Strona 2 z 16 < 1 2 3 4 ... 15 16 >
Opcje tematu
#1280100 - 06/06/2007 17:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: moonlight]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Panowie aby nie zasmioecac tego tematu zwiazanego w zasadzie z nasz rodzima pilka pozwolilem sobie otworzyc temat w "to i Owo" wiec wszystkie opinie prosze wpisywac tam! a mysle ze jest juz o czym podyskutowac!Dziekuje!

Do góry
Bonus: Unibet
#1280945 - 07/06/2007 00:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: gremlin]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Panowie zapominać chyba o regulaminie forum. Proszę się do niego stosować!. Kilka postów zedytowanych bo były słowa nie parlamentarne. Pamiętajcie forum to nie sejm tutaj ma być kultura \:\)

Do góry
#1281466 - 07/06/2007 02:58 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385
to moze troche o reprezentacji \:D

Boruc - Chyba cofnął się w rozwoju, to już nie ten poziom co w legii. Wychodzi trening jaki stosuje sie w Celticu, gdzie nacisk jest na trening na mase niz chociażby na zwinność. Ocena 5/10

Bąk - powinnien pomyśleć o zakonczeniu kariery, bo już pruchnieje. Mimo ze ma dośiwadczenie to widać po poziomie w jakiej gra lidze. 5/10

Bronowicki - chyba zanosi sie na kariere reprezentacyjną. Gra solidnie, gra co najważniejsze tak jak powinni grać boczni obrońcy - ofensywnie. 7/10

Wasilewski - przeciętny obrońca, mam pytanie czy on gra w podstawowym składzie Anderlechtu ? Walczny, zawzięty, tacy gracze są przydatni. 6/10

Zewłakow - Doświadczenie i technika to jego atuty, jednak brak szybkości powodują ze powinnien być raczej wystawiany na srodek obrony lub przeciwko przeciwnikom przed ktorymi zamym zamiar sie bronic i kontratakować, np. portugole. 6/10

Łobodzinski - po dzisiejszym meczu moge powiedziec ze jego gra była dobra. Pokazał kilka ciekawych ofensywnych wejść, szkoda ze nie udało mu sie strzelić w dogodnej sytuacji jaką miał tuż przed zejsciem. Mysle ze trener powinnien dac mu jeszcze szanse gry w kadrze. 6/10

Lewandowski - to moj ulubieniec \:p I odrazu takie pytanie Czy on wie w ogole co sie dzieje na boisku ?? Co widzą w nim trenerzy ze jest stałym bywalcem w kardze ?? brak techniki, strach przed ofensywnymi wejściami. Jego gra oppiera sie tylko na tym aby jak najszybciej oddać piłke do będącego jak najbliżej partera. Gra tak zeby nie zaszkodzić ale tez zeby nie pomóc. 2/10

Dudka - Chyba za wcześnie zeby grał od pierwszych minut. Wydaje mi sie ze mamy lepszych srodkowych pomocników. 5/10

Krzynówek - waleczny, szybki, mocny strzał, kondycha widać ze gra w klubie. 8/10

Saganowski - w pierwszej połowie zagrał naprawde dobrze, był bardzo aktywny, stworzył kilka groźnych sytuacji. Szkoda ze w drugiej połowie jakby zeszło z niego powietrze ale i tak jeden z najlepszych zawodnikow dzisiaj. 8/10

Smolarek - nie wiem co powiedziec. jestem zaskoczony jego grą.

