Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#1443700 - 31/07/2007 19:10 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: AnJay]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Dziwna sprawa z tym meczem, chyba sie troche poddalem ogolnonarodowemu hurraoptymizmowi bo mimo ze mam zagrany awans Rumunow to jakos typ stal sie dla mnie mniej pewny niz byl w chwili gdy go gralem:]

Nadal mam te same powody aby twierdzic ze Zaglebie nie da rady w dwumeczu uzyskac awansu ale zaczynam sie powoli oswajac z mysla ze wcale dzis nie przegraja, a wrecz maja szanse cos ugrac wiecej niz remis.
Zaglebie jesli mysli o korzystnym wyniku musi strzelac, Rumuni tez nie przyjezdzaja po 0-0,
wychodzi na to ze bedzie over i tez tak zagralem,
Obie druzyny maja potencjal do strzelania, Michniewicz wymyslil ciekawe ustawienie z 4 pomocnikami w srodku boiska i twierdzi ze role skrzydlowych przejma boczni obroncy, troche to ryzykowne z takim zespolem jak Steaua bo ich przednia formacja jest naprawde szybka i moze sie skonczyc tak ze kilka razy ktos nie zdazy wrocic i bedzie spory klopocik, zaczna sie korekty ustawien w trakcie meczu, a to juz w ogole dobrze nie wrozy.

Nie rozumiem tylko bukmacherow dlaczego trzymaja takie, a nie inne kursy na linie 2,5, wg mnie zdecydowanie za wysoko.

Probuje zdobyc bilecik na mecz, jak sie uda to bede "pilnowal" wyniku na trybunach chociaz ciezka sprawa z tymi biletami.
Najlepszy dla mnie scenariusz to dzis over, moze byc minimalna wygrana Lubinian i na wyjezdzie dramatyczny mecz i niestety odpadaja.

Podsumowujac:
Wczesniej zagrany awans Rununow za 1,60 6/10
plus
over 2,5 2,10 za 8/10 mozna bylo jeszcze wczoraj grac nawet za 2,20
i
correct score 2-1 za mala stawke z kursem 12

Powodzenia \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1443903 - 31/07/2007 19:47 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: Biszop]
superges Offline
veteran

Meldunek: 22/06/2004
Postów: 1209
Dzięki chłopaki \:\)

Pamiętacie jak przed meczem z Panathinaikos'em większość było optymistycznie nastawiona? Podobnie przed meczem z Szachtarem.

A dziś? prawie wszyscy stawiają na Rumunów!

ja też stawiam na Rumunów ale nie przez to że mają kase i skład teoretycznie lepszy,a uważam, że skład nie jest powalający, stawiam na nich dlatego że Zagłębie w pucharach to zawsze grało takie drewno że patrzeć się nie dało a do tego trener, Michniewicz, z całym szacunkiem dla tego Pana ale jest on moim zdaniem dobrym szkoleniowcem.

Aczkolwiek chyba mogę być optymistą \:\) bo wreszcie mało kto stawia na Zagłębie a jak pokazuje historia... Jest odwrotnie do tego co uważają wypowiadający się tutaj forumowicze \:\)

Do góry
#1443994 - 31/07/2007 19:56 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: Biszop]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Originally Posted By: Biszop
Dziwna sprawa z tym meczem, chyba sie troche poddalem ogolnonarodowemu hurraoptymizmowi bo mimo ze mam zagrany awans Rumunow to jakos typ stal sie dla mnie mniej pewny niz byl w chwili gdy go gralem:]

Tez nie jestem pewny tak tych Rumunow. Schemat - ze Polska zawsze odpada powoli bedzie odchodzil do lamusa. Czas leci. Pamietajcie ze to byly Wisla i Legia co roku. Teraz nowa krew dochodzi do mistrza polski i nie wierze ze caly czas bedzie taki schemat sie powtarzal.
Lubin gra u siebie a Steua na wyjezdzie. U siebie ledwo co na 2:1 wyciagneli. W poprzednich sezonach jak sie nie myle gnietli w lidze cos po 4:0.
Quote:

Nadal mam te same powody aby twierdzic ze Zaglebie nie da rady w dwumeczu uzyskac awansu ale zaczynam sie powoli oswajac z mysla ze wcale dzis nie przegraja, a wrecz maja szanse cos ugrac wiecej niz remis.

