Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#1280032 - 06/06/2007 16:08 Gold Cup 2007
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
mysle ze dzisiaj warto postawic na haiti. kurs @1.7 w profesjonalu wart gry. oto zapowiedz jednego z zagranicznych specow:

The big story in this group is Haiti, who appear to have come up with their best squad in years. In recent months they’ve won the Caribbean Cup, beating T&T in Port-of Spain in the final, and followed it up with friendly wins over Panama, El Salvador, and Honduras, plus a home draw with Chile. The man responsible is new coach Luis Armelio Garcia from Cuba, who turned the team around the moment he stepped in. The side is in flux, with several new recruits in the pool, so it’s difficult to scout them. But Elphine Cadet and Alexandre Boucicaut should be the key men in attack, and captain Pierre-Richard Bruny is the veteran in central defense. Watch also to see if France-based defenders Jean-Jacques Pierre (Nantes) and Windsor Noncent (Sedan) make the lineup. And check out the festive fans in Miami, who will be putting on a show of their own.

Do góry
Bonus: Unibet
#1282438 - 07/06/2007 08:24 Re: Gold Cup 2007 [Re: Kreczmer]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
USA - Guatemala 1 AH(-1.5) 1.83 Pinnacle 4/10

Mecz gospodarza turnieju ze słabą Gwatemalą. Goście grali nie tak dawnoi ze Stanami i zremisowali 0-0 co było dość dużą niespodzianką. Był to jednak tylko mecz towarzyski i w spotkaniu o punkty powinno być już znacznie łatwiej. Już po meczu z Gwatemalą Amerykanie gładko rozprawili się z reprezentacją Chin. Wcześniej w pokonanym polu pozostawili w tym roku Danie, Meksyk czy Ekwador. Można odnieść wrażenie, że bezbramkowy remis z Gwatemalą był tylko wypadkiem przy pracy co zapewne zawodnicy będą chcieli udowodnić w zbliżającym się spotkaniu. Gwatemalczycy w dwóch rozegranych w tym roku meczach towarzyskich nie strzelili bramki. do wspomnianego 0-0 ze Stanami osiągniętego przy sporej dawce szczęścia doszedł także bezbramkkowy remis z Barbadosem. W lutym brali udział w Pucharze Karaibów i rozegrali tam pięć spotkań z czego trzy wygrali po 1-0 jeden zremisowali bezbramkowo i jeden przegrali 0-2. Rywalami były zespoły typu Nikaragui czy Belize. Widać tutaj słabą skuteczność w ataku reprezentacji Gwatemali. Siedem spotkań i trzy gole ale także tylko dwa stracone. Na under jednak bym tutaj nie grał bo Amerykanie mogą sie rozpędzić, za to typ Gwatemala nie strzeli do rozważenia. ja jednak decyduje się podobnie jak w przypadku Meksyku na minimum 2-0 w wykonaniu Amerykanów. Oto kadra USA na Gold Cup, niestety gdzieś zapodziała mi się kadra Gwatemali a że już późno daruje sobie ponowne szukanie bo i tak nikt istotny tam nie gra. Dodajm, że zespół USA wygląda znacznie mocniej niż przy meczu z Chinami.
Bramkarze – Brad Guzan (Chivas USA), Tim Howard (Everton FC), Kasey Keller (Borussia Moenchengladbach)
Obrońcy –Carlos Bocanegra (Fulham FC), Jonathan Bornstein (Chivas USA), Jay DeMerit (Watford FC), Frankie Hejduk (Columbus Crew), Oguchi Onyewu (Standard de Liege), Michael Parkhurst (New England Revolution), Frank Simek (Sheffield Wednesday), Jonathan Spector (West Ham United)
Pomocnicy – DaMarcus Beasley (PSV Eindhoven), Michael Bradley (SC Heerenveen), Ricardo Clark (Houston Dynamo), Clint Dempsey (Fulham FC), Benny Feilhaber (Hamburger SV), Justin Mapp (Chicago Fire), Pablo Mastroeni (Colorado Rapids), Steve Ralston (New England Revolution)
Napastnicy – Brian Ching (Houston Dynamo), Landon Donovan (Los Angeles Galaxy), Eddie Johnson (Kansas City Wizards), Taylor Twellman (New England Revolution)


