Strona 18 z 28 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 27 28 >
Opcje tematu
#3298200 - 29/07/2009 04:03 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Baqu]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
wink piwo

Do góry
Bonus: Unibet
#3298302 - 29/07/2009 04:38 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AGASSI]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Originally Posted By: AGASSI
stary wałkarz Roitman powrócił w wielkim stylu jak za czasów meczyku z Korolevem gdzie prowadził 1-6 2-5 30-40 i wiecej gema nie ugrał 1-6 7-5 6-0 laugh
dzisiaj w meczu z Gilem prowadził 5-1 i jak to Roitmanw dupke 5-7 2-6 laugh
I co na to Betfair ?
wypłaca kase laugh


pojedynków o takim przebiegu w sezonie jest wiele. Trzeba systematycznie oglądać mecze, nie tylko rangi ATP, a wtedy nie szuka się cudów, gdzie ich nie ma smile

Do góry
#3298344 - 29/07/2009 04:47 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: włodar]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: włodar
Originally Posted By: AGASSI
stary wałkarz Roitman powrócił w wielkim stylu jak za czasów meczyku z Korolevem gdzie prowadził 1-6 2-5 30-40 i wiecej gema nie ugrał 1-6 7-5 6-0 laugh
dzisiaj w meczu z Gilem prowadził 5-1 i jak to Roitmanw dupke 5-7 2-6 laugh
I co na to Betfair ?
wypłaca kase laugh


pojedynków o takim przebiegu w sezonie jest wiele. Trzeba systematycznie oglądać mecze, nie tylko rangi ATP, a wtedy nie szuka się cudów, gdzie ich nie ma smile


laugh laugh laugh
rozbawiłes Mnie do łez jak Louis de Funes grin

Do góry
#3298358 - 29/07/2009 04:50 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AGASSI]
kumichal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/02/2008
Postów: 6934
Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: włodar
Originally Posted By: AGASSI
stary wałkarz Roitman powrócił w wielkim stylu jak za czasów meczyku z Korolevem gdzie prowadził 1-6 2-5 30-40 i wiecej gema nie ugrał 1-6 7-5 6-0 laugh
dzisiaj w meczu z Gilem prowadził 5-1 i jak to Roitmanw dupke 5-7 2-6 laugh
I co na to Betfair ?
wypłaca kase laugh


pojedynków o takim przebiegu w sezonie jest wiele. Trzeba systematycznie oglądać mecze, nie tylko rangi ATP, a wtedy nie szuka się cudów, gdzie ich nie ma smile


laugh laugh laugh
rozbawiłes Mnie do łez jak Louis de Funes grin
Wałków nie ma. Wynik zależy od psychiki zawodnika laugh

Do góry
#3298386 - 29/07/2009 04:55 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AGASSI]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: włodar
Originally Posted By: AGASSI
stary wałkarz Roitman powrócił w wielkim stylu jak za czasów meczyku z Korolevem gdzie prowadził 1-6 2-5 30-40 i wiecej gema nie ugrał 1-6 7-5 6-0 laugh
dzisiaj w meczu z Gilem prowadził 5-1 i jak to Roitmanw dupke 5-7 2-6 laugh
I co na to Betfair ?
wypłaca kase laugh


pojedynków o takim przebiegu w sezonie jest wiele. Trzeba systematycznie oglądać mecze, nie tylko rangi ATP, a wtedy nie szuka się cudów, gdzie ich nie ma smile


laugh laugh laugh
rozbawiłes Mnie do łez jak Louis de Funes grin


Rozbawił, nie rozbawił faktem jest, że On ogląda tyle czelków w sezonie co ja z Tobą zapewne przez 10 lat nie zobaczymy. Pytanie tylko ile z tych meczów, gdzie dzieją się takie cuda jest wynikiem czysto sportowych aspektów lub kontuzji, psychiki, a ile jest klasycznymi ustawkami smile

Do góry
#3298434 - 29/07/2009 05:04 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AGASSI]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Originally Posted By: AGASSI

laugh laugh laugh
rozbawiłes Mnie do łez jak Louis de Funes grin


podsumowaniem Twoich postów w tym temacie, niech będzie ten z poprzedniej strony, pt "Ginepri i jego 4:1" smile widzę, że wiesz w czym rzecz wink bez odbioru

