Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#1299237 - 14/06/2007 17:20 Najlepsze 'greenbooki' w Betfair !
casabel Offline
newbie

Meldunek: 12/04/2007
Postów: 26
Zachęcony screenami 'moonlighta' w dziale "Świat bukmacherstwa" postanowiłem założyć ten temat.
Nie wiem czy podobny topic kiedykolwiek istniał, jeśli "tak" - to myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby na nowo się pobawić, jeśli "nie" - myślę, że to najwyższy czas pokazać innym jak się zarabia na giełdzie \:\)
Chciałbym, żeby każdy z Was wklejał 'greenbooki' jakie udało mu się uchwycić, ale i nie tylko!
Niejednokrotnie uda nam się złapać coś wartościowego wcześniej, później przychodzi moment nad zastanowieniem się "jakby to dobrze skontrować?" - mam nadzieję, że każdy tutaj uzyska również pomoc i w tej kwestii.

Ready to start ? Zaczynamy ! \:\)

Do góry
#1299280 - 14/06/2007 17:47 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: casabel]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
I wklejając screena piszcie jednocześnie jak tego greena zrobiliście \:\)

Do góry
#1299305 - 14/06/2007 17:59 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: Szewa]
casabel Offline
newbie

Meldunek: 12/04/2007
Postów: 26
Originally Posted By: Szewa
I wklejając screena piszcie jednocześnie jak tego greena zrobiliście \:\)
Bardzo cenna uwaga Szewa!

Do góry
#1299400 - 14/06/2007 18:35 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: casabel]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Ciesze sie, że to mój screen tak Ciebie zachecił do działania \:\)
Ale złapanie takiej okazji to wyjątkowy fuks. Mnóstwo botów i innych programów filtruje betfair i każdy , nawet minimalnie zawyzony kurs jest bardzo szybko wyłapywany.
Ogólnie granie na all green-y to żmudna praca, trzeba mieć sporo wyczucia co do przewidywalnych ruchów kursów.
Generalnie odradzam taką grę z nastawieniem na tylko all greeny. Ciężka praca, małe zyski \:\)
Nie żebym od razu odradzał ... ;\) jak będę miał kolejnego efektownego all greena - na pewno wkleje \:\)

Do góry
#1299414 - 14/06/2007 18:40 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: moonlight]
punter UK Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 928
małą łyżka tez się mozna najeść. głównym załozeniem greenboków jest obrona kapitału, zminimalizowanie ryzyka. mnie osobiście juz nie kręci pocenie sie do 90 minuty w trosce o rezultat. niepotrzebny stres.

Do góry
#1299549 - 14/06/2007 19:14 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: moonlight]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: moonlight

Generalnie odradzam taką grę z nastawieniem na tylko all greeny. Ciężka praca, małe zyski \:\)



Mogą być nawet 4-5 cyfrowe. Ale trzeba się przyzwyczaić do sprzedawania niskich kursów. A jeśli chce się sprzedać niski i wysoki w tym samym krótkim przedziale czasowym to w 95 przypadkach na 100 należy zaczynać od niskiego.

Do góry
#1299550 - 14/06/2007 19:14 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: punter UK]
wilczek Offline
old hand

Meldunek: 09/03/2007
Postów: 758
Skąd: kraków
to ja moze za kolege sie pochwale
na rynku under/over azerbejdzan-polska jakis patafian na poczatku meczu chwycil lay na under 21.1 bo myslal ze to 2.11 efekt 100 na obu ... w plecy
ten patafian to oczywiscie ja (zorientowalem sie co i jak tuz po kliknieciu)

punter Uk ma racje mala lyzeczka mozna sie nawet bardzo bardzo najesc \:\) 99% moich greenbuków jest taka ze nie ma sensu sie nimi chwalic tyle tylko ze np w ciagu ostatnich 3 dni tych greenbukow bylo 50 przy 2 stratach
ale moonlight w jednym ma racje ta robota jest strasznie ciezka bo NUUUUUDNAAAA

Do góry
#1299593 - 14/06/2007 19:23 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: wilczek]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Ja każdy mecz kończę all-greenem (jeżeli mam zysk oczywiście, nie stratę). I to nie takim, gdzie jest równy rozkład tylko takim, który przy zmianie wyniku zwielokrotni mój zysk. Czasem to się opłaca co widać na załączonym obrazku.

Do góry
#1299787 - 14/06/2007 19:59 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: z o ® r o]
casabel Offline
newbie

Meldunek: 12/04/2007
Postów: 26
Originally Posted By: z o R r o
Ja każdy mecz kończę all-greenem (jeżeli mam zysk oczywiście, nie stratę). I to nie takim, gdzie jest równy rozkład tylko takim, który przy zmianie wyniku zwielokrotni mój zysk. Czasem to się opłaca co widać na załączonym obrazku.

ZoRro możesz napisać jak przebiegał mecz i "co po kolei brałeś" ? Skojarzyć wyniku nie mogę, a widząc greenbooka, spotkanie musiało mieć niesamowite zwroty akcji.

Do góry
#1299816 - 14/06/2007 20:05 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: z o ® r o]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Powiem tak - jak już temat się rozwija - w dziedzinie gry na all green - inny , podobny gracz - to nasza konkurencja. Dlatego trudno wszystkim tak pięknie doradzać - grajcie tak a tak - tu postawcie w ten sposób a nie inaczej .... Ileż razy zdarzyło się, że spóźniłem się o ułamki sekund bo k t o ś mnie ubiegł.
Ale temat jest świetny - bo przyciągnie dużo ludzi do betfair - a to właśnie chodzi ;\)
Zorro - dokładnie jak mówisz - małe kursy - jak już widzę w meczu kurs <1,05 to już jak automat - wystawiam lay.
W niektórych dyscyplinach to chwila moment aż wszystko się może odwrócić \:\)

Do góry
#1299835 - 14/06/2007 20:13 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: wilczek]
casabel Offline
newbie

Meldunek: 12/04/2007
Postów: 26
Originally Posted By: wilczek
to ja moze za kolege sie pochwale
na rynku under/over azerbejdzan-polska jakis patafian na poczatku meczu chwycil lay na under 21.1 bo myslal ze to 2.11 efekt 100 na obu ... w plecy
ten patafian to oczywiscie ja (zorientowalem sie co i jak tuz po kliknieciu)

punter Uk ma racje mala lyzeczka mozna sie nawet bardzo bardzo najesc \:\) 99% moich greenbuków jest taka ze nie ma sensu sie nimi chwalic tyle tylko ze np w ciagu ostatnich 3 dni tych greenbukow bylo 50 przy 2 stratach
ale moonlight w jednym ma racje ta robota jest strasznie ciezka bo NUUUUUDNAAAA

Wilczek każdy z nas posiada inny budżet, co za tym idzie jedni będą 'kasowo' robili większe greeny, inni mniejsze - normalna kolei rzeczy.
Temat w swoim założeniu ma pokazać w jaki sposób możemy robić sure na giełdzie i czy będziesz zarabiał na nich 2e czy 200e ma to w tym przypadku, dla idei tematu drugorzędne znaczenie.

Do góry
#1299860 - 14/06/2007 20:19 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: casabel]
wilczek Offline
old hand

Meldunek: 09/03/2007
Postów: 758
Skąd: kraków
casabel nie zrozumielismy sie
chcialem wyrazic tylko mysl, że przynajmniej moim zdaniem greenbooki to codzienna zmudna harowa, a tylko od swieta widowiskowa premia.
chyba ze ktos gra ostro na lay

Do góry
#1299881 - 14/06/2007 20:24 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: wilczek]
casabel Offline
newbie

Meldunek: 12/04/2007
Postów: 26
Originally Posted By: wilczek
casabel nie zrozumielismy sie
chcialem wyrazic tylko mysl, że przynajmniej moim zdaniem greenbooki to codzienna zmudna harowa, a tylko od swieta widowiskowa premia.
chyba ze ktos gra ostro na lay

Czy zmudna?Każdy ma swoje zdanie na ten temat...Jedno jest pewne, nie można 'zagrać typa', pójść sobie na spacer i po powrocie sprawdzić 'czy siadło', trzeba być na bieżąco i śledzić dany rynek.
Tylko teraz pytanie, co jest bardziej opłacalne?

Do góry
#1299972 - 14/06/2007 20:40 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: casabel]
grey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 4496
Byłbym wdzięczny jakby ktoś wyjaśnił jak wklejać screeny, wtedy wrzuciłbym tu greenbooka z trwającego jeszcze meczu Baghdatis - Soderling, gdzie Szwed prowadził już z przewagą seta i breka w secie kolejnym.

Do góry
#1299984 - 14/06/2007 20:42 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: grey]
wilczek Offline
old hand

Meldunek: 09/03/2007
Postów: 758
Skąd: kraków
w filmie hazardzisci jest taka scena w ktorej torturro pyta damona dlaczego gral tak ostro z malkowichem, ten mu tlumaczy ze chcal zdobyc kaske na jakies mistrzostwa swiata pokera czy jakos tak
wtedy twarz torturro na chwile sie rozjasnia jak sobie wyobrazal ze bierze tez w tym udzial, ale juz po chwili wraca do rzeczywistosci i mowi ze on sobie nie moze pozwolic na marzenia, z wygranych musi oplacic czynsz, zone , studia dzieci i takie tam duperele
w finale damon wygrywa w koncu duza kase ale tak to zwykle jest w filmach
ja zaczalem od taktyki damona, ale bardziej mi sie sprawdza torturro

Do góry
#1300041 - 14/06/2007 20:50 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: casabel]
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Originally Posted By: casabel
Originally Posted By: wilczek
casabel nie zrozumielismy sie
chcialem wyrazic tylko mysl, że przynajmniej moim zdaniem greenbooki to codzienna zmudna harowa, a tylko od swieta widowiskowa premia.
chyba ze ktos gra ostro na lay

Czy zmudna?Każdy ma swoje zdanie na ten temat...Jedno jest pewne, nie można 'zagrać typa', pójść sobie na spacer i po powrocie sprawdzić 'czy siadło', trzeba być na bieżąco i śledzić dany rynek.
Tylko teraz pytanie, co jest bardziej opłacalne?


Jakakolwiek taktyka pozwalajaca na ogranie bukow wymaga ciezkiej zmudnej pracy i duzej konsekwencji. Jesli komus sie wydaje, ze siedzenie po kilka godzin przy betfair (w weekendy po kilkanascie) i obstawianie w ciaglym napieciu nerwowym to bardzo ciekawe zajecie to radze sprobowac.

Wojtek

Do góry
#1300075 - 14/06/2007 20:53 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: grey]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: grey
Byłbym wdzięczny jakby ktoś wyjaśnił jak wklejać screeny, wtedy wrzuciłbym tu greenbooka z trwającego jeszcze meczu Baghdatis - Soderling, gdzie Szwed prowadził już z przewagą seta i breka w secie kolejnym.


print screen --> wklejasz do painta albo innego programy --> zapisujesz.

wchodzisz np. na wwww.fotosik.pl, zamieszczas zapisanego screena, a na forum podajesz link do tego screena \:\)

Do góry
#1300279 - 14/06/2007 21:13 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: Szewa]
grey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 4496
Dzięki Szewa , chodziło mi głównie o ten serwer \:\)

Baghdatis - Soderling to był idealny mecz na greenbook jak się miało okazć. Przed meczem kursy mniej więcej na poziomie 1.7 - 2.4. Pierwszego seta wygrywa Soda. Drugi zaczyna się od 2-0 dla niego Kursy lecą do 1.07. Baghdatis wraca do meczu. Przełąmuje 2 razy i wygrywa 2 seta. Trzeci to małe deja vu. Soderling łamie cypriota w pierwszym gemie (kursy na niego ok. 1.3). Póżniej jednak to znowu bagieta łamie go dwukrotnie i - używając lekkoatletycznej przenośni - wychodzi na prowadzenie, którego już nie oddaje.

Ostatecznie wygląda to tak:


Do góry
#1308768 - 18/06/2007 00:58 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: grey]
casabel Offline
newbie

Meldunek: 12/04/2007
Postów: 26
Originally Posted By: grey
Dzięki Szewa , chodziło mi głównie o ten serwer \:\)

Baghdatis - Soderling to był idealny mecz na greenbook jak się miało okazć. Przed meczem kursy mniej więcej na poziomie 1.7 - 2.4. Pierwszego seta wygrywa Soda. Drugi zaczyna się od 2-0 dla niego Kursy lecą do 1.07. Baghdatis wraca do meczu. Przełąmuje 2 razy i wygrywa 2 seta. Trzeci to małe deja vu. Soderling łamie cypriota w pierwszym gemie (kursy na niego ok. 1.3). Póżniej jednak to znowu bagieta łamie go dwukrotnie i - używając lekkoatletycznej przenośni - wychodzi na prowadzenie, którego już nie oddaje.

Ostatecznie wygląda to tak:


Piękny greenbook grey!
Mi się często zdarza robienie sure pomiędzy betfair, a innymi bukmacherami. Głównie opieram się tutaj o sprawdzanie rynku azjatyckiego. Z tego co zauważyłem kursy zdecydowanie szybciej tam lecą aniżeli na giełdzie.

Do góry
#1309075 - 18/06/2007 02:34 Re: Najlepsze 'greenbooki' w Betfair ! [Re: grey]
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
Originally Posted By: grey
Dzięki Szewa , chodziło mi głównie o ten serwer \:\)

Baghdatis - Soderling to był idealny mecz na greenbook jak się miało okazć. Przed meczem kursy mniej więcej na poziomie 1.7 - 2.4. Pierwszego seta wygrywa Soda. Drugi zaczyna się od 2-0 dla niego Kursy lecą do 1.07. Baghdatis wraca do meczu. Przełąmuje 2 razy i wygrywa 2 seta. Trzeci to małe deja vu. Soderling łamie cypriota w pierwszym gemie (kursy na niego ok. 1.3). Póżniej jednak to znowu bagieta łamie go dwukrotnie i - używając lekkoatletycznej przenośni - wychodzi na prowadzenie, którego już nie oddaje.

Ostatecznie wygląda to tak:



a mnie interesują stawki, za jakie grałes? i po jakim kursie

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, alfa, ElNinho[mmdea], Szuman, Irek), 3592 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49