Mexico - Kuba 1 AH(-1.5) 1.75 Nordicbet 6/10

Gold Cup, czyli Mistrzoswta Ameryki Północnej i Środkowej. Turniej rozgrywany w Stanach ma dwóch głównych faworytów. Właściwie od razu możnaby rozegrać finał pomiędzy Meksykiem i USA. W tym spotkaniu faworyt jest jeden, Meksyk. Meksykanie nie tak dawno zagrali w meczu towarzyskim z Iranem i wygrali pewnie 4-0. Kuba to zespół, który gra na poziomie temtego Iranu (bo kadra Irańczyków była bardzo osłabiona na to spotkanie). Meksyk chce pewnie rozpocząć te rozgrywki i nie powinien mieć problemów z Kubą. Ostatnie mecze towarzyskie rodaków Castro nie napawają optymizmem. 1-3 z Wenezuelą 0-3 i 0-2 z Chile to nie najlepsze rezultaty. Na poprzednim Gold Cup Kubańczycy przegrali wszystkie trzy mecz ze Stanami 1-4 z Kostaryką 1-3 i z Kanadą 1-2. Ten turniej nie powinien się specjalnie różnić od poprzedniego. Kubańczycy pewnie podczas pobytu w Stanach bedą bardziej myśleć jak zwjać ze swojego kraju niż jak wygrać mecz.
Kadra Meksyku:
Bramkarze: Oswaldo Sánchez (Santos), Guillermo Ochoa (América), and Jose de Jesus Corona (Tecos).
Obrońcy: Jonny Magallon (Guadalajara), Fausto Pinto (Pachuca), Francisco Javier Rodríguez (Guadalajara), José Antonio Castro (America), Carlos Salcido (PSV Eindhoven), Rafael Márquez (Barcelona), Ricardo Osorio (Stuttgart).
Pomocnicy: Pavel Pardo (Stuttgart), Jaime Lozano (Tigres), Ramon Morales (Guadalajara), Gerardo Torrado (Cruz Azul), Andrés Guardado (Atlas), Fernando Arce (Morelia).
Napastnicy: Alberto Medina (Guadalajara), Omar Bravo (Guadalajara), Adolfo Bautista (Guadalajara), Cuauhtemoc Blanco (America), Francisco Fonseca (Tigres), Nery Castillo (Olimpiakos), Jared Borgetti (Cruz Azul).
Kadra Kuby, choć nic mi nie mówi:
Bramkarze: Odelín Molina, Danny Quintero, Julio Aldama,
Obrońcy: Yenier Márquez, Silvio Pedro, Reysander Fernández, Jorge Luis Clavelo, Yusvani Caballero.
Pomocnicy: Jaine Colomé, Pedro Faife, Alain Cervantes, Osvaldo Alonso, Gisbel Morales, Enrique Villaurrutia, Ariel Martínez,
Napastnicy: Léster Moré, Reiner Alcántara, Leonel Duarte, Adonis Ramos.
Wynik 2,3-0 jak najbardziej realny.

