Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#138118 - 28/01/2002 18:33 Dyskusja - 1 LUTY?
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Witam i proponuje tutaj wyrażać opinie na temat dalszego losu naszej zabawy i zmian w niej zachodzących, nie ma sensu zaśmiecać tematu hokej - zabawa tego typu wypowiedziami, bo znowu zrobi się bałagan. El_macho należy Ci się iwo: za podliczenie naszych typów - KAWAŁ DOBREJ ROBOTY !! No i mamy problem - skoro mamy świeży bilans to czy gramy dalej z obecną zdobyczą punktową czy też zaczynamy na nowo? Dobrze by było jakby każdy się wypowiedział,zobaczymy co z tego wyniknie (która opcja przeważy). Co do wpłaty (nagrody dla najlepszego, a może 3 najlepszych?)też to możemy przedyskutować. Ja zobowiązałem się prowadzić ranking, a kto się podejmie zostać bankierem? . Jeszcze jedna prośba (moja osobista)przy podawaniu typów podać ligę (ułatwi mi to sprawdzanie wyników.) Pozdro

Do góry
Bonus: Unibet
#138119 - 28/01/2002 19:09 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
klopsikus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/12/2001
Postów: 1674
Skąd: Minsk Maz
Jesli zabawa ma miec podobny chrakter jak do tej pory to nie widze sensu zaczynania od nowa! Jasne, ze tez chcialbym "robic" swoj bilans od nowa bo jest daleki od oczekiwan, ale w ten sposob to mozemy zaczynac i piec razy w sezonie, a chyba nie oto chodzi! Mysle, ze jest sens grac od poczatku przy nieco innym regulaminie (np liczeniu podobnie jak w play off stanu konta, a wtedy to kazdy podaje taki mecz z takim kursem jak mu sie podoba) lub cos w tym stylu. A co powiecie na to aby wszyscy typowali te same mecze lub wybierali kilka w tygodniu z grupy dopuszczonej do zabawy? Problem tylko jak dokonywac tej selekcji, ja proponowalbym, aby np co tydzien inna osoba podawaly mecze do wytypowania (z roznych lig aby nikt nie byl poszkodowany). Zestaw podawano by np w poniedzialek lub wtorek (wychodzi ulotka sts'u) poczym kazdy wytypowalby z niego np. 5-7 meczy. Zaleta tego systemu jest to, ze mozemy zaobserwowac jak wiele osob typuje ten sam mecz i znalezc jakas relacje jak to sie przeklada na rzeczywisty wynik. Jesli szlo by dobrze to moze przyczyniloby to sie do dobrego typowania w realu (o ile typy na forum podawane by byly z odpowiednim wyprzedzeniem). Nie upieram sie przy tym ale pomyslcie! Sam moge sie jeszcze zastanowic nad szczegolami!
Pozdro!!!!

Do góry
#138120 - 28/01/2002 20:26 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Klopsikus trochę żeś przesadził! Ja jestem za nie zmienianiem warunków zabawy, bo jeśli dojdzie jeszcze liczenie % i jakieś inne pierdoły to kto ma się w tym połapać :eek: . Dla mnie propozycja jest jasna co do dalszej zabawy te same zasady + kasa dla zwycięzcy konkursu (mogą być to miejsca 1-3). Każda dodatkowa ingerencja w system obliczania i typów, jest dla mnie bez sensu i wprowadzi tylko dodatkowe kłopoty, na brak których nie możemy tu narzekać.
Ponawiam więc moją ofertę nowej zabawy.
1. Proponuję zacząć ja od nowa z dniem 1 lutego.
2. Zasady pozostawić bez zmian.
3. Podliczającym niech zostanie THOM.
4. Do zabawy, która może trwać w nieskończoność w takiej formie jakiej ona jest do tej pory, proponuję dodać element mobilizacyjny-nagroda pieniężna
Ja widzę to tak:
W związku z tym, że raczej nasza zabawa nie doczeka się sponsora (Expekt,Unibet itp.), proponuję nagrody ufundować z naszej własnej kieszeni. Chętni którzy zgłoszą akces uczestnictwa w tej zabawie mogliby wpłacić jakąś niewielką kwotę (5-10 zł)do kogoś zaufanego z forum. Suma zebranych funduszy po okresie ....(tutaj zależy od Waszych propozycji) wypłacona została by dla zwycięzcy konkursu.
Jest to tylko "robocza" propozycja zmierzająca do zabarwienia zabawy. Czekam na Wasze propozycje i pozdrawiam

