Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#137913 - 24/10/2001 13:25 progresja w nhl?
Anonymous
Unregistered


zaczynam dopiero w to się bawić i wybrałem nhl bo przeliczniki są duże,mam pytanie do zawodowców od nhl dlaczego nie gracie progresją na x stawka 4 i ok 30 % skuteczności???? jak macie lepsze pomysły dajcie znać......pozdrawiam

ps. ja gram tak od dziś na colorado toronto i calgary :eek:

Do góry
Bonus: Unibet
#137914 - 24/10/2001 15:43 Re: progresja w nhl?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
... nie pamiętam dokładnie ile i kiedy, ale Toronto miało chyba kiedyś coś około 20 meczy bez dogrywki ... przemyślto

Do góry
#137915 - 24/10/2001 17:01 Re: progresja w nhl?
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Witaj .

Ja gram na cieniaków - na ich przegrane progresją .
Kursy są przyzwoite od 2,3 do 4,60 , a sznse że większe bo njgorsza druzyna ostatniego sezonu wygrywała co 3,90 meczu ( remisowała co 11,71 ) .
Drużyna z największą ilościa meczy ubiegłego sezonu Phoenix remisowała co 4,82 meczu .

Jeżeli trafisz na drużyne z powiedzmy remisami co 8,00 meczy to OK ,jeżeli nie to buk będzie miał radoche .
Przemyśl lepiej to dokładnie - za żadko wypadaja remisy - chyba że masz wór kasy

pozdrawiam i powodzenia

Do góry
#137916 - 24/10/2001 17:29 Re: progresja w nhl?
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał donniebrasco:
[qb]zaczynam dopiero w to się bawić i wybrałem nhl bo przeliczniki są duże,mam pytanie do zawodowców od nhl dlaczego nie gracie progresją na x stawka 4 i ok 30 % skuteczności???? jak macie lepsze pomysły dajcie znać......pozdrawiam
[/qb][/QUOTE]

30% skutecznosci? Chyba szans!? Nie chce Cie odpedzac od tej metody ale nie jest to najlepszy pomysl.

Do góry
#137917 - 24/10/2001 23:14 Re: progresja w nhl?
lucek Offline
member

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 117
Skąd: Świdnica
Islanders w poprzednim sezonie mieli 22 mecze bez remisu

Do góry
#137918 - 25/10/2001 03:09 Re: progresja w nhl?
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
Dołączę do większości ...

W zeszłym sezonie popłynąłem właśnie na Islandersach, wszedłem do gry po 12 meczach bez remisu, a ze statystyk wychodziło mi wtedy, że remis pada średnio co 6 mecz. Dociągłem do 20 spotkania i że tak powiem ... straciłem płynność finansową To była ostatnia próba gry progresją.

Zdecydowanie nie polecam.

Do góry
#137919 - 25/10/2001 17:03 Re: progresja w nhl?
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
A ja za to polecam postawić na porażkę Islanders.

Do góry
#137920 - 25/10/2001 17:44 Re: progresja w nhl?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
Zamaiast grać na x jednej drużyny wybierz lepiej sobie np. 3 najlepsze drużyny i trzy najgorsze i graj na wygrane najlepszych i przegranr najgorszych.
Ta dywersyfikacja może cię uchronić przed jakąś większą czarną serią, zakładając że powiedzmy cztery będa łatwo wchodzić , a dwie będzie trzeba dłużej pociągnąć. Dodatkowo w razie gdy np. jakaś drużyna wejdzie ci na np. 4 czy 5 poziom to możesz zamiast stawiać na nią dużą stawkę rozbić to na wszystkie 6 - skąd wiesz, że akurat teraz wygra lub przegra. Wg mnie to jeden z najbezpieczniejszych systemów grania progresji, gdyby przytrafiła ci się jakaś seria na jednej drużynie to inne powinny przejąć jej "zobowiązania" wobec ciebie.
Czyli chcąc zarobić np. 10 $ na jednej drużynie lepiej wziąść pięć drużyn i ustawić sobię parametry tak by każda przynosiła nam 2$.(albo nawet 10 zespołow po 1$ każdy).

Natomiast do grania na X w NHL najlepiej sprawdzają się play-off. Gdy nadejdzie ten moment (na wiosnę) przedstawię na forum schemat gry.

