Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 ... 9 10 >
Opcje tematu
#707201 - 11/11/2006 10:23 Re: Plażowa piłka nożna
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Francja - Urugwaj
Francja jest jedynym zespołem którego niewidziałem w cwiercwinale. Wynik 3-2 wskazuje na zaciety mecz z Japonia, ale z drugiej strony widze ze Japonia strzelała w samej koncówce wiec niewiem jaki przebieg miało to spotkanie. Urugwaj zagrał bardzo madrze taktycznie i jesli dzis wyjdzie pdoobnie skoncentrowany to widze szanse na sprawienie kolejnego psikusa. Kursy na remis 6.5 i na Urugwaj 6.25 wygladaja sympatycznie. Na tych MS było juz jednak tak wiele niespodzianek, ze wcale sie bym niezdziwił gdyby dzis okazało sie, ze góra bedzie Francja. Ogólnie wiec mecz ten to raczej no bet, jesli cos zagram to tylko symbolicznie na Urugwaj + remis. Poczatkowo widziałem jeszcze handi +3,5 nad którym sie zastanawiałem, ale po zmianie na +2,5 odpuszczam ten zakład.

Brazylia - Portugalia
Powtórka z poprzednich MS. Wówczas to niespodziewanie góra byli piłkarze Portugali. W porównaniu z ta impreza jednak o wiele lepiej prezentuja sie brazylijczycy a Portugalia jakby ciut gorzej, ich gra opiera sie przede wszystkim na Madjer'ze i jesli uda sie tego zawodnika jakos przystopowac to straca połowe swojej wartosci a i handi na poziomie -2.5 po dobrym kursie 2.02 bedzie mozna pokryc. W tym spotkaniu zdecydowałem sie na zagranie awansu Brazyli ( ostroznie, ale strzezonego...) 7/10 oraz handi na Brazylie -2.5 2/10.
Pozdrawiam retoox

Do góry
Bonus: Unibet
#707202 - 12/11/2006 10:53 Re: Plażowa piłka nożna
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
dzisiaj ostatnie mecze, zwycięstwo Brazylii nie podlega wątpliwości po 1.20 w baw chyba się skuszę, Zaskoczył mnie jednak kurs na Portugalie. Baw oferuje na taką opcję 2.30 czy ja o czymś nie wiem?

Do góry
#707203 - 12/11/2006 11:02 Re: Plażowa piłka nożna
LEWY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 3033
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Baw oferuje na taką opcję 2.30 czy ja o czymś nie wiem?




w sts na Portugalie 1.6

Do góry
#707204 - 12/11/2006 11:36 Re: Plażowa piłka nożna
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
_Korver_ a wiesz kto jest aktualnym Mistrzem Siata? Jesli nie, to taka mała informacja w ostatnim finale wygrała Francja pokonujac Portugalie i chyba stad własnie ten kurs.
Co do finału to równiez niemam watpliwosci, ze gora bedzie Brazylia zastanawiam sie jeszze nad handi na Brazylie które pewnie tez lekko zagram.


Edited by retoox (12/11/2006 11:37)

Do góry
#707205 - 12/11/2006 11:51 Re: Plażowa piłka nożna
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
jesli ktos chce grac HC na Brazylie to polecam GB tam jest -3 1/2 a w Bwin - 4 1/2 - GB chyba pierwszy raz wystawil HC na pilke plazowa

Do góry
#707206 - 12/11/2006 13:04 Re: Plażowa piłka nożna
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Podobno Urugwaj to taka Grecja piłki plażowej, znaczy się defens team.

W związku z tym under 10,5 po @1.85.


P.S. Tak, wiem że spotkanie już trwa ale na live w BAW można obecnie wziąć po @1.80.

Do góry
#707207 - 12/11/2006 18:38 Re: Plażowa piłka nożna
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Podsumowanie Mistrzostw Swiata

Wydarzenia które zagrałem bądź zasugerowałem: (zielony trafiony / czerwony nietrafiony) mecz, typ, kurs wynik
USA - Japonia 2 1.95 (4:8)
Kanada - Iran 2 2.90 (6-6 k.1-0)
Hiszpania - Francja 2 okolo 2.40 (4:7)
Urugwaj - Wyspy Salomona 1 1.20 (10-5)
Nigeria - Włochy 2 1.85 (4:3)
Kamerun - Portugalia 2 1.05 (3:10)
Kamerun - Portugalia over 9.5 1.95 (13 goli)
Bahrajn - Argentyna 1-8.00 X-6.50 (1-2)
Hiszpania - Iran +3.5Iran 2.20 (1-6)
Polska - USA 2 4.60 (2-4)
Polska - Japonia 1-5.00 X-5.00 (8-5)
Polska - Japonia over 7.5 1.65 (13 bramek)
Brazylia - USA 1 1.01 (10:6)
Hiszpania - Kanada 1 1.02 (0-4)
Portugalia - Bahrajn +3.5Bahrajn 1.85 (6:2)
Argentyna - Urugwaj X-7.00 2-5.00 (1:2)
Argentyna - Urugwaj +3.5Urugwaj 1.45 (1:2)
Francja - Urugwaj X-6.50 2-6.25 (2-2 k.0-1)
Brazylia - Portugalia Brazylia awans 1.20 (7:4)
Brazylia - Portugalia Brazylia -2.5 2.02 (7:4)
Brazylia - Urugwaj 1 1.20 4-1

Najbardziej załuje, ze grałem bardzo, ale to bardzo zachowawczo, bo mozna było na tych zawodach sporo zarobic. Niejestem zadnym znawca i swoje typy opierałem głownie na obserwacji meczów + miałem w pamieci (+notatki) ostatni Mundial. Analityk BAW sie niepopisywał i mam nadzieje, ze niezmienia go na nastepne MS ( moze mnie zatrudnia ) co pozwoli znów wyjsc na jakis tam plus. Jesli ktos ma jakies uwagi to niech pisze, napewno sie przedadza za rok. Od siebie dodam, ze załuje ze tak mało osob sie w temacie udzielało :/ Co do samych zawodów to napewno warto bedzie znów stawiac na Azje, bo widac w tych druzynach progres, Am. Płn. - maja duze budzety co moze przyniesc rezultaltat ( ale nie musi ), Oceania i Afryka - jeszcze troche odstaja i watpie zeby w ciagu roku nadrobiły dystans do Am. Płd i Europy w której ciagle to rozwija sie preznie plazówka. To tak w duzym skrócie odnosnie tego co przed nami...

