Strona 2 z 13 < 1 2 3 4 ... 12 13 >
Opcje tematu
#136755 - 21/11/2001 17:56 Re: SPD NHL
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Cze „aborygien” i „mauryga”!
Głównie do Was kieruje moją wypowiedz z prośbą o to abyście zadbali o konkretyzacje postów jaka do was napływa. Co prawda nie macie na to wplywu, ale sadze iż powinniscie zwracać uwagę takim gością jak „Kamcio” za to, że ten temat nie powstał po to aby sobie od tak po prostu zamieszczać typy, tylko podawać do tych typów kilku zdaniowe uzasadnienie. W końcu nie po to człowiek walczył o powstanie SPÓŁDZIELNI żeby teraz czytać takie numery. Co do „Kamcia” to przeczytaj sobie gościu ideę zorganizowania tego przedsięwzięcia i dopiero potem zamieszczaj swoje typy w temacie SPD-NHL, jeżeli masz zamiar zamieszczać same „golasy” to powinieneś edytować je w normalnym temacie jaki jest np. „NHL typy 2” i tam to rób. „Mauryga” do Ciebie jeszcze prośba abyś skonkretyzował swoje posty, bowiem na wczorajszy dzień podałeś mecz z opisem (i wszystko jest OK.) ale potem z „aborygenem” daliście popis sypiąc całą wczorajszą kolejkę „gołych typów”. Wierzcie mi że w zwróceniu Wam uwagi nie ma kompletnie żadnej złośliwości, a jedynie chęć pokierowania i pokazania Wam jak powinny wyglądać posty do tematów SPÓŁDZIELNI. Zerknijcie na działu „SPD-liga angielska”, „SPD-liga szkocka”, czy „Bundesliga Corner” ich założyciele stosują się co do pierwotnych założeń ideii SPÓŁDZIELNI czyli w tych założonych przez siebie tematach wpisują jedynie kilka (według nich najbardziej pewnych) spotkań popartych odpowiednim komentarzem. Resztę typów swoich zamieszczają w innych tematach co powoduje łatwość w doborze odpowiedniego typu na kupon. Na koniec zacytuję „mauryga” Twoje słowa z pierwszego postu: „W tym temacie proponuje podawac tylko swoje typy wraz z krótkim uzasadnieniem ,a wszelkie pytania ,statystyki itp. rzeczy zostawić na nhl typy2”. I co jak widzę sam w ostatnim dniu złamałeś swoje słowo pisane. Naprawdę bardzo Was proszę o typy z komentarzem i te typy, które wydają się Wam najbardziej godne polecenia. Mam cichą nadzieję że po moim poście założyciel tematu od teraz dopilnuję aby wszystko teraz w tym temacie szło właściwym torem, torem wyznaczonym przez powołanie SPÓŁDZIELNI do rzeczywistości.
Życzę owocnych typów.
Powodzenia.
Vincente

Do góry
Bonus: Unibet
#136756 - 21/11/2001 18:18 Re: SPD NHL
Anonymous
Unregistered


Witam !
Musze ci przyznać racje Vicente , gdyz zrobił sie tu naprawde bałagan.Aborygien ta stronę zostawmy tylko typą przmyślanym i zanalizowanym a całą resztę zrzucimy na "nhl typy-2"
pozdrawiam

P.S.Swój typ podam pózniej

Do góry
#136757 - 21/11/2001 18:49 Re: SPD NHL
aborygien Offline
member

Meldunek: 30/08/2001
Postów: 130
Skąd: Warszawa
Witam
No tak rzeczywiście lekki burdel się zrobił. A więc mój przemyślany mecz to:
Florida - Anaheim 2
We florydzie mnożą się kontuzje. Zaległ drugi z braci bure (8 bramek, drugi po rokim Huseliusie), a to dzięki enforcerowi z toronto tuckerowi (na krótko więc trzeba korzystać z okazji), a center Jay Wiemer tak zap...ił Tuckerowi (kontuzja) za karę że wybił dwa ząbki bure, że wykluczyli go na 7 meczów (hehe). Oprócz tego poległ obrońca Jeff Norton (też na krótko). z drugiej strony bramki zaczął strzelać kariya, nie pomogło to co prawda anaheimowi wygrać, ale dobrze wróży. Dobry meczyk żeby uzupełnić sobie jakiś systemik. Polecam
Buffalo - Toronto x
Buffalo 16 meczów bez remisu ani dogrywki. Dobry moment aby zacząć polować na remis progresją
Pozdrawiam

Do góry
#136758 - 21/11/2001 19:16 Re: SPD NHL
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
No "aborygen" zeby az tak przejąć się po moim poście , ale wiem że były problemy z łączami i stąd ten szereg takich samych postów.
Dzięki "mauryga" za zrozumienie.
Jeszcze raz chłopaki życzę powodzenia.
Narka.

