tylko się nie śmiejcie... \:p

Dzisiejszej nocy miałem sen... (a snów sportowych i wizji wyników to ja nie miewam).
Śnił mi się mecz Korona - GKS (a sen sam w sobie był naprawde realistyczny), w śnie tym Bełchatów wygrał 1:0 po bramce jakiegoś obcokrajowca w 54 minucie spotkania.

Zagrałem sobie correct score za 0,5/10 \:D

***... ;\)

Do góry
#1233107 - 18/05/2007 23:47 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: tomo]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Zobaczymy czy cokolwiek się sprawdzi czy mam jakieś durne sny... ;\)

Do góry
#1233116 - 19/05/2007 00:00 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: Domingos]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Witam
Tak sobie właśnie czytam ta zażarta dyskusje na temat dzisiejszego meczu. Ja nie mam na ten temat nic ciekawego do powiedzenia, ale wydaje mi się ze bliżej zwycięstwa jest ekipa z Bełchatowa.
Chciałbym napisać kilka słów o meczu Arki z Górnikiem. Już dziś około 11:00 piłkarze z Zabrza zameldowali się w 4-gwiazdkowym hotelu Nadmorskim w Gdyni, usytuowanym tuż obok plaży.
To była najdłuższa podroż Ślązaków w tym sezonie. ;\)
Nie mam wątpliwości ze najbliższe mecze będą chwila prawdy dla Górnika. Posada Marka Motyki, czy wejście ewentualnego sponsora są mocno zagrożone. Zabrzańscy piłkarze nawet odbyli motywujące (?) spotkanie z panią prezydent Manka – Szulik.
To tyle tytułem wstępu \:\)
Górnik ostatni mecz przegrał z Lechem 1:2. Przegrał, lecz styl jego porażki nie był taki zły jak we wcześniejszych meczach \:D Piękna bramkę strzelił Bartłomiej Socha. Drużyna z Poznania włożyła pełno energii aby wywieźć ze Śląska 3 punkty.
Kto czyta moje posty ten wie jak pisałem o stylu gry Górnika. I mimo niekorzystnego rozwiązania tydzień temu sam mecz mógł się podobać.
Myślę ze zabrzanie wyjdą w pełni skoncentrowani do tego meczu. Moja intuicja mówi mi ze będzie remis.
Jednak jest kilka negatywnych aspektów. W Gdyni nie zagra Dawid Jarka (co ciekawe został powołany do zespołu reprezentacji Polski U-20). W ataku ma zagrać wracający do gry Tomasz Moskal i Rafał Andraszak. Interesuje mnie szczególnie forma tego pierwszego.
Warto wspomnieć ze całkiem niedawno został rozwiązany kontrakt z Marcinem Kuźba (co dla mnie większego sportowego znaczenia nie ma) .
Podsumowując myślę ze Arka, która jest już praktycznie w II lidze (mam nadzieje ze myślami tez ) nie zdobędzie kompletu punktów w meczu z Górnikiem.

Arka Gdynia – Górnik Zabrze X (oczywiście mała staweczka) ;\)

To tyle moich wypocin ;\) Zaraz będę leciał na Juwenalia \:D
Pozdrawiam

Do góry
#1233330 - 19/05/2007 01:17 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: Stalion]
BookerS Offline
addict

Meldunek: 26/07/2006
Postów: 589
Napisze odnosnie meczu Wisla - Groclin
W ostatnim meczu PE pomiędzy Lechem a Wisłą kontuzji nabawił się śmiem twierdzić najlepszy bramkarz Orange Ekstraklasy - Emilian Dolha. W związku z tym do końca sezonu dostępu do bramki Białej Gwiazdy strzec będzie totalny debiutant Łukasz Jarosiński. Moim zdaniem w meczu z Grodziskiem możliwy jest over 2.5 ,Wisła w ostatnich 2 meczach dwa razy remisowała po 0-0 ,a Dolha nie raz w tym sezonie dokonywał cudów w bramce i ratował skórę wiśle ;\)

Do góry
#1233339 - 19/05/2007 01:19 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: BookerS]
BookerS Offline
addict

Meldunek: 26/07/2006
Postów: 589
***/?dysc_id=1&k1_id=1&k2_id=1&dzial_id=1&news_id=194185 ]info[/url]

Do góry
#1233356 - 19/05/2007 01:24 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: tomo]
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Originally Posted By: tomo
Coś wam powiem... tylko się nie śmiejcie... \:p

Dzisiejszej nocy miałem sen... (a snów sportowych i wizji wyników to ja nie miewam).
Śnił mi się mecz Korona - GKS (a sen sam w sobie był naprawde realistyczny), w śnie tym Bełchatów wygrał 1:0 po bramce jakiegoś obcokrajowca w 54 minucie spotkania.

