Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1531729 - 28/08/2007 17:31 Argentyna Apertura 2007
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Kolejka 5



Tabela




Spotkania



Testowo pierwsza kolejka. Wiadomo nie każdy ma dużo czasu na czytanie a ja na pisanie dlatego najkrócej jak można.



Banfield vs Lanus

Banfield : Tak jak pisałem już po pierwszej kolejce w moim temacie PP nowy trener w Banfield Liop robi świetną prace i uważam go za najlepszego w lidze. Jeżeli zawodnikom będzie się chciało potężnie pracować we wszystkich meczach tak jak do tej pory to czołówka ligi będzie pewna. W poprzednim meczu Banfield oprócz 4 goli miał jeszcze kilka znakomitych okazji. Bramkarz Luccetti często wykonujący rzuty wolne w poprzednim meczu zaliczył brakmę z karnego ale na raty. Ze skrótów które oglądałem Banfield na boisku rywala nie dał wykonać przeciwnikowi groźnej akcji. Liop nie zmienia nic w ustawieniu.

Lanus : Po raz kolejny lokacz Acosta zaprezentował się znakomicie na boisku i będzie największym zagrożeniem bramki Banfield. Brak info nt. drużyny i tyb bardziej z tego co się widziało niż z tego co sie w ostatnich godzinach dowiedziało.

Banfield : Cristian Lucchetti; Marcos Galarza, Diego Herner, José Devaca, Ariel Broggi; Jairo Patino, Javier Villarreal, Daniel Quinteros, Cristian Maidana; Nicolás Pavlovich, Darío Cvitanich

Lanus : Do uzupelnienia

Typ: 1
Kurs: ~ 2,05
Bukmacher: Unibet
Stawka: 7/10




Co z tego wejdzie nie wiem, ale po nacisnięciu "Wyślij" już sie boje o swoje fundusze. ;\)



Skasowałem pozostałe analizy bo jeszcze ktoś przypadkiem zaryzykuje moje typy i będą większe porażki. Wyniki i stratę jednostek podam po zakończeniu 5 kolejki. Myśle, że pare osób widziało co grałem. Prawdopodobnie znikam z tematu a w poniedziałek kolejny piękny kuponik w "kuponikach wypasikach" ;\)


Pozdrawiam.



Edited by El_Darro (30/08/2007 18:19)

Do góry
Bonus: Unibet
#1533620 - 29/08/2007 01:40 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: El_Darro]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Ostatnie 2 razy postawiłem na River Plate i straciłem, więc tym razem ...też postawię na RIver Plate. Jak słusznie zauważył El_Darro RiverPlate grają dobry futbol,ale brakuje troche szczęścia. Prezes gospodarzy-José María Aguilar- zaprzecza temu,ale mówi sie głośno, ze ten mecz jest nie tylko o 3 punkty,ale też o posadę Passarelli.
Zagram bez szaleństw 3j. na River Plate. Byc może skuszę się jeszce na over 2,5.
pzdr.

Do góry
#1535297 - 29/08/2007 05:06 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: True02]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Banfield 1 vs 2 Lanus
Bramkarz Lucchetti (23) - Sand (36)(45)

Statystyki
12 Strzały 10
2 Celne 5
10 Rożne 4

Derby południowej prowincji Buenos Aires dla Lanus.




San Lorenzo 4 vs 3 Racing Club
Silvera (38), Silvera (48), Romero (87), Romero (93) - Torres (2), Avalos (22), Pellerano (29)

Statystyki
9 Strzały 3
3 Celne 1
8 Rożne 2


Co tu dużo pisać. Mecz marzenie przy tym spotkaniu finał ligi mistrzów (Milan - Liverpool 3-3) to jakieś nudy, ułamek tych emocji co można było zaobserwować dziś rano. W meczu było wszystko. Prawie było dobrze i miało się skończyć spokojnym (typ 2 za 4,75 i Racing+0,5 za 2,05) ale fatum forum działa. I niezależnie od wyników dzisiejszych prawdopodobnie już nic nie napisze (przynajmniej ułamka analizy).

Mały przebieg najlepszego meczu jaki kiedykolwiek widziałem :

- 30 sekunda niesamowity pressing Racing, minięcie Oriona bramkarza San Lorenzo przy lini autowej i w ostatniej chwili faul bramkarza i tylko żółta.
- Chwile później gol samobójczy po wolnym i zamieszaniu w polu karnym.
- Gracz Avallos z Racing trafia w spojenie
- Drugi gol dla Racing
- Trzeci gol dla Racing Pellerano to coś niesamowitego komentator przez ładną minutę krzyczy "Gooooooooollllllllaaaaaaazzzzzzzzoooo"
- Po jednym z wyjść do bramkarz Campagnuolo łapie piłkę minimalnie poza polem karnym i czerowna kartka. Racing ma kłopoty z bramkarzem od pewnego czasu i wchodzi debiutant.
- Piewszy gol dla San Lorenzo
- Od tej pory Ranig nie potrafi strzelić, jednak akcje drużyny nadal groźne.
- Po wznowieniu gry szybki gol San Lorenzo zapowiadał jeszcze większe emocje i tak było.
- Rzut karny dla San Lorenzo obroniony przez bramkarza Racing.
- Między golami kilka wyjść sam na sam z bramkarzem w ostatniej chwili blokowane.
- Raz po raz San Lorenzo oddaje groźne strzały.
- W 86 minucie Lorenzo doprowadza do remisu.
- Sedzia dolicza 3 minuty i ok 50 sekund przed końcem jest 4-3 dla San Lorenzo.
- Desperacka próba Racnig jednak tylko zablokowany strzał.
- Radość zawodników niemal jak po zdobyciu mistrzostwa.