Pozdrawiam retoox

Do góry
#707208 - 07/12/2006 12:05 Re: Plażowa piłka nożna
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
IMPREZA POKAZOWA W DURBANIE (RPA)


Plan gier:
Czwartek 7 grudnia
1400 - Brazil vs England
1515 - France vs South Africa

Piatek 8 grudnia
1400 - England vs France
1515 - Brazil vs South Africa

Sobota 9 grudnia
1400 - South Africa vs England
1515 - France vs Brazil


Cos wiecej o tym turnieju mozna poczytac np. TUTAJ i TUTAJ
Warto dodac tez, ze jest to pierwszy turniej który oprócz tego ze bedzie transmitowany w TV ( Eurosport2) bedzie równiez trnsmitowany przez internet TUTAJ

Co to typów na pierwszy dzien to widze to tak:
Brazylia - Anglia
W meczu tym niema co sie dopatrywac jakiejs niespodzianki, bo Brazylia grajac nawet drugim czy trzecim garniturem jest duzo lepsza ekipa. Kurs na Brazylie 1.05 mizerny, ale odpowaidajacy roznicy klas miedzy tymi druzynami jako jakas dokładka na podbicie kursu moze byc smiało brany. Handi jakie zaproponował Bwin -4.5 bardzo kuszace. Z drugiej jednak strony niewiem jak do tego turnieju podchodzi Brazylia, ani z jakimi "kopaczami" wystartuje. Dlatego jak narazie typ bardziej na przeczucie.
Brazylia -4.5 - Anglia 1.60 4/10 Wynik: 10-3
Brazylia - Anglia 1.05 9.5/10 Wynik: 10-3


Francja - RPA
Tutaj ciezko mi znow cos powiedziec o druzynie gospodarzy. Ostatnio widziałem ich w akcji podczac przedostatnich MS kiedy to dosc gładko przegrali dwa razy i pozegnali sie z impreza. Sporo jednak czasu uplynelo i obserwujac postepy w grze druzyn z czarnego ladu na ostatnich MS spodziewam sie lepszej gry gospodarzy. Francja z kolei na ostatniej imprezie troche zawiodła ( o ile mozna tak powiedziec o druzynie zdobywajacej braz), a najbardziej w ich grze kulała defensywa. Zwazywszy na ten fakt oraz na to ze jest to turniej pokazowy najrozsadniej chyba zagrac na over 8.5 4/10. W pierwszej chwili gdy zobaczylem handi zaciekawił mnie zakład na RPA z handi +2.5 kurs 2.10, ale jak narazie wstrzymam sie z jego zagraniem a jesli juz go zagram to napewno delikatnie.
Francja - RPA over 8.5 1.80 4/10 Wynik: 14 goli
Francja - RPA +2.5 2.10 ??/10 Wynik: 10-4


Edited by retoox (07/12/2006 20:56)

Do góry
#707209 - 07/12/2006 21:11 Re: Plażowa piłka nożna
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
W temacie dalej cisza... trudno. Mimo to napisze cos o jutrzejszych spotkaniach.

Francja - Anglia
To co zobaczyłem w Bwin lekko mnie dzis zdziwiło. Naprawde niewiem kto tam wystawia kursy na ta dyscypline. Francja gra to co na MS i w chyba identycznym zestawieniu a w kazdym razie z wiekszoscia kluczowych zawodników. Anglia pokazała dzis, ze jest słabym, ale to bardzo słabym zespołem. Zespół ten na tle Brazylii nieistniał, długimi okresami niepotrafiac wyjsc z własnej połowy. Kierujac sie samym wynikiem mozna myslec, ze przynajmniej na poczatku był to wyrównany pojedynek. Nic bardziej mylnego, Anglicy mieli bardzo duzo szczescia dwukrotnie z lini bramkowej pilke wybijali gracze z pola, były ostrzeliwane słupki i poprzeczka jednym słowem zupełna dominacja graczy z Ameryki Południowej. W ataku tez nic niepokazali a bramki jakie udało im sie zdobyc padały wyłacznie po stałych fragmentach gry. W tym momencie koncze swoje wywody bo widze ze kurs szybko spada. Mi udało sie złapac:
Francja - Anglia 1.30 10/10 Wynik: 6-2
Francja -2.5 - Anglia 1.75 5/10 i dograne 1.65 2.5/10 Wynik: 6-2


Co do drugiego spotkania pytaniem jest tylko czy Brazylia bedzie jutro bardzo szalała czy srednio ;P bo ich zwyciestwo niepodlega dyskusji. Zaskoczyły mnie linie U/O jakie wystawił Bwin po dzisiejszych overowych spotkaniach. 12.5 oraz 13.5 to bardzo wysoko ustawiona poprzeczka. gdyby niebył to turniej towarzyski napewno zaryzykowałbym jakiegos undera, ale jak narazie nad tymi typami sie jeszcze musze pozastanawiac. Na chwile obecna zagrałem wiec tylko Francje.
Pozdrawiam retoox

P.S.
Underki tez ładnie siadły.


