Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#1277405 - 05/06/2007 17:19 Re: Mecze Towarzyskie 2-3 czerwca 2007 [Re: rene]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Według mediów zarówno Kaka, jak i Ronaldinho na boisko wybiegną.
Skład ma wyglądać następująco:

Helton - Daniel Alves, Naldo, Juan, Gilberto - Minero, Gilberto SIlva, Ronaldinho, Kaka - Vagner Love, Robinho

Przed momentem napisałem cholernie wyczerpującą analizę tego meczu i zawiesił mi sie komputer :| Nie mam siły na powtórkę z rozrywki.
Więc w skrócie:

1. Nastroje w tureckiej ekipie po porażce z Bośnią nie mogą być dobre.
2. Turcy w prawdzie nieźle występują w swej grupie eliminacyjnej do mistrzostw, ale zwycięstw z takimi zespołami
jak Mołdawia, Malta czy przecież Grecja przeceniać szczególnie nie można. Ostatnie dwa spotkania to właśnie ta Bośnia i remis z Norwegią.
3. W meczu z Bośnią Turcy mieli poważny problem z grą defensywną.
4. Śledząc ostatnie wyniki zespołu można stwierdzić, że nie potrafi on skoncentrować się w meczach "o pietruszkę".
5. Na forach internetowych sami Turcy przekonują, że ich repra nie będzie miała wiele do powiedzenia w dzisiejszym meczu.
6. Spotkanie rozgrywane będzie w prawdzie na neutralnym terenie w Dortmundzie, jednak na trybunach zasiądzie spora rzesza Turków.
Ich reprezentacja - uważam - będzie grała dość otwarty futbol, w czym upatruję szansę Brazylijczyków.
7. Canarinhos przygotowują się do Copa America i dla wielu z biegających dziś po boisku graczy, nie będzie to mecz całkiem o nic.

Do góry
Bonus: Unibet
#1277842 - 05/06/2007 20:38 Re: Mecze Towarzyskie 2-3 czerwca 2007 [Re: hynek]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Rene ja to wszystko wiem a typ jest grany z jednego głównego powodu. Brazylia to zespół od którego zawsze wymaga się tylko zwycięstw. Sądze, że na dwa mecze w Europie jeden powinni wygrać, jakieś ambicje to oni mają. To czy zagra Ronaldinho czy nie to żaden problem bo samo nazwisko nie gra a w składzie Brazylii można zastąpić każdego. Ronaldinho w tej formie nie jest niezastąpiony. Co do skuteczności to z czasem przyjdzie a najważniejsze, że w meczu z takim rywalem jak Anglia na ich terenie potrafili sobie stworzyć kilka dobrych okazji. Sądze, że Anglicy byli bardziej zmotywowani na mecz z Brazylią niż będą Turcy. Ja wcale nie twierdze że nie masz racji ale wydaje mi się, że Turcy samą motywacją meczu nie wygrają. Nie uważam też grania na Brazylie jako jakiegoś "pewniaka" sądze że lepiej spróbować to niż bawić się w granie kursów 1.1 na murowanych faworytów eliminacji. To tylko moja propozycja, kto z nas bedzie miał racje zobaczymy po meczu.

Do góry
#1280015 - 06/06/2007 15:42 Re: Mecze Towarzyskie 2-3 czerwca 2007 [Re: Maxi]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Maxi, miałeś pecha
Ja nie cieszę się, bo nie grałem tego meczu
Moim zdaniem Turcja ma dobrą drużynę i ci, którzy ogladali ten ciekawy mecz, mogli się o tym przekonać
W każdym razie na tle Brazylijczyków Turcy wypadli o niebo lepiej od Synów Albionu

Do góry
#1280019 - 06/06/2007 15:52 Re: Mecze Towarzyskie 2-3 czerwca 2007 [Re: rene]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:
ciekawy mecz
???????
Rene bez jajec , takiego gowna dawno nie oglądalem , 22 plazowiczow wyszło na chwile pokopac cos okraglego dbajac o to zeby sie nie napocic za bardzo ...

Do góry
#1280055 - 06/06/2007 16:25 Re: Mecze Towarzyskie 2-3 czerwca 2007 [Re: bolo_lacznik]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: bolo_lacznik
Quote:
ciekawy mecz
???????
Rene bez jajec , takiego gowna dawno nie oglądalem , 22 plazowiczow wyszło na chwile pokopac cos okraglego dbajac o to zeby sie nie napocic za bardzo ...


Ja z przyjemnością obejrzałem ten mecz i nie wiem, czemu się czepiasz
Turcy zagrali otwartą piłkę, było sporo akcji pod obiema bramkami, przyjemnie się to ogladało
A że trup nie padał gęsto - przecież to był mecz towarzyski

Do góry
#1280072 - 06/06/2007 16:35 Re: Mecze Towarzyskie 2-3 czerwca 2007 [Re: rene]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
ja sie nie czepiam ;-)
stwierdzam tylko ze mecz był na marnym poziomie (rzecz gustu ?)i zwyczajnie usypialem ;-)
nie pierwszy raz z reszta ogladajac towarzysko grajacych Canarinhos ;))

Do góry
#1280502 - 06/06/2007 20:39 Re: Mecze Towarzyskie 2-3 czerwca 2007 [Re: rene]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Originally Posted By: rene
Maxi, miałeś pecha
Ja nie cieszę się, bo nie grałem tego meczu
Moim zdaniem Turcja ma dobrą drużynę i ci, którzy ogladali ten ciekawy mecz, mogli się o tym przekonać
W każdym razie na tle Brazylijczyków Turcy wypadli o niebo lepiej od Synów Albionu


Czasem tak bywa...i tyle
Mnie troche ten mecz uspił, spodziewałem sie większego zaangażowania ze strony Brazyli, jednak sie przeliczyłem bo grali jakby chcieli jak najszybciej na wakacje polecieć. Turcja grała średnio i było widać, że o ile w ofensywie mają niezłego dyrygenta jakim był Basturk to już obrony nikt tam nie trzyma i czesto w grze w defensywnej się gubią.

Do góry
#1283150 - 07/06/2007 20:57 Re: Mecze Towarzyskie 2-3 czerwca 2007 [Re: Maxi]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Nie chcę tworzyć dodatkowego tematu, więc wklejam to tu.

World Youth Festival Toulon
Czerwiec 07, 2007 Francja U20 - Portugalia U20


Co roku we francuskiej miejscowości położonej na Lazurowym Wybrzeżu - Tulonie, odbywa się turniej piłkarski reprezentacji do lat 20. Niegdyś w tej imprezie występowali tacy zawodnicy, jak Zinedine Zidane, Thierry Henry, Cristiano Ronaldo czy Juan Roman Riquelme. Rokrocznie faworytem imprezy są gospodarze, którzy wygrywali imprezę ostatnio w 2004, 2005 i 2006 roku.
Nie inaczej jest w tym roku, podopieczni Philippe'a Bergeroo w znakomitym stylu awansowali do półfinału, strzelając rywalom w rozgrywkach grupowych aż 11 bramek, tracąc przy tym zaledwie 2. Z pierwszego miejsca w grupie i kompletem zwycięstw (wygrane z Japonią 5:1, Wybrzeżem Kości Słoniowej 2:0 i Niemcami 4:1) awansowali do półfinału. W ostatnim spotkaniu z Niemcami (4:1), Francuzi zagrali w mocno rezerwowym składzie, ale to nie przeszkodziło im w odniesieniu pewnego zwycięstwa. Trójkolorowi zagrali na luzie i odprawili rywala z kwitkiem. W drużynie znajduje się wielu ciekawych zawodników, którzy już powoli stanowią o sile swoich klubów. Francuzi w tych rozgrywkach prezentują się bardzo pewnie, a ich gra mimo młodego wieku piłkarzy jest poukładana i bardzo dojrzała.
Rywalem Francuzów będzie drużyna, która zajęła 2. miejsce w swojej grupie - Portugalia. Niespodziewanie, zwycięzcą grupy B okazali się Chińczycy, którzy o 2 punkty wyprzedzili Portugalczyków. Zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego odnieśli w turnieju tylko jedno zwycięstwo (1:0 z Ghaną), pozostałe mecze zremisowali (0:0 z Holandią i 1:1 z Chinami). Gra Portugalii zupełnie mnie nie przekonuje i w meczu z Francją ciężko będzie im wygrać. W drużynie jest kilku ciekawych zawodników takich, jak Joao Coimbra (Benfica) czy chyba największa gwiazda Nuno Coelho (Standard Liege) Mam wrażenie, że cała ekipa nie tworzy jednolitego kolektywu. W drużynach młodzieżowych ważne jest zgranie całego zespołu, a mam wrażenie, że właśnie to jest jeden z najsłabszych elementów w grze Portugalii. Można zauważyć brak zgrania formacji pomocy z napadem, czego wynikiem jest mała liczba strzelonych goli.
Reasumując, kurs na Francuzów wynosi ok. 2.00 i jest w pełni do zaakceptowania. Mam nadzieję, że dobra gra Francuzów w czwartkowym meczu pozwoli awansować im do finału. Z pewnością gospodarze będą grali przy pełnych trybunach, co wpłynie niezwykle mobilizująco na poczynania młodych zawodników.
Typ: 1 kurs: 1.80 (wczoraj był 2.05) stawka: 5/10 , buk: Expekt

Kadra Francji na turniej w Tulonie:
Bramkarze: Benoît Costil (SM Caen), Geoffrey Jourdren (Montpellier HSC)
Obrońcy: Mohamed Chakouri (Montpellier HSC), Romain Danze (Stade Rennais), Maxime Josse (Stade Brestois), Cyriaque Louvion (Le Mans), Thomas Mangani (AS Monaco), Yassin Moutaouakil (Châteauroux), Sandy Paillot (Olympique Lyonnais),
Pomocnicy: Ricardo Faty (AS Roma), Jonathan Lacourt (Troyes), Youssouf Mulumbu (Paris-SG), Alexandre Raineau (SM Caen)
Napastnicy: Alexandre Bonnet (Toulouse FC), Abdoulrazak Boukari (RC Lens), Kevin Gameiro (RC Strasbourg), Alharbi El Jadeyaoui (Châteauroux), Djamel Abdoun (Manchester City), Xavier Pentecôte (Toulouse FC), Loic Rémy (Olympique Lyonnais)

Przewidywane składy:

FRANCJA
Jourdren, Moutaouakil, Mangani, Chakouri, Louvion, Faty, Danze, Lacourt, Remy, Bonnet, Gameiro

PORTUGALIA
Mário Felgueiras, Vítor Gomes, Nuno Coelho, Vasco Fernandes, Tiago Gomes, Joao Coimbra, Steven Borges, Bruno Gama (Cap), Saleiro, Vieirinha, Ivanildo

[u][/u][i][/i]dla: http://www.typowanie.pl

Do góry
#1283338 - 07/06/2007 21:54 Re: Mecze Towarzyskie 2-3 czerwca 2007 [Re: Koski]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
a skad masz te sklady, z jakiej strony

Do góry
#1283998 - 08/06/2007 02:03 Re: Mecze Towarzyskie 2-3 czerwca 2007 [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Czy jest tu ktoś, kto poda mi na jakiej stronie www znajdę składy i informacje o drużynach występujacych na World Youth Festival
To chyba nie jest tajemnica

Do góry
#1284525 - 08/06/2007 07:10 Re: Mecze Towarzyskie 2-3 czerwca 2007 [Re: rene]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Originally Posted By: rene
Czy jest tu ktoś, kto poda mi na jakiej stronie www znajdę składy i informacje o drużynach występujacych na World Youth Festival
To chyba nie jest tajemnica


na oficjalnych stronach federacji, np. http://www.fff.fr , http://www.fpf.pt

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Sensei, Lukasz111, ElNinho[mmdea], alfa, Akhu, VVega, Józef Małolepszy, igea23, burbon, ANZELMO), 2111 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581194 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49