Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1424934 - 25/07/2007 07:05 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Piątek 27 lipca
Groclin Dyskobolia - Ruch Chorzów 1,60 I 3,55 I 5,40
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1,40 I4,20 I 7,10

Sobota 28 lipca
Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok 4,40 I 3,40 I 1,75
Odra Wodzisław – ŁKS 1,85 I 3,30 I 4,00
GKS Bełchatów – Korona Kielce 1,80 I 3,40 I 4,10

Niedziela 29 lipca
Legia Warszawa – Cracovia 1,55 I 3,60 I 5,85

Mecz Wisła Kraków - Górnik Zabrze przełożony na 14 sierpnia ( wyjazd Wisły za ocean )
Mecz Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec najprawdopodobniej nie odbędzie się
( degradacja Sosnowca do niższej klasy za korupcję - decyzja w czwartek )

A więc startujemy

Do góry
Bonus: Unibet
#1424989 - 25/07/2007 07:36 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Pytanie do kibiców Polonii Bytom - gdzie ( na jakim stadionie ) będzie mecz z Jagą, bo nie mogę znaleźć tej informacji

Do góry
#1425045 - 25/07/2007 08:38 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: rene]
Patrolinho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/07/2006
Postów: 2745
Originally Posted By: rene
Pytanie do kibiców Polonii Bytom - gdzie ( na jakim stadionie ) będzie mecz z Jagą, bo nie mogę znaleźć tej informacji


Na stadionie Jagi a gdzie mają grać ? W końcu to Jaga jest gospodarzem tego meczu ;\)

Do góry
#1425047 - 25/07/2007 08:39 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: rene]
KamilZ Offline
journeyman

Meldunek: 19/06/2007
Postów: 87
Przecież ten mecz odbywa się w Białymstoku i Jagiellonia jest gospodarzem \:p . Zresztą miałby być taki niski kurs na Jage na wyjeździe? \:p

Do góry
#1425090 - 25/07/2007 14:58 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: KamilZ]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
mecz odbywa sie w Białymstoku, ale gospodarzem jest Polonia Bytom

Do góry
#1425093 - 25/07/2007 15:35 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: Feel-Tsu]
jacekplacek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/04/2006
Postów: 2727
Skąd: Upper Silesia
Mecz odbywa się w Białymstoku, gospodarzem jest Jaga, Polonia poprosiła o zmianę gospodarza ze względu na kłopoty stadionowe i zgodę otrzymała. Na wiosnę Polonia będzie gospodarzem, mecz mam nadzieję już na Olimpijskiej ;\)

Do góry
#1425111 - 25/07/2007 16:05 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: jacekplacek]
gumis1987 Offline
addict

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 413
Skąd: Kraków
Szkoda, że nie odbędzie się mecz Lecha z Zagłębiem S. bo kurs 1,45 na ten mecz wydawał mi sie bardzo dobry a z handicapem na Lecha było 2,0 \:\(

Do góry
#1425269 - 25/07/2007 17:25 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: gumis1987]
pycio26 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2005
Postów: 2563
Skąd: Bournemouth
Originally Posted By: gumis1987
Szkoda, że nie odbędzie się mecz Lecha z Zagłębiem S. bo kurs 1,45 na ten mecz wydawał mi sie bardzo dobry a z handicapem na Lecha było 2,0 \:\(
Myślę, że Lechici wygrali by (wygrają \:p ) to spotkanie, ale na handi bym uważał, ponieważ na ekipy "Franza" trzeba na początku rundy brać poprawki. Nie od dzisiaj wiadomo, że Smuda w okresie przygotowawczym daje tak w pi**ę swoim podopiecznym, że świeżość łapią dopiero po ok 3 kolejkach.

Mam nadzieję, że Lechici wystartują normalnie tak jak w terminarzu, bo ciekawie się ten mecz zapowiada (szczególnie) kibicowsko ( Ponoć kibice Załębia chcą ponad 1 000 wejściówek i z połowy biletów mają skorzystać kibice z Wa-wy. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć co to znaczy kibic ze stolycy w Poznaniu. \:\) )

pozdr. \:\)

Do góry
#1425313 - 25/07/2007 17:48 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: KamilZ]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: KamilZ
Przecież ten mecz odbywa się w Białymstoku i Jagiellonia jest gospodarzem \:p . Zresztą miałby być taki niski kurs na Jage na wyjeździe? \:p

Gospodarzem jest Polonia. W rewanzu Jaga gra w Chorzowie. Za obecnego zarzadu nie bedzie wykorzystywania innych druzyn do grania 2 meczy u siebie.

