Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#1362739 - 04/07/2007 04:53 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: Koski]
khalee Offline
member

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 194
Skąd: Łańcut / Liverpool
Dziś proponuję zagrać Polskę w meczu z USA (kurs na chwilę obecną w betfair 2.48). Nasze orły mają jedną niepowtarzalną szansę by już dziś zagwarantować sobie awans do 1/8. Żeby skały srały to będzie mecz walki - a tu mamy przewagę, skuteczność będzie lepsza niż Koreańczyków, mecz z dobrym value. Grajmy!

Do góry
Bonus: Unibet
#1362780 - 04/07/2007 05:17 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: khalee]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Szansa bez wątpienia jest niepowtarzalna. Ja jednak wychodzę z założenia, ze mlodzieżowe druzyny są zbyt nieregularne i chimeryczne. ja wolę te spotkania oglądać, aniżeli typować \:p A przynajmniej nie za wysokie stawki...

Do góry
#1362789 - 04/07/2007 05:23 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: hynek]
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
A ja tutaj upatruje dużego kursu w zwycięstwie USA.

Młodzieżówki, młodzieżówkami ale przed MŚ mówiłem sobie, że będę grał przeciwko naszym... grali słabo, (remisy z Jordanią i Syrią w jakimś turnieju przed MŚ). Rok temu gdzie uzyskali awans też nie grali rewelacyjnie.

Mecz z Brazylią się ułożył, bramka z wolnego potem to czerwo i murowanie bramki co się udało... z USA będzie chyba inny mecz... bardziej otwarty...

Zresztą boisko zweryfikuje. Ja obstaje przy porażce naszych, aczkolwiek życzę zwycięstwa.



Inny typ to Korea Północna z Czechami. Kurs jak dla mnie zawyżony... Kor Pół goni Południową, która jak chyba wszyscy wiedzą gra nieźle... chłopaki szybko i żwawo biegają... kurs ponad 4 trochę sporo.

Do góry
#1362805 - 04/07/2007 05:31 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: kamasss]
zublos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/07/2007
Postów: 1922
Skąd: Oświęcim
Hiszpania-Zambia 1,35 TYP1
Urugwaj-Jordania 1,39 TYP1
Japonia-Kostaryka1.93 TYP1

co myslicie o tych meczach???

Do góry
#1363431 - 04/07/2007 17:02 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: zublos]
g_i_t_s Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2004
Postów: 3495
Skąd: NY
Originally Posted By: zublos
Hiszpania-Zambia 1,35 TYP1
Urugwaj-Jordania 1,39 TYP1
Japonia-Kostaryka1.93 TYP1

co myslicie o tych meczach???


W sumie ja gram Hiszpanię -1,5, myśle ze kurduple z Zambii dadza sobie strzelic ze stałych fragmentów z 2-3 brameczki

Do góry
#1363501 - 04/07/2007 17:50 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: g_i_t_s]
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Z tym wzrostem Zambii to jest jednak jakiś przekręt, specjalnie włączyłem sobie ich mecz z Jordanią i aż tak niscy nie są. Przecież 150 to mają dzieci w podstawówce. Jednak i tak Hiszpania pewnie to wygra.

Do góry
#1363531 - 04/07/2007 18:01 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: adingh]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Co wy z tym wzrostem. 150 cm to mają pigmeje, ale oni raczej piłki nie kopią

Do góry
#1364484 - 04/07/2007 21:46 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: rene]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Hmm żadnych komentarzy po wczorajszym występie naszych młodych Orzełków, których kilka dni temu niemal okrzyknięto mistrzami świata..?

Do góry
#1364511 - 04/07/2007 21:52 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: hynek]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
hynek - a co tu komentować ? Chyba nie ma za bardzo czego ;\)

Osobiście przewidywałem porazke, mecz z Brazylią niczego nie zweryfikował. Jeden strzał, bramka, murowanie to za mało.
Amerykanie byli o wiele szybsi, grali pomysłowo, do tego bardzo dobry występ Szeteli i Adu.
Szkoda tylko, że przegraliśmy aż tyle \:o
1-3 jeszcze by uszło. Ale 1-6 to już pogrom..

Do góry
#1364536 - 04/07/2007 21:56 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: Platini]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Mnie się wydaje,że trzeba będzie w piątek grać Koreańczyków. Nasi tak na prade nic nie grają wyszedł im mecz w Brazylią i to chyba tyle (obym się mylił). Korea musi wygrać by marzyć o awansie. Mogli ograć USA cały mecz przeważali ale tylko zremisowali,wczoraj ulegli po dobrym meczu Brazylii 2:3 no i teraz muszą wygrac.Wydaje mi się,że są lepsi od naszych. Nie wiem jakie kursy są i czy w ogóle są ale składniałbym się ku skośnym.

