Strona 1 z 28 1 2 3 ... 27 28 >
Opcje tematu
#1457186 - 03/08/2007 20:04 Czy tenisista się zawiesza i co na to BF.
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
Takie coś dziś przeczytałem i jest to temat do dalszych rozważań wydaje mi się.

- w tym momencie na live był kurs ponad 300 na koubka, policz sobie ile można b yło zarobić..

oraz

- HA HA , PROWADZIł 5-1 i 40-0 5 mp i się zaciął....



Z tym zacięciem zawodnika to po obejrzeniu kilkuset z wiekszym "zacięciem" i można zorientować się co to. (podobno bo tak naprawde to wciąz niewjaśniona legenda)

A co do kursu 300 to można było zarobić ale jak na warunki "domowe" że tak powiem w c iul pieniedzy ale zauważcie że po tym kursie nie leżała góra kasy bo nikt normalny takiego kursu nie wystawia nawet przy takim wyniku - moża taki kurs wystawić (CHOĆ MOIM ZDANIEM TO NIEOPŁACALNE) gdy zawodnik przegrywa z widoczną kontuzją, np. A le pytanie poco? dla mnie gdy gram czasem zysk-strata na poziomie kukunastu eur to jest ruch który wynika zx mikroruchów kursów w ciągu nawet tych 5 sek legendarnych.

I dlatego nie patrze na takie rzeczy, ważne żeby być pod koniec dnia na plus.

Dlatego tez leżała tam malutka kupeczka wystawiona przez jakiegoś ubakanego gościa. Myślisz że dla mafii wygranie tych kulkuset nawet euro to jest coś z czym warto ich nawet kojarzyć?

No i dla ruskiej mafii hehehe śmieszna sprawa.

Taki jest tenis i tyle.

A wałek to był volandri i to nie pierwszy raz zresztą on.
I tu chodziło o kaśę powiedzmy równej temu co kolo beirze za półfinał tego turnieju + 2 tyle na bf powiedzmy.

I JEMU się to opłaca, ale podejrzewam że ruskiej mafii też nie hihihi...

Niech ktoś idzie zobaczyć żywego nadzianego ruska w akcjii a potem pomyśłi co jest dla takiego OPŁACALNE.


Ale wałki są.

Np Ljuba - wąłek nad wałki - i jeszcze w komisji siedzi!
Nie umie grac na cegle a w Rg dochodzi daleko - tak jak denko - 2 wałkarze powiedzccie jak tak wszędzie wałki widzicie.
NAwet sie podłozył zjakimś emerytem u sibie!

Wałkarz?

Nic z tych - przeciez przed meczem otwarcie mówił że nic go ten turniewj nie interesuje - czysta postawa.

A Denko o ile go znam - a nam długo CHCIAŁ WYGRAĆ TEN TURNIEJ.
Ale kontuzja - a niedługo US OPEN - ten ziemniak pewnie zrobi wałka i dojdzie do 3-4 rundy - wałek powiedzcie jak tak wszędzie wałki widzicie.

Bo co tam jakies oziołpen (ozi się skończył na killem all - reszta to komercha)

Zejdzcie na ziemie - taki jest tenis to nie wałki, to jest 1 na 1 - jeden krzywo pierdnie, a już drugiemu 4 punktzy z rzędu i po gemie a czasem meczu nawet.

O albo drugiemu majty do dupska włażą (sam się z niego śmieję już tyle czasu a wczoraj miąłem podobne tez jakoś tam lazły hehehe) - spoko tekt komentatora na sportklubie - coś mu te majty przeszkadzają chyba nowy model, jakies jedszcze niedopasowane - widać nadala dużo ogląda ale komentuje i jest git.

A te obroty na bf?
Skąd sie biorą- masa ludzi kontruje, czasem nawet kilkukrotnie i obroty rosną - pamiętajćie że to są OBROTY, qrwa ludzie ktoś pierdyknie 10000 eur po 1,05 i ma zysku 500 eur i tak setki ludzi i patrz jaki obrót - bo faworyt wygrywa to ludzie łają po niskich kursach.

Jak grają 2 równorzędni nikt nie przyłoży po takim kursie więkzej kasy bo zaraz może być właśnie wygrany kurs 300 u kogoś.

I tyle jak napisałem kiedyś jak ten sucz włoski się znów podłoży to jak pasuję i tak robię , nawet nie patrze na mecze a wyniki z rana przy kawie se oglądam.

Nawet spoko - pomaga psychicznie.

No i dzisijeszy wynik skłonił mnie do pewnych przemyśleń.

Nie można krzywdzić denki bo jest mistrzem wszytkich mistrzów ale uwierzcie mi - ten mecz był czysty na 95% jak każdy zresztą bo więcej niż 5% fixów nie ma.

