Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Opcje tematu
#1374241 - 07/07/2007 19:40 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: sportoto]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Dzisiaj półfinały i pary jednak troszke niespodziewane
I tak w pierwszym meczu mistrz Wimbledonu i najlepszy tenisista ostatnich lat Roger Federer spotka sie z młodym gniewnym Francuzem Richardem Gasquetem. Faworytem jest napewno Szwajcar ale ja zagrałem na Richarda z kilku powodów:

1. Federer w tym roku jest w słabszej formie niz w ostanich latach, nie zachwyca juz tak bardzo swoja gra
2. Francuz gra znakomicie i juz kiedys wygrywał z Federerem. poza tym raczej nie zesra sie przed meczem jak wiekszosc przeciwników Szwajcara
3. Kurs na Francuza znakomity i... trza go grac
4. Do cholery jasnej ile mozna wygrywac? W koncu musi kiedys przegrac i czesto tak jest ze faworyci przegrywaja w najmniej spodziewanym momencie

Powodzenia sobie i Wam zycze i siadam juz wygodnie w fotelu

Do góry
Bonus: Unibet
#1375807 - 08/07/2007 03:29 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: santiago]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Mam wielką prośbę do typerów, którzy oglądali dzisiejsze mecze półfinałowe bo ja dzisiaj pracowałem i nie mogłem ich obejrzeć chciałem się zapytać czy wiele straciłem ? Na jakim poziomie stały te mecze bo z suchych wyników wynika, że nie było za dużo walki. bardzo prosze o odpowiedź.

Do góry
#1376319 - 08/07/2007 07:05 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: grzesol]
Denel Offline
old hand

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 969
Jak wyglada sprawa rozpoczecia meczu?
Jest loswanie kto ma zaczac serwisem czy mistrz rozpoczyna ? \:\)
Bwin wystawil zaklad
Który z graczy wygra pierwszego gema w meczu?
1 1.21 Roger

2 3.50 Rafa

3.50 troche kusi jesli by Rafa rozpoczynal ;\)

Do góry
#1376354 - 08/07/2007 07:15 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: Denel]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
expekt 1.16 Fedek 5.66 Nadal- szok zkad oni biora takie kursy!!!???

Do góry
#1376362 - 08/07/2007 07:17 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: gremlin]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Originally Posted By: gremlin
expekt 1.16 Fedek 5.66 Nadal- szok zkad oni biora takie kursy!!!???

oczywiscie sa to kursy na caly mecz! rozumie ze Fedek jest faworytem tego meczu ale czy az takim hhhhhhhhhhmmmmmmmmmm

Do góry
#1376369 - 08/07/2007 07:18 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: gremlin]
vwpolo Offline
old hand

Meldunek: 19/04/2007
Postów: 845
z mojej strony wyglada to tak: uwazam ze kursy sa odpowiednie,ogromne brawa i uznanie dla nadala ze dotarl na trawcw w wimbledonie do finalu ale nie widze dla niego szans z federerem jutro pozdro:)

Do góry
#1376780 - 08/07/2007 17:33 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: vwpolo]
sportoto Offline
enthusiast

