Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6
Opcje tematu
#1471065 - 08/08/2007 06:59 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: konstruktor1]
Túlio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2004
Postów: 2373
Przed chwila sluchalem wypowiedzi Michniewicza w TVP3 na zywo z Bukaresztu. Narzekal na bardzo ograniczony wybor jesli chodzi o napad. Tylko Włodarczyk i Chalbinski, ktorzy nie ukrywal, ze sa bez formy. Mowil rowniez, ze Zaglebie powroci do ustawienia w ktorym prym maja wiesc boczni pomocnicy.

Ja osobiscie nie przekreslalbym szans Zaglebia na wygrana. Fakt, ze w pierwszym meczu nie wyszlo ale druzyna Steaua'y duzo lepsza nie byla. Teraz to bedzie calkiem inny mecz jak w przypadku Belchatowa w UEFA, wiadomo, ze Steaua jest grozniejsza u siebie lecz licze min. na to co napisal konstruktor1: "Rumuni podejda do meczu tak jakby awans juz mieli w kieszeni i zlekcewaza Zaglebie, oraz Polacy nie majac nic do stracenia zagraja odwaznie wiedzac, ze jesli jakims cudem przejda Steaue moga zagrac w LM."

Wlasnie to(podkreslone) jest jednym z tych czynnikow ktory moze zadecydowac o wyniku. Dla wiekszosci pilkarzy to jest jedyna szansa na osiagniecie czegos bo w przypadku porazki zostanie tylko liga gdzie w perspektywie jest jeszcze WD i nie wiadomo jak losy klubu z Lubina sie potocza.
Jesli pilkarze Zaglebia podejda do tego meczu na maksa zmobilizowani i z wiara w zwyciestwo mysle, ze sa w stanie powalczyc.

Do góry
Bonus: Unibet
#1471075 - 08/08/2007 07:02 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: konstruktor1]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: konstruktor1

Dopoki pilka w grze jak mawial Ciszewski. Pilka to piekny i nieprzewidywalny sport i w 100 % nie ma sensu Polakow skreslac. Jesli zagraja tak jak polskie druzyny w ostatnich latach to skonczy sie wysokim zwyciestwem Steauy, jezeli zrozumieja, ze taka szansa zdarza sie raz na 10 albo i 100 lat i wyjdzie im mecz zycia to mozemy byc jutro w szampanskich nastrojach.


konstruktor1, ja napisałem post wyżej, bo czasem piłka jest okrutna. Wisła walczyła o tę ligę, ale też dawala ciała. Trochę pograła w UEFA, no ale to taki puchar dla ubogich
Na Zagłębie patrzy się w Polsce jako na przypadkowego mistrza, jakiegoś II sortu
I gdyby tak się stało, że taka druzyna awansowała by do fazy grupowej ( jeszcze jedną rundę trzeba przejść ) to wielu by szuflady opadły, bo nikt nie daje "miedziowym" szans, w tym i ja

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie
Dopóki piłka w grze
To prawda, czasem to się sprawdza
Zagłębie musiałoby zagrać mecz życia, a Steaua nie mieć dnia

Trener Zagłebia mówi takie rzeczy, no bo co innego mam mówić
Chcąc awansować dalej, trzeba u siebie wygrać lub choc nie przegrać
Ale wyjść z 0:1 to może Barcelona czy Liverpool, gdy takiej drużynie przytrafi się gorszy mecz.
Trenerzy tych drużyn mogliby mówić o awansie
Mourinho po przegranej z Barceloną 1:2 też używał tej retoryki, że jedna bramka moze wszystko zmienić i takie tam pierdoły
Nie pomogło!
Ale jak trener Zagłębia takie rzeczy wygaduje, to wypada mu tylko współczuć \:D

Do góry
#1471225 - 08/08/2007 07:35 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: konstruktor1]
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Siedzę i próbuję przewidzieć jak będzie przebiegał mecz w Bukareszcie. Tampere potrafiło wygrać z Lewskim Sofia, więc wszystko jest możliwe w tym sporcie. Piłkarze Steauy nie są w najlepszej formie, w lidze jak na razie męczą się. Wygrali mecz w Lubinie i już myślami są na pewno w fazie grupowe LM. Nie widzi mi się tutaj jakiś grad bramek ze strony gospodarzy, strzelą według mnie max 1 gola. Polscy piłkarze muszą zagrać bardzo ofensywnie, nie oglądać się aż tak na obronę, bo tak czy inaczej muszą strzelić 2 gole.
Mecz nie jest dobry do typowania, gdyż wyniki mogą być różne. Wydaje mi się że motywacja będzie większa u Polaków niż u Rumunów. Myślę że jutro wieczorem powinniśmy zobaczyć jeden z poniższych wyników:
Steaua Bucuresti 1 : 1 Zaglebie Lubin
Steaua Bucuresti 1 : 2 Zaglebie Lubin
Steaua Bucuresti 1 : 0 Zaglebie Lubin

Daję 30% szans Zagłębiu na awans...