Do góry
#136759 - 21/11/2001 21:23 Re: SPD NHL
Rhotax Offline
addict

Meldunek: 09/01/2001
Postów: 519
Skąd: Krakow
Buffalo - Toronto x
Buffalo 16 meczów bez remisu ani dogrywki. Dobry moment aby zacząć polować na remis progresją


Tez tak mysle. W poprzednim sezonie miedzy tymi druzynami byly dwa remisy. Co prawda Bufflo tez wygrywali, ale nie sadze, aby w obecnej sytuacji mogli pokonac Toronto. Remis bardzo prawdopodobny.

Do góry
#136760 - 21/11/2001 22:50 Re: SPD NHL
NocturnoCulto Offline
enthusiast

Meldunek: 22/10/2001
Postów: 290
Skąd: Lubin
Noo.. jakos weszly te moje typy, tyle ze w jak dziwny sposob!!! Czy to nie dziwne, ze Detroit traci az 3 bramy u siebie z Nashville, a Turek puszcza ich az 5(!) w meczu z LA!!!! Co o tym sadzicie ?
stan(6-0)

Do góry
#136761 - 22/11/2001 03:18 Re: SPD NHL
Anonymous
Unregistered


mój typ:
Buffalo - Toronto x
wszyscy wiemy dlaczego

Do góry
#136762 - 22/11/2001 16:36 Re: SPD NHL
Anonymous
Unregistered


moj dzisiejszy typ:
Ottawa-Calgary 1
Ottawa będzie chciała utrzymać serie 10 meczy bez porażki(9-0-1)tym bardziej że czekaja ich ciężkie mecze wyjazdowe(dallas ,colorado,st.louis)i tam należy upatrywać potknięcia.Muszę też zwrócić uwage na czesko-słowacki kolektyw jaki stworzył w drużynie trener Jacques Martin(wystarczy spojrzec na zdjęcie szatni na ich oficjalnej stronie).To pierwsze spotkanie tych zespołów w tym sezonie ale historia opowiada sie po ich stronie (zeszły sezon obydwa zwycięstwa Ottawy)
powodzenia

Do góry
#136763 - 22/11/2001 17:35 Re: SPD NHL
Anonymous
Unregistered


Według mnie najpewniejszy na dziś:
Edmonton - Los Angeles 1
Statystyki przemawiają na korzyść gospodarzy, poza tym Los Angeles dwa ostatnie mecze remisował, patrząc statystycznie remis teraz nie powinien paść. według mnie wygra Edmonton, ale mogę się mylić...

Do góry
#136764 - 24/11/2001 17:08 Re: SPD NHL
NocturnoCulto Offline
enthusiast

Meldunek: 22/10/2001
Postów: 290
Skąd: Lubin
Moje typy na 90% na dzisiejsza noc:

OTTAWA - atlanta 1
Ottawa to jeden z lepszych atakujacych zespolow w lidze, ida jak burza (ostatnie 11 meczow bez porazki, stan 9-0-2), w tych 11 meczach strzelaja srednio 4,1 bramki na mecz!!! Atlanty natomiast chyba nie trzeba przedstawiac - najslabsza druzyna tego sezonu, posiadajaca slabiutka obrone oraz malo punktujacych zawodnikow...

NY ISLANDERS - anaheim 1
Noo.. Islandersi po malym kryzysie (5 spotkan pod rzad bez zwyciestwa - dali sie wyprzedzic i w dywizji i w konferencji), znowu zaczynaja grac swietnie. Swiadcza o tym chociazby 3 ostatnie mecze Isles, czyli wygrane z "duzymi firmami" ligi (Dallas,Colorado,Toronto). Mysle, ze slabe w tym sezonie Anaheim (8 ostatnich pojedynkow bez zwyciestwa, w tym ostatnie 5 to porazki) nie da rady JUZ pierwszemu teamowi eastern conference.