Do góry
#1425324 - 25/07/2007 17:58 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: Patrolinho]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Patrolinho
Originally Posted By: rene
Pytanie do kibiców Polonii Bytom - gdzie ( na jakim stadionie ) będzie mecz z Jagą, bo nie mogę znaleźć tej informacji


Na stadionie Jagi a gdzie mają grać ? W końcu to Jaga jest gospodarzem tego meczu ;\)


Trudno się połapać z tymi beniaminkami, a o miejsce pytałem, gdyż zdziwił mnie kurs
Ani na stronie Jagi, ani na stronie Polonii nie znalazłem informacji

Porządna strona www też powinna być warunkiem licencji \:D

Ja nie wiem, gdzie w końcu Polonia będzie grać
Czy wszystko na wyjeździe, czy na Cichej, czy Śląskim \:D

Do góry
#1425429 - 25/07/2007 18:46 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: rene]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Z premierowej kolejki zdecydowałem zagrac jedno spotkanie ale jak dla mnie po bardzo dobrym kursie
Moze moja ocena nie jest zbyt obiektywna poniewaz jestem kibicem Widzew i nie powinno sie kierowac emocjami.
Ja jednak w premierze zdecyduje zagrac sie na Widzew z mistrzem głownie ze wzgledu na to ze Zagłebie w środe ma mozna powiedziec na dzien dzisiejszy najwazniejszy mecz w sezonie czyli spotkanie w kwalifikacjach LM i w tym widze szanse Widzewa na korzystny wynik poza tym w ostatnim tygodniu dwa sparingi Widzewa z trudnymi rywalami jakimi byli Legia(0-0) i Wisla(1-0) cos jednak mówia.
Ktos zaraz powie ze wyniki w sparingach nie maja znaczenia ja jednak widze mimo wszystko poprawe w obronie łódzkiej druzyny i momo wszystko mysle ze zawodnicy z Lubina beda myslami prze spotkaniu ze Steaua
Mój typ Lubin - Widzew 2 kurs 10 1/10 Unibet
Lubin - Widzew x2 kurs 3,15 3/10 Unibet
Lubin - Widzew handi x2 kurs 1,7 6/10 sts

Do góry
#1425440 - 25/07/2007 18:49 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: blackjack]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Groclin Grodzisk Wielkopolski - Ruch Chorzów 27 lipca piątek 19:00

Gospodarze podejmują beniaminka Ruch Chorzów. Jeszcze do niedawno było duże prawdopodobieństwo, że goście nie przystąpią do rozgrywek. Mieli oni bowiem ogromne problemy z otrzymaniem licencji. Z Groclinu odeszli kluczowi zawodnicy środka pola: Piotr Świerczewski, Michał Soliński. Ponadto stracili Takesure Chinyama. Jego nieobecność może zastąpić powracający z Portugalii Bartosz Ślusarski. W ubiegłym sezonie zespół ten grał może nie efektownie, ale bardzo efektywnie. W pucharze UEFA zagrali słabo, oddali mało celnych strzałow. W rewanżu, który odbędzie się 2 sierpnia, będą musieli się postarać, aby awansować. Ruch nie był zbytnio aktywny na rynku transferowym. Klub ma duże problemy finansowe. Pozbyli się wyróżniającego się zawodnika Piotra Ćwielonga. Nowym trenerem został Duszan Radolsky. Mecz trudno do typowania. Jeżeli bym musiał coś grać to byłby to under 2.5 ( 1.60 )

NO BET



Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 27 lipca piątek 20:00

Mistrz Polski gra u siebie z łódzkim Widzewem. Gospodarze wzmocnili się przed sezonem. Do klubu doszli Michał Goliński i Piotr Włodarczyk oraz Tiago Gomes Michał i Andre Nunes, odszedł natomiast Łukasz Piszczek, który była na wypożyczeniu z Herthy Berlin. Jak widać polityka transferowa bardzo dobra. Niedawno zdobyli Superpuchar Ekstraklasy, pokonując GKS Bełchatów 1-0. Łodzianie stracili Jakuba Rzeźniczaka,
Jakuba Wawrzyniaka na rzecz Legii. Sprowadzono kilku zagranicznych piłkarzy. Ich gra w ubiegłym sezonie była bardzo nierówna. Wszystko zapowiada, że w nadchodzącym może być podobnie. Zagłębie zapewne będzie chciało jak najlepiej zacząć sezon, wygrywając ten mecz, ale nie tracąc dużo sił, bowiem już wkrótce będą grali w 2 rundzie eliminacji do LM z Steaua Bukareszt. Do może być zła taktyka dla gospodarzy. Widzew pokazał, że niedawno, że w piłkę umieją grać pokonując w sparingu Wisłe Kraków. Kurs na gospodarzy nie zachwyca ( ok. 1.30), więc ja ten mecz odpuszczam.