Do góry
#1364593 - 04/07/2007 22:05 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: 19marcin08]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Też tak uważam Marcin, pierwsza rzecz która mi się nasuneła oglądając mecz to ze byliśmy dwa razy wolniejsi!! Obawiam się że Koreńce nas zabiegają. Jeśli kursy na Korea będa powyżej 2.00 to myśle ze można to śmiało brać. Choż z drugiej strony to jest piłka młodieżowa. Przupuszczam, że mecz by się potoczył inaczej gdyby nie dwie piękne bramki na 1-1 Szeteli i na 2-1 Adu.

Do góry
#1364615 - 04/07/2007 22:10 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: 19marcin08]
sebbek Offline
old hand

Meldunek: 15/08/2003
Postów: 1066
Skąd: Siedlce
Ja już zagrałem na Koreańczyków, kurs 2,95 w Bwin. Oglądałem ich dwa mecze i wydaje mi sie, że jest to zdecydowanie mocniejsza drużyna od Polski. Są od nas dużo szybsi, lepsi technicznie, ale mają momenty dekoncentracji, i to chyba jedyna szansa dla Polski. Wszystko zweryfikuje boisko, jak nasi wygrają to nie będę płakał \:\)

Do góry
#1364622 - 04/07/2007 22:12 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: sebbek]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
2.95?? \:o

Też biore.Argumenty wyżej \:p

Do góry
#1364677 - 04/07/2007 22:27 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus
...pierwsza rzecz która mi się nasuneła oglądając mecz to ze byliśmy dwa razy wolniejsi!! Obawiam się że Koreńce nas zabiegają. Jeśli kursy na Korea będa powyżej 2.00 to myśle ze można to śmiało brać. Choż z drugiej strony to jest piłka młodieżowa. Przupuszczam, że mecz by się potoczył inaczej gdyby nie dwie piękne bramki na 1-1 Szeteli i na 2-1 Adu.


Nasi byli wolniejsi, osowiali, apatyczni i słabsi fizycznie.
Dali się ogrywać jak dzici, a w obronie kryli na radar albo wcale
Pozwalali jankeskim napastnikom na wszystko

Ja bym tego nie tłumaczył inaczej ( stracone bramki, brak wiary, psychika )

Wydaje mi się, że w pierwszym meczu orzełki straciły za dużo sił i piór, były problemy z odnową, być może o sobie dala znać aklimatyzacja

Z Koreą będzie trudno o dobry wynik
Trzeba będzie pobiegać i zagrać uważnie w tyłach
Korea wydaje się mocna, ale nie wiem, czy warto na nią stawiać
To piłka młodzieżowa, każdy mecz jest inny. Koreańczycy nie mają indywidualności, a poza tym z meczu na mecz powinni grać coraz słabiej, bo oni muszą wybiegać wynik.
Póki co wybiegali 1 punkt

Do góry
#1364683 - 04/07/2007 22:28 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: 19marcin08]
Túlio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2004
Postów: 2373
No 2.95 to mozna brac w ciemno. Polska w dwoch pierwszych meczach zagrala wrecz tragicznie. Z Brazylia obrona czestochowy, a to co pokazali z USA to nawet nie mam slow na okreslenie tej "gry"? obrona katastrofa, zero zrozumienia, zero komunikacji, zero asekuracji tylko wzajemne pouczanie nic wiecej, pomoc wogole niezorganizowana zero skrzydla, zero srodka, atak rowniez nic, Janczyk wywraca sie prawie przy kazdej probie miniecia i symuluje jakby mu serce wyrywali. Nie ma co sie oszukiwac dosc fartownie urwalismy 3 pkt. Brazyli i polacy juz mysleli, ze na stojaco dojda do finalu, nasza druzyna wogole nie ma pomyslu na rozegranie dlugie przerzuty, ktore tak naprawde malo kiedy docieraly do adresatow. Jezeli w naszej druzynie wszystko nie obroci sie o 360 stopni to nie widze szans na wygrana z Koreanczykami. Jak Korea byla w stanie strzelic Brazyli 2 bramki gdzie my tak naprawde nie powinnismy jej nic strzelic to kurs wydaje sie ostro przeszacowany.

Do góry
#1364902 - 04/07/2007 23:31 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: Túlio]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Już w Bwin 2.65 i mysle, ze jeszcze spadnie. Nic tylko brać, ale pamietając, że to piłka młodzieżowa, więc nie podniecać się za bardzo bym radził.

