Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#1223778 - 15/05/2007 08:58 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: polskignom]
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Originally Posted By: polskignom
Motor - ŻKS Avia Świdnik


A jutro z Avia derby... huu bedzie sie dzialo \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1223802 - 15/05/2007 09:22 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: Kylo]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
AC Milan - inter

ŁKS Browar Łomża - Jagiellonia Białystok

Legia Warszawa - Lech Poznań

Ziher Snopki - Sklejka Pisz <-- liga amatorska z mojego miasta \:D ..mecz bardziej przypomina bójkę niż grę \:\)

Do góry
#1223806 - 15/05/2007 09:27 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: gnacik]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Ta, dokładnie apropos meczy IV-ligowych i niższych...

OKS Otwock - Mazur Karczew...

Nie lubimy Rumunów jak cholera...

'Stanęła koza koło trzepaka,
wypięła dupe na karczewiaka
karczewiak myślał, że to jest gęba
i szuka w dupie złotego zęba'

To najmniej wulgarne powitanie jakie możemy zaprezentować naszym rywalom zza miedzy.

"ojej strony przygotowujemy około 100 policjantów. W każdej chwili mogę też ściągnąć z Warszawy dodatkową kompanię 200 funkcjonariuszy - wyjaśnia podkom. Mirosław Górnicki z otwockiej komendy. Tymczasem działacze z Otwocka zabezpieczenie meczu derbowego zamierzają powierzyć agencji ochrony "Zubrzycki", która jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo m.in. na stadionie warszawskiej Legii. Bezpieczeństwa na stadionie Startu ma pilnować także około 40 ochroniarzy zorganizowanych we własnym zakresie przez dyrektora OKS."

W ostatnim meczu na jesieni, graliśmy na wyjeździe, za rurą z Rumunami i wygraliśmy 1-0. Na boisku było gorąco, jeden gość z Mazura miał złamaną nogę już w pierwszych 10 minutach

To tak troche odbiegając od zamierzenia Sarkosa ;\) Ale warto się z bliska przyjrzeć rywalizacji OKS - Mazur. Już w środę OKS gra rewanżyk i miejmy nadzieję że Big Ben strzeli gola

OKS! OKS! OKS!

Do góry
#1223818 - 15/05/2007 09:43 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: bursztyk]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
bursztyk z Otwocka jesteś ? \:\) ..rodzinkę tam mam, przyjeżdżam raz na miesiąc odwiedzić moją chrześniaczkę \:\) ..a jak się pytałem wujaszka, który tam mieszka to mówił, że spokojnie u was jest \:D

Do góry
#1223829 - 15/05/2007 09:52 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: bursztyk]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
bursztyk for You
zgadza się, już w środę ten wielki mecz, mam nadzieję, że spuścimu rumunów do V ligi
ja na boisku(oby), a Ty na trybunach i nie mają szans \:p

Do góry
#1223864 - 15/05/2007 10:31 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: gnacik]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Originally Posted By: gnacik
bursztyk z Otwocka jesteś ? \:\) ..rodzinkę tam mam, przyjeżdżam raz na miesiąc odwiedzić moją chrześniaczkę \:\) ..a jak się pytałem wujaszka, który tam mieszka to mówił, że spokojnie u was jest \:D


To sie można na jakieś ustawić :))))) czemu nic nie mówiłeś? \:p

Do góry
#1223965 - 15/05/2007 16:23 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: bursztyk]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Hehe, jak dobrze pójdzie to i ja się pojawię kibicować OKS-owi \:\)

A co do rywalizacji polecam tą stronę:

http://en.wikipedia.org/wiki/Major_football_rivalries

Do góry
#1224023 - 15/05/2007 17:25 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: Ghost]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Najgorzej jest we Włoszech, tam nawet w rodzinie może dojść do mocnej kłótni np. z teściem. A w pucharach europejskich nie ma zlituj, jeśli by np. Lazio grało z Barceloną to 1/2 Rzymu skakałaby z radości na widok strzelonej bramki przez Katalończyków. W Polsce zaś jeśli jakaś drużyna gra o Ligę Mistrzów to większość Polski się solidaryzuje z nimi i życzy im awansu.

Osobiście mogę tylko powiedzieć o rywalizacji na linii Tottenham - Arsenal, bo widziałem ją z wewnątrz. Przed meczem Tottenham - Chelsea byliśmy z DJ Sosną w najostrzejszym barze kiboli Tottenhamu, a w telewizji leciał na żywo pierwszy niedzielny mecz West Ham - Arsenal. Nie da się tego opisać, jak oni nienawidzą Arsenal. Dla mnie to może było i trochę nielogiczne, ale oni jakoś tym żyją w pewnym sensie...