Do tego oczywiście musiało być trochę krwi. Zawodnik San Lorenzo z rozwalonym nosem. Gra dwoma piłkami jak to często bywa w Argentynie. (piłki podawane są do zawodników w max 2 sekundy po wyjściu poza boisko) czasami piłki wrzucane są na boisko przez kibiców i w takim wypadku nie przerywa się gry, bo po co. W Europie powinni ten przepis zmienić.

Bramkarz Campagnuolo z czerwoną kartką nie zagra w kolejnym trudnym meczu przeciwko River. To poważna strata



Edited by El_Darro (30/08/2007 18:02)

Do góry
#1540932 - 30/08/2007 18:21 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: El_Darro]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Witam.

Mr.Bonifacy ładny typ no kurs może lekko ponad 2 ja grałem Undera.


Słonko niedawno przebiło się przez chmury temperatura leciutko podskoczyła no i gra drużyn bardziej niesamowita. Klasyki a było ich cztery znakomite.


River Plate 4 vs 2 Estudiantes La Plata
Fernando Belluschi (8), Marco Rubén (24), Alexis Sánchez (82), Radamel Falcao García (90) - Leandro Benítez (3), Juan Manuel Salgueiro (82)
Statystyki :
8 Strzaly 6
4 Celne 3
6 Rożne 1

Kolejny świetny mecz River i już się boje o wynik mojej ulubionej drużyny Racing Club. Siły się nieco wyrównały z River wczoraj wyleciał za czerwoną kartkę Beluschi (świetny pomocnik) i nie zagra w kolejnym klasyku.




Independiente 2 vs 3 Boca Juniors
Germán Denis (3), Carlos Matheu (74) - Guillermo Rodríguez (og 18), Martín Palermo (47), Leandro Gracián (69)
Statystyki :
6 Strzaly 7
4 Celne 4
4 Rożne 5




Z tych aktualnie skasowanych anazliz co były w poprzednim moim poscie wyszło -10,80j. tragedia.

1. Banfield - Lanus 1-0 => 1-2
2. San Lorenzo - Racing 0-3 => 4-3 93'
3. Olimpo de Bet-at-homeía Blanca - Tigre 0-1 81'
Pozostałe już znacznie lepiej.



musiało być w nowym poscie : Fatal error .... pewnie z dużo tagów

Pozdrawiam

Do góry
#1541914 - 31/08/2007 00:43 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: El_Darro]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Originally Posted By: El_Darro
Witam.

Mr.Bonifacy ładny typ no kurs może lekko ponad 2 ja grałem Undera.


Słonko niedawno przebiło się przez chmury temperatura leciutko podskoczyła no i gra drużyn bardziej niesamowita. Klasyki a było ich cztery znakomite.


River Plate 4 vs 2 Estudiantes La Plata
Fernando Belluschi (8), Marco Rubén (24), Alexis Sánchez (82), Radamel Falcao García (90) - Leandro Benítez (3), Juan Manuel Salgueiro (82)
Statystyki :
8 Strzaly 6
4 Celne 3
6 Rożne 1

Kolejny świetny mecz River i już się boje o wynik mojej ulubionej drużyny Racing Club. Siły się nieco wyrównały z River wczoraj wyleciał za czerwoną kartkę Beluschi (świetny pomocnik) i nie zagra w kolejnym klasyku.




Independiente 2 vs 3 Boca Juniors
Germán Denis (3), Carlos Matheu (74) - Guillermo Rodríguez (og 18), Martín Palermo (47), Leandro Gracián (69)
Statystyki :
6 Strzaly 7
4 Celne 4
4 Rożne 5




Z tych aktualnie skasowanych anazliz co były w poprzednim moim poscie wyszło -10,80j. tragedia.

1. Banfield - Lanus 1-0 => 1-2
2. San Lorenzo - Racing 0-3 => 4-3 93'
3. Olimpo de Bet-at-homeía Blanca - Tigre 0-1 81'
Pozostałe już znacznie lepiej.



musiało być w nowym poscie : Fatal error .... pewnie z dużo tagów

Pozdrawiam


No dzięki, ale Meksyk poszedł mi tak,że aż mi wstyd.Najgorsze,ze nie potrafię zrezygnować z typowania tej ligi:)

Do góry
#1572001 - 08/09/2007 19:45 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: True02]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Primera División de Argentina: Apertura Fecha 7



Tabela




Spotkania






Indepediente vs San Martín de San Juan

Indepediente : Mam nadzieje na przełamanie nie najlepszej passy drużyny. Dwie porażki z rzędu z Boca 2-3 świetny mecz oraz fatalny z Gimnasia LP 0-1 porażka mogła wyglądać znacznie gorzej. Do drużyny powraca po kontuzji napastnik Sosa ostatnio grywał tylko minuty. To będzie zabójczy duet z 1,2 kolejki gdzie wraz z rewelacyjnym Denisem drużyna strzeliła 8 goli. Indepediente zagra praktycznie 3 napastników lekko cofniętym będzie Daniel Montenegro.