Do góry
#1364979 - 04/07/2007 23:51 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: Maxi]
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
No cóż... wczoraj zgodnie z planem... USA wygrało.
Szkoda tylko, że tak dotkliwa porażka.

Korea PŁD. powalczyła z Czachami, po statystykach jak dobrze pamiętam mecz wyrównany, ale słyszałem, że Czesi przeważali. Cóż z typu na Korea PŁD jestem zadowolony, bo walczyli, a na pewno przy odrobinie szczęścia 4,5 by weszło.

A piątkowy mecz... nie ma co patrzeć na poprzednie mecze, to znowu będzie zupełnie inne spotkanie... Ja patrzę tylko na realne możliwości obu drużyn i dalej obstaje przy swoim. Czyli granie Koreii co zresztą właśnie zrobiłem po 2,65 (spadnie na pewno), szkoda, że się nie załapałem na 2,95 ale spadł szybko. Jeszcze jako ciekawostka, przynajmiej ja napotkałem limit ok 140zł na ten mecz. Również szkoda, ale dołoży się gdzie indziej jak tylko wystawią i w miarę ciekawy kurs.

Jeżeli ten mecz Koreii nie wyjdzie i go zremisuje, albo nawet przegra co jest możliwe nie będę rozpaczał, bo to zawsze jakaś szansa dla naszych... (ale skoro się liczą bramki, awans daje nam tylko win). Więc interesuje mnie każdy wynik oprócz remisu, jak dobrze to sobie teraz na szybko wymyśliłem.

I powiem Wam szczerze, że takiego wyniku się obawiam... (klikając przez przypadek myszką na ekranie kliknąłem właśnie na taki rezultat i dodał mi się do kuponu (@3,40) - taki przesąd mały) obawiam się, bo nasi mogą zawalczyć ostro i remis wywalczą... ale patrząc na potencjał drużyn muszę zagrać na Korea PŁN. żeby później sobie nie pluć w brodę, że nie podniosłem pieniędzy, które leżały na ulicy.

Do góry
#1365721 - 05/07/2007 03:14 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: kamasss]
thepilator Offline
veteran

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 1284
Skąd: Wrocław

Poland U20 - Republic of Korea U20


Przed nami ostatnia runda spotkań fazy grupowej podczas rozgrywanych w Kanadzie Mistrzostw Świata do lat 20. Jest to spotkanie w grupie D, w którym spotkają sie reprezentacja Polski i Korea Południowa. W pierwszym meczu Polacy zaskakująco pokonali Brazylie 1;0. Mecz stał na niskim poziomie, udało nam sie oddać jeden celny strzał w tym meczu i został on zamieniony na bramke z rzutu wolnego. Teraz z perspektywy czasu kiedy spojrzy sie na to spotkanie to widać, że to nie my zagraliśmy tak dobrze tylko przeciwnik spisał się poniżej oczekiwań. Brazylijczycy nie potrafili znaleźć sposobu na sforsowanie naszej obrony, a my chcieliśmy za wszelką cene sie bronic i dzięki kiepskiej grze Brazylii szczęśliwie wygraliśmy w tym meczu. Oczywiście po tym meczu nastąpiła euforia w naszych mediach, rządza sukcesu jest wielka a tutaj nagle nasi młodzi zawodnicy wygrywają z faworyzowaną Brazylią.

Wszyscy wiemy co sie dzieje kiedy nasza reprezentacja jest stawiana w roli faworyta i oczywiscie to sie potwierdziło. Polacy zagrali tragicznie, jak zwykle nie wytrzymali presji. Śmiało można powiedzieć że drużyna USA nas rozgromiła co potwierdza wynik 6;1 Polacy zagrali w nim chaotycznie, mimo że mecz ułożył sie dla nas juz w 5 minucie kiedy to Jańczyk strzelił bramkę na 1;0 jednak to było tylko nasze 5 minut reszta należała już całkowicie do drużyny USA. Przyczyn porażki szukałbym głównie w tym, że daliśmy za dużo miejsca przeciwnikom, brakowało pressingu i krycia, które naprawde dobrze funkcjonowało w poprzednim meczu. Myśle ze jest to spowodowane złym przygotowaniem kondycyjnym naszych zawodników, co więcej obrona popełniała mnóstwo błędów, nie potrafiła sobie poradzić z dobrymi technicznie i bardzo szybkimi przeciwnikami. Większośc pojedynków 1 na 1 przegrywaliśmy, jesteśmy zbyt wolni a przeciwnicy potrafili odskoczyć nam już na pierwszych ,,5 metrach". Korea to bardzo silna i nie doceniana drużyna, w swoim meczu na tym turnieju zremisowali z USA, jednak grali dużo lepiej od przeciwnika, dominowali w tym meczu, są bardzo wybiegani co dla naszych zawodników stanowić bedzie duży kłopot, grają szybką piłke, często z pierwszej piłki. W meczu z Brazylią udało im sie strzelic 2 bramki, co świadczy o potencjale tej drużyny. Kiedy zobaczyłem kursy na to spotkanie bardzo sie zdziwiłem, Korea po kursie 2,9, kursik piękny więc trzeba spróbować, naprawde nie wiem czemu to oni nie są faworytami w tym spotkaniu, dlatego polecam grać to spotkanie po tak wysokim kursie, który szybko spadnie.