Do góry
#1283059 - 07/06/2007 20:37 Re: Gold Cup 2007 [Re: Maxi]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
http://en.wikipedia.org/wiki/2007_CONCACAF_Gold_Cup

wikipedia \:D jestem zaskoczony (pozytywnie, oczywiscie ;\) ) czego to tam znalezc nie mozna ... \:\)

moim zdaniem wszystko ladnie i przejrzyscie rozpisane

pzdr, Mindman

Do góry
#1283108 - 07/06/2007 20:50 Re: Gold Cup 2007 [Re: Mindman]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Zainteresowani rozgrywkami o Złoty Puchar Ameryki Płn i Karaibów informacji o turnieju rozgrywanym w Stanach Zjednoczonych. terminarz turnieju składy reprezentacji podział na grupy mogą znaleźć korzystając ze strony federacji Ameryki Płn i Karaibów
http://www.concacaf.com ewentualnie może coś będzie na oficialnej stronie FIFY http://www.fifa.com

Do góry
#1283144 - 07/06/2007 20:56 Re: Gold Cup 2007 [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
We wczorajszych spotkaniach inauguracyjnych w gr A padły następujące wyniki
1 Kostaryka - Kanada 1:2
2 Haiti - Gwadelupa 1:1

Do góry
#1285142 - 08/06/2007 22:27 Re: Gold Cup 2007 [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Wczoraj odbyły sie spotkania grupy B w którym to gospodarze turnieju Usa pokonało skromnie Gwatemalę 1:0.
W drugim spotkaniu tej grupy Salwador pokonał byłych podopiecznych Leo Benhakera Trynidad i Tobago 2:1.
Salwador dzięki temu zwycięstwu obiął prowadzenie w tej grupie przed Amerykanami.
W grupie C odbędą sie dzisiaj spotkania Meksyk - Kuba gdzie kazdy inny wynik, niż wygrana Meksykanów 4 krotnych zdobywców będzie sensacją.
Honduras - Panama typ X 3,15
W drugim spotkaniu dojdzie do pojedynku Hondurasu i Panamy.
Faworytem tego meczu zdaniem fachowców jest Honduras, lecz Panama nie jest tez słabym zespołem i może sprawic niespodzianke.
Panama w eliminacjach do MS 2006 grała rewelacyjnie w fazie półfinałowej i zasłużenie awansowała do fazy finałowej gdzie znalazły się ekipy USA,Meksyku Kostaryki Trynidadu i Jamajki. Panamie zabrakło umiejętności i doświadczenia aby wywalczyć awans na mundial. Zajeli chyba 5 miejsce tuż za Trynidadem który zajął 4 miejsce premiowane grą w barażu.
Panama zaprezentowała się swietnie nawet osiągneli dwa remisy na własnym boisku z USA i Meksykiem gorzej grali na wyjazdach.
Jeśli Panamczycy nie zgubili formy z eliminacji to z pewnościa zagrają dobre spotkanie z Hondurasem.
Honduras nie przebrnął nawet fazy półfinałowej, więc dla mnie nie jest on wcale takim faworytem jak może się wydawać z analizy kursów na ten mecz.
Hiemniej uważam że obok Meksyku własnie Panama i Honduras wywalczą awans z tej grupy.
Niewiele informacji na temat tego spotkania nawet na stronie federacji wszyscy pisza o meczu Meksyku.
Obie ekipy są dojść egzotyczne i nie odgrywają większej roli w światowym futbolu.
Z ekipy Hondurasu na tym pucharze wystąpi reprezentant Orange Ekstraklasy i GKS Bełchatów obrońca Cosly.
Z zespołu Panamy nie znam żadnego zawodnika, składy obu drużyn porównywalne potenciał umiejętności zawodników też z pewnością porównywalny.
Mój typ to remis pomiędzy tymi zespołami jeśli ugrają 4 pkt to z pewnościa awansują dalej.
Mecz zapowiada się na wyrównany i nikt nie będzie chciał zejść pokonany w pierwszym meczu, poza tym wg mnie nie ma tutaj zdecydowanego faworyta.