Do góry
Bonus: Unibet
#1457224 - 03/08/2007 20:16 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Motopompa]
Rob Roy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 316

Do góry
#1457250 - 03/08/2007 20:19 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Motopompa]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Jeśli uważasz,że Betfair zawiesił rozliczenie tego meczu z powodu zbyt dużych na nim obrotów to brzmi jak dowcip i to śmieszny......zakładając,że masz racje co do owych 95% czystosci tego meczu to i tak nic nie usprawiedliwia postawy Denki,który jak sam mówił już od poniedziałku miał kłopoty ze zdrowiem a nagle jak grom z jasnego nieba w momencie gdy grał świetnie i wygrał seta i wszyscy spodziewali się łatego zwycięstwa on "łapie" kontuzje stopy,puszcza mecz a w wywiadzie po meczu mówi,że musi skoncentrować się na ważniejszych turniejach niż sopocki........innymi słowy skoro już od poniedziałku był niezdrów to po prostu powinien nie grać z Vassallo w ogóle i nie było by tego tematu i dochodzenia w ATP tylko komentarze typu :kiepska forma i znowu kontuzja.

Do góry
#1457342 - 03/08/2007 20:30 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AGASSI]
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
Dlatego właśnie chyba nie myślisz że specjalnie mu zależało na takim szumie.

NAgła kontuzja i tyle może nie nagła ale POWIĘKSZAJĄCA \:\)

Do góry
#1457365 - 03/08/2007 20:33 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Motopompa]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Cały czas zakładamy,że to był czysty mecz.........czyli Denko to idiota bo gra z kontuzją ryzykując większą tylko dlaczego nie pomyślał o tym przed meczem tylko w trakcie.........???

Do góry
#1457446 - 03/08/2007 20:41 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Motopompa]
Rob Roy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 316
W każdym razie Betfair, zrobił zwroty za ten mecz. Dla mnie to jest ewidentne przegięcie. Robiąc to, moim zdaniem, stracił zaufanie wielu obstawiających. Teraz nie można być pewnym obstawiając, czy aby nie będzie zwrotu.

Ja akurat grałem na porażkę Denki w Sopocie, i jestem dzięki temu dużo w plecy. Jeżeli takie rzeczy będą się powtarzać, nie widzę sensu dalszego grania w Betfair.

Do góry
#1457507 - 03/08/2007 20:51 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Rob Roy]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Ja akurat nienawidzę kreczy więc by sie tym nigdy nie przejmować gram tenis na win tylo u buka,który ma zwrot za krecz i wg mnie to jest uczciwe.

Do góry
#1457517 - 03/08/2007 20:53 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Rob Roy]
mankiet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2001
Postów: 3015
Skąd: ROGOW MIASTO BOGOW
ciekawe co zrobia dzis z meczem montanesa z vassallo..dokladnie taki sam fix vassallo proawadzi 6:2 4:2 a kursy na niego 2 !!!

Do góry
#1457523 - 03/08/2007 20:53 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Rob Roy]
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
Czy na pewno zwroty? Jeżeli tak to przegięli - powinni być NIEZALEŻNI przeciez to ktoś wystawił taki kurs i może wiedział o wałku w drugą strone? Jego sprawa mógł nie wystawiać.

A bf ni eopowinno robić zwrotów bo 1 set został dograny i tyle - jeżeli tenieisita w turnieju gra dalej i nie został wykluczony to bf nie powinno się mieszać. A ty jak grasz na porażkę denki to w expecie jedynie itp oneball - jak mogłeś tak grać nie patrząc na krecz?

Sprawdz czy jednak nie masz tego zakładu dalej w otwartych - miął podobnie w meczu almagro.

Do góry
#1457539 - 03/08/2007 20:56 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Motopompa]
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
Kursy na vas koło 2 bo LUDZIE wszędzie widza wałki. Przecież to ci sami ludzie wystawiają którzy potem kupują, ich sprawa - boisz się wałka - nie wystawiasz,nie kupujesz kursu i tyle.

Gdyby buk taki kurs wystawił - byłoby to przegięcie.

Do góry
#1457548 - 03/08/2007 20:58 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Rob Roy]
maly.gh Offline
enthusiast

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 364
w 2006 w sydney poprzedzający AO denko też skreczował ( niepamiętam z kim) w SF lub QF A NA KONFERENCJI pomeczowejna pytania dziennikarzy powątpiewających w jego kontuzje stwierdził ze jego takie podrzędne turnieje nieinteresują. od władz ATP ZOSTAŁ UKARANY grzywnną i chyba nie dostał kasy za dojście do tej fazy turnieju

Do góry
#1457554 - 03/08/2007 20:59 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Motopompa]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: Motopompa
Kursy na vas koło 2 bo LUDZIE wszędzie widza wałki. Przecież to ci sami ludzie wystawiają którzy potem kupują, ich sprawa - boisz się wałka - nie wystawiasz,nie kupujesz kursu i tyle.

Gdyby buk taki kurs wystawił - byłoby to przegięcie.
jesteś jednym z nielicznych,którzy to rozumieją.......oczywiście,że masz racje ludzie robią sobie na takich meczach all green a Ci co postawili przed meczem i nigdzie nie kontrują mają pecha i klną.

Do góry
#1457561 - 03/08/2007 21:01 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AGASSI]
maly.gh Offline
enthusiast

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 364
ps. to było w 2007
Paul-Henri Mathieu (FRA) d. (2)Nikolay Davydenko (RUS) 6-4 ret.
w AO doszedł do QF,

Do góry
#1457592 - 03/08/2007 21:08 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Motopompa]
Rob Roy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 316
Gram na porażkę, na live, niestety Expekt nie oferuje takiego jak Betfair, więc gra tam jest wykluczona.

Zwrot zrobiony na 100%.

Po prostu BF za dużo na tym meczu mógł stracić, takie mecze to początek końca tej giełdy w takiej formie. Jednak zachowanie BF żałosne, jeżeli nie są w stanie rozliczyć tego co wystawiają, to niech sobie darują. Ciekawe dlaczego nie zajmą się swoim pokerem, jeżeli to takie nieuczciwe ze strony zawodników, ktoś tu nie gra fair.

Do góry
#1457635 - 03/08/2007 21:18 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Rob Roy]
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
trochę cie nie rozumiem jeżeli grasz na porażkę to chyba powinieneś grąc przed meczem , chyba że wyczuwasz tą porażkę po paru piłkach.

O ile rozumiem to progresja na porażke - tym bardziej przed meczem, zresztą przeciez przegrał i to powinno dac ci do myślenia, bo porażka przyszła a kasy nie ma.

Ja przegrałem w życiu bardzo dużo ale każda porażka jest u mnie analizowana i badam jej PRZYCZYNE a nie konkretny mecz. Wtopiłem na denko kiedyś na live kupę szmalu, a ta dupa się nie pozbierała choć próbowała i też krecz - przed nim ozi NAPRAWDE NIE MA CO RYZYKOWAĆ KONTUZJI.

Wtedy przed ao denko zachował się fatalnie i dlatego został ukarany, giełda i BF nie ma w tym nic do rzeczy powinni bezwaruynkowo rozliczać i ten tak jak poprzedni mecz.

3 mln na robredo - gdyby kubot nie nawiązał walki byłoby jeszcze więcej bo ludzi grali by roba po 1,05 za tysiące tysięcy eur.
O ile ktoś by tyle wystawił - i tu widac potegę bf - bo buk ci wystawi 1,01 albo zawiesi mecz i tyle.

Do góry
#1457658 - 03/08/2007 21:24 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Rob Roy]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: Rob Roy
Gram na porażkę, na live, niestety Expekt nie oferuje takiego jak Betfair, więc gra tam jest wykluczona.

Zwrot zrobiony na 100%.

Po prostu BF za dużo na tym meczu mógł stracić, takie mecze to początek końca tej giełdy w takiej formie. Jednak zachowanie BF żałosne, jeżeli nie są w stanie rozliczyć tego co wystawiają, to niech sobie darują. Ciekawe dlaczego nie zajmą się swoim pokerem, jeżeli to takie nieuczciwe ze strony zawodników, ktoś tu nie gra fair.
.....a niby dlaczego BF miałby starcić na tym meczu skoro zarabia na prowizji z zakładów czyli generalnie im większy obrót tym BF wiecej zarobi......a tak na marginesie jeśli postawiłbyś z 100.000 euro po ładnym kursie na Denke przed meczem ti inaczej byś mówił.

Do góry
#1457681 - 03/08/2007 21:33 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AGASSI]
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
Nie tylko obrót decyduje o tym ile zarabia BF, nie tylko.

Pomyśl........

Do góry
#1457683 - 03/08/2007 21:33 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AGASSI]
wilczek Offline
old hand

Meldunek: 09/03/2007
Postów: 758
Skąd: kraków
a ja myslem ze obstawiam na wlasne ryzyko
regula ukonczonego pierwszego seta jest jasna i znana wszystkim
ten co gra na bf musi brac pod uwage mozliwosc kontuzji zawodnika, a takze jego motywacje w podejsciu do meczu
teraz sie okazuje ze mozna sie poskarzyc ze peffka nie weszla i ci pieniazki zwroca i lezki obetra
kompromitacja \:\(

Do góry
#1457709 - 03/08/2007 21:41 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Rob Roy]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: Rob Roy
...Po prostu BF za dużo na tym meczu mógł stracić...


Jest dokładnie na odwrót - im większy obrót na danym rynku tym Betfair bardziej zarobiony.


Też uważam, że Betfair zachował się bardzo niefair, takich fixów byo już setki, takich spotkań gdzie obroty na BF były kosmiczne było setki, takich spotkań gdzie zawodnik wysoko prowadząc wciąż był na rynku dogiem bło już setki i co nagle po tylu latach coś się Betfair nie spodobało i postanowili zrobić zwroty za fixa...?

Oj bardzo stracili w moich oczach...

Do góry
#1457719 - 03/08/2007 21:43 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: tomo]
wilczek Offline
old hand

Meldunek: 09/03/2007
Postów: 758
Skąd: kraków
pewnie rob roy ma na mysli ze ruscy wydrenowali kieszenie uczciwych graczy i wyplaca te piniadze z bf

Do góry
Strona 1 z 28 1 2 3 ... 27 28 >




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (alfa), 1538 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581246 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49