Strona 5 z 15 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 >
Opcje tematu
#1283341 - 07/06/2007 21:55 Re: Betsson [15] [Re: polskignom]
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Originally Posted By: polskignom
Banik, co z zakladem na kartki w meczu Swe-Isl i czego jeszcze nierozliczony? Kiedy moge sie spodziewac rozliczenia?


rozliczone

Do góry
Bonus: Unibet
#1283451 - 07/06/2007 22:19 Re: Betsson [15] [Re: Banik]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Betsson ma tą wade że każdego klienta traktuje z góry ,patrząc na niego przez pryzmat ,,oszusta''.

To jest wielki błąd - nie można ograniczać wolności i wkraczać w sfere prywatną człowieka dzwoniąc do niego ,prosząc o wysłanie faktur ,Bóg wie czego.

Nie wróże im przyszłości i tak już mam tam limity po 50gr max 5 zł . Co również jest kolejnym debilistycznym posunięciem to fakt iż nie mogę zagrać tam nawet nieopłacalnego meczu hehe (10 skumulowanych kursow po najniższej średniej kursowej na rynku też nie moge) .

Jedynie co zostaje to giełda ale jak się okazało tam też Betsson oszukuje i umywa ręce - nie do pomyślenia.
Nie wiem czy to zachowania pana M i Banika ,nie wiem czy wiedzą o tym właściciele firmy ,możliwe że firma jest ok a ma niekompetentych ludzi w polskim supporcie o czym nie wiedzą zwierzchnicy.

Do góry
#1283476 - 07/06/2007 22:27 Re: Betsson [15] [Re: Maciek]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: Maciek

Nie wróże im przyszłości i tak już mam tam limity po 50gr max 5 zł . Co również jest kolejnym debilistycznym posunięciem to fakt iż nie mogę zagrać tam nawet nieopłacalnego meczu hehe ...


Bukmacherzy protestuką przeciw ograniczaniu dostępu do rynku a sami dyskryminują klientów.

Co z tego że w regulaminach są wilocyfrowe limity jak praktycznie moga kazdego bez powodu wykluczyć.
(a nie jest to kredyt a oferta publiczna).

Z takim limitem, to nawet na tym "nowatorskim" live nie pograsz. \:D

Do góry
#1283544 - 07/06/2007 22:50 Re: Betsson [15] [Re: Maciek]
hanele Offline
veteran

Meldunek: 13/01/2006
Postów: 1250
Originally Posted By: Maciek
Betsson ma tą wade że każdego klienta traktuje z góry ,patrząc na niego przez pryzmat ,,oszusta''.

To jest wielki błąd - nie można ograniczać wolności i wkraczać w sfere prywatną człowieka dzwoniąc do niego ,prosząc o wysłanie faktur ,Bóg wie czego.

Nie wróże im przyszłości i tak już mam tam limity po 50gr max 5 zł . Co również jest kolejnym debilistycznym posunięciem to fakt iż nie mogę zagrać tam nawet nieopłacalnego meczu hehe (10 skumulowanych kursow po najniższej średniej kursowej na rynku też nie moge) .

Jedynie co zostaje to giełda ale jak się okazało tam też Betsson oszukuje i umywa ręce - nie do pomyślenia.
Nie wiem czy to zachowania pana M i Banika ,nie wiem czy wiedzą o tym właściciele firmy ,możliwe że firma jest ok a ma niekompetentych ludzi w polskim supporcie o czym nie wiedzą zwierzchnicy.

Dzięki, bo po przeczytaniu tego:
Originally Posted By: Betsson.com
Witam,
Zakładam, że chodzi Ci o Akademickie Mistrzosta Polski w Brydżu Sportowym.
W czasie tej imprezy pomogliśmy w organizacji małego turnieju pokerowego i ufundowaliśmy trochę nagród.
Oprócz bonusóe były nagrody rzeczowe:
Rozdaliśmy w sporo koszulek ( wg. moich wyliczeń kazdy z uczestników ma po 2,3 koszulki betssona \:\) i kart.
W pełnym emocji rodaniu "all-in" dla 10 osób zwycięzca otrzymał set 500 żetonów Betssona.
Impreza byla bardzo udana i wszyscy bawili sie naprawdę bardzo dobrze. Ty chyba, tez skoro siedziałes tam do drugiej w nocy??
Informacje na temat nagród bonusowych wysyłane były na adres mailowy, który gracze podawali podczas rejestracji.
Wiadomość wysyłana była już dwa albo trzy razy i większość z graczy otrzymała bonusu (+ mały gratis).
Jeśli nie dostałeś bonusa ( a mogło się tak zdarzyć bo adresy mailowe zapisane były - delikatnie mówiąc - niestarnnie :)), sprawa jest prosta:
Przyślij mi na prv adres mailowy, który podałes podczas rejestracji w turnieju i szybko załatwimy sprawę.
Jeśli chodzi łapserdaka i jego kolegę ...
Jak zapewnie wiesz lapserdak miał możliwość rozmowy telefonicznej ze mną, ale nie podjął wyzwania ...
Opinii, które usłyszałem na temat lapserdaka nie bedę cytował - powiem tylko, że są zadziwiająco zbliżone do marki, którą wyrobił sobie na tym forum.
Pozdrawiam
M.
Betsson Polska
dało mi to też taką pewność. Żenada jak na powazną firmę, dlatego najlepiej kontaktować się u źródła, bo tak to szkoda czasu i energii, gdyż jest sie zależnym od pana i władcy \:D dla Polaków.

Do góry
#1285178 - 08/06/2007 22:41 Re: Betsson [15] [Re: Maciek]
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Originally Posted By: Maciek
Betsson ma tą wade że każdego klienta traktuje z góry ,patrząc na niego przez pryzmat ,,oszusta''.

To jest wielki błąd - nie można ograniczać wolności i wkraczać w sfere prywatną człowieka dzwoniąc do niego ,prosząc o wysłanie faktur ,Bóg wie czego.

Nie wróże im przyszłości i tak już mam tam limity po 50gr max 5 zł . Co również jest kolejnym debilistycznym posunięciem to fakt iż nie mogę zagrać tam nawet nieopłacalnego meczu hehe (10 skumulowanych kursow po najniższej średniej kursowej na rynku też nie moge) .

Jedynie co zostaje to giełda ale jak się okazało tam też Betsson oszukuje i umywa ręce - nie do pomyślenia.
Nie wiem czy to zachowania pana M i Banika ,nie wiem czy wiedzą o tym właściciele firmy ,możliwe że firma jest ok a ma niekompetentych ludzi w polskim supporcie o czym nie wiedzą zwierzchnicy.


Na czy Twoim zdaniem polega ograniczenie wolnosci przez betsson?
O ile pamietam lasperdak sam chcial zalatwic sprawe telefoncznie, co mozesz sprawdzic czytajac poprzedni temat o betsson.
Limity sa normalna czescia gry u bukmacherow, ktore stosuja praktycznie wszystkie firmy. Dlaczego sie je dostaje to temat na oosbny watek.
Musze tez sprostowac ze nie jestem pracownikiem supportu.

Do góry
#1285232 - 08/06/2007 22:57 Re: Betsson [15] [Re: Banik]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: Banik
...Limity sa normalna czescia gry u bukmacherow, ktore stosuja praktycznie wszystkie firmy. Dlaczego sie je dostaje to temat na oosbny watek...


Sądziłem, że Betsson chce sie zaliczac do "Bukmacherów" a nie "bukmacherów",

Są też "Limity" i limity.

Co innego jak zagrasz za $1000 i buk chce zmienić kurs
a co innego jak pozwala Ci zagrać za 50 gr.
(taki limit to nie jest element gry, to jest wykluczenie z gry)
Co gorsze limity sa indywidualne, niejawne i poza wszelką kontrolą.

Jeśli bukmacherzy chca być traktowani
jako firmy dostarczające usługę i domagają sie otwartego rynku,
to ze swej strony nie powinni dyskryminować klientów.

Inaczej jest to polowanie na jeleni a nie dostawa usług.

Do góry
#1286017 - 09/06/2007 04:09 Re: Betsson [15] [Re: BAHmVIP]
blazejek Offline
newbie

Meldunek: 07/06/2007
Postów: 31
Hej jak to jest z tymi limitami. Przykładowo zrobie piersza wpłate zagram za 100 pln i wygram z 800. To co nie mam szans juz zagrac za stówke tylko za 5 pln. Jezeli taka sytuacja bedzie miala miejsce to ja podziekuje temu bukowi i zapomne o jego istnienu. Poniewaz to nie buk i nie bede rozpaczał jak wy trzeba to olac

prosze o odpowiedz czu naprawde dostane taki jakis limit w owej sytuacji.

I jakie buki sa najlepsze nie stosuja odrazu jakis limitów i da sie u nich grac. Jaki buk jest najlepszy pod tym wzgledem. Powiedzcie. bede wdzieczny

Do góry
#1286037 - 09/06/2007 04:23 Re: Betsson [15] [Re: blazejek]
tyksiol Offline
member

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 166
ja osobicie gram w expie i gb i niemam zadnych limitow \:p sa to dobre sprawdzone buki godne zaufania z pelna wyplacalnoscia :] polecam :> z tego betssona to widze coraz wiecej ludzi sie zwija :>

Do góry
#1286040 - 09/06/2007 04:27 Re: Betsson [15] [Re: tyksiol]
blazejek Offline
newbie

Meldunek: 07/06/2007
Postów: 31
widze zadnego liva, handicapa kosza z meczem nie mogłem połaczyc a ta giełda to taka cieniutka

betsson to amatorzy Panowie na hu.. tam gracie

powinnismy grac wszyscy góra u 3 buków ylko. To by było dore dla nas jak i buków . Rozwój w obie strony. Ja to tylko ruszam betfair i expekta na reszte leje

Do góry
#1286056 - 09/06/2007 04:42 Re: Betsson [15] [Re: BAHmVIP]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Moim zdaniem limit powinien sie zmiejszac im blizej do rozpoczecia meczu, ale ustawianie limitu na poziomie kilku euro jest zalosne... Zawsze sa Ci co wygrywaja i przegrywaja. Tych drugich jest wiecej, ale nie mozna pozbywac sie calkowicie tych pierwszych...

Do góry
#1286098 - 09/06/2007 04:58 Re: Betsson [15] [Re: CarlosMarc]
blazejek Offline
newbie

Meldunek: 07/06/2007
Postów: 31
carlos twoim zdanie.. to wiesz co. kazdy mysli w ten sposób ale to jest bukmacher wiec nie pisz swoim zdaniem nic nie wniosłes. Wszyscy mamy takie zdanie. Tylko zes temat popsuł wsyc sie

prosze o odpowiedz a powyzsze pytanie

I jakie buki sa najlepsze nie stosuja odrazu jakis limitów i da sie u nich grac. Jaki buk jest najlepszy pod tym wzgledem. Powiedzcie. bede wdzieczny

Do góry
#1286105 - 09/06/2007 05:02 Re: Betsson [15] [Re: blazejek]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: blazejek
widze zadnego liva, handicapa kosza z meczem nie mogłem połaczyc a ta giełda to taka cieniutka

betsson to amatorzy Panowie na hu.. tam gracie

powinnismy grac wszyscy góra u 3 buków ylko. To by było dore dla nas jak i buków . Rozwój w obie strony. Ja to tylko ruszam betfair i expekta na reszte leje
sam sobie odpowiadasz na pytanie u kogo grać a na reszte lać to jedno a po drugie każdy ma prawo do swojego zdania i nie Tobie oceniać po napisaniu ledwo 3 postów czy ktoś pisze w temacie czy nie.......pozdrawiam

Do góry
#1286113 - 09/06/2007 05:06 Re: Betsson [15] [Re: AGASSI]
blazejek Offline
newbie

Meldunek: 07/06/2007
Postów: 31
nie odpowiadam tylko wiem o expekcie ze sa oka, ale buków jest tysiace wiec ponawiam temat i prosze o pomoc

Do góry
#1286117 - 09/06/2007 05:09 Re: Betsson [15] [Re: AGASSI]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Jednym pasuje tamten buk innym znowu ten \:\) Wolny rynek...nie chcesz gdzieś grać, nie podoba się itd. itp. to masz do wyboru innych. Jest tego tyle na rynku, że każdy coś sobie ładnego wybierze ;\)

Do góry
#1286132 - 09/06/2007 05:20 Re: Betsson [15] [Re: blazejek]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: blazejek
Hej jak to jest z tymi limitami. Przykładowo zrobie piersza wpłate zagram za 100 pln i wygram z 800. To co nie mam szans juz zagrac za stówke tylko za 5 pln.
Nie aż tak. 100 pln to mała stawka. Na początku akceptują dużo większe - rzędu kilkuset euro. I po pierwszym zakładzie też nie dostaniesz. Ale stopniowo będą przycinać. 50 zakładów za umiarkowane (100-300 euro) stawki u nich zrobisz, potem będzie już znacznie trudniej, a ostatnie stadium takie jak napisał Maciek.

Do góry
#1286137 - 09/06/2007 05:21 Re: Betsson [15] [Re: (J)]
blazejek Offline
newbie

Meldunek: 07/06/2007
Postów: 31
nastepny nie w tmacie mnie nie obchodzi co sie tobe podoba a komu nie poprostu bukó nie wybierasz ze ci sie podoba tylko gdzie bez problemu sie robi $$$ wiec nie pisz dziecinych farmazonów !!

Do góry
#1286177 - 09/06/2007 05:38 Re: Betsson [15] [Re: blazejek]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: blazejek
nastepny nie w tmacie mnie nie obchodzi co sie tobe podoba a komu nie poprostu bukó nie wybierasz ze ci sie podoba tylko gdzie bez problemu sie robi $$$ wiec nie pisz dziecinych farmazonów !!
jakbyś się tak nie wymadrzał a troche pomyślał to wpadłbyś w końcu na to,że to jest temat o BETSSON I TYLKO O BETSSON a nie o tym jakiego kto poleca buka,od tego są inne tematy a wystarczy tylko POCZYTAĆ NAGŁÓWKI i po prostu tam się przenieść...... polecam Ci na przyszłość troche szacunku dla innych forumowiczów.

Do góry
#1286206 - 09/06/2007 05:51 Re: Betsson [15] [Re: AGASSI]
blazejek Offline
newbie

Meldunek: 07/06/2007
Postów: 31
okokk ale znajc mi taki temat bo niby jest wszystko a atkiego tematu nie ma \:\) i wiem ze to o betsson a taiego jakiego szukam nima

Do góry
#1286261 - 09/06/2007 05:59 Re: Betsson [15] [Re: blazejek]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Jest temat Którego buka polecasz......ale jeśli uważasz,że on nie spełnia Twoich oczekiwań to załóż inny temat tylko nie dublując innych wątków.

Do góry
#1286591 - 09/06/2007 16:42 Re: Betsson [15] [Re: AGASSI]
blazejek Offline
newbie

Meldunek: 07/06/2007
Postów: 31
Wczoraj wygrałem okolo 300 pln. Zrobiłęm piersza wpłate i pierszy zakład. Czy jak dzis bede robił zakład w betsson to moge sie spodziewać limitu ?

Do góry
Strona 5 z 15 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, Akhu, alfa, Sony, 11kera11, Sensei, ElNinho[mmdea], rafal08), 3552 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582356 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25