Do góry
#1471288 - 08/08/2007 08:24 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: AnJay]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: AnJay
Polscy piłkarze muszą zagrać bardzo ofensywnie, nie oglądać się aż tak na obronę, bo tak czy inaczej muszą strzelić 2 gole.


Zgadzam sie, ale ile juz razy tak bylo ze wlasnie kazdy wiedzial ze nasi maja aktakowac i grac ofensywnie a jednak sie bronili? Przyklad z MS 2006, Polska - Niemcy, ambitne plany a tylko wybijanie pilki i ani jednej okazji na wygrana, obawiam sie ze jutro bedzie podobnie, oczywiscie jest tam jakas szansa na cud, ale one akurat w fazie gdy pilkarze walcza o wielka kase w LM rzadko sie zdarzaja.

Do góry
#1471677 - 08/08/2007 17:55 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: connor]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Experto

Zgadzam sie, ale ile juz razy tak bylo ze wlasnie kazdy wiedzial ze nasi maja aktakowac i grac ofensywnie a jednak sie bronili? Przyklad z MS 2006, Polska - Niemcy, ambitne plany a tylko wybijanie pilki i ani jednej okazji na wygrana, obawiam sie ze jutro bedzie podobnie, oczywiscie jest tam jakas szansa na cud, ale one akurat w fazie gdy pilkarze walcza o wielka kase w LM rzadko sie zdarzaja.


Polacy już tak mają ( nie tylko piłkarze ), że potrafią dać ciała w meczu ze słabszym rywalem, albo jak w tym konkretnym przypadku u siebie - bo szansa na lepszy wynik niż 0:1 była

Potem robi się kibicom wodę z mózgu, ze nie wszystko jeszcze stracone, ze jeszcze jest szansa i takie tam bzdety.
Z tym, że za każdym razem skala trudności rośnie
Nasza reprezentacja też przegrała ostatni mecz i teraz tych punktów trzeba będzie szukać na wyjazdach z Portugalią i Serbią

Wracając do meritum
Mi się wydaje, że Zagłębie zagra lepiej niż w Lubinie, ze chłopaki zostawią więc potu na murawie rywala.
Najprawdopodobniej scenariusz będzie podobny do tego, jak w meczu Niemcy - Polska na MŚ
Oblężenie naszej bramki i ofiarna obrona \:D świetna gra naszego bramkarza i bardzo mało sytuacji bramkowych dla miedziowych
Skończy się na jakimś 1:0 dla Steauy, chyba że Rumuni szybko strzelą bramkę, to wtedy kolejne mogą się posypać

Do góry
#1471713 - 08/08/2007 18:19 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: rene]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Steaua Bucharest
-1 and -1.5
2.01
Po tyle jest w Pinnacle, w betfair wzialem za 2.05, wlasciwie pick zagrany aby zmusic sie do ogladania, jednak bazuje tylko na jednym meczu, bo nie ogladalem rumunow gdy grali u siebie ani Zaglebia w meczu ligowym, czyli do analizy sporo kluczowych elementow brakuje, jednak ta faza rozgrywek charakteryzuje sie tym ze wygrywaja faworyci, a wiec nie bede cudowal \:\)

Do góry
#1471716 - 08/08/2007 18:22 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: rene]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Jak tak czytam niektore posty to fajnie sie bawie!!! Naprawde nie wiedzialem o tym ze w tym kraju jest tak wiele osob wierzacych!Jezeli ktos ma nadmiar gotoki to moze sobie stawiac na awans czy wygrana Zaglebia- ja tam patrze na to realnie i stawiam na Rumunow -moj problem polega na tym czy brac hp czy tylko czysta jedynke! Jakos nie widze mozliwosci wygranej Zaglebia ktore u siebie oddalo 1-den celny strzal na bramke!

Do góry
#1471760 - 08/08/2007 18:43 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: gremlin]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Gremlin jak zwykle konkretnie;-)
Masz racje ze awans naszych kopaczy malo realny wrecz abstrakcyjny:)
Jest tylko jedno ale,
bede sie przy tym upieral ze jesli Michniewicz nie zabrnie w te swoje kombinacje zbyt gleboko tylko pozwoli grac swoim zawdonikom to te male szanse urastaja troche i tutaj szukalbym sensacji,
inna kwestia ze Hagii jako praktycznie debiutant nie moze sobie pozwolic na blamaz i odpadniecie, to troche mu krepuje sytuacje, druzyna za jego kadencji nie gra tak otwartej pilki jak chocby w zeszlym roku, wlasciciel mimo ze go bardzo lubi i trener ma spory handicap zaufania to ma presje wyniku,
do tego jak ktos slusznie zauwazyl, Rumuni moga troche zlekcewazyc Polakow, nie ze przejda obok meczu ale oni juz czuja ze awansowali,
pierwsze minuty moga sie okazac decydujace, Zaglebie powinno zagrac bardzoej otwarcie niz w 1 meczu, takie moje zdanie.
Wynik 0-1 z pierwszego meczu nie jest az tak tragiczny, nie przegrali kilkoma bramkami tylko jedna:)
Nie ludze sie zbytnio, nie stawiam na to majatku tylko kontre na wszelki wypadek,
nie namawiam do grania na awans naszych, uwazam tylko ze branie za pewniaka dzis Steauy to nie jest super typ, ot i tyle;-)
Ani kurs nie jest powalajacy, ani sytuacja taka super pewna, Rumuni powinni awansowac bez problemu ale ja wlasnie licze ze problemy miec beda.
Michniewicz jak wyleczy sraczke na tle nerwowym z powodu obaw o wysoka przegrana i wytlumaczy to zawodnikom to nie wszystko dzis takie pewne, inna kwestia czy beda potrafili sobie w glowach poustawiac ze przegrana 3-0 po niezlym meczu to nie to samo co przegrana 1-0 po obronie Czestochowy,
nie mamy czego bronic, albo zagraja swoje albo wszyscy Ci ktorzy graja dzis ostro Rununow beda swietowac bez problemow.

