Opcje tematu
#1532222 - 28/08/2007 20:43 idea wspolnej gry na forex
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Mam pewna koncepcje: sznickers pisal o zalozeniu roznych tematow na temat strategii forexowych - ja mam natomiast zupelnie inna propozycje. Oczywiscie - mozna o roznych strategiach forexowych pisac itp. - ale ja mysle, ze nie chodzi o to aby teoretyzowac ale zeby zarabiac.
Ja staralem sie grac typy dardaw'a - powiem wam ze to jest praktycznie niemozliwe na dluzsza mete. To wynika z jego gry: sa pozycje co zamyka z zyskiem ja ze strata - trzeba byloby siedziec non stop zeby grac nie wychodzac z domu - zwlaszcza ze nie informuje nikogo kiedy zamierza grac o jakich godzinach itp.

Ja proponuje stworzyc watek, w ktorym wlepiana bylaby ciekawa sytuacja z rynku z mozliwoscia, zeby kazdy mogl zagrac. I zeby pozycja byla otwierana na duzo przed, z wyznaczeniem SL i potencjalnego TP. Bardziej profesjonalnie ze tak powiem. I otwierana np. na pare godzin lub nawet pare dni. Na rynku jest wiele roznych pozycji na temat inwestowania i forum mysle, ze nie jest to najlepszy pomysl zeby powielac to co jest w ksiazkach.

Mysle, ze dobrze aby mozna bylo stworzyc jakis temat w ktorym kazdy moglby cos tam zarobic. Temat bardziej powazny - otwarty moze na 2 lata - i nie taki ze z 2000 robie 50000 w ciagu ilus tam tygodni tylko taki, ze robie tyle ile wyjdzie ze strategii a nie dopasowywanie strategii na sile do zaplanowanego zysku.

Co wy na to? byliby chetni?

PS.
I chodziloby o to, zeby trzymac sie pewnej strategii ktora przynosi zyski a nie szukac 'swietego grala' jak tu ze 100%-owa pewnoscia zrobic 1000% zysku w ciagu 2 miesiecy.

Co wy na to? Byliby chetni? dardaw by pomogl, schnickers, ja, dylu NowyWK (Wojtek)

To tak na poczatek - jesli byliby chetni i w ogole ten watek mialby zainteresownaie - to zaraz sie okresli sprawy techniczne.

Do góry
Bonus: Unibet
#1534480 - 29/08/2007 03:16 Re: idea wspolnej gry na forex [Re: encepence]
Dylu Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2002
Postów: 245
Skąd: Gdańsk
Tak jak napisałeś nie idzie grać typów dardawa bo to jego sposób , każdy ma swój sposób a strategie każdego z nas mogą sobie przeczyć. Ciężko jest wspólnie grać. Ja mogę zamieszczać swoje sugestię , przeanalizowac rynek dzień wcześniej ale ostateczne decyzję i tak podejmę w godzinach lub bardzo często w minutach.
Wspólną grę widziałbym w momencie gdybyśmy stanowili zwarta elitę w której każdy z nas na dłuższą metę osiąga zyski. W takiej sytuacji każdy by mógł skorzystać. Ja osobiście gram na forex i giełdzie dopiero nie cały rok. I wyliczyłem sobie że jestem na małym minusie. Gdyby nie prowizję i opłaty wyszedłbym na plus. Kto zagra moje typy? Chyba nikt. Także przedemną jeszcze długa droga , jak osiągnę swoje cele w swoim temacie chętnie się przyłącze do wspólnej inicjatywy.

Do góry
#1535930 - 29/08/2007 06:59 Re: idea wspolnej gry na forex [Re: Dylu]
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
encepence dzisiaj jeszcze umieszcze system ktory spelnia wymogi o ktore prosiles w swoim poscie. do tego systemu nawet im wiecej osob obseruje pary walutowe tym jest latwiej.

takze daj mi chwilke zanim to umieszcze. Nawet Tiger Woods czeka nie rozpakowany i az mnie rece korca zeby zagrac ale wiem ze wtedy beda nici z systemu \:\)

pozdr.

Do góry
#1536873 - 29/08/2007 19:32 Re: idea wspolnej gry na forex [Re: sznikers]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
No sznickers - fajnie - cos sie ruszylo. Fajnie, ze wkleiles obok ten systemik. Ale co o nim sadzisz? Ja uwazam, ze na pierwszy rzut oka system nie jest glupi i wlasnie o cos takiego mi chodzilo.
Czy masz jakies dane ile on mniej wiecej zysku jest w stanie przyniesc? Wiadomo cos o efektach tego systemu?

Bo jesli wszystko OK mniej wiecej z tym systemem to moznaby bylo teraz ustalic strategie stawkowania oraz sposob podawania typkow.

Co o tym sadzisz?

Do góry




Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, Lukasz111, Ojro), 3458 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581809 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49