Opcje tematu
#1466153 - 06/08/2007 19:25 Serie A - I kolejka (26 sierpnia 2007)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Juz za niespełna trzy tygodnie rusza włoska ekstraklasa,
emocji nie bedzie brakować to pewne, wraca wiloletni dominator w postaci Juventusu Turyn po jedno-rocznej degradacji do Serie B,
mimo ujemnego dorobku na starcie zeszłego sezonu zdolali awansowac ponownie i w tym roku znow beda straszyc rywali, czy na tyle skutecznie aby miano dominatora bylo nadal aktualne? Obecny mistrz z Mediolanu wraz z lokalnym rywalem Milanem oraz stoleczna Roma wysoko postawili poprzeczke.
Nie zalezy zapominac o drugim stolecznym klubie Lazio ktory zamierza aspirowac do scislej czolówki.
Glowne sily włoskiej pilki skupily sie na północy kraju oraz w jego centrum, czy w tym sezonie dołączy jakiś przedstawiciel np. z poludnia?
Pilka na polwyspie apeninskim jest dosc mocno nieprzewidywalna i o ile taka druzyna w zeszlym sezonie mialo byc chocby Palermo czy Fiorentina to raczej skonczylo sie "czczym gadaniu", zespoly zawiodly, nie spelniono podstawowych zalozen, wyniki byly sporo ponizej oczekiwan zarowno kibicow jak i dzialaczy.

Szalenie ciekawy i zupelnie nieobliczalny zespol Parmy, zespol do ktorego czesto wskakuja rezerwowi, wielu graczy upatruje gladkiej porazki zawodnikow z miasta slynacego z serow i szynki, a Ci w jakis dziwny sposob potrafia splatac figla, i tak juz z grubsza od 4 lat zadziwiaja swiat mimo klopotow ze sponsorami, zawodnikami...
Czy w tym roku przelamia niemoc w lidze i zdolaja sie wspiac na wyzyny umiejetnosci aby prezentowac duzo stabilniejsza forme?

Na te i inne pytania bedziemy poznawac odpowiedz w raz z kolejnymi kolejkami nowego sezonu Serie A.
Sobie i Wam życze jak najwyzszych trafionych kursów oraz unikania "niespodzianek" ;\)

Pierwsza kolejka 26 sierpnia 2007:
Fiorentina-Empoli

Genoa-Milan

Inter-Udinese

Juventus-Livorno

Lazio-Torino

Napoli-Cagliari

Palermo-Roma

Parma-Catania

Reggina-Atalanta

Siena-Sampdoria


Jeszcze troche danych oficjalnych:

Juventus, Napoli i Genoa znow na boiskach Serie A, te 3 zespoly wywalczyly awans kosztem Chievo, Ascolli i Messiny.

Juve w losowaniu kolejek zostalo potraktowane jako zespol rozstawiony, tak wiec unika potyczek z najgrozniejszymi na poczatku sezonu.

Nowy sposob losowania przewidzial pary tak aby lokalne derby ktorych nie brakuje w Serie A przypadaly raz na jedna kolejke.
Do kalendarza wracaja kolejne derby, beda to derby Genui juz 23 września bieżącego roku.

Kolejki nie odbeda sie sie 9 września, 14 października, 18 listopada, 30 grudnia i 6 stycznia, natomiast rundy w srodku tygodnia (zawsze w srode) beda mialy miejsce 26 września, 31 października, 27 lutego i 19 marca.

Pozdrawiam

Biszop

p.s.
Zapraszam do dyskusji, do rozpoczecia sezonu temat ma charakter luzniejszy,
na kazda następna kolejke bedziemy zakladac nowy temat, miejmy nadzieje ze kazdy obszerniejszy i ciekawszy od poprzedniego:)





Edited by Biszop (06/08/2007 19:27)

Do góry
Bonus: Unibet
#1506225 - 20/08/2007 03:37 Re: Serie A - I kolejka (26 sierpnia 2007) [Re: Biszop]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Witam
Troche pozno ale skrobne kilka slow o dzisiejszym nieoficjalnm rozpoczeciu sezonu we Wloszech jak mowi sie o super Pucharze Wloch.

