Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#137759 - 29/11/2001 16:01 Re: REMISY w NHL
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
Większość osób , która wtopiła na graniu remisów w nhl grała właśnie na upatrzoną drużynę zaczynając ją grać gdy miała kilkunasty mecz bez dogrywki.
Sposób , który prezentuje może na pierwszy rzut oka wydje się "gorszy" i "mniej logiczny" (bo każdy woli sobię sam wybrać ofiarę na którą będzie polował ), ale zobaczcie na osoby które wygrywają na różnicach kursów - gdyby przeciętny gracz np. z sts miał postawić na drużynę z kursem 6,0 to popukał by się w głowę i skleił sobię swój własny kuponik z 10 zespołów po 1,3 ....

Do góry
Bonus: Unibet
#137760 - 29/11/2001 20:14 Re: REMISY w NHL
ssebol Offline
addict

Meldunek: 29/11/2001
Postów: 697
Skąd: Czestochowa
Czesc
Wlasnie testuje stawianie na remisy nie przebierajac w meczach ale tak jak teraz gdy nie bylo remisow zbyt wiele gram kombinacje 2 z wszystkich na dany dzien.Jezeli wejda dzis 3 remisy na 9 to juz jestem lekko do przodu a jesli wiecej to bedzie dobrze bo przy 4 juz znacznie.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Jak przeliczalem ten system to wychodzi nie najgorzej biorac pod uwage wszystkie kolejki a jesli wyczeka sie te kolejki bez remisow to juz moze byc oki.
Pozdrowienia dla wszystkich grajacych
Opiszcie jakies swoje systemy na remisy

Do góry
#137761 - 29/11/2001 21:02 Re: REMISY w NHL
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
ssebol to nie jest głupie... też kiedyś chciałem coś takiego wdrożyć, ale gdy miałem stukać ręcznie 2 z 10 to mi się odechciało (teraz większość buków u których gram ma systemy automatycznie, ale kiedyś np. w betandwin klepało się ręcznie). Dobrze by było gdybyś wziął sobię jakiś okres wstecz i policzył dla niego jak byś na tym wyszedł. No i najważniejsze, sprawdzić czy da się grać za stałą stawkę , czy tylko progresywnie (ale wtedy mamy problem z doborem stawek). Można by policzyć ile średnio statystycznie dni pod rząd zdarza się , że w każdym meczu z danego dnia nie ma dogrywki. Z tego co pamiętam to w tym sezonie był dzień gdy na 6 meczy było 5 dogrywek (albo na 5 meczy 4 dogrywki?)
Ja będę próbował pobawić się trochę na przeszcowanie kursów w nhl , bo zauważyłem , że u zagranicznych buków kursy też sporo się róznią między sobą.

Do góry
#137762 - 29/11/2001 21:49 Re: REMISY w NHL
ssebol Offline
addict

Meldunek: 29/11/2001
Postów: 697
Skąd: Czestochowa
bet007 sprawdzalem to dla pierwszych dwoch miesiecy bez podwyzszania stawki (w sts 2zl za zaklad) i wyszloby sie calkiem niezle do przodu.
Ostatnio byl okres w ktorym nie bylo zbyt wiele remisow ale sprawdze to od poczatku sezonu do teraz(jak tylko bede mial wolna chwile ) ale teraz wydaje mi sie dobry okres na wdrozenie tego systemu.(a wtedy co byly 4 remisy na 5 to wlasnie mialem zamiar postawic 2z5 i 4z5 ale dupska mi
sie ruszyc nie chcialo i sie strasznie wkurzylem)
na razie

Do góry
#137763 - 29/11/2001 23:19 Re: REMISY w NHL
lucek Offline
member

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 117
Skąd: Świdnica
bet007:
Może opisałbyś dokładnie (bardzo dokładnie), krok po kroku jak grasz? Nawet gdy się zaczyna od 2zł, to po np. 12 kolejkach bez remisu (jednego zespołu oczywiście) wychodzą sumy bardzo duże, a przy tym małe wygrane (skąd ci wychodzi 10% ?). Tak sobie myślałem z tym rozkładaniem dużej sumy na kilka zespołów. Jeśli np. 1000 zł rozłożymy na 5 zespołów (po 200zł), to przecież nadal stawiamy tyle samo kasy, a co gorsze, gdyby 3 z tych pięciu drużyn nie zremisowały przez 4-6 spotkań, to już naprawdę nie wiem co wtedy (a może w rzeczywistości jest o wiele "weselej" niż mi się zdaje?).