Do góry
#137921 - 26/10/2001 02:13 Re: progresja w nhl?
Anonymous
Unregistered


bet007 jesteś genialny za kilka tygodni powinienem tu podać schemat maszyny produkującej gotówkę ....dzięki

Do góry
#137922 - 26/10/2001 03:36 Re: progresja w nhl?
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
witaj bet007

Nie zabardzo pojąłem koncepcje systemu który powyżej opisujesz 3 najlepsze "za" i 3 najgorsze "przeciw" .
Owszem ten system chroni przed większą wpadką ale i relatywnie przyności kiepskie zyski (małe straty również) .
Zakładając , że kursy na "pewniaków" oscylują w granicach 1,40 - 1,60 to zysk prz progresji *4 jest minimalny , przy *3 daje stratę .
np. progresja *4 :2,8,32,128,512

Przy drugim progu i załorzeniu że kurs wynosi 1,50 zysk wynosi 20%( przyzwoicie ) , przy 3 progu 14,29% , przy czwarym 12,94% .

I wszystko byłoby pieknie gdyby nie fakt ,że ten system może bardzo szybko wyjść poza możliwości finansowe gracza go stosującego .
Kto zaryzukuje 512 ( to dopiero 5 poziom ) żeby wygrać 12,61% .

Nie wykluczam , że moje rozumowanie posiada pewne błędy logiczne i błedne załorzenia .
Byłbym zobowiązany jakbyś mi jej wytknął bo od dawna szukam dobrego systemu gry .

Pozdrawiam xeo

Do góry
#137923 - 26/10/2001 04:33 Re: progresja w nhl?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
Oryginalnie wysłał xeo:
i witaj bet007
------------------------------------------------------------------------------------------
Nie zabardzo pojąłem koncepcje systemu który powyżej opisujesz 3 najlepsze "za" i 3 najgorsze "przeciw" .
------------------------------------------------------------------------------------------

-nie ma znaczenia czy chodzi o 3 najlepsze czy najgorsze drużyny. Chodzi mi tylko o to , że zamiast grać na jeden zespół lepiej to zdywersyfikować i rozbić na np. 10 zespołów.

------------------------------------------------------------------------------------------
Owszem ten system chroni przed większą wpadką ale i relatywnie przyności kiepskie zyski (małe straty również) .
Zakładając , że kursy na "pewniaków" oscylują w granicach 1,40 - 1,60 to zysk prz progresji *4 jest minimalny , przy *3 daje stratę .
np. progresja *4 :2,8,32,128,512

Przy drugim progu i załorzeniu że kurs wynosi 1,50 zysk wynosi 20%( przyzwoicie ) , przy 3 progu 14,29% , przy czwarym 12,94% .
------------------------------------------------------------------------------------------

- nie musisz grać na pewniaków, możesz grać co tylko zechcesz

------------------------------------------------------------------------------------------
I wszystko byłoby pieknie gdyby nie fakt ,że ten system może bardzo szybko wyjść poza możliwości finansowe gracza go stosującego .
------------------------------------------------------------------------------------------

Dywersyfikacja jest użyta właśnie po to by zminimalizować ryzyko utraty płynności finansowej.

------------------------------------------------------------------------------------------
Kto zaryzukuje 512 ( to dopiero 5 poziom ) żeby wygrać 12,61% .
------------------------------------------------------------------------------------------

- a kto powiedział , że ma być pięknie i łatwo właśnie cały szkopuł w tym , że to nie jest tak wcale łatwo skubać buki z kasy i ja dobrze wiem że to wcale nie jest idealny system grania - ale wg mnie jest to w miarę najbezpieczniejsze rozwiązanie jeżeli chodzi o progresję
- możesz grać np. bardziej agresywnie - "zysk z każdym kuponem" albo bezpieczniej - "zarabiam tylko podstawową stawkę bez względu na jakim skończe poziomie"
- możesz sobię założyć , że np. już 4 poziom rozbijasz na pozostałe kupony - o ile nie będziesz musiał rozbić kilku

A jeśli wogóle nie chcesz ryzykować to np. otwórz na jakimś dużym osiedlu punkt podnoszenia oczek w rajstopach , tylko pamiętaj ceruj zawsze w naparstku - co by się nie ukłuć w palec

A tak na poważnie niestety ale musimy ryzykować walcząc z bukami - najważniejsze żeby to ryzyko maxymalnie zminimalizować.