Meldunek: 26/06/2007
Postów: 303

R.Federer - R.Nadal 1.17 5.66

Panowie a ja jak juz wczesniej wspominalem nie wiem jak zabrac sie pod analize za to spotkanie. Rok temu tez spisywany na straty Nadal jak mnie pamiec niemyli wygral jednego seta. W tym roku gra Nadala na trawie jest zdecydowanie lepsza. To ze byl bliski odpadniecia z turnieju to tez jest spowodowane tym ze akurat rywal na ktorego trafial popisywal sie wysmienita forma na trawce. Plusem jest to,ze wlasnie mimo tego iz rywal byl w swietnie dysponowanej koondycji Rafa potrafil wygrywac nawet przez trzy dni rozgrywajac tak naprawde wygrany juz mecz ktory powinien zakonczyc sie 3:0 ( Soda). Nadal nie ma nic do stracenia w tym finale to nie jest RG gdzie on byl faworytem a Federer chcial ukasic przeciwnika. Tutaj role sie odmieniaja i to Federer musi wygrac bo inaczej bedzie to "niespodzianka". Rafa jesli bedzie wykonywal swoja robote na dobrym poziomie to mecz moze byc zaciety i konczacę sety decydujace punkty zawodnicy moga zdobywac dopiero w tie-breakach. Chcialbym dodac ze waznym faktem jest to ze Federer nie wygral RG. Gdyby tak sie stalo teraz nie wyobrazalbym sobie zeby Roger mial przegrac Wimbledon, gdyz pozostal by tylko US do pokonania i wkoncu moze Wielki Szlem "trafilby" w jego recę.Tak naprawde, moze i to ostro zabrzmi, ale Federer znow niestety ale w tym roku przegral, "przegral rok" i nic tego nie zamarze. Bo jesli od trzech czterech lat mowi sie ze Roger z tak fantastyczna forma wygra wszystkie cztery turnieje wielkoszlemowe w jednym roku, sam zawodnik tego pragnie, jest zdeterminowany dąży tylko do tego a nie moze tego zreazlizowac mimo takiego talentu jakim obdarzyla go bozia to niestety ale nie wiem czy z roku na rok teraz nie bedzie coraz trudniej by to osiagnac.Na nieszczescie Federera bozia dala tez talent i to jaki Rafie, przez co stal sie on jednym z przeciwnikow Rogera w osiągnieciu głownego celu przez szwajcara.Roger moze to dzis przegrac i wcale nie jest takim faworytem za jakiego uwazaja go bukmacherzy.( jesli Henin mogla to czemu nie Federer :P)Konczac oczekuje dzis meczu zacietego,stojacego na dobrym poziomie a wygranym bedzie lepszy. \:p \:D

moje typy:
Nadal winner kurs:5.6
ile razy mecz bedzie przerwany z powodu opadow: 1 raz kurs 2.4

bardziej dla milego ogladania niz wielkiej wygranej

Do góry
#1376874 - 08/07/2007 18:34 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: sportoto]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
nie porownuj Henin na trawie do Ferdka na trawie
Szwajcar gra siwetny tenis na trawie, a Henin az tak bardzo trawy nie lubi
Nie wyobrazam sobie, aby Ferdek dzis przegral, max set to jedynie na co stac Nadala

Do góry
#1376916 - 08/07/2007 19:02 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: HAGIi]
sportoto Offline
enthusiast

Meldunek: 26/06/2007
Postów: 303
Henin trawy nie lubi bo tak powiedzial w meczu polfinalowym i tylko dlateog tak uwazasz?? zreszta oki ale to porownanie to tylko chodzilo o faworytow spotkania a nie powiesz mi ze Bartoli faworytka byla. pozdrawiam

Do góry
#1376939 - 08/07/2007 19:10 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: sportoto]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Mysle ze nie dlatego, ze tak powiedziala, tylko dlatego ze jednak historia pokazuje ze nie jest to jej ulubiona nawierzchnia

Do góry
#1376998 - 08/07/2007 19:29 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: muppet]
Chagall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 9002
Skąd: Kraków - Przemyśl
Originally Posted By: sportoto
Henin trawy nie lubi bo tak powiedzial w meczu polfinalowym i tylko dlateog tak uwazasz?? zreszta oki ale to porownanie to tylko chodzilo o faworytow spotkania a nie powiesz mi ze Bartoli faworytka byla. pozdrawiam

Przeczytaj jeszcze raz swoja wypowiedz i zastanów się ile masz w tym temacie do powiedzenia, bo jesli tylko tyle, to moze nie wkurzaj rozsadnych ludzi swoim dyletanctwem i nie pisz więcej. Wracając do tematu ;-) w mojej opini porównywanie Henin do Ferdka jest kompletnym idiotyzmem, nie bede tu wyliczał co ich rózni bo to kazdy wie , napiszę tylko mała uwagę jeśli chodzi o Henin, otóz uważam, że Justysia miewa problemy z psychika i to coraz częstsze. Pierwszy syndrom kóry utkwił mi w pamieci(a niestety nie w portfelu) to mecz w Indian Wells 2006; Justine HENIN - Elena DEMENTIEVA (RUS) 6-2 5-7 5-7 , kazdy interesujacy sie tenisem wie jak ten mecz przebiegał i co Justysia tam zrobiła, drugi przykład to ubiegłoroczny turniej mistrzyń w Hiszpani i drugi mecz z Amelie.W świetele wyczunów Henin , które utkwiły boleśnie w mojej pamięci wynik meczu z Bartoli zupełnie mnie nie zaskoczył i coby jej nie umniejszać sukcesu dodam tylko ze dla mnie to zadna niespodzianka, a z punktu widzenia rachunku prawdopodobieństwa zdarza sie Henin przynajmniej raz na kwartał \:D Tyle w temacie porównań do Ferdka kóry raz mi zrobił jajko i wygrał z Nadalem w Hamburgu na cegle \:D
Sorky , że tu takie rozawazania nie na temat, ale nie chce mi sie już czytać w tym temacie porównań Henin i Ferdka .