Błaszczykowski - jak dal mnie nie prezentuje jeszcze poziomu reprezntacynego. Jego gra przypomina mi grę Kosowskiego, nie pomyśłi leci do przodu i na finiszu traci gałe albo przkopuje boisko. 3/10

Zurawski - gwiazdor :/ nic nie gra. Technike ma, ale co z tego jak porzytku z niej nie ma. ani to napastnik ani pomocnik, ogranicza sie tylko do cofania piłki, zawolny na prostopadłe piłki, trzeba mu chyba do nogi prosto zagrywać bo inaczej nie dobiegnie bo chyba wychodzi z założenia jak człowiek biegunka "bo sie nie opyla". 2/10

Przepraszam \:p

Do góry
#1281497 - 07/06/2007 03:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Tijk]
Egzekutor Offline
old hand

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1174
Ach ten szczwany lis Leo widać rękę zawodowca w grze naszych po przerwie \:D \:D \:D \:D \:D

Do góry
#1281542 - 07/06/2007 03:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Egzekutor]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Saganowski 8/10 \:D

Do góry
#1281548 - 07/06/2007 03:35 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Egzekutor]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Podstawowym błędem było wystawienie do gry Saganowskiego, za czym sam przyznam przed meczem optowałem. Sagan przegrywał prawie wszystkie walki o górne piłki. Rasiak jeśli otrzymał górną piłke zazwyczaj ładnie zbijał ją np. na flanki. Niestety wiekszość ofensywnych akcji polaków to były właśnie takie wrzutki na środowego napastnika, a to zazwyczaj kończyło się stratą.
W tym momencie praktycznie możemy zapomnieć o ME. Chyba nikt nie wierzy w jakiekolwiek punkty w Portugalii ?

Do góry
#1281554 - 07/06/2007 03:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Egzekutor]
Lmate Offline
member

Meldunek: 30/01/2007
Postów: 119
Skąd: Lubelszczyzna
No i jak widać nie udało się naszej reprezentacji przywieść 6-ciu punktów z 'Zakaukazia' co wg niektórych miało nam dać pewny awans do dalszej części rozgrywek (jednak potem ktoś się zreflektował i dokłanie policzył jak to może wyglądać).

Jeśli chodzi o mecz to niestety pierwszej połowy nie widziałem, drugiej tylko ostatnie 30 minut więc się nie wypowiadam.

Szkoda tylko tych 3-ech puntków, bo jeżeli potem ich zabraknie do zajęcia przykładowo 2-giego miejsca to będzie... 'nie halo'.

Od strony osób grających w zakładach, to na Polskę był kurs chyba 1.25, ale Armenia ... chyba z 4 dni temu na Interwetten kurs wynosił 12,50.

Podsumowując, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, i pewnie we wrześniu nasi ponownie ruszą do boju o kolejne punkty.

Do góry
#1281610 - 07/06/2007 03:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Egzekutor]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ocena po dwóch meczach na Zakaukaziu

Boruc - gwiazdor, gubi go pewność siebie i brak pokory
Zatracił gdzieś refleks
Najsłabszy punkt naszej jedenastki
W pierwszym meczu zawalił bramkę i dal kilka "popisów"
Dziś niby nie ponosi winy, ale odległość była duża, sam ustawial mur, sam ustawial się do strzału i efekt znacie
Klasowy bramkarz broni takie strzały

Wyszedl tylko dlatego, że Kuszczak, Kowalewski, Dudek nie grają, a Fabiański też zgubił formę
Ponoć jesteśmy bramkarską potęgą...

Ocena 1/10

Bąk - pewny punkt naszej reprezentacji, choć dzisiejszy faul był po prostu głupi

Ocena 7/10

Bronowicki - dobry występ, dziś był jednym z lepszych graczy naszej reprezentacji

Ocena 7/10

Wasilewski - poprawny występ w obu meczach, choć spodziewałem sie więcej w ofensywie i przy stałych fragmentach gry

Ocena 5/10

Żewłakow - nie schodzi poniżej określonego ( wysokiego ) poziomu
Powinien grać na środku obrony, bo jest twardy, dobrze gra w powietrzu i ma doświadczenie

Ocena 7/10

Łobodzinski - nieźle wprowadził się w pierwszym meczu, dziś też się starał. Ale takie sytuacje jak dziś w drugiej połowie trzeba wykorzystać. Brakuje mu trochę ogrania w kadrze i pewności siebie