Bukmacherzy chyba troszke poszaleli z kursami dajac na Rome kursy ponad 5.
Owszem faworytem jest Inter ale bez przesady, popatrzmy na to racjonalnie, nie te kursy, nie na poczatku sezonu gdzie malo co wiadomo, owszem
Roma dostala baty od Juve, Inter od AZ, wiele nam to nie mowi bo mecze towarzyskie maja tyle do aktualnej dyspozycji co zeszloroczny snieg.

Bardzo delikatnie sprobowalem czysta 2 choc tu se przyznaje ze glownie z preferencji klubowych.
Dwa ponizsze sa juz jak najbardziej powazne.

Over 1,5 w pierwszej polowie z kursem 2,70 wyglada bardzo ladnie.
Over 3,5 w calym meczu wyglada sporo lepiej, kurs 2,80 przy kursie 1,67 za klasyczny over 2,5 wyglada naprawde godziwie.
Bukmacher wg mnie zle ocenil sytuacje, czy mam racje przekonamy sie za okolo dwie godziny.

Pozdrawiam

Biszop

Do góry
#1507752 - 20/08/2007 21:50 Re: Serie A - I kolejka (26 sierpnia 2007) [Re: Biszop]
Maxero Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 5937
Skąd: Lublin
Lazio Rzym-AC Torino

Lazio Rzym myślę że większych problemów z wygraną nie będzie miało na własnym obiekcie rzadko zdarzało się im przegrywać z Turyńską drużyną.W poprzednim sezonie wygrana u siebie 2:0 a na wyjeździe pogrom 4:0.Co prawda Lazio nie pokazało wielkiej piłki w meczu PUEFA z Dynamem Bukareszt (1:1) ale mają na tyle zgrany team,że powinno obyć się bez niespodzianek.


typ:1



Juventus Turyn-Livorno

W tym meczu chyba jest wszystko jasne.Beniaminek z Turynu walczący o tegoroczne Scudetto nie może sobie pozwolić na potknięcie już na samym początku.Mimo iż Livorno zakupiło kilku niezłych raczy to jednak cały czas jestem przekonany,że gracze Starej Damy bez problemów wygrają ten mecz.

typ:1



Fiorentina-AC Empoli

Fiorentina wykonała w trakcie okna transferowego kilka ciekawych transferów m.in. Osvaldo,Mutu.Zaś Empoli to mój kandydat do spadku w tym sezonie.Mają kilku solidnych graczy ale to z pewnością nie wystarczy na dobrze wyszkoloną Fiore.


typ:1



Genoa-AC Milan



Zespoly te już dawno nie miały ze sobą zagrać poważnego meczu co jest również dużym utrudnieniem.Tegoroczny Beniaminek na sam początek sezonu zmierzy się z jednym z faworytów do zdobycia mistrzostwa.Czy Marco Di Vaio i spółka dadzą radę Rossonerrim?? są na to nikłe szanse dlatego myśle,że Milan nie powinien mieć większych problemów


typ:2




Inter Mediolan-Udinesse


Inter na własnym obiekcie uległ graczo Udinesse ostatnio w sezonie 2003/4 przegrywając 1:2.Od tego czasu nie przegrali z nimi anie 1 meczu i myślę,że tak pozostanie ponieważ mają silną kadrę,która według wielu bukmacherów jest głównym faworytem w drodze po mistrzostwo.Udinesse osłabione stratą najlepszego strzelca Iaquinty dużo nie zdziała.


typ:1




Napoli-Cagliari


Jeden z mniej interesujących meczy tej kolejki.Trochę lepszą drużyną wydają się być goście.

typ:X2



AC Parma-Catania

Obie drużyny nie grają wielkiego futbolu i przed sezonem nie wyróżniam wsród nich większego faworyta.Parma - atut boiska.Catania - troszeczke lepsza kadra.


typ:X




Reggina-Atalanta


Atalanta nareszcie wzmocniła się w trakcie letniego okienka transferowego kilkoma średniej klasy graczami i myślę że remis to minimum tego co powinni zrobić w Regginie.

