Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1458965 - 04/08/2007 04:32 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Virapl]
ola_betrueQQ Offline
addict

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 436
Skąd: Elbląg
Originally Posted By: Virapl
Marketing ma na celu przyciągnięcie graczy, którzy zotawią chociaż ślad po sobie w postaci kilku rozegranych turniejów, kilkudziesięciu rozdań, a nie jedynie grę we freerollach i wypłaty uciułanych wygranych.
Potem można popatrzeć w statystyki i tam widać wszystko jak na dłoni - widzą grupę graczy: "Polska" Wielu graczy którzy nie grają niczego na pieniądze, a sukcesywnie wypłacają nam drobne, którymi mamy przyciągać KLIENTÓW(ludzie grający tylko we freerollach nie są klientami w ich rozumieniu, zresztą bardzo słusznie; gdyż nie generują żadnych zysków, a jedynie utrudniają pracę marketingowcom). Pada w takim pokerroomie pytanie: co z nimi zrobimy? Oczywiście utrudnimy życie im wszystkim, blokując dostęp do promocji. To samo ma się z darmowymi premiami na grę - 50$ gratis, poszło dobrze; warunki wyrobione; reakcja? najczęściej taki gracz wypłaca cały swój bankroll i już nigdy tam nie wraca ;-) A przecież można to było mnożyć dalej... jest to z korzyścią zarówno dla gracza, jak i pokerroomu.
Logan -> owszem, freerolle są doskonałą promocją pokera dla osób które wcześniej nie grały i zgadzam się z tym w 100%, ale nie może też być tak, iż ktoś gra we freerollach przez rok albo dwa i regularnie tylko wypłaca ugrane bezpośrednio w tych turniejach pieniądze. To najzwyczajniejsi wyłudzacze!
Czy ktokolwiek jest w stanie zrozumieć mój tok myślenia? To przecież nie dla mnie mają być te promocje 10-50$ za darmo, owszem - miło z nich skorzystać; ale napewno początkującym graczom zależy na nich bardziej niż komuś z w miare stabilnym bankrollem (w moim przypadku dochodzi gra czysto hazardowa w inne gry, więc aż tak różowo nie jest ;-) ) Sami sobie zakopujecie drogę do promocji, nie próbując nawet stwarzać pozorów osób zainteresowanych czymś innym niż grą za darmo, przy okazji stracą w niedalekiej przyszłości również wasi następcy.


oopalona i mielone: jesli postepujesz tak jak piszesz wyzej to bez obrazy, ale dajesz sie dymac na kazdym kroku, stworzyles sobie jakas chora polityke gry w pokera i wizje jak to powinno wygladac..ale jak widac nikomu jej tu nie narzucisz... graj z przyjemnoscia i wygrywaj hajs...a pokerroomy o swoje dochody same zadbaja.

Pozdrawiamy \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1458966 - 04/08/2007 04:33 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: MATTAT]
piana Offline
kierownik zamieszania

Meldunek: 20/09/2002
Postów: 10617
Skąd: się wziął?
te viracha wez idz zobacz czy kolarze nie jada \:D

Do góry
#1458988 - 04/08/2007 04:40 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: piana]
MATTAT Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2006
Postów: 2444
Skąd: w trasie
\:D \:D

Do góry
#1459007 - 04/08/2007 04:42 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: MATTAT]
MATTAT Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2006
Postów: 2444
Skąd: w trasie
wygrałem gram niechce to nie gram. zagram pozniej !

ot. lubie pograc omaha 0.50/1 & 1/2

Do góry
#1459079 - 04/08/2007 05:04 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: MATTAT]
Virapl Offline
veteran

Meldunek: 23/05/2006
Postów: 1404
Skąd: odzyskałem login: Vira, wszelk...
Pokerroomy zadbają o swoje dochody, podobnie jak to zrobiły jakiś czas temu TE SAME FIRMY w przypadku kasyn.
Jak się to skończyło, to pamiętacie; a jeżeli NIE PAMIĘTACIE, to nie zabierajcie głosu w dyskusji.
A Ciebie piana widocznie gryzie sumienie, gdyż sam zapewne wypłacasz każde wyciułane 50zł, żeby móc wypić z kolegami na ławce pod blokiem piwo i inne napoje opisane cyrylicą na akcyzie (po co przepłacać?) pozdr.

Do góry
#1459112 - 04/08/2007 05:14 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Virapl]
marcinos90 Offline
journeyman

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 62
Ty wogle przestalem czytac po jedej trzeciej tego glupiego tekstu ale chyba najwazniejszym faktem jest że on wygrał konsole!!! i tylko z jego dobrej woli pozwolil sobie zamienic nagrode na kase jagby nie chcial to co konsole by mu kazali obracac ?? śmieszne

Do góry
#1459169 - 04/08/2007 05:24 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Virapl]
piana Offline
kierownik zamieszania

Meldunek: 20/09/2002
Postów: 10617
Skąd: się wziął?
Originally Posted By: Virapl
Pokerroomy zadbają o swoje dochody, podobnie jak to zrobiły jakiś czas temu TE SAME FIRMY w przypadku kasyn.
Jak się to skończyło, to pamiętacie; a jeżeli NIE PAMIĘTACIE, to nie zabierajcie głosu w dyskusji.
A Ciebie piana widocznie gryzie sumienie, gdyż sam zapewne wypłacasz każde wyciułane 50zł, żeby móc wypić z kolegami na ławce pod blokiem piwo i inne napoje opisane cyrylicą na akcyzie (po co przepłacać?) pozdr.


skad mozesz wiedziec jak ja gram (i jakie piwo pije :D) ? nie za bardzo cie rozumiem, nie chce mi sie z toba dyskutowac, przejales stanowiska boga ze wiesz wszystko.. pa



Edited by Bzyku (04/08/2007 17:18)

Do góry
#1459209 - 04/08/2007 05:33 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Virapl]
MATTAT Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2006
Postów: 2444
Skąd: w trasie
Originally Posted By: Virapl
Pokerroomy zadbają o swoje dochody, podobnie jak to zrobiły jakiś czas temu TE SAME FIRMY w przypadku kasyn.
Jak się to skończyło, to pamiętacie; a jeżeli NIE PAMIĘTACIE, to nie zabierajcie głosu w dyskusji.
A Ciebie piana widocznie gryzie sumienie, gdyż sam zapewne wypłacasz każde wyciułane 50zł, żeby móc wypić z kolegami na ławce pod blokiem piwo i inne napoje opisane cyrylicą na akcyzie (po co przepłacać?) pozdr.

Do góry
#1459216 - 04/08/2007 05:34 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: MATTAT]
MATTAT Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2006
Postów: 2444
Skąd: w trasie
Originally Posted By: MATTAT
Originally Posted By: Virapl
Pokerroomy zadbają o swoje dochody, podobnie jak to zrobiły jakiś czas temu TE SAME FIRMY w przypadku kasyn.
Jak się to skończyło, to pamiętacie; a jeżeli NIE PAMIĘTACIE, to nie zabierajcie głosu w dyskusji.
A Ciebie piana widocznie gryzie sumienie, gdyż sam zapewne wypłacasz każde wyciułane 50zł, żeby móc wypić z kolegami na ławce pod blokiem piwo i inne napoje opisane cyrylicą na akcyzie (po co przepłacać?) pozdr.


heheheh dowciapny nie liczysz swoch przegranych chyba!!

Do góry
#1459222 - 04/08/2007 05:35 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: MATTAT]
MATTAT Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2006
Postów: 2444
Skąd: w trasie
Originally Posted By: MATTAT
Originally Posted By: MATTAT
Originally Posted By: Virapl
Pokerroomy zadbają o swoje dochody, podobnie jak to zrobiły jakiś czas temu TE SAME FIRMY w przypadku kasyn.
Jak się to skończyło, to pamiętacie; a jeżeli NIE PAMIĘTACIE, to nie zabierajcie głosu w dyskusji.
A Ciebie piana widocznie gryzie sumienie, gdyż sam zapewne wypłacasz każde wyciułane 50zł, żeby móc wypić z kolegami na ławce pod blokiem piwo i inne napoje opisane cyrylicą na akcyzie (po co przepłacać?) pozdr.


heheheh dowciapny nie liczysz swoch przegranych chyba!!


wugrales wiecej niz dales?

Do góry
#1459243 - 04/08/2007 05:39 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: MATTAT]
koszałek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 3832
Czuje ze zaraz ktoś napisze

"jeszcze jeden post w tej sprawie i beda warny!"

\:D

Do góry
#1459869 - 04/08/2007 13:04 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Logan]
Piotrek6660 Offline
addict

Meldunek: 23/01/2007
Postów: 614
Wiesz nie można wszystkich zmusić żeby regularnie grali za wygrane pieniądze we Freerollach. W moim przypadku wygrane służą do zwiększania bankrolla i generowania dzięki niemu nowych zysków. Ja do pokera i bukmacherki nie wpłaciłem nawet złotówki. Wszystkiego dorobiłem się od zera ale myślę że częściowo spłaciłem swój "dług" wygenerowanym rake(grę zaczołem dzięki freerollom). W przypadku freerolli wystarczy że na setki graczy kilku zacznie grać regularnie latami a już wtedy pokeroomy będą do przodu. Firmy te muszą przyciągać graczy bo brak ich aktywności np przy stołach cashowych powoduje lawinowe obniżenie zysków.

Do góry
#1459870 - 04/08/2007 13:06 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Piotrek6660]
Piotrek6660 Offline
addict

Meldunek: 23/01/2007
Postów: 614
oczywiście do Virapl a nie Logana

Do góry
#1460022 - 04/08/2007 17:14 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Piotrek6660]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Generalnie to ViraPL ma rację co do sensu tych freerolli - tutaj też support mi napisał, że muszę obrócić minimum raz tą sumę wygraną z freerolla. I uważam to za normalne i obróciłem ją.

Dopiero później cwele mi wymyśliły następne przeszkody (po tym jak wpłaciłem 25$ - co według informacji na stronie było warunkiem jakiejkolwiek wypłaty).

Otóż dopiero wtedy wcisnęli mi na siłę ten pseudobonus 25$ za darmo, do którego uwolnienia postawiłem już grubo ponad 10.000$ (miało być niby ponad 6tys., ale przecież uwalnianie tego bonusa naliczane jest od rake - więc te 6tys. to miało być tylko z rozdań, z których pobierany jest rake, a reszty już nie liczą).

I w tym tkwi całe ich złodziejstwo. Dają na siłę "bonus", którego NIE DA się uniknąć, na najgorszych warunkach jakie można sobie wyobrazić. I do tego jeszcze kłamią, bo na stronie jak byk jest napisane, że do jego uwolnienia wystarczy postawić wpłatę x9. A u mnie wyjdzie to na oko x400.


Teraz zostało mi jeszcze 0.06$ do uwolnienia, więc dziś to skończę. Ciekawe, co będzie dalej - możliwości są takie:

1) Nie odświeżą mi nigdy tego i już zawsze mi pozostanie 0.06$ do uwolnienia.
2) Zablokują mi konto pod byle pretekstem - np. że kupę razy grałem z jednym graczem i na pewno robiłem chipdumping (tam gra od 0-20 osób w zależności od pory dnia, więc nie da się nie spotykać ciągle tych samych ludzi na stołach).
3) Dadzą mi wspaniałomyślnie nowy bonus, który będę musiał obracać milion razy.
4) Powiedzą, że teraz będę musiał obrócić milion razy 30% rakeback, który dostałem wczoraj. (64$ dostałem - czyli łatwo obliczyć, że ja sam oddałem im w rake'u około 210$. A sprowokowałem co najmniej drugie tyle)
5) Będą milczeć jak głaz. Zero kontaktu, ban na czat, olewanie maili itp.
6) Najbardziej nieprawdopodobne - wypłacą.


P.S. Edytowałem jeden post, a usunąłem dwa inne. Panowie - zdecydowanie przesadzacie w wypowiedziach.


Edited by Bzyku (04/08/2007 17:21)

Do góry
#1460113 - 04/08/2007 17:43 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Virapl]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Originally Posted By: Virapl
Pokerroomy zadbają o swoje dochody, podobnie jak to zrobiły jakiś czas temu TE SAME FIRMY w przypadku kasyn.
Jak się to skończyło, to pamiętacie; a jeżeli NIE PAMIĘTACIE, to nie zabierajcie głosu w dyskusji.
A Ciebie piana widocznie gryzie sumienie, gdyż sam zapewne wypłacasz każde wyciułane 50zł, żeby móc wypić z kolegami na ławce pod blokiem piwo i inne napoje opisane cyrylicą na akcyzie (po co przepłacać?) pozdr.

Mnie się juz nie chce czytać głupot jakich ty piszesz dla jakiej sieci pracujesz? Zaczynałem kiedy jeszcze poker robił pierwsze kroki w internecie i wiem dokładnie na czym polega ten biznes więc poprostu przestań pieprzyc że pokeroom zbiednieje robiąc freerolla z pulą 100$ po którym wszyscy wypłacą wygrane bo mnie to strasznie śmieszy. Co do bonusów to większośc roomów specjalnie ustala takie bonusy których poprostu nie da się wyrobić wiem bo pracowałem dla jednej z firm i naiwnych było dużo a odsetek wyrobionych bonusów to 5-10% do tego były tzw. gwarantowane turnieje w ktorych wystawiano nas czyli ich pracownikow i zgarnialiśmy 60-80% puli więc jak chcesz trzymać stronę niektorych pseudofirm to napiszę ci że jesteś poprostu głupi albo dużo ci płacą :)Co do wypłaty z freerolla gdzie wygrało się znaczną sumę (zależy od roomu bo) radzę odrazu wyplacić bo w niektorych poprostu radzę podstawią kogoś kto cię z tej wygranej ogra niekoniecznie w uczciwy sposób :)Przestań poprostu płakać ile to firmy tracą na tzw. marketing bo to są dla nich grosze.

Do góry
#1460154 - 04/08/2007 17:50 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: ultra1978]
Mateusz099 Offline
enthusiast

Meldunek: 13/05/2006
Postów: 265
Skąd: W starym grodzie Przemysława.....
Originally Posted By: ultra1978
Originally Posted By: Virapl
Pokerroomy zadbają o swoje dochody, podobnie jak to zrobiły jakiś czas temu TE SAME FIRMY w przypadku kasyn.
Jak się to skończyło, to pamiętacie; a jeżeli NIE PAMIĘTACIE, to nie zabierajcie głosu w dyskusji.
A Ciebie piana widocznie gryzie sumienie, gdyż sam zapewne wypłacasz każde wyciułane 50zł, żeby móc wypić z kolegami na ławce pod blokiem piwo i inne napoje opisane cyrylicą na akcyzie (po co przepłacać?) pozdr.

Mnie się juz nie chce czytać głupot jakich ty piszesz dla jakiej sieci pracujesz? Zaczynałem kiedy jeszcze poker robił pierwsze kroki w internecie i wiem dokładnie na czym polega ten biznes więc poprostu przestań pieprzyc że pokeroom zbiednieje robiąc freerolla z pulą 100$ po którym wszyscy wypłacą wygrane bo mnie to strasznie śmieszy. Co do bonusów to większośc roomów specjalnie ustala takie bonusy których poprostu nie da się wyrobić wiem bo pracowałem dla jednej z firm i naiwnych było dużo a odsetek wyrobionych bonusów to 5-10% do tego były tzw. gwarantowane turnieje w ktorych wystawiano nas czyli ich pracownikow i zgarnialiśmy 60-80% puli więc jak chcesz trzymać stronę niektorych pseudofirm to napiszę ci że jesteś poprostu głupi albo dużo ci płacą :)Co do wypłaty z freerolla gdzie wygrało się znaczną sumę (zależy od roomu bo) radzę odrazu wyplacić bo w niektorych poprostu radzę podstawią kogoś kto cię z tej wygranej ogra niekoniecznie w uczciwy sposób :)Przestań poprostu płakać ile to firmy tracą na tzw. marketing bo to są dla nich grosze.


\:D

Do góry
#1460160 - 04/08/2007 17:53 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: ultra1978]
MATTAT Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2006
Postów: 2444
Skąd: w trasie
Originally Posted By: ultra1978
Originally Posted By: Virapl
Pokerroomy zadbają o swoje dochody, podobnie jak to zrobiły jakiś czas temu TE SAME FIRMY w przypadku kasyn.
Jak się to skończyło, to pamiętacie; a jeżeli NIE PAMIĘTACIE, to nie zabierajcie głosu w dyskusji.
A Ciebie piana widocznie gryzie sumienie, gdyż sam zapewne wypłacasz każde wyciułane 50zł, żeby móc wypić z kolegami na ławce pod blokiem piwo i inne napoje opisane cyrylicą na akcyzie (po co przepłacać?) pozdr.

Mnie się juz nie chce czytać głupot jakich ty piszesz dla jakiej sieci pracujesz? Zaczynałem kiedy jeszcze poker robił pierwsze kroki w internecie i wiem dokładnie na czym polega ten biznes więc poprostu przestań pieprzyc że pokeroom zbiednieje robiąc freerolla z pulą 100$ po którym wszyscy wypłacą wygrane bo mnie to strasznie śmieszy. Co do bonusów to większośc roomów specjalnie ustala takie bonusy których poprostu nie da się wyrobić wiem bo pracowałem dla jednej z firm i naiwnych było dużo a odsetek wyrobionych bonusów to 5-10% do tego były tzw. gwarantowane turnieje w ktorych wystawiano nas czyli ich pracownikow i zgarnialiśmy 60-80% puli więc jak chcesz trzymać stronę niektorych pseudofirm to napiszę ci że jesteś poprostu głupi albo dużo ci płacą :)Co do wypłaty z freerolla gdzie wygrało się znaczną sumę (zależy od roomu bo) radzę odrazu wyplacić bo w niektorych poprostu radzę podstawią kogoś kto cię z tej wygranej ogra niekoniecznie w uczciwy sposób :)Przestań poprostu płakać ile to firmy tracą na tzw. marketing bo to są dla nich grosze.



następny nie moge \:D \:D \:D

Do góry
#1460274 - 04/08/2007 18:22 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: MATTAT]
Virapl Offline
veteran

Meldunek: 23/05/2006
Postów: 1404
Skąd: odzyskałem login: Vira, wszelk...
No i wysunęła się przy okazji nawet teoria spiskowa ;-) - ale pozostawie bez komentarza.
Dla nikogo nie pracuje, jeżeli ktoś ma dla mnie konkretną propozycje; to prosze na priv :-P
Podobnie jak Piotrek6660 zaczynałem moją przygode z hazardem online w lipcu 2003 bez własnej wpłaty - co wielokrotnie podkreślałem.
Tylko, że ZAWSZE wypłacam zdecydowanie ponad kwotę bonusa i depozytu pozostawiając jego część na koncie na dalszą grę, dzięki czemu w opinii kasyn jestem graczem który może im przynosić długofalowo zyski (przegrane muszą być wkalkulowane raz na jakiś czas, ważne aby być do przodu na dłuższą metę) i tam gdzie nie mam bana z racji narodowości(a nawet od tego mam kilka ustępstw) jestem traktowany jak normalny gracz(choć przecież tak naprawde mój bilans z wszystkich kasyn jest dodatni; ale przecież konkurencja danymi się nie wymienia), dzięki czemu mogę korzystać z wszystkich oferowanych promocji.
Pokerroomy to obecnie w większości te same firmy co kasyna, kasyna też przez pewien okres czasu tolerowały wyłudzanie; a na forum uważaliśmy, iż przypadek graczy-wyłudzaczy jest na tyle marginalny, iż nie uszczupla ich zysków na tyle znacząco, aby podejmowali jakiekolwiek kroki... a jednak - skończyło się na zablokowaniu promocji dla Polaków w znakomitej większości interesujących miejsc do gry.
Nie wiem czy zauważacie, ale w świecie pokera online zaczyna dziać się to samo, a jeden z pokerroomów sieci iPoker wyraża zainteresowanie aktywnością Polaków i Rumunów we freerollach organizowanych dla zamkniętych grup. Szkoda byłoby tam sobie przechlapać, gdyż jednocześnie ten sam serwis utrzymuje stronę oferującą darmowy bonus dla nowych graczy, a ban dla Polaków byłby dotkliwy jak w przypadku każdej takiej promocji.
Mam nadzieje, że ktoś znający choć troche realia zrozumie i wyjaśni bardziej łopatologicznie coniektórym.
Pozdr.

Do góry
#1460317 - 04/08/2007 18:31 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: MATTAT]
mielone Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 2130
Skąd: Elblag
\:D \:D \:D

Do góry
#1460336 - 04/08/2007 18:36 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Virapl]
rozmus Offline
addict

Meldunek: 12/11/2006
Postów: 631
mowisz glupoty, wygralem freeroll kasa jest moja, wszystko robie zgodnie z regulaminem = moge wyplacic
i nie bede dbal o interesy pokeroomu, jesli im sie to nie oplaca niech po prostu zrobia punkt w regulaminie, MACIE DLA NAS WYROBIC RAKE 100$ WTEDY WYPLACAJCIE!
I napewno nie zamykaja zadnych promocji dlatego ze ktos wyplacil sobie 30$ z freerolla.

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49