NO BET


Odsyłam do moich zapowiedzi Orange Ekstraklasy pod linkiem: http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1259508&page=1#Post1259508 można dojść do ciekawych wniosków na temat zapowiedzi michaela 89. Mówiąc krótko plagiaty moich tekstów. Koledze życzymy aby w następnych kolejkach jednak pisał sam... .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (26/07/2007 00:58)

Do góry
#1425513 - 25/07/2007 19:13 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: antyfutbol]
KamilZ Offline
journeyman

Meldunek: 19/06/2007
Postów: 87
Tylko trzeba zauważyć, że dla Zagłębia ten mecz jest bardzo ważny, gdyż potrzebują wejść w rytm meczowy. Nie będzie oszczędzania się, bo to dopiero początek sezonu. Zagłębie już po wieściach o możliwości przeniesienia pierwszej kolejki zaczęło szukać mocnego przeciwnika do sparingu.

Do góry
#1425519 - 25/07/2007 19:16 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: antyfutbol]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
GKS Bełchatów - Korona Kielce

Już w pierwszej kolejce dojdzie do bardzo interesującego spotkania pomiędzy GKS Bełchatów a Koroną Kielce.
Obie jedenastki zgłaszają wysokie aspiracje ( z tytułem Mistrza Polski włącznie ) i są to aspiracje uzasadnione!
W letnim okienku GKS Bełchatów stracił Rafała Boguskiego ( musiał wrócić do Wisły z wypożyczenia )
Pozyskano zaś dwóch świetnych Peruwiańczyków: obrońcę Jhoela Herrerę oraz pomocnika Alexandera "Alexa" Sancheza.
Miałem możność oglądania ich w meczu o superpuchar i obaj zrobili na mnie duże wrażenie.
Problemem jest to, że nie są oni jeszcze wkomponowani w zespół i na ich dobrą grę trzeba będzie trochę poczekać. Trener Orest Lenczyk liczy ponadto na Patryka Rachwała i doświadczonego Macieja Stolarczyka.
Bardzo podobnie wyglądają transfery w Koronie.
Złocisto-krwiści też stracili jedno ważne ogniwo - Pawła Golańskiego.
Klub zasilili Piotr Świerczewski, Piotr Celeban i Edi Andradina.
( w obu jedenastkach wymieniam ważniejsze transfery )
Wracając do gospodarzy. Trener Lenczyk ma mocno ograniczone pole manewru, albowiem kontuzjowani są gracze o inklinacjach ofensywnych, czyli Łukasz Garguła, Dawid Nowak i Bartłomiej Chwalibogowski. Mariusz Ujek jest już gotowy do gry, ale jego forma pozostawia sporo do życzenia, poza tym, że przeciwnicy powinni grać w maskach
Trudno powiedzieć na jaki wariant i ustawienie zdecyduje się Orest Lenczyk. W chwili obecnej ofensywna siła wicemistrzów Polski nie jest za duża.
Brakuje gry skrzydłami, szczególnie wtedy, gdy na bocznej obronie ustawiony jest Maciej Stolarczyk. W tym wariancie ( praktycznie z 3 defensywnymi pomocnikami ) większość piłek kierowanych jest do osamotnionego Carlo Costly'ego, ew. Mariusza Ujka. Pożytek z tego jest niewielki.
Znacznie lepiej wyglądało to, gdy na flance grali Peruwiańczycy. Herrera prezentuje się bardzo pewnie, a Alex obdarzony jest dużą szybkością oraz dysponuje niezłym dryblingiem i techniką.