Ocena 6/10

Lewandowski - jeden z jaśniejszych punktów, świetny w destrukcji, twardy, nieustępliwy

Ocena 7/10

Dudka - dramatycznie słaby i jak zwykle nieodpowiedzialny
Ma duży udział przy straconej bramce w 1 meczu. W odbiorze calkiem dobrze, ale strasznie dużo strat

Ocena 3/10

Krzynówek - Jacek nie jest w najwyższej formie, co i tak nie przeszkodziło mu być jedną z jaśniejszych postaci w naszej drużynie. Potwierdza walory, z których go znamy. Jacek musi grać na skrzydle, bo w środku nie czuje się najlepiej

Ocena 8/10

Saganowski - w pierwszym meczu świetny, dziś było już gorzej.
Trudno powiedzieć, czy wynika to z braku sił, czy z innych przyczyn. Dobitkę powinien strzelić, ale dziś Sagan nie miał swojego dnia

Ocena 7/10

Smolarek - Ebi jest bez formy

Ocena 3/10

Błaszczykowski - dwa nienajgorsze mecze, ale Kubę stać na więcej

Ocena 5/10

Żurawski - Żuraw w tych meczach grać nie powinien. Nie gra w klubie i to widać. Szkoda że szansy nie dostał Ujek

Rasiak - nic nadzwyczajnego w pierwszym meczu, więc nie dziwi brak dziś

Ocena 3/10

Sobolewski - największa pomyłka. Sobol gra tak jak Wisła czyli nic. Mamy wielu lepszych defensywnych pomocników.
Nie rozumiem czemu szansy nie dostali Kaz czy Murawski

Ocena 1/10

Do góry
#1281715 - 07/06/2007 04:22 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: rene]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: rene

Sobolewski - największa pomyłka. Sobol gra tak jak Wisła czyli nic. Mamy wielu lepszych defensywnych pomocników.
Nie rozumiem czemu szansy nie dostali Kaz czy Murawski

Ocena 1/10

Dokładnie, Murawski jest obecnie o klasę lepszym grajkiem. I nie piszę tego dlatego iż jestem z Poznania.

Generalnie, nie rozumiem koncepcji grania dwójką defensywnych pomocników z rywalami tego pokroju. Może z Portugalią itd. to się sprawdza, ale z Azerbejdżanem i Armenią?
Z drugiej strony, pod nieobecność Garguły ciężko znaleść kogoś podobnego.

Do góry
#1281802 - 07/06/2007 04:41 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: kfjatek]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Może warto było sprawdzić Iwańskiego ?

Do góry
#1281895 - 07/06/2007 05:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: As]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Witam!!!

Ciezko powiedziec czy jestem zazenowany postawa Polakow bo chyba az tak zle nie jest ale faktem jest ze wiele rzeczy nie wyglada najlepiej a przeciez wygladalo i juz chcialo sie wierzyc ze mamy reprezentacje klasy swiatowej...
Nie chce rzucac tutaj gromow na naszych pilkarzy bo kazdemu moze sie zdarzyc slabszy mecz ale...

Boruc
Nie wiem czy ma problemy z narkotykami lub innymi uzywkami bo sprawia wrazenie zagubionego, wrecz nieprzytomnego
Czasami sprawia wrazenie jakby pierwszy raz stal miedzy slupkami i gral od razu final Mistrzostw Swiata taki jest stremowany!

