Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#1460994 - 04/08/2007 23:14 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: _Carola_]
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
wydaje mi się także że wójcik nie ma żadnych szans na angaż w nymburku i nie zdziwię sie jesli zobacze go np. w Turowie lub Śląsku - pomimo sprzeciwu kibiców

Nymburk penned a deal with Terrell Everett (USA, 1984, 193cm, 1/2), former player of Oklahoma State (NCAA) - led the Big 12 and ranked third nationally in assists (6.9apg) while averaging 12.7 points and 3.7rebounds...

Superstar of the Czech basketball league and MVP of the season 2006/2007 prolonged his contract in Nymburk for another season. Rado Rancik (SVK, 1979, 207cm, 4/5) in 27mpg reached 17,9ppg and 7rpg...

---Rancik to pozycja Oławy wiec nie kumam po co im najdrozszy rezerwowy ligi w tej chwili(a takim musiałby byc Adam)

tym bardziej że oto kolejna typowa 4
Radek Necas (CZE, 1980, 206cm, 4) is coming back after two seasons playing for Czech vicechampion BK Prostejov, where he averaged 10.2ppg and 7.3 rpg in last season...

do tego dochodzą - gdzie benda także może grac jako 3-4 i dlatego uważam że nic nie będzie z planów Oławy ......

Mack Monty 191 (6'3'') G 77 USA 07 08 M.Hainaut (BEL)

Slezak Pavel 185 (6'1'') G 84 CZE 07 08 BBK IVes Brno

Necas Radek 204 (6'9'') F 80 CZE 07 08 Prostejov

Benda Petr 203 (6'8'') F/C 82 CZE 07 08 A Plus B.

teraz cos trochę nie w ten czas , ale .....

Najlepszy zawodnik LA Clippers został wyłączony z gry na co najmniej pół roku. Przyczyną jest zerwanie ścięgna Achillesa
Brand może mówić o wielkim pechu, ponieważ kontuzji nabawił się podczas swojego codziennego treningu. Według wstępnej diagnozy opuści tylko sześć miesięcy, co już nie jest taką złą wiadomością, bo zwykle uraz tego typu uziemia graczy na ponad rok

gGrady Reynolds Polonia Wawa- Śląsk najprawdopodobniej - nie potwierdzone

z naszego podwórka

KK Politechnika Poznań

Bliscy pozostania: nikt
Pozostają: Adam Baganc, Krystian Bartkowiak, Grzegorz Małecki, Paweł Mowlik, Tomasz Semmler, Albert Skowroński, Tomasz Smorawiński
Przybyli: Michał Dudek (AZS Szczecin), Michał Krajewski (Tarnovia 4you), Joe McNaull (Plus Pujol Lleida) Robert Pacocha (Instal Białystok), Tomasz Pięta (Tarnovia 4 you), Paweł Podgalski (Prokom II Sopot), Stanisław Prus (Spójnia Stargard Szczeciński), Marcin Stokłosa (Górnik Wałbrzych), Paweł Wiekiera (Polpharma Starogard Gdański)
kosmiczne wzmocnienia jak na 1 ligę -- WIEKIERA I JÓZEK !!


Dzisiaj kontrakt z Polpharmą Starogard Gdański podpisał Rinalds Sirsnins (22 lata, 185 cm).

dosc ubogo jak na obecną chwilę prezentuje się śląsk wrocław i z tego co mi wiadomo jest to spowodowane głównie tym , że nie maja juz kasy na wzmocnienia (200-300 000 ostatnich dla zawodników im zostało), podobno spektakularne transfery trzeba odłozyć do przyszłego sezonu jednak budowanie druzyny przez urlepa jest niesamowite jak dla mnie