Do góry
#138121 - 28/01/2002 21:33 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Jak zwykla popieram postulaty Adolfa A co do odpowiedzi na temat to powiem tylko, że idzie luty obój sobie buty

Do góry
#138122 - 28/01/2002 21:57 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
$iwy Offline
enthusiast

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 387
Skąd: Legnica
Popieram Adolf i wchodze w to w zaproponowanej przez Ciebie formie. Może jedynie zwiększyłbym wpisowe do 20 zet i ustalił datę zakończenia konkursu. Co wy na to?
P.S. No i trzeba wybrać skarbnika. He he ja kiedyś byłem skarbnikiem w liceum ... 2 tygodnie .... iwo: i al: A potem pan zrobił :eek: i powiedział :stop:

Do góry
#138123 - 28/01/2002 22:20 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Yaro Offline
member

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 101
Skąd: Włocławek
Jestym za tym aby rozpocząć całą zabawę od 1 lutego i już.

Mam nadzieję, że wtedy będzie już wszystko miało ręce i nogi i nie będzie problemów.

Więc już nie mieszajmy

Do góry
#138124 - 28/01/2002 22:24 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
el_macho Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2001
Postów: 954
Skąd: Mińsk
Witam,

wlasciwie to jesli reguly zabawy mialy by pozostac bez zmian to zdecydowanie obstawalbym przy kontynuowaniu zabawy. Niemniej jak widze zrodzil sie pomysl przeksztalcenia zabawy w konkurs, a to calkowicie zmienia postac rzeczy. Dlatego jesli propozycja "ufundowania" nagrody wypali to wchodze w to i mozna zaczynac od 1-szego. Zgadzam sie z $iwym co do wysokosci wpisowego (20zl) i proponuje nagrodzac 3 najlepszych w stosunku 20%, 30%, 50% calej sumy.

$$$$$
pozdro

Do góry
#138125 - 28/01/2002 22:28 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
hejhops Offline
enthusiast

Meldunek: 23/10/2001
Postów: 298
Skąd: Gdańsk
Co do wpisowego, to mozna cos takiego zrobic. Ale moja propozycja jest taka, ze wpisowe bedzie zalezalo od ilosci osoob jakie zglosza sie do konkursu. Pozdrawiam.

Do góry
#138126 - 29/01/2002 03:12 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Dziękuję za poparcie moich propozycji.Czasu jest niewiele, więc już zdecydujmy co do okresu trwania konkursu- ja proponuję 2 miesiące. Jeśli zaś chodzi o stan to zaczynamy od 0-0.
Co do skarbnika to mogę wziąść na siebie tą odpowiedzialność - w końcu to ja nabroiłem z propozycją wpłat. Proszę o ewentualne inne kandydatury. Nie wiem natomiast co do wysokości wpłat- może faktycznie niech to bedzie 20 zł. powiedzmy przy 20 osobach zgłaszających swój akces. Jeśli bedzie to wieksza ilość ludzi proponuję zmniejszyć kwotę do 10 zł. Niech ta gra będzie dla wszystkich dostępna.
A sposoby wpłaty? Bardzo proste:
Po zgłoszeniu akcesu uczestnictwa w tym konkursie wypełniamy przekaz pocztowy podając na nim swojego Nicka i wysyłamy pod adres skarbnika wymaganą kwotę. Ten potwierdza postem na forum otrzymanie przekazu pieniężnego i dany typer jest już pełnoprawnym graczem konkursu. Panowie jedna prośba- nie marudzmy tu jak w sejmie, tylko szybka decyzja, bo 1 luty tuż tuż...
Jeśli się zgadzacie na warunki konkursu to proponuję jeszcze żeby tu w tym temacie zgłaszać swoje nicki do udziału w grze.
Pozdrawiam.

