Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#1130986 - 12/04/2007 07:30 Re: Giełda a podatki [Re: dardaw]
kapitansb Offline
veteran

Meldunek: 26/12/2003
Postów: 1222
Skąd: Nie wiadomo
Originally Posted By: dardaw



Originally Posted By: mjeciu

Czy na kontraktach taki maly gracz moze zarabiac ? Moze i moze... W kazdym razie ja bym sie nie pogniewal gdybys zalozyl dardaw gdzies w tym dziale temat i umieszczal tam historie Twoich transakcji... Mysle, ze to by znacznie uwiarygodnilo to co chcesz nam tu przekazac.


Mały gracz ? No teraz Mjeciu to dopieprzyłes ale niech Ci będzie.
A czy drobny inwestor moze zarabiac ? oczywiscie ze moze , czemu nie ? Coz stoi na przeszkodzie ?
Tematu zadnego ze swoja historią nie będe zakladac ,znam swoją wartośc i nie muszę nic udawadniac ani na niwie bukmacherskiej ani inwestycyjnej !!!
Bo niby co i po co ja mam udowadniac ? Komu i dlaczego ? Czy jestem dobry czy tez do dupy inwestor ? A czy ta historia transakcji cos udowodni ?? Liczy się to czym jeżdzisz, jak mieszkasz, gdzie spedzasz wakacje i ile masz zer na koncie a nie jakies bzdurne wpisy na forum ze zagrałem to czy tamto.




Przed wyjazdem do UK prowadzilem temat o kontraktach,ktory mozesz znalezc w tym dziale ,wszystkie transakcje podawane byly przed jej zawarciem .
Temat byl w zasadzie dla niedowiarkow ,jednak przydal sie niespodziewanie w dyskusjach z roznymi "ekspertami" .
Poza tym dzieki niemu zawarlem sporo znajomosci ,ktore trwaja do dzisiaj .

Do góry
Bonus: Unibet
#1389422 - 12/07/2007 17:52 Re: Giełda a podatki [Re: kapitansb]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Chciałem wrócić do tematu i zapytać o podatek.

Jak płacicie podatek? Od każdych sprzedanych akcji odkładacie "do koperty" (skarpeta, lokata itp), żeby w kwietniu zapłacić czy przez cały rok się nie przejmujecie i dopiero w kwietniu szukacie kasy na podatek?

Pytam, bo moja starsza teraz sprzedaje trochę akcji i się zastanawiamy jak ten podatek zapłacić. Czy ulokować część sprzedanych na jakąś terminówkę?

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, igea23, akagi, Sensei, pacyfista), 3517 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581825 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49