Left: Kapov Ante (Svit - SVK-Extraliga), Kisner Tim (Honka - FIN-Korisliiga), Oliver Dean, Hamilton Zendon, Tomczyk Dominik, Oduok Ime, Stefanski Marcin
jedynyu zawodnik którego ja żałuję że nie zobacze juz w sląsku to zendon hamilton - który jako jedyny grajek od dłuższego czasu w naszej lidze miał papiery na cos więcej niz tylko zostanie anonimem - jednak widac było że nie zalezy mu na lepszej grze - zero motywacji u Urlepa oznacza koniec kariery w klubie i tak było zawsze , natomiast jesli chodzi o przyjścia do klubu
Arrived: Hughes Brandun (Kotwica), Kiausas Aivaras (Vigo - ESP), Avdic Kemal (Polet - SRB), Prostak Tomasz (Slask II W.), Chylinski Michal (Los Barrios - ESP)

Chyliński i Kiausas moga byc strzałami w 10 i nie zapominajmy o najważniejszym - jesteśmy przed 2 kluczowymi transferami zespołu to po pierwsze a po drugie -ŚREDNIA WIEKU ZESPOŁU TO 22 LATA!!!!!!
najmłodszy zdecydowanie zespół w lidze

tylko hyzy i hughes(dla mnie niewypał nie widze go w tym zespole) to zawodnicy urodzeni w latach 70-tych - Kiausas to 80 rocznik a reszta to powyżej 83 - Chyliński , Diduszko, Hanas Avdic to młodzi zawodnicy którzy pod okiem Wariata mogą zrobic znaczny postęp - nie podobał mi się sposób pozegnania Stefańskiego przez śląsk , ale widac sens w budowie tej druzyny

niewatpliwie poprzedni rok nie wykreował choćby jednej gwiazdy w tym zespole (chyba najbardziej rotowana druzyna ligi), ale ograł kilku młodych chłopaków i co najważniejsze widac wyraźny postęp na przykład w grze Hanasa u Urlepa śmigał zupełnie inaczej niż w Tarnowie - jesli sląskowi uda się 2 dobre transfery przeprowadzić będzie zespół walczył znów o 3 miejsce (prokom , anwil i turów wydaja się byc poza szasięgiem , ale .....same nazwiska nie grają).
Jesli udałoby siue ograc w tym roku Chylińskiego , zrobić 1 dobry zakup i jesli wyraźny postęp zrobiłoby 2-3 młodych to w przyszłym roku wystarczy podpisac 4-5 wysokich dobrych kontraktów z zawodnikami scautowanymi z usa i Śląsk już za rok mógłby powalczyc nawet o finał plk

Do góry
Bonus: Unibet
#1461011 - 04/08/2007 23:17 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: _Carola_]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Co wiekszosc z tego ma wspolnego z DBE?

Do góry
#1461030 - 04/08/2007 23:23 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: codi]
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
codi to samo co w tytule działu - transfery , newsy, afery - CZYLI SEZON OGÓRKOWY W DBE - nie ma sensu moim zdaniem tworzyć na każdą ligę osobnych działów na transfery i przygotowania zespołów do sezonu wiec łatwiej w 1 temacie hurtowo wrzucac ciekawostki a co do dbe to staram się co jakiś czas podrzucić cos i o dbe - mam nadzieje ze może komuś cos z tego pomoze przy pierwszych kolejkach gdzie czasem można złapac b.ładne kursy na beniaminków na przykład jak scavolini w tym roku (mam nadzieje ze tak będzie) , czy złapac hita w tureckiej a expekt pozwala na granie kosza naprawde wysoko i pisze o ligach które tam spokojnie mozna pograc

Do góry
#1461046 - 04/08/2007 23:25 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: _Carola_]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Tylko, ze to powoduje burdel. Trzeba bylo rozdzielic tematy na DBE- newsy itd. i Rest of the world- newsy itd. \:p

Do góry
#1461061 - 04/08/2007 23:29 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: codi]
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
sorry za taka looxną rozmowę ale mam nadzieje że moderatorzy potem wyrzuca nasza wymiane zdań off topic

codi za mało jest newsów sensownych dotyczących tylko naszej ligi - poza tym z tego co widze to 2 ostatnie strony to tylko moje wypociny i kilka postów -więc może zostawmy tak jak jest - łatwiej potem przed sezonem przejżeć nawet 20 stron po to zeby złapac orientacje dotycząca kilku lig - osobno proponowałbym stronkę z meczami przedsezonowymi - to mogłoby byc dosc pomocne

Do góry
#1463774 - 05/08/2007 21:46 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: _Carola_]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Nie mogłeś założyć oddzielnego tematu do transferów w Europie? To chyba nic trudnego.

