Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#1376927 - 08/07/2007 19:06 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: Prem]
el Unitendo Offline
member

Meldunek: 07/07/2007
Postów: 190
Skąd: Mysłowice
Widze że z remisu na Portugalie robi sie mała masówka ;\) Może to i dobrze...

Do góry
Bonus: Unibet
#1380491 - 09/07/2007 20:49 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: el Unitendo]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Wczoraj byliśmy świadkami bardzo dobrego meczu w wykonaniu Gambii i największej niespodzianki na tym turnieju,porażka Portugalczyków pewnie mocno boli bo przegrać z debiutantem to dla nich siarczysty policzek tym bardzie z kraju, którego nikt nie zna a nawet wielu jest takich co nie wiedzą gdzie ten kraj sie znajduje. Gambia to rewelacja tego turnieju i fazy grupowej.
Porazka Urugwaju z Zambią czy Brazyli z Polska to jeszcze się niejednemu graczowi miesci sie w granicach przewidywanego wyniku ale ten wyczyn wczorajszego wieczoru to jest naprawsę coś.
Strzelili 2 bramkę grając w 10 nie wiem czemu trener Portugalii wprowadził trzech zawodników lini defensywnej w momencie kiedy Gambia została osłabiona, dla mnie zmiany bez sensu i jeszcze doprowadziły do braku komunikacji przy stracie 2 gola bo żaden z Portugalczyków a było ich 3 nie zaatakował biegnącego napastnika i ten pokonal bramkarza bez trudu.
Mecz na zakończenie fazy grupowej był miodzio szybka gra bez kompleksów murowania bramki fajna piłka pierwsza połowa to tak szybko przebiegła jak mało kiedy.
W pozostałych meczach moje typy sprawdzily się doskonale remis Chile i zwuciestwo Kongo jeszcze Meksyk elegancko odprawił Paragwaj i przewidywania iż Afryka w komplecie zakwalifikuje się do II rundy też się sprawdziły wczoraj miałem dobry dzien trafiłem 3 mecze na 4 wieć koło 350 zeta weszło gdyby nie słaba postawa Portugalii byłoby wiecej tym bardziej że drużyna grająca w osłabieniu nie powinna strzelic bramki tak renomowanej jedynastce jak Portugalia.

Do góry
#1384172 - 11/07/2007 00:14 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: Piotruś Pan]
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań
@ Piotruś Pan

2 bramka dla Gambii padła bezpośrednio z rzutu wolnego, żaden z zawodników w polu karnym jej nie dotknął, trącił!!
Mnie najbardziej irytowała bezradność Portugalii pod koniec 2 połowy. Grali gorzej niż w polskiej B klasie. Długie wkopywanie piłki na aferę, mając tak szybkich i technicznych zawodników, zupełnie bez sensu. Z taką grą to Portugalia daleko nie zajdzie, co najwyżej szybko i daleko wykopnie sie z całego turnieju...

Do góry
#1384626 - 11/07/2007 02:04 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: kacperek76]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Portugalia grala na omawiany wyzej remis - przynajmniej takie rowniez mialem wrazenie - w ogole nie zalezalo im na strzeleniu zwycieskiej bramki.. w momencie jednak gdy stracili 2 bramke i co za tym idzie 2 miejsce ich gra staala sie bardzo chaotyczna i totalnie mnie rozczarowali.. ale bardzo sie ciesze ze zwyciezyl radosny afrykanski football nad zimna kalkulacja Portugalczykow, za co zostali slusznie skarceni i zamiast grac z slaba Austria (ktora Gambia wyeliminuje :)) zagraja z mocna druzyna Chile i mam nadzieje ze poleca z turnieju \:D

Do góry
#1386672 - 11/07/2007 20:58 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: Rivaldinho]
Sewer Offline
newbie

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 33
Mysle, że dobrym typem jest zwycięstwo USA. Grają bardzo dobrze na tych mistrzostwach, a urugwaj z wyjątkiem pierwszego meczu nie zachwyca. Drugi mój typ to zwycięstwo Gambii, która jest rewelacją turnieju. Pokonali Portugalię, mimo że grali w 10. Myśle, że jeśli zagrają na podobnym poziomie to pokonają Austrię.