Moj typ: Korea
Kurs: 2,9

Do góry
#1365736 - 05/07/2007 03:23 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: kamasss]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Ja mysle, ze kurs na Koreanczykow, bedzie w dniu meczu ok, 1.80.
Pojdzie niestety masowka na skosnych.

kamasss - remis tez nam daje awans, jesli USA ogra Brazylie, co jest moim zdaniem mozliwe, a wtedy punktacja bedzie nastepujaca:
USA - 7
Polska - 4
Brazylia - 3
Korea - 3

O ile mecz z Brazylia w defensywie byl wzorowy, to wczoraj bylo sitko i skonczylo sie bolesnie.
Z Koreanczykami niestety wiekszych szans nie widze i zjedza nas juz w pierwszej polowie. Pewnie znow w przodzie bedzie sam Janczyk, ktory jest bardzo slabym napastikiem. (Przypomnijcie sobie Olimpiade w Barcelonie i wyczyny Kowalczyka z Juskowiakiem. To byli napastnicy, grali i strzelali, a nie partaczyli i truchtali jak ten goral). Obrona czestochowy nic nie pomoze, bo skosne graja dobrze technicznie i na pewno pare razy nas ladnie objada. Osobiscie nawet sie nie zastanawiam i wale ostro na Azjatow. Tymczasem czekam na kursy, bo w Bwin nie gram.

Do góry
#1366184 - 05/07/2007 06:05 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: donic]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
***łem bo nasi zagrali na poziomie San Marino nie funkcjonowała żadna formacja a forma typowo wakacyjna rozkojarzenie, niefrasobliwość w obronie i kompletny bezład skoro trener Globisz krzyczał z ławki jeszcze, jeszcze kiedy naszym brakowało sił w końcówce spotkania.
Środka pola to nie było wogóle,nie miał kto rozgrywać akcji a jak Malecki pod koniec pierwszej połowy próbował przesunąć się z akcją do przodu to stracił piłkę i było 3;1 bo zamiast popełnić faul taktyczny Polacy biegli za uciekającym Amerykaninem.
Zamiast kolejnych 3 pkt i spokojnego awansu będzie ciężko trzeba walczyć o awans z Koreą która moim zdaniem jest bardzo silna, niedoceniana, ale do tej pory nie miała szczęscia oby w piątek też go nie miała.
Nasza reprezentacja dostała zimny prysznic i może to dobrze,bo pomoże i do nich dotrze, że na MŚ nie ma miejsca na taką grę niefrasobliwość i brak zaangażowania.
Osobiście uważam, że mecz z Koreą możemy rozstrzygnąc na swoją korzyść i jest szansa nawet na 1 miejsce przy korzystnym wyniku w drugim spotkaniu (remis lub zwyciestwo Brazylii) ale nie wiem czy wystarczy nam sił i kondycji.
Amerykanie nabiegali sie za Koreańczykami co nie miara i jeśli marzymy o zwycięstwie będziemy musieli przebiec conajmniej tyle co Jankesi jesli nie więcej.
Poza tym by wygrać z Koreą to trzeba im w krótkim czasie walnąć z dwie bramki i kontolować spotkanie, nie pozwalając na swobodne rozgrywanie piłki konstruowanie akcji.
Brazylia to jednak są tandeciarze, bo wczoraj w meczu mieli Koreę na kolanach prowadząc 3:0 wzieli przykład z reprezentacji Polski i zaczeli grać tak niefrasobliwie stwierdzili że przeciwnik nie jest w stanie zrobić im krzywdy i pozwolili sobie na luksus straty 2 bramek w ciągu 10 ost minut, zaczeli te swoje gierki pod publiczkę no bo trzeba sie menadzerom pokazać i spowodowali tą grą taka nerwówkę w końcówce że malo nie brakowało że byłby remis.
Moim zdaniem na dzień dzisiejszy to raczej pojechalibyśmy do domu, ale może do piątku nastąpi reaktywacja Polski z meczu z Brazylią w innym przypadku 3 miejsce dla Koreii a my do Kaczogrodu wracamy.

Do góry
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy, VVega), 3250 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49