Dzięki za zrobienie burdelu, pzdr

\:\)

Do góry
#1471036 - 08/08/2007 06:51 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: shane]
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
no to zeby nie było że nic z plk i aż jestem zdziwiony na maxa że nikt o tym nie pisze a szykuje sie mega hit transferowy w naszej lidze-------DEJUAN WAGNER - zaawansowane rozmowy z prokomem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tak będzie za mało wykrzyknikow, byłaby to niewątpliwie perełka i to potężna jeśli doszłoby do podpisania umowy - zdecydowanie najlepszy grajek jakiego moznaby obejzec w tym kraju - fakt po kontuzji , w nba nie chca z nim podpisac kontraktu - ale nie umniejsza to teg ze facet 3 lata temu mial srednia 12 pkt w lidze i byl gwiazdka nawet jak na nba w clewland (6 nr draftu) ponad 100 pkt w 1 meczu na uniwerku
no to dla mnie bylby hit -goldeny nie chcialy go bo za slaby jest jeszcze kondycyjnie na caly sezon u nas bylby idealny - podjarałem sie na maxa

acker blisko barcelony -wiec opcja prokom odpada
kenny gregory w efezie - nie wiem po co on im

no i prokom negocjuje z besokiem obnizenie umowy -najlepsza propozycja w tej chwili dla niego to 400 000 usd za sezon - a u nas mial 700 000 - wiec jesli prokomowi by sie udalo to bylaby kaska na wagnera - czego mocno kijkowi zycze naprawde to bylby kosa transfer jesli dejuan choc 30-40 meczy moglby opcianac w tym roku i ja podpisywal bym 2 lata umowe koniecznie z nim 1+1

Do góry
#1471081 - 08/08/2007 07:03 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: _Carola_]
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
aaa co do nba skoro wrzucam ten caly smietnik tutaj to boston w tym roku zostaje moja ulubiona druzyna

ray allen nr20 guard -32 lata paul pierce nr34 (guard lub skrzydło) -30 lat
kevin garnett nr5 skrzydło - 31 lat
brian scalabrine nr 44 skrzydło - 29 lat
majki olowokandi nr41 center -32 lata

niestety totalny brak lawy i chyba juz kasy na transfery - dzis pollarda wzieli na 3 centra z minimalna gaza dla weteranow -davis i pruit zwłaszcza pruit to moja nadzieja z rookie , a z normalnych grajkow kendrick perkins i tony allen oraz rajon rondo -- potrzebuja jeszcze 1 udanego trade i pozyskania 2 zawodnikow mogacych siasc na ławie i byłoby superrr

Do góry
#1471185 - 08/08/2007 07:24 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: _Carola_]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: _Carola_
aaa co do nba skoro wrzucam ten caly smietnik tutaj to boston w tym roku zostaje moja ulubiona druzyna

ray allen nr20 guard -32 lata paul pierce nr34 (guard lub skrzydło) -30 lat
kevin garnett nr5 skrzydło - 31 lat
brian scalabrine nr 44 skrzydło - 29 lat
majki olowokandi nr41 center -32 lata

niestety totalny brak lawy i chyba juz kasy na transfery - dzis pollarda wzieli na 3 centra z minimalna gaza dla weteranow -davis i pruit zwłaszcza pruit to moja nadzieja z rookie , a z normalnych grajkow kendrick perkins i tony allen oraz rajon rondo -- potrzebuja jeszcze 1 udanego trade i pozyskania 2 zawodnikow mogacych siasc na ławie i byłoby superrr

a kto bedzie gral na 1 bo maja narazie Rondo a to dosc slaba 1
podstawa musza miec jakas 1 bo sciagneli Housea z netsow ale to bardziej 2 niz 1 choc na sile moze grac na 1

