Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1340846 - 27/06/2007 21:19 Re: Copa America 2007 [Re: rene]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Dziś zaryzykowałem i postawiłem na over2,5 w meczu Brazylia-Meksyk.Zrobiłem to wbrew statystykom, bo w 7 ostatnich meczach tych drużyn tylko 2 zakończyły się overami. Myślę jednak, że dzis tych goli będzie sporo, bo Brazylia potencjał ma ogromny,Meksyk osłabiony, więc gdy Brazylia szybko strzeli gola
potem powinno być z górki.

Przewidywane składy:
Brasil: Doni; Maicon, Juan, Alex y Gilberto; Elano, Gilberto Silva, Mineiro y Diego; Robinho y Vágner Love.

México: Oswaldo Sánchez; Israel Castro, Rafael Márquez, Jonny Magallón y José Rodríguez; Alberto Medina, Gerardo Torrado, Jaime Lozano y Ramón Morales; Cuauhtémoc Blanco y Nery Castillo. DT: Hugo Sánchez.

Do góry
Bonus: Unibet
#1341106 - 27/06/2007 21:59 Re: Copa America 2007 [Re: True02]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
hmm, z jednej strony dość eksperymentalne zestawienie defensywy Meksyku ale z drugiej strony Brazylia nie ma typowego egzekutora z przodu bo ani Vagner Love ani tym bardziej Robinho to nie są typowe "żądła". Ja tutaj widzę wynik 1-0,2-0. Swoją drogą to bardzo dziwne że trener Dunga nie ma w kadrze ani jednego takiego zawodnika który by tylko wykańczał akcje zespołu. Szkoda że Ronaldo nie przyjechał bo być może by miał szanse odbudować jeszcze formę i skuteczność \:\)

Do góry
#1341572 - 27/06/2007 22:45 Re: Copa America 2007 [Re: DJ SOSNA]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: DJ SOSNA
hmm, z jednej strony dość eksperymentalne zestawienie defensywy Meksyku ale z drugiej strony Brazylia nie ma typowego egzekutora z przodu bo ani Vagner Love ani tym bardziej Robinho to nie są typowe "żądła". Ja tutaj widzę wynik 1-0,2-0. Swoją drogą to bardzo dziwne że trener Dunga nie ma w kadrze ani jednego takiego zawodnika który by tylko wykańczał akcje zespołu. Szkoda że Ronaldo nie przyjechał bo być może by miał szanse odbudować jeszcze formę i skuteczność \:\)


Faktycznie, Dunga nie ma typowego egzekutora
Moim zdaniem Afonso z Heerenveen ma najwięcej takich cech, z tym, że on nie jest awizowany w pierwszej jedenastce
Z tego, co udało mi się wyczytać, to atmosfera w drużynie Meksyku nie jest najlepsza
Poza tym ci płkarze Brazylii, którzy są na CA, będą chcieli się pokazać, że zasługują na miejsce w reprezentacji
Wobec tych faktów Brazylia win
Moze nawet wysoko, choć by tak się stalo, musi napocząć Meksyk dość szybko

Do góry
#1341940 - 27/06/2007 23:23 Re: Copa America 2007 [Re: DJ SOSNA]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Originally Posted By: DJ SOSNA
hmm, z jednej strony dość eksperymentalne zestawienie defensywy Meksyku ale z drugiej strony Brazylia nie ma typowego egzekutora z przodu bo ani Vagner Love ani tym bardziej Robinho to nie są typowe "żądła". Ja tutaj widzę wynik 1-0,2-0. Swoją drogą to bardzo dziwne że trener Dunga nie ma w kadrze ani jednego takiego zawodnika który by tylko wykańczał akcje zespołu. Szkoda że Ronaldo nie przyjechał bo być może by miał szanse odbudować jeszcze formę i skuteczność \:\)


Za to ma go w swoich szeregach Hugo Sanchez, i na to liczę. Omar Bravo swietnie wykańcza akcje, dużo widzi, zachowuje zimną krew w sytuacjach podbramkowych, prawdziwy egzekutor.Wystarczy jedno dokładne podanie i moze być brameczka, a że na defensywa Mexico w składzie eksperymentalnym,to i pewnie Brazylia ustrzeli ze dwie bramki, choć szczerze mówiąc w tym meczu, mimo kiepskiej atmosfery szatni, liczę na to,że Meksykanie sprawią psikusa faworytom. Szkoda,że nie ma stacjo Sportklub, bo z przyjemnością bym obejrzał taki meczyk, nawet jakbym w pracy potem snuł się jak cień:(

Tutaj próbka tego co potrafi Omar Bravo
http://youtube.com/watch?v=zxdpz-eepV0

Do góry
#1342035 - 27/06/2007 23:40 Re: Copa America 2007 [Re: True02]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
No niestety edycja nie działa,
w mediotiempo O.Bravo jest wpisany w składzie wyjściowym, w przeciweństwie co do niektórych innych stron.