W Koronie też jest sporo zagadek. Ustawienie formacji obronnej, która nie wygląda za ciekawie. Drugą zagadką jest środek pomocy. Tu najprawdopodobniej zagrają Hermes i Świerczewski.
Nie sądzę, by trener Zieliński mieszał coś na skrzydłach, albowiem flanki były i są bardzo mocną stroną koroniarzy.
W ataku bardzo groźny powinien być Edi Andradina, na którego Bełchatowianie powinni zwrócić szczególną uwagę.
Za wicemistrzami przemawia własne boisko oraz to, że rozegrali oni juz dwa mecze o stawkę. Jeden w Pucharze UEFA, drugi o superpuchar ( no może 1 i 1/2 bo mecz o superpuchar miał mniejszą rangę )
Korona do tej pory grała same sparingi.
Gdyby GKS Bełchatów grał w najsilniejszym składzie, to spokojnie postawiłbym na nich pieniądze.
Sobotni mecz w moim odczuciu nie ma wyraźnego faworyta, tym bardziej, że jest to pierwsza kolejka, a w tej wszystko może się zdarzyć.
Ja zagram za małą stawkę na remis w tym spotkaniu po atrakcyjnym kursie

Do góry
#1425557 - 25/07/2007 19:31 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: gumis1987]
_Goldi_ Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2003
Postów: 1278
Skąd: Poznań
Originally Posted By: gumis1987
Szkoda, że nie odbędzie się mecz Lecha z Zagłębiem S. bo kurs 1,45 na ten mecz wydawał mi sie bardzo dobry a z handicapem na Lecha było 2,0 \:\(


Dlaczego ma sie nie odbyc ? W Poznaniu wszedzie i głosno o inauguracji sezonu, plakaty na przystankach itd. Do tego 11.000 karnetow juz sprzedanych co stanowi nowy rekord ligi, a jeszcze kilka dni zostalo ,wiec bedzie komplet i cisnienie olbrzymie na pilkarzach jest. Tylko zwyciestwo, Zagłebie jak zobaczy 25.000
osob to sie podlamie, to nie to co gra w 2 lidze przy 5000. PEWNA 1 .

Do góry
#1425572 - 25/07/2007 19:38 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: _Goldi_]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Dlatego, że Zagłębie Sosnowiec może za korupcję polecieć do niższej ligi. Mówi się o tym, że ustawili podobną liczbę spotkań co Arka, więc mało prawdopodobne jest by udało im się w tym sezonie zagrać w OE. Chociaż czasu na ich wykluczenie wiele nie zostało i nie wiem na co PZPN czeka.

Do góry
#1426093 - 25/07/2007 21:06 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: rene]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385
Legia Warszawa - Cracovia Kraków - 1 Kurs 1,6

Widze, że panowie już rozkręcili się z analizowaniem 1 kolejki, więc i jak dorzuce swoje 3 grosze. Mam taką tradycję w typowaniu, że w pierwszej kolejce zawsze stawiam za małą stawkę na Legię. W sumie nie wiem dlaczego ale tak się utarło i tak już jest \:\) Jednak w tym tygodniu stawiam na Legie nie tylko dlatego, że robie to co rok ale również dlatego, bo wydaje mi się to bardzo realny wynik.
Obie ekipy nie zachwycały grą w swoich sparingach, Legia po "odsunięciu" z europiejskich pucharów musiała pilnie znaleźć sobie sparing partnerów i tak oto przypadkowo lub w tajeminicy przed kibicami na łazienkowską zawitała drużyna Widzewa. Legia w tym sparingu była drużyna przeważającą, dochodzącą częściej do sytuacji strzeleckich ale i nieskuteczną (0-0). Z bardzo dobrej strony pokazali się Roger, Grosicki, który zaprezentował kilka dryblingów ala Cristiano Ronaldo i Chinyama czyli tłumacząc na polski "Kawał mięsa", który wg mnie był niedoceniony w poprzednim sezonie przez trenerów legii i odesłany do grodziska. Zawodnik ten jest obdarzony dobrym strzałem z dystansu, jest silny i dobrze panuje nad piłką. Myślę, że właśnie takiego napastnik potrzebowała Legia. W kolejnym springu przeciwko Sochaux, na tle można powiedzieć równorzędnego przeciwnkia Legioniści wypadli równie dobrze ale i równie nieskutecznie jak w poprzednim sparingu remisując 0-0.
Cracovia w okienku transferowym nie ściągnęła zawodnika który mógłby stanowić jakieś silne ogniwo zespołu, raczej byli to zawodnicy łatający dziury po "ubyłych". Na zgrupowaniu w niemczech drużyna wypadła w sparingach mizernie, nie odstając poziomem od swoich trzecioligowyh rywali. Dodatkowo przed niedzilenym meczem kontuzji nabawili się filat obrony Jacek Wiśniewski i Tomasz Wacek. Warto również zwrócić uwagę na historię gier Cracovii na łazienkowieskiej gdzie od trzech sezonów nie zdobyli tam nawet jednego punkcika. Myślę, że wygrana legii (1,6) jest bardzo możliwa, proponuję też zagrać na under 2,5 po kusie 1,8