Progresja jest niezwykle logicznym systemem zarabiania u buka , ale niesie oczywiście spore ryzyko i sami musimy zadecydować czy chcemy nią grać. Dzięki dywersyfikacji myślę że jesteśmy w stanie znacznie ograniczyć utratę płynnąści finansowej
- a czy wszystkie 10 typów może wejść na np. 5 poziom na raz ? - ...jasne , mało prawdopodobne , ale możliwe...

dla tego doniebrasco radziłbym ci nie ponosić się od razu huraoptymizmowi, tylko zgrać na początek na naprawdę minimalne stawki jak na twoje możliwości

- optymistyczne może być to, że jeżeli na samym początku nie trafią nam sie jakieś "złe" serie to póżniej gramy już tylko za zarobione przez system pieniądze

Do góry
#137924 - 26/10/2001 06:55 Re: progresja w nhl?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
ps. ja osobiście nie gram singlami z małymi współczynnikami progresją, jak już gram to najczęściej dublami tak by ako było w granicach 2,5 do 4

zrobiłem małą symulację żeby przedstawić jak narastał by poziom cashu do zainwestowania gdybyśmy chcieli zagrać agresywnie - zysk 5$ na każdym poziomie progresji (oczywiście plus zwrot zainwestowanej kasy)

kurs 1,4

1. 13
2. 59
3. 218
4. 780
5. 2730
6. 9600

kurs 1,6

1. 9
2. 33
3. 95
4. 262
5. 710
6. 1900


kurs 1,9

1. 6
2. 18
3. 44
4. 98
5. 211
6. 455

kurs 4,1 (średni kurs dogrywki)

1. 2
2. 4
3. 7
4. 11
5. 16
6. 23

- czyli grając ze stałym kursem 1,4 i trafiając na 6 poziomie (o ile trafimy ) musielibyśmy zainwestować w sumie "jedyne" 13 400 $ żeby zarobić ... 30 $ - istne kamikadze !!!!!!!

- przy kursie 1,9 - 832 $ dla 30 $

-natomiast 4,1 dogrywka - 63 $ dla 30 $


Jeżeli miałbym tak grać to wybrałbym jednak dogrywki, ale z dużą dywersyfikacją - powiedzmy 10 zespołów. Najlepiej zanim zaczniecie grać progresją poróbcie sobię trochę różnych symulacji.
RAFTER gra progresją w tenisa właśnie na niskie kursy - jego sprawa - ja bym się nie odważył.
Obecnie jestem zafascynowany NFL i swoją dobrą skutecznością gram to różnymi sposobami - między innymi progresją gram co weekend cztery duble, który każdy zawsze ma kurs około 3,68 (kurs na jedno zdarzenie 1,9 - 1,95 w zależności od buka). No i nie gram w "ciemno" tylko sam analizuje i wybieram typy.

Pozdrawiam wszystkich (mam nadzieje że pomogłem tym mniej doświadczonym...)

Do góry
#137925 - 27/10/2001 22:04 Re: progresja w nhl?
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Witam ponownie bet007
Dokładnie sobie przemyślałem to co napisałeś i postanowilem przedstawić na forum projekt systemu , który właśnie chciałbym wypróbować .
Licze na to , że podzielicie sie ze mną swoimi wnioskami , wytkniecie mi błędy , doradzicie , lub poczęstujecie konstruktywną krytyką . Zaczynam :
Gra sie na 3 druzyny ( wybór wolny ) , ja mam zamiar grać na druzyna najlepsze za , lub / i drózyny najgorsze przeciw (inspiracja bet007 ) .

Na każdą runde gry zawieram :
3 Single , 3 podwójne , 1 potrójny .

Założenia oparte na 3 wybranych przezemnie dzisiaj spotkań . Spotkania te to Detroid 1,75 ; Calgary 1,85 ; St. Luis 2,25 - przeciw Ottawa - kursy za Gamebookers .

Na Single stawka podstawowa to 3 , na doubla i potrójnego 2 lub wielokrotnosci tych sum ( zalezy od płynności finansowej gracza ).