Bąk
Generalnie nie mozna mu zbyt wiele zarzucic ale glupota jaka dzisiaj zrobil, nie robia chlopcy w rozgrywkach szkolnych
Tak doswiadczony zawodnik zachowuje sie jak dziecko ktoremu wyrzadzono krzywde i chce zrobic wszystko aby zwrocic na siebie uwage:(((

O Dudce mozna chociaz powiedziec ze byl slaby bo o Sobolewskim nawet tego nie mozna powiedziec bo calkowicie przeszedl obok meczu(

Saganowski- na litosc boska moze i to nie byla latwa pilka ale to sie strzela na poziomie reprezentacyjnym Dla mnie zawodnik, ktory duzo biega , walczy ale nie ma tego przyslowiowego sprytu

Do góry
#1281921 - 07/06/2007 05:06 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: As]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385

możecie sie śmiac ale ja bym powołał JAcka Wiśniewskiego zamiast tego pewniaka Lewandowskiego. Lewy jest dobry ale tylko gdy gramy ze słabszymi druzynami. Odnosze wrażenie ze on sie czuje niepewnie, nie zapomne tego jego trickensa przeciwko anglikom na środku boiska , poprostu nędza zeby piłki nie potrafic przyjąć ale mniejsza oto. Dzisiaj zagrał tak jak zawsze czyli jak najszybciej oddać piłkę (oczywiście najczęsciej do tyłu bo wtedy jest mniejsze prawdopodobieństwo ze żle poda przez co podnośi sobie statystyki celnych podań \:D ) i spowalniać grę. Ogolnie jego wytepy w reprezentacji są słabe. Jako defensor powinnien zagrać ktoś agresywniejszy, nie bojący sie oddstawiać nogi, walczacy o kazdy metr boiska i nie przede wszystkim nie bojący sie akcji ofensywnych, ktos taki jak Pan Jacek. NIe mowie ze musi być to koniecznie on ale wielu mamy lepiej "czyszczących" defensorów w lidze.

Aha widze ze moja ocena "11" wzbudziła zainteresowanie, musze powiedziec ze pisałem ją świeżo po meczu, na pewno nie dokonca teraz zgodziłbym sie sam ze sobą oddnośnie oceny niektorych grajkow, jednak co do większości mogę sie podpisać \:p