Do góry
#3298482 - 29/07/2009 05:13 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: włodar]
pituch Offline
enthusiast

Meldunek: 03/12/2004
Postów: 285
Originally Posted By: włodar
Originally Posted By: AGASSI

laugh laugh laugh
rozbawiłes Mnie do łez jak Louis de Funes grin


podsumowaniem Twoich postów w tym temacie, niech będzie ten z poprzedniej strony, pt "Ginepri i jego 4:1" smile widzę, że wiesz w czym rzecz wink bez odbioru
włodar zluzuj, ten mecz akurat byl ustawiony...i kazdy o tym dobrze wie.

Do góry
#3298496 - 29/07/2009 05:15 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: włodar]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: włodar
Originally Posted By: AGASSI

laugh laugh laugh
rozbawiłes Mnie do łez jak Louis de Funes grin


podsumowaniem Twoich postów w tym temacie, niech będzie ten z poprzedniej strony, pt "Ginepri i jego 4:1" smile widzę, że wiesz w czym rzecz wink bez odbioru

proponuje cwaniaczku byś pod nickiem wstawił Sobie podpis
Pan Nieomylny
papa
powinieneś wiedzieć jak tutaj traktujemy Tych co nabijają się z potknięc Innych
puke

Do góry
#3298539 - 29/07/2009 05:24 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AGASSI]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Trzeba być idiotą, żeby myśleć, że tenisista się ustawia z 0-5 na 7-5




Mania was ogarnęła niektórych
WAŁEK, USTAWKA, SPRZEDAŻ

Do góry
#3298544 - 29/07/2009 05:25 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AGASSI]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
włodar ma rację, a pianie o wałku przy każdym meczu, gdzie się zmienia trochę dziwnie wynik -> laugh

Do góry
#3298551 - 29/07/2009 05:27 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AGASSI]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
GINEPRI, Masz blade pojęcie o czymś o czym piszesz, wiedzę merytoryczną słabą, frustracje powstałe w wyniku słabych strzałów typerskich przelewasz na szukanie spisków, wałków.

Bullet zauważył pewną rzecz, a ja w tym kontekście, jako osoba, która widziała na poziomie chall, gdzie niby kontrola ATP jest niby trochę słabsza - rożne "cuda", śmieję się z takich pieniaczy jak Ty.
Intensywna breja pozlepiana z Twoich fantazyjnych kuponów.. hmmm..w materii tenisa, na tym forum, to jedyne co możesz dać.

Do góry
#3298592 - 29/07/2009 05:37 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: włodar]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
W życiu bym nie pomyślał Panie Nieomylny,że w trosce o Twój autorytet tenisowy tak Ci puszczą zwieracze,ze nawet nie wiesz do Kogo piszesz laugh

ps.wiedzy Ci nigdy nie odmawiałem ale jeśli chodzi o kulture osobistą to z pewnością Ci jej brakuje
BTW gdzie to niby Ja się tak "pienię" jasnowidzu ?

Do góry
#3298641 - 29/07/2009 05:51 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AGASSI]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Originally Posted By: AGASSI
W życiu bym nie pomyślał Panie Nieomylny,że w trosce o Twój autorytet tenisowy tak Ci puszczą zwieracze,ze nawet nie wiesz do Kogo piszesz laugh

ps.wiedzy Ci nigdy nie odmawiałem ale jeśli chodzi o kulture osobistą to z pewnością Ci jej brakuje
BTW gdzie to niby Ja się tak "pienię" jasnowidzu ?
mam wrażenie, że piszesz do siebie wink

a co do tematu to nie masz racji, a jeszcze się kłócisz, w tenisie nie jest sprawą niemożliwą przegranie dobrych kilku gemów z rzędu zwłaszcza na clayu, więc skończ dyskusję, bo wszyscy (oprócz jakiegoś trolla, na którego nie zwracam uwagi) piszą, że to nie był fix, a Ty się mylisz

Do góry
#3298683 - 29/07/2009 06:02 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: ArtekPotito]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Artuś wiesz chociaz o jakim meczu piszesz czy tylko przyszedłeś wspomóc kolegów?
Każdy wie,że w sporcie są wałki i stąd ten temat czy to się podoba włodarowi czy nie i nie ma tutaj znaczenia kto ile oglądał meczów itd.

ps. powiesz tak ładnie do Mnie : trollu na następnym zlocie bo juz wiem,że sobie nie odpuszczę ? wink

Do góry
#3298693 - 29/07/2009 06:04 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AGASSI]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Wyjaśniając nie mowił do Ciebie "trollu", ale pewnie będąc w takim wielkim gniewie po tej ustaffce nie zauważyłeś.