Oczywiście gra opiera się na progresji i tak na singla progresja wynosi *2 tj 3,6,12,24,48 ...
doubla progresja wynosi *1.5 tj 2,3,4.5,6.75...
potrójny progresja wynosi jak wyżej .

zakładając , że trafie dzisiaj wszystkie mecze to: przy I poziomie progreji jestem na czysto 37.79 przy nakładzie 17 co daje 222,29% zysku , przy II poziomie progresji jestem na czysto 60,96 przy nakladzie 30 co daje 203,20% .

Oczywiście w realu progresja będzie rozkładala się nierównomiernie bo jest mało prawdopodobne bym nie trafil wszystkich spotkań bądź trafil wszystkie naraz .

Jedyny proble jaki teraz mam to właśnie rozkład progresji czy jechać równo jak leci czy może kolejny poziom progresji rozłożyć po rowno na wszystkie dróżyny ?

dziekuje za wnioski i sugestje

podrawiam xeo

Do góry
#137926 - 27/10/2001 22:54 Re: progresja w nhl?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
cześć xeo

single i kombinacje się wykluczają

jeżeli wybierzesz np. 3 najlepsze drużyny (i chcesz cały czas na nie stawiać) musisz pamiętać o tym , że większość meczy grają w różnych dniach więc jak chcesz z tego zrobić duble i trebla ?

możesz grać tak , że nie będziesz wybierał w ciemno tylko analizował mecze z danego dnia i o ile będą 3 robisz duble i trebla - single dodatkowo nie mają sensu - progresja za szybko ci narośnie - nhl wcale nie tak łatwo wytypować

musisz też pamiętać o tym , że drużyna może wygrać w OT - czyli kłania się moneyline a tam kursy na pewniaków są właśnie tylko w granicach 1,35 - 1,6

od wczoraj zaczęłem testować system na dogrywki: wchodzę na każdą drużynę, która miała 6 meczy bez dogrywki (założyłem sobie że nawet gdybym w razie wysokiego progu nie rozbił stawki na inne typy to będe mógł dojść do 17 progu progresji - czyli byłby to 22 mecz bez dogrywki "NY Islanders w zeszłym roku " nie tracąc płynności finansowej - a dywersyfikacja w znacznym stopni rozwiązuje ten problem i obniża ryzyko)

Set Fisher napisał , że właśnie przez Islanders stracił płynność - a co by był gdyby musiał postawić 10 razy mniej (gdyby grał na 10 drużyn zamiast 1), dodatkowo teoretycznie byłby "zarobiony" już dzięki innym zespołom i jeszcze do tego rozbijał powiedzmy od 8 progu 60 % cashu zinwestowanego w NYI na inne zespoły

Do góry
#137927 - 27/10/2001 23:13 Re: progresja w nhl?
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Nie mialem na mysli gry progresją na konkretne druzyny ale na spotkania w danym dniu najpewniejsze . Wiem ,że to odbiega od standardowej gry progresją , ale wydaje mi sie to pewniejsze właśnie ze wzgledu na to , że 3 te same drużyny nie zawsze grają razem .

Co do singli to miały mi pozwolić utrzymać płynnośc finansową - łatwiej trafić singla niz doubl lub trójkę .

Co do moneyline gram aktualnie tylko w Gamebookers a oni ( niestety ) nie zawierają takich zakładów , wyłącznie line .

xeo

Do góry
#137928 - 28/10/2001 01:11 Re: progresja w nhl?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
xeo grając singlami z niezbyt dużymi kursami to raczej przyspieszysz utrarę płynności finansowej

no i najważniejsze - bez odpowiedniego zabezpieczenia finansowego najlepiej wogóle nie zaczynać

radziłbym ci najlepiej zrobić sobię ładne tabelki w exelu i zagrać codziennie przez np. dwa tygodnie systemem ktorym chciałbyś grać w realu na "sucho" tak jak chciałeś grać w rzeczywistości,
zobaczysz wtedy na jakie będziesz mógł grać stawki i czy pula ktorą chciałeś grać jest wystarczając , no i czy system się sprawdza
a jak chcesz to na maxa urealnić to możesz otworzyć konto w www.betandwin.com - dostaniesz tam 100 j areny$ (to taki wirtualny cash do przetestowania grania) - no ale 100 $ to i tak dużo za mało do grania progresji (nawet na minimalne stawki)

grając od razu na cash w momencie w którym zorientujesz się, że jednak coś przeoczyłeś może być już za pózno na naprawę błędu (zakładam że poraz pierwszy będziesz grał progresją)