Do góry
#1281989 - 07/06/2007 05:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: As]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Dokładnie zgadzam się z Asem mi w tych dwóch spotkaniach zabrakło ofensynwego pomocnika, który potrafiłby zaderesować do napastnika ładną prostopadłą piłęczkę. Mamy w Polsce dwóch takich zawodników. Jest to oczywiście Łukasz Garguła i Maciej Iwański. Wiemy, że Garguła nie mógł grac z powodu kontuzji z resztą pod koniec ligi przeciwnicy go nie oszczędzali i trener Lenczyk miał rację co do tego. Jeśli nie ma Garguły to stawiam na Iwańskiego. Maciek jest takim zawodnikiem, który potrafił właśnie zagrać idealną piłęczkę także potrafi zacząć ładnie akcje ofensywną umiejętnie przenosząc ciężar gry na obie falnki a jego znakiem firmowym są rzuty wolne. Niestety nasz selskcjoner zagrał bardzo dziwnym ustawieniem. Efekt był widoczny, zwłaszcza w dzisiejszym spotkaniu kiedy Polska musiała rozgrywać atak pozycjyjny, ale nie było cżłowieka, który zacząłby akcję i tutaj znowu wracamy do Iwańskiego. Szkoda tych straconych punktów bo co prawda została nam jeszcze pięć meczy, ale za to jakich. Kluczem będą mecze rozgrywane w Lizbonie z Portugalią i Belgardzie z Serbią. Jeśli stracimy w każdych z tych spotkań po trzyt punkty to Euro obejrzymy dopiero w 2012. Przykre to wszystko, ale generalnie zawsze tak jest, że jak tracimy punkty z "ogórkami" to potem nam ich brakuje w fazie końcowej eliminacji. Aha na koniec chciałem zapytać się czemu w kadrze są: Dudka, Sobolewski i Błaszczykowski. Ta trójka swoją grą w barwach Wisły Kraków pokazała, że ledwo zasługuje na miano pierwszoligowca a co dopiero kadrowicza. Bez problemy mogę w jednej sekundzie znaleźć zawodników z naszej ligi, którzy bardziej dzisiaj zasłużyli na występ. W miejsce Dudki oczywiście Dariusza Pietrasiaka. Cudowny sezon w Bełchatowie pokazał, że potrafi grać zarówno na stoperze i jako defensywny pomocnik. W miejsce Sobolewskiego tutaj zaskoczenie, ale Łukasz Surma. Łukasz miał dobre mecze w tej rundzie i razem z Aleksandarem Vukoviem pokazali kawał dobrej piłki. Oczywiście Łukasz za często gra do tyłu, ale czy nie taka jest rola defesywnego pomocnika?. Oczywiście, że tak :). Na koniec została nam przyszła gwiazda Bundesligi - Błaszczykowski. Ostatnio jego forma to porażka już nie "błyszczy" ja kiedyś może wizja gry w Borussi Dortmund mu zaskodziła kto wie?. W każdym razie na jego miejscu widziałbym Marcina Kowalczyka. Dla mnie jest to objawienie tego sezonu piłkarskiego. Niestety w tej rundzie częściej grywał jako boczny obrońca, ale spokojnie w drugiej lini dałby sobie radę. W każdym razie uważam, że zawiniła sztab szkoleniowy nasz selekcjoner wolał trenować Feyenoord niż zając się kadrą. W tajemniczych okolicznościach znika nam Dziekanowski w jego miejsce przychodzi Nawałka. Trener, którego największymi osiągnięciami są spadek Zagłębia Lubin z ekstraklasy i ośme miejsce Wisły Kraków a coś tam udało mu się w Jagielloni Białystok, ale chyba nie do końca bo kadrę po nim przejął jak się nie mylę Tarasiewicz. W każdym razie widzimy, że dzisiajsza forma nie była przypadkiem i moim przedmówcy o tym napisali. W każdym razie jeśli nic nie zmieni się to słabo widze to Euro 2008. Obym się mylił :). Póki co pozostaje nam żyć dalej w nadzieji.

Kadra Polski według Ignusia:
Bramka: Kowalewski
Obrona: Golański(Wawrzyniak), Pietrasiak, Stasiak, Bronowicki
Pomoc: Krzynówek, Surma(Jarzębowski), Garguła(Iwański), Jeleń(Kowalczyk)
Napad: Ujek, Saganowski.

Trenerio: Ignorator.


Edited by Ignorator (07/06/2007 05:26)

Do góry
#1282229 - 07/06/2007 06:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385

Bramka: Kuszczak
Obrona: Zewłakow - Rzeźniczak - Bąk - Bronowicki
Pomoc: Krzynówek - Wiśniewski - Garguła - Smolarek
Atak: Sikora - Jeleń

Rezerwa: Kapsa (KSZO), Golański, Hajto, Pietroń, Kaźimierczak, Saganowski, Matusiak, Sokalski

Musiałem napisać moją najlepszą jedenastke \:p jeżeli ten post jest zbędny to prosze o usniecie

Do góry
#1282242 - 07/06/2007 06:04 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Tijk]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Wcale nie zbędny. Dzisiaj po prostu nasi bardzo zawiedli nas i każdy może napisać co o tym wszystkim myśli.