Edited by retoox (08/12/2006 15:48)

Do góry
#1030391 - 09/03/2007 13:20 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Pro Beach Soccer Tour

Plan gier
Piątek, 9 marca
Francja - Peru
Brazylia - Meksyk

Sobota, 10 marca
Francja - Meksyk
Brazylia - Peru

Niedziela, 11 marca
Meksyk - Peru
Brazylia - Francja

Dzis rozpoczety zostanie pierwszy tegoroczny turniej ( Guaruja, Brazylia ) z cyklu Pro Beach Soccer Tour. W tym roku odbedzie se jeszcze 6 takich turnieji: 2 w Brazylii 2 w Hiszpanii oraz po jednym w Chinach i RPA.

Francja - Peru
Typ: Francja -2.5
Kurs 1.65 9/10

Musze sie przyznac, ze ciezko mi było doszukac sie jakichkolwiek informacji na temat Peru. Fakt ten napewno mowi, ze Peu do druzyn wybitnych raczej ciezko zaliczayc stad handicap z jakim mamy do czynienia uwazam za starasznie zanizony. Francja to od poczatku tej dyscypliny druzyna ze scisłej swiatowej czołowki takze dzis bede mocno zdziwiony jesli niewygraja roznica przynajmniej czterech - pieciu bramek.

Brazylia - Meksyk
Typ: Brazylia -7.5
Kurs 1.65 6/10

Typ: over 13.5
Kurs 1.85 5/10

Sytuacja bardzo pdoobana do sytuacji powyzej z tym ze róznica miedzy zespołami jest jeszcze wieksza. O Meksykanach tez ciezko doszukac sie jakichkolwiek informacji. Faktem wartym zauwazenia jest tylko to ze maja w składzie jednego dosc bramkostrzelnego napastnika, mowa tu o Ricardo Villalobosie tak wiec mozna zastanowic sie nad graniem overa. Linia jest dosc wysoka, ale zwazywszy na to ze to mecz z udziałem Brazylii w dodatku walczacej przed własna publika a rywal to conajwyzej sredni, ale ambitny wiec over bardzo prawdopodobny.

Zapraszam do dyskusji!!!


Edited by retoox (09/03/2007 13:26)

Do góry
#1186299 - 02/05/2007 22:07 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
TERMIN I LOKALIZACJA:
3-5 maja 2007, Tarragona (Hiszpania)

UCZESTNICY:
Hiszpania, Portugalia, Polska, Włochy, Ukraina, Francja, Szwajcaria, Grecja.

TURNIEJ:
Turniej rozgrywany systeme k.o. Zwycięzcy ćwierćfinałów zagrają w półfinałach, natomiast pokonani zagrają o miejsca 5-8 w turnieju.

PROGRAM:
Czwartek, 3 maja
Mecz nr. 1, godz. 15.15 - PORTUGALIA - GRECJA
Mecz nr. 2, godz. 16.30 - WŁOCHY - UKRAINA
Mecz nr. 3, godz. 17.45 - FRANCJA - POLSKA
Mecz nr. 4, godz. 19.00 - HISZPANIA - SZWAJCARIA

Piątek, 4 maja
Mecz nr. 5, godz. 15.15 - PRZEGRANY M1 - PRZEGRANY M3
Mecz nr. 6, godz. 16.30 - PRZEGRANY M2 - PRZEGRANY M4
Mecz nr. 7, godz. 17.45 - 1/2 FINAŁU (WYGRANY M1 - WYGRANY M3)
Mecz nr. 8, godz. 19.00 - 1/2 FINAŁU (WYGRANY M2 - WYGRANY M4)

Sobota, 5 maja
Mecz nr. 9, godz. 15.15 - MECZ O MIEJSCA 7-8, PRZEGRANY M5 - PRZEGRANY M6
Mecz nr. 10, godz. 16.30 - MECZ O MIEJSCA 5/6, WYGRANY M5 - WYGRANY M6
Mecz nr. 11, godz. 17.45 - MECZ O MIEJSCA 3/4, PRZEGRANY M7 - PRZEGRANY M8)
Mecz nr. 12, godz. 19.00 - FINAŁ (WYGRANY M7 - WYGRANY M8)

Niedziela, 6 maja
Godz. 19.00 - Mecz gwiazd, BRAZYLIA - EUROPEAN ALL STARS TEAM

SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI:

Bramkarze:
Marek Górecki
Krystian Brzenk

Zawodnicy z pola:
Krzysztof Kuchciak
Tomasz Wydmuszek
Paweł Friszkemut
Maciej Haftkowski
Dominik Depta
Adam Kryger
Marcin Danielewicz
Bogusław Saganowski

Ostatni sparing Polski przed turneijem:
Polska - MAGIC KRIS-MAX Łódź 9:3
Bramki: Saganowski - 4 Friszkemut - 2 Wydmuszek - 1 Depta - 1 Haftkowski - 1

Wstepne typy na jutrzejsze spotkania:

Portugalia 1.15 X 8.00 Grecja 8.50
Musze przyznac, ze Grecja jest dla mnei reprezentacja prawei zupełnie neiznana. Watpie, zeby w zestawieniu z Portugalia mieli jakiekolwiek szanse, dlatego tez wart zastanowienia jest typ na ujemne hc. linia na poziomie 3.5 bramki jaka zaproponował 3.5 to jednak sporo, ale na pierszy rzut oka mocno zacheca.

