Strona 13 z 13 < 1 2 ... 11 12 13
Opcje tematu
#136975 - 02/02/2002 06:33 Re: SPD NHL
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
[QUOTE]Oryginalnie wysłał młokos:
[qb]witam wszystkich!!!

Czy ktos mógłby mi wytłumaczyć zasady Ligi NHL .Chodzi mi o punkty za wygrane, remis , playoff, Kto gra w playoff kto nie??? porostu zasady. Jeśli ktos może to równiez nba mnie interesuje.

Z góry bardzo dziękuje [/qb][/QUOTE]

play off - faza pucharowa rozgrywek o Puchar Stanley'a. Awansuje do niej 16 najlepszych zespołów (po osiem z konferencji), które rywalizują do wygrania czterech z siedmiu meczów. W ostatecznym finale spotykają się najlepsza drużyna Wschodu z najlepszą na Zachodzie.

sezon zasadniczy - wstępna część rozgrywek o Puchar Stanley'a. Rozgrywając 82 mecze (połowa w domu, połowa na wyjezdzie), drużyny walczą o awans do play off.

Do góry
Bonus: Unibet
#136976 - 03/02/2002 21:11 Re: SPD NHL
lucek Offline
member

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 117
Skąd: Świdnica
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb].
Jak to zagrac??? Jedno jest pewne OVER i to jaki on by nie był...[/qb][/QUOTE]



Do góry
#136977 - 04/02/2002 04:44 Re: SPD NHL
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Hmmm lucek nie rozumiem???
Czyżbyś miał o coś pretensje???
A jeśli to nie są pretensje to jeśli uważnie czytałeś to postawiłem też: "No i w związku z tym, że zamierzam oglądać ten mecz to dodam sobie pikanterii i postawie też 1st Period OVER 4,5".
No i to weszło. A żeby zrównać się do Twojego poziomu to powiem Ci tak, że postawiłem też kupę kasy na World All-Star i miałem wielką przyjemność z oglądania tego spotkania w TV. A zwłaszcza Third Period. A propo, wielkie thanx dla Nikolaia Khabibulina, za to że stawiałem w realu skrzynke piwa na to że nie pusci bramki...a wiec lucek Twoje zdrowie iwo:

Do góry
#136978 - 04/02/2002 20:12 Re: SPD NHL
lucek Offline
member

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 117
Skąd: Świdnica
Nie mam żadnych pretensji, a na pewno nie do ciebie za to, że proponowałeś tak postawić (nikt nie jest nieomylny), choć w twoim poście widać było wielką pewność, że jednak goli będzie więcej. Miałem tylko nadzieję, że odpowiesz na moje pytanie ("czy over15 też stawiać").
Mam jednak nadzieję, że się tym nie przejmiesz i dalej będziesz (wraz z NocturnoCulto) pomagał innym dzieląc się swoją wiedzą.

PS. Mógłbyś podawać tak jak NocturnoCulto swój bilans w SPD?

Do góry
#136979 - 04/02/2002 22:10 Re: SPD NHL
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
O.k lucek już rozumiem. Spokojnie nie opuszczę SPD NHL, każda porażka uczy mnie kolejnego doświadczenia. Co do "My bets" to powiem Ci prawdę, że się w tym bym pogubił, matematyka nie jest moją mocną stroną a pozatym nie miałbym się czym chwalić . Prowadze tylko jedną statystykę na amerykańskim forum i tam mi sie nawet udaje z tymi overami & underami.
No a co na dziś? Mecze wydają się być łatwe, ale jest coś w nich takiego, że zdecydowałem się zagrać tylko 2:
Florida Panthers-New York Islanders na polski zespół
Vancouver Canucks-Phoenix Coyotes na gospodin