Tutaj sklad wedlug mediotiempo;
http://www.mediotiempo.com/conmebol/copa_america/venezuela_2007/ficha.php?id_partido=17204

Do góry
#1342598 - 28/06/2007 01:36 Re: Copa America 2007 [Re: True02]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Widzę Bonifacy że jesteś fanem O.Bravo. Ja jego osobę zawsze kojarzę z "nieprzeciętnym" jak na piłkarza wzrostem który wynosi...169 cm Crouch to to nie jest,hehe. Dzisiaj Brazylia wygra, Meksyk to ambitna drużyna ale za dużo problemów i absencji tam jest na dzień dzisiejszy.

Do góry
#1343682 - 28/06/2007 12:05 Re: Copa America 2007 [Re: DJ SOSNA]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Niby 2-0 ale fartowne to zwycięstwo Meksyku. Do przerwy prowadzili zasłużenie wykorzystując w 100% swoje szanse a Brazylijczycy grali strasznie schematycznie. W drugiej połowie tak od 60 minuty Brazylia wreszcie zaczęła grać to czego się od niech oczekuje. Praktycznie nie schodzili z połowy Meksyku. Dwa razy bramkarza Meksyku wyręczali obrońcy a raz piłka trafiła w poprzeczkę. Do tego kilka dobrych interwencji pokazł bramkarz. W 93 minucie mogło się skończyć 0-3 ale już po ograniu bramkarza na pustą bramkę nie trafił chyba Castillo. Jak ktoś miał w tym meczu overa to szczerze współczuje. A Dunga po tym spotkaniu to niech się zastanowi, czemu Anderson nie grał od początku bo w drugiej połowie to on właściwie prowadził gre.

Do góry
#1343687 - 28/06/2007 13:44 Re: Copa America 2007 [Re: Maxi]
Lmate Offline
member

Meldunek: 30/01/2007
Postów: 119
Skąd: Lubelszczyzna
Dorzucę coś od siebie, luźno związanego z tematem, bo wczoraj nawet zastanawiałem się nad tym meczem (kurs na Canarinios był w granicach 1.50/1.80 jak się nie mylę), no a na drużynę Mexyku trochę większy.

Odpuściłem sobie, ponieważ nie wiem co się dzieje z tą drużyną, ale po ostatnim remisie z Turcją (0-0) - co prawda grali na neutralnym terenie (Niemcy), i tam większą liczebność mieli kibice 'z państwa kebabów' - a był to ostatni mecz na kuponie, darowałem sobie na razie ten team.

Do góry
#1343690 - 28/06/2007 14:15 Re: Copa America 2007 [Re: Maxi]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Originally Posted By: Maxi
Niby 2-0 ale fartowne to zwycięstwo Meksyku. Do przerwy prowadzili zasłużenie wykorzystując w 100% swoje szanse a Brazylijczycy grali strasznie schematycznie. W drugiej połowie tak od 60 minuty Brazylia wreszcie zaczęła grać to czego się od niech oczekuje. Praktycznie nie schodzili z połowy Meksyku. Dwa razy bramkarza Meksyku wyręczali obrońcy a raz piłka trafiła w poprzeczkę. Do tego kilka dobrych interwencji pokazł bramkarz. W 93 minucie mogło się skończyć 0-3 ale już po ograniu bramkarza na pustą bramkę nie trafił chyba Castillo. Jak ktoś miał w tym meczu overa to szczerze współczuje. A Dunga po tym spotkaniu to niech się zastanowi, czemu Anderson nie grał od początku bo w drugiej połowie to on właściwie prowadził gre.


Dziękuję za wyrazy współczucia \:\) \:\( Coż jakkolwiek by na to nie spojrzeć, to zawiodła Brazylia. Meksyk miał strzelić przynajmniej jedną-dwie bramki(tak liczyłem Br. coś dołozyć) i miał być over. Trzeba pomyśleć na dzisiejszymi(jutrzejszymi) meczami>

Do góry
#1344101 - 28/06/2007 18:14 Re: Copa America 2007 [Re: Maxi]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Originally Posted By: Maxi
Do tego kilka dobrych interwencji pokazł bramkarz.




Guillermo Ochoa

Tak Ochoa pokazał klase. Widać że zmienił nieco fruzure już nie ma tak bujnego afro jak kilka msc temu, ale forme prezentuje nadal taką samą. Myśle, że jeżeli meksyk będzie miał okazje rozgrywać rzuty karne to nie widze innej możliwości niż awans tej drużyny. W każdym meczu (w swoim klubie America) co widziałem bronił karnego zdaje mi się, że raz nawet dwa. \:\)

Tak jak Meksyk był strasznie krytykowany po złotym pucharze przegranym z USA, tak od wczoraj wszyscy piszą i mówią zupełnie inaczej.