Włochy 1.55 X 5.50 Ukraina 3.50
W tym meczu najprawdopodobniej moze dojsc do jakiejs neispodzianki. Kurs bardzo sprytnie wystawiony, ale zwazywszy na słabiutka postawe Włochów w ostatnich turniejach jak najbardziej zrozumiały. Zapowiada sie bardzo zaciete spotkanie.

Hiszpania 1.25 X 7.00 Szwajcaria 6.00
hiszpanie rzed własna publika niepowinni zawiesc i dosc spokojnie pojechac po Szwajcarii. Szwajcarzy sa potencjałem druzyna zblizona do Grecji czyli sa w czerokiej czołowce europejskiej, ale do najlepszych jeszcze troche im brakuje. Dla zaintersowanych polecam przegladneicie chociazby zeszłorocznego rpzebiegu ELBS: TUTAJ

Polska 4.60 X 5.50 Francja 1.40
Spotkanie napewno bedzie bardzo ciekawe. Z jednej strony polsce ostatnio dobrze sie grało z Francja i osiagalismy z nimi całkiem przyzwoite rezultaty. Z drugiej strony w przerwie zimowej w naszej reprezentacji doszło do sporych zmian. Ze stanowiska trenera odszedł Jacek Ziober a jego zastapca został Krzysztof Kuchciak (zapewne rownie dobrze znany kibibom futsalu). W druzynie pojawiło sie tzech nowych zawodników: Marcina Danielewicz, Maciek Haftkowski i Adam Kryger (gracz chyba znany kazdemy kibicowi choc troche interesujacemu sie polska piłka na przełomie ostatnich lat). W zespole za to zabrakło innych bardzo dobrych zawodnikow: Witold Ziober - odkrycie europy 2006, Kamil Bartczak i Marka Żuka - wybierany jako jeden z najlepszych graczy ELBS w zeszły sezonie (obecnie kontuzjowany). Tak wiec na chwile obecna nasz zespół przynajmneij personalnie wyglada nieco słabiej niz w zeszłym roku. Osobiscie z typowaniem tego meczu mam najwiekszy problem, bo serducho podpowiada zeby spróbowac 1X a rozum 2, dlatego na chwile jest to dla mnie NO BET ze wskazaniem na Francje.


Ciekawie wyglada taki zakład, wiec jesli tkos zdecyduje sie na Francje to spokojnie moze równiez dołozyc pozozstałe dwie pozycje:
Portugalia - Grecja Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?
Typ: Portugalia 1.10
Polska - Francja Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?
Typ: Francja 1.25
Hiszpania - Szwajcaria Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?
Typ: Hiszpania 1.15
AKO 1.58 4/10

Wszytkie mecze bedzie transmiowac na zywo EUROSPORT 2 (chwała im za to )

Zapraszam do dyskusji!

Do góry
#1189635 - 03/05/2007 21:48 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Na poczatek troszke historii:

Euro Beach Soccer Cup
VIII EBSC (Naples, Italy - May 2006)
1st: Portugal
2nd: France
3rd: Italy
4thh: Switzerland
5th: Spain
6th: Hungary
7th: Austria
8th: Germany

VII EBSC (Moscow, Russia – Nov. 2005)
1st: Switzerland
2nd: Russia
3rd: Portugal
Top Scorer: Caroteunto (ITA) - 8 goals

VI EBSC (Lisbon, Portugal – Jun. 2004)
1st: Portugal
2nd: Spain
3rd: France
Top Scorer: Madjer (POR) – 15 goals

V EBSC (Ličge, Belgium – Apr. 2003)
1st: Portugal
2nd: France
3rd: Spain

IV EBSC (Barcelona, Spain – Feb. 2002)
1st: Portugal
2nd: Spain
3rd: England

III EBSC (Maspalomas, Spain – Feb. 2001)
1st: Portugal,
2nd: Spain
3rd: Italy

II EBSC (Alicante, Spain – Sep. 1999)
1st: Spain
2nd: Portugal
3rd: France

I EBSC (Siracusa, Italy – Sep. 1998)
1st: Portugal
2nd: Spain
3rd: Italy

Z tego co wyczytałem to pewnie wiele osob zainteresuje informacja o tym, ze turneij znow bedzie mozna ogladac przez internet. Wszystkich zainteresowanych w trakcie rozgrywania spotkan zachecam do zagladniecia: TUTAJ

Propozycje na dzis:

Portugalia 1.15 X 8.00 Grecja 8.50
Przegladałe rózne stronki, czytałem, sprawdzałem..... i doszedłem do wniosku ze Portugalia jako dokładka do na dzis to bardzo dobra sprawa. Niewidze tutaj najmniejszych szans dla Greków. Portugalia wystepuje w najsilniejszym składzie z Madjerem na czele oraz Alanem, Hernanim i innimi zawodnikami których mozna zaliczyc do scisłej europejskiej jak i swiatowej czołowki. U Greków ciezko sie doszukac takich zawodnikow. Nazwiskami wartymi wymienienia sa Saravakos - kapitan druzyny (46l) oraz dosc dobry bramkarz Atmastsidis. gdyby zabrakłe tego ostatniego napewno zagrałbym grubiej handicap jaki oferuje Bwin, ale własnie ze wzgledu na ta postac, która została juz zauwazono i doceniona w beach soccerowym swiatku typ ten zagram, ale za neiwielka stawke. Co do tego meczu niedoszukałem sie chocby jednego argumentu przemawiajacego za Grekami.
Typ:
Portugalia 1.15 10/10 Wynik: 5:3
Portugalia - 3.5 3/10 Wynik: 5:3