Do góry
#1387093 - 11/07/2007 22:44 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: Sewer]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Originally Posted By: Sewer
Mysle, że dobrym typem jest zwycięstwo USA. Grają bardzo dobrze na tych mistrzostwach, a urugwaj z wyjątkiem pierwszego meczu nie zachwyca. Drugi mój typ to zwycięstwo Gambii, która jest rewelacją turnieju. Pokonali Portugalię, mimo że grali w 10. Myśle, że jeśli zagrają na podobnym poziomie to pokonają Austrię.


USA gra z Urugwajem, Gambia z Austrią. Ja mam nadzieje dzisiaj, że wygra Japonia. Czesi w turnieju nie zachwycali a gra zawodników z kraju Kwitnącej Wiśni od początku bardzo mi sie podobała.

Do góry
#1387165 - 11/07/2007 23:01 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: Koski]
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Originally Posted By: Koski
Originally Posted By: Sewer
Mysle, że dobrym typem jest zwycięstwo USA. Grają bardzo dobrze na tych mistrzostwach, a urugwaj z wyjątkiem pierwszego meczu nie zachwyca. Drugi mój typ to zwycięstwo Gambii, która jest rewelacją turnieju. Pokonali Portugalię, mimo że grali w 10. Myśle, że jeśli zagrają na podobnym poziomie to pokonają Austrię.


USA gra z Urugwajem, Gambia z Austrią. Ja mam nadzieje dzisiaj, że wygra Japonia. Czesi w turnieju nie zachwycali a gra zawodników z kraju Kwitnącej Wiśni od początku bardzo mi sie podobała.


Uwazalbym dzis na Gambie bo moze sa rewelacja turnieju, ale dzis zagraja od pierwszej minuty bez swojego kapitana, a zarazem najlepszego obroncy. Bedzie to napewno wielkie oslabienie.

Do góry
#1388971 - 12/07/2007 05:58 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: przyborro]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Mecze II rundy MS są niezmiernie ciekawe ponieważ sytuacja tak sie ułożyła, że powstały bardzo wyrównane pary i bardzo trudno znaleźć nawet teoretycznych faworytów
Mecz Austria - Gambia typ X2
Austria to solidny zespół grający twardą piłkę bez jakiś fajerwerków technicznych za to z ze skonsolidowaną obroną i zageszczonym srodkiem pola gry.
Austriacy dobrze rozgrywają atak pozycyjny lecz ich główną bronią jest kontratak i gra na 1:0 Stracili tylko 2 bramki strzelili trzy.
Gambia jest przeciwieństwem Austriaków preferują grę szybką, techniczną, żywiołową, lecz nie zawsze dobrą taktycznie.
Takiego meczu jak z Portugalią pewnie nie będzie gdyż Austiacy nie zlekceważa rywala i nie podejda do spotkania, że z pewnością jakies bramki Afrykanom strzelimy.
Tym bardziej że Gambia zagra bez swojego kapitana i środkowego defensora Jameha. Także bramkarz Gambii często ma problemy podczas interwencji na przedpolu nie wiem czy utrzymają wysoką formę z meczu grupowego.
Osobiście zaryzykowałbym pewnie jak obastawiający 2 na Gambie lecz może byc takze dogrywka
USA - Urugwaj typ 1X
Stany Zjednoczone w tej kategorii wiekowej nie wygrały jeszcze meczu z Urugwajem. Grali z Urugwajem 2 razy 3:0 3:2 dla Urusów.
Usa ma ciekawą drużynę i pewnie powalczą o awans i pierwsze zwycięstwo nad Urugwajem.
Urugwaj zagra bez podstawowego bramkarza, który otrzymał czerwona kartkę w meczu z Zambią to jest duży atut dla Amerykanów.
Mecz bedzie raczej wyrównany tak nieskladna gra Urugwaju jak podczas ost spotkania grupowego nie bedzie miała miejsca.
Dziś zaryzykowałbym 1 na USA może pierwszy raz Amerykanie zwyciężą kolejnego rywala z Ameryki Płd
Czechy - Japonia X2
Japonia prezentuje znakomita piłkę bardzo dojrzałą, szybką miłą dla oka i przede wszystkim skuteczna.
Czesi zremisowali 2:2 w fazie grupoej z Korea Płn a nie był to słaby zespoł skoro powstzymywał ataki Argentyny.
W tym meczu Czechy takze mogą pokżyżować plany dzielnym Japonczykom i po 90 min może być również remis
Hiszpania - Brazylia 1X
Każde rozstrzygnięcie możliwe chociaż faworytem wydają sie być Hiszpanie,którzy pewnie nie walczyliby o 1 miejsce jeśli wiedzieliby że trafią na zespól z 3 miejsca jakim są Brazylijczycy.
Brazylia w fazie grupowej chyba najbardziej rozczarowała i jest to jej ost szansa by pokazac ze ta ekipa jest jeszcze warta tych pieniędzy jakie sie za nich oferuje i potrafią zagrać dobry skuteczny futbol i awansować do ćwiercfinałów, zamiast tej ślamazarnej gry jak w fazie grupowej. Jeśli przegrają to lepiej aby powrócili do swoich macierzystych klubów zamiast do rodzinnego kraju bo dostaną z pomidora lub mandarynki które są nieodłącznym atrybutem rozwścieczonego brazylijskiego fana zfrustowanego wystepem swoich pupili.
Przewiduje taki scenariusz dla Canarinios poniewaz Hiszpania jest bardzo solidna drużyna i niech ich ktoś w końcu wykopie z tego turnieju bo sa bez formy i Hiszpania prezentuje sie o wiele lepiej od nich.
Osobiście nic już nie obastawiam w fazie pucharowej właściwie wszystko się może zdarzyc każdy może odpaść i tyle teraz spokojnie będę przy piwku ogladał bez wiekszych stresów, nie liczę naszej reprezentacji gdyż nasi zawsze grają tak aby kibic i tak dostał zawału z zachwytu lub ze złości

Do góry
#1389221 - 12/07/2007 15:27 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: Piotruś Pan]
210689 Offline
addict

Meldunek: 20/06/2007
Postów: 531
Brazylia znowu prowadząc 2-0 i praktycznie miała mecz wygrany dała sobie strzelić 2 gole co doprowadziło do dogrywki w której Hiszpanie dołożyli kolejne 2 gole i Brazylijczycy żegnają się z Kanadą tak jak i Urugwaj Gambia oraz Japonia(żal mi Gambii i Japonii która straciła 2 gole z karnych)

Do góry
#1389284 - 12/07/2007 16:48 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: 210689]
herrkacu Offline
enthusiast

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 374
Skąd: Gorlice/Stoke on Trent
dzisiaj sie pozegna z Kanada rowniez Polska ;\)

Do góry
#1389537 - 12/07/2007 18:26 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: herrkacu]
gawlin85 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2007
Postów: 3382
Skąd: Chorzów
Chile U20 - Portugalia U-20


Faworytem tego spotkania jest zespół Chile. Piłkarze z Ameryki w tym turnieju spisuja sie bardzo dobrze. W rozgrywkach grupowych 2 zwycięstwa (Kongo 3-0, Kanada 3-0) i 1 remis (Austria 0-0).
Portugalia: Nowa Zelandia 2-0, Meksyk 1-2, Gambia 1-2 (przegrali grając w przewadze 1 zawodnika).
Zespół Chile w 3 meczach zachował czyste konto, to także dobrze świadczy o grze defensywnej tego zespołu.

Absencje
Chile:
- Carmona - skrzydłowy (1 bramka)
Portugalia:
- Gama - napastnik (2 bramki)
- Pele - pomocnik
- Paulo Renato - środkowy obrońca (lider defensywy)

Najlepszą formacją piłkarzy z Ameryki jest atak (Arturo Vidal - Bayer Leverkusen, Mathías Vidangossy - Villarreal, Nicolás Medina - Osasuna, Alexis Sanchez - Udinese, Michael Silva - Atlante). Jak widzimy towarzystwo doborowe.

Buk: Interwetten
Typy:
Chile U20 - Portugalia U20 1 - 2.30
AKO: 2.30
Stawka: 4/10

Podsumowując zespół Portugalii dzisiaj pożegna się z turniejem. Porażka z Gambią, grając w przewadze (wczoraj Gambia uległa Austrii). Dla mniej odważnych można zagrać 1X, kurs 1.3 można jeszcze znaleźć w sieci.

Do góry
#1389538 - 12/07/2007 18:27 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: gawlin85]
gawlin85 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2007
Postów: 3382
Skąd: Chorzów
Najprawdopodobniej w naszym zespole nie zagra dzisiaj Jarosław Fojut (Bolton). Jak wiemy jest to podstawowy obrońca. Zwycięstwo Argentyny wydaje sie jeszcze bardziej prawdopodobne. Handicap -1 oscyluje w granicy 1.90, więc można spróbować to zagrać. Ja nie lubie grać przeciwko swoim dlatego odpuszczam.

Do góry
#1389641 - 12/07/2007 18:47 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: gawlin85]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
A ja uważam że kurs na Portugalię to promocja dnia. Wyniki rozgrywek grupowych są teraz bez znaczenia, teraz zaczyna się gra na poważnie i zobaczycie,że Portugalia pokaże pełnię swoich możliwości. Ma potencjał i umiejętności piłkarskie nieporównywalnie większe niż Chile. Tak więc Chile dzisiaj adios.

Do góry
#1390382 - 12/07/2007 20:59 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: okocha]
210689 Offline
addict

Meldunek: 20/06/2007
Postów: 531
a co o Nigerii myslicie ?

Do góry
#1390618 - 12/07/2007 21:47 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: 210689]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Nigeria - Zambia mój typ 1
Nigeria wewnątrz afrykańskiej rywalizacji powinna odnieść zwycięstwo ze względu na większe doświadczenie w tego rodzaju rozgrywkach i wicemistrz świata z poprzedniej edycji 2005r
Nastapiła zmiana pokoleniowa jednak utalentowanych Nigeryjczyków w tym zespole nie brakuje. Oglądałem Nigerię w meczu ze Szkocją wygranym 2:0. Piłkarze waleczni silni fizycznie dobrzy technicznie może za bardzo każdy chce się pokazać i nie zawsze przekłada się to na grę zespołową.
Nigeryjczycy całkiem niezle zagrali taktycznie i w spotkaniu ze Szkocją jak też z Japonią gdzie grę prowadziła drużyna z Azji mieli wtedy też trochę szcześcia.
Zambia to zespół także waleczny i ostro grający w dzisiejszym spotkaniu zabraknie zawodnika chyba z defensywy wyleciał za dwa brutalne faule. Zambijczycy zagrali dobre spotkanie przeciwko słabo dysponowanej drużynie Urugwaju, który pozwalał im na bardzo wiele. Zambijczycy w przeciwienstwie do Nigeryjczyków nie sa tak silni fizycznie w dodatku niscy gra w powietrzu tez nie jest ich mocną stroną, za to świetnie grają kontratak po ziemi i w ataku pozycyjny też sobie swietnie radzą.
W przeciwieństwie do Nigeryjczyków nie mają większego doświadczenia w swoich wystepach na takich turniejach, czesto w ich poczynania wkrada sie nieład i rozkojarzenie chociaż w grze defensywnej jakiś większych błędów nie zauważyłem.
Nigeria wg mnie jest faworytem tego spotkania i powinna awansować dalej może nawet do strefy medalowej i daje największą gwarancję na awans ze wszystkich afrykanskich drużyn tym bardzie że przeciwnik jest w zasięgu ich możliwości z tego samego kontynentu.
Chile -Portugalia mój typ X po 90 min. kto awansuje z tej pary to nie wiem.
Chile zagra w optymalnym zestawieniu nie ma żadnych kontuzji czy pauz za kartki przynajmniej o ile mi wiadomo
Portugalia nie zagra najsilniejszym skladem wypadną conajmniej ci dwja zawodnicy sfaulowani brutalnie w meczu z Gambią których zabrała karetka do szpitala nie wiem czy osłabień kartkowych nie będzie, wiec kurs na Portugalię to wcale nie jest promocja niech sie ktoś zastanowi czy. jeśli Portugalia grałaby w najsilniejszym zestawieniu to kurs na jedną z najlepszych druzyn europejskich w tej kategorii wiekowej wynosił by 2,50 z pewnościa raczej nie, tylko 1.80 -2,00 przy dobrych wiatrach więc typ na Portugalię uważam za ryzykowny choć nie twierdzę że zwycięstwo Portugalii jest w 90 min niemożliwe.
Wczorajsze mecze to potwierdzaja na 4 mecze tylko jedno zakończyło się bez dogrywki dziś może byc podobnie.
Gambia mnie wczoraj trochę zawiodła tak jak myslałem nie utrzymali tej formy z meczu z Portugalią i wypoczęta Austria, która razem z Chile zagrała na 0:0 poradziła sobie na tyle,że Gambia nie wywalczyła nawet remisu a tam większość pusciła 2 nawet bez podpórek.
Co do faktu że Argentyna nas odprawi też nie jestem przekonany ale miom zdaniem lepiej niech wszystko rozstrzygnie się w regulaminowym czasie gry i oby nasze Orzełki strzeliły dziś o jedną bramkę więcej niż Argentyna. Na pewno nie bedzie można tłumaczyć sie zmęczeniem mieliśmy 6 dni odpoczynku więc trzeba wykręcić dobry rezultat i grać dalej.

Do góry
#1390630 - 12/07/2007 21:49 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: Piotruś Pan]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Zastanawia mnei fakt dlaczego nikt nic nei pisze o meksyku a nawet sts wycofal go ze swojej oferty.... a ja mam go juz pogranego napisze mi ktos dlaczego taka jakas dziwna cisza na temat tego meczu.....

Do góry
#1390674 - 12/07/2007 21:59 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: gawlin85]
Denel Offline
old hand

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 969
Originally Posted By: gawlin85
Najprawdopodobniej w naszym zespole nie zagra dzisiaj Jarosław Fojut (Bolton). Jak wiemy jest to podstawowy obrońca. Zwycięstwo Argentyny wydaje sie jeszcze bardziej prawdopodobne. Handicap -1 oscyluje w granicy 1.90, więc można spróbować to zagrać. Ja nie lubie grać przeciwko swoim dlatego odpuszczam.
Fojut na 100% nie zagra za kartki

Do góry
#1390727 - 12/07/2007 22:10 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: Denel]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
Meksyk był wczoraj w ofercie, ale po południu dali w stsie po 1.4. Tu chyba nie ma o czym pisać, faworyt jest jeden i ładny kursik. Taki typ po prostu na każdym kuponie do końca życia.

Do góry
#1390860 - 12/07/2007 22:52 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: okocha]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ja tam bym uważał z graniem na Argentyne z handi. Patrząc na mecze grupowe Polaków to jak nasze młode orzełki nastawiają się na defensywe to nawet im to wychodzi (Brazylia, Korea) no i Białkowski. W meczu z USA było inne nastawienie bo po pokonaniu Brazyli wyszli z nastawieniem że lekko pykną jankesów, a jeszcze bardziej uśpiła naszych kadrowiczów bramka Janczyka, potem były 2 strzały życia Szeteli i Adu zaczeło się fatalnie dla nas. Z drugiej strony Argentyna, która ma imponujący bilans w bramkach 7-0, lecz trzeba zuważyć że 6 bramek strzeliła Panamie. Inne mecze to bezbramkowy remis z Panamą oraz wymęczona wygrana 1-0 z Koreą PŁN. Wszystko zależy od początku mecz, jak Argentyna szybko strzli bramke to może być dla nas fatalnie. Lecz ja uważam, że Argentyńczycy nie rzucą się do ataków bo to w końcu 1/8 i przegywający odpada. Z tego co widać są też bardzo pewni siebie, w sumie nie ma się co dziwić bo to obroncy trofeum - oby to ich zgubiło. Trener Globisz już zapowiada, ze bedzie się bronił i liczył na kontry, Argentyna też raczej nie jest jakimś mistrzem ataku pozycyjnego. Wcale bym się nie zdziwił jakby mecz zakończył się wynikiem 0:0 dlatego jak dla mnie najlepszym typem jest under 2,5 gola, gdzie kursy są powyżej @2

Pozdrawiam

Do góry
#1391083 - 12/07/2007 23:56 Re: MŚ u20 Kanada 2007 [Re: okocha]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Originally Posted By: okocha
Meksyk był wczoraj w ofercie, ale po południu dali w stsie po 1.4. Tu chyba nie ma o czym pisać, faworyt jest jeden i ładny kursik. Taki typ po prostu na każdym kuponie do końca życia.


profesjonal wciaz oferuje Meksyk za 1.50

Do góry
Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, akagi, wHiTe_StAr, Lukasz111), 3213 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581566 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49