San Martín: Widziałem może 3 razy i drużyna jest jak na beniaminka zupełnie przyzwoita. Ostatnio zwycięstwo 1-0 jednak nie może być sporym osiągnięciem. Estudiantes grał nie tylko bez kilku kluczowych graczy straconych w przerwie zimowej, ale również bez kontuzjowanych Verona i dwóch mniej znanych, dobrych graczy. Drużyna wygrywa lub przegrywa jedną bramką, myślę że teraz czas zmienić tą regułę. Trener drużyny nie wykonuje zmian w stosunku do poprzedniego meczu.


Indepediente : Fabián Assmann; Ricardo Moreira, Carlos Matheu, Guillermo Rodríguez, Lucas Mareque; Hernán Fredes, Adrián Calello , Mariano Herrón; Daniel Montenegro; Germán Denis, Ismael Sosa

San Martín : César Monasterio; Pablo Frontini, Ariel Agüero , Sebastián Brusco; Alejandro Gómez, Mario Pacheco, Félix Décima , Facundo Torres; Ariel Carreño; Nicolás Herrera , Luis Tonelotto

Typ: 1
Kurs: ~ 1,68
Bukmacher: BetFair
Stawka: 7/10



-----------------------------------------------------------------
Podaje typa, bo już swoje zarobiłem na tej kolejce ;\) Dzięki kolejnemu rewelacyjnemu meczu zresztą tytuł jednej z gazet mówi wszystko (raczej odrobinę) "Banfield le ganó un partido increíble a Central"


Banfield 3 vs 2 Rosario Central
Jairo Leonard Patiño (86), Nicolás Pavlovich (94), Cristian Lucchetti (100) - Martín Arzuaga (18), Tomas Costa (pen 52)
Statystyki :
9 Strzaly 2
3 Celne 1
6 Rożne 1

Jak już przekonałem się jakieś 4 lata temu, że jest to najbardziej nieprzewidywalna i najbardziej trzymająca w napięciu liga (wiem co pisze oglądam również Premier League i na co drugim meczu zasypiam). Wczoraj kolejne niesamowite spotkanie. Po tym jak Banfield stwarzał okazje, które ciężko zmarnować, Rosario a konkretnie kolumbijczyk Arzuaga strzela gola marzenie. Lob z 35m. może to nie jak Palermo z połowy boiska ale gol również ciekawy. I po tym zdarzeniu jak również po stracie drugiego gola w drugiej połowie lekko zwątpiłem. Fatalne stracie w polu karnym Rosario i na pierwszy rzut oka złamane nogi bramkarza Rosario i najlepszego gracza Banfield. Jeszcze przez kilka minut bramkarz gości Alvarez który nie chciał zejść z boiska pomimo poleceń trenera chodził na 5 metrze. Wcześniej jaki i później kontuzjowani gracze w obu drużynach jeden gracz Banfield z powodu braku zmian tylko chodził po boisku do końca spotkania. Pierwszy gol dla Banfield i spora grupa kibiców wraca na trybuny oczekują na jakiś szczęśliwy remis. Ciężko było liczyć na takie rozwiązanie jak się marnuje 3-4 setki w meczu. Sędzia dolicza 10min. no i pada kolejny gol. Po kilku minutach spokoju karny dla gospodarzy, które w zwyczaju sędziów a Argentyny są gestem jasno tłumaczone. Ręka i do strzały oczywiście podchodzi nr.1 w takich sytuacjach bramkarz Lucchetti. Strzela, bramkarz gości broni jednak z chwilę skutecznie poprawia. To już trzeci gol bramakrza Banfield (2 z karnego) często bramkarz ten w przypadku korzystnego wyniku strzela również rzuty wolne. Kto wie czy ten gracz nie zostanie najlepszym strzelcem klubu? Nominalni napastnicy mają w sumie strzelonego jednego gola.

Najlepszymi na boisku byli kontuzjowani gracze Rosario bramkarz Alvarez, oraz strzelec pierwszej bramki Arzuaga obaj przez kilka ładnych minut grało z konuzją i jednego jak i drugiego znoszono z boiska. To mogą być poważne kontuzje znacząco osłabiające i tak już w sporych kłopotach drużynę Rosario.

Kurde i ja tego napisałem ....

Pozdrawiam.