Tak samo identycznie mysle. Trener nie zagra na remis bo go to nie urzadza - a Steue owszem. Mysle, ze albo remis albo lekka wygrana Zaglebia - ale nie wiecej niz 1 golem.
Quote:

correct score 2-1 za mala stawke z kursem 12

Z ust mi to wyjales. O takim samym wyniku mysle i uwazam ze taki padnie.

Do góry
#1444257 - 31/07/2007 20:32 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: encepence]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
W takim dwumeczu jak dzis,wazne jest tak na prawde,by zapewnic sobie awans.Jak nie raz bywalo nawet potegi przyjezdzaja do slabszych nie zawsze po to by wygrac za wszelka cene, a po to by osiagnac "dobry" wynik.Takim wynikiem dla Rumunow bedzie bezprzecznie remis,a nawet jednobramkowa porazka wielkiej krzywdy im nie zrobi.Wiedza dobrze ze u siebie sa w stanie wygrywac nie tylko z Zaglebiem ale i z mocniejszymi druzynami.
Z tego co czytalem to w Zaglebiu strasznie krzycza ,ze kogo jak kogo ale Rumonow sie nie boja....Podejscie niby prawidlowe ,ale troche pod publike,bo niby co maja powiedziec ze nie maja szans?...Dla mnie tak jak i po losowaniu zdecydowanym faworytem do awansu nadal jest Steua,ale dzis pewnie padnie remis....
Zagram jednak grubiej handi na Zaglebie,kurs ok.1.6...Zawsze to jakas asekuracja...Rumuni zalatwia sprawe u siebie.....

Do góry
#1444404 - 31/07/2007 20:53 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: kamasutra]
dwazwierzatka Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 2396
Skąd: częstochowa
Bzdura! Tu nikt nie będzie kalkulował żeby załatwić sprawę awansu u siebie czy juz na boisku gości. Trzeba grać o jak najkorzystniejszy wynik i już. Poza tym Rumuni pewnie zdają sobie sprawę, że mogę nie prezentować jeszcze takiej piłki jak w ubiegłym sezonie i na bank nie odpuszczą dzisiaj tylko dlatego żeby zagrać i zapewnić sobie awans u siebie. Nie wierzę w takie podejście-to są zawodowcy!

Do góry
#1444577 - 31/07/2007 21:26 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: dwazwierzatka]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Ja doskonale o tym wiem ze sa zawodowcami,zwlaszcza jesli chodzi o porownanie z naszymi kopaczami to jesli chodzi o podejscie do swoich obowiazkow to bija ich na leb,ale jak sam piszesz tez licze na to ze nie graja jeszcze takiej pilki jak w ubieglym sezonie (jesli taka w tym sezonie zagraja,bo raczej co sezon to do polfinalow pucharowych to oni nie dochodza..) i jezeli Zaglebie ma im zrobic jakakolwiek krzywde to tylko grajac u siebie.Rumuni nie zaryzykuja otwartej gry za wszelka cene z hura atakiem,bo nie musza,i wlasnie w tym widze jakakolwiek szanse na 1x...Gdyby to byl mecz rewanzowy i musieli tutaj wygrac to ani przez chwilke bym sie nie zastnawial tylko walil czysta 2...Poki co to pierwszy mecz..