Do góry
#1286434 - 09/06/2007 07:24 Re: Gold Cup 2007 [Re: Piotruś Pan]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
dzis zagram rekreacyjnie, bo najpierw musze zobaczyc, co soba ekipy prezentuja...ale po lekkim researchu wydaje sie, ze zarowno Honduras i Panama to nie sa wkipy w najwyzszej formie. Graja sporo miedzy soba w ostatnich latach: 2x1:0 dla Hon w 2005, w tym roku w elim. 1:1...ogolnie decyduje sie na under 2,5. Ekipy sa srednie w ofensywie i srednie w defensywie. Powinno byc sporo walki, brzydkich fauli, malo footbolu.

W drugim meczu Meksyk over 3.0 oraz 1. Kuba to outsider, jedna ze slabszych ekip calego turnieju. W zeszlym miesiacu w torbe od Chile 0:2 i 0:3. Jak Meksyk potraktuje powaznie zawody chociaz w polowie to 3 strzeli, a wtedy juz kasy nie strace. ;\)
Trzeba wziasc pod uwage, ze moze i Kubie jakis farfocel wpadnie. Mimo wszystko przewiduje wynik w granicach 3:0, 4:0, a opcje over 3.0 uwazam za w miare bezpieczny bet.

Do góry
#1286453 - 09/06/2007 07:43 Re: Gold Cup 2007 [Re: polskignom]
Landzaat Offline
veteran

Meldunek: 31/07/2006
Postów: 1471
Wie ktoś może czy będą gdzieś transmisje z tego turnieju w TV??

Do góry
#1286454 - 09/06/2007 07:45 Re: Gold Cup 2007 [Re: Landzaat]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
chyba nie, ale na pewno na sopcascie dzis sa przewidziane, choc wczoraj tez byly przewidziane, a nie bylo

Do góry
#1286893 - 09/06/2007 20:07 Re: Gold Cup 2007 [Re: polskignom]
elias Offline
member

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 151
goldcup.org link do strony

Do góry
#1286902 - 09/06/2007 20:10 Re: Gold Cup 2007 [Re: polskignom]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Udalo mi sie wczoraj obejrzec Honduras oraz 60 min. Meksyku, wiec cos napisze.

Honduras - Panama 2:3 - over jak nieszczescie, Honduras byl zdecydowanie lepszy, do czerwonej kartki zdecydowanie przewazali, z reszta potem w 10-tke rowniez. Obie ekipy mnie zaskoczyly, graly szybka pilke, ale fauli tak jak myslalem bylo co nie miara. Czerwo jak najbardziej zasluzone, glupi faul w srodku boiska,bez zagrozenia, prefidne wejscie. Gdyby grali po 11-tu Honduras by pewnie wygral ok. 2-0. Panama nie miala argumentow...poza tym pierwsza bramka w meczu - wybitna szmata. Potem to juz poszlo jak po sznureczku. Ladny gol z wolnego na 1:1, piekny gol na 3:1. W ogole piekne akcje bramkowe jak na ekipy o takim papierowym potencjale.

Meksyk-Kuba 2:1, bylo 0:1, pierwszy gol dla Mexico moim zdaniem ze spalonego, do 60. minuty, Meksyk prowadzil gre, aczkolwiek Kuba groznie kontrowala, nie jest taka slaba jak myslalem, bramkarz zawalil bramke na 2:1, wyplul strzal, ktorego nie mial prawa wypluc. Pytanie teraz: Czy Meksyk zlekcewazyl? Czy Kuba jest tak mocna? Czy ew. Meksyk jest tak slaby?


Po tym, co zobaczylem Honduras na pewno bedzie faworytem w meczu z Kuba i powinien go wygrac, wcale nie jestem przekonany o zwyciestwie Mex z Hon, z Panama powinno byc bez stresu. I wydaje sie, ze sypnie overami, slabi bramkarze, zywiolowe ekipy, zupelnie inny mialem och obraz przed spotkaniami z tego, co wyczytalem w niektorych artykulach na niektorych stronkach.