Do góry
#1574977 - 09/09/2007 19:55 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: El_Darro]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Indepediente 2 vs 2 San Martín de San Juan
Ismael Sosa (45), Daniel Gastón Montenegro (73) - Nicolás Víctor Herrera (20), Nicolás Víctor Herrera (45)
5 Strzały 5
1 Celne 3
9 Rożne 4

Naturalnnie były emocje i naturalnie ponownie pudło. Oczywiście w meczu musiał być ewidentny karny dla Indepediente, którego sędzia nie widział.

Pozdrawiam.

Do góry
#1575186 - 09/09/2007 20:43 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: El_Darro]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Originally Posted By: El_Darro
Indepediente 2 vs 2 San Martín de San Juan
Ismael Sosa (45), Daniel Gastón Montenegro (73) - Nicolás Víctor Herrera (20), Nicolás Víctor Herrera (45)
5 Strzały 5
1 Celne 3
9 Rożne 4

Naturalnnie były emocje i naturalnie ponownie pudło. Oczywiście w meczu musiał być ewidentny karny dla Indepediente, którego sędzia nie widział.

Pozdrawiam.


No niestety postawiłem postawiłem na Independiente w dublu z Morelią. El Darro masz może link do jakieś stronki ze skrótami ligi argentyńskiej? Odkąd wróciłem do PL, futbol argentyński mam mozliwośc aoglądać tylko szczątkowo.

Do góry
#1577553 - 10/09/2007 18:40 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: True02]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Originally Posted By: Mr.Bonifacy
El Darro masz może link do jakieś stronki ze skrótami ligi argentyńskiej? Odkąd wróciłem do PL, futbol argentyński mam mozliwośc aoglądać tylko szczątkowo.


http://www.tn.com.ar/
Niedziele zazwyczaj o 12 czasu Buenos Aires ;\) to będzie 17 polskiego.
Poniedziałek dłuższe skróty po 9:20 naszego czasu. Tam jest program i jeszcze dziś dłuższy sport leci o 18.00 jak dobrze pamiętam.
Wiadomości spotrowe zazwyczaj ok.20min po każdej godzinie (tylko bramki). Jak inne godziny obadam to wrzucę ja zazwyczaj i tak wole lepszy obraz i zerkam w tv.

Zresztą już widziałem kolejne niesamowite strzelanie w słupki i poprzeczki przez Newell's 4 razy. W poprzednim sezonie drużyna w czasie meczu zanotowała chyba rekordową ilość trafień (6).



Wybrałem takie "ciekawsze" brameczki po których komentator wydziera sie Goool przynajmniej przez 40 sekund \:\) nawet przekrzykuje charakterystyczny dźwięk z futbol24.com (nie wiem jakim cudem ale mi się to nagrało)

Również wrzuciłem skrót pierwszej połowy River - Velez bo druga bramka równie ciekawa jak pozostałe. Aż żal patrzeć jak najlepsi gracze jadą do Europy gdzie zazwyczaj się marnują. Pierwszy do odstrzału jest Belluschi po tym co ostatnio pokazuje ten gracz.

PrimeroTiempoRiver_Velez2-0
River-Velez_Belluschi3-0.avi
River-Velez_Fernandez4-0.avi
River-Velez_Belluschi5-0.avi
Colon-Boca1-0_Grisales.avi

A ja oczywiście jeden nie trafiony mecz no i ten który podałem

Pozdrawiam.


Edited by El_Darro (10/09/2007 19:23)

Do góry
#1578012 - 10/09/2007 22:30 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: El_Darro]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Gracias hombre Piękne bramki, zresztą Ameryka Płd, a w szczególności Argentyna, to miejsce gdzie piłką nożną się ludzie nie pasjonują, tam piłką nożną ludzie oddychają.I to jest piękne!

Do góry
#1579926 - 11/09/2007 18:35 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: True02]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Primera División de Argentina: Apertura Fecha 8



Tabela




Spotkania






Ciężko gra się lige gdzie sędziowie czasami popełniają zbyt dużo błędów. Jak pan Pompei w meczu San Lorenzo - Arsenal. Dwa gole to spalone jeden karny którego nie było i zamiast 2-1 było 2-4. Drugi mecz to typowany Indepediente - San Martin 2-2 i niepodytkowany ewidentny karny dla Indepediente przez Laverniego. Ci sędziowie oraz liniowy z San Lorenzo - Arsenal nie sędziują w tej kolejce.

Jeszcze takie sprostowanie Newells w poprzednim meczu przeciwko Lanus 0-0 strzelał w słupki i poprzeczki nie 4 a pięć razy.

Sezon zapowiada sie niezwykle ciekawie 14 drużyn dzieli zaledwie 3 punkty. Kolejka 7 zapowiada sie kolejką jedynek wszystkie kursy zupełnie przyzwoite no oczywiście poza Boca. 1,25 to jakiś skandal. Bardzo nieskuteczni napastnicy Palermo Palacio,ta obrona czasami zakręcana bardzo prosto tak jak z Colon gdzie przed i w polu karnym zawodnicy podawali piłki między sobą niemal jak na treningu. Myśle że 1,55 byłby warty zastanowienia.