Typ:X2



Siena-Sampdoria


Mecz będzie bardzo wyrównany.Obie drużyny mają solidnych graczy.Skład Sampdori wyróżnia się bardziej w ataku a więc mój typ idzie do gości


typ:2


Palermo-AS Roma


No i Hit kolejki
Rzymianie natchnieni wygraniem meczu finałowego Superpucharu Włoch powinnio sobie poradzić z mającymi problemy ze zgraniem drużyną Palermo.Dodatkowym atrybutem może być sprowadzenie Cicinho do Romy co będzie oznaczało dodatkową siłe Rzymian.



typ:2

Do góry
#1507782 - 20/08/2007 22:15 Re: Serie A - I kolejka (26 sierpnia 2007) [Re: Maxero]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Tak wstepnie nie licząc meczy faworytów ligi, którzy przecież wszyscy nie wygrają wpadł mi w oko mecz Napoli. Ale to tak wstepnie. Przez wakazje słyszałem, że się zamierzają wzmacniać, że jest kasa i że można stworzyć ciekawą drużynę. Nie sprawdzałem co z tych zapowiedzi wyszło ale się zobaczy przed meczem. Cagliari za to opuścił Suazo i to jest strata bardzo duża, nie łatwo bedzie go zastąpić. Ale jak mówie to tak tylko po spojrzeniu na pary I kolejki.

Do góry
#1510320 - 21/08/2007 23:32 Re: Serie A - I kolejka (26 sierpnia 2007) [Re: Maxi]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
hm Napoli póki co nie zaszalało na rynku transferowym...
1. napastnik E.Lavezzi (Arg) z San Lorenzo powołany teraz do repr.Argentyny,
2. pomocnik Hamsyk (Svk) z Brescii,
3. obrońca Contini z Parmy,
4. pomocnik Gargano (Uru) z Danubio,

inna sprawa że na słabe Cagliari może to wystarczyć, bo jeśli następcą Suazo ma być 20-letni Roberto Acquafresca z Treviso... \:\)

Do góry
#1511090 - 22/08/2007 04:22 Re: Serie A - I kolejka (26 sierpnia 2007) [Re: Ryan20]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36570
Dzisiaj z Napoli kontrakty podpisali Manuele Blasi i Marcelo Zalayeta.
A więc napad szykuje się całkiem ciekawy. Trójka - Lavezzi (który zdążył już się popisać Hattrickem w CI) Zalayeta, Calaio powinna sobie nieźle radzić w lidze. Do tego w pomocy Dalla Bona i Marek Hamsik który przyszedł z Bresci. W obronie też jedno wzmocnienie z Parmy ściągnięty został Matteo Contini, a jest przecież jeszcze Domizzi, P. Cannavaro i Savini.

Cagliari za to raczej się osłabiało w tym "mercato", bo odeszli wszyscy najlepsi napastnicy (Suazo, Esposito i Langella) a także bramkarz Chimenti. I o ile bramkarza można zastąpić którymś z dwójki Jan Koprivec (przyszedł z FC Koper), Marco Fortin o tyle w napadzie nie wygląda to najlepiej. Na zasadzie wymiany za Suazo przyszedł tylko Robert Acquafresca z Interu i Argentyńczyk Joaquin Larrivey z Huracanu. Jedynym ciekawym zawodnikiem którego w tym roku ściągnęli to pomocnik Lazio Pasquale Foggia. Sądzę, że z tą kadrą Cagliari będzie bardzo ciężko o utrzymanie w Serie A.

Do góry
#1511139 - 22/08/2007 04:42 Re: Serie A - I kolejka (26 sierpnia 2007) [Re: Akhu]
zabek Offline
veteran

Meldunek: 20/07/2005
Postów: 1468
Skąd: Kraków
Kurs 1.85 na Napoli wydaje sie byc niezlym rozwiazaniem.Dokonali paru bardzo dobrych wzmocnien z dzis zakontraktowanymi ogranymi w serie a zawodnikami Zalayeta i Blasim.jest jeszcze Lavezzi ktory ma byc gwiazda zespolu i ma do tego umiejetnosci.Sadze ze atut publicznosci oraz wzmocnienia pomoga w odniesieniu zwycienstwa z oslabionym brakiem Suazo Calgiari.Przychylam sie rowniez do wypowiedzi Akhu o tym ze w tym sezonie Calgiari moze sie zblizyc do miejsc spadkowych.