Do góry
#137929 - 28/10/2001 05:24 Re: progresja w nhl?
Kodi Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2001
Postów: 385
Ostatnio wpadłem na pewie pomysł który według mnie jest wart omuwienia na stronach tego forum.
Otóż gdyby grać w kazdym spotkaniu NHL na X (28.8%remisów jak do tej pory wg. moich statystyk)
od poczatku sezonu to zysk wyniusłby ok 14%-15% zainwestowanej sumy,przyjmuje za średna kurs 4.00 choć często jest on wyzszy (4.20).Zysk powinien jeszcze wzrosnać ponieważ srednia spotkań zakończonych remisem w NHL sięga 32-33%.
Powyższa wypowiedz może zawierac błedy statystyczne,mozliwe że ten temat był już poruszany na forum o czym mi niewiadomo.Kursy pochoda z STS-u.
CZEKAM NA KONSTRUKTYWNĄ KRYTYKĘ,OPINIĘ,PODPOWIEDZI,WNISKI A NAJWAŻNIEJSZE STATYSTYKI Z POPRZEDNICZ SEZONÓW.

Do góry
#137930 - 01/11/2001 03:52 Re: progresja w nhl?
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Witam !

Najpierw prośba - proszę o przeniesienie tego teamtu do "Świat bukmacherstwa" tam jest jego miejsce .

Więc :

" xeo grając singlami z niezbyt dużymi kursami to raczej przyspieszysz utrarę płynności finansowej "

Bet007 wiem o tym , ale zakładam , że będe miał dużą skutecznośc trafień singli

"no i najważniejsze - bez odpowiedniego zabezpieczenia finansowego najlepiej wogóle nie zaczynać"

Mam takie - przynajmniej narazie

"grając od razu na cash w momencie w którym zorientujesz się, że jednak coś przeoczyłeś może być już za pózno na naprawę błędu (zakładam że poraz pierwszy będziesz grał progresją) "

Zgadzam się z tobą lecz mam już taką nature , że zabierając się do czegoś zwłaszcza jeżeli wiąże się to z finansami to staram się rozpatrzyć wszystkie mozliwe warianty zdarzeń choć nigdy nie można wykluczyć , że pominołem cośistotnego - oby nie . Progresją już grałem , co prawda najprostrzym jej wariantem , ale jednak .

Mimo , że z twoimi radami/wnioskami nie można się nie zgodzić postanowiłem grać to w realu i jak narazie jestem po 2 rundach .

I runda - wszystkie 3 trafione
II runda - wszystkie 3 trafione
III runda - Detroid , NY Rangers , Nachwile +0,5

Jak widać na powyższy narazie nie mialem okazji grać progresją ( nie płacze z tego powodu ), lecz w III rundzie prawdopodobnie trafie tylko 2 mecze - zobaczymy .

Ktoś mi może zarzucić , że w I rundzie podałem typy z których jeden nie wszedł , lecz przy zawieraniu zakładu zmieniłem go (niedowiarka moge przesłać screen z zawartych zakładów u buka ) .
To tak na marginesie bo nie mam zamiaru nikomu udowadniać , że znam się na NHL ( bo znam się średnio ) , a jedynie chce przedstawić przebieg mojego triumfu/porażki .

Jeżeli ktoś ma coś przeciwko temu bym przedstawial na forum przebieg gry to niech napisze - nie bede się produkował jeżeli nikogo to nie obchodzi

Drogi chwast teraz do ciebie :

Przeliczylem sobie statystyki z sezonu 00/01 i stwierdzam , że posiadasz błedne statystyki bo średnia remisów w sezonie 00/01 wyniosła 11,55% .
Oczywiście liczylem remisy po dogrywkach .
Polecam strone : http://www.usatoday.com/sports/sagarin/nhl0001.htm
jest to co prawda ranking , ale łatwo z niej policzyć procentową ilośc remisów .
Konkluzja - za mały odsetek remisów dla klasycznej progresji .Łatwiej grać na remisy w piłce nożnej kursy są odrobine niższe ale odsetek remisów prawie 3 razy większy .