Do góry
#138127 - 29/01/2002 04:40 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
klopsikus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/12/2001
Postów: 1674
Skąd: Minsk Maz
OK moze byc jak proponujecie, kasa 20 zl (czy ile zostanie ustalone). Wkoncu lepiej stracic to tu niz u buka. A jesli chodzi o skarbnika to nie wiem na ile mozna komu ufac, ale czy nie prosciej byloby, gdybysmy zobligowali sie do wplat na rzecz zwyciezcow po tym gdy skonczy sie konkurs? Wiadomo, ze moze ktos przekrecic i nie wplacic, ale wtedy juz nie ma co pokazywac sie na tym forum bo zostanie zjechany po calosci! Choc slabym ogniwem tego planu jest to, ze taka osoba moze dalej dzialac pod innym nickem. Jesli juz ktos ma zostac skarbnikiem to niech to bedzie ktos, kto sie na forum sporo udziela (zawseze bedziemy znali jego numer konta ). Nie mam nic przeciw kandydaturze adolfa 88.
Jednoczesnie mam propozycje, by korzystac z oferty tylko jednego bukmachera (sts lub prof).
I jeszcze pytanie. Czy jakbym zalozyl oddzielny temat w ktorym podawalbym mecze, ktorych chcialbym uzyskac wasze typy, czy moglbym na nie liczyc? Obliguje sie do podliczania skutecznosci waszych poczynan! Chcialbym poprostu porownac typy forumowiczow do realnych wynikow danych meczow (szczegolnie tych bez zdecydowanego faworyta).
I tak przy okazji to wlasnie wrocilem z iwo: z el macho (ktory zreszta ogral mnie w bilard na znaczna ich ilosc ). Chlopak poswiecil wczoraj 5 godzin na sporzadzenie rankingu, wiec nalezalo mu sie!!!
Pozdro!!!!!!!

Do góry
#138128 - 29/01/2002 05:17 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Klopsikus to fakt, że w dzisiejszych czasach trudno o zaufanie. Ale wyobraz sobie psychikę ludzką która zobliguje się do wpłaty widząc stan 4-1, a potem po porażce powie: przepraszam wychodze...
Niestety tak już jest.
A co do nowego tematu to może troche pózniej ok? Najpierw niech sie sprawa rozstrzygnie z konkursem.
Ale wielkie dzięki, że pytasz widać, że też nie lubisz śmietniska.

Do góry
#138129 - 29/01/2002 14:38 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
W dziale zabawa-tenis rozwiązali ten problem bezboleśnie. Każdy kto chciał grać miał 2 tygodnie na wpłacenie kasy skarbnikowi i wówczas zostawał pełnoprawnym uczestnikiem gry ( w naszym przypadku byłoby to do 14 lutego). Skarbnik podawał co jakiś czas kto wpłacił, a kto jeszcze nie i po umówionym czasie listę zamknięto . Są tam jednak osoby które nie wpłaciły, a grają lecz przy zajęciu czołowego miejsca pieniedzy nie dostaną.(Czy u nas też tak będzie??)Osoby zdeklarowane wysyłały "priva" do skarbnika, a ten podawał namiary (numer konta itp.) gdzie wpłacić kasę. Nie mam nic przeciwko, aby skarbnikiem został Adolf 88. Pozdro

P.S. klopsikus - możesz założyć temat moje typy czy też typy na dany tydzień (lub inny temat) nikt Ci tego przecież nie zabroni

Do góry
#138130 - 29/01/2002 15:32 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Dinero Offline


Meldunek: 02/12/2001
Postów: 717
Skąd: Warszawa
Ja tez bardzo chetnie wzialbym w tym udzial, tylko jedno pytanko, bo bralem udzial w poprzedniej zabawie ale musialem sie wycofac bo mi odcieli dostep do netu na 2 tygodnie (okolo), a tam trzeba bylo podawac typy codziennie, czy tutaj tez tak bedzie czy moze np 5 typow tygodniowo tak jak w Tenisie. Jesli nie trzebaby podawac typow codziennie to ja bardzo chetnie...
Pozdrawiam

Do góry
#138131 - 29/01/2002 19:01 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Oczywiście Thom, ze możemy tak zrobić tylko nie wiem czy pozostali się zdecydowali, bo jak na razie to my tu toczymy polemikę i tylko my obydwaj zgłosiliśmy swój akces do konkursu. A gdzie reszta typerów .
Co do Dinero to ja proponuję Ci zaopatrzyć się w telefon komórkowy i jeśli będziesz nie miał dostępu do sieci to podam Ci swoje namiary i podeślesz mi sms ze swoim typem. Poza tym Dinero czy w Warszawie, nie ma kafejek internetowych
Pozdrawiam i czekam na kolejne opinie.

Do góry
#138132 - 29/01/2002 22:33 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Yaro Offline
member

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 101
Skąd: Włocławek
Jestem za tym aby wpłacić 20 zł w końcu u buka płaci się dużo większe stawki.

Zgadzam się aby Adolf był skarbnikiem.

I niech wszyscy którzy chcą grać od pierwszego zgłoszą swoją chęć.