Aby pomóc swojej ulubionej drużynie Racing na mecz.pl napiszę tak : drużyna San Martin świetnie spisuje się w sezonie niedawne zwycięstwa z River czy Estudinates oraz remis 2-2 z Indepediente sprawiają że gospodarze są zdecydowanym faworytem spoktania i poradzą sobie bez problemu z Racing. W Racing od pierwszej minuty ma zagrać rewelacyjny wchodzący z ławki Claudio Lopez "el Piojo".



Rosario Central vs Gimnasia y Esgrima de Jujuy

Rosario Central : Dwie gwiazdy z poprzedniego meczu bramkarz Alvarez i napastnik Arzuaga po kontuzjach które wydawały się na przynajmniej 1-2 tygodnie przerwy powracają (przynajmniej w/g ESPN) do gry. Rosario jako jedyna drużyna w lidze jeszcze nie wygrała. W poprzedniej kolejce pechowe i emocjonujące spotkanie które opisywałem zakończone porażką 2-3. W przypadku remisu może to być ostatni mecz trenera Ischia

Gimnasia JJ: W druzynie dwie zmiany wejdą Marcelo Berza, Ezequiel Garré. Ten drugi zagra drugie spotkanie w lidze. Zmiany wymuszone przez fatalne błędy w obornie w poprzednim przegranym spotkaniu z Tigre 0-2. Gimanasia na wyjeździe 3 porażki i mam nadzieje że będzie i czwarta.


Central : Cristian Alvarez; Abel Espinoza, Ronald Raldés, Damián Ledesma y Andrés Imperiale; Tomás Costa, Diego Calgaro, Leonardo Borzani y Emiliano Papa; José Luis Vizcarra y Martín Arzuaga

Gimnasia JJ: Valdiviezo; Desvaux, Berza, Loeschbor y Almada; Quinteros, Pérez Castro, Ramasco y Garré; Carranza y Miranda

Typ: 1
Kurs: ~ 2,10
Bukmacher: BetFair
Stawka: 5/10



Następny typ pewnie w nocy, jeżeli wszystko ułoży sie nie pomyśli, czyli trafię spotkanie.

Pozdrawiam.


Edited by El_Darro (11/09/2007 18:36)

Do góry
#1582315 - 12/09/2007 07:17 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: El_Darro]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Rosario Central 1 vs 1 Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Belloso (52) - Silva (74)
11 Strzały 5
3 Celne 3

Bez komentarza. \:\(

Pozdrwiam.

Do góry
#1582320 - 12/09/2007 07:27 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: El_Darro]
Bosman_ Offline
veteran

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 1542
Skąd: Wrocław/Poznań
Originally Posted By: El_Darro



Następny typ pewnie w nocy, jeżeli wszystko ułoży sie nie pomyśli, czyli trafię spotkanie.

Pozdrawiam.



czekamy na te pewniaki na noc zapodaj cos tak jak przykazałes!!! co powiesz o independente??

Do góry
#1582327 - 12/09/2007 07:32 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: Bosman_]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Originally Posted By: Bosman_
Originally Posted By: El_Darro



Następny typ pewnie w nocy, jeżeli wszystko ułoży sie nie pomyśli, czyli trafię spotkanie.

Pozdrawiam.



czekamy na te pewniaki na noc zapodaj cos tak jak przykazałes!!! co powiesz o independente??


Bardziej zamieszanego zdania już nie mogłem złożyć. W tym przewrotnym twierdzeniu chodziło mi o to że jak nie trafie tego spotkania nie podaje typu. Sorki za typa ale już nie mam sił podawać typów. O Indepediente coś tam wspomniałem na QuasiChat.

Do góry
#1582372 - 12/09/2007 10:51 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: El_Darro]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Indepediente - Huracan 3-0 FT

I jeszcze gorąca bramka Denisa. Świetna kontra.
Indepediente - Huracan_2-0_Denis.avi

Jutro ostatni raz spróbuje coś wytypować.

-----------------------------------------------------------------

San Martín de San Juan vs Racing Club

San Martín: Beniaminek w ostatnich dwóch spotkaniach dobre rezultaty z jednak osłabionym Estudiantes 1-0 oraz dość szczęśliwe (powinien być karny dla przeciwnika) 2-2 z Indepediente. Również drużyna odnotowała największy sukces w tym sezonie wygrywając z River 1-0. Może drużyna nie zdobywa dużej ilości goli jednak stwarza dość sporo sytuacji.

Racing: Franco Sosa wejdzie za ukaranego za czerwoną kartkę w meczu przeciwko Estudiantes Gustavo Cabral. Trener Costas stawia na atak bo musi koniecznie odnieść dobry rezultat. Zawodnicy zagrają bardzo ofensywnym ustawieniem 1-4-3-1-2 z czego w pomocy od pierwszej minuty "Piojo" Claudo Lopez na pozycji pomocnika. Drużyna Racing po stracie Maxi Moraleza (aktualnie w FC Moskwa) nadal przed sezonem uznawana była za faworyta.