Do góry
#1444694 - 31/07/2007 21:47 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: kamasutra]
dwazwierzatka Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 2396
Skąd: częstochowa
Pytanie tylko czy Zagłębie jest w stanie zrobić im krzywdę. W zeszłym roku nie zrobiło jej Dynamu Mińsk,a to zespół dużo słabszy niż wicemistrz Rumunii, natomiast Zagłębie na bank nie jest duzo silniejsze niż przed rokiem (2:1 z Widzewem to jeszcze żaden wynik). Rumuńskie zespoły cenię między innymi za to, że nie kalkulują czego potwierdzenie mamy w ich występach w pucharze Intertoto.

Do góry
#1444739 - 31/07/2007 21:54 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: dwazwierzatka]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Zaglebie na bank jest silniejsze niz przed rokiem,wlasnie w tym widze jakakolwiek szanse na przyzwoity wynik,co nie znaczy ze na awans....Wszystko sie wyjasnij wieczorem...Przed rokiem Zaglebie bylo raczej faworytem przynajmniej na papierze,teraz sytuacja jest dokladnie odwrotna..

Do góry
#1444791 - 31/07/2007 22:00 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: kamasutra]
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
Zagłębie moze i jest silniejsze ale przypomne Wam w sparingu nie tak dawno z 8 druzyną ligi rumunskiej 0-5...a teraz grają ze steauą. Wg mnie Zagłebie powalczy u siebie ale przegra 1-2 a na wyjeździe tez przegra ale 3 bramkami

Do góry
#1444897 - 31/07/2007 22:12 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: DRAGO]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Nigdy nie patrz na sparingi...Gdybys kiedys gral w pilke cos wiecej jak na podworku to bys to zrozumial...Sparingi nie sa od robienia wynikow a od innych spraw.Zgadzam sie, ze nasza liga jest slabsza niz rumunska i porazka z 8 zespolem rumunskiej ligi to nie tylko przypadek.Sam wynik jest jednak dziwny,badz co badz 8 druzyna z Rumuni nie jest az tak dobra by rozwalic mistrza Polski 5 bramkami w jego normalnej dyspozycji..

Do góry
#1444907 - 31/07/2007 22:13 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: DRAGO]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Originally Posted By: DRAGO
Zagłębie moze i jest silniejsze ale przypomne Wam w sparingu nie tak dawno z 8 druzyną ligi rumunskiej 0-5...a teraz grają ze steauą. Wg mnie Zagłebie powalczy u siebie ale przegra 1-2 a na wyjeździe tez przegra ale 3 bramkami
Naprawdę wytoczyłeś potężny argument Bełchatów zremisował ze Steauą 2:2, a Zagłębie później pokonało Wicemistrzów Polski 1:0. Jakby w ten sposób miało się wszystko rozstrzygać, to już teraz można przyznawać Mistrza Polski.

Do góry
#1444932 - 31/07/2007 22:19 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: Radek_89]
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
ja nie miałem zamiaru patrzeć na ten mecz przez pryzmat jednego sparingu źle mnie zrozumieliście ale mimo to uwazam ze jakosciowo pod wzgledem potencjału Zagłebie nie ma tak dobrych piłkarzy jak ma Steaua. Nie chce tym nikogo urazić czy coś takie jest tylko moje zdanie.


Pozdrawiam

Do góry
#1444977 - 31/07/2007 22:26 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: DRAGO]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Oczywiscie ze Zaglebie jakosciowo nie jest tej klasy druzyna co Steua,ba my w tej chwili nie mamy zadnej tak klasowej druzyny w kraju,ostatnio Wisla za najlepszych lat z Zurawskim ,Kosowskim i innymi moglaby pograc ze Steua gdy ogrywala w P.UEFA Schalke,ale my dyskutujemy tylko o tym jednym dzisiejszym spotkaniu i mam nadzieje ze sa Lubinianie w stanie ten mecz przynajmniej zremisowac..Analizuje to tylko w aspekcie jednego meczu a nie awansu....Pozdrawiam...