Nie wiem jak graly inne grupy, dzis powinna wygrac Kanada, ale czy po 1.3-1.4 warto? Tak samo nie wiem czy warto USA z T&T po 1.25. Jesli cos zagram to chyba over 1.5 w Kanadzie i over 1,5 Gua-Sal.

Do góry
#1288128 - 10/06/2007 04:27 Re: Gold Cup 2007 [Re: polskignom]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Niestety nie mam możliwości obejrzenia meczów szkoda iż turniej ten nie ma jeszcze takiej klasy jak np Copa America wiec moje typy i ewentualne analizy powstają na podstawie artykółów, zapowiedzi przedmeczowych ze strony federacji Concacaf.
Mecze tego turnieju obstawiać można po niskich kursach w których ryzyko nietrafienia jest niemałe.
Po wypowiedziach kolegi, który miał możliwość ogladania potyczek gr C to w meczu Meksyku bezapelacyjnego faworyta całego turnieju jedyneczka weszła ciężko nie mówiąc o overze.
Dobrze że Kuba strzeliła ta 1 brameczkę bo inaczej overka by nie było. Faworyci co prawda wygrywają ale gradu goli nie ma mimo iż grają z przeciwnokami o klase słabszymi przynajmniej teoretycznie.
Osobiscie jeszcze nic w tym turnieju nie obstawiłem w 1 kolejce grupowej pomimo tego mój typ na remis Hondurasu z Panamą niestety nie wszedł ale meczyk rzeczywiście musiał byc interesujący jeszcze 5 brameczek padło lubie takie spotkania gdzie padają owerki po w miare wyrównanych meczach.

Do góry
#1290800 - 11/06/2007 07:27 Re: Gold Cup 2007 [Re: Piotruś Pan]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
no to niezle...Honduras wygral 2:1, ja sfrejrzylem i zagralem tylko over 1,5...moje przewidywania sprawdzily sie, niestety meczu nie ogladalem.

Do góry
#1292724 - 12/06/2007 07:35 Re: Gold Cup 2007 [Re: polskignom]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Kostaryka-Gwadelupa

W tym meczu zdecydowanym faworytem bukow sa Kostarykanczycy, ale dlaczego? nie wiadomo. Gwadelupa przewodzi w grupie, gra calkiem niezle, natomiast Kostaryka chyba jedzie na tym, ze grali na MŚ. Jednak to juz inna ekipa, slabsza przynajmniej personalnie. Argumentem za Kostaryka moze byc to, ze GUA ma prawie pewny awans. Chociaz moim zdaniem beda chieli wykorzystac spore szanse na awans z pierwszego miejsca, bo to moze zapewnic troszke latwiejszego rywala w dalszej fazie. W ekipe Gwadelupy roi sie od zawodnikow grajacych we francuskich ligach, w wiekszosci nizszych. To raczej przemawia za, a nie przeciw. W kadrze znajdziemy tez oseski, ktore figuruja w skladach takich ekip jak Nantes, Utrecht czy Sheffield Utd. U Kostarykanczykjow brak Wanchope'a i Gomeza, z tych najbardziej znanych i najbardziej widocznych w grze reprezentacji na ostatnich mundialach.

Ja tu zaryzykuje:

x @3.70 2/10
2 @5.00 1,5/10

Na dokladke zagram over 2,5 @1.74. Teoretycznie mozna sie spodziewac w granicach 2-3 bramek. Ale spodziewam sie szturmu Kostaryki, ktora nie ma nic do stracenia, to powinno zapewnic duza ilosc bramek.