San Martín : Sebastián Cejas; Alvaro Ormeno, Renato Civelli, Santiago Gentiletti, Federico Domínguez; Ignacio Piatti, Mauricio Yedro, Matías Escobar, Roberto Salvatierra; Luciano Leguizamón y Germán Herrera

Racing Club: Hilario Navarro; Sosa, Marco Cáceres, Claudio Yacob, Gonzalo García; Cabrera, Adrián Bastía, López; Arrieta; Facundo Sava y Erwin Avalos

Typ: Over 2,5 ; 4 lub więcej
Kurs: 2,07 ; 7,50
Bukmacher: Pinnacle, Betsson
Stawka: 6/10 ; 1/10


Wynik : KO 0-2

Eeeee szkoda czasu. Wynik cieszy bo 3 typ ze spotkania spokojnie siedzi.
Pozdrawiam.



Edited by El_Darro (13/09/2007 04:58)

Do góry
#1638859 - 02/10/2007 17:37 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: El_Darro]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Primera División de Argentina: Apertura Fecha 12



Tabela





Spotkania



Nie wiem co ale coś mnie podkusiło popisać i wkleić analizy. Jak ktoś chce to niech gra jak ktoś dawno nie przegrał to polecam zagrać moje typy.

"Ciężko gra się lige gdzie sędziowie czasami popełniają zbyt dużo błędów."
To cytat poprzednich postów. To co działo się w ostatniej kolejce to już prawdziwy skandal. Wszystkie dzienniki rozpisują się o kilkunastu widocznych błędach sędziów (4-5 to tragiczne pomyłki) niemal w każdym meczu. Były karne których nie było, czerwone kartki bez przewinień, spalone nie spalone, również bramka ze spalonego.

Typuje całą pierwszą kolejkę tak dla pogorszenia sobie humoru ;\) Pierwsze typy za chwilę

Do góry
#1638872 - 02/10/2007 17:42 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: El_Darro]
Thiago Offline
veteran

Meldunek: 19/05/2003
Postów: 1503
Skąd: Gliwice
Po tym co ostatnio zrobiło River Plate w ciemno postawiłbym na ich zwycięstwo...
http://www.sport.pl/sport/1,74696,4539400.html

Do góry
#1638893 - 02/10/2007 17:58 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: El_Darro]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Analizy bardzie po oglądanych spotkaniach niż po braku połowy kluczowych zawodników. Dlatego najkrócej jak można.

Colón de Santa Fe vs Olimpo de Bahía Blanca

Colón de Santa Fe : Drużyna na swoim "Cementerio de los Elefantes" nie wygrała 3 spotkań z rzędu. Cały "Cmentarz słoni" czeka na kolejne zwycięstwo utytuowanego trenera Astrada z River Plate.

Olimpo: Olimpo w fatalnej sytuacji zajmuje 19 miejsce w lidze. Drużyna nie wygrała już od 7 kolejek. Ostatniego meczu drużyny nie oglądałem jednak w kilku poprzednich zawodnikiem spotkania zostawał zawsze rewelacyjnie spisujący sie w bramce Carlos Fernando Navarro Montoya.

Colón : Sebastián Blásquez; Alcides Píccoli, Ariel Garcé, Fernando Merlo y Germán Rivarola; Sebastián Romero, Esteban González y Emanuel Centurión; Freddy Grisales; Martín Cardetti y Darío Gandín.
Olimpo : Carlos Navarro Montoya; Jorge Martínez, Javier Páez, Federico Mancinelli, Raúl Saavedra; Diego Barrado, Rogelio Martínez, Martín Wagner; Sebastián Dubarbier; Leandro González y Mariano Martínez.


Typ: 1
Kurs: ~ 1,72
Bukmacher: BetFair






----------------------------------------------------------------
Independiente vs Gimnasia J

Independiente : Do drużyny Indepediente powracają dwaj potrzebni zawodnicy Herrón, Moreira. Pierwszy wejdzie z wyleczonym drobynm urazem za Oyola, drugi powraca za kartki i zamieni Baeza. W rewelacyjnej formie Denis strzelił już 13 goli co ciekawe wszystkie z gry. Drużyne ogląda się znakomicie. Napewno jest to najlepsza drużyna jeżeli chodzi o grę z kontry. Rewelacyjne rozgrywający "Rolfi" Montenegro widzący wszystko na boisku potrafiący również znaleść się tam gdzie trzeba. Śmiem twierdzić, że jest lepszym zawodnikiem od ślamazarnego Riquelme. Współpraca panów w meczu z Olimpo.
Współpraca Denis-Montenegro układa się znakomicie:
http://pl.youtube.com/watch?v=xbqiBiBqmzU
http://pl.youtube.com/watch?v=NCqv68vpSQk

Gimnasia J: Gimnasia J mocno zmotywowana po zwycięstwie nad Gimasia La Plata 4-0. Mario Gómez trener drużyny potwierdził tylko jedną zmiane. Wejdzie Fabio Pieters (P/7/6/1) po lekkiej kontuzji w miejsce Emanuel Giménez (6/3/0).


