Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 ... 9 10 >
Opcje tematu
#847209 - 09/01/2007 18:41 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Llama]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110931
Skąd: Las Vegas
Pozdrawiam wszystkich spoleczniakow i konfidentow z mecz.pl \:\)

Za kolejny taki tekst otrzymasz następne ostrzeżenie.

byles normalnym userem

ty Vendetta kiedyś też

Ostrzeżenie Ci sie należy.Właściwie już wczoraj powinieneś je otrzymać.A wpisałem je na Quasi tenisa bo tam widziałem twój ostatni post.Więcej nie zamierzam na ten temat dyskutować.

Do góry
#847314 - 09/01/2007 18:53 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: rafal08]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Odpowiedz dlaczego nie byles taki sumienny gdy jeszcze niedawno w moim temacie (choc wyraznie zabronilem wpisow a Svart wyraznie tego nie zakazal) dziennie pojawialy sie dziesiatki postow ktore mnie wyraznie obrazaly?????? dlaczego? \:\) Wypowiedzi Lorda nie bede komentowal - ten pan jest chory psychicznie czego dowody dawal juz nie raz ( sprawdzcie sobie jego posty odpowiedz przyjdze sama) \:\)
Prosze wladze tego forum ( powtarzam wladze a nie popychadla) o wyjasnienie calej sytuacji bo nie tylko moja reputacja jest tu podwazana a np. AL_Capone takze

ps. Nie wiem dlaczego do tej pory nie bylo to wyjasnione bo wszyscy wiemy ze macie mozliwosci by to zrobic i dokladnie wiecie jak sie sytuacja przedstawia.

Do góry
#847350 - 09/01/2007 18:56 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Vendetta]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110931
Skąd: Las Vegas
Wtedy nie miałem uprawnień moderatora w Private Picks.Gdybym miał napewno bym zareagował.

Do góry
#847356 - 09/01/2007 18:57 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Vendetta]
Svart_Ulv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2006
Postów: 4112
Originally Posted By: Vendetta
Odpowiedz dlaczego nie byles taki sumienny gdy jeszcze niedawno w moim temacie (choc wyraznie zabronilem wpisow a Svart wyraznie tego nie zakazal) dziennie pojawialy sie dziesiatki postow ktore mnie wyraznie obrazaly?????? dlaczego? \:\) Wypowiedzi Lorda nie bede komentowal - ten pan jest chory psychicznie czego dowody dawal juz nie raz ( sprawdzcie sobie jego posty odpowiedz przyjdze sama) \:\)
Prosze wladze tego forum ( powtarzam wladze a nie popychadla) o wyjasnienie calej sytuacji bo nie tylko moja reputacja jest tu podwazana a np. AL_Capone takze

ps. Nie wiem dlaczego do tej pory nie bylo to wyjasnione bo wszyscy wiemy ze macie mozliwosci by to zrobic i dokladnie wiecie jak sie sytuacja przedstawia.



proponuje, zebys zaczal uwazac na słowa...w pewnej chwili ktos tego nie zleje i zaczniesz żałować pewnych rzeczy

Do góry
#847382 - 09/01/2007 18:59 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Vendetta]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Coz panowie Moderatorzy sami widzicie jak jest trzeba to zrobic co sie powinno im szybciej tym lepiej bo piesek bedzie kasal wszystkich dookola bezkarnie a nie kazdy tak sobie pozwoli i ktos zastosuje w koncu ostrego kopniaka - im szybciej wywalicie tego usera z forum tym mniej pomyj tutaj sie wyleje a ta osoba jest tego gwarantem - nie potrafi odejsc z godnoscia
Smutne

Do góry
#847510 - 09/01/2007 19:23 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Lord Devastator]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Panów Lorda_D i Svarta_U proszę o zajęcie się swoimi sprawami/tematami/typami. Od dawania ostrzeżeń i decydowania o banie na pewno nie będziesz decydował Ty Lord , tylko moderatorzy/osoby które mogą dać bana.

Twoje tutaj historyjki są zupełnie zbyteczne i na jakieś 100% nieprawdziwe więc sobie daruj.

Vendetta ostatnimi wpisami zasłużył na ostrzeżenie, ale na pewno nie było dane ze względu na PM Scobasa.
Swoją drogą treści PM powinny zostawać pomiędzy zainteresowanymi, a nie że ktoś skarży się moderatorom.

Do góry
#847532 - 09/01/2007 19:26 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Fro_Lech]
Svart_Ulv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2006
Postów: 4112
ależ ja sie zajmuje jak najbardziej tyle ze nie jest normalne zeby ktos innego nazywał publicznie CHORYM PSYCHICZNIE czyż nie ?