Do góry
#1471190 - 08/08/2007 07:25 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: _Carola_]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
1. Ciezko bedzie o ten transfer Wagnera, to sa wymysly prasy jednak mimo wszystko. Blisko Prokomu jest jednak inny gwiazdor rodem zza Oceanu, zdrowszy :>
2. Opcja prokom + acker w ogole nie istniała
3. Kenny Gregory to swietny gracz, wiec nie wiem czemu Efes mialby go nie brac ;\) Jeden z najbardziej lakomych kąsków na rynku, jesli chodzi o zaleznosc jakosc/cena, w Prokomie przywitalbym go z otwartymi rekami i czerwonym dywanem
4. To z Besokiem to tez scierwo dziennikarskie tworzone przez redaktora Kubickiego ktory naswietla sprawe wylacznie z jednej strony i ogolnie rzecz biorac przedstawia to tak tendencyjnie, infantylnie i bez sensu ze sie mozg kraja.

Swoja droga fakt, ze chca sie pozbyc Besoka ze wzgledu na kase czyli ze wzgledu na V D Spiegela to jest jakis absurd. Spiegel nigdy nie byl opcja #1 w zadnym porzadnym klubie i bardzo watpie by podolal. Zreszta, przed nami baraz przed eurobasketem, zobaczymy czy cokolwiek pogra ciekawego.

Do góry
#1471192 - 08/08/2007 07:25 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: jarko 33]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Dyskusje o NBA proszę toczyć na właściwym podforum.

Do góry
#1471237 - 08/08/2007 07:42 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: tomo]
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
muppet a cos wiecej na temat wagnera i tego nastepnego pana bo powiem szczerze - fakt ze dla mnie spiegel na C jako jedyny zawodnik to zadna opcja - bo ruben na C to juz total nieporozumienie chhoc w europie moze probowac jako niski center opgrac ale to max 20 m na mecz natomiast co do hussaina hmm, ja lepszego grajka na 5 w polsce nie widzialem - to co kijek wpuszczal go na mecze w lidze bylo widac ze besok sie meczy bo .....nie ma kto go wykorzystywac i te jego odejscia czesto az na 3 i rzuty z mega dystansu to jak dla mnie byla poezja - problem glowny to jego fizycznosc ze tak powiem - on nigdy nie mial i nie bedzie mial budowy centra i przy typowych miesniakach nie ma szans - choc jego ustawianie sie i podstawianie to tez kawal swietnego basketu

ps.co do hause i rondo zgadzam sie w 100 procentach , ale jakos tak dziwnie mi sie wydaje ze jak nie beda mieli wyjscia to pierce lub allen moga byc na 1 probowani choc ja nie przypominam sobie zeby ktory kolwiek z nich kiedykolwiek bral sie za wożenie pilki

Do góry
#1471521 - 08/08/2007 16:11 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: _Carola_]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Ruben ma te wade ze moze i w ataku na 4ce by pogral, ale w obronie to on za zadna porzadna 4ka nie nadazy. Jako opcja rezerwowa moze byc, ale nie spodziewalem sie po tym transferze ze to bedzie opcja #1...

A member of the 2001 Duke national championship basketball team, 22 year-old guard Jay Williams quickly found success in the NBA after being drafted by the Chicago Bulls with the second overall pick of the 2002 NBA Draft. The one-time Naismith and Wooden College Player of the Year, Williams averaged 9.5 points per game and 4.7 assists per game during his rookie season, earning him a spot on the got milk? NBA All-Rookie Second Team. Sitting out this season due to injury, Williams will share his thoughts on the league and chronicle his comeback to the basketball court after a fateful motorcycle accident on June 19, 2003 left him with career-threatening injuries to his leg and pelvis.