Independiente : Fabián Assmann; Ricardo Moreira, Carlos Matheu Guillermo Rodríguez y Lucas Mareque; Hernán Fredes, Adrián Calello y Mariano Herrón; Daniel Montenegro; Ismael Sosa y Germán Denis
Gimnasia J : Nereo Fernández; Gabriel Ruiz, Marcelo Berza, Gabriel Loeschbor y Garré; Fabio Pieters, Daniel Ramasco, Diego Mateo y Matías Miramontes; Héctor Silva y Osvaldo Miranda


Typ: 1
Kurs: ~ 1,53
Bukmacher: BetFair





----------------------------------------------------------------
Huracán vs Banfield

Huracán : Huracán w drużynie jest kilku wyróżniających się Walter Coźźiette, Ubeda czy Zarif. W ostatnim czasie nie wyniki a statystyki przemawiają wyraźnie na korzyść gospodarzy. W każdym w ostatnich kilku meczach Huracan ma przewagę w ilości oddawanych strzałów, to jednak nie przekłada się na wyniki. Może zespół zaskoczy i wygra z bardzo nie równo grającym Banfield.

Banfield: Tak jak już pisałem wcześniej Banfield i trener Liop to nieobliczalna drużyna, która potrafi wygrać z każdym. No i tak się stało w poprzedniej kolejce, gdzie Banfield pokonał lidera Indepediente 2-0. Jeden gol to prezent od sędziego (faul poza polem karnym) dał drugiego gola. Drużyna przypomina taką z Premier League. Walka i szybkość to atuty tej drużyny. No i bramkarz Cristian Lucchetti, który ma już na swoim koncie 4 strzelone bramki, puscił 16. W drużynie w najbliższym meczu zagrają Fabián Santana (P/6/1/0), Esteban Buján (P/5/3/0), Marcos Galarza (O/9/8/0) zamienią kontuzjowanych Daniel Quinteros (stłuczenie prawego kolana) (P/10/10/0), Javier Villarreal (niewielkie nadwyrężenie przywodziciela) (P/9/8/0) oraz Julio Barraza (O/4/3/0) również lekko kontuzjowany był w poprzednim meczu Barrales (P/11/5/1) on jednak zagra w meczu. Wyróżniającym graczem drużyny jest kolumbijczyk Patiño


Huracán : Fabián Assmann; Ricardo Moreira, Carlos Matheu Guillermo Rodríguez y Lucas Mareque; Hernán Fredes, Adrián Calello y Mariano Herrón; Daniel Montenegro; Ismael Sosa y Germán Denis
Banfield : Nereo Fernández; Gabriel Ruiz, Marcelo Berza, Gabriel Loeschbor y Garré; Fabio Pieters, Daniel Ramasco, Diego Mateo y Matías Miramontes; Héctor Silva y Osvaldo Miranda


Typ: 1/NB
Kurs: ~ 2,60
Bukmacher: Bet365





Następne analizy wkrótce.... Tylko pozdrawiam bo powodzenia nie mam co życzyć.

Do góry
#1638927 - 02/10/2007 18:18 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: El_Darro]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Originally Posted By: Thiago-duszek
Po tym co ostatnio zrobiło River Plate w ciemno postawiłbym na ich zwycięstwo...
http://www.sport.pl/sport/1,74696,4539400.html


O River troszkę później napisze, ale rzeczywiście ten sezon to niesamowite wyniki drużyny. Poprzedni mecz ligowy również ciekawa ofensywna gra i remis 3-3 uratowany w doliczonym czasie gry. Tam własnie był jeden z tych skandalików sędziowskich. Mecz został przedłużony o 6min w tym czasie gola na 2-3 strzela Rosario i cieszy się ze zdobycia gola około minuty. Sędzia ma obowiązek doliczyć oczywiście czas jednak dodał aż 3minuty co oburzyło całą ławkę rezerwowych i posypała się czerwona kartka dla Belloso z Rosario. No i oczywiście ostatecznie River strzelił na 3-3. Sędzia musiał oganiać się przed piłkarzami podobnie jak ten w tej reklamie Syfry+

Do góry
#1639069 - 02/10/2007 19:19 Re: Argentyna Apertura 2007 [Re: El_Darro]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
----------------------------------------------------------------
Argentinos vs River

Argentinos : W Argentinos niedawno zmieniony trener. Gorosito ma bardzo dobry debiut w drużynie 4-0 z Newell's na własnym bardzo pomocnym stadionie im. Diego Armando Maradony. Porażka 1-2 z San Lorenzo na wyjeździe po fatalnym błędzie sędziego (niesłuszny karny). Na własnym, małym boisku drużyna znakomicie sobie radzi. Boca 3-2; Colón 2-1; Banfield 2-0; Newell's 4-0. Seria ostatnich 3 spotkań na własnym boisku to przynajmniej dwie strzelone bramk drużynom słynącym z dobrej obrony (Colon, Newells). Pomimo kilku kontuzji drużyna napewno nie będzie się bronić.