Do góry
#138133 - 30/01/2002 11:49 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
pajelo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/11/2001
Postów: 3332
Skąd: Radomiak Radom
Co prawda nie jestem mocny w hokeja ale uwazam ze
"Show must go on"wiec pisze sie do tej zabawy.
Dajcie znac jak wplacic kaske w koncu panowie 20 zet to jets tyle co nic przewalamy o wiele wiecej w realu czasami bez skutków dodatnich takze nad czym sie tu zastanawiac.
Dziekuje i pozdrawiam al:

Do góry
#138134 - 30/01/2002 11:50 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
el_macho Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2001
Postów: 954
Skąd: Mińsk
Ja oczywiscie rowniez sie zglaszam. Zgadzam sie na wpisowe 20zl i na to, by Adolf byl skarbnikiem.

Pozdro.

Do góry
#138135 - 30/01/2002 14:21 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Dinero Offline


Meldunek: 02/12/2001
Postów: 717
Skąd: Warszawa
Ja po namysle rowniez w to wchodze . ( wpisowe 20zl, Adolf moze byc skarbnikiem )
Pozdrawiam
Ps. Adolf w W-wa sa kafejki internetowe, wiec jakos mysle ze sobie poradze

Do góry
#138136 - 30/01/2002 15:04 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
klopsikus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/12/2001
Postów: 1674
Skąd: Minsk Maz
Ja tez w to wchodze. Tylko trzeba sie spieszyc bo juz tylko 2 dni zostaly. Skoro Adolf ma zostac skarnikiem to moze nich nakresli jakies ramy wokol ktorych ma toczyc sie gra (np dokladnie okreslic dokad ma trwac, do kiedy przyjmowane sa wplaty itp).
Moja propozycja: zabawa na starych zasadch do powiedzmy 1 marca (moze 15?), od 1 lutego podajemy typy, a w podziale kasy uczestnicza Ci co dokonaja wplat (potwierdza skarbnik) do 14 lutego.
Co wy na to?
I zglaszajcie sie bo juz jest 30!!!!!!

Do góry
#138137 - 30/01/2002 16:48 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
klopsikus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/12/2001
Postów: 1674
Skąd: Minsk Maz
Oto lista osob ktore chca wziac udzial w konkursie i zgodzily sie na wpisowe 20zl:

$iwy
adolf 88
thom
Yaro
pajelo
el macho
dinero
klopsikus

heyhops (?) - zgoddzil sie na wpisowe, ktore jeszcze nie bylo ustalone. Jesli grasz to prosze potwierdz!


Narazie dosc skromnie, tyko 8 osob, ale to juz cale 160 zl. w puli . Moze ten post skloni jeszcze kilku graczy do gry!

Podoba mi sie postawa pajelo! Tez nie czuje sie mocny w hokeju, ale za 20zl beda emocje przez miesiac lub dwa, a w realu za tyle mozna sie dzien pobawic! Tylko te rachunki

I jeszcze trzeba cos postanowic z koncowym podzialem kasy. Jesli nie zglosi sie jeszcze kilka osob to nie bardzo co bedzie dzielic np. na 3 pierwsze osoby, ale wg mnie jakas nawet niewielka nagroda za 2 i 3 miejsce wplynela by bardzo mobilizujaco. Ale to mozna ustalic w pierwszych dniach konkursu. Co o tym myslicie?

Tak wiec panowie gramy iwo:

Do góry
#138138 - 30/01/2002 17:06 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Proponuję konkurs wprowadzić na 2 miesiące albo 1,5.
I poczekajmy może na resztę zgłoszeń- kampania rekalmowa jest w toku

Do góry
#138139 - 30/01/2002 17:59 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
SEFE Offline
old hand

Meldunek: 03/11/2001
Postów: 1001
Skąd: Wałbrzych
WITAM !!!
Panowie jestem z Wami ,tak więc możecie mnie wpisać na listę. :zobacz:

Pozdrawiam i czekam na dalsze szczegóły.

Do góry
#138140 - 30/01/2002 19:13 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
irussan Offline
member

Meldunek: 12/01/2002
Postów: 118
Panowie bardzo chetnie sie z wami pobawie. Tylko, że ja jestem tu nowy i haslo na starych zasadach nic mi nie mowi. Czy moze ktos mi wyjasnic te stare zasady zabawy.
Pozdrawiam irussan

Do góry
#138141 - 30/01/2002 19:36 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Wieczorem postaram się sklecić jakiś roboczy regulamin Konkursu- dla tych co go jescze nie znają. Wszelkie opinnie i uwagi mile są widziane.