Włochy 1.65 X 5.50 Ukraina 3.10
Wczoraj kurs na Ukraine wynosił jeszcze 3.50, ale chyba moje wzorajsze sugestie przekonały ze warto stawian na naszych sasiadów. Jsli chodzi o Włochów to jeszcze kilka sezonów mieli oni w swoich szeregach zawodnikow takich jak Bruschini i Coroteunito którzy w kazdym turnieju byli w czołowce strzelców. Na chwile obecna Włosi takich zawodnikow neimaja, Portugalia ma Madjera, Hiszpania - Amarella, Polska - Sagana itd. a włosi niemaja... Ze "starej gwardii" która osiagała bardzo dobre wyniki w latach ubiegłych został tylko obecny kapitan 44-letni Gialli. Zespól ten jest spewnoscia mocny i na wiele go stac, ale jak dla mnie brakuje w nim wyraznego lidera (swiadczy o tym rowniez brak zawodnikow włoskich w druzynie gwiazd powołanych na niedzielne spotkanie z Brazylia). Ukraincy to z koleii druzyna ciagle sie rozwijajaca - meiszanka modosci z rutyna. Zespoł ten z pewnoscia stac na wiele. przyznac sie musze, ze Ukraine w akcjii widziałem tylko z 2-3 razy, ale zrobili na mnei dobre wrazenie. było to jednak dosc dawno i zespoł ten jest dla mnie lekka niewiadoma. Kursy z jakimi mamy do czynienia sprawiaja jednak, ze jedynym pomysłem jaki przychodzi mi do głowy jest własnie granie na Ukraine:
Typ:
Ukraina + remis 2/10
Wynik: 4:3
Co do pozostałych dwoch spotkan powiem krótko z powodu braku czasu. Mecz z udziałem polski w zupenosci sobie odpuszczam. Hiszpanie przed własna publicznoscia powinni sobie poradzic ze Szwajcaria. Mecz ten mozna nazwac pojedynkiem Amarella z Jungiem (bramkarz Szwajcarii- bardzo zdolny) Co do gołej jedynki jestem pewny co do hc na Hiszpanów mam juz watpliwosci.
typ:
Hiszpania 8/10
Wynik: 7:5


trcddd - twój post nic niewnosił do tematu, dlatego został usuniety.


Edited by retoox (04/05/2007 18:12)

Do góry
#1191645 - 04/05/2007 15:14 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
djviejo Offline
veteran

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 1375
Skąd: prawie centrum
dla tych co nie widzieli meczów i nie znają rezultatów



Spain Switzerland 5:7
Italy Ukraine 3:4
Portugal Greece 5:3
France Poland 5:1

jedyna niespodzianka - hiszpania gospodarz i na otwarcie moczy .
ukraina też nieźle .
zapowiada się ciekawie .

nasuwa się wniosek czy helweci mieli jednorazowy wybryk czy będą czarnym koniem tego turnieju .

Do góry
#1191963 - 04/05/2007 18:55 Re: Plażowa piłka nożna [Re: djviejo]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Wczorajszy dzien bardzo nieudany pod wzgledem typerskim, ale probujemy dalej...

Grecja 2.80 X 5.50 Polska 1.75
Co prawda Polska wczoraj dostała spore becki, ale w calym meczu napewno przewaga Francuzów niebyła tak wielka jakby to mogł wskazywac wynik. Polacy stworzyli sobie kilka sytuacji, ale grali strasznie nieskutecznie. Dobrze jednak, ze wogole grali, bo mało brakowało i mogło do tego meczu mogło wcale niedojsc, gdyz Polacy spoznili sie na samolot i zamiast wyleciec do Hiszpanii w srode uczynili to dopiero wczoraj i na miejscu zjawieli sie raptem kilka godzin przed meczem. Cała ta sytuacja z pewnoscia miała wpływ na ich wczorajsza gre.
Jesli chodzi o Greków to ich wynik z Portugalia (5:3) moze robic wrazenie i wskazywac na to, ze było to bardzo wyrównane spotkanie. Jesli ktos niegladał spotkania to moge powiedziec, ze zwyciestwo Portugalii nie było ani przez chwile zagrozone. Portugalczycy grali radosna piłke co rusz popisujac sie sztuczkami technicznymi i niespecjalnie przykładali sie do obrony stad tez i taki wynik.
Zbierajac te wszystkie fakty w całosc oraz majac w pamieci ostatnie bardzo dobre rezultaty jakie Nasi odnotowywali z Grekami oraz uwzgladniajac to, ze dzis beda napewno grali na wiekszej swiezosci spodziewam sie tu zwyciestwa Polski. Zanim zobaczyłem kursy szacowałem tu kurs na naszych na poziomie 1.50 dlatego tez gram Polske po 1.75 6/10.
Co do linii oferowanej przez Bwin mam mieszane odczucia. Gdyby wystawili linie na poziomie 8.5 bramki napewno był sobie sprobował zagrac undera. Przy linii 7.5 mam juz pewne watpliwosci. Polacy graja niemal od samego poczatku powstania naszej druzyny ustawieniem 1-3-1 a wiec dosc defensywnym, identycznym ustawieniem graja Grecy. Majac w pamieci wczorajsza niemoc naszych oraz to, ze Grecy to ze grecy nigdy do jakichs superskutecznych teamow neinalezeli mozna sie nad tym zakładem powaznie zastanowic tym bardziej ze kurs na to zdarzenie wynosi 1.90.

