Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#1247687 - 24/05/2007 16:55 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: mlo]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: mlo
moze ktos zamiesci linka do zdjecia, ktore pokazuje moment kontaktu Inzaghiego z pilka przy pierwszym golu


http://www.d1g.com/video/show/?id=1031726 - Inzaghi

http://www.d1g.com/video/show/?id=1031845 - Inzaghi x 2

http://www.d1g.com/video/show/?id=1031868 - Kuyt

\:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1247726 - 24/05/2007 17:34 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: Szewa]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Nie lubie ani Milanu ani L'poolu ale po obejrzanym finale LM z kumplami pierwsza myśl to nasunął nam się final pucharu UEFA pomiędzy Sevillą a Espanyolem. Wczorajszy mecz dla widza to porażka w porównaniu do finału pucharu "pocieszenia"

Milan zagral bardzo mądrze i wygrał. Pippo drewniak pokazał jak się strzela w akcjach sam na sam Gerrardowi, który zachowal się jak junior wychodząc na przeciw Didy. Kaka łądnie kryty, ale w dużej mierze to on był autorem zwycięstwa. Jankulovski błąd za błędem. Ręki Pippo w życiu bym nie gwizdnął, a co do spalonego Kuyta to też mi się wydaje że był, ale musiał bym zobaczeć w zwolnieniu powtórke. Tu taj piszą, że L'pool będzie jeszcze w najbliższych latach mistrzem a ja nie sądze. Zmiany, które zrobił Benitez praktycznie nic nie wniosły. Moim zdaniem powinien wejść Bellamy, a nie Kewell

Milan wygrał zasłużenie, ale nigdy więcej takich finałów

Do góry
#1247845 - 24/05/2007 18:41 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: konstruktor1]
PJ_8 Offline
2 x Playoff Winner

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1639
Skąd: Sulechów, POLSKA
Originally Posted By: konstruktor1

PS: Zreszta jaki to ma sens sie napinac. Jesli Cie urazilem to przepraszam.


Nie dlaczego mnie uraziłeś . Słowa Kretyn i jełop wcale nie sa obrazajace Ciekawy jestem czy potrafił byś mi to powiedzieć prosto w oczy.

Nie chodzi czy jestem urażóny czy nie. Ty powinieneś zrozumieć że nawet pod wpływem emocji czegoś takiego nie mozesz mowić, powinienes zrozumiec ze przesadziłeś i dopiero wtedy przeprosić.

Chciałem uniknać "takich" sytuacji i dlatego napisałem ze nie podoba mi sie ten temat i wypowiedz autora tematu. Niestety spowodowałem ze stało sie inaczej. Ale ty odpowiadasz za swoje słowa i nie możesz ich usprawiedliwiac tym ze zostałeś sprowokowany. Sprowokowany to zostałem ja bo ty uzyłeś nieodpowiednich słów.

Do góry
#1248611 - 24/05/2007 21:23 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: PJ_8]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
http://youtube.com/watch?v=_0D2kBhgVPE

Polecam obejrzeć pierwszą bramkę z tego skrótu. Ci, którzy myślą, że wczorajsza pierwsza bramka była dziełem przypadku grubo się mylą \:D zagranie ćwiczone na treningach nie po raz pierwszy okazało się skuteczne ;\)

Do góry
#1248694 - 24/05/2007 21:41 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: PioKing]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: PioKing
http://youtube.com/watch?v=_0D2kBhgVPE

Polecam obejrzeć pierwszą bramkę z tego skrótu. Ci, którzy myślą, że wczorajsza pierwsza bramka była dziełem przypadku grubo się mylą \:D zagranie ćwiczone na treningach nie po raz pierwszy okazało się skuteczne ;\)


Dla mnie duzo przypadku ale jesli to bylo cwiczone na treningach to wrecz genialne:)

Co do meczu to szkoda sie rozpisywac, byl kiepski i tyle, finansowo rewelacji nie przyniosl ale tez nie bylo najgorzej.
Benitez wg mnie przekombinowal, wystraszyl sie chyba tego co Milan zrobil z ManU i zamiast zagrac odwazniej zamotal sie jak klebek welny czego przykladem byl pomysl z wpuszczeniem Australiczyka zamiast "bialozębego";-)
Po stronie Anglikow on zawiodl mnie najbardziej, zawodnicy starali sie walczyc, grac presingiem ale przychodzil moment gdzie mimo wielu strzalów na bramke w pierwszej polowie trafila sie okazja dla Wlochow i ci ja wykorzystali, od tej chwili mecz sie skonczyl.
Paradoksalnie po 2 bramce Anglicy olali wg mnie schemat trenera i rzucili sie lepszej gry, mysle ze kilka minut wiecej i moglo byc 2-2 bo czego jak czego ale czerwonym sil nie brakowalo.

Mecz bez wiekszej historii, Wlosi chcieli ten puchar i go poprostu zdobyli porzucajac swoj dotychczasowy styl z tego sezonu gdzie potrafili grac ladnie i widowiskowo,
w sumie nie ma co sie dziwic na ich miejscu gralbym tak samo, Rafa przekombinowal i przegral choc wcale nie musial bo udokumentowanie przewagi w pierwszej polowie bylo musem w grze z wloska druzyna:)

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, Sensei, Szuman, Akhu, 11kera11, Lukasz111, igea23, ElNinho[mmdea], rymoholik, Ojro, VVega), 3920 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582274 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 14:25