Czy może mi ktoś przybliżyć skąd się wziął konflikt Korona - KSZO? \:\)

Do góry
#1224088 - 15/05/2007 18:27 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: Conrad]
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
GKS Belchatow - reszta Polski :D:D

dobra zartuje, ale niedobrze mi sie robi jak widze, ze oni beda mistrzem odpadniemy z Gruzinami w 1 rundzie

Do góry
#1224106 - 15/05/2007 18:33 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: Wahi]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
bez przesady Wahi, tak naprawde tylko wisla za kasperczaka ladnie grala w pucharach, reszta polskich w pucharach, niewazne czy to LM, uefa czy interoto sie tylko kompromitowala.
O jakich klubach mowie, kazdy wie, nie trzeba wymieniac ich z nazw.

Do góry
#1224116 - 15/05/2007 18:37 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: Conrad]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: Conrad

Czy może mi ktoś przybliżyć skąd się wziął konflikt Korona - KSZO? \:\)


Nie jestem pewien w 100% ale wszystko wyszlo podobno od strony Korony. Jeszcze w latach 90-tych była zgoda pomiędzy Koroną a KSZO i podczas jednego z meczy kibice z ostrowca, którzy zaprosili kielczan zostali okradzeni i stąd się przeniósł konflikt. Ja slyszałem taką wersje.

Co do klubów nienawidzących się to chyba najlepsze są derby Belgradu pomiędzy Crveną a Partizanem gdzie zawsze jest gorąco.
Podobnie jest na meczach pomiędzy z tego co pamiętam Hajdukiem Split a ekipą z Zagrzebia.

W Holandii Feyenord i Ajax i ich pamiętna walka przy autostradzie gdzie chyba jedna osoba zgineła! W Holandii jeszcze nie pałają symapatią do siebie Utrecht i Den Hagg co najlepiej potwierdzą kibice Legii.

Hiszpania to oczywiście Sevilla i Betis no i Real - Barca

We Francji najwięksi wrogowie to Marsylia i PSG

Do góry
#1224117 - 15/05/2007 18:37 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: lupus]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
mówisz lupus o Widzewie w Lidze Mistrzów za Smudy czasów czy Legii z chociażby pamiętnym Leszkiem Piszem ? \:\) Zreszta Groclin też nieźle zagrał swego czasu

Do góry
#1224229 - 15/05/2007 19:36 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: Baqu]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Borussia Dortmund - Shalke

Do góry
#1224244 - 15/05/2007 19:38 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: Logan]
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Originally Posted By: Logan
Borussia Dortmund - Sc halke

Do góry
#1224257 - 15/05/2007 19:41 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: Kylo]
pascal123 Offline
veteran

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1279
Górnik Zabrze-Piast Gliwice

Do góry
#1224318 - 15/05/2007 20:04 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: ArtekPotito]
mario 88 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 1771
Skąd: Ostrowiec Św.
Szacunek dla kobiasha i ArtkaPotito:D.Nie ma to jak pokrzyczeć na forum jakie to KSZO jest beee.Ciekawe kobiash kiedy zacząłeś kibicować Koronie, bo ja KSZO to tak na poważnie kiedy spadali z pierwszej ligi...Od tamtej pory nie opuściłem żadnego domowego spotkania...
Zmiana stosunków KSZO z Koroną nastąpiła w 1995 roku i najbardziej prawdopodobną przyczyną jest to, że KSZO wolało trzymać z Lechem Poznań niż z Koroną Kielce(KSZO wolało w jakimś wyjeździe wsprzeć Kolejorza niż Koronę).Pozdrawiam.

PS.Na twoim miejscu kobiash nie przyznawałbym się w Poznaniu do tego, że jestem z Kielc:).

Do góry
#1224375 - 15/05/2007 20:18 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: mario 88]
Tom182 Offline
rzut rozny

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 19877
Siarka-Stal Stalowa Wola \:p

Do góry
#1224532 - 15/05/2007 20:47 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: Tom182]
$t$ Offline


Meldunek: 25/08/2006
Postów: 12456
Skąd: Kraków
Cracovia - Wisła

Do góry
#1225102 - 15/05/2007 22:20 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: mario 88]
kobiash Offline
addict

Meldunek: 09/03/2005
Postów: 698
Skąd: Kielce
Originally Posted By: mario 88
Szacunek dla kobiasha i ArtkaPotito:D.Nie ma to jak pokrzyczeć na forum jakie to KSZO jest beee.Ciekawe kobiash kiedy zacząłeś kibicować Koronie, bo ja KSZO to tak na poważnie kiedy spadali z pierwszej ligi...Od tamtej pory nie opuściłem żadnego domowego spotkania...
Zmiana stosunków KSZO z Koroną nastąpiła w 1995 roku i najbardziej prawdopodobną przyczyną jest to, że KSZO wolało trzymać z Lechem Poznań niż z Koroną Kielce(KSZO wolało w jakimś wyjeździe wsprzeć Kolejorza niż Koronę).Pozdrawiam.

PS.Na twoim miejscu kobiash nie przyznawałbym się w Poznaniu do tego, że jestem z Kielc:).