Do góry
#1293617 - 12/06/2007 21:22 Re: Gold Cup 2007 [Re: polskignom]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Gwatemala - Trynidad i Tobago mój typ 1 kurs 2,30
Dziś w mistrzostwach Ameryki Płn i Karaibów gra grupa B
Ciekawym meczem będzie zapewnie rywalizacja pomiędzy Gwatemalą i Trynidadem i Tobago.
Gwatemala ma 3pkt po 2 meczach i bilans bramkowy 1:1 Trynidad i Tobago po udanym występie na MŚ zawodzi w Gold Cup gdzie dwa razy przegrali mają 0 pkt bilans bramkowy 1:4.
Moim zdaniem Trynidad szans na awans nie ma nawet jeśli wysoko pokonał by Gwatemalę bo zabraknie im punktów, mieli by tylko
3 pkt, kiedy Gwadelupa zajmująca 3 miejsce premiowane awansem ma ich 4 po rozegraniu swoich spotkań. Gwadelupa jest pierwszym pretendentem do awansu do ćwiercfinałów z 3 miejsca.
Moim zdaniem drugie 3 miejsce premiowane awansem do dalszej fazy rozzgrywek zajmnie ktoś z gr C Meksyk, Honduras lub Panama
Dla Trynidadu zapowiada się mecz o prestiż i zachowanie twarzy gdyż finaliście MŚ nie wypada kończyć turnieju kolejnym słabym występem.
Gwatemala może zając 2 miejsce jeśli zremisuje lub wygra z Trynidadem pod warunkiem że Salwador nie wygra z gospodarzem turnieju.
Gwatemala nieznacznie przegrała z gospodarzem turnieju 0:1 zawsze silną ekipą USA i pokonała Salwador rywala o podobnym potencjale też 1;0
Gwatemala powinna również poradzić sobie z reprezentacja Trynidadu jesli pewnie chce sobie zapewnić 2 miejsce bez oglądania się na pozostałych rywali w grupie chociaż statystyki za tym zespołem nie przejawiają.
Pierwsze miejsce wywalczą Amerykanie którzy mają lepszy bilans bezpośrednich spotkań.
W występie na turnieju Gold Cup w 2000r reprezentacja Gwatemali spotkała się z Trynidadem i przegrała 4:2 wtedy awans wywalczył Trynidad
W el do MŚ 2006 te dwa zespoły rywalizowały ze sobą Wyniki były następujące
Trynidad - Gwatemala 3:2
Gwatemala - Trynidad 5:1
W obecnej sytuacji więcej optymistycznych prognoz przemawia za zwycięstwem Gwatemalczyków, którzy mogą rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść i odnieść zwycięstwo nad Trynidadem w turnieju finałowym.
Nie wiem czy w poprzednich edycjach Gold Cup Trynidad spotykał się z Gwatemalą
Zastanawiam się także czy postawić overa 1.75 czy under 1.85. Osobiście skłaniałbym sie do undera na tym turnieju nie pada dużo bramek chociaż Trynidad może puknąć brameczkę np przy wyniku 1;0 lub 2:0 dla Gwatemali.
Mój typ to zwycięstwo Gwatemali, moze wbrew wszelkim statystykom wygra Gwatemala i pierwszy raz padnie under
Wszelkie opinie mile widziane jak inni oceniają ten mecz.

Do góry
#1295498 - 13/06/2007 06:18 Re: Gold Cup 2007 [Re: Piotruś Pan]
Dziadek69 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2006
Postów: 6503
Skąd: Ząbkowice Śląskie
jak tam gramy dzis USA ? sadze ze powinni wygrać... ostatnie 5 pojedynkow o ile sie nie myle wygrali amerykanie nie tracac przy tym bramki... tylko teraz pytanie czy bedzie im sie chcialo grac o wygrana po dwoch zwyciestwach i raczej z zagwarantowanym awansem... ktos jakies info posiada ciekawe na temat tego meczu ?

Do góry
#1295499 - 13/06/2007 06:19 Re: Gold Cup 2007 [Re: Piotruś Pan]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
zdecydowanie sie zgadzam, co do typu na Gwatemale. Po tym, co czytalem, to prezentuja sie przyzwoicie na turnieju.

Gwadelupa wczoraj mnie ladnie zalatwila, troche pomogl sedzia, el trudno.