Do góry
#138142 - 30/01/2002 19:47 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Anonymous
Unregistered


Mam pytanko czy jak jestem wsumie nowym Junior members i jak nie bralem udzialu w poprzednich konkursach, to czy tez moge sie zapisac? Jezeli tak to juz sie sglaszam, i chce brac udzial w nowej edycji. Oczywiscie zgadzam sie na 20zl i wplace je tam gdzie wyznaczycie!!! NARA!!!

Do góry
#138143 - 30/01/2002 20:27 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Spoko remol_poznan możesz się dołączyć, im będzie nas więcej tym ciekawsza będzie rywalizacja.
INFO dla irussana - stare zasady to 1 typ dziennie z nhl lub hokeja europejskiego - kurs nie może być niższy niż 1,51 (choć poczekajmy na Roboczy Regulamin Konkursu - Adolfa 88) , któremu chcę podziękować za zaangażowanie i wsparcie.
Pozdro

Do góry
#138144 - 31/01/2002 00:01 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Anonymous
Unregistered


# # # #Tez bym chcial byc brany pod uwage i czekam na regulamin Adolfa jak ten "zielony"

Do góry
#138145 - 31/01/2002 05:12 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
hejhops Offline
enthusiast

Meldunek: 23/10/2001
Postów: 298
Skąd: Gdańsk
[QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[qb]Spoko remol_poznan możesz się dołączyć, im będzie nas więcej tym ciekawsza będzie rywalizacja.
INFO dla irussana - stare zasady to 1 typ dziennie z nhl lub hokeja europejskiego - kurs nie może być niższy niż 1,51 (choć poczekajmy na Roboczy Regulamin Konkursu - Adolfa 88) , któremu chcę podziękować za zaangażowanie i wsparcie.
Pozdro [/qb][/QUOTE]

Powierdzam swooj udzial, ale ten jeden PRZYMUSOWY typ dziennie nie pasuje mi...
Adolf, zroob cos z koscia niezgody

Do góry
#138146 - 31/01/2002 07:18 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Oto regulamin nic w nim nowego, no może kilka poprawek...
1 Kazdy gra jeden mecz dziennie czyli na daną dobę w ofertach bukmacherów. Dzień łacznie z NHL.
- buki (STS,Profesjonal,Unibet,Expekt)
2 Kurs granego meczu musi być powyżej 1.5
- kursy mają być podawane aktualne (raczej nie korzystajcie z ulotki STS )
- nie istotna jest wysokość kursu, liczy się sam mecz.
3 Jeżeli mecz się nie odbędzie zawodnik ma prawo podać jeszcze raz swój typ.
4 Jeżeli mecz się nie odbędzie, a zawodnik nie poda typu na dany dzień, mimo iż wcześniej podawał ten nie odbyty. Może on podać na kolejny dzień dwa typy.
- nie wolno podawać typów na mecze które już trwają, lub które sie skończyły, pomimo podawanej innej godziny, bądz daty rozpoczęcia spotkania w ofertach buków.
5 Wymagana ilość typów tygodniowo 7.
- w przypadku nie podania typu zawodnik traci jeden punkt czyli jego bilans bedzie 0-1
- z powodu ewentualnych kłopotów z dostępem do netu istnieje możliwość podawania większej liczby meczy dziennie (do max 3 spotkań), lecz muszą one odbywać się w różnych dniach.
6 Konkurs zaczynamy 1 lutego a kończymy 12 marca.
- zgodnie z rachunkiem powinno się podać 40 typów.
Wpłaty:
1 Wpłaty w pełni uprawniają do udziału w konkursie.
- pieniądze (20 PLN) proszę wpłacać na poniższy adres:
Kamil Karwicki
skr.poczt. 251
59-220 Legnica 2

- na przekazach pocztowych proszę umieścić swego nicka, tego który widnieje jako zgłoszony w konkursie.
- wpłaty proszę uregulować do dnia 14 lutego (walentynki )
- chętni którzy wyrażą udział w konkursie nie uiszczając wpłaty nie będą brani pod uwagę przy rozliczeniach.
Podliczaniem typów, które bedą robione na koniec każdego tygodnia zajmie się THOM ( pasuje Ci?) nie wolno podawać typów na mecze które już trwają, lub które sie skończyły, pomimo podawanej innej godziny, bądz daty rozpoczęcia spotkania w ofertach buków.


