Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#1382542 - 10/07/2007 18:22 Re: Na zapleczu ekstraklasy - II liga. [Re: Chaoz]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
wlasnie dlatego zwracam uwage na pierwsza runde zespolow ktore prowadzi. warto na nie stawiac. nie twierdze ze Rysiu jest super trenerem. po prostu musi sie jeszcze duzo uczyc ;\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1386632 - 11/07/2007 20:46 Re: Na zapleczu ekstraklasy - II liga. [Re: Chaoz]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Arka, czyli powrót do przeszłości

Marcin Adamski zrobiony w balona w Gdyni
Poczułem się jak śmieć - mówi Marcin Adamski o kulisach nieudanego transferu do Arki
Zadzwonił do mnie Burlikowski i powiedział, że mam przyjechać na spotkanie z nim i ze Stawowym do hotelu. Zrobiłem jak chcieli. W trakcie rozmowy usłyszałem, że klub nie podpisze ze mną kontraktu na wcześniej ustalonych warunkach

W tym miejscu przypominają mi się historie, kiedy Arka grała w II lidze. Wtedy było kilka takich przypadków, ze jak zawodnik łapał kontuzję, to Arka robiła wszystko, by się pozbyć delikwenta
Widać coś pozostało
Czym skorupka...

Do góry
#1388676 - 12/07/2007 04:59 Re: Na zapleczu ekstraklasy - II liga. [Re: rene]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
\:\(

Niestety Adamskiego w chuja zrobili, wszystko było super do momentu gdy się okazało, że Chmiest na Cypr się nie wybiera. Poszła kasa dla Chmiesta, a dla Adamskiego zabrakło \:\(

Dobrze przynajmniej, że Kościelniaka na lodzie nie zostawili po groźnej kontuzji.

Pierwsze spotkanie pomiędzy Arką a Lechią odbędzie się w Gdyni. W Gdańsku trybuna dla gości jest w rozsypce i goście nie dostaliby biletów. Lechia ponoć otrzyma 800 wejściówek.

Do góry
#1388773 - 12/07/2007 05:20 Re: Na zapleczu ekstraklasy - II liga. [Re: Kameleon]
Grzesiek_890 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/05/2005
Postów: 2174
A ta trybuna na Lechii długo ma być w "rozsypce"? Chodzi mi o przyjazd innych ekip

Do góry
#1389836 - 12/07/2007 19:23 Re: Na zapleczu ekstraklasy - II liga. [Re: Grzesiek_890]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Nie wiem, napewno do końca lipca tego nie naprawią.

Do góry
#1404055 - 17/07/2007 19:22 Re: Na zapleczu ekstraklasy - II liga. [Re: Kameleon]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
Quote:
Piłkarze WKS-u wrócili już do domów po obozie we Francji. W ostatnim dniu przegrali 0:3 z beniaminkiem francuskiej ekstraklasy – Strasbourgiem.
Wrocławianie jutro rozpoczną treningi na własnych obiektach. W planie jest jeszcze jeden sparing – rywalem WKS-u ma być jeden z czeskich II-ligowców.

Dziś ma dojść do końcowych rozmów w sprawie transferu braci Gancarczyków z Górnika Polkowice. – Jesteśmy umówieni na dopięcie tych spraw. Mam wielką nadzieję, że pozytywnie zakończymy rozmowy, ale nie mogę jednoznacznie powiedzieć, czy bracia staną się na pewno piłkarzami Śląska – mówi Kordos.
Polkowice zaproponowały WKS-owi roczne wypożyczenie zawodników z opcją transferu po roku. – Bierzemy pod uwagę każde rozwiązanie. Ale mamy też swoją propozycję – informuje prezes, który przekazał także, że klub uzgadnia definitywny transfer Vladimira Capa z Zagłębia.
Na razie Śląsk nie znalazł nowego sponsora, ale ma przynajmniej nową radę nadzorczą, a w niej Jerzego Gierczaka i Krzysztofa Kulińskiego, związanych z potężnymi firmami: KGHM-em i Siemensem. – Nie rozmawialiśmy na razie o zainwestowaniu w Śląsk, co nie znaczy, że do takich rozmów nie dojdzie. Włączenie tych poważnych biznesmenów do rady wiązało się jednak przede wszystkim z pomysłem lobbowania przez nich na rzecz Śląska – podkreśla Kordos.
W piątek na stadionie przy ul. Sztabowej odbędzie się uroczysta prezentacja drużyny przed nowym sezonem. Najpierw o godz. 19.30 odbędzie się mecz pomiędzy dziennikarzami sportowymi a kibicami. Po tej potyczce na murawie pojawią się piłkarze i trenerzy. Zaplanowano konkursy z nagrodami. Wstęp na imprezę jest wolny.
(MIK) - Słowo Polskie Gazeta Wrocławska


chodza sluchy ze jak slask niezle pociagnie pierwsza runde to na zime pojawi sie jakis mocniejszy sponsor i bedzie kasa na transfery

Do góry
#2101120 - 26/02/2008 04:11 Re: Na zapleczu ekstraklasy - II liga. [Re: mumin]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Czas odświeżyć temat ,powoli zbliżają sie rozgrywki 2 ligi ,która bedzie bardziej emocjonująca niż pomarańcza \:\)

Zapraszam do opisu drużyn 2 ligowych, wzmocnienia ,osłabienia,sytuacja w klubie,sparingi itd

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa), 4445 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582796 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07