Włochy 2.95 X 5.50 Hiszpania 1.70
Przyznam sie odrazu, ze neiwidziałem wczorajszego spotkania Hiszpanów, ale dzis niewyobrazam sobie znow ich porazki. Włosi to tak jak juz wczesniej pisałem najbardziej "odmieniona" pod wzgledem personalnym reprezentacja ze wszytkich startujacych w tym turnieju. Zmienił sie trener zmienili zawodnicy, ale styl i poziom gry jaki prezentowali w zeszłym sezonie pozostał. U Hiszpanów sprawa wyglada podobnie. W druzynie jest kilku zupełnie nowych graczy ale trener Joaquin wszystkich chyba juz przyzwyczaił do sporej rotacji w składzie. Jak juz na wstepie wspomnaiłem niewidziałem Hiszpanii w akcjii ale widze ze wczoraj grali Amarelle i Nico czyli dwa filary zeszłorocznej druzyny w składzie jest jeszcze kilku mniej lub bardziej mi znanych nazwisk co pozwala mi sadzic, ze w druzynie jest potencjał który wystarczy na naprawde przecietnych Włochów. Mój typ: Hiszpania 1.70 3.5/10

Portugalia 2.30 X 5.00 Francja 2.10
Kurcze, albo ja sie nieznam, nieorientuje, albo sam juz neiwiem... Francja ok pokonywała Portugalie na ostatnich Mistrzostwach 3-3 (1-0 pso) w 2005 i 6-4 w 2006r. Składy druzyn sa niemal identyczne jak na poprzednim mundialu, ale.... no własnie jest pewne, ale. mecze miedzy tymi zespołami odkad pamietam sa niezwykle wyrównane i o wyniku decyduje dyspozycja dnia a wczoraj o wiele lepsze wrazenie pozostawili na mnei Portugalczycy. Nie mowie tu oczywiscie o wyniku, ale o samym sposobie i stylu gry. Argument o którym pisze jest w moim odczuciu bardzo waznym czynnikiem i osobiscie musze sie przyznac ze niewidzac kursów spodziewałem sie ze lekko faworyzowani beda własnie Portugalczycy a kurs moze byc nawet 1.9-2.0 a tu taka niespodzianka. Z jednej strony jak najbardziej zrozumiała, ale z drugiej... dlatego tez gram: Portugalia 2.30 3/10 oraz over 7.5 1.90 3/10

Co do ostatniego spotkania niemam jeszcze pomysłu. W pierwszej chwili myslałem o Ukrainie, ale kurs mnie rozczarował. niewidziałem wczoraj jak zagrała Szwajcaria, dlatego typowania tego spotkania narazie sie niepodejmuje.

P.S.
djviejo - Okreslenie Szwajcarów czarnym koniem jest chyba nieco na wyrost gdyz juz wczesniej pokazywali ze potrafia sprawiac niespodzianki co widac np. na podanych przeze mnie powyzej wynikach ELBS. Niemniej jednak zwyciestwo nad Hiszpania mozna napewno nazwac spora niespodzianka.

Do góry
#1195123 - 05/05/2007 18:49 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Wczorajsze wyniki:
Greece 2 x 5 Poland (5th/8th playoff)
Ukraine 5 x 4 Switzerland (semi final)
Portugal 5 x 6 France (semi final)
Italy 3 x 5 Spain (5th/8th playoff)

Jak widac z wczorajszych typow nietrafiłem tylko Portugali. Mecz ten miał ciekawy przebieg: Portugalia prowadziła 1:0 3:1 4:3 5:4 by ostatecznie przegrac 5:6. Zeby było jeszcze zabawniej to ostatnie dwa gole Francja strzeliła w ostatniej minucie meczu \:\)

O dzisiejszych spotkaniach którko z braku czasu. Przed wystawieniem kursów spodzieałem sie (a własciwie chciałem zobaczyc) kursy na Portugalie, Francje i Włochów w granicy 1.5. niestety tak sie niestało. Włosi pomimo ze graja z cieniutka grecja to po 1.2 najgoreszemu wrogowi bym niepolecił. Co do Portugalii 1.35 i Francji 1.4 sa to kursy na granicy opłacalnosci. osobiscie tego niezagram, ale jesli ktos bardzo mocno szuka jakiejs "dokladki" to niech łyka. Osobiscie jednak zagram Francje -1.5 1.80 2/10 oraz Portugalie -2.5 2.10 2/10. Linie na Portugalie troche wysoka, ale do przeskoczenia a kurs 2.1 zacheca.
meczem który szczególnie mi sie dzis spodobał to:
Polska 4.30 X 6.00 Hiszpania 1.40

Kurs na naszych jest napewno przeszacowany. Hiszpania wczoraj zaprezentowała sie bardzo słabo i włochow pokonała bardzo szczesliwie. Spodziewam sie bardzo zacietego spotkania i kazdy wynik jest tutaj mozliwy, dlatego tez granie Polski to dobry pomysł. Mój typ: Polska + remis 4.30 i 6.0 4.5/10

Do góry
#1200198 - 07/05/2007 02:00 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
European All-Stars - Brazylia

Zagrałbym na Brazylie przy kursie minimum 1.55 - 1.60. Zaoferowano nam 1.50 ja to odpuszczam. linia 11.5 uwazam za bardzo dobrze wystawiona gdyz jest to typowy mecz pod publike w którym nikt niebedzie sie specjalnie przykładał do obrony. Jak juz wspomniałem linia bardzo dobrze wystawiona mimo wszytko sprobuje zagrac over 11.5 1.80 po 1.5/10. Faworytem sa oczywiscie brazylijczycy ze wzgledu na skład i przede wszytkim zgranie, ale kurs mnei niezadowala. mecz lada moment :/ ale mozna na live pograc. niestety wczesneij typow neibyło a popołudniowa drzemka mi sie przeciagneła... .