Do góry
#3298706 - 29/07/2009 06:08 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Motopompa]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: Motopompa
Takie coś dziś przeczytałem i jest to temat do dalszych rozważań wydaje mi się.

- w tym momencie na live był kurs ponad 300 na koubka, policz sobie ile można b yło zarobić..

oraz

- HA HA , PROWADZIł 5-1 i 40-0 5 mp i się zaciął....



Z tym zacięciem zawodnika to po obejrzeniu kilkuset z wiekszym "zacięciem" i można zorientować się co to. (podobno bo tak naprawde to wciąz niewjaśniona legenda)

A co do kursu 300 to można było zarobić ale jak na warunki "domowe" że tak powiem w c iul pieniedzy ale zauważcie że po tym kursie nie leżała góra kasy bo nikt normalny takiego kursu nie wystawia nawet przy takim wyniku - moża taki kurs wystawić (CHOĆ MOIM ZDANIEM TO NIEOPŁACALNE) gdy zawodnik przegrywa z widoczną kontuzją, np. A le pytanie poco? dla mnie gdy gram czasem zysk-strata na poziomie kukunastu eur to jest ruch który wynika zx mikroruchów kursów w ciągu nawet tych 5 sek legendarnych.

I dlatego nie patrze na takie rzeczy, ważne żeby być pod koniec dnia na plus.

Dlatego tez leżała tam malutka kupeczka wystawiona przez jakiegoś ubakanego gościa. Myślisz że dla mafii wygranie tych kulkuset nawet euro to jest coś z czym warto ich nawet kojarzyć?

No i dla ruskiej mafii hehehe śmieszna sprawa.

Taki jest tenis i tyle.

A wałek to był volandri i to nie pierwszy raz zresztą on.
I tu chodziło o kaśę powiedzmy równej temu co kolo beirze za półfinał tego turnieju + 2 tyle na bf powiedzmy.

I JEMU się to opłaca, ale podejrzewam że ruskiej mafii też nie hihihi...

Niech ktoś idzie zobaczyć żywego nadzianego ruska w akcjii a potem pomyśłi co jest dla takiego OPŁACALNE.


Ale wałki są.

Np Ljuba - wąłek nad wałki - i jeszcze w komisji siedzi!
Nie umie grac na cegle a w Rg dochodzi daleko - tak jak denko - 2 wałkarze powiedzccie jak tak wszędzie wałki widzicie.
NAwet sie podłozył zjakimś emerytem u sibie!

Wałkarz?

Nic z tych - przeciez przed meczem otwarcie mówił że nic go ten turniewj nie interesuje - czysta postawa.

A Denko o ile go znam - a nam długo CHCIAŁ WYGRAĆ TEN TURNIEJ.
Ale kontuzja - a niedługo US OPEN - ten ziemniak pewnie zrobi wałka i dojdzie do 3-4 rundy - wałek powiedzcie jak tak wszędzie wałki widzicie.

Bo co tam jakies oziołpen (ozi się skończył na killem all - reszta to komercha)

Zejdzcie na ziemie - taki jest tenis to nie wałki, to jest 1 na 1 - jeden krzywo pierdnie, a już drugiemu 4 punktzy z rzędu i po gemie a czasem meczu nawet.

O albo drugiemu majty do dupska włażą (sam się z niego śmieję już tyle czasu a wczoraj miąłem podobne tez jakoś tam lazły hehehe) - spoko tekt komentatora na sportklubie - coś mu te majty przeszkadzają chyba nowy model, jakies jedszcze niedopasowane - widać nadala dużo ogląda ale komentuje i jest git.

A te obroty na bf?
Skąd sie biorą- masa ludzi kontruje, czasem nawet kilkukrotnie i obroty rosną - pamiętajćie że to są OBROTY, qrwa ludzie ktoś pierdyknie 10000 eur po 1,05 i ma zysku 500 eur i tak setki ludzi i patrz jaki obrót - bo faworyt wygrywa to ludzie łają po niskich kursach.

Jak grają 2 równorzędni nikt nie przyłoży po takim kursie więkzej kasy bo zaraz może być właśnie wygrany kurs 300 u kogoś.

I tyle jak napisałem kiedyś jak ten sucz włoski się znów podłoży to jak pasuję i tak robię , nawet nie patrze na mecze a wyniki z rana przy kawie se oglądam.

Nawet spoko - pomaga psychicznie.

No i dzisijeszy wynik skłonił mnie do pewnych przemyśleń.

Nie można krzywdzić denki bo jest mistrzem wszytkich mistrzów ale uwierzcie mi - ten mecz był czysty na 95% jak każdy zresztą bo więcej niż 5% fixów nie ma.


od tego się zaczęło
więc uznajmy raz na na zawsze,że tenis jest czysty i temat zamknijmy bo jest zbędny.

Do góry
#3298736 - 29/07/2009 06:14 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AGASSI]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
A poniekąd z tym "trollem" się właśnie zrównałeś, bo dyskusja taka sama jak z nim.

Nie cytuję dokładnie, to tylko nakreślenie metody konwersacji

Użytkownik 1 - Ale wał Roitman z 0-5 na 7-5
Użytkownik 2 - A co to za wał? Nic wielkiego.
Użytkownik 1 - No wał.
Użytkownik 3 - Wszędzie widzicie ustawki
Użytkownik 1 - Tak, tak. Myślcie sobie dalej, że sport jest czysty

Zajebiste odniesienie do tego konkretnego meczu. Tylko ludzie o małym rozumku (żebym nie został posądzony o brak kultury) i frustraci kwiczą w takich sytuacjach lub po prostu ludzie nie mający pojęcia o tym, co mówią. Nie wspominając już o sytuacjach, gdy faworyt @1.10 jest przełamany w pierwszym gemie, jest rugany od wałkarzy, a wygrywa 6/2 6/3.
Dawidienko też ciągle sprzedaje. Jak przegrywa 0-30 w gemie, to jest ewidentny znak, że coś przyhandlował.

Do góry
#3298752 - 29/07/2009 06:18 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: mgr]
kowalwls Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 1147
Skąd: Liverpool
Zadajcie sobie takie pytanie czy jakbyście byli zwodowacami grającymi w tenisa, czy w waszych głowach pojawiłby się pomysł ustawiania meczów?

Do góry
#3298908 - 29/07/2009 06:58 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: kowalwls]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Agassi koledzy chcą Ci jedynie uświadomić, że szukasz wałków tam gdzie ich nie ma i takie zmiany wyniku to prawie normalka i zdarza się nawet w meczach Nadala z Federerem.

To że w trakcie sezonu jest kilkanaście jawnie "sprzedanych" spotkań to raczej nikt nie wątpi. Przez "sprzedane" rozumiem takie, gdzie wynik jest znany jeszcze przed początkiem meczu.

Np. w tym tygodniu był mecz Cipolla-Hernych, gdzie kursy na tego drugiego poleciały przed meczem z @1,8 do @1,1 na Betfair, a prawie wszystkie buki zdjęły go z oferty. Cipolla ostatecznie ugrał jednego gema, a usprawiedliwił się kontuzją nadgarstka.

Tylko, że to nie jest tak, że na jakiś mecz z udziałem dwóch ogórków idzie gruba kasa i nie ma żadnej widocznej reakcji na rynku.

Do góry
#3304063 - 31/07/2009 06:59 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Goget]
Drizzd91 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2007
Postów: 15704
Skąd: Poland
Po dzisiejszym meczu Ferrera nie wiem co o tym myśleć: stan 2:2, Ferrer wygrywa swoje podanie do 0, kolejny gem Ferrer przełamuje Massu do 0, wynik 4:2 w decydującym secie, co się pózniej dzieje ??? Ferrer zapomina jak sie gra w tenisa i przegrywa 4 gemy z rzędu z Massu laugh laugh

Do góry
Strona 18 z 28 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 27 28 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei), 3770 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582401 Postów

Najwięcej online: 4136 @ Wczoraj o 20:01