Dzis GLP moze poniesc konsekwencje wczorajszej porazki.

Remis 2:2 i wyzszy zapewnie awans zarowno Salwadorowi, jak i Stanom I miejsce, co Wy na to? \:\)

Przypominam, ze awans uzyskaja 2 pierwsze i 2 najlepsze z trzecich, przy remisie 2:2 Sal bedze mial 4 punkty i stosunek 4:4, GLP ma 4 pkt. i 3:3. Zakladajac zwyciestwo Gua, co jest prawdpodobne, to Salwador z trzeciego miejsca i tak zawita w 1/4.

Tak na przyszlosc (dokladnie na 1/4 \:p ) gr. A wyglada na najslabsza grupe na tym turnieju, jedynie Kanada jako tako kopie ta pilke, reszta jak bedzie grala dalej, to raczej w 1/4 do odpadki.

Do góry
#1295849 - 13/06/2007 17:40 Re: Gold Cup 2007 [Re: polskignom]
thepilator Offline
veteran

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 1284
Skąd: Wrocław
Honduras vs Cuba


Jest to mecz CONCACAF Gold Cup, Przed nami 3 i ostatnia kolejka spotkan w grupie C gdzie znajdują sie takie drużyny jak Panama, Meksyk, Kuba i Honduras. Obie druzyny prezentuja zgola odmienny poziom, Honduras gra najladniejsza pilke na tym turnieju, w ostatnim meczu pokonal faworyzowany Meksyk 2;1 dzieki C. Costly (zawodnik GKS Bełchatów), który strzelił w tym meczu 2 bramki. Kuba nie walczy już o nic w tym turnieju, jest najsłabszą drużyną w grupie C, w dotychczas rozegranych meczach przegrała z Meksykiem 2;1 i zremisowała z Panama 2;2. Podczas gdy zespolowi Hondurasu zwyciestwo w tym meczu jest bardzo potrzebne do zapewnienia sobie awansu z grupy. Mysle ze zawodnicy beda zmotywowani i łatwo pokonają o nic już nie grającą drużyne Kuby. Myśle ze bedzie to otwarty mecz wiec bedzie duzo szans do strzelenia bramki dla obu druzyn. W przypadku zwyciestwa Hondurasu beda oni mieli 6pkt i jeśli Panama nie zdobedzie punktow z Meksykiem, co wydaje sie bardzo prawdopodobne to Honduras awansuje z 1 miejsca w tabeli.

Mój typ: Zwycięstwo Hondurasu
Kurs: 1.7

Do góry
#1295983 - 13/06/2007 19:05 Re: Gold Cup 2007 [Re: thepilator]
esiwu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 1697
dlaczego twierdzisz że Kuba o nic nie walczy?
a co będzie jeżeli wygra Kuba i Panama
poza tym,wychodzą chyba 2 najlepsze drużyny z 3 miejsc
nie wprowadzaj ludzi w błąd

inna sprawa że co do typu sie zgadzam

Do góry
#1296882 - 13/06/2007 22:19 Re: Gold Cup 2007 [Re: esiwu]
thepilator Offline
veteran

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 1284
Skąd: Wrocław
masz racje, sa 3 grupy, awansuje 8 druzyn, po dwie z kazdej z miejsc 1-2 i 2 druzyny z najlepszym bilansem. Teoretycznie w tej grupie na awans moze liczyc kazda druzyna ale ciezko byloby oczekiwac tak niespodziewanych wynikow jak np. porazka Meksyku z Panama i wygrana Kuby z Hondurasem. Do tego dochodzi fakt, ze druzyna ktora zajmie w tej grupie 3 miejsce spotyka sie w nastepnym meczu z USA wiec raczej kazdy bedzie chcial tego uniknac,

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, igea23, Sensei, rafal08, Irek, Lukasz111, alfa, wHiTe_StAr, akagi, Józef Małolepszy), 1778 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581098 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49