Do góry
#1353062 - 30/06/2007 19:58 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Plan gier:

Piątek, June 29
Norway 2 x 10 Switzerland (Group A)
Hungary 1 x 5 England (Group D)
Israel (6) 6 x 6 (7) Russia (Group B)
Ukraine 3 x 4 Czech Republic (Group C)

Sobota, June 30
13:30pm: Czech Republic vs. Germany (Group C)
14:45pm: Turkey vs. Norway (Group A)
19:00pm: Poland vs. Hungary (Group D)
20:00pm: Greece vs. Israel (Group B)

Niedziela, July 1
14:00pm: England vs. Poland (Group D)
15:00pm: Germany vs. Ukraine (Group C)
17:45pm: Switzerland vs. Turkey (Group A)
19:00pm: Russia vs. Greece (Group B)

Podział na grupy:

Groupa A
Switzerland
Turkey
Norway

Groupa B
Russia
Greece
Israel

Groupa C
Czech Republic
Germany
Ukraine

Groupa D
England
Poland
Hungary

Zasady:

W grupie rozgrywane sa mecze systemem kazdy z kazdym. Kazdy mecz musi zakonczyc sie zwyciestwem. mecz trwa 3 x 12min, ewentualna dogrywka 3min a po nich karne (system nagłej smierci po 1 kolejce nie tak jak w zwykłej kopanej pieć). Awans do dolczych rozgrywek uzyskuje zadzy z zespołow który zajmie 1 miejsce w swojej grupie. W turneiju głownym udział maja juz zapewniony Hiszpania, Portugalia, Włochy, i Francja. Turneije finałowe zostana rozegrane w San Benedetto del Tronto (ITA), Portimão (POR), Tignes (FRA) and Mallorca (ESP).

Mecze:

Czech Republic - Germany
Przed pierwszym dniem imprezy niemal murowanym kandydatem do awansu z tej grupy byli Ukraincy. To co jednak sie stało napewno wiele osob zdziwiło, w tym i mnie nieukrywam dosc mocno... . Wczoraj to bowiem Czesi dosc niespodziewanie dosc gładko pokonali Ukraine. Wynik 4-3 moze tego neiodzwierciedla, ale na 8min przed koncem Czesi prowadzili juz 3-0. Czego wiec spodziewac sie przed dzisiejszym spotkaniem (???) - zwazywszy na wczorajszy mecz oba teamy napewno widza dla siebie spore szanse na zaistnienie na powaznej imprezie, wiec oba zagraja mocno zdeterminowane. Jednoczesnie bardzo mozliwe, ze o awansie moze decydowac bilans bramkowy, wiec bedzie prowadzona chyba wzglednie otwarta gra, dodajac do tego wyniki Niemców, które w beach soccera graja juz kilka ładnych sezonów (bez sukcesów) i ich mecze charakteryzuja bardzo overowe wyniki zdecydowałem sie zagrac tu over 7.5 2.5/10 kurs 1.85 Wynik:4-3


Turkey - Norway
Norwegia, to typowe "świeżaki" chociaz na miedzynarodowej arenie zadebiutowali juz kilka lat temu. To co mi sie wczoraj rzuciło w oczy to bardzo słabe przygotowanie kondycyjnie tej druzyny a bez tego wiele zwojowac niemozna. Turcy to na chwile obecna druzyna mi troszke nieznana. Znalezienie jakichs konkretniejszych wyczynów Turków z ostatniego sezonu to ciezka sprawa. Kierujac sie głównie tym co pokazywali kilka lat wstecz mozna, stwierdzic napewno, ze jest to druzyna troszke lepsza od Norwegii, ale czy az na tyle zeby wystawiac tu kurs rzedu 1.50... . Moim zdaniem jest to kurs na granicy opłacalnosci (ale jednak opłacalny), ale zwazywszy na to co pokazali wczoraj Norwedzy i h2h miedzy tymi druzynami jednak zagram Turcje po 1.5 i over 7.5 po 1.75 5/10 Wynik 3-3


Relacja ze spotkan bedzie na stronie Eurosportu jak równiez w TV na Eurosporcie 2.

P.S.
To co wyprawiali wczoraj komentatorzy Eurosportu to jedna wielka zenada, brak wiedzy o podstawowych zasadach i głosno wyrazane co rusz zdziwienie, gdy niewiedzieli a czemu to znow sedzie gwizdnał...


Edited by retoox (01/07/2007 19:08)

Do góry
#1355204 - 01/07/2007 19:07 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Polska - Anglia
Typ: POLSKA
Kurs: 1.95
Stawka: 10/10

To co zrobili analitycy Bwin to było wielkei nieporozumienie. Wczoraj kurs na Polske wynosił 2.65 dzis rano 2.55 (wtedy postanowiłem ze grubiej to dogram) po czym kurs spadł na 2,15 pozniej 2,1. Ta tendencja moze trwac dalej i zakonczyc sie gdzies na poziomie 1,6 co realnie bedzie odzwierciedlac nasze szanse w dzisiejszym spotkaniu. Anglia w pierwszym spotkaniu co prawda wygrała z Węgrami, ale w moim mniemaniu zespół ten jest od nich zespołem słabszym. Zawodnicy z Wysp graja strasznie topornie. Widziałem ich w kilku meczach i naprawde nic ciekawefgo niepokazali. Ich mocne strony to ciekawie rozgrywane stałe fragmenty i dwaj bardzo (to moze słowko jest lekko na wyrost) dobrzy bramkarze tj. Greingler i Gianpaolo Giancovich (jeden z dwóch braci grajacych w tej Reprezentacji). Zeby byc do konca obiektywnym trzeba powiedziec ze jedynym zawodnikiem z pola majacym silne uderzenie i jako taka technike jest Seabrook i jego głownie powinnismy sie obawiac reszta gra totalny piach ;\)
Co do Polski to wczoraj sprawili mega niespodzianke przegrywajac po karnych z Węgrami chociaz przez 90% pewnie prowadzili (najpierw 2-0 pozniej 4-1 by regulaminowy czas zakonczyc wynikiem 4-4). Sytuacja ta sprawia, ze Polacy myslac o awansie do fazy finałowej EBSL musza dzis wygrac i to w regulaminowym czasie, ewentualne zwyciestwo po karnych nic nam niedaje. Anglia to team napewno lezacy w naszym zasiegu, kurs w dalszym ciagu zacheca - goraco polecam.