Do góry
#847556 - 09/01/2007 19:29 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Svart_Ulv]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
ja apeluję o rozsądek. nie trawicie się w trójkę, więc dajcie sobie nawzajem ignora. szkoda życia. róbcie kasę na zakładach, a nie szukajcie sobie wrogów.

pzdr

Do góry
#847570 - 09/01/2007 19:34 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Llama]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
zazdrosc jest chora \:\) Masz racje Llama , skorzystalem z pomyslu.Pzdr

Do góry
#847583 - 09/01/2007 19:36 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Llama]
SILVER STAR Offline
addict

Meldunek: 14/09/2005
Postów: 543
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Llama
ja apeluję o rozsądek. nie trawicie się w trójkę, więc dajcie sobie nawzajem ignora. szkoda życia. róbcie kasę na zakładach, a nie szukajcie sobie wrogów.

pzdr


Nareszcie ktoś zaproponował jakieś mądre rozwiązanie.

Do góry
#848113 - 09/01/2007 21:09 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: SILVER STAR]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
... nie będzie niczego !

\:\)

Do góry
#848952 - 10/01/2007 08:12 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: [T]-error]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Konczac temat z mojej strony pozwole sobie wyjasnic pare rzeczy zeby nie bylo juz wiecej niejasnosci i falszywych oskarzen.
1. Vendetta w temacie http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php...true#Post844747
przypiscił ostry atak na Svarta Ulva, piszac 'ktory to juz Twoj temat na przestrzeni osttanich kilku miesiecy \:D
Stronki nikt nie odwiedza zadnej "afery" nie wyweszyles to reklame robisz na mecz.pl' itp, zapominajac ze jego drugie wcielenie - Mr Hyde Al Capone - zalozylo conamniej piec razy tyle tematow co Svart - czyli jakies 15 i sie zmywalo z forum na kilka dni dziwnym trafem jak moczyło czterocyfrowa sume
2. Za to dostal ostrzezenie od Rafała08, okazalo sie jeszcze ze Vendi pozwala sobie na osobiste wycieczki pod adresem tych, co nie podzielaja jego punktu widenia swiata, ciekawe czy uciekal sie do grozb - Scobas czy Skobas sam wie najlepiej - zenada
3. Vendi ciagle mysli ze za tym tematem z Koln stoi Svart dlatego atakuje go przy kazdej okazji, jak widac ofiara niezle sie broni - Svart i ja to 2 rozne osoby jak Fro Lech zdayl gorliwie sprawdzic - zadziwiajace ze nie wykazuje takiej gorliwosci w sprawdzeniu i porownaniu logow Vendetty i Ala Capone. Ja i Svart mamy podobny stosunek do kretactw Vendetty - oprocz tego pewnie sporo sie roznimy ale nie na tyle zeby sie kopac publicznie na forum i prac tu swoje brudy - jestesmy jak najbardziej dwoma roznymi osobami co kazdy mod majacy dostep do logow moze potwierdzic i juz zostalo to zrobione. Ja uwazalem Vendette za supergoscia, rownego kolesia do pamietnego dnia meczu Koln-Duisburg.
4. Zostalo napisane ze jestem chory psychicznie - tak jestem ta choroba nazywa sie chorobliwa niechec do wszelkiego rodzaju oszustow i kretaczy i bede takie zachowania jak sportowca pietnowal z cala stanowczoscia i wszelkimi dostepnymi srodkami, wlacznie z powidadmieniem odpowiednich organow ktore wyciagna pewne dane szybciej niz pewnym osobom sie wydaje - po prostu nie lubie oszustow i pasozytow (a juz takich co chca uchodzic za guru czy autorytety ewentualnie inne objawienia) i bede to tepil
5. Co do dania sobie ignorow nawzajem - z mojej strony bynajmniej nie zamierzam i bede obserwowal przedmiot dzialalnosci tego dzentelmena w przyszlosci - jesli otworzy jakakolwiek dzialalnosc poboczna zastosuje piekielnie skuteczny srodek jakim jest prywatny zakup kontrolowany i zobaczymy co on tam knuje - ciagle mam nadzieje ze nic zlego nie planuje, lepiej zeby tego nie robil, bede go mial na oku w kazdym razie
6. Fro Lech jako moderator moglby chociaz troche udawac bezstronne czuwanie nad przebiegiem dyskusji, za kazdym razem jak pojawia sie temat Vendetty spieszy mu z pomoca bedac jego adwokatem, mam nadzieje ze obiektywizm jednak przezwyciezy, lub chociaz dorowna osobistym sympatiom - nie ja decyduje o banach ja tylko napisalem co bedzie dalszym efektem bytnosci tego jegomoscia na forum i jakie bym proponowal rozwiazanie ze swojej strony - znam swoje miejsce w szeregu jednak i oczywiscie decyzja nalezy do moderatorow, ja tylko przedstawiam swoj punkt widzenia, do uslyszenia i bez odbioru w tym temacie, mozna mnie oskarzac o pedofilie, wspolprace z WSI, WC, BHP i PCV - bez odbioru