Do góry
#1511288 - 22/08/2007 05:37 Re: Serie A - I kolejka (26 sierpnia 2007) [Re: zabek]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Nareście rusza Liga Włoska:)
Ale ja mam zawsze takie zdanie iż 1 kolejek nie obstawiam wole się przypatrzyć:) kuśi mnie typ na Juventus ale się wstrzymam:)
no chyba ze zabraknie mi jakiegoś meczu do obstawienia to Juve zaryzykuje.

PS. Ktoś by mógł się bardziej wypowiedzieć na temat tego meczu ???
Pozdrawiam

Do góry
#1512060 - 22/08/2007 18:07 Re: Serie A - I kolejka (26 sierpnia 2007) [Re: Wade]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36570
Juventus-Livorno

Turyńczycy bardzo wzmocnieni ale to chyba nie dziwne. Po awansie do Serie A chcą od razy rywalizować o mistrzostwo. Latem przyszli do zespołu Andrade, Salihamidzic, Grygera, Tiago, Almiron i Iaquinta. Zawodnicy którzy odeszli raczej nie byli podstawowymi graczami.
W sparingach radzili sobie średnio, żeby nie powiedzieć słabo. Świetny mecz rozegrali z Romą przegrywając po 25 minutach 2-0 jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu, a później dorzucili 3 gole i wygrali 5-2
Oto wszystkie spraingi Juve:

Juventus - Mezzocorona 5-0 (Bramki: Boumsong, Trezeguet, Salihamidzic, Palladino, Marchionni)
Juventus - Chinese Olympic Team 4-0 (Trezeguet, Nedved, Del Piero, Palladino)
Newcastle Utd - Juventus 2-0
Hamburg - Juventus 1-0
Sunderland - Juventus 1-1 (Molinaro)
Napoli-Juventus 0-1 (Del Piero) 2x22,5 min
Inter Milan-Juventus 1-0 2x22,5 min
Juventus - Roma 5-2 (2x Trezeguet, Iaquinta, Del Piero, Zalayeta)
Inter-Juventus 0-0 5-4 po karnych (mecz - 45min)
Milan-Juventus 1-0 (mecz - 45min)
Milan - Juventus 2-0

Livorno także nie próżnowało na rynku transferowym. Zespół po odejściu Fiore, Pfertzela, Césara i najlepszego strzelca ostatnich czterech sezonów Lucarelliego wzmocnili: Rossini, Giannichedda, Tristán, Tavano, E. Filippini i Dhorasoo.
Wyda mi się, że po tych wzmocnieniach można się spodziewać walki Livorno o puchar UEFA.

Sparingi Livorno:

PAOK Saloniki – Livorno 1-1 ( Vidigal)
Villarreal – Livorno 2-2 4-3 po karnych (Pulzetti, Diamanti)

Nie znalazłem innych wyników

Pomimo niezłej kadry zespołu z Toskanii i słabej formy przed sezonem Bianconerrich stawiał bym na Juve. Grają u siebie i wątpię żeby była w tym meczu niespodzianka, ale jak napisał Wade to pierwsza kolejka i czy warty grania jest kurs w okolicach 1.3...oceńcie sami.