(stan 6-0)

Do góry
#136765 - 26/11/2001 18:37 Re: SPD NHL
Anonymous
Unregistered


wiyam
niestety bede zmuszony zaniedbac na kilka dni spoldzielnie z powodu wyjazdu lecz bede kontynuował temat po przyjezdzie
powodzenia

Do góry
#136766 - 27/11/2001 01:13 Re: SPD NHL
Anonymous
Unregistered


A OTO MOJE TYPY NA WTOREK
BOSTON -TAMPABAY 1
TORONTO- CAROLINA 1
PITTSBOURGH-NEWJESEY 2
DETROIT-CALGARY 2 -tu możecie się śmiać ale takie jest moje zdanie polecam to stawiać odwarznym.
COLUMBUS-PHOENIX 2
SANJOSE-NASHVILE 1

WSZYSTKIEGO NIE RADZE STAWIAĆ ZE WZGLĘDU NA KURSY JA STAWIAM TYLKO POWYRZEJ 1,7

Do góry
#136767 - 27/11/2001 03:31 Re: SPD NHL
hejhops Offline
enthusiast

Meldunek: 23/10/2001
Postów: 298
Skąd: Gdańsk
Boston - Tampa 2

IMHO Boston jest nieciekawa dla mnie druzyna, a Tampa gra swietnie na wyjezdzie...
Chociaz dogrywka tez jest prawdopodobna. [stawie na x2, bo cos czuje remis. Okolo 3:3. Mam wizje ]

Do góry
#136768 - 27/11/2001 04:58 Re: SPD NHL
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Karolku a może byś uzasadnił swoje mecze a nie tylko podajesz gołe typy.

Do góry
#136769 - 29/11/2001 15:58 Re: SPD NHL
Anonymous
Unregistered


witam po przerwie wypoczety i gotowy do walki z bukami
mój typ na dziś:
phoenix - nashville 1
Phoenix po przegranej serii wyjazdowej wraca na własne śmiecie a są oni drużyną wykorzystującą atut własnego lodu.Myślę że motywacja zespołu po tylu porażkach bedzie wystarczająca do zwyciestwa nad przeciętnym nashville.

Do góry
#136770 - 30/11/2001 18:35 Re: SPD NHL
Anonymous
Unregistered


typ na dziś :
WASHINGTON - CAROLINA 1
Motywacja w zespole Capitals jest ostra co mozna zobaczyć na ich stronie internetowej szczególnie po ostatniej "domowej " porażce z Bufflo.Wszyscy podst. zawodnicy sa czynni a ten zespół umotywowany może wygrać z każdym

Do góry
#136771 - 30/11/2001 20:31 Re: SPD NHL
Anonymous
Unregistered


Hej Mauryga wiesz kto mowi Jacol jak tam wczorajsze typy miales nosa coz mi sie wydaje ze masz oddac sianko pozdrowionka i zycze udanych wygranych. Po troszku ale zawsze !!! hehehe

Do góry
#136772 - 01/12/2001 01:00 Re: SPD NHL
NocturnoCulto Offline
enthusiast

Meldunek: 22/10/2001
Postów: 290
Skąd: Lubin
Moj typ na dzisiejsza noc (tym razem moze nie 90, a 80%):

DETROIT RED WINGS - nj devils 1

Wedlug mnie, jest to niezla okazja, a to przez kurs 2.0 na Detroit! Nie wiem czemu sts tak ustawil kurs na ten mecz..zawsze na mecze w Detroit stawki sa grubo nizsze niz 2.0. Moze dlatego, ze devils to druzyna w koncu "klasowa"..
NJ ostatnio nie spisuje sie najlepiej, a ostatni mecz z Pittsburghiem to juz katastrofa. Mysle, ze rowniez w Detroit nie poradza sobie z glownymi faworytami (jak dla mnie) Stanley Cup.

Do góry
#136773 - 02/12/2001 20:41 Re: SPD NHL
Anonymous
Unregistered


moj typ na dziś :
ANAHEIM - NASHVILLE 1
Nie moge napisac zadnego sensownego komentarza ,gdyż jest to przeczucie które popieram tym ze Anaheim nie wygrało u siebie od dwóch meczy i napewno beda chcieli pozbierać coś punktów przed wyjazdem z własnej hali.Dziś zaufam intuicji.
POWODZENIA

Do góry
#136774 - 02/12/2001 21:56 Re: SPD NHL
SLAW Offline
old hand

Meldunek: 08/10/2001
Postów: 851
Skąd: lodz
#3-877 Fenerbahce-Besiktas 1- 2 sts

Do góry
Strona 2 z 13 < 1 2 3 4 ... 12 13 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, VVega, 11kera11, alfa, ElNinho[mmdea], igea23, Józef Małolepszy), 3519 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580261 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49