Pozdrawiam

Do góry
#1426239 - 25/07/2007 21:46 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: Tijk]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Odra Wodzisław Śląski - ŁKS Łódź 28 lipca sobota 19:00

Gospodarze podejmują ŁKS. Odra w ubiegłym sezonie grała solidnie. Potrafiła napsuć dużo krwi nawet zespołom z czołówki. Z klubu odeszło paru ważnych zawodników: np. Skaba, Chmiest, Dymkowski.. W ich miejsce przyszli mniej znani zawodnicy. Nastąpiła także zmiana trenera na Mariusz Kurasa. W drużynie gości źle się dzieje. Piłkarze nie mają za bardzo gdzie trenować. Z klubu odeszło kilku dobrych zawodników m.in. Hajto. W sparingach drużyna sprawowała się fatalnie. Jak widać obydwie drużyny będą walczyć w tym sezonie o utrzymanie. O ile Odra ma na to spore szanse, to ŁKS będzie miał z tym problem. Jest to arcyważne spotkanie dla obu drużyn. Spodziewam się zaciętego spotkania z lekką przewagą gospodarzy.

NO BET


Odsyłam do moich zapowiedzi Orange Ekstraklasy pod linkiem: http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1259508&page=1#Post1259508 można dojść do ciekawych wniosków na temat zapowiedzi michaela 89. Mówiąc krótko plagiaty moich tekstów. Koledze życzymy aby w następnych kolejkach jednak pisał sam... .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (26/07/2007 01:00)

Do góry
#1426269 - 25/07/2007 21:53 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: Tijk]
KamilZ Offline
journeyman

Meldunek: 19/06/2007
Postów: 87
Skoro zawsze typujesz na Legię w pierwszej kolejce to na dużym plusie dzięki temu nie jesteś, bo oni są znani ze słabych początków \:p .

A jak oceniać po samym sparingach to ja nie bardzo widzę przewagę Legii, bo w każdym grali w innym ustawieniu i to były jednak sparingi. Widać było co pokazali w Wilnie \:D . Cracovia natomiast często grała drugim składem, bo szkielet drużyny już mają "gotowy". Chodziło głównie o kosmetyczne zmiany itp. Fakt, jeden sparing przegrali w tym podstawowym składzie aż 1:5, ale wtedy po strzeleniu bramki rozluźnili się i jak stracili 2 to olali mecz. Po meczu było podobno ostro, bo Majewski się wkurzył \:p .

Quote:
Cracovia w okienku transferowym nie ściągnęła zawodnika który mógłby stanowić jakieś silne ogniwo zespołu, raczej byli to zawodnicy łatający dziury po "ubyłych".

Tzn po kim? Bo nikt ważny nie ubył. Kulig się przyda, bo to solidny obrońca a Witkowski bardzo dobry napastnik i w przyszłości na pewno będzie aspirował do reprezentacji. W sparingach strzelił kilka goli.

Quote:
Dodatkowo przed niedzilenym meczem kontuzji nabawili się filat obrony Jacek Wiśniewski i Tomasz Wacek.

Po pierwsze Wiśniewski nie gra w Cracovii na obronie a po drugie i Wiśniewski i Wacek kontuzje mają od dawna. Po trzecie to Wiśniewski już grał w ostatnim sparingu i powoli wraca do drużyny.

Moim zdaniem po takim kursie nie opłaca się grać na Legie - co innego under ;\) .

Do góry
#1426491 - 25/07/2007 22:41 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: KamilZ]
paoblo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2708
Odra Wodzisław - Łks Łodź

W poprzednich rozgrywkach obie drużyny nie rozpieszczały swoich kibiców efektowną i bramkostrzelną grą, w nadchodzącym pewnie niewiele zmieni się w tym kierunku.
Transfery napastników nie powalają na kolana (Klatt, Sikora w Łks i Alesander, Socha w Odrze), liczę więc na niemoc strzelecką obydwu drużyn. W pięciu ostatnio rozegranych meczach w Wodzisławiu pomiędzy tymi zespołami padło 11 bramek i nie wydaje mi się aby nagle średnia bramek urosła nagle.
Moim typem jest liczba bramek 0-1 w Expekcie po kursie 2,9 oraz czes pierwszej bramki po 30 minucie i kursie 2,1.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 3932 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582116 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49