Do góry
#1282272 - 07/06/2007 06:17 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Niestety stało się tak, ze niektórzy uważają, iż kadra na Nich po prostu czeka, i są stałym jej elementem, nie ważne czy grają źle, czy dobrze, czy w ogóle grają, ale jest jakieś takie dziwne przekonanie o swojej nozaodności, i pewnym miejscu w reprezentacji, jednak na każdy mecz, trzeba z osobna zasłużyć, a nie być w niej dlatego, że jest się graczem (zazwyczaj graczem z nazwy, a nie z gry) jakiejś europejskiej drużyny. "Gwiazdorstwo" niektórym uderzyło za bardzo do głowy (a może w głowę?) i kończy się jak się kończy- dzisiaj beznadziejnie. Można długo pisać o spotkaniu z Ormianami, ale fakt jes jeden błąd jaki popełnił Bąk takiemu piłkarzowi (doświadczenie, pozycja) zdarzać się nie powinien, mówiąc wprost, głupi, bardzo głupi faul. Przegraliśmy spotkanie, niestety na własne życzenie w II połowie zagraliśmy jakbyśmy bronili conajmniej dwubramkowej przewagi, jedynie kilka minut pod koniec II połowy były warte uwagi, mecz powinien rozstrzygnąc się w I połowie, i nie mielibyśmy dylematów i kłopotów, a tak, awans uciekła już znacznie, mimo, że teoretycznie jest on w zasięgu, Portugalia wg mnie zajmie 1 miejsce, pozostaje drugie, wrzesień zweryfikuje nasze dywagacje ;\) , bo wątpię by w sierpniu któraś z lepszych drużyn straciła pkt. ;\)

ps. Garguła jest kontuzjowany?

Do góry
#1282289 - 07/06/2007 06:22 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Też walne swoją \:\)

Boruc

Baszczyński-Bąk-Żewłakow-Krzynówek

Jeleń-Garguła-Iwański-Kolendowicz

Smolarek - Matusiak

\:\)

Do góry
#1282291 - 07/06/2007 06:24 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Kadra na obecna chwile:

Bramka:Kuszczak
Obrona:Zewlakow - Kazmierczak - Bak - Wasilewski
Pomoc:Krzynowek - Murawski - Iwanski - Garguła - Błaszczykowski
Atak:Jelen

1-4-5-1

Dwoch bocznych obroncow ktorzy lubia sobie do przodu powedrowac dobra gra w powietrzu, srodkowi libero doswiadczony Bak i Kaz mlody albo bardzo dobry sezon za nim.Pomoc dwoch skrzydlowych ktorzy mieli by wspierac Jelenia, Murawski jako cofniety duzo odiorow super koncowka sezonu i dwoch mlodych ofensywnych pomocnikow ktorzy rzadzili by na boisku.

To moim zdaniem najlepsze rozwiazanie odmlodzona glodna druzyna sukcesow.

Do góry
#1282295 - 07/06/2007 06:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Ignorator bramka Kowalewski? Tu sie nie zgodze. To już nie mamy lepszych bramkarzy? Kuszczak absolutnie numer jeden no ale go w Polsce wszyscy oceniają po jednym meczu. Co do Iwańskiego to tak tylko najpierw trzeba by było mu dac sznse w meczu towarzyskim a nie rzucać do gry na ciężkim terenie a jak nie zrobi swojego to odsunąć od kadry i zwalić wine na niego za porażke. Ten atak też mnie nie przekonuje z uwagi, że Ujek i Sagan to nie są tacy zawodnicy co przystawią noge i mamy bramke a takiego w kadrze brakuje. I szczerze to nie mam pomysłu kto może Matusiak? Tylko on nie gra albo para Sagan - Jeleń w ataku.

Do góry
#1282302 - 07/06/2007 06:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Originally Posted By: Ignorator
Panowie zapominać chyba o regulaminie forum. Proszę się do niego stosować!. Kilka postów zedytowanych bo były słowa nie parlamentarne. Pamiętajcie forum to nie sejm tutaj ma być kultura \:\)

Czy moglby Pan Moderator szerzej wypowiedziec sie gdzie zostaly uzyte te nie parlamentarne wzroty bo jakos ja sie na nich nie natkanolem- i wydaje mi sie ze nalezy zachowac umiar i zdrowy rozsadek- dotyczy to wszystkich- rowniez i Panow Moderatorow!

Do góry
Strona 2 z 16 < 1 2 3 4 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, igea23, Józef Małolepszy, wHiTe_StAr), 3199 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581563 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49