Do góry
#1347361 - 29/06/2007 02:20 Re: Copa America 2007 [Re: El_Darro]
rafo Offline
stranger

Meldunek: 30/04/2007
Postów: 2
Jakby ktoś chciał oglądać mecze przez Internet to linki do transmisji można znaleźć na http://www.meczyki.pl. Gdyby ktoś nie wiedział jak oglądać to tam jest wszystko opisane bardzo dobrze.

Do góry
#1348801 - 29/06/2007 07:37 Re: Copa America 2007 [Re: rafo]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Strasznie trudny do typowania to turniej wyniki sa po prostu niesamowite.
Przegrana Brazylii i Urugwaju zespołów odgrywających zawsze znaczące role w tym Pucharze raczej nikt się tego nie spodziewał jak jeszcze Argentyna przegra lub z remisuje to rzeczywiście trudno bedzie coś ugrac po pierwszej kolejce grupowej.
Osobiście nie trafiłem w ciągu 2 dni żadnego spotkania w pierwszym dniu uważałem, że Wenezuela i Urugwaj zdobędą 3 pkt a w drugim Brazylia wydawała się faworytem a w drugim spotkaniu liczyłem na remis, który w ostatniej chwili zabrali mi piłkarze Chile.
Dziś to nie wiem już kto jest bliższy zwycięstwa z zespołow gr C wszystkie dotychczasowe przewidywania zakończły się fiaskiem,zrobiłem sobie przerwe, czekam na druga kolejkę chociaz obawiam sie że ten turniej jest i będzie bardzo nieprzywidywalny i raczej jak tak dalej pójdzie to popłyniemy na tej południowoamerykanskiej piłce. Nie ma jak to eliminacje tam jakoś lepiej wszystkim idzie niż w turniejach finałowych.

Do góry
#1348813 - 29/06/2007 07:56 Re: Copa America 2007 [Re: Piotruś Pan]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Piotruś Pan
Strasznie trudny do typowania to turniej wyniki sa po prostu niesamowite.
Przegrana Brazylii i Urugwaju zespołów odgrywających zawsze znaczące role w tym Pucharze raczej nikt się tego nie spodziewał jak jeszcze Argentyna przegra lub z remisuje to rzeczywiście trudno bedzie coś ugrac po pierwszej kolejce grupowej.
Osobiście nie trafiłem w ciągu 2 dni żadnego spotkania w pierwszym dniu uważałem, że Wenezuela i Urugwaj zdobędą 3 pkt a w drugim Brazylia wydawała się faworytem a w drugim spotkaniu liczyłem na remis, który w ostatniej chwili zabrali mi piłkarze Chile.
Dziś to nie wiem już kto jest bliższy zwycięstwa z zespołow gr C wszystkie dotychczasowe przewidywania zakończły się fiaskiem,zrobiłem sobie przerwe, czekam na druga kolejkę chociaz obawiam sie że ten turniej jest i będzie bardzo nieprzywidywalny i raczej jak tak dalej pójdzie to popłyniemy na tej południowoamerykanskiej piłce. Nie ma jak to eliminacje tam jakoś lepiej wszystkim idzie niż w turniejach finałowych.


Moim zdaniem trzeba wykazać sie odrobiną cierpliwości i nie grać wszystkiego na pałę, a już nie wtedy, gdy kurs jest niski
Każde rozgrywki maja swoją specyfikę, i lepiej zobaczyć każdą drużynę w akcji.
Trzeba wziąć poprawkę na to, ze pierwsze mecze często przynoszą sporo niespodziewanych rozstrzygnięć
Wydaje mi się, ze było ich za dużo i dziś Albicelestes zatańczą z jankesami
Kurs jest jednak niski i ja poczekam
Swoje spostrzeżenia już mam