Do góry
#1377133 - 08/07/2007 20:15 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: Chagall]
ruben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 3042
Skąd: WidzEW LodZ
WIEC tak kurs na Rafe spadł np. prof widac iz buki przesadzily.
TO moze byc najlepszy mecz na trawiastych kortach od paru ladnych lat.
Ale i tak wiadomo jedno RAFAEL NADAL powinien wygrać i mysle ze tak sie stanie kazda passa sie kiedys konczy Fedex nie jest robotem ,a chyba kazdy przyzna iz mlodemu grajkowi z Hiszpani umiejetności nie brak .

I wszystko jasne mój typ
NADAL

Do góry
#1377157 - 08/07/2007 20:25 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: ruben]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
ja mam nieco odmienne zdanie - wystarczy spojrzeć na mecze z Michasiem i kontuzjowanym Novakiem (przy pełnej dyspozycji Serba pewnie on grałby dziś w miejsce - Steryda - Rafy Nadala vel Wpijające Się Stringi) - nie od dziś jest to jeden z najbardziej nielubianych przezemnie graczy.
I choć Ferdek nie gra kosmosu jak w ubiegłych latach to widać że w decydujących momentach potrafi wspiąć się na takową wyżynę.
Miałem grać 3-0 dla Ferdka - ale znalazłem inny bardziej ryzykowny typ - który zagrałem za lajtową stawkę celem poprawienia oglądalności widowiska i choć wiem że Roger na korcie nie bawi się w terminatora - to dla Rafy luzowac nie będzie:
UB
poniżej 31,5 gemów w meczu /3.60/

licze na wynik 7-5 /ew7-6/ 6-3 6-2

Do góry
#1377181 - 08/07/2007 20:37 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: sportoto]
sportoto Offline
enthusiast

Meldunek: 26/06/2007
Postów: 303
Originally Posted By: sportoto

R.Federer - R.Nadal 1.17 5.66

Panowie a ja jak juz wczesniej wspominalem nie wiem jak zabrac sie pod analize za to spotkanie. Rok temu tez spisywany na straty Nadal jak mnie pamiec niemyli wygral jednego seta. W tym roku gra Nadala na trawie jest zdecydowanie lepsza. To ze byl bliski odpadniecia z turnieju to tez jest spowodowane tym ze akurat rywal na ktorego trafial popisywal sie wysmienita forma na trawce. Plusem jest to,ze wlasnie mimo tego iz rywal byl w swietnie dysponowanej koondycji Rafa potrafil wygrywac nawet przez trzy dni rozgrywajac tak naprawde wygrany juz mecz ktory powinien zakonczyc sie 3:0 ( Soda). Nadal nie ma nic do stracenia w tym finale to nie jest RG gdzie on byl faworytem a Federer chcial ukasic przeciwnika. Tutaj role sie odmieniaja i to Federer musi wygrac bo inaczej bedzie to "niespodzianka". Rafa jesli bedzie wykonywal swoja robote na dobrym poziomie to mecz moze byc zaciety i konczacę sety decydujace punkty zawodnicy moga zdobywac dopiero w tie-breakach. Chcialbym dodac ze waznym faktem jest to ze Federer nie wygral RG. Gdyby tak sie stalo teraz nie wyobrazalbym sobie zeby Roger mial przegrac Wimbledon, gdyz pozostal by tylko US do pokonania i wkoncu moze Wielki Szlem "trafilby" w jego recę.Tak naprawde, moze i to ostro zabrzmi, ale Federer znow niestety ale w tym roku przegral, "przegral rok" i nic tego nie zamarze. Bo jesli od trzech czterech lat mowi sie ze Roger z tak fantastyczna forma wygra wszystkie cztery turnieje wielkoszlemowe w jednym roku, sam zawodnik tego pragnie, jest zdeterminowany dąży tylko do tego a nie moze tego zreazlizowac mimo takiego talentu jakim obdarzyla go bozia to niestety ale nie wiem czy z roku na rok teraz nie bedzie coraz trudniej by to osiagnac.Na nieszczescie Federera bozia dala tez talent i to jaki Rafie, przez co stal sie on jednym z przeciwnikow Rogera w osiągnieciu głownego celu przez szwajcara.Roger moze to dzis przegrac i wcale nie jest takim faworytem za jakiego uwazaja go bukmacherzy.( jesli Henin mogla to czemu nie Federer :P)Konczac oczekuje dzis meczu zacietego,stojacego na dobrym poziomie a wygranym bedzie lepszy. \:p \:D

