Strona 2 z 28 < 1 2 3 4 ... 27 28 >
Opcje tematu
#1457748 - 03/08/2007 21:51 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: tomo]
minotauro Offline
enthusiast

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 219
Originally Posted By: tomo
Originally Posted By: Rob Roy
...Po prostu BF za dużo na tym meczu mógł stracić...


Jest dokładnie na odwrót - im większy obrót na danym rynku tym Betfair bardziej zarobiony.


Też uważam, że Betfair zachował się bardzo niefair, takich fixów byo już setki, takich spotkań gdzie obroty na BF były kosmiczne było setki, takich spotkań gdzie zawodnik wysoko prowadząc wciąż był na rynku dogiem bło już setki i co nagle po tylu latach coś się Betfair nie spodobało i postanowili zrobić zwroty za fixa...?

Oj bardzo stracili w moich oczach...


Ja się za to wcale Betfair nie dziwie... Wałki były i będą to oczywiste... Ale kuźwa jeśli zawodnik 4 na świecie wygrywa 1 set i kursy na niego wynoszą 10 to trzeba być niepełnosprytnym, żeby nie widzieć, że to już jest bezczelne wałkowanie... Oni poprostu nie chcą, żeby ich firma była wykorzystywana do takich zagrań gdzie już każdy głupi widzi kto macza w tym ręce i im się naprawdę kompletnie nie dziwię bo takie coś obniża ich reputację i zaufanie do nich... Zresztą czy Wy nie widzicie, przecież Davydenko już chyba 3 taki turniej tak przegrywa tego lata. Wygrywa 1 seta aby podciągnąć kursy a potem przegrywa albo jak w tym wypadku krecz... Tylko, że tym razem to już nie było wcześniej jak z Monfilisem, że w sumie niewiele osób wiedziało, ale teraz to nawet były tematy na forum betfair na temat tego jak ten wałek się skończy. Także nie dziwcie się, że Betfair już się wkurzył na to... A swoją drogą jak tępy jest ten rusek przecież już to było aż żałosne to co zrobił i jeszcze nie pomyślał, że ktoś to może w końcu zauważyć, że kolejny raz sytuacja jest taka sama.. Chytry dwa razy traci

Do góry
Bonus: Unibet
#1457788 - 03/08/2007 21:57 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: minotauro]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Ale takiego bezczelnego wałkowania historia bukmacherki i historia Betfair zna dziesiątki przypadków... dlaczego nadle nie z gruchy ni z pietruchy Betfair postanowił sobie nie rozliczyć takiego wała choć do tej pory zawsze takie spotkania rozliczał normalnie?

Do góry
#1457793 - 03/08/2007 21:59 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: tomo]
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
Wszytsko jest dla ludzi i ludzie ludziom, pamiętajcie.

I pamiętajcie - NE TYLKO OBRÓT DECYDUJE o zarobku dla BF i kto się ze mną nie zgadza niech stanie w uczciwym pojedynku za uczciwą kasę i wytłumaczę co i jak.

Kfoś chętny? Wiedza kosztuje ale nie mówimy o dużych pieniądzach.

Tym bardziej że cała sprawę wytłumaczę PUBLICZNIE, chcę tylko znależć chętnego i pewnego siebie przeciwnika.

Do góry
#1457802 - 03/08/2007 22:01 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Motopompa]
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
Zeżarło początek posta:

NIKT NIKOMU nie kazał grać denki po 10 , jeżeli widzisz wałek trza było grać vassalo i tyle. Nawet po 1,3 to 30% jakoś nie słyszę tych co tak zrobili, ale wałek widzą wszyscy.

TERAZ DO KOŃCA ZAWSZE BĘDE SIE BAŁ ŻE MI BF ANULUJE ZAKŁAD.

Dlatego u mnie stracili i to wiele set dograny i finito.

Regulamin REGULAMIN!!!!

Do góry
#1457806 - 03/08/2007 22:01 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: tomo]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: tomo
Ale takiego bezczelnego wałkowania historia bukmacherki i historia Betfair zna dziesiątki przypadków... dlaczego nadle nie z gruchy ni z pietruchy Betfair postanowił sobie nie rozliczyć takiego wała choć do tej pory zawsze takie spotkania rozliczał normalnie?
Bo kiedyś trzeba powiedzieć stop. To było już zbyt ordynarne.

Do góry
#1457826 - 03/08/2007 22:07 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: z o ® r o]
minotauro Offline
enthusiast

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 219
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: tomo
Ale takiego bezczelnego wałkowania historia bukmacherki i historia Betfair zna dziesiątki przypadków... dlaczego nadle nie z gruchy ni z pietruchy Betfair postanowił sobie nie rozliczyć takiego wała choć do tej pory zawsze takie spotkania rozliczał normalnie?
Bo kiedyś trzeba powiedzieć stop. To było już zbyt ordynarne.


Właśnie o tym mówię wcześniej o tym nie wiedziało o tym dużo osób i nie było to tak widoczne... I jak były wałki to były tylko podejrzenia, że najprawdopodobniej tak było. A tu mieliśmy do czynienia ze 100% fixem (kto uważa, że nie było tam przekrętu to wybaczcie ale chyba nie ma o czym dyskutować). Teraz włodarze Betfair doszli do wniosku, że to już jest przesada i chcą chociaż ukrócić ten proceder. A tak dużego wałka to jeszcze nie było (pod względem pewności przed meczem)

Do góry
#1457838 - 03/08/2007 22:10 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: minotauro]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
To wytłumaczcie mi.proszę, dlaczego Betfair bez mrugnięcia okiem rozliczył dzisiejszy mecz Vasallo - Montanes?

Taki sam wał jak wczoraj u Denki...

Do góry
#1457843 - 03/08/2007 22:11 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: minotauro]
Rob Roy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 316
Motopompa - naprawdę wiem jak gram, a także o zasadach dotyczących kreczu. Jeżeli miałbym wyciągnąć wnioski, w taki sposób jak mi radzisz, dzięki, to w związku z powyższym zachowaniem BF, jedyna opcja to zakończenie grania.

Tomo - doskonale wiem o obrocie, chodzi mi o coś innego.

Minotauro - sam piszesz wałki, były i będą, i się nie dziwisz BF ? Dla mnie jest to, jeszcze raz napiszę, ewidentne przegięcie. Przyjmując Twój tok myślenia, muszę odpowiedzieć, że nie mogą się bawić w zbawców świata. Jednak moim zdaniem im chodzi o co innego.

Jest tak, jak napisał Wilczek, utrata wiarygodności i kompromitacja.

Do góry
#1457850 - 03/08/2007 22:13 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: tomo]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: tomo
To wytłumaczcie mi.proszę, dlaczego Betfair bez mrugnięcia okiem rozliczył dzisiejszy mecz Vasallo - Montanes?

Taki sam wał jak wczoraj u Denki...
Nie mam pojęcia. To ewidentny brak konsekwencji. Myślę, że mają już dziesiątki maili w tej sprawie i jakaś szansa, że cofną tę decyzję jest.

Do góry
#1457856 - 03/08/2007 22:15 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Rob Roy]
Túlio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2004
Postów: 2373
Dokladnie tak jak pisze tomo, takich spotkan bylo troche(np. Andreev-Volandri z przed tygodni) i kazdy z nich byl rozliczony.
Dziwne zachowanie BF...

Do góry
#1457857 - 03/08/2007 22:15 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Rob Roy]
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
Originally Posted By: Rob Roy
Motopompa - naprawdę wiem jak gram, a także o zasadach dotyczących kreczu. Jeżeli miałbym wyciągnąć wnioski, w taki sposób jak mi radzisz, dzięki, to w związku z powyższym zachowaniem BF, jedyna opcja to zakończenie grania.


Jeżeli nie to pozostaje druga opcja - zakończenie grania z powodu przegrania całęj kasy, niestty, tak jest prawda.



Tomo - doskonale wiem o obrocie, chodzi mi o coś innego.


Właśnie że nie!!!!!!!
Wcale obrót nie decyduje, np mecz denki był średni dla bf, bywały lepsze.



Do góry
#1457868 - 03/08/2007 22:17 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Rob Roy]
ubbe Offline
member

Meldunek: 24/06/2007
Postów: 171
Wydaje mi się, że Betfair od dłuższego czasu zamierzał ukrucić podobne praktyki, gdyż bez dwóch zdań, narusza to wizerunek firmy, a 'gwoździem do trumny' okazało się spotkanie Davydenki.

Do góry
#1457882 - 03/08/2007 22:21 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Motopompa]
Rob Roy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 316
Motopompa dobrze się czujesz, Twoje posty zalatują ignorancją.

Do góry
#1457884 - 03/08/2007 22:22 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: ubbe]
vicek Offline
addict

Meldunek: 04/03/2003
Postów: 567
Skąd: Kielce
Originally Posted By: ubbe
Wydaje mi się, że Betfair od dłuższego czasu zamierzał ukrucić podobne praktyki, gdyż bez dwóch zdań, narusza to wizerunek firmy, a 'gwoździem do trumny' okazało się spotkanie Davydenki.


Dobrze...w takim razie dlaczego dziś w bardzo podobnym przypadku gdy kursy na Vasallo przy wyniku 6-2 4-1 wynosiły 1.85 betfair natychmiast po zakończeniu meczu (6-2 4-6 2-6) rozliczył wszystkie zakłady ?

Do góry
#1457886 - 03/08/2007 22:23 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: maly.gh]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: maly.gh
od władz ATP ZOSTAŁ UKARANY grzywnną i chyba nie dostał kasy za dojście do tej fazy turnieju
I właśnie dlatego te kliki czują się już tak bezkarne, że na oczach całego świata wyprowadzają miliony z betfair. Karą za coś takiego, jeśli zostało udowodnione, powinna moim zdaniem być przynajmniej dwuletnia dyskwalifikacja zawodnika a nie jakieś groszowe grzywny.

Do góry
#1457942 - 03/08/2007 22:41 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: ubbe]
Rob Roy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 316
Originally Posted By: ubbe
Wydaje mi się, że Betfair od dłuższego czasu zamierzał ukrucić podobne praktyki, gdyż bez dwóch zdań, narusza to wizerunek firmy, a 'gwoździem do trumny' okazało się spotkanie Davydenki.

Nie mogę się z Tobą zgodzić, że BF zrobił zwrot mając na uwadze, przede wszystkim normalnych graczy i swój wizerunek.

Do góry
#1457953 - 03/08/2007 22:43 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Rob Roy]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: Rob Roy
Originally Posted By: ubbe
Wydaje mi się, że Betfair od dłuższego czasu zamierzał ukrucić podobne praktyki, gdyż bez dwóch zdań, narusza to wizerunek firmy, a 'gwoździem do trumny' okazało się spotkanie Davydenki.

Nie mogę się z Tobą zgodzić, że BF zrobił zwrot mając na uwadze, przede wszystkim normalnych graczy i swój wizerunek.
Raczej pogroził mafii palcem, a mafia śmiejąc się mu w twarz robi natychmiast identyczny numer.

Do góry
#1457957 - 03/08/2007 22:44 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: vicek]
ubbe Offline
member

Meldunek: 24/06/2007
Postów: 171
Originally Posted By: vicek
Originally Posted By: ubbe
Wydaje mi się, że Betfair od dłuższego czasu zamierzał ukrucić podobne praktyki, gdyż bez dwóch zdań, narusza to wizerunek firmy, a 'gwoździem do trumny' okazało się spotkanie Davydenki.


Dobrze...w takim razie dlaczego dziś w bardzo podobnym przypadku gdy kursy na Vasallo przy wyniku 6-2 4-1 wynosiły 1.85 betfair natychmiast po zakończeniu meczu (6-2 4-6 2-6) rozliczył wszystkie zakłady ?


Zgadzam się. Widać brak konsekwecji w działaniu. Wczorajsza decyzja o anulowaniu zakładów w meczu Davydenki, podejrzewam, że spotkała się z dużą falą krytki na całym świecie (widać to po postach chociażby na forum mecz.pl) Być może ludzie odpowiedzialni za Betfair, sami się w tym wszystkim pogubili.
Nie mniej, popieram próbę walczenia Betfair z podobnymi patologiami, gdyż stawia to firmę w niekorzystnym świetle i traci w ten sposób na wiarygodności w oczach klientów.

Do góry
#1457972 - 03/08/2007 22:51 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: z o ® r o]
Rob Roy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 316
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: maly.gh
od władz ATP ZOSTAŁ UKARANY grzywnną i chyba nie dostał kasy za dojście do tej fazy turnieju
I właśnie dlatego te kliki czują się już tak bezkarne, że na oczach całego świata wyprowadzają miliony z betfair. Karą za coś takiego, jeśli zostało udowodnione, powinna moim zdaniem być przynajmniej dwuletnia dyskwalifikacja zawodnika a nie jakieś groszowe grzywny.

Niestety, tu także nie podzielam Twojego zdania, większe kary nic nie dadzą. Tu ciężko mówić o udowodnieniu czegokolwiek.

Zresztą, nie widzę nic złego w tym, że zawodnik mówi o turnieju w taki sposób. Są dla niego turniej ważniejsze i mniej ważne. Normalna sprawa.

Do góry
#1457988 - 03/08/2007 22:56 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: ubbe]
Rob Roy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 316
Originally Posted By: ubbe
Originally Posted By: vicek
Originally Posted By: ubbe
Wydaje mi się, że Betfair od dłuższego czasu zamierzał ukrucić podobne praktyki, gdyż bez dwóch zdań, narusza to wizerunek firmy, a 'gwoździem do trumny' okazało się spotkanie Davydenki.


Dobrze...w takim razie dlaczego dziś w bardzo podobnym przypadku gdy kursy na Vasallo przy wyniku 6-2 4-1 wynosiły 1.85 betfair natychmiast po zakończeniu meczu (6-2 4-6 2-6) rozliczył wszystkie zakłady ?


Zgadzam się. Widać brak konsekwecji w działaniu. Wczorajsza decyzja o anulowaniu zakładów w meczu Davydenki, podejrzewam, że spotkała się z dużą falą krytki na całym świecie (widać to po postach chociażby na forum mecz.pl) Być może ludzie odpowiedzialni za Betfair, sami się w tym wszystkim pogubili.
Nie mniej, popieram próbę walczenia Betfair z podobnymi patologiami, gdyż stawia to firmę w niekorzystnym świetle i traci w ten sposób na wiarygodności w oczach klientów.

W jaki sposób wyobrażasz sobie taką walkę ? Zwroty o bliżej nieokreślonych zasadach, w meczach gdzie niżej notowany zawodnik wygrywa z wyżej notowanym.

Do góry
Strona 2 z 28 < 1 2 3 4 ... 27 28 >




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3242 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581602 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49