Do góry
#1348825 - 29/06/2007 08:20 Re: Copa America 2007 [Re: Piotruś Pan]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
e tam trudny i nieprzewidywalny, powinienem milczec skoro sie tu juz nie udzielam, ale kumpel zwrocil mi uwage na Twoj post, wiec napisze tylko dwa zdania w formie kontry do Twojej wypowiedzi, bo irytuje mnie, ze podsumowujesz turniej po 4 meczach, i to jakich meczach i wynikach, uwolnij umysl, nie mysl sztampowo, a poplyniesz co najwyzej na wakacje za wygrane pieniadze, bo turniej jest fajny i warty gry ;-)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#1348893 - 29/06/2007 11:49 Re: Copa America 2007 [Re: bcn1899]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Paragwaj - Kolumbia aż 5-0 się skończyło, ale Kolumbijczycy aż na taki wynik nie zasłużyli, zmarnowany karny z pierwszych minut się zemścił. Paragwaj właściwie w drugiej części tylko kolejnymi kontrami dobijał rywala, co czynił bardzo skutecznie.
Argentyna - USA wreszcie prawidłowy wynik 4-1. Argentyńczycy zagrali troche na zwolnionych obrotach ale to wystarczyło na słabe Stany. Kiedy Amerykanie opadli z sił to już obrona gubiła się wyraźnie czego nie mogli zmarnować rywale. Bardziej od Argentyńczyków się chyba w tym meczu zmęczył sędzia (biedak taki spocony był). Może, więc w tej Wenezueli jakieś upały wielkie? Trzeba sprawdzić pogode przed następnymi meczami.

Do góry
#1352753 - 30/06/2007 17:28 Re: Copa America 2007 [Re: Maxi]
tml_89 Offline
journeyman

Meldunek: 12/05/2007
Postów: 51
Ile było rzutów rożnych w meczu Brazylia - Meksyk?? Nie moge nigdzie statystyk znalezc...

Do góry
#1352859 - 30/06/2007 18:38 Re: Copa America 2007 [Re: tml_89]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Originally Posted By: tml_89
Ile było rzutów rożnych w meczu Brazylia - Meksyk?? Nie moge nigdzie statystyk znalezc...


Tutaj masz przebieg meczu:
http://www.mediotiempo.com/conmebol/copa_america/venezuela_2007/bitacora.php?id_partido=17204

Policz sobie, Tiro de esquina para to po hiszpańsku: [i]rzut rożny dla[/i]

Jakby co to licz obrazki \:\)

Do góry
#1352884 - 30/06/2007 18:48 Re: Copa America 2007 [Re: True02]
tml_89 Offline
journeyman

Meldunek: 12/05/2007
Postów: 51
Wielkie Dzięki

Do góry
#1352911 - 30/06/2007 19:02 Re: Copa America 2007 [Re: True02]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Nie mam czasu na długie wywody,ale mam nadzieję,że będą dziś niespodzianki również:)

Urugwaj - Bolivia

"Nos duele mucho"-To nas bardzo boli. Tak o ostatniej porażce mówi trener Urugwaju. Nie ulega więc wątpliwości, że będą ostro walczyć o zwycięstwo. Nie mniej Boliwia również ma coś do udowodniena, przegrywali z Wenezuelą dwa razy i dwa razy wyrównali.Mają całkiem charakterny zespól. Na boisku z pewnością będzie sporo walki, myślę, że przy odrobinie szczęścia Boliwia tego meczu nie przegra. Stawiam Xszcególnie,że kursy w okolicach 4,0 do tego zachęcają. Oczywiście za małą stawkę.


Podobnie remisem pachnie mi w meczu gospodarzy z Peru.Ci mają za sobą wsparcie kibiców i zapewne samego Hugo Chaveza mogą sprawić psikusa faworyzowanym Peruwiańczykom.

Powodzenia!

Do góry
#1353027 - 30/06/2007 19:49 Re: Copa America 2007 [Re: True02]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Urugwaj - Bolivia
Oglądałem mecz Urusów z Peru
Urugwaj ma w swoich szeregach sporo nazwisk, ale piłka nożna to jest sport zespołowy i pod tym względem Peru prezentowało się znacznie lepiej, a że ma w spoich szeregach bardzo groźnych napastników, to wypunktowało Urugwajczyków jak chłopaczków.
Na tle Peruwiańczyków Urusi wyglądali jak chłopcy we mgle i sami są sobie winni porażki
Płacz płaczem, ale wstyd pozostał, a do tego punktów zero i w bramkach tragedia
Ja nie sądzę, by w ciagu paru dni zespół przeszedł jakąś metamorfozę i zagrał jakiś specjalny mecz

Boliwia skazywana na porażkę pokazała charakter i zremisowala z gospodarzami, którzy co prawda jakimiś wirtuozami nie są, ale z gospodarzami zawsze jest ciężko na wielkich turniejach

Ta faza turnieju ma na celu wyeliminowanie 4 zespołów z 12 i to wszystko. Awans wywalczą 2 drużyny z trzecich miejsc
Dlatego zgadzam się z typem Mr.Bonifacego
Wydaje mi się, że remis jest w tym spotkaniu bardzo prawdopodobny, a argument, że Urugwaj po porażce potrzebuje rehabilitacji i punktów jest słaby i zostawiam go w szatni

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Irek, Ojro, VVega, alfa, 11kera11, ElNinho[mmdea], igea23), 3542 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49