moje typy:
Nadal winner kurs:5.6
ile razy mecz bedzie przerwany z powodu opadow: 1 raz kurs 2.4

bardziej dla milego ogladania niz wielkiej wygranej


chagall specialnie dla ciebie bo idxze ze ty czytac nie umiesz. ja mam tyle do powiedzenia w roli uscislenia

Do góry
#1377190 - 08/07/2007 20:39 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: Chagall]
sportoto Offline
enthusiast

Meldunek: 26/06/2007
Postów: 303
Originally Posted By: Chagall
, które utkwiły boleśnie w mojej pamięci wynik meczu z Bartoli zupełnie mnie nie zaskoczył i coby jej nie umniejszać sukcesu dodam tylko ze dla mnie to zadna niespodzianka, a z punktu widzenia rachunku prawdopodobieństwa zdarza sie Henin przynajmniej raz na kwartał

]
szkoda ze piszesz topo meczu a nie przed haha. ja nie porownuje henin do federera tylko fakt ze ktos murowany do zwyciestwa nie musi tego wygrac nawet jeslijest to zawodnik z czolowki

Do góry
#1377292 - 08/07/2007 21:03 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: ruben]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
Originally Posted By: ruben
WIEC tak kurs na Rafe spadł np. prof widac iz buki przesadzily.
TO moze byc najlepszy mecz na trawiastych kortach od paru ladnych lat.
Ale i tak wiadomo jedno RAFAEL NADAL powinien wygrać i mysle ze tak sie stanie kazda passa sie kiedys konczy Fedex nie jest robotem ,a chyba kazdy przyzna iz mlodemu grajkowi z Hiszpani umiejetności nie brak .

I wszystko jasne mój typ
NADAL
zasatnaów sie 2 razy nad typ co piszesz.w tej chwili nikt na ziemi nie jest w stanie pokonac federera na koratach trawiastych.nadal jeszcze nie teraz.

Do góry
#1378800 - 09/07/2007 02:08 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: $port]
sportoto Offline
enthusiast

Meldunek: 26/06/2007
Postów: 303
Rogerowi gratulujemy wygranej, Nadalowi wysmienitej walki do gry.

Do góry
#1379245 - 09/07/2007 03:56 Re: Wimbledon 25.06 - 08.07 [Re: sportoto]
djviejo Offline
veteran

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 1375
Skąd: prawie centrum
myślę , że ferdek był do pokonania dzisiaj .

jego gra przez większość spotkania była mało zrozumiała .
wiele błędów taktycznych , odbijał piłki blisko za siatkę i jednocześnie dawał możliwość kontry nadalowi , odgrywał łatwe piłki prosto na rakietę przeciwnika , sprawiał wrażenie jakby mu wcale nie zależało na wygranej . jego gra opierała się na falach jak zaczął grać to był koncert a jak się zaciął to błąd poganiał błędy .
przestoje i braki w koncentracji były bardzo widoczne ale na szczęście skończył turniej happy endem .

osobiście cieszę się , że wygrał roger bo jemu kibicowałem od samego początku wimbledonu .

nadal dla mnie nie wszedłby do finału gdyby djokovic nie doznał kontuzji .

dla mnie novak był lepszym i złoiłby by dupe hiszpanowi ale życie jest brutalne i niestety nadal miał farta i dostał prezent od losu , ale fart jest też w pewnym zakresie i na szczęście nie dał się powtórzyć w finale .

Do góry
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa, Irek), 3599 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49