To na tyle jeśli chodzi o moją propozycję regulaminu. Wiem, że wszystkich nie da się zaspokoić dlatego czekam na Wasze opinie.
Co do podziału "puli" za miejsca 1-3 to poczekajmy na wpływ pieniędzy i liczbę chętnych do konkursu.
Pozdrawiam.

Do góry
#138147 - 31/01/2002 13:15 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Sw_Mikolaj Offline
old hand

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 881
Skąd: Zambrow
moge sie z wami bawic ? w tego hokeja

Do góry
#138148 - 31/01/2002 13:18 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Sw_Mikolaj Offline
old hand

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 881
Skąd: Zambrow
ok jak bym juz sie mog z wami bawic to ile tu osob bedzie bralo osob 5-10 ? po 20zl wyjdzie ze 100 ale 20zl to chyba za duzo jak na naszo kieszen i taki konkurs ktos na poczatku dobrze powiedzial 3-5zl :-)
NARA

Do góry
#138149 - 31/01/2002 16:42 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
el_macho Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2001
Postów: 954
Skąd: Mińsk
Adolf,

jesli o mnie chodzi to regulamin jest OK. Nie mam zadnych zastrzerzen.

SoKol,

w tej chwili chec uczestnictwa w konkursie zglosilo razem z Toba chyba 14 osob. Wiem, ze 20zl droga nie chodzi, ale z drugiej strony to nie jest az tak wygorowana kwota. A 280zl do podzialu na trzech z pewnoscia wplynie bardziej mobilizujaco na uczestnikow konkursu niz powiedzmy 90. Poza tym wysylanie 3 czy 5zl przekazem tez nie ma sensu, bo drugie tyle trzeba bedzie zaplacic za sam przekaz. Takze przemysl to raz jeszcze i daj ostateczna odpowiedz czy sie zgadzasz.

Pozdrawiam.

Do góry
#138150 - 31/01/2002 18:06 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Dinero Offline


Meldunek: 02/12/2001
Postów: 717
Skąd: Warszawa
Mam dwa pytania:
1. Czy mozna obstawiac under/over w konkursie?
2. Adolf masz moze jakies konto, chodzi mi o to, ze wygodniej i taniej byloby mi przelac te pieniadze na konto niz stac na poczcie i robic przekaz, no ale czasem trzeba sie poswiecic...
Pozdrawiam uczestnikow konkursu

Do góry
#138151 - 31/01/2002 19:13 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
irussan Offline
member

Meldunek: 12/01/2002
Postów: 118
Ok wchodze w to w 100%.
Jest tylko jeden drobny niuans. Przekaz pocztowy moze isc w porywach nawet trzy tygodnie, wiec moze rzeczywiscie lepiej byloby wyslac kase na konto albo przynajmniej wydluzyc termin wplaty pieniedzy.
Ale to akurat to *******a... Wiec nie ma na co czekac tylko ruszamy...

Do góry
#138152 - 31/01/2002 21:21 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Dinero niestety nie mam konta.
Co do długich terminów oczekiwania na przekazy- nie zdażyło mi się aby przekaz "szedł" dłużej niż 1 tydzień. Ale w razie problemów będzie się liczyć data stempla pocztowego.
Nie chciałbym aby doszło do czegoś takiego, że gracz najpierw będzie grał nie wysyłając pieniędzy a jeśli stwierdzi do 14 lutego, że przegra konkurs to sie wycofa.

Jeśli zaś chodzi o Overy i Undery- ja prywatnie bym się na to zgodził, ale nasze typy mają wyłonić zwycięzce spotkania, więc raczej chyba nie bedziemy w ten sposób typować.
Thom proszę abyś dziś podliczył liczbę "udziałowców" w naszym konkursie.
Pozdrawiam

Do góry
#138153 - 31/01/2002 21:48 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Witam oto lista osób, które zdeklarowały się na grę od 1 lutego.
1.Adolf 88
2.Cagliostro
3.Dinero
4.el_macho
5.hejhops
6.irussan
7.klopsikus
8.kuba_81
9.pajelo
10.remol_poznan
11.SEFE
12.$iwy
13.SoKoL
14.Yaro
15.THOM

P.S. Jeżeli o kimś zapomniałem to SORRY,niech
jeszcze raz zgosi swoją osobę.

Do góry
#138154 - 31/01/2002 22:02 Re: Dyskusja - 1 LUTY?
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Ranking będzie sporządzany w poniedziałek po 7 typach z poprzedniego tygodnia.
Pozdro

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, akagi, igea23, burbon, Sensei, wHiTe_StAr, VVega, ElNinho[mmdea], rafal08, czubek), 2587 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581221 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49