Do góry
#137764 - 30/11/2001 04:11 Re: REMISY w NHL
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
Raczej niestety nie jest "weselej" niż ci się zdaje. Z dogrywkami jest tak, ze faktycznie musisz ładować dość sporo kasy a wygrane wcale nie są takie duże (mogłyby być większe, ale wtedy musiałbyś jeszcze więcej inwestować).
Te moje 10% to jest procent mojego oczekiwanego zysku z dogrywek w portfelu w odniesieniu do innych "moich gier" , a nie jest to 10% od zainwestowanego kapitału bo może się okazać , że żeby zarobić pozostałe 90% będę musiał zainwestować mniej kapitału niż na te 10% z dogrywek (tego właśnie nie jesteśmy w stanie przewidzieć). Czyli jeżeli planuje miesięcznie zarobić 100j to będę tak grał , żeby 10j pochodziło z dogrywek (a ile będzie do tego potrzeba kapitału to wyjdzie "w praniu", albo raczej na tafli ).
Czy to ma sens ? Ano dla mnie ma - dywersyfikuje różne moje "gry" uniezależniając je od siebie tzn. w razie jakiś kłopotów nie tracę wszystkiego np. gdybym grał tylko na jeden mecz bundesligi w tygodniu stawiając na niego zawsze duże sumy. Po drugie to w miarę logiczny system zarządzania kapitałem - stawiam akurat tyle ile muszę.
Rozkładanie dużej sumy np. na pięć zespołów zwiększa nam szanse odzyskania części kapitału w danej kolejce , bo jeśli postawisz wszystko na zespół A w wypadku braku dogrywki tracisz znowu cały zainwestowany cash , a tak zwiększamy szanse. Oczywiście może się zdarzyć , że akurat tylko "nasz" typ ma dogrywkę a inne nie , niestety nic na to nie poradzimy i musiemy ciągnąć dalej ten typ na innych zespołach - tzn. niestety nie ma złotego środka. No i rozbijając musimy zaangażować tyle samo kapitału co w pojedynczy typ (przecież nikt nie mówi że w sumie wyjdzie mniej).
Ale na to wszystko jest rada - kasa i jeszcze raz kasa i bardzo ostrożne dobranie stawek (tzn raczej mninmum niż maximum). Bez dużej puli nie ma wogóle co zaczynać wierzcie mi. 1000 zł to niestety dużo za mało. Piszę to ku przestrodzę , bo niestety większość osób które się zabiera za progresję traci na tym.
Piszesz , że nie wiesz co by było gdyby np. 3 z pięciu drużyn na które rozbiłeś nie zremisowało przez 4 -6 następnych spotkań. Niestety z takim podejściem nie ma co nawet zaczynać, szkoda nabijać kasy bukowi bo jeżeli nie czujesz się na siłach żeby znieść taką sytuację to muszę ci powiedzieć , że jeżeli będziesz grał przez cały sezon to prędzej czy póżniej ona nastąpi.
Do tej pory doszedłem na max do 13 poziomu i kilka razy 9 -11p. Po prostu już teraz musisz być przygotowany na takie coś, oczywiście im póżniej to lepiej bo póżniej grasz głównie za wygrany cash.
Ja w każdym bądż razie jestem zadowolony, dziś zagrałem np. aż na 9 zespołów (dwa najwyższe poziomy to dwa zespoły na 3p.)
Podsumowując ktoś kto chce grać na x w nhl niech się dobrze zastanowi czy warto, ale zakładając że będziemy sztywno trzymać się założeń , nie ustawimy sobię za wysokiego pułapu , to w dłuższym okresie powinniśmy mieć dodatkowe żródło dochodu