A wiec kibicuje od kiedy awansowali do 1 ligi, wczesniej nawet nie wiedzialem gdzie jest stadion. Ostatnio jednak nie jezdze na mecze bo przeciez slabo graja. Jak zaczna wygrywac to dopiero pomysle zeby sie wybrac na jakies spotkanie. No chyba, ze bedzie w C+ to zostane przed TV.

A z tym drugim to naprawde przesadziles \:D . Niby czemu mam sie nie przyznawac. Za duzo TV chyba ogladasz albo koledzy Ci za duzo opowiadaja historii wyssanych z palca.

Moze przykladzik? W przerwach meczy Lecha jest zawsze konkurs sms-owy, w ktorym zwyciezcy strzelaja karne. I kiedys na jakims tam meczu wylosowali mnie. Haczyk jest tutaj, ze przed strzalem przedstawiasz sie (imie + skad jestes), mowisz do mikrofonu wiec caly stadion slyszy. Powiedialem oczywiscie, ze jestem z Kielc i myslisz, ze co sie stalo? Same pozytywne reakcje. W tym np jeden cytat jak wrociem na trybuny: "Pozdrow Krzysia Gajtkowskiego".

Nie wspomne, ile km przemierzylem w zimie w szaliku Korony po Poznaniu i tez luz.

Wiec idz obejrzyj moze Hooligansow albo Footbal Factory czy cos takiego.

Do góry
#1225220 - 15/05/2007 22:43 Re: Najbardziej nienawidzące się kluby. [Re: kobiash]
mario 88 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 1771
Skąd: Ostrowiec Św.
Originally Posted By: kobiash
Originally Posted By: mario 88
Szacunek dla kobiasha i ArtkaPotito:D.Nie ma to jak pokrzyczeć na forum jakie to KSZO jest beee.Ciekawe kobiash kiedy zacząłeś kibicować Koronie, bo ja KSZO to tak na poważnie kiedy spadali z pierwszej ligi...Od tamtej pory nie opuściłem żadnego domowego spotkania...
Zmiana stosunków KSZO z Koroną nastąpiła w 1995 roku i najbardziej prawdopodobną przyczyną jest to, że KSZO wolało trzymać z Lechem Poznań niż z Koroną Kielce(KSZO wolało w jakimś wyjeździe wsprzeć Kolejorza niż Koronę).Pozdrawiam.

PS.Na twoim miejscu kobiash nie przyznawałbym się w Poznaniu do tego, że jestem z Kielc:).


A wiec kibicuje od kiedy awansowali do 1 ligi, wczesniej nawet nie wiedzialem gdzie jest stadion. Ostatnio jednak nie jezdze na mecze bo przeciez slabo graja. Jak zaczna wygrywac to dopiero pomysle zeby sie wybrac na jakies spotkanie. No chyba, ze bedzie w C+ to zostane przed TV.

A z tym drugim to naprawde przesadziles \:D . Niby czemu mam sie nie przyznawac. Za duzo TV chyba ogladasz albo koledzy Ci za duzo opowiadaja historii wyssanych z palca.

Moze przykladzik? W przerwach meczy Lecha jest zawsze konkurs sms-owy, w ktorym zwyciezcy strzelaja karne. I kiedys na jakims tam meczu wylosowali mnie. Haczyk jest tutaj, ze przed strzalem przedstawiasz sie (imie + skad jestes), mowisz do mikrofonu wiec caly stadion slyszy. Powiedialem oczywiscie, ze jestem z Kielc i myslisz, ze co sie stalo? Same pozytywne reakcje. W tym np jeden cytat jak wrociem na trybuny: "Pozdrow Krzysia Gajtkowskiego".

Nie wspomne, ile km przemierzylem w zimie w szaliku Korony po Poznaniu i tez luz.

Wiec idz obejrzyj moze Hooligansow albo Footbal Factory czy cos takiego.


HAHAHAHAHA, ludzie trzymajcie mnie bo zaraz spadnę z krzesełka \:D . Po pierwsze to koledzy nie muszą mi opowiadać historii, bo sam jeżdzę na mecze Kolejorza i w Kielcach też byłem parę razy.Jeżdzę też na Arkę od czasu do czasu, więc o przywiązaniu do klubu mi nie wspominaj.To raczej twoja wiedza jest na podstawie rozmów usłyszanych w tramwaju, bo o kosach i prawdziwym kibicowaniu to nie masz bladego pojęcia.Nie ma to jak kibic Korony na stadionie Lecha - HAHAHA .Same pozytywne reakcje mówisz? To i tak, że cie do młyna nie zaprosili w szaliku Korony. Dobrze, że mi poprawiłeś humor bo od rana chodziłem struty.Pozdrawiam oczywiście, bo ja z ludźmi z Kielc umiem żyć, ale oni ze mną chyba nie bardzo:D

PS.A filmy obejrzę przy najbliższej nadażającej się okazji.

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Akhu, VVega, alfa, ANZELMO, kemp, 11kera11), 3150 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581865 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49