Jedyne na co licze to to ze Michniewicz sie nie zastawi jak ziemniak w wykopkach tylko sprobuje powalczyc.

Do góry
#1472123 - 08/08/2007 22:17 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: Biszop]
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
Ja ten mecz widzę tylko jako 35% lokatę (kurs 1,35), dwugodzinną... Zysk jak na dobrym funduszu w skali roku. Tutaj masz w dwie godziny.

Można się łudzić itd. ale nie ma żadnych, ale to żadnych argumentów, żeby Steaua dzisiaj nie wygrała. Wygra i to pewnie z hindicapem. Jedyny argument jest taki, że cuda się zdarzają czasami zdarzają, ale nie dzisiaj. Na takim terenie, już widzę strach piłkarzy Zagłebia i murowanie bramki przed wściekłymi atakami Rumunów. I jak w końcu po jednym z licznych dośrodkowań pada pierwsza bramka, a potem następna i rozgrywanie Steauy do końca meczu.

Wynik może być tylko jeden, niestety, chciałbym pisać w innym tonie ale takie są realia. 35% zwrotu w dwie godziny kusi, jednak ja chyba zrezygnuje i poprzestanę na samym oglądaniu. Nie wiem czemu chcę zrezygnować... muszę się nad tym zastanowić.

Najwyżej skuszę się na handi z jeszcze większym zyskiem procentowym, ale wtedy ograniczę stawkę.

PS. podziwiam kolegę, który wyłożył takie siano na X2, osobiście w życiu bym się na to nie porwał, nie w tym meczu...

Do góry
#1472146 - 08/08/2007 22:38 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: kamasss]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
hmmm kamasss jest tylko jedno ale co do tej jak to powiedziałeś lokaty. Zauważ, że rumunom wystarcza remis!!

ja też nie widzę większych szans dla miedziowych, ale w życiu nie zagram na Steaue. Wczoraj też niby Lewski byl takim pewniakiem, który u siebie nie przegrywa. Co innego jakby pierwszy mecz zakończył się remisiem, to taki kurs mozna by brać w takim przypadku w życiu. Nie mówie, zę rumuni nie wygrają, tylko pisze że nie musza wygrać. Forma ich także jest daleka od ideału i do tego Hagi bóg wie co wymyśli.

Do góry
#1472160 - 08/08/2007 22:56 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: kamasss]
Túlio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2004
Postów: 2373
Naprawde dziwi mnie podejscie niektorych ludzi, wiadomo 0-1 u siebie, slabe rozpoczecie sezonu przez Zaglebie, brak napastnikow w formie, niewiadoma taktyka. Ale na boga ludzie jaraja sie ta Steaua jak ruski na rower, jakby to byl Real czy Chelsea. Ludzie tu o cudach pisza jakby pierwszy raz mieli ogladac mecz pilkarski, po co sa eleminacje itp. jak wszystko jest takie jasne? Polska tez miala dostac lomot z Portugalia...

Pierwszy mecz pokazal jaka Steaua jest mocna . Teraz graja u siebie niby powinni zagrac lepiej ale kto wie czy tak bedzie, czy akurat nie okaze sie, ze jednak nie sa tacy mocni jak sie kazdemu wydaje. Jest to druzyna jak najbardziej do ogrania i nie ma co plakac, ze tylko cud nas uratuje.

Od razu napisze, ze nie gram tego meczu ale jak najbardziej z wiara w awans i z nadzieja na dobra gre zasiade przed telewizorem.


Do góry
#1473861 - 09/08/2007 05:32 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: Túlio]
rycerz_83 Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 539
no coz,
slowem podsumowania:
jeszcze nigdy w losowaniu LM nie mieslismy tyle szczescia,
tak slaby przeciwnik w 2 rundzie eliminacyjnej,
teoretycznie jeszcze slabsi w 3.
wiecej szczescia miec nie bedziemy!

Do góry
#1474408 - 09/08/2007 09:11 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: rycerz_83]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Niestety kolejna piekna porazka...

Do góry
Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49