ps. a jeżeli nie czujecie się na siłach to lepiej poczekać na play-off , w nhl to zupełnie inny czas - idealny do grania na dogrywki, w zeszłym sezonie udało mi się zarobić sporo kasy w play -offach (ale grałem dość agresywnie) na wiosnę przedstawię szczegółowy plan walki

no i stanowczo odradzam grę u polskich buków - kurs 4,0 po odjęciu podatku daje nam TYLKO 3,6 podczas gdy średni kurs u buków zagranicznych jest w przediale od 4,1 do 4,35 , obliczcie sobię narastanie progresji choć do 10 poziomu dla kursu 3,6 i 4,2 a zobaczycie jak wielka będzie różnica - być może nawet kluczowa dla naszego zwycięstwa !!!

Do góry
#137765 - 01/12/2001 01:58 Re: REMISY w NHL
lucek Offline
member

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 117
Skąd: Świdnica
bet007:
Możesz mi jeszcze powiedzieć jak zwiększasz stawki: tak, aby mieć zysk z każdym kuponem, czy mnożysz stawkę o jakąś ustaloną liczbę, a może jeszcze inaczej?
Dzięki za całe wytłumaczenie.

Do góry
#137766 - 01/12/2001 05:16 Re: REMISY w NHL
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
Teraz gram na zasadzie zysk z każdym kuponem. Czyli np jeżeli chcę 10j zysku z każdym kuponem, to trafiając za 7 razem muszę mieć 70 j czystego zysku plus zwrot zainwestowanej kasy. Jest to dość agresywny system, ale ja gram na relatywnie małe stawki i gdybym miał grać cały czas na zarobienie tylko początkowej stawki to bym sobię odpuścił narastanie progresji przy wysokich kursach powyżej 4 nie jest takie duże. No i oczywiście wolę trafić za 7 razem niż za pierwszym Zastanawiałem się też np. nad tym żeby grać od pierwszego progu na zysk na poziomie trafienia 5-6 poziomu bez dalszego podwyższania poziomu zysku (dużo dogrywek trafiam właśnie na niskich pułapach), ale na razie nic nie będę zmieniał (muszę sobie trochę "posymulować" i sprawdzić jakby to się rozkładało w przypadku dłuższych serii, i np. typów które puszczałem do tej pory). Wczoraj właśnie weszły mi dwie dogrywki ale już na pierwszym pozimie, bueee......

powodzenia w zakładach......

Do góry
#137767 - 11/12/2001 22:16 Re: REMISY w NHL
Slayer Offline


Meldunek: 10/12/2001
Postów: 784
Skąd: Leśniewo
Mam Pytanko.
Które drużyny mają obecnia najwięcej meczy bez remisu?
Czy jest jakaś strona na której są wyniki NHL z tego sezonu z zaznaczonymi dogrywkami?
Z góry dzięki.

Do góry
#137768 - 12/12/2001 01:25 Re: REMISY w NHL
lucek Offline
member

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 117
Skąd: Świdnica
Toronto - 10 meczów bez dogrywki
Pittsburgh - 9
Florida - 8
Columbus - 8
Dallas - 6
Chicago - 6

Wyników możesz poszukać np. na:
www.nhl.com
www.hokej.hoga.pl

Do góry
#137769 - 12/12/2001 01:40 Re: REMISY w NHL
NocturnoCulto Offline
enthusiast

Meldunek: 22/10/2001
Postów: 290
Skąd: Lubin
SLAYER?

Kerry i spolka.. to ten Slayer ?

Do góry
#137770 - 12/12/2001 01:48 Re: REMISY w NHL
Slayer Offline


Meldunek: 10/12/2001
Postów: 784
Skąd: Leśniewo
Niestety, to nie ten Slayer.
Dzieki lucek za odpowiedź!!!

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23), 3325 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580274 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49