Do góry
#848993 - 10/01/2007 09:09 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Lord Devastator]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Tobie chyba sie sufit na glowe zwalil
Przelecialem ten zalosny placz pobieznie bo jakos szkoda czau na zglebianie go ale jedno mi wpadlo w oko,
Twoje teksty dotyczace Fro mnie dobijaja i przekonuja ze masz pod czaszka nie dokonca sprawiedliwie poukladane.
Pisalem Ci juz ze nick Vendetta i nick Al_Capone to dwa rozne adresy IP,
ogolna sytucja w kraju, mimo ze jestes po za jego granicami, mocno Ci sie udzielila poprzez Onet, wszedzie szukasz spiskow, intryg i afer:]
Czytaj dalej onet, rob swoje zakupy kontrolowane LOL :D, szukaj ustawek w meczach i zyj sobie spokojnie ale przestan rozsiewac ta atmosfere wiecznej afery bo zaczynasz mnie irytowac na tyle mocno ze moge nie wtyrzymac i zmienie Ci nick na np: Wielki Spisek ;\)
...i blagam nie odpowiadaj tylko sie opanuj:)

Do góry
#849199 - 10/01/2007 11:08 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Biszop]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Tak mi się wydaje, że kolega LD ma jakiś problem, z którym nie potrafi sobie poradzić i żeby odreagować znalazł sobie obiek ataków w postaci Vendetty.

Do góry
#849293 - 10/01/2007 12:19 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Biszop]
SILVER STAR Offline
addict

Meldunek: 14/09/2005
Postów: 543
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Biszop
Tobie chyba sie sufit na glowe zwalil
Przelecialem ten zalosny placz pobieznie bo jakos szkoda czau na zglebianie go ale jedno mi wpadlo w oko,
Twoje teksty dotyczace Fro mnie dobijaja i przekonuja ze masz pod czaszka nie dokonca sprawiedliwie poukladane.
Pisalem Ci juz ze nick Vendetta i nick Al_Capone to dwa rozne adresy IP,
ogolna sytucja w kraju, mimo ze jestes po za jego granicami, mocno Ci sie udzielila poprzez Onet, wszedzie szukasz spiskow, intryg i afer:]
Czytaj dalej onet, rob swoje zakupy kontrolowane LOL :D, szukaj ustawek w meczach i zyj sobie spokojnie ale przestan rozsiewac ta atmosfere wiecznej afery bo zaczynasz mnie irytowac na tyle mocno ze moge nie wtyrzymac i zmienie Ci nick na np: Wielki Spisek ;\)
...i blagam nie odpowiadaj tylko sie opanuj:)


Biszop , tak sie zastanawiam do czego co niektórzy ludzie mogą być jeszcze zdolni.Tak mnie rozśmiesza to podejzenie że Vendetta i AlCapone to jedna i ta sama osoba.Mam tą przyjemność i znam obydwu. Obydwaj się doskonale znają na tym co robią, a że czasami któryś z nich się pomyli, cóż taka jest natura ludzka. Nie myli się tylko ten który nic nie robi. Pozdrawiam.

Do góry
#863418 - 15/01/2007 13:59 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: SILVER STAR]
Svart_Ulv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2006
Postów: 4112
http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php...true#Post863218

wnioskuje o drugie ostrzezenie dla vendetty

Do góry
#864201 - 15/01/2007 20:05 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Svart_Ulv]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Popieram.

Do góry
#866301 - 16/01/2007 11:11 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: PioKing]
Nemo74 Offline
veteran

Meldunek: 14/09/2005
Postów: 1224
Skąd: Jelenia Góra
A moze ktos z Was zobaczy jaki Svart ma podpis przy lokalizacji?

I zastanowil sie komu tak naprawde nalezy sie ostrzezenie...

Do góry
#866395 - 16/01/2007 11:33 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Nemo74]
Svart_Ulv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2006
Postów: 4112
nie denerwuj człowieku..przeczytaj najpierw posta Vendetty a potem sie wtracaj w nie swoje sprawy

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php...true#Post863218

Do góry
#866408 - 16/01/2007 11:35 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Svart_Ulv]
Svart_Ulv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2006
Postów: 4112

Do góry
Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 ... 9 10 >




Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (alfa, 11kera11, rafal08, VVega), 3485 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581752 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49