Nasza gwiazdeczka Bogus Saganowski w akcjii (brat Marka).

Niemcy - Ukraina
Mecz o pietruszke, awans w tej grupie dosc niespodziewanie wywalczyli juz Czesi. Poczatkowo myslałem o zagraniu to na Ukraine, ale zwazywszy na to, ze w druzynie tej brakuje jednego z kluczowych zawodników do jakich zaliczam Aleksandra Pylypenko. Sprawia, ze narazie z graniem tego spotkania sie wstrzymam. Blizej mi do zagrania tu na Ukraine, ale kurs jest jednak za niski, moze UB wystawi cos ciekawszego.

Szwajcaria - Turcja
Typ: 1 z hc
Kurs: 1.45
Stawka: 8/10
Oba zespoły dzieli conajmneij róznica dwóch klas. W cale sie niezdziwie, jesli ukraincy znow zaaplikuja swoim przeciwnikom worek bramek, pytanie tu tylko brzmi czy bedzie im sie chciało... . Over 7.5 jest tu równiez jak najbardziej do gry (u mnie poszedł @1.70 4/10).

Do góry
#1359296 - 03/07/2007 05:41 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
domo Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 273
polska 6-3,szwajcaria 11-3
dzieki \:\) za zwrócenie uwagi na ten turniej

Do góry
#1392482 - 13/07/2007 05:16 Re: Plażowa piłka nożna [Re: domo]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko


Plan gier:

Piątek:
14.30 : SPAIN vs. SWITZERLAND
15.45 : FRANCE vs. RUSSIA
17.00 : PORTUGAL vs. POLAND
18.15 : ITALY vs. CZECH REPUBLIC

Sobota :
14.30 : Loser 1 vs. Loser 2
15.45 : Loser 3 vs. Loser 4
17.00 : Winner 1 vs. Winner 2
18.15 : Winner 3 vs. Winner 4


Niedziela:
14.30 : loser 5 vs. loser 6 (7th � 8th place)
15.45 : winner 5 vs. winner 6 (5th � 6th place)
17.00 : loser 7 vs. loser 8 (3rd � 4th place)
18.15 : winner 7 vs. winner 8 (1st � 2nd place)

Mecze bedzie mozna sledzić na antenie Eurosportu2 a w internecie tutaj

Kursy wystawiły jak narazie Unibet i Bwin

Portugal - Polska
1.20 9.00 5.30

W składzie polski zaszły dwie dosc istotne zmiany w porównaniu z turniejem eliminacyjnym. W składzie niema Polakowskiego - gracz z pola obdarzony bardzo mocnym uderzeniem ( król strzelców niedawno zakonczonych MP) oraz Góreckiego, którego zastepuje tutaj Piechota - zawodnik uznany najlepszym bramkarzem na MP. Co do samego spotkania niedaje naszym zbyt wielkich szans Naszym, gdyby jednak pojawił sie jakis hc na poziomie +2.5 chetnie bym go zagrał (przy odpowiednik kursie rzecz jasna).

Hiszpania - Szwajcaria
1.70 6.50 2.55

Dwia bardzo nierówno grajace druzyny. Szwajcarzy bardzo dobrze zaprezentowli sie podczas eliminacji, ale ich przeciwnicy delikatnie mowiac byli słabi. Ich mocnym punktem jest napewno bramkarz. Wiele wskazuje, ze moze byc tu duzo bramek, ale Nico Jung u Szwajcarów, dobrzy Hiszpańscy obrońcy i "kaprysny" Amarelle, który gdy ma tylko gorszy dzien pudłuje niesamowicie sprawiaja, ze serducho tutaj podpowiada under.

France - Russia
1.35 7.00 4.00

Co tu duzo pisac, róznice pomiedzy druzynami jest bardzo duza. Spodziewam sie dosc gładkiej wygranej Francji (tj.2-3 bramki bez nerwów w końcówce). Przy linii 7.5 (i kursie powyzej 1.65) zagrałbym dosc zdecydowanie overa przy wyzszej lini pewnie tez, ale za mniejsza stawke.

Italy - Czech Republic
1.35 7.00 4.00

Spodziewam sie tu dość wyrównanego pojedynku. Szkoda, ze pierwszy turniej Włosi graja u siebie, bo to napewno dodatkowo zmobilizuja ten zespół. Stanowczo jednak odradzam grania na Włochów krórzy to w ostatnim okresie przebudowuja reprezentacje i nic ciekawego soba nieprezentuja. Z checia zagrałbym tu dodatni hc. Czesi graja bardzo konsekwentnie pod wzglednem taktycznym, co w koncówce moze zaowocowac sporymi szansami na remis i ten typ wyglada tu naprawde dobrze, X2 na poziomie 2.55 tez jest warte uwagi.

P.S.
Jutro z powodu wyjazdu ( Spodek ) niebede miał okazji zobaczyc zadnego ze spotkań, byłbym wiec bardzo wdzieczny, gdyby ktos ich przebieg zrelacjonował na forum. Ułatwi mi to bardzo typowanie na sobotnie jak i niedzielne pojedynki.

Pozdrawiam retoox

Do góry
Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 ... 9 10 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23), 3389 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49