Zagrałem sobie correct score za 0,5/10 \:D

Tomo cos w tym bylo w 54 minucie gol obcokrajowca ale na 2-2 \:D

***... ;\)

Do góry
#1233476 - 19/05/2007 02:27 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: tomo]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: tomo
Coś wam powiem... tylko się nie śmiejcie... \:p

Dzisiejszej nocy miałem sen... (a snów sportowych i wizji wyników to ja nie miewam).
Śnił mi się mecz Korona - GKS (a sen sam w sobie był naprawde realistyczny), w śnie tym Bełchatów wygrał 1:0 po bramce jakiegoś obcokrajowca w 54 minucie spotkania.

Zagrałem sobie correct score za 0,5/10 \:D

***... ;\)

No to na przyszłość będę wiedział, że nie liczy się ogół tylko szczeóły... \:D

Do góry
#1234135 - 19/05/2007 05:16 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: tomo]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
tomo trafiłeś Costly strzelił właśnie około tej minuty. Graty \:\) szkoda tylko, że nie był to sen o koronie nie mistrzowskiej a kieleckiej :). Chciałem też mocno pogratulować nowemu mistrzowi Polski - GKS Bełchatów. Myślę, że we wtorek warto zagrać na ich wygraną z Wisłą Kraków. W końcu "Biała Gwiazda" gra do końca sezonu bez Emiliana Dolhy. Poza tym trener Orest Lenczyk swoich najlepszych piłkarzy: Tomasza Jarzębowskiego, Dawida Nowaka i Tomasza Wróbla zostawił na ławce rezerwowej. Uważam, że właśnie szykuje się na Wisłę i po wtorkowym meczu liczy na koronę. Myślę, że tak się właśnie stanie. Mam nadzieję, że kursy na to zdarzenie będą warte grzechu \:p

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1234174 - 19/05/2007 05:27 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
No tośmy sobie potypowali, nie ma co \:D

Ja jestem w szoku, 5 x piłka w siatce Bełchatowa
I kto im tyle nastrzelał?
Korona, która miała nic nie wygrać wg. mnie, a którą drfocus wydołował do poziomu Wisły Płock i Pogoni Szczecin \:D
To, że GKS strzeli to wiedziałem i nawet grałem DW 3:1

No i sensacja w Łęcznej
Grałem HT/FT 1/X i 2/X
Czułem, że Lubin nie wygra, ale nie liczyłem, ze zostawi 3 punkty

Ignorator
Bełchatów raczej będzie mistrzem, ale przez te dwie kolejki mogą być jeszcze niezłe jaja
Nie wiem, czy ogra Wisłę
Może być też tak, że Lubin nie wygra z Widzewem
a jak jeszcze Pogoń zacznie rozdawać karty \:D

Muszę ochłonąć

Do góry
#1234241 - 19/05/2007 05:51 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: rene]
kajo261 Offline
member

Meldunek: 25/04/2007
Postów: 194
Ja postawiłem na remis w Łęcznej, troche zabrakło...

Oglądałem dzisiaj oba mecze i z przykrością muszę stwierdzić że tak słabych drużyn walczących o mistrza dawno nie było. Liga Mistrzów jest bardzo, bardzo daleko...

A jutro zwycięstwo Lecha- legia na wyjazdach(i wogóle) chyba nikogo nie przekonuje. Lech jest ostatnio w bardzo dobrej formie a i 26 tysięcy kibiców zrobi swoje. W dodatku fajny kurs.

Z innych meczów warto zwrócić uwage na mecz Wisla Płock : ŁKS. Myśle że zwycięsko z tego pojedynku wyjdą gospodarze, którzy po ostaniej porażce ten mecz MUSZĄ wygrać, a jak nie z ŁKSem, to z kim? Łodzianie są ostatnio w kiepskiej formie a w dodatku zagrają bez swoich filarów: Arifovica i Kizysa.