New York Islanders- typowa drużyna wyjazdowa, niesamowity duet Mariuszek & Alexei Yashin no i można do tego dodać jeszcze Marka Parrisha i już widzę zagrożenie siatki panter.
Vancouver Canucks- powiem wam, że mnie skusił kurs zdewcydowanie wysoki (sts) bo aż 2,0. Co do drużyny to powiem że mam nadzieję zę dziś passa 7 meczy bez porażki nie zostanie przerwana. Trener zapowiada udział w play offach... ale nie wspomniał, że zdobędą puchar Stanleya To spotkanie napewno zagram na over 5.
Reszta moich overów tutaj: http://theprescription.infopop.net/2/OpenTopic?q=Y&a=frm&s=100090022&f=428090432
:zobacz:

Do góry
#136980 - 06/02/2002 04:30 Re: SPD NHL
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Witam dziœ nieco pózniej.
Po wczorajszej fatalnej postawie wyspiarzy którzy leżeli w 3 tercji pora na rekompensatę.
Zagram Pittsburgh Penguins +0,5. W tym meczu powinien być też under 5,5 ale nie wiem czy się zdecyduję. Carolina ostatnio mało strzela Penguins też nie zachwycajš skutecznosciš.
Co do samego meczu to widzi mi sie remis. Pingwiny walczš o miejsce premiowane grš w play off i Super Mario zapowiada, że tam się znajda. A jeœli myœli o tym poważnie to powinni już gonić miejsce premiowane grš w play off które zajmuje obecnie New Yersey wyprzedzajšc pingwinów o 4 pkt. Postawa w meczu z lotnikami (będę chyba to powtarzał do znudzenia) daje realne szanse na remis w tym spotkaniu. Co do Caroliny to nie lubię tej drużyny. Nierówna gra to ich specjalnoœć. " To nie był wielki miesišc dla nas " tak można podsumować ostatniš grę huraganów co zresztš uczynił ich coach Paul Maurice. Czuję tu remis i dlatego te handi +0,5.
Resztę overów a raczej underów znajdziecie tu: http://theprescription.infopop.net/2/OpenTopic?q=Y&a=frm&s=100090022&f=428090432
:zobacz:

Do góry
#136981 - 06/02/2002 04:39 Re: SPD NHL
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Witam dziś nieco pózniej.
Po wczorajszej fatalnej postawie wyspiarzy którzy leżeli w 3 tercji pora na rekompensatę.
Zagram Pittsburgh Penguins +0,5. W tym meczu powinien być też under 5,5 ale nie wiem czy się zdecyduję. Carolina ostatnio mało strzela Penguins też nie zachwycają skutecznoscią.
Co do samego meczu to widzi mi sie remis. Pingwiny walczą o miejsce premiowane grą w play off i Super Mario zapowiada, że tam się znajda. A jeśli myśli o tym poważnie to powinni już gonić miejsce premiowane grą w play off, które zajmuje obecnie New Yersey wyprzedzając pingwinów o 4 pkt. Postawa w meczu z lotnikami (będę chyba to powtarzał do znudzenia) daje realne szanse na remis w tym spotkaniu. Co do Caroliny to nie lubię tej drużyny. Nierówna gra to ich specjalność. " To nie był wielki miesiąc dla nas " tak można podsumować ostatnią grę huraganów co zresztą uczynił ich coach Paul Maurice. Czuję tu remis i dlatego te handi +0,5 na pingwiny.
Resztę overów a raczej underów znajdziecie tu: http://theprescription.infopop.net/2/OpenTopic?q=Y&a=frm&s=100090022&f=428090432
:zobacz: [/qb][/QUOTE]

Tak to miało wyjść :rolleyes: ale wyszło z jakimiś błędami :eek: . Niewiem czemu tak się dzieje, może za duż już jest tu postów bo to stronka zaczyna sie otwierać fatalnie. Ok następne typy w nowym SPD.

Do góry
#136982 - 06/02/2002 08:17 Re: SPD NHL
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
No i:
Carolina Hurricanes-Pittsburgh Penguins 3-3 OT

Do góry
Strona 13 z 13 < 1 2 ... 11 12 13

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (alfa, VVega), 1472 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581246 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49