zaprzaszam do dalszj wymiany poglądów .

pozdrawiam xeo

Do góry
#137931 - 01/11/2001 18:21 Re: progresja w nhl?
Kodi Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2001
Postów: 385
Do xeo
W swoich statystykach brałem pod uwagę ogólną liczbe meczy która zakończyła się remisem(to znaczy zakończyła się remisem w regulaminowym wymiarze czasu).Wyszło dużo więcej.
Prosiłbym o podanie strony która spełniałaby moje wymagania, to znaczy podawała ogulną liczbe spotkań i podała ilość remisów w regulaminowym czasie.Chciałbym też dowiedzieć się jak internetowe buki płacą za remisy.
A więc sprawa jest wciąż otwarta.
Czekam na odpowiedzi.Z góry dzieki.

Do góry
#137932 - 01/11/2001 21:01 Re: progresja w nhl?
Rhotax Offline
addict

Meldunek: 09/01/2001
Postów: 519
Skąd: Krakow
Witam

A co sadzicie o druzynie NY Islanders.
Ich dotychczasowy bilans to:

9 meczy wygranych (w tym 3 po dogrywce)
1 mecz przegrany (po dogrywce)
1 remis

Oct 5, 2001 Tampa_Bay - NY_Islanders 2 - 3
Oct 6, 2001 Florida - NY_Islanders 0 - 3
Oct 10, 2001 Pittsburgh - NY_Islanders 3 - 6
Oct 11, 2001 New_Jersey - NY_Islanders 4 - 6
Oct 13, 2001 NY_Islanders - Detroit 4 - 5 ot
Oct 17, 2001 Carolina - NY_Islanders 0 - 4
Oct 18, 2001 NY_Islanders - Carolina 2 - 1 ot
Oct 20, 2001 NY_Islanders - San_Jose 2 - 2
Oct 26, 2001 Carolina - NY_Islanders 2 - 3 ot
Oct 28, 2001 NY_Islanders - Dallas 3 - 2 ot
Oct 30, 2001 NY_Islanders - Florida 3 - 2
Nov 2, 2001 Detroit - NY_Islanders
Nov 3, 2001 Philadelphia - NY_Islanders
Nov 6, 2001 NY_Islanders - Tampa_Bay
Nov 8, 2001 NY_Islanders - NY_Rangers


W sumie mamy 5 remisow i to prawie jeden po drugim.
Teraz Islandersi jada do Detroit z ktorym przegrali mecz. Co sadzicie o remisie po regulaminowym czasie gry w tym spotkaniu? Slyszalem, ze Islandersi po wygraniu tego spotkania pobili by rekord wygranych w ciagu spotkan wyjazdowych, a Detroit na pewno nie pozwoli im na to bez ciezkiej walki. Z kolei Detroit jest po ciezkim jak sadze meczu z Dallas, ktory zreszta wygrali po dogrywce.
A moze w ktoryms z nastepnych spotkan mozna spodziewac sie rmisu? Moze z dobrze grajaca ostatnio Philadelphia?

Pozdrawiam

Do góry
#137933 - 01/11/2001 23:19 Re: progresja w nhl?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
Moim zdaniem bardzo ciężko wytypować X w konkretnym meczu. Niby wystarczy dobrać dwie zbliżone umiejętnościami drużyny, ale cały zeszły sezon grałem nhl i OT zdarzał się często w takich meczach, że wydawało się to niemożliwe. Często jest to sprawa przypadku - drużyna która przegrywa jednym punktem pod koniec ostatniej tercji najczęściej wymienia bramkarz na napastnika i albo doprowadza do OT, albo przegrywa dwiema bramkami

Do góry
#137934 - 06/11/2001 20:09 Re: progresja w nhl?
Kodi Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2001
Postów: 385
DO XEO
WEJDZ JUTRO NA CZATA O GODZINIE 16:00(07.11.01)
ZNALAZŁEŚ COŚ NOWEGO????

Do góry
#137935 - 06/11/2001 21:04 Re: progresja w nhl?
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Cze . Nie nic nowego nie znalazłem .
Jutro nie będzie mnie na chacie o 16,00 ( trening ) , bede około 21,00 . Jeśli ci pasuje daj znać na xeo_n@poczta.onet.pl .
Nara

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, 11kera11), 1277 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581165 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49