Do góry
#1521096 - 25/08/2007 18:37 Re: Serie A - I kolejka (26 sierpnia 2007) [Re: Akhu]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36570
Siena – Sampdoria

Gospodarze w poprzednim sezonie do ostatniej kolejki bronili się przed spadkiem. Utrzymanie się w lidze będzie także celem w tym sezonie , ale ten cel będzie na pewno trudniejszy do osiągnięcia. Siena przystępuje do rozgrywek bez dwóch podstawowych obrońców z tamtego sezonu, Molinaro (odszedl do Juve), Rinaudo (Palermo). Karierę zakończył także inny obrońca Paolo Negro. Osłabienia dotknęły również formacje pomocy z zespołu odeszli Eremenko (Udinese), Antonini (Empoli), Cozza (Reggina) i Brevi (koniec kariery). Tylko z linii ataku nie ubyli praktycznie żadni zawodnicy.
Do zespołu dołączyli: obrońcy - Loria (Atalanta), Grimi (Milan), pomocnicy - Galloppa (Ascoli), Jarolim (Slavia) i Bramkarz - Eleftheropoulos (Ascoli).
Towarzyskie mecze Sieny:

Perugia – Siena 0-3
Siena – Atromitos 0-0
Colligiana-Siena 1-5


W Sampdorii sytuacja jest trochę inna, zawodnicy którzy odeszli zostali zastąpieni graczami tak samo wartościowymi, a może nawet lepszymi. W obronie odeszli Falcone i Terlizzi, ale tylko ten pierwszy występował regularnie w podstawowym składzie. Na ich miejsce zostali ściągnięci Lucchini (Empoli), Gastaldello (Siena) i Campagnaro (Piacenza). W pomocy jedno wzmocnienie z Tottenhamu przyszedł Ziegler. Największe zmiany zaszły w ataku. Największą gwiazdę „Sampy” Quagliarelle zastąpił wracający do Włoch po 1,5 rocznej przerwie Antonio Cassano. Klub wzmocnił także niedawny kolega Cassano z Romy, Vincenzo Montella i inni napastnicy: Caracciolo, Bellucci i Kalu.
Tak więc o strzelanie bramek kibice zespołu z Genui powinni być spokojni.

Towarzyskie i pucharowe mecze Sampdorii:

(Intertoto) Sampdoria Genua - Cherno More Varna 1-0 (Maggio)
(Intertoto) Cherno More Varna - Sampdoria Genua 0-1 (Lucchini)
Monti Pallidi – Sampdoria 0-15 (x3 Kalu, x3 Bellucci, x2 Caracciolo, x2 Ziegler, Maggio, Franceschini, Foti, Volpi, Palombo)
Newcastle – Sampdoria 1-0
Albinoleffe – Sampdoria 0-0
(UEFA Cup) Hajduk Split - Sampdoria Genua 0-1 (Campagnaro)
Legnano – Sampdoria 1-0

Jak widać oprócz jednego meczu z mało poważnym rywalem nie strzelali za dużo goli, ale mam nadzieje, że z Cassano w składzie będą trochę skuteczniejsi.
Na pewno mecz na Artemio Franchi nie będzie najłatwiejszy dla gości, ale liczę na jakieś skromne 1-0.

W niedziele nie zagrają: Accardi, Bonazzoli Gastaldello

Mój typ: 2 2.6 GB

Do góry
#1522104 - 26/08/2007 00:41 Re: Serie A - I kolejka (26 sierpnia 2007) [Re: Akhu]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
no.2 / Lazio Rzym - FC Torino over 2,5 2,20 3/10 Bwin

no.3 / Lazio Rzym - FC Torino (HC 0) 2 3,00 2/10 Betway

Rusza moja ukochana liga! Jak dla mnie jest to wielke przezycie a zarazem wyzwanie w bukmacherce poniewaz oczekuje iz na tej lidze uda mi sie zarobic najwiecej. Otwarcie sezonu na Stadio Olimpico zapowiada sie bardzo interesujaco. Lazio poczynilo tylko 3 sredniej jakosci transfery ale uwazam ze wiecej im nie potrzeba by grac na dobrym poziomie z jednym wyjatkiem. Balotta to nazwisko pierwszego bramkarza Lazio i w moim odczuciu nie stanowi on mocnego punkty w zespole ale jak bedzie zobaczymy. Tranfer Scaloniego z Racingu to bardzo dobry wybór, zapewne zawodnik ten bardzo szybko zgra sie z reszta ekipy i beda tworzyc swietny blok defensywny jednak tak jak wczesniej wspomnialem Balotta w moim mniemaniu moze byc rozwiazaniem ale tylko na krotki okres czasu.