River: River w tym sezonie jest zupełnie innym zespołem jak w Clausura 2007. Grają tak jakby zmienił się trener i drużyne nie trenował były obrońca, a najlepszej klasy napastnik. Otóż nie dalej zespół prowadzi Daniel Passarella tak defensywnie ustawiający zespół w poprzednim sezonie. Drużyna gra widowiskowo, z niesamowitym ciągiem na bramkę i iloscią strzałów. Kluczowym zawodnikiem drużyny jest Belluschi narazie nie do sprzedania za 20milionów dolarów. Trener jak pokazuje na zdjęciu \:\) wykona prawdopodobnie 5 zmian. Wejdą Ponzio, Gerlo, Abelairas, Ortega, Ruben za Ferrari, Nicolás Sánchez, Augusto Fernández, Peralta, Zárate. Niektóre zmiany to konieczność niektóre tylko taktyczne. Skład wydaje się minimalnie mocniejszy w porównianiu do poprzedniej kolejki 3-3- z Rosario Central. Oscar Ahumada (P/9/9/0) oszczędzany na superklasyk w najbliższą niedziele

Trener Passarella gra bardzo ofensywnie co może podobać sie kibicom "milionerów".


Argentinos : Navarro; Mercier, Caruzzo, Escudero lub Sabia, Barzola lub Escudero; Cabrera, Battión, Peñalba, Pereira; Hauche y Delorte
River: Juan Pablo Carrizo; Ponzio, Gerlo, Eduardo Tuzzio, Cristian Villagra; Fernando Belluschi, Nicolás Domingo, Abelairas; Ortega; Ruben y Ríos.


Typ: Over 2,5/NB
Kurs: ~ 1,83
Bukmacher: StanJames
Pewnie będzie jeszcze gdzieś wyższy.






----------------------------------------------------------------
Rosario Central vs Estudiantes

Rosario Central : Rewelacyjny mecz z River 3-3 na wyjeździe zremisowany przez decyzje sędziego (zdecydowanie za długo przedłużone \:\) spotkanie). Poprzednie mecz również w dobrym wykonaniu porażka w świetnym stylu z San Lorenzo 1-3, wygrana w wielkich derbach Rosario z Newell's 1-0. Zdecydowana przewaga z Gimnasia JJ 1-1, czy ten niesamowity mecz który ciężko zapomnieć z Banfield porażka 2-3 po prowadzeniu 2-0 do 86 minuty. Tak nieszczęśliwie przegrywane lub remisowane spotkania muszą sie zakończyć. Zdecydowanie pomaga w osiąganiu lepszych rezultatów pomaga Killy Gonzales powrócił po kontuzji chyba 3 kolejki temu.


Estudiantes: Po długiej kontuzji Juan Sebastian Veron powrócił w poprzedniej kolejce do gry. Już po kilkunastuminutach kontuzja się odnowiła i Veron nie dokończył spotkania. Nie zagra w najbliższym meczu. Estudiantes po stracie kilku kluczowych graczy z ataku gra fatalnie w przeciągu całego sezonu. Nawet Pablo Lugüercio rewelacyjny rezerwowy w poprzednim sezonie gra zdecydowanie poniżej swojego poziomu.


Rosario Central :
Estudiantes :


Typ: 1
Kurs: ~ 2,50
Bukmacher: StanJames







----------------------------------------------------------------
Lanus vs Velez

Lanus : Od początku sezonu "granatowi" mogą się podobać. Drużyna jest na 4 miejscu z 4 punktami straty do lidera. Poprzedni mecz to również minimalna przewaga nad Racing na wyjeździe 1-1. Wyniki a przedewszystkim gra pokazuje że drużyna przy odrobinie szczęścia miała by kilku punktową przewagę w lidze. Bardzo podoba mi się gracz Lautaro Acosta (P/8/8/2) jego główna cecha to szybkość pomimo dużego afro na głowie. Ostatnio mniejsze morale po przegraniu udziału w dalszych rundach Copa Sudamericana 2-0 i 0-3 z Vasco zostaje odbudowywane.

Velez : Drużyna po wyrzuceniu świetnego jednak nie najlepiej zachowującego się bramkarza Sessa (obecnie gra w Ekwadorze) straciła kolejnego bramkarza. Świetnie zastępujący Peratta odniósł poważną kontuzję prawego kolana w meczu przeciwko 0-0 Arsenal. Płaczący z bólu bramkarz znoszony był do szatni ui już było pewne że będzie to dłuższa pauza. Po wstępnych badaniach bramkarz najwcześniej zagra za 6miesięcy. To dla Ricardito La Volpe poważny problem ponieważ teraz będzie grywał były zawodnik Belgrano z Cordoby Montoya a Ezequiel Cacace będzie ostatnim rezerwowym bramkarzem w kadrze. Velez w poprzedniej kolejce nic specjalnego nie pokazał poza strzałem w poprzeczkę Andrzeja Balvorina.


Lanus :
Velez :


Typ: 1
Kurs: ~ 2,10
Bukmacher: bwin





Narazie jeszcze mało informacji ale raczej typów nie zmieniam. Coś dużo tych jedynek, ale może to być kolejka gospodarzy. Miało być krótko a coraz bardziej się rozpisuje \:p

Pozdrawiam.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49