Do góry
#1444991 - 31/07/2007 22:29 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: kamasutra]
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
no to kamasutra zgadzamy sie. Jeśli piłkarze Zagłebia powalczą x mozliwy. Bramki padną wiec moze 1-1 moze 2-2 \:\)
Mój typ na ten jeden mecz nadal bez zmian 1-2

pozdro

Do góry
#1445052 - 31/07/2007 22:43 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: DRAGO]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Skusiles mnie i raz zagralem lekko ten Twoj wynik przy kursie 8.0,ale tak na powaznie to mam handi na Zaglebie za 1.60.....

Do góry
#1445095 - 31/07/2007 22:52 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: kamasutra]
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
kamasutra \:\) spoko , to czekamy na 20.25 TVP 2

Do góry
#1445826 - 01/08/2007 01:10 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: DRAGO]
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Poniewaz powiedzialem sobie ze juz nie bede gral przeciwko Polsce i Polskim druzynom ( to od pamietnego pokonania Portugalii gdzie mialem X2 9/10) stawiam na Lubin.
dalczego?
Owszem Rumuni maja wieksze doswiadczenie, wiecej umiejetnosci, wiekszą kase, ale w/g mnie gorszego trenera. Hagii byl switnym pilkarzem, ale trenerem nie jest swietnym. To taki typ cwaniaczka z przedmiesc Bukaresztu gdzie sie wychowywał !!
Michniweicz caly czas sie uczy i doksztalca. I to w kwestti TAKTYKI roztrzygmie sie ten mecz !!! 2:1 dla Zaglebia 2/10

Do góry
#1446264 - 01/08/2007 02:11 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: timeek]
tomiw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2002
Postów: 2273
Skąd: Węgorzewo
jest gdzies transmisja?

Do góry
#1446304 - 01/08/2007 02:16 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: tomiw]
Cigano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 3852
Skąd: Milano
tvp 2

Do góry
#1446474 - 01/08/2007 02:47 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: Cigano]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Zaglebie - Stjeła 1

Mistrzowie Polski to moim zdaniem najladniej grajacy zespol w polskiej pilce od czasów Wisly Kasperczaka. W poprzednim sezonie grali z polotem, fantazja i jak najbardziej zasluzenie wygrali lige. Maja bardzo dobrego trenera, solidna linie defensywy i kilku naprawde kreatywnych pilkarzy z przodu. Transfery przeprowadzone w przerwie letniej nie powalaja, jednak biorac pod uwage, ze zazwyczaj zespol przed eliminacjami byl oslabiany, to nie jest zle. Goliński to dobry grajek, Nunez i Gomez to zagadka...mysle, ze Nunez jest w stanie strzelic z 6-8 goli podczas rundy. Nędza jest nędza... a o Ptaku i Kococie nie wspominam. Gdyby udalo sie sciagnac Nowaka... lub zatrzymac Piszczka, ktory w poprzednim sezonie byl najlepszym pilkarzem Zaglebia... o awans bylbym spokojny. Chalbinski wciaz sie leczy... jednak jezeli zaglebie pierwsze straci bramke to z pewnoscia pojawi sie dzisiaj na boisku. Zaglebie mialo szczescie w losowaniu, gdyz dla polskiego zespolu lepiej rywalizowac z dwoma solidnymi zespolami niz z jednym slabiakiem w 2 rundzie i z potegą w rundzie trzeciej. Steaua ma fajna historie, 6x taki budzet, niesamowitego Dice i Hagiego na lawce. Jezeli Zaglebie zagra swoje... nie zadną defensywna pilke... do przodu...z pomyslem, z asekuracja tylów to o wynik jestem spokojny. Daje Cześkowi 35% szans na awans.. ale w dzisiejszym spotkaniu nie ma faworyta. Typ: 1-0/2-1. Vamos Miedziowi. \:\)

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, akagi, VVega, igea23, Sony, ANZELMO, Akhu), 1260 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581254 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49