Do góry
#1234308 - 19/05/2007 06:27 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: kajo261]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Arka Gdynia
VS
Górnik Zabrze
Typ: Arka Gdynia

Bardzo ważny mecz dla Górnika Zabrze, który musi sobie zapewnić spokojny byt w ligowej tabeli. Na szczęście podopieczni trenera Marka Motyki są już blisko tego celu. Jednak, aby mieć pełną gwarancję potrzeba dosłownie kilku punkcików. Niestety w Gdyni może być o to ciężko. W klubie znowu doszło do dziwnych sytuacji. W tym tygodniu musiał odejść napastnik Marcin Kuźba, z którym rozwiązano kontrakt. Niestety, jeśli chodzi o sytuacją kadrową to nie jest ona najlepsza. Wyleciał tak jak wspomniałem Marcin Kuźba a kontuzji nabawił się także najlepszy snajper – Dawid Jarka. Wobec tych wydarzeń trener Motyka może mieć problem z ustawieniem linii ataku. Do tego z zespołem nie trenowała dwójka piłkarzy: Adam Danch i Sylwester Dębowski. Obaj przebywali na zgrupowaniu młodzieżówki w Bydgoszczy. Nie wiadomo, jaką formę aktualnie prezentują. Co ciekawe sztab trenerski szykuje choćby Jarkę na mecz z Płockiem na najbliższą kolejkę w środku tygodnia. Czyżby Górnik stawiał na mecz z Płockiem a nie z Arką?. Wszystko na to wskazuje. Zwłaszcza, że przedstawiciele firmy Allianz mają właśnie być na tym meczu. Tak jak widzimy spotkanie z Wisłą Płock we wtorek będzie bardzo ważne dla nowej historii Górnika Zabrze. Do tego warto zauważyć, że piłkarze Górnika muszą odbyć bardzo długą podróż na Wybrzeże. Związku z tym sztab szkoleniowy i piłkarze wybrali się pociągiem do Gdyni. Gospodarze tego meczu są w lepszych nastrojach. Już wiadomo, że z zespołem zostaje na kolejny sezon trener Wojciech Stawowy. Możliwe, że to wywoła w zawodnikach nową motywację. Warto także zwrócić na coraz lepszą sytuacją kadrową w zespole. Do gry po kontuzjach powracają: Krzysztof Sobieraj, Olgierd Moskalewicz i Janusz Dziedzic. Wspomniana trójka może wnieść do gry Arki jeszcze nowszą i lepszą jakość. Trzeba w tym miejscu wspomnieć, że bez tej trójki udało się odnieść choćby zwycięstwo w Łodzi z Łódzkim Klubem Sportowym (1:0). Przecież w bardzo dobrej formie jest Marcin Wachowicz, który strzelił już w tej rundzie cztery bramki i był bohaterem w meczu z Górnikiem Łęczna (5:1). Myślę, że jego dobra dyspozycja a także coraz lepsza gra zespołu da efekt w postaci trzech punktów w sobotnim meczu. Goście z Zabrza grają bardzo słabo w tej rundzie. Do tego wszystko wskazuje, że bardziej interesuje ich mecz z Wisłą Płock niż z Arką Gdynią!.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1234442 - 19/05/2007 08:42 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: kajo261]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: kajo261

Oglądałem dzisiaj oba mecze i z przykrością muszę stwierdzić że tak słabych drużyn walczących o mistrza dawno nie było. Liga Mistrzów jest bardzo, bardzo daleko...


Ja bym nie wyciągał wniosków po tych spotkaniach, bo trzeba na to spojrzeć także pod tym kątem, że Bełchatów, Zagłębie i Korona, która wcześniej straciła szanse na puchary to "nowa fala" w polskiej piłce.
Przed Zagłębiem i Bełchatowem otworzyła się szansa, by zdobyć mistrza
Taka szansa może się szybko nie powtórzyć, bo przyszłym sezonie do walki włączą się bardziej utytułowane zespoły
Bełchatów i Zagłębie to nie są kluby ograne, doświadczone i kiedy finisz zbliża się ku końcowi, daje to o sobie znać, wkrada się nerwowość, itd.
Jak będzie w pucharach - zobaczymy
Nie musi być źle, np. Groclin w debiucie wypadł całkiem przyzwoicie
Poza nim w pucharach trochę pograła Wisła, choć nie zawsze, a inni dawali ciała. Legia, Lech, Amica, Płock i ktoś tam jeszcze
"Dzięki" występom tych drużyn mamy 2, a nie 3 - jak wcześniej - miejsca w UEFA
Gorzej być chyba nie może
Byle by nie dokonał się rozbiór Bełchatowa i Zagłębia, choć nie powinien. Legii i Wisły nie stać na takich graczy jak Garguła, Łobodziński, a nawet jak stać, to nie zapłacą tyle, bo te drużyny szukają zawodników, ktorych mozna wziąć za darmo albo za jakieś psie pieniędze. I na ogół trafia się IV albo V sort.
Przykłady można mnożyć
A to trzeba stawiać na młodych i szukać ich w Polsce w niższych ligach. Takich jak Błaszczykowski, Boguski, Nowak i wielu innych

Do góry
#1234580 - 19/05/2007 13:40 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: rene]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Arka-Gornik

duzo napisal Ignorator ,ja tylko dodam,ze po kontuzjach i kartkach wrocili do zespolu Kowalski,Dziedzic,Sobieraj,Moskalewicz(normalnie trenowali na pelnym obciazeniu) jednak zaden z tych 4 zawodnikow nie wystapi od 1 minuty ,trener Stawowy cos kreci: "Nie wiem jeszcze czy będą mogli zagrać Sobieraj i Dziedzic, ale ci, co zagrali w ostatnim meczu z ŁKS, zasługują na kolejną szansę. Nie będę więc bez potrzeby ryzykował zdrowiem Sobieraja czy Dziedzica, tym bardziej że już we wtorek czeka nas ciężki mecz z Lechem Poznań. Zatem spotkanie przeciwko Górnikowi będzie kolejna szansą udowodnienia swojej ligowej przydatności dla zawodników z dotychczasowego drugiego planu".

W dalszym ciągu kontuzjowani są Krzysztof Przytuła, Ireneusz Kościelniak, Damian Nawrocik i Grzegorz Pilch.

Ogolnie rzecz biorac sklad bedzie taki jak z LKS i wczorajsze ustawienie na treningu wygladalo nastepujaco

Witkowski-Sokolowski,Weiner,Jakosz,Kalousek -Ulanowski,Ława,Mazurkiewicz-Wroblewski,Wachowicz,Karwan

Sila ofensywna zdecydowanie mniejsza bez Dziedzica(9 bramek) ,Moskalewicza(7 bramek),Nawrocika(5 bramek)i jeszcze do tego Ulanowski ktory tylko rozbija ataki nie wychodzac na polowe przeciwnika.Mam jednak nadzieje ,ze taki sklad wystarczy na Gornik,a jesli nie to po przerwie trener wpusci bardziej kreatywnych zawodnikow .
Arka powinna spokojnie wygrac ten mecz ze slabszym Gornikiem ktory bedzie dopingowany wyjątkowo liczną grupa kibiców drużyny z Roosevelta. Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki zespołu i odległość do przebycia, liczba 700 fanów jadących nad morze jest naprawdę imponująca.

Do góry
#1234645 - 19/05/2007 16:40 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: tomo]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: tomo
Coś wam powiem... tylko się nie śmiejcie... \:p

Dzisiejszej nocy miałem sen... (a snów sportowych i wizji wyników to ja nie miewam).
Śnił mi się mecz Korona - GKS (a sen sam w sobie był naprawde realistyczny), w śnie tym Bełchatów wygrał 1:0 po bramce jakiegoś obcokrajowca w 54 minucie spotkania.

Zagrałem sobie correct score za 0,5/10 \:D

***... ;\)

ja tez mialem sen ale bardzo nieprawdopodobny... Lech-Legia 3:4 \:D
i bramka dla Legii w ostatniej minucie meczu a strzelcem Radovic!
taki lekki OT moze w moim snie tez sie cos sprawdzi ;\)

Do góry
#1236599 - 20/05/2007 04:42 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: CANTORO]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Originally Posted By: CANTORO
Lech Poznan - Legia Warszawa 1

Lech w ostatnich kolejkach pokazał ze naprawde umie wygrywac mecze jesli nawet grał slabo to potrafil inkasowac 3 pkt(z Łeczna) teraz czas na najwazniejszy mecz w rundzie do Poznania przyjezdza nie lubiany zespół.Patrzac na wyniki i na forme zdecydowanym faworytem jest Lech nie patrze na to ze jestem z Poznania ale:zyciowa forme ma Piotrek do tego nie lubiany przezemnie Zakrzewski sie przebudził coraz lepiej prezentuje sie obrona juz nie robi takich bledow jak na poczatku sezonu chlopcy sie ze soba zgrali Murawski wreszcie gra jak powinien patrzac na Legie hmmm duze HMMMM poprostu to nie zespol atak mierny gdzie jest Janczyk??ktory mial byc gwiazda ile on strzelil bramek Wlodarczyk tez jest slabiutki co pokazal teraz w meczu i nie patrze ze strzelil jakas tam bramke bo mu sie obilo dodatkowo brazylia w Legi juz nie ta sama graja poprostu tylko dla siebie a to nie dobrze.Dodatkowych atutem beda jak zawsze najlepsi kibice w Polsce kibice Lecha szykuja super atmosfere w meczach z Legia zawsze na trybunach bylo goraco ale zwyciezal doping oczywiscie ok.24000 tys gardel pomoze Lechowi (nigdzie nie ma takiej publiki).
Reasumujac patrzac na zyciowa forme Piotra i dobra forme zawodnikow Lecha wychodzi ze mozna grac czysta jedynke nie bede sie bal tego zagrac bo po takim kursie warto pozdrawiam



Własnie wrocilem z meczu taki kocioł ze szok kazdy zapewne chciałby byc na takim meczu!!!!Oprawa zrobiona przez kibicow poprostu stadiony swiata jednak sa najlepszymi kibicami nie tylko w Polsce co do meczu tak jak mowilem Legia ma slabiutkich napastikow ktorzy nie potrafia wykorzystywac sytuacji mecz byl slabym widowiskiem bylo duzo walki Legia opanowala srodek pola jednak to Lech mial magiczne zabojcze kontry.Zawiodl zecydowanie Fabianski w Legi ktory przepuscil latwe do obrony strzaly zyciowa forme pokazal i najlepszy na boisku byl Zajac.Caly zespol Lecha zasluzy na uznania za walke jako pierwszy napisalem tutaj na forum zeby grac jedynke i sie nie bac i oplacilo sie jutro mozna isc po $$$$

Pozdrawiam Cantoro

Do góry
#1237082 - 20/05/2007 17:27 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: CANTORO]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: CANTORO
(...)tak jak mowilem Legia ma slabiutkich napastikow ktorzy nie potrafia wykorzystywac sytuacji mecz byl slabym widowiskiem bylo duzo walki Legia opanowala srodek pola jednak to Lech mial magiczne zabojcze kontry(...)


Cantoro jesteś nie obiektywny w swoich osądach. Mecz był na wysokim europejskim poziomie. Jako że kocham Premiership to nie boję się powiedzieć, że wczoraj oglądaliśmy mecz ligi angielskiej. Osobiście jestem dumny z Legii pokazała, że pomimo przegranej może nosić głowę wysoko. Z taką formą to nie ma obawy przed kolejnymi meczami. Szkoda, że tak późno doszli do siebie. Mówiłem na początku sezonu jak mantrę: "Legia ma najsilniejszy skład w lidze i to od niej samej zależą losy mistrzostwa". Jak było po dordze każdy widział, żeby tylko wymienić: Sanok, Bełchatów, Zabrze. Gratuluje mocno Bełchatowowi mistrzostwa Wisła jest tak słaba, że gram na GKS w wtorek zdecydowanie. Bez Dolhy Wisła ma duże problemy w defensywie. Myślę, że wypoczeci zawodnicy Bełchatowa poradzą sobie. W końcu w Kielcach nie grał od początku Wróbel, Jarzębowski, Nowak i Garguła. Co prawda krążą plotki, że Garguła ma kontuzję ja myślę, że to zasłona dymna przed meczem z Wisłą. Jak dla mnie Bełchatowianie bardzo nastwaili się na wtorkowy mecz. Powinni wygrać i sięgnąć po koronę.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1237144 - 20/05/2007 18:32 Re: Orange Ekstraklasa-28 kolejka-18/19.05 [Re: Ignorator]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Zgadza się, piłkarsko Legia wczoraj była niestety lepsza. Trzeba to przyznać. Szczególnie początek 2 połowy był przerażający, Lech nie mógł wyjść z połowy. Do tego szczęście ze słupkiem i poprzeczką.
Ale zwycięzców się nie sądzi, wszystkie bramki były prawidłowe. Zakrzewski na samym początku mógł ustawić mecz, marnując "setkę"

Transfer Fabiańskiego do Arsenalu jest zupełnym nieporozumieniem i wczorajszy mecz mnie tylko do tego przekonał.

PS. AVE McDziarz! \:\)

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4092 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582551 Postów

Najwięcej online: 4304 @ 10/05/2024 19:05