Dlaczego over? w bramce Torino stanie bramkarz, ktory nie przekonuje mnie rownie jak Balotta. Torino nie bedzie gralo juz stylu gry preferowanego przez Zacheronniego lecz bardziej otwarta pilke. W ataku maja wiele mozliwosci po odejsciu Abbruscato oraz Muzziego sprowadzili De Michela, Ventole, Bjelanovica do tego dochodzi Stellone, ktory w meczu z Lazio zapewnie nie zagra. Sila ataku jakies 60% silniejsza niz w poprzednim sezonie.By tego bylo malo zawodnicy z napadu za swoimi plecami maja Rosine, ktory w poprzednim sezonie zdobyl 9 goli plus sprowadzonego w tym okienku transferowym Coriniego z Palermo ten doswiadczony gracz moze okazac sie bezcenny po zakonczeniu tego sezonu.

W Lazio nie zagra Siviglia, Stendardo oraz Cribari co w znacznym stopniu oslabi linie obrony Rzymian. Dodam ze sa to podstawowi zawodnicy Lazio i to oni stanowili w znacznej mierze o sile obrony Rzymian. Zastepcow póki co nie ma i z koneicznosci zagra Diakite oraz De Silvestri, który chyba lepiej czuje sie w roli pomocnika...

Do góry
#1524535 - 26/08/2007 19:44 Re: Serie A - I kolejka (26 sierpnia 2007) [Re: Biszop]
herbaciarz Offline
stranger

Meldunek: 21/10/2006
Postów: 4
A czemu nikt nic nie wpomina o wielki Milanie bo jkaby nie psojrzec obok juventusu najlepiej zgrany team w serie A mało zmian tylko lekkie posiłki beniaminek nie ma szans więc chłopaki bijcie na hendicapik lub over 2.5 bardzo dobre kursy a zwyciestwo pewne!!!!!!!!!

Do góry
#1524695 - 26/08/2007 20:55 Re: Serie A - I kolejka (26 sierpnia 2007) [Re: herbaciarz]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
AC Parma - Catania Calcio 1 1,80 3/10 Bwin

Po wczorajszym typowaniu Serie A jestem bardzo zadowolony iz udalo mi sie przczuc ze na Stadio Olympico posypia sie bramki a Lazio bedzie mialo problem z pokonaniem Torino. Na dzisiaj oferta wieksza i moje pomysly na typowanie tej kolejki sa bardzo rozne. Na poczatek kilka slow na temat spotkania Parmy i Catani Calcio.

Dzisiaj o godzinie 15:00 na stadionie w Parmie zmierza sie zespoly AC Parmy oraz Catani Calcio. Oby dwa zespoly w poprzednim sezonie byli potencjalnymi kandydatami do spadku ale udalo im sie tego uniknac i zajeli kolejno 12 i 13 miejsce. Nowy sezon oznacza nowe nadzieje, emocje i walke o przezycie bo w tym sezonie liga wydaje sie silniejsza a Parma i Catania nadal moga miec problemy w walce o ligowy byt. Parma calkiem dobrze spisywala sie w meczach towarzyskich pokonala miedzy innymi Valencie i Zaragoze oraz zremisowala z Huelva. W trakcie letniego mercato Parma pozyskalo Reginaldo ktory ma byc altenatywa za Rossiego czy Muslimovicza, oprocz tego do zespoly trafili: Zenoni, Falcone i Morrone. Ja te transfery uznaje za dobre i przydatne w walce o utrzymanie w lidze. Catania zadbala razcej o blok defesnywny sprowadzajac do skladu Terlizziego(raczej dzisiaj nie zagra) oraz Tedesco. Sporym wzmocnieniem w ofensywnie ma byc Martinez z Nacionalu, ktory zapewne bedzie gral za plecami Spinesiego.

Warto wspomniec rowniez o tym iz trenerem Parmy jest Domenico Di Carlo a to wlasnie on z powodzeniem przez ostatnie 4 lata prowadzil zespol Mantovy, z ktorym w jednym sezonie byl bliski awansu do elity.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, Sensei, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], VVega, igea23), 3542 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582070 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49