Mozliwe ze gosc wroci odbudowac sie w Europie, Prokom podobno ma z nim kontakt.

Do góry
#1472163 - 08/08/2007 22:58 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: muppet]
kasparov Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 1630
To może jeszcze ja coś od siebie:

RASIC ( FMP -> DYNAMO MOSKWA ) - bardzo ciekawy transfer
VROMAN ( GRAN CANARIA -> GIRONA ) - oj GIRONA będzie silna w tym sezonie

i jak dla mnie HIT:

D.SPENCER ( Roanne -> VIRTUS )
D.HOLLAND ( Varase -> VIRTUS )

Co do K.GREGORY to zgadzam się z muppetem i czuje , że w EFESIE będzie pierwszoplanową postacią. (a tak wogóle w EFESIE niezłe czystki , sporo zmian). Ciekawe jeszcze gdzie wtrafi CAMBELL.

Pojawiła sie informacja ,że S.JASIKEVICIUS chce wrócić na parkiety europy (prawdopodobnie BARCELONA , ale OLYMPIACOS też go chce).

A tak wogóle ten sezon zapowiada sie naprawde ciekawie. CSKA raczej wygra wszystko co będzie można w tym sezonie. Ciekawie będzie w Hiszpani gdzie wylozono sporo kasy na transfery , liga bardzo wyrównana. Fajnie wyglądają transfery w TURCJI np. TURK TELECOM , EFES .

Do góry
#1478344 - 10/08/2007 09:43 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: kasparov]
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
armani jeans
po stracie greena i calabri oraz prawdopodobnym odejsciu blaira i garrisa przyszedł czas na wzmocnienia

Arrived: Gaines Reece (Angelico), Sesay Ansu (Eldo), Gadson Cheyne (Austin T. - USA), Shaw Casey (Tisettanta C.), Vukcevic Dusan (VidiVici), Toure Herve (Upea Capo), Aradori Pietro (Andrea Costa)

pozostali gallinari bulleri i watson (3 zdecydowanie najlepszych grajkow tego zespolu )

i w efekcie w tej chwili mega mocna jak na lige wloska piatka nam wychodzi

z tyłu ktos z 3 galinari bulleri i gaines
a w przodzie toure watson sessay wspomagani przez shawa i vukcewicza - wszystko będzie zalezec od nowych skrzydeł
toure i sessay(pomimo wieku , chodzi mi o zagranie wreszcie i pokazanie sie w dobrym zespole z dobrym rozgrywajkiem) to chyba najbardziej perespektywiczni zawodnicy legabasket , no i jesli galinari dalej bedzie sie rozwijal moga miec porzytek z tego zespolu


wypadało by jeszcze zrobic 2-3 dobre transfery lub nie dac odejsc garrisowi ale to wydaje sie malo mozliwe

Do góry
#1478350 - 10/08/2007 09:47 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: _Carola_]
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
Left: Shumpert Preston (Besiktas - TUR-TBL), Goree Marcus (CSKA - RUS-A Superleague), Lorbek Erazem (Lottomatica - SerieA), George Nick (Andrea Costa - Lega2), Zisis Nikos (CSKA - RUS-A Superleague), Nelson Spencer (Climamio - SerieA),

to straty benettonu i to moze byc hit kursowy pierwszych kolejek -zero wzmocnien -zakupy workow vide chalmers - pozostawienie psychola gigliego do tego mordente beard i soragna to jak na razie nieudana kompletnie pierwsza piatka - jesli tak dlaej pojdzie to beda walczyc w tym roku zaledwie o pozostajnie w lidze

Do góry
#1478362 - 10/08/2007 09:59 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: _Carola_]
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
lottomatica
przyszli m.in.
lorbek(w koncowce zeszlego sezonu juz) drejer (vv bologna) allan ray (boston) oraz fucka(na emeryture ale moze dawac dobre zmiany w lidze slabszej niewatpliwie od hiszpanskiej) oraz erik daniels - pozostali hawkins giachetti tonoli z ciekawszych postaci - wszyscy czekaja co zrobi dejan

Do góry
#1478366 - 10/08/2007 10:05 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: _Carola_]
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
jedynu b.wzmocniony zespół ligo to oczywiście ...rywal prokomu w e-lidze czyli siena mistrz z zeszlego sezonu

Arrived: Lavrinovic Ksystof (Unics - RUS), Thornton Bootsy (Akasvayu - ESP), Ilievski Vlado (VidiVici), Ress Tomas (Pal.Reggiana), Ingrosso Tommaso, Sgobba Giorgio

Left: Baxter Lonny (Joventut - ESP-ACB), Forte Joseph (Unics - RUS-A Superleague), Lechthaler Luca (Premiata - SerieA), Datome Luigi (Legea - SerieA), D'Ercole Lorenzo (TDShop.it - Lega2), Strozzalupi Francesco (Agricola G. - Lega2), Boisa Vladimir, Stefanov Vrbica,

baxter i forte zostali zastapieni przez ławrinowicza,thortona i iliewskiego - wiec nieporównywalnie wieksza teraz siła ognia zespołu zwłaszcza że pozostali

mc intyre eze sato kaukenas stonerook

na ta chwile najlepsza piatka to chyba
kaukenas mc intyre
thorthon stonerook (ew iliewski)
ławrinowicz

Do góry
#1478373 - 10/08/2007 10:18 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: _Carola_]
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
swietny team przy udziale nowego sponsora buduje amatori snaidero cucine udine


Arrived: Green Nate (Climamio), Penberthy Mike (Pal.Reggiana), Sales Brooks (Benfica - POR), Vetoulas Nikos (AEK - GRE), Schultze Sven (Leverkusen - GER), Truccolo Riccardo (NP Pavia)

Left: Valters Kristaps (Legea - SerieA), Gigena Silvio (Legea - SerieA), O'Bannon Larry (Eldo - SerieA), Jaacks Jacob (Besiktas - TUR-TBL), Ryan Damien (Vanoli - Lega2), Williams Damon,

pozostał praktycznie z zeszłego roku z kluczowych zawodnikow tylko jerom alllen

allen green penberthy ventoulas z tyłu
do tego sales i schultze na centrze
brakuje jeszcze 2-3 skrzydlowych i mamy kompletny zespol

zespół ten powstał zaledwie 8 lat temu i pnie się w expresowym tempie w hierarchi ligi włoskiej

Do góry
#1478378 - 10/08/2007 10:25 Re: Afery, newsy, transfery czyli sezon ogórkowy w DBE [Re: _Carola_]
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
American player Jeremy Hunt (196-G-83, college: Memphis) will strenghten Polpak Swiecie for 2007/2008 season. 24-year-old shooting guard is graduated from Memphis University. In his last season at the university averaged 14.1 ppg., 2.9 rpg., 1.4 apg. and 1.4 spg. After that he was in Memphis Grizzlies roster for Summer League but he didn't play any game.
American player Jeremy Hunt (196-G-83, college: Memphis) will strenghten Polpak Swiecie for 2007/2008 season.
24-year-old shooting guard is graduated from Memphis University. In his last season at the university averaged 14.1 ppg., 2.9 rpg., 1.4 apg. and 1.4 spg. After that he was in Memphis Grizzlies roster for Summer League but he didn't play any game. Moreover he was out of playing in 2005/2006 season due to an injury.

http://www.promotex.org/ - to chyba stronka jakiejs agencji

riley i rivera w poloni warszawa !!!!! jednak polonia znow probuje zbudowac sklad ktory da utrzymanie i pewnie znow wykreuje 2-3zawodnikow na nasza lige jak w zeszlym roku(praktycznie wszyscy stranierii okazali sie trafionymi transferami za b.niskie pieniadze)

Do góry
Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, igea